4. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

2017-10-21 Stará Ves n/O 

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 36, men : 23, women: 13, žáci: 23, žákyně: 13, kadetky: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 30, men : 19, women: 11, MC-M50: 11, MD-M60: 8, ZA: 5, ZB: 6 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 19, men : 9, women: 10, Kadeti: 8, Juniorky: 1, ZE: 9, [m]16: 1 [html] [pdf]
mimo soutěž C total: 5, men : 5, women: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 43, men : 43, women: 0, M open: 0, MA-M30: 14, MB-M40: 29 [html] [pdf]
mimo soutěž A total: 8, men : 8, women: 0, Muži: 8, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 20, men : 20, women: 0, Junioři: 10, ME: 10 [html] [pdf]
file file type size last modified
M A B plus Neregistrovani pdf 51671B23.10.2017 10:46:04
M C D plus Neregistrovani pdf 41547B23.10.2017 10:46:04

result list Masters C, D, Z

start ~ 11:34:33

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / ZB [505] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR 33:39.8 08:27.4 (11) 16:49.5 (11) 25:09.4 (11)
2 1 / ZA [403] Pavlína Maráčková 1981 CZE SK Jiří team Ostrava 35:17.7 01:37.9 08:58.7 (16) 17:39.1 (15) 26:20.4 (13)
3 2 / ZB [504] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 35:46.3 02:06.5 09:09.0 (17) 17:50.7 (17) 26:41.9 (19)
4 2 / ZA [402] Petra Krtičková 1986 CZE HSK - cycling team 36:14.4 02:34.6 09:18.6 (18) 18:02.9 (18) 27:02.9 (20)
5 3 / ZA [405] Lucie Gruchalová 1984 CZE CK Hobby Bohumín 36:37.6 02:57.8 09:09.5 (16) 18:16.7 (15) 27:26.4 (15)
6 3 / ZB [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 37:00.7 03:20.9 09:39.8 (25) 18:48.6 (22) 27:54.8 (22)
7 4 / ZA [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 37:03.0 03:23.2 09:40.8 (26) 18:51.3 (23) 27:56.3 (23)
8 5 / ZA [401] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 38:20.0 04:40.2 09:39.6 (24) 18:53.8 (24) 28:21.9 (24)
9 (-1) 4 / ZB [507] Petra Vicencová 1970 CZE cycloracing Olomouc team A 31:27.7 10:31.9 (27) 20:53.5 (27) 31:27.7 (27)
10 (-1) 5 / ZB [502] Ivana Metelková 1961 CZE ACS Drak Vrbno 32:05.7 10:56.9 (28) 21:28.1 (28) 32:05.7 (28)
11 (-1) 6 / ZB [506] Hana Bučíková 1972 CZE ACS Drak Vrbno 35:01.9 11:49.6 (29) 23:24.6 (29) 35:01.9 (29)