4. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

2017-10-21 Stará Ves n/O 

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 36, men : 23, women: 13, žáci: 23, žákyně: 13, kadetky: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 30, men : 19, women: 11, MC-M50: 11, MD-M60: 8, ZA: 5, ZB: 6 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 19, men : 9, women: 10, Kadeti: 8, Juniorky: 1, ZE: 9, [m]16: 1 [html] [pdf]
mimo soutěž C total: 5, men : 5, women: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 43, men : 43, women: 0, M open: 0, MA-M30: 14, MB-M40: 29 [html] [pdf]
mimo soutěž A total: 8, men : 8, women: 0, Muži: 8, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 20, men : 20, women: 0, Junioři: 10, ME: 10 [html] [pdf]
file file type size last modified
M A B plus Neregistrovani pdf 51671B23.10.2017 10:46:04
M C D plus Neregistrovani pdf 41547B23.10.2017 10:46:04

result list žáci, žákyně, kadetky

start ~ 10:54:32

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / žáci [617] Adam Bernát 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 23:47.7 07:46.4 (1) 15:32.7 (1)
2 2 / žáci [645] Marek Majdanics 2004 CZE ACK Stará Ves 24:04.1 00:16.4 07:57.0 (2) 15:55.8 (2)
3 3 / žáci [601] Martin Adámek 2004 CZE Force team Jeseník 24:22.6 00:34.9 08:09.0 (3) 16:09.6 (3)
4 4 / žáci [603] Vojtěch Kresta 2004 CZE Force team Jeseník 24:54.7 01:07.0 08:21.7 (4) 16:34.4 (4)
5 5 / žáci [606] Šimon Vaníček 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 25:09.0 01:21.3 08:23.0 (5) 16:41.1 (5)
6 6 / žáci [626] Bartosz Kobylanski 2004 CZE UKS Stobrawa 25:59.1 02:11.4 08:49.8 (7) 17:14.7 (7)
7 7 / žáci [623] Ondřej Zvědělík 2005 CZE ACS Drak Vrbno 26:29.3 02:41.6 08:56.0 (8) 17:23.5 (8)
8 8 / žáci [627] Kacper Suslik 2004 CZE UKS Strobrawa 27:16.4 03:28.7 09:02.9 (9) 18:05.4 (9)
9 9 / žáci [612] Samuel Malovec 2005 CZE CK olympik Trnava 27:57.3 04:09.6 09:44.8 (16) 18:54.2 (13)
10 10 / žáci [622] Martin Haluzik 2007 CZE KOLARNA TEAM 29:06.0 05:18.3 09:53.6 (18) 19:17.0 (16)
11 11 / žáci [605] Jakub Vajbar 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 29:31.4 05:43.7 09:27.0 (13) 19:16.3 (15)
12 12 / žáci [651] Martin Kanócz 2005 CZE TEAM FORMAN CINELLI 29:41.6 05:53.9 09:50.4 (17) 19:42.7 (18)
13 13 / žáci [620] David Fiálek 2004 CZE ACS Drak Vrbno 30:44.5 06:56.8 10:23.7 (21) 20:41.2 (21)
14 14 / žáci [618] Jakub Tesařík 2008 CZE 30:47.3 06:59.6 09:43.9 (15) 19:03.5 (14)
15 15 / žáci [613] Tomáš Drobný 2006 SVK CK Olympik Trnava 30:49.3 07:01.6 10:35.9 (25) 20:54.2 (22)
16 16 / žáci [653] Martin Dubec 2008 CZE TEAM FORMAN CINELLI 31:06.0 07:18.3 10:46.0 (27) 20:55.6 (27)
17 17 / žáci [655] Jakub Sasin 2007 CZE ACK Stará Ves 31:29.5 07:41.8 10:34.0 (24) 20:55.4 (26)
18 18 / žáci [604] Viktor Minařík 2005 CZE Sportcomplex Břeclav 31:56.8 08:09.1 10:52.6 (28) 21:33.2 (28)
19 19 / žáci [629] Robin Blaha 2007 CZE CK Feso Petřvald 32:03.9 08:16.2 11:24.2 (32) 21:45.8 (29)
20 20 / žáci [621] Ivo Mališ 2005 CZE ACS Drak Vrbno 34:36.3 10:48.6 10:57.3 (29) 22:51.3 (31)
21 21 / žáci [647] Štěpán Kubina 2006 CZE SK Jiří team Ostrava 39:15.8 15:28.1 12:00.8 (34) 25:12.8 (34)
22 (-1) 22 / žáci [615] Marian Hlbocký 2007 CZE CK Olympik Trnava 24:15.3 11:42.0 (33) 24:15.3 (33)
23 (-1) 23 / žáci [614] Daniel Macko 2007 CZE CK Olympik Trnava 27:06.9 12:44.7 (35) 27:06.9 (35)