4. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

21.10.2017 Stará Ves n/O 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

žáci, žákyně, kadetky celkem: 36, muži : 23, ženy: 13, žáci: 23, žákyně: 13, kadetky: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 30, muži : 19, ženy: 11, MC-M50: 11, MD-M60: 8, ZA: 5, ZB: 6 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 19, muži : 9, ženy: 10, Kadeti: 8, Juniorky: 1, ZE: 9, [m]16: 1 [html] [pdf]
mimo soutěž C celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 43, muži : 43, ženy: 0, M open: 0, MA-M30: 14, MB-M40: 29 [html] [pdf]
mimo soutěž A celkem: 8, muži : 8, ženy: 0, Muži: 8, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 20, muži : 20, ženy: 0, Junioři: 10, ME: 10 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
M A B plus Neregistrovani pdf 51671B23.10.2017 10:46:04
M C D plus Neregistrovani pdf 41547B23.10.2017 10:46:04

výsledková listina žáci, žákyně, kadetky

start ~ 10:54:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / žáci [617] Adam Bernát 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 23:47.7 07:46.4 (1) 15:32.7 (1)
2 2 / žáci [645] Marek Majdanics 2004 CZE ACK Stará Ves 24:04.1 00:16.4 07:57.0 (2) 15:55.8 (2)
3 3 / žáci [601] Martin Adámek 2004 CZE Force team Jeseník 24:22.6 00:34.9 08:09.0 (3) 16:09.6 (3)
4 4 / žáci [603] Vojtěch Kresta 2004 CZE Force team Jeseník 24:54.7 01:07.0 08:21.7 (4) 16:34.4 (4)
5 1 / žákyně [607] Anna Jaborniková 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 25:05.6 01:17.9 08:25.9 (6) 16:41.5 (6)
6 5 / žáci [606] Šimon Vaníček 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 25:09.0 01:21.3 08:23.0 (5) 16:41.1 (5)
7 6 / žáci [626] Bartosz Kobylanski 2004 CZE UKS Stobrawa 25:59.1 02:11.4 08:49.8 (7) 17:14.7 (7)
8 7 / žáci [623] Ondřej Zvědělík 2005 CZE ACS Drak Vrbno 26:29.3 02:41.6 08:56.0 (8) 17:23.5 (8)
9 8 / žáci [627] Kacper Suslik 2004 CZE UKS Strobrawa 27:16.4 03:28.7 09:02.9 (9) 18:05.4 (9)
10 2 / žákyně [625] Štěpánka Dubcová 2006 CZE Team Forman Kids 27:35.5 03:47.8 09:16.5 (12) 18:33.9 (12)
11 3 / žákyně [609] Michaela Poulová 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 27:49.6 04:01.9 09:12.0 (10) 18:33.1 (10)
12 4 / žákyně [608] Barbora Němcová 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 27:50.6 04:02.9 09:12.1 (11) 18:33.4 (11)
13 9 / žáci [612] Samuel Malovec 2005 CZE CK olympik Trnava 27:57.3 04:09.6 09:44.8 (16) 18:54.2 (13)
14 10 / žáci [622] Martin Haluzik 2007 CZE KOLARNA TEAM 29:06.0 05:18.3 09:53.6 (18) 19:17.0 (16)
15 11 / žáci [605] Jakub Vajbar 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 29:31.4 05:43.7 09:27.0 (13) 19:16.3 (15)
16 12 / žáci [651] Martin Kanócz 2005 CZE TEAM FORMAN CINELLI 29:41.6 05:53.9 09:50.4 (17) 19:42.7 (18)
17 5 / žákyně [624] Sabina Košárková 2005 CZE SK Jiří team Ostrava 29:55.2 06:07.5 09:38.0 (14) 19:36.3 (17)
18 6 / žákyně [611] Maja Jozkowicz 2006 CZE Diverjey Team 30:21.9 06:34.2 10:04.9 (19) 20:17.8 (19)
19 7 / žákyně [616] Petra Hlbocká 2006 SVK CK Olympik Trnava 30:30.7 06:43.0 10:06.7 (20) 20:28.5 (20)
20 13 / žáci [620] David Fiálek 2004 CZE ACS Drak Vrbno 30:44.5 06:56.8 10:23.7 (21) 20:41.2 (21)
21 14 / žáci [618] Jakub Tesařík 2008 CZE 30:47.3 06:59.6 09:43.9 (15) 19:03.5 (14)
22 15 / žáci [613] Tomáš Drobný 2006 SVK CK Olympik Trnava 30:49.3 07:01.6 10:35.9 (25) 20:54.2 (22)
23 8 / žákyně [619] Magdaléna Míčková 2006 CZE ACS Drak Vrbno 31:02.3 07:14.6 10:26.3 (22) 20:54.5 (24)
24 9 / žákyně [654] Anna Dubcová 2006 CZE TEAM FORMAN CINELLI 31:06.0 07:18.3 10:40.8 (26) 20:55.1 (25)
24 16 / žáci [653] Martin Dubec 2008 CZE TEAM FORMAN CINELLI 31:06.0 07:18.3 10:46.0 (27) 20:55.6 (27)
26 10 / žákyně [628] Viktoria Podmska 2005 CZE UKS Stobrawa 31:26.3 07:38.6 10:33.3 (23) 20:54.4 (23)
27 17 / žáci [655] Jakub Sasin 2007 CZE ACK Stará Ves 31:29.5 07:41.8 10:34.0 (24) 20:55.4 (26)
28 18 / žáci [604] Viktor Minařík 2005 CZE Sportcomplex Břeclav 31:56.8 08:09.1 10:52.6 (28) 21:33.2 (28)
29 19 / žáci [629] Robin Blaha 2007 CZE CK Feso Petřvald 32:03.9 08:16.2 11:24.2 (32) 21:45.8 (29)
30 11 / žákyně [610] Adéla Hermanová 2005 CZE Sportcomplex Břeclav 33:10.3 09:22.6 11:00.0 (30) 21:56.7 (30)
31 20 / žáci [621] Ivo Mališ 2005 CZE ACS Drak Vrbno 34:36.3 10:48.6 10:57.3 (29) 22:51.3 (31)
32 12 / žákyně [646] Adéla Jančíková 2006 CZE SK Jiří team Ostrava 36:32.8 12:45.1 11:04.7 (31) 23:20.5 (32)
33 21 / žáci [647] Štěpán Kubina 2006 CZE SK Jiří team Ostrava 39:15.8 15:28.1 12:00.8 (34) 25:12.8 (34)
34 (-1) 22 / žáci [615] Marian Hlbocký 2007 CZE CK Olympik Trnava 24:15.3 11:42.0 (33) 24:15.3 (33)
35 (-1) 23 / žáci [614] Daniel Macko 2007 CZE CK Olympik Trnava 27:06.9 12:44.7 (35) 27:06.9 (35)
36 (-1) 13 / žákyně [630] Markéta Huráčková 2007 CZE CK Feso Petřvald 31:43.0 21:14.0 (36) 31:43.0 (36)