4. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

21.10.2017 Stará Ves n/O

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

žáci, žákyně, kadetky celkem: 36, muži : 23, ženy: 13, žáci: 23, žákyně: 13, kadetky: 0, a: 33, b-1: 3 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 30, muži : 19, ženy: 11, MC-M50: 11, MD-M60: 8, ZA: 5, ZB: 6, a: 25, b-1: 5 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 19, muži : 9, ženy: 10, Kadeti: 8, Juniorky: 1, ZE: 9, a: 14, b-1: 4, DNF: 1, [m]16: 1 [html] [pdf]
mimo soutěž C celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0, a: 3, b-1: 2 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 43, muži : 43, ženy: 0, M open: 0, MA-M30: 14, MB-M40: 29, a: 27, b-1: 15, b-2: 1 [html] [pdf]
mimo soutěž A celkem: 8, muži : 8, ženy: 0, Muži: 8, Ženy: 0, a: 2, b-1: 4, b-2: 1, DNF: 1 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 20, muži : 20, ženy: 0, Junioři: 10, ME: 10, a: 10, b-1: 6, b-2: 2, DNF: 2 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
M A B plus Neregistrovani pdf 51671B23.10.2017 10:46:04
M C D plus Neregistrovani pdf 41547B23.10.2017 10:46:04

výsledková listina žáci, žákyně, kadetky

start ~ 10:54:32

00:29:30.164
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / žáci [617] Adam Bernát 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 23:47.7 07:46.4 (1) 15:32.7 (1)
2 2 / žáci [645] Marek Majdanics 2004 CZE ACK Stará Ves 24:04.1 00:16.4 07:57.0 (2) 15:55.8 (2)
3 3 / žáci [601] Martin Adámek 2004 CZE Force team Jeseník 24:22.6 00:34.9 08:09.0 (3) 16:09.6 (3)
4 4 / žáci [603] Vojtěch Kresta 2004 CZE Force team Jeseník 24:54.7 01:07.0 08:21.7 (4) 16:34.4 (4)
5 1 / žákyně [607] Anna Jaborniková 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 25:05.6 01:17.9 08:25.9 (6) 16:41.5 (6)
6 5 / žáci [606] Šimon Vaníček 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 25:09.0 01:21.3 08:23.0 (5) 16:41.1 (5)
7 6 / žáci [626] Bartosz Kobylanski 2004 CZE UKS Stobrawa 25:59.1 02:11.4 08:49.8 (7) 17:14.7 (7)
8 7 / žáci [623] Ondřej Zvědělík 2005 CZE ACS Drak Vrbno 26:29.3 02:41.6 08:56.0 (8) 17:23.5 (8)
9 8 / žáci [627] Kacper Suslik 2004 CZE UKS Strobrawa 27:16.4 03:28.7 09:02.9 (9) 18:05.4 (9)
10 2 / žákyně [625] Štěpánka Dubcová 2006 CZE Team Forman Kids 27:35.5 03:47.8 09:16.5 (12) 18:33.9 (12)
11 3 / žákyně [609] Michaela Poulová 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 27:49.6 04:01.9 09:12.0 (10) 18:33.1 (10)
12 4 / žákyně [608] Barbora Němcová 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 27:50.6 04:02.9 09:12.1 (11) 18:33.4 (11)
13 9 / žáci [612] Samuel Malovec 2005 CZE CK olympik Trnava 27:57.3 04:09.6 09:44.8 (16) 18:54.2 (13)
14 10 / žáci [622] Martin Haluzik 2007 CZE KOLARNA TEAM 29:06.0 05:18.3 09:53.6 (18) 19:17.0 (16)
15 11 / žáci [605] Jakub Vajbar 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 29:31.4 05:43.7 09:27.0 (13) 19:16.3 (15)
16 12 / žáci [651] Martin Kanócz 2005 CZE TEAM FORMAN CINELLI 29:41.6 05:53.9 09:50.4 (17) 19:42.7 (18)
17 5 / žákyně [624] Sabina Košárková 2005 CZE SK Jiří team Ostrava 29:55.2 06:07.5 09:38.0 (14) 19:36.3 (17)
18 6 / žákyně [611] Maja Jozkowicz 2006 CZE Diverjey Team 30:21.9 06:34.2 10:04.9 (19) 20:17.8 (19)
19 7 / žákyně [616] Petra Hlbocká 2006 SVK CK Olympik Trnava 30:30.7 06:43.0 10:06.7 (20) 20:28.5 (20)
20 13 / žáci [620] David Fiálek 2004 CZE ACS Drak Vrbno 30:44.5 06:56.8 10:23.7 (21) 20:41.2 (21)
21 14 / žáci [618] Jakub Tesařík 2008 CZE 30:47.3 06:59.6 09:43.9 (15) 19:03.5 (14)
22 15 / žáci [613] Tomáš Drobný 2006 SVK CK Olympik Trnava 30:49.3 07:01.6 10:35.9 (25) 20:54.2 (22)
23 8 / žákyně [619] Magdaléna Míčková 2006 CZE ACS Drak Vrbno 31:02.3 07:14.6 10:26.3 (22) 20:54.5 (24)
24 9 / žákyně [654] Anna Dubcová 2006 CZE TEAM FORMAN CINELLI 31:06.0 07:18.3 10:40.8 (26) 20:55.1 (25)
24 16 / žáci [653] Martin Dubec 2008 CZE TEAM FORMAN CINELLI 31:06.0 07:18.3 10:46.0 (27) 20:55.6 (27)
26 10 / žákyně [628] Viktoria Podmska 2005 CZE UKS Stobrawa 31:26.3 07:38.6 10:33.3 (23) 20:54.4 (23)
27 17 / žáci [655] Jakub Sasin 2007 CZE ACK Stará Ves 31:29.5 07:41.8 10:34.0 (24) 20:55.4 (26)
28 18 / žáci [604] Viktor Minařík 2005 CZE Sportcomplex Břeclav 31:56.8 08:09.1 10:52.6 (28) 21:33.2 (28)
29 19 / žáci [629] Robin Blaha 2007 CZE CK Feso Petřvald 32:03.9 08:16.2 11:24.2 (32) 21:45.8 (29)
30 11 / žákyně [610] Adéla Hermanová 2005 CZE Sportcomplex Břeclav 33:10.3 09:22.6 11:00.0 (30) 21:56.7 (30)
31 20 / žáci [621] Ivo Mališ 2005 CZE ACS Drak Vrbno 34:36.3 10:48.6 10:57.3 (29) 22:51.3 (31)
32 12 / žákyně [646] Adéla Jančíková 2006 CZE SK Jiří team Ostrava 36:32.8 12:45.1 11:04.7 (31) 23:20.5 (32)
33 21 / žáci [647] Štěpán Kubina 2006 CZE SK Jiří team Ostrava 39:15.8 15:28.1 12:00.8 (34) 25:12.8 (34)
34 (-1) 22 / žáci [615] Marian Hlbocký 2007 CZE CK Olympik Trnava 24:15.3 11:42.0 (33) 24:15.3 (33)
35 (-1) 23 / žáci [614] Daniel Macko 2007 CZE CK Olympik Trnava 27:06.9 12:44.7 (35) 27:06.9 (35)
36 (-1) 13 / žákyně [630] Markéta Huráčková 2007 CZE CK Feso Petřvald 31:43.0 21:14.0 (36) 31:43.0 (36)

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 11:34:33

00:33:56.136
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 28:38.8 07:13.7 (1) 14:17.1 (1) 21:25.6 (1)
2 1 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 30:23.3 01:44.5 07:33.1 (2) 15:03.0 (2) 22:42.9 (2)
3 2 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 30:46.2 02:07.4 07:57.3 (6) 15:36.0 (5) 23:11.2 (4)
4 2 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 30:51.8 02:13.0 07:33.7 (3) 15:10.4 (3) 22:56.2 (3)
5 3 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 30:52.9 02:14.1 07:51.7 (5) 15:30.9 (4) 23:13.5 (5)
6 3 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 31:30.1 02:51.3 07:59.5 (7) 15:54.0 (7) 23:38.3 (6)
7 4 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 31:40.3 03:01.5 07:49.0 (4) 15:47.0 (6) 23:47.1 (7)
8 4 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 31:54.1 03:15.3 08:04.6 (8) 16:08.0 (9) 23:59.8 (9)
9 5 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 31:58.6 03:19.8 08:05.2 (10) 16:07.7 (8) 23:59.3 (8)
10 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 33:05.6 04:26.8 08:04.7 (9) 16:23.6 (10) 24:40.4 (10)
11 1 / ZB [505] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR 33:39.8 05:01.0 08:27.4 (11) 16:49.5 (11) 25:09.4 (11)
12 5 / MD-M60 [308] Andrej Misina 1953 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 34:34.4 05:55.6 08:47.5 (13) 17:11.5 (12) 25:46.5 (12)
13 7 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 35:01.2 06:22.4 08:51.2 (14) 17:32.6 (14) 26:21.8 (14)
14 6 / MD-M60 [309] Zdenek Kukula 1950 CZE Víno Karabina 35:04.8 06:26.0 08:44.4 (12) 17:29.8 (13) 26:24.5 (16)
15 8 / MC-M50 [207] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 35:07.8 06:29.0 08:57.1 (15) 17:39.8 (16) 26:23.4 (15)
16 9 / MC-M50 [205] Milan Švec 1963 CZE Silný team Uničov 35:14.1 06:35.3 09:29.8 (21) 18:09.0 (20) 26:40.5 (18)
17 1 / ZA [403] Pavlína Maráčková 1981 CZE SK Jiří team Ostrava 35:17.7 06:38.9 08:58.7 (16) 17:39.1 (15) 26:20.4 (13)
18 10 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 35:30.9 06:52.1 09:23.5 (20) 18:05.3 (19) 26:39.9 (17)
19 2 / ZB [504] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 35:46.3 07:07.5 09:09.0 (17) 17:50.7 (17) 26:41.9 (19)
20 7 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 36:09.0 07:30.2 09:22.6 (19) 18:20.2 (21) 27:11.9 (21)
21 2 / ZA [402] Petra Krtičková 1986 CZE HSK - cycling team 36:14.4 07:35.6 09:18.6 (18) 18:02.9 (18) 27:02.9 (20)
22 3 / ZA [405] Lucie Gruchalová 1984 CZE CK Hobby Bohumín 36:37.6 07:58.8 09:09.5 (16) 18:16.7 (15) 27:26.4 (15)
23 3 / ZB [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 37:00.7 08:21.9 09:39.8 (25) 18:48.6 (22) 27:54.8 (22)
24 4 / ZA [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 37:03.0 08:24.2 09:40.8 (26) 18:51.3 (23) 27:56.3 (23)
25 5 / ZA [401] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 38:20.0 09:41.2 09:39.6 (24) 18:53.8 (24) 28:21.9 (24)
26 (-1) 8 / MD-M60 [301] Zdeněk Wiedermann 1958 CZE Silný team Uničov 28:40.1 09:29.8 (22) 19:01.3 (25) 28:40.1 (25)
27 (-1) 11 / MC-M50 [213] Mirolav Švan 1967 CZE ACS Drak Vrbno 28:47.9 09:30.8 (23) 19:02.2 (26) 28:47.9 (26)
28 (-1) 4 / ZB [507] Petra Vicencová 1970 CZE cycloracing Olomouc team A 31:27.7 10:31.9 (27) 20:53.5 (27) 31:27.7 (27)
29 (-1) 5 / ZB [502] Ivana Metelková 1961 CZE ACS Drak Vrbno 32:05.7 10:56.9 (28) 21:28.1 (28) 32:05.7 (28)
30 (-1) 6 / ZB [506] Hana Bučíková 1972 CZE ACS Drak Vrbno 35:01.9 11:49.6 (29) 23:24.6 (29) 35:01.9 (29)

výsledková listina vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

start ~ 11:34:33

00:32:31.507
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / [m]16 [637] Josef Macháč 2001 CZE Cyklo team Kolarna 29:45.4 07:35.3 (1) 15:09.9 (1) 22:33.2 (1)
2 1 / Kadeti [634] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 30:14.6 00:29.2 08:01.0 (4) 15:25.6 (4) 22:43.6 (2)
3 2 / Kadeti [640] Jiří Bohdalovský 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 30:21.1 00:35.7 07:48.7 (2) 15:17.3 (2) 22:46.5 (3)
4 1 / ZE [644] Kateřina Mudříková 1996 CZE ACK Stará Ves 30:37.9 00:52.5 07:51.4 (3) 15:25.1 (3) 22:58.5 (4)
5 2 / ZE [643] Barbora Průdková 1996 CZE SUPERIOR MTB TEAM 31:06.0 01:20.6 08:01.2 (5) 15:35.5 (5) 23:10.9 (5)
6 3 / ZE [641] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 31:23.5 01:38.1 08:04.6 (7) 15:46.8 (6) 23:30.3 (6)
7 3 / Kadeti [635] Branislav Valášek 2002 CZE CK Olympik Trnava 31:47.5 02:02.1 08:23.3 (8) 16:10.0 (8) 24:01.1 (7)
8 4 / Kadeti [639] Vojtěch Hurač 2002 CZE CK Feso Petřvald 32:57.1 03:11.7 08:01.7 (6) 15:59.4 (7) 24:43.7 (8)
9 5 / Kadeti [632] Jakub Havrlant 2003 CZE ACK Stará Ves 33:21.6 03:36.2 08:31.7 (12) 16:44.1 (10) 24:50.2 (9)
10 4 / ZE [638] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 33:29.9 03:44.5 08:54.9 (13) 17:06.6 (12) 25:06.0 (10)
11 6 / Kadeti [631] Martin Jančík 2002 CZE SK Jiří team 34:03.8 04:18.4 08:24.9 (10) 16:39.5 (9) 25:18.6 (11)
12 5 / ZE [648] Małgorzata Mazurek 1994 POL Warszawa 34:13.4 04:28.0 08:23.9 (9) 16:51.4 (11) 25:21.1 (12)
13 6 / ZE [652] Anna Bohatá 1999 CZE SKL Tufo Prostějov 35:04.3 05:18.9 09:07.4 (15) 17:39.3 (14) 26:17.0 (14)
14 7 / Kadeti [677] Ondřej Voznička 2003 CZE SK jiří Team 36:55.0 07:09.6 09:31.2 (18) 18:37.8 (16) 27:47.2 (16)
15 (-1) 8 / Kadeti [649] Šimon Milota 2003 CZE ACK Stará Ves 26:16.3 08:55.8 (14) 17:24.0 (13) 26:16.3 (13)
16 (-1) 7 / ZE [642] Daniela Čunderlová 1997 CZE TJ Uničov 28:06.9 09:37.9 (19) 18:50.5 (17) 28:06.9 (17)
17 (-1) 1 / Juniorky [633] Veronika Jaborníková 2001 CZE SPortcomplex Břeclav 28:42.0 09:26.5 (17) 19:16.9 (18) 28:42.0 (18)
18 (-1) 8 / ZE [650] Zdena Husičková 1977 CZE KK Orlík Orlová 28:54.1 09:48.6 (20) 19:20.3 (19) 28:54.1 (19)
DNF / ZE [636] Martina Kukolová 1993 CZE Cykloteam Kolarna 08:27.8 (11)

výsledková listina mimo soutěž C

start ~ 11:34:33

00:32:54.633
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18
1 1 / Muži [658] Pavel Balák 1964 CZE Moravec team 30:06.9 07:25.4 (1) 15:02.3 (1) 22:26.4 (1)
2 2 / Muži [664] Broněk Ševčík 1964 CZE FORCE KCK Zlín 33:10.8 03:03.9 08:04.0 (2) 16:12.6 (2) 24:43.0 (2)
3 3 / Muži [656] Tomáš Bohatý 1959 CZE SKC TUFO Prostějov 35:26.2 05:19.3 08:29.4 (3) 17:18.9 (3) 27:14.6 (3)
3 (-1) 3 / Muži [684] Jan Baier 1957 CZE SK Šafrata Bohumín 09:23.3 (4) 18:54.3 (4) 28:41.7 (4)
3 (-1) 3 / Muži [657] Stefan Bluszcz 1952 CZE Lowellpro Safrata 10:05.3 (5) 19:30.6 (5) 29:04.6 (5)

výsledková listina Masters A, B

start ~ 12:32:29

00:45:13.319
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 40:42.6 06:50.2 (1) 13:29.9 (1) 20:13.9 (1) 26:58.0 (1) 33:48.7 (1)
2 2 / MA-M30 [24] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 40:53.0 00:10.4 06:50.6 (2) 13:35.6 (2) 20:19.8 (2) 27:08.9 (2) 34:03.4 (2)
3 3 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 42:26.5 01:43.9 07:05.5 (3) 14:04.2 (3) 21:07.2 (3) 28:11.7 (3) 35:18.6 (3)
4 4 / MA-M30 [19] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 43:10.9 02:28.3 07:16.2 (4) 14:20.0 (4) 21:30.4 (4) 28:44.3 (4) 35:54.5 (4)
5 5 / MA-M30 [22] Petr Beneš 1979 CZE Truxxxik Cycling 43:28.4 02:45.8 07:26.2 (12) 14:32.6 (6) 21:42.3 (5) 28:56.2 (5) 36:07.0 (5)
6 6 / MA-M30 [4] Ivo Hromádka 1979 CZE CZKLOTEAM KOLÁRNA 44:03.8 03:21.2 07:25.7 (11) 14:43.8 (8) 21:54.2 (6) 29:12.1 (6) 36:33.3 (6)
7 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 44:15.2 03:32.6 07:21.0 (5) 14:32.4 (5) 22:01.1 (7) 29:22.7 (7) 36:45.0 (7)
8 2 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 44:22.8 03:40.2 07:25.5 (10) 14:43.5 (7) 22:01.5 (8) 29:26.3 (8) 36:53.7 (8)
9 3 / MB-M40 [112] Arkadiusz Posmyk 1974 CZE Diversey Team 44:27.5 03:44.9 07:34.1 (13) 14:48.3 (9) 22:09.8 (9) 29:34.6 (9) 37:05.5 (9)
10 4 / MB-M40 [102] Vlastimil Mlynář 1974 CZE ACS Drak Vrbno 44:35.4 03:52.8 07:58.8 (19) 15:15.5 (17) 22:29.7 (13) 29:53.6 (10) 37:11.3 (10)
11 7 / MA-M30 [18] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 44:39.2 03:56.6 07:42.2 (17) 15:05.5 (14) 22:30.0 (14) 29:55.0 (14) 37:21.5 (13)
12 5 / MB-M40 [108] Zdeněk Mlynář 1976 CZE PUSKINAK.CZ 44:41.4 03:58.8 07:25.1 (9) 14:52.7 (12) 22:17.4 (11) 29:55.0 (13) 37:15.1 (11)
13 8 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 44:48.1 04:05.5 07:24.1 (6) 14:48.6 (10) 22:17.1 (10) 29:54.4 (11) 37:21.0 (12)
14 6 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 45:07.7 04:25.1 07:25.0 (8) 14:49.1 (11) 22:29.0 (12) 29:55.0 (12) 37:25.9 (14)
15 7 / MB-M40 [142] Michal Rotter 1971 CZE SKP Duha Lanškroun 45:27.9 04:45.3 08:07.6 (25) 15:32.6 (21) 23:04.8 (19) 30:33.2 (18) 37:59.0 (15)
16 8 / MB-M40 [113] Michal Józkowicz 1974 CZE Diversey Team 45:33.2 04:50.6 07:42.0 (16) 15:15.9 (18) 22:59.0 (18) 30:54.0 (19) 38:03.0 (16)
17 9 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 45:57.5 05:14.9 07:24.3 (7) 15:02.4 (13) 22:42.2 (15) 30:29.6 (15) 38:03.9 (17)
18 9 / MB-M40 [123] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 46:00.6 05:18.0 07:38.8 (14) 15:09.6 (15) 22:50.4 (16) 30:32.9 (17) 38:19.9 (19)
19 10 / MB-M40 [115] Tomáš Galuška 1970 CZE FORCE KCK Zlín 46:02.0 05:19.4 07:41.6 (15) 15:15.2 (16) 22:53.5 (17) 30:32.7 (16) 38:19.7 (18)
20 11 / MB-M40 [118] Pavel Petr 1969 CZE CK Loko Pardubice 46:02.7 05:20.1 07:59.3 (20) 15:28.8 (19) 23:10.0 (20) 30:59.1 (20) 38:43.3 (20)
21 12 / MB-M40 [141] Dušan Orálek 1974 CZE SKS Duha Lanškroun 46:59.2 06:16.6 08:08.4 (27) 15:46.6 (22) 23:35.1 (22) 31:22.5 (21) 39:13.1 (21)
22 10 / MA-M30 [6] Jan Jenšík 1988 CZE Křižák Team 47:13.4 06:30.8 08:02.5 (24) 15:49.2 (23) 23:35.6 (23) 31:26.5 (22) 39:13.8 (22)
23 13 / MB-M40 [124] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 47:39.7 06:57.1 07:48.7 (18) 15:32.4 (20) 23:34.9 (21) 31:34.2 (23) 39:32.6 (23)
24 14 / MB-M40 [111] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 47:52.9 07:10.3 08:31.7 (29) 16:29.0 (28) 24:17.2 (27) 32:08.2 (26) 39:51.4 (24)
25 15 / MB-M40 [120] Martin Katera 1977 CZE JKF Jaroměř 48:06.3 07:23.7 08:01.3 (21) 15:53.9 (24) 23:53.1 (24) 31:54.9 (24) 40:02.3 (25)
26 16 / MB-M40 [114] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 48:07.7 07:25.1 08:02.3 (22) 15:59.5 (25) 24:02.5 (25) 32:06.0 (25) 40:10.2 (26)
27 11 / MA-M30 [16] Jaroslav Strakoš 1986 CZE cykloteam KOLARNA 48:14.0 07:31.4 08:02.4 (23) 16:05.5 (26) 24:14.0 (26) 32:14.5 (27) 40:15.9 (27)
28 (-1) 17 / MB-M40 [109] Martin Janů 1974 CZE Silný team Uničov 40:42.8 08:37.5 (31) 16:38.2 (29) 24:33.7 (28) 32:28.6 (28) 40:42.8 (28)
29 (-1) 12 / MA-M30 [10] Ondřej Stupka 1979 CZE KC BRNO 40:56.4 08:17.3 (28) 16:28.1 (27) 24:45.1 (29) 33:00.0 (29) 40:56.4 (29)
30 (-1) 18 / MB-M40 [110] Petr CHaloupka 1971 CZE cycloracing Olomouc team A 41:45.2 10:14.2 (43) 18:03.1 (40) 25:58.1 (35) 33:49.9 (31) 41:45.2 (30)
31 (-1) 13 / MA-M30 [2] Vojtěch Gruchala 1983 CZE CK Hobby Bohumín 42:09.3 08:56.0 (38) 17:15.2 (34) 25:28.2 (30) 33:43.9 (30) 42:09.3 (31)
32 (-1) 19 / MB-M40 [103] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 42:36.7 08:34.3 (30) 17:02.8 (31) 25:30.7 (31) 34:08.4 (32) 42:36.7 (32)
33 (-1) 20 / MB-M40 [119] Jan Pospíšil 1970 CZE Utari Team Pytlon 42:38.6 08:49.7 (33) 17:15.9 (35) 25:41.2 (32) 34:17.9 (33) 42:38.6 (33)
34 (-1) 21 / MB-M40 [121] Libor Foukal 1977 CZE Sport complex Breclav 43:00.2 08:48.0 (32) 17:10.1 (32) 25:51.9 (33) 34:33.8 (34) 43:00.2 (34)
35 (-1) 22 / MB-M40 [106] Radomil Pěnkava 1974 CZE SC Samotišky 43:08.9 09:07.3 (40) 17:42.6 (38) 26:10.2 (36) 34:42.7 (36) 43:08.9 (35)
36 (-1) 23 / MB-M40 [140] Martin Jančík 1971 CZE SK Jiří team Ostrava 43:14.7 08:50.4 (35) 17:12.9 (33) 25:52.9 (34) 34:39.8 (35) 43:14.7 (36)
37 (-1) 24 / MB-M40 [104] Čestmír Koutný 1978 CZE SC Samotišky 43:46.2 08:50.6 (36) 17:25.9 (36) 26:11.1 (37) 34:51.5 (37) 43:46.2 (37)
38 (-1) 25 / MB-M40 [130] Jiri Lehotsky 1976 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 44:33.8 08:54.7 (37) 17:32.2 (37) 26:25.3 (38) 35:21.6 (38) 44:33.8 (38)
39 (-1) 26 / MB-M40 [138] Lukas Burda 1977 CZE Praha 4 44:58.2 09:02.8 (39) 17:53.4 (39) 26:54.5 (39) 36:01.3 (39) 44:58.2 (39)
40 (-1) 27 / MB-M40 [131] Martin Skála 1977 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 45:37.1 08:50.2 (34) 20:49.9 (43) 29:08.3 (42) 37:20.8 (41) 45:37.1 (40)
41 (-1) 28 / MB-M40 [105] Libor Jakl 1971 CZE SC Samotišky 45:44.5 09:13.0 (41) 18:05.6 (41) 27:04.4 (40) 36:21.4 (40) 45:44.5 (41)
42 (-1) 29 / MB-M40 [139] Milan Tuna 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 47:45.8 09:24.4 (42) 18:41.3 (42) 28:13.4 (41) 37:55.3 (42) 47:45.8 (42)
43 (-2) 14 / MA-M30 [7] Jan Dvořák 1984 CZE Sport Races - ISAAC 42:49.8 08:08.2 (26) 16:50.1 (30) 29:10.6 (43) 42:49.8 (43)

výsledková listina mimo soutěž A

start ~ 12:32:29

00:46:16.35
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18
1 1 / Muži [683] Roman Kroček 1984 CZE Cross bike 43:46.5 07:40.9 (1) 14:50.8 (1) 22:00.6 (1) 29:11.7 (1) 36:21.2 (1)
2 2 / Muži [660] ervin Krejčířík 1976 CZE Cyklosport Hranice 48:46.2 04:59.7 08:08.9 (2) 16:03.8 (2) 24:14.1 (2) 32:16.4 (2) 40:20.6 (2)
2 (-1) 2 / Muži [661] Vilém Šustr 1985 CZE ACK Stará Ves 08:38.6 (5) 16:37.4 (3) 24:32.8 (3) 32:41.9 (3) 40:43.5 (3)
2 (-1) 2 / Muži [682] Jan Brychta 1981 CZE Praha 08:34.6 (4) 16:37.7 (4) 24:46.5 (4) 33:00.5 (4) 40:53.7 (4)
2 (-1) 2 / Muži [659] Tomáš Kozel 1981 CZE CK Cyklokrám Svijany 08:55.3 (8) 17:27.1 (6) 25:51.9 (5) 34:34.2 (5) 42:57.6 (5)
2 (-1) 2 / Muži [663] Roman Miček 1973 CZE Drakurbno 08:53.4 (7) 17:26.4 (5) 26:19.3 (6) 35:11.3 (6) 43:54.3 (6)
7 (-2) 7 / Muži [662] Radek Košárek 1977 CZE SK Jiří team 21:26:31.0 08:49.0 (6) 17:56.7 (7) 27:44.8 (7) 47:23.0 (7)
DNF / Muži [665] Rafal Tkuczcak 1972 CZE Hotel Cztery Brzozy Team 08:31.0 (3)

výsledková listina vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 13:30:34

00:56:08.94
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ME [669] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 52:55.9 06:44.3 (1) 13:17.1 (1) 19:48.6 (1) 26:24.2 (1) 33:00.4 (1) 39:36.3 (1) 46:13.7 (1)
2 2 / ME [676] Hynek Palička 1999 CZE Topforex Lappiere 53:23.9 00:28.0 06:48.0 (3) 13:25.6 (3) 19:59.8 (3) 26:45.8 (3) 33:30.0 (3) 40:12.5 (3) 46:56.2 (3)
3 1 / Junioři [689] Erik Vávra 2001 CZE ACK Stará Ves 53:24.5 00:28.6 06:44.8 (2) 13:17.5 (2) 19:52.1 (2) 26:34.2 (2) 33:20.9 (2) 40:03.0 (2) 46:47.9 (2)
4 3 / ME [668] Michał Kucewicz 1987 POL CST MTB Team 55:03.4 02:07.5 06:49.2 (5) 13:31.7 (4) 20:29.1 (4) 27:28.7 (4) 34:28.5 (4) 41:26.5 (6) 48:21.6 (4)
5 2 / Junioři [671] Jan Zatloukal 2002 CZE Cykloteam Kolárna 55:03.6 02:07.7 06:49.0 (4) 13:32.0 (5) 20:29.4 (5) 27:29.0 (5) 34:29.0 (5) 41:26.0 (4) 48:22.1 (5)
6 3 / Junioři [688] Michal Rotter 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 56:03.5 03:07.6 07:13.5 (9) 13:59.6 (7) 20:58.5 (6) 27:54.4 (6) 34:53.2 (6) 41:47.8 (7) 48:51.9 (6)
7 4 / ME [670] Petr Březina 1984 CZE Cyclo Team Kolarna 57:25.2 04:29.3 07:05.9 (8) 13:32.0 (6) 21:12.8 (8) 28:20.1 (7) 35:34.5 (7) 41:26.0 (5) 50:01.8 (7)
8 5 / ME [690] Dominik Prudek 1998 CZE Moravec team 58:30.8 05:34.9 07:00.6 (6) 14:01.4 (8) 21:11.9 (7) 28:30.4 (8) 35:41.5 (8) 43:04.3 (8) 50:45.4 (8)
9 4 / Junioři [686] Daniel Michal 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 59:18.1 06:22.2 07:26.3 (11) 14:38.3 (10) 21:51.4 (11) 29:09.2 (9) 36:36.7 (9) 44:01.3 (9) 51:35.5 (9)
10 6 / ME [674] Szymon Biel 1987 POL Trek Velonews 01:00:20.5 07:24.6 07:04.7 (7) 14:28.8 (9) 21:50.9 (10) 29:26.7 (10) 36:55.7 (10) 44:35.3 (10) 52:17.5 (10)
11 (-1) 5 / Junioři [675] Jan Zátopek 2001 CZE TJ Sigma Hranice 53:44.5 07:26.0 (10) 14:38.8 (11) 22:15.0 (12) 30:02.2 (11) 37:47.7 (11) 45:39.2 (11) 53:44.5 (11)
12 (-1) 7 / ME [692] Tomáš Janošek 1988 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 54:21.2 07:26.5 (12) 14:55.0 (12) 22:37.3 (13) 30:20.2 (12) 38:05.3 (12) 46:03.7 (12) 54:21.2 (12)
13 (-1) 6 / Junioři [666] Viktor Doležal 2001 CZE Sport Complex Břeclav 58:06.6 08:07.0 (15) 16:24.0 (16) 24:38.9 (16) 33:02.3 (15) 41:30.2 (15) 49:48.3 (14) 58:06.6 (13)
14 (-1) 8 / ME [685] Radim Fiala 1995 CZE Novatop Lapierre 58:17.3 08:18.5 (18) 16:23.5 (15) 24:38.5 (15) 33:01.8 (14) 41:25.4 (14) 49:48.1 (13) 58:17.3 (14)
15 (-1) 7 / Junioři [673] David Herbeč 2000 CZE UKS Stobrawa 59:23.3 08:05.0 (14) 16:00.5 (14) 24:16.3 (14) 32:44.5 (13) 41:24.7 (13) 50:27.6 (15) 59:23.3 (15)
16 (-1) 9 / ME [691] Zbyněk Vašinka 1978 CZE SK Slezan 59:25.5 08:13.2 (16) 16:34.3 (17) 25:07.6 (17) 33:33.8 (16) 42:29.9 (16) 51:13.7 (16) 59:25.5 (16)
17 (-2) 8 / Junioři [667] Jakub Hajdu 2000 SVK CK Olympik Trnava 52:59.2 08:50.2 (19) 17:44.1 (19) 26:26.5 (18) 35:14.6 (17) 44:05.7 (17) 52:59.2 (17)
18 (-2) 9 / Junioři [672] Vojtěch Kotra 2001 CZE CK Feso Petřvald 55:01.0 08:14.3 (17) 17:06.5 (18) 26:27.7 (19) 35:45.6 (18) 45:41.8 (18) 55:01.0 (18)
DNF / Junioři [687] David Andrle 2000 CZE Elkov Author junior team 07:38.4 (13) 14:56.7 (13) 21:31.9 (9)
DNF / ME [678] Vojtěch Voznička 1999 CZE Bike 2000 33:14.1 (20)