8. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

2018-11-03 Stará Ves n/O 

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 38, men : 22, women: 16, žáci: 22, žákyně: 10, kadetky: 6 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 16, men : 13, women: 3, MC-M50: 9, MD-M60: 4, ZA-Z35: 1, ZB-Z40: 1, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 19, men : 15, women: 4, Kadeti: 15, Juniorky: 0, ZE: 4 [html] [pdf]
mimo soutěž C total: 6, men : 6, women: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 18, men : 18, women: 0, MA-M35: 5, MB-M40: 13 [html] [pdf]
mimo soutěž A, B total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 11, men : 11, women: 0, Junioři: 4, ME: 7 [html] [pdf]

result list žáci, žákyně, kadetky

start ~ 10:58:29

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kadetky [648] Denisa Bravencová 2003 CZE Short Bike Academy Opletal 25:45.1 08:40.2 (6) 17:12.2 (7)
2 2 / kadetky [633] Natálie MIKŠANÍKOVÁ 2004 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 27:06.1 01:21.0 08:51.0 (10) 17:52.1 (12)
3 3 / kadetky [671] Anna Jaborniková 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 27:29.6 01:44.5 09:08.2 (14) 18:30.3 (14)
4 1 / žákyně [607] Štěpánka Dubcová 2006 CZE Team Forman Kids 27:44.5 01:59.4 09:34.1 (17) 18:38.4 (15)
5 4 / kadetky [600] andrea machancová 2004 CZE TJ Sigma Hranice 27:44.9 01:59.8 09:32.1 (16) 18:45.0 (16)
6 2 / žákyně [603] sofia bluszcz 2006 CZE grupa kolarstva viktoria ryb 29:11.2 03:26.1 09:44.6 (24) 19:10.2 (20)
7 5 / kadetky [610] Tereza KOVAČIČINOVÁ 2003 CZE SC SAMOTIŠKY 29:25.7 03:40.6 09:44.2 (23) 19:28.4 (23)
8 6 / kadetky [670] Barbora Němcová 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 30:43.7 04:58.6 10:08.3 (27) 19:56.2 (26)
9 3 / žákyně [602] petra hlubocká 2006 CZE CK Olympik Trnava 30:55.9 05:10.8 10:14.5 (28) 20:25.6 (27)
10 4 / žákyně [644] petra dvořáková 2005 CZE SKP Duha Lanškroun 31:19.8 05:34.7 10:30.8 (30) 20:52.3 (29)
11 5 / žákyně [604] Anna JANÍKOVÁ 2006 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 32:32.9 06:47.8 09:38.0 (18) 21:11.9 (31)
12 6 / žákyně [649] wiktoria podmostka 2005 CZE UKS Stobrawa Kluczbork 33:24.8 07:39.7 10:39.6 (31) 21:23.4 (33)
13 7 / žákyně [611] beáta hermanová 2007 CZE Sportcomplex Břeclav 34:09.4 08:24.3 11:15.4 (34) 22:18.7 (34)
14 (-1) 8 / žákyně [673] Adéla Hermanová 2005 CZE Sportcomplex Břeclav 23:11.1 11:16.2 (36) 23:11.1 (35)
15 (-1) 9 / žákyně [647] eliška širučková 2008 CZE Short Bike Academy Opletal 23:48.2 11:52.2 (37) 23:48.2 (37)
16 (-1) 10 / žákyně [672] veronika jadrná 2006 CZE břeclav 24:07.5 13:03.6 (38) 24:07.5 (38)