8. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

2018-11-03 Stará Ves n/O 

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 38, men : 22, women: 16, žáci: 22, žákyně: 10, kadetky: 6 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 16, men : 13, women: 3, MC-M50: 9, MD-M60: 4, ZA-Z35: 1, ZB-Z40: 1, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 19, men : 15, women: 4, Kadeti: 15, Juniorky: 0, ZE: 4 [html] [pdf]
mimo soutěž C total: 6, men : 6, women: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 18, men : 18, women: 0, MA-M35: 5, MB-M40: 13 [html] [pdf]
mimo soutěž A, B total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 11, men : 11, women: 0, Junioři: 4, ME: 7 [html] [pdf]

result list žáci, žákyně, kadetky

start ~ 10:58:29

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / žáci [651] Adam Bernát 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 23:06.6 07:32.8 (1) 15:13.3 (1)
2 2 / žáci [662] Jan Hyneček 2005 CZE TUFO CZ OTROKOVICE 24:02.3 00:55.7 08:10.4 (2) 15:58.9 (2)
3 3 / žáci [652] Jakub mušálek 2007 CZE HEAD Bike TJ Opava 24:36.5 01:29.9 08:20.9 (4) 16:21.6 (3)
4 4 / žáci [612] Bartosz marut 2005 CZE GK Gliwice 24:43.5 01:36.9 08:15.8 (3) 16:29.1 (4)
5 5 / žáci [657] Samuel Malovec 2005 CZE CK olympik Trnava 25:39.3 02:32.7 08:40.8 (7) 17:11.2 (6)
6 6 / žáci [646] Lukáš Raška 2007 CZE Short Bike Academy Opletal 25:43.4 02:36.8 08:52.2 (11) 17:18.5 (9)
7 7 / žáci [608] Šimon KOVAČIČIN 2005 CZE SC SAMOTIŠKY 25:44.4 02:37.8 08:29.4 (5) 17:09.0 (5)
8 8 / žáci [658] Tomáš Drobný 2006 SVK CK Olympik Trnava 25:52.5 02:45.9 08:50.3 (8) 17:17.6 (8)
9 9 / žáci [606] Lukasz wawrzacz 2005 CZE GK Gliwice 25:52.7 02:46.1 08:54.1 (12) 17:23.4 (10)
10 10 / žáci [661] Tadeusz bluczcz 2006 CZE Grupa Kolarska Viktoria Rybnik 26:57.0 03:50.4 08:54.4 (13) 17:40.7 (11)
11 11 / žáci [601] Mikolaj kubica 2005 CZE UKS Stobrawa Kluczbork 27:33.7 04:27.1 08:50.5 (9) 18:24.5 (13)
12 12 / žáci [665] Daniel sojka 2006 CZE GK Gliwice 28:26.7 05:20.1 09:25.6 (15) 18:56.7 (18)
13 13 / žáci [630] Jakub Sasin 2007 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 28:34.9 05:28.3 09:38.8 (20) 18:53.9 (17)
14 14 / žáci [664] Krzystof szewc 2006 CZE GK Gliwice 28:36.1 05:29.5 09:38.1 (19) 19:12.9 (21)
15 15 / žáci [632] Matouš Filgas 2008 CZE ACK Stará Ves n. O. 29:00.1 05:53.5 09:46.3 (25) 19:18.7 (22)
16 16 / žáci [645] Tomáš Raška 2009 CZE Short Bike Academy Opletal 29:07.4 06:00.8 09:41.8 (22) 19:07.3 (19)
17 17 / žáci [625] Marsel pach 2005 CZE UKS Stobrawa 29:29.6 06:23.0 09:39.0 (21) 19:31.8 (24)
18 18 / žáci [605] Martin Dubec 2008 CZE TEAM FORMAN CINELLI 29:35.2 06:28.6 10:02.7 (26) 19:43.0 (25)
19 19 / žáci [656] Daniel Macko 2007 CZE CK Olympik Trnava 31:13.9 08:07.3 10:25.9 (29) 20:50.0 (28)
20 20 / žáci [653] Samuel kasala 2007 CZE CK Olympic Trnava 31:24.9 08:18.3 10:46.7 (33) 21:01.4 (30)
21 21 / žáci [655] Marian Hlbocký 2007 CZE CK Olympik Trnava 32:30.6 09:24.0 10:46.1 (32) 21:22.8 (32)
22 (-1) 22 / žáci [669] Šimon osička 2006 CZE Sportkomplex Breclav 23:25.5 11:15.6 (35) 23:25.5 (36)