Excalibur Race Vranov u Brna neděle
2018-08-05 Vranov u Brna
Hell jednotlivci | celkem: 196 , men : 136, M: 114, M40: 22, women: 60, Z40: 10, Z: 50 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Hell dvojice | celkem: 76 , men : 47, women: 29, mix: 23, muži: 12, ženy: 3 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Hell týmy | celkem: 36 , women: 10, men : 26, mix: 5, muži: 4 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Excalibur Race Vranov u Brna neděle | N/A | 2018-08-29 12:45:42 |
start list Hell jednotlivci
start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 196 participants ( 136 of men, 60 of women)
category | # | start | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|---|
M40 | 40 | 10:20:00 | Stuchlík Bohumil | CZE | 1966 | Štětkovice | Štětkovice |
M40 | 60 | 10:30:00 | Šútovský Ivan | CZE | 1969 | NOTINO | Pohořelice |
Z40 | 132 | 11:06:00 | Bonaventurova Denisa | CZE | 1972 | Flex Fitness | Bystročice |
M40 | 133 | 11:06:30 | Babala Jan | CZE | 1972 | GLADIATORRACETEAM | Sokolov |
Z40 | 134 | 11:07:00 | Dejlová Martina | CZE | 1972 | Flexfitness Olomouc | Olomouc |
M40 | 48 | 10:24:00 | Richtárik Vieroslav | CZE | 1973 | NOTINO | Brno |
M40 | 270 | 12:15:00 | hráček Antonín | CZE | 1973 | SVVATT | Blansko |
M40 | 15 | 10:07:30 | Fišer Rostislav | CZE | 1974 | Spartan Gym Praha | Praha 8 |
Z40 | 92 | 10:46:00 | Hejčová Ester | CZE | 1974 | PAJU | Ostrava |
Z40 | 138 | 11:09:00 | Marková Petra | CZE | 1974 | Hluboká nad Vltavou | Hluboká nad Vltavou |
M40 | 136 | 11:08:00 | Bachmaier Gerhard | AUT | 1974 | Alland | Alland |
Z40 | 76 | 10:38:00 | Bičíková Ivana | CZE | 1974 | Horní Studenec | Horní Studenec |
M40 | 34 | 10:17:00 | Rameš Martin | CZE | 1974 | Olomučany | Olomučany |
Z40 | 113 | 10:56:30 | Babušková Stanislava | CZE | 1974 | GLADIATORRACETEAM | Květnice |
M40 | 122 | 11:01:00 | Šprachta Milan | CZE | 1974 | Holice | Holice |
M40 | 75 | 10:37:30 | Bičík Michal | CZE | 1975 | Horní Studenec | Horní Studenec |
M40 | 259 | 12:09:30 | Benko Marek | SVK | 1975 | STG Senica | Senica |
M40 | 157 | 11:18:30 | Vávra Rudolf | CZE | 1975 | Město Albrechtice | Město Albrechtice |
M40 | 87 | 10:43:30 | Brtník Josef | CZE | 1976 | PAJU | Ostrava |
M40 | 104 | 10:52:00 | Čech Daniel | CZE | 1976 | VM Cross | Vysoké Mýto |
Z40 | 59 | 10:29:30 | Šimečková Jana | CZE | 1976 | NOTINO | Šatov |
Z40 | 53 | 10:26:30 | Krajčová Andrea | CZE | 1976 | NOTINO | Pohořelice |
M40 | 127 | 11:03:30 | Janoš Petr | CZE | 1977 | Flexfitness | Olomouc |
M40 | 165 | 11:22:30 | Bruchac Michal | USA | 1977 | Bratislava | Bratislava |
M40 | 98 | 10:49:00 | Pospíšil Jiří | CZE | 1977 | Šebetovská Jelita | Šebetov |
M40 | 49 | 10:24:30 | Hofer Tomáš | CZE | 1977 | NOTINO | Praha 9 |
Z40 | 31 | 10:15:30 | Hanačíková Bohumila | CZE | 1977 | SRTG Holešovský region | Zlín |
M40 | 119 | 10:59:30 | Navrátil Josef | CZE | 1978 | Ostrava | Ostrava |
M40 | 32 | 10:16:00 | Lernbecher Pavel | CZE | 1978 | Eurofoam | Šebrov-Kateřina |
M40 | 39 | 10:19:30 | Ožvoldík Tomáš | CZE | 1978 | Zlín | Zlín |
M40 | 268 | 12:14:00 | Lacina Josef | CZE | 1978 | OCR Runners Beroun | Žebrák |
Z40 | 90 | 10:45:00 | Moudrá Eva | CZE | 1978 | PAJU | Ostrava |
M | 140 | 11:10:00 | Štěpánek Jan | CZE | 1979 | Opava | Opava |
M | 131 | 11:05:30 | Peč Petr | CZE | 1979 | Flexfitness | Olomouc |
M | 269 | 12:14:30 | Chvastek David | CZE | 1979 | Jobs conact | Vranov |
M | 146 | 11:13:00 | Fiala Jakub | CZE | 1979 | Ostrava | Ostrava |
Z | 130 | 11:05:00 | Romsy Lucie | CZE | 1979 | Flexfitness | olomouc |
Z | 247 | 12:03:30 | Kouhoutková Kateřina | CZE | 1980 | Brno | Brno |
M | 277 | 12:18:30 | holásek radim | CZE | 1980 | SRTG Vyškov | Slavkov u Brna |
Z | 21 | 10:10:30 | Šiborova Kristyna | CZE | 1980 | Tišnov | Tišnov |
Z | 99 | 10:49:30 | Butorová Lenka | CZE | 1980 | Extra Brno | Brno |
M | 267 | 12:13:30 | sedmík Vladimír | CZE | 1981 | Brno | Brno |
M | 125 | 11:02:30 | Komárek Jaroslav | CZE | 1981 | Jevíčko | Jevíčko |
Z | 111 | 10:55:30 | Boráková Tina | CZE | 1981 | NOTINO | 602 00 Brno |
M | 258 | 12:09:00 | Hospodár Andrej | SVK | 1981 | STG Senica | Sekule |
M | 152 | 11:16:00 | krivianszki michal | SVK | 1981 | bina | bina |
M | 13 | 10:06:30 | zbranek Václav | CZE | 1981 | Valach bajk team | Kašava |
M | 23 | 10:11:30 | Marouš Jiří | CZE | 1982 | SVVAT | Syrovice |
M | 27 | 10:13:30 | Lernbecher Jakub | CZE | 1982 | Brno, Líšeň | Brno, Líšeň |
M | 38 | 10:19:00 | Stratil Michal | CZE | 1982 | Brno | Brno |
M | 86 | 10:43:00 | Okoun Ivan | CZE | 1982 | PAJU | Ostrava |
M | 35 | 10:17:30 | Levý Štěpán | CZE | 1982 | PŘEKÁŽKÁČ | Břehy |
Z | 89 | 10:44:30 | Fatulová Jitka | CZE | 1982 | PAJU | Ostrava |
M | 112 | 10:56:00 | Klaška Martin | CZE | 1982 | GLADIATOR RACE team | Lipník nad Bečvou |
M | 143 | 11:11:30 | Škraněk Jiří | CZE | 1982 | Dobruška | Dobruška |
Z | 68 | 10:34:00 | Kocmánková Veronika | CZE | 1982 | NOTINO | Brno |
M | 44 | 10:22:00 | Vavrečka Libor | CZE | 1982 | RUN magazine | Olomouc |
M | 149 | 11:14:30 | Vyčichlo Tomáš | CZE | 1982 | Spartan Gym | Praha |
M | 237 | 11:58:30 | Bohm Lukáš | SVK | 1983 | HardGym | Bratislava |
Z | 135 | 11:07:30 | Jílková Martina | CZE | 1983 | Zlín | Zlín |
M | 47 | 10:23:30 | Matejovič Andrej | CZE | 1983 | NOTINO | Brno |
Z | 116 | 10:58:00 | Šašková Zuzana | CZE | 1983 | Roudnice | Roudnice Nad Labem |
Z | 95 | 10:47:30 | Krajčová Veronika | CZE | 1983 | Praha-Lipence | Praha-Lipence |
M | 83 | 10:41:30 | Šašek Matěj | CZE | 1984 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
M | 66 | 10:33:00 | Knesl Jiří | CZE | 1984 | NOTINO | Brno |
M | 109 | 10:54:30 | Miksovsky Michal | CZE | 1984 | Gladiators Kralupy | Kralupy |
M | 147 | 11:13:30 | Vymětal Jan | CZE | 1984 | Ostrava | Ostrava |
M | 241 | 12:00:30 | Benovič Andrej | CZE | 1984 | HardGym2 | Chorvátsky Grob |
M | 19 | 10:09:30 | Látal Martin | CZE | 1984 | Pineapple power | Ostrava |
M | 242 | 12:01:00 | Beneš Radek | CZE | 1985 | Dracarys | Olomouc |
M | 46 | 10:23:00 | Bobál Roman | CZE | 1985 | Drnovice | Drnovice |
Z | 156 | 11:18:00 | Přecechtělová Martina | CZE | 1985 | Prostějov | Prostějov |
Z | 128 | 11:04:00 | Rylková Kateřina | CZE | 1985 | OCRA CZ TEAM | Praha 6 |
M | 243 | 12:01:30 | Horák Tomáš | CZE | 1985 | Dracarys | Okrouhlá |
M | 126 | 11:03:00 | Ciganek Jan | CZE | 1985 | Bucovice | Bucovice |
M | 144 | 11:12:00 | Novosad Pavel | CZE | 1985 | SRTG Prostějov | Prostějov Čechovice |
M | 78 | 10:39:00 | Bábíček Michal | CZE | 1985 | Svatobořice-Mistřín | Svatobořice-Mistřín |
Z | 52 | 10:26:00 | Ustohalová Tereza | CZE | 1985 | NOTINO | Brno |
M | 114 | 10:57:00 | Zatloukal David | CZE | 1985 | Jihlava | Jihlava |
M | 167 | 11:23:30 | Jiruška Petr | CZE | 1985 | Česká Třebová | Česká Třebová |
M | 97 | 10:48:30 | Brázda Jiří | CZE | 1985 | Brno-Horní Heršpice | Brno-Horní Heršpice |
M | 271 | 12:15:30 | Bajer Lukáš | CZE | 1985 | SRPG-RNK | Rychnov nad Kněžnou |
M | 118 | 10:59:00 | Just Libor | CZE | 1986 | Černá Hora | Černá Hora |
Z | 79 | 10:39:30 | Kruse Stefanie | CZE | 1986 | Brno | Brno |
M | 145 | 11:12:30 | Vymětal Matěj | CZE | 1986 | Skrbeň | Skrbeň |
Z | 74 | 10:37:00 | Musílková Marcela | CZE | 1986 | Extra Brno | Brno |
Z | 245 | 12:02:30 | Naučová Monika | CZE | 1986 | Dracarys | Olomouc |
Z | 123 | 11:01:30 | Medková Petra | CZE | 1986 | Brno, Žabovřesky | Brno, Žabovřesky |
M | 154 | 11:17:00 | Přecechtěl Břetislav | CZE | 1986 | Charváty | Charváty |
M | 159 | 11:19:30 | Novak Stanislav | CZE | 1986 | Chomutov | Chomutov |
M | 88 | 10:44:00 | Kantor Jan | CZE | 1986 | PAJU | Ostrava |
Z | Dopitová Simona | CZE | 1986 | Svídnický Extrém Team | Přerov | ||
Z | 94 | 10:47:00 | Nováková Petra | CZE | 1987 | PAJU | Ostrava |
M | 234 | 11:57:00 | Cích Rastislav | SVK | 1987 | HardGym | Bratislava |
M | 124 | 11:02:00 | Kanta Jakub | CZE | 1987 | SRTG Podluží | Hodonín |
M | 248 | 12:04:00 | Čermák Petr | CZE | 1987 | Brno | Brno |
M | 45 | 10:22:30 | Vrlík Petr | CZE | 1987 | Kunžak | Kunžak |
M | 276 | 12:18:00 | zedníček michal | CZE | 1987 | Brno | Brno |
M | 29 | 10:14:30 | Steiner Jan | CZE | 1987 | Horní Loučky 86 | Horní Loučky 86 |
Z | 256 | 12:08:00 | Ukropcová Dominika | SVK | 1988 | STG Senica | Senica |
M | 82 | 10:41:00 | Kuneš Michal | CZE | 1988 | Spartan Gym | Strakonice |
M | 42 | 10:21:00 | Šlapanský Vojtěch | CZE | 1988 | Ivančice | Ivančice |
M | 55 | 10:27:30 | Princ Michal | CZE | 1988 | NOTINO | Modlany |
M | 162 | 11:21:00 | Čížek Tomáš | CZE | 1988 | Ořechov | Ořechov |
Z | 178 | 11:29:00 | Koudelková Lucie | CZE | 1988 | Vegan sport club | Brno, Husovice |
M | 121 | 11:00:30 | Mašta Jiří | CZE | 1988 | Brno | Brno |
M | 14 | 10:07:00 | Hrdina Pavel | CZE | 1988 | TJ Lokomotiva Břeclav | Jablonné nad Orlicí |
M | 100 | 10:50:00 | Dvořák Martin | CZE | 1988 | EXTRA Brno | Brno |
M | 54 | 10:27:00 | Klusek Tomáš | CZE | 1989 | NOTINO | Brno |
Z | 150 | 10:18:30 | Stejskalová Barbora | CZE | 1989 | OCRA CZ TEAM | Beroun |
M | 115 | 10:57:30 | Marek Lukáš | CZE | 1989 | Třebíč | Třebíč |
M | 235 | 11:57:30 | Chrappa Richard | CZE | 1989 | HardGym | |
Z | 244 | 12:02:00 | Kundisová Lívia | CZE | 1989 | Dracarys | Olomouc |
M | 252 | 12:06:00 | Pohlová Jana | CZE | 1989 | ÄŒtyÅ™lÃstek | |
M | 81 | 10:40:30 | Lopez Jonathan | CZE | 1989 | PAJU | Ostrava |
M | 108 | 10:54:00 | Čuhel Igor | CZE | 1989 | Brno | Brno |
M | 65 | 10:32:30 | Sedláček Adam | CZE | 1989 | NOTINO | Ivančice |
M | 41 | 10:20:30 | Kosík Radek | CZE | 1989 | Rajhrad | Rajhrad |
M | 148 | 11:14:00 | Vaclavek David | CZE | 1989 | Bělkovice577 | Bělkovice577 |
M | 137 | 11:08:30 | Skřivánek Radim | CZE | 1989 | Kostelec | Kostelec |
M | 249 | 12:04:30 | Daněk Karel | CZE | 1990 | Křenovice | Křenovice |
M | 30 | 10:15:00 | Švejda Jan | CZE | 1990 | Zastávka | Zastávka |
Z | 91 | 10:45:30 | Synková Michaela | CZE | 1990 | PAJU | Ostrava |
M | 67 | 10:33:30 | Linhart Marek | CZE | 1990 | NOTINO | Šternberk |
M | 28 | 10:14:00 | Vepřek Martin | CZE | 1990 | KolÅ¡ov | Kolšov |
Z | 257 | 12:08:30 | KRÓLIKOVÁ SIMONA | SVK | 1990 | STG Senica | |
Z | 107 | 10:53:30 | Šmídová Markéta | CZE | 1990 | NOTINO team | Brno |
M | 142 | 11:11:00 | Karel Štěpán | CZE | 1990 | Šťáhlavy | Šťáhlavy |
Z | 51 | 10:25:30 | Plšková Pavlína | CZE | 1990 | NOTINO | Újezd u Brna |
Z | 158 | 11:19:00 | Zavadilová Hana | CZE | 1990 | SRTG České Budějovice | České Budějovice |
M | 1 | 10:00:30 | Novák Lukáš | CZE | 1991 | Ocr Kids Poděbrady | Poděbrady |
M | 120 | 11:00:00 | Pírek David | CZE | 1991 | Šlapanice | Šlapanice |
M | 2 | 10:01:00 | Hanyk Lukáš | CZE | 1991 | Burik Spartan Extreme | Kostelec nad Orlicí |
M | 110 | 10:55:00 | Suszka Tomáš | CZE | 1991 | Burik Team Element | Nýdek560 |
Z | 71 | 10:35:30 | Koupilová Martina | CZE | 1991 | Šternberk | Šternberk |
M | 85 | 10:42:30 | Nečas Michal | CZE | 1991 | PAJU | Ostrava |
M | 22 | 10:11:00 | Fiala Martin | CZE | 1991 | Polná | Polná |
Z | 96 | 10:48:00 | Soukupová Vendula | CZE | 1991 | Nedáme vám to lacino | Králův Dvůr |
M | 250 | 12:05:00 | Písečný Patrik | CZE | 1991 | ÄŒtyÅ™lÃstek | Krumsín |
Z | 16 | 10:08:00 | Petrášová Barbora | CZE | 1991 | Velešín | Velešín |
Z | 102 | 10:51:00 | Malinová Staňka | CZE | 1991 | Motor Village 69 | Křižanovice |
Z | 129 | 11:04:30 | Houšková Šárka | CZE | 1991 | České Budějovice | České Budějovice |
Z | 18 | 10:09:00 | Šindlerová Klára | CZE | 1991 | Pineapple power | Brno |
M | 251 | 12:05:30 | Konšel Richard | CZE | 1991 | ÄŒtyÅ™lÃstek | Prostějovičky |
Z | 153 | 11:16:30 | blazkova radka | CZE | 1991 | moravicany | moravicany |
Z | 266 | 12:13:00 | Čížková Dagmar | CZE | 1991 | SRTG ZNS | Žďár nad Sázavou |
Z | 197 | 11:38:00 | Bareková Tatiana | CZE | 1991 | Brno | Brno |
M | 43 | 10:21:30 | Babák Josef | CZE | 1992 | Tantrum Monstra | Plzeň |
M | 253 | 12:06:30 | Horák Jaromír | CZE | 1992 | ÄŒtyÅ™lÃstek | Krumsín |
M | 25 | 10:12:30 | Rožboud Tomáš | CZE | 1992 | České Budějovice | České Budějovice |
M | 70 | 10:35:00 | Obrdlík Daniel | CZE | 1992 | Jihlava | Jihlava |
Z | 164 | 11:22:00 | Vytinová Veronika | CZE | 1992 | SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM | Turnov |
M | 105 | 10:52:30 | Dorňák Petr | CZE | 1992 | Frenštát pod Radhoštěm | Frenštát pod Radhoštěm |
Z | 246 | 12:03:00 | Pávková Alena | CZE | 1992 | Křižanov | Křižanov |
M | 10 | 10:05:00 | Linka Milan | CZE | 1993 | Extreme Obstacle Runners | Liberec |
Z | 179 | 11:29:00 | Švrčková Dominika | CZE | 1993 | Vegan sport club | Brno, Husovice |
Z | 20 | 10:10:00 | Timčenková Natálie | CZE | 1993 | Pineapple power | Brno |
M | 184 | 11:32:00 | Limberg Tomáš | CZE | 1993 | Predátor | Brno |
M | 17 | 10:08:30 | Holeša Dominik | CZE | 1993 | Pineapple power | Brno |
M | 56 | 10:28:00 | Drahonský Roman | CZE | 1993 | NOTINO | Blučina |
M | 161 | 11:20:30 | Mrňka Ondřej | CZE | 1993 | Šumvald | Šumvald |
M | 69 | 10:34:30 | Krbica Michal | CZE | 1993 | Jihlava | Jihlava |
M | 24 | 10:12:00 | Walach Tomáš | CZE | 1994 | Horní Újezd | Horní Újezd |
M | 117 | 10:58:30 | Calka Erik | CZE | 1994 | TVP - Workout | Hodkovice nad Mohelkou |
M | 141 | 11:10:30 | Lenomar Kamil | CZE | 1994 | Havířov | Havířov |
M | 240 | 12:00:00 | Zsíros Ondrej | CZE | 1994 | HardGym2 | Bratislava |
M | 50 | 10:25:00 | Theimer Christian | CZE | 1994 | NOTINO | Rakvice |
Z | 185 | 11:32:00 | Ráčková Jana | CZE | 1994 | Predátor | Kuřim |
M | 57 | 10:28:30 | Gardoň Radek | CZE | 1994 | NOTINO | Litobratřice |
M | 84 | 10:42:00 | Adam Lukáš | CZE | 1995 | PAJU | Ostrava |
M | 238 | 11:59:00 | Hubík Michal | SVK | 1995 | HardGym2 | Bratislava |
Z | 106 | 10:53:00 | Drábková Veronika | CZE | 1996 | SRTG Šumperk | Rapotín |
M | 139 | 11:09:30 | Malý David | CZE | 1996 | Brno | Brno |
M | 33 | 10:16:30 | Rajnoha Matěj | CZE | 1996 | Predators Gym | bechlín |
Z | 11 | 10:05:30 | Holcová Petra | CZE | 1996 | Trail running cz | |
M | 64 | 10:32:00 | Frode Adam | CZE | 1996 | NOTINO | Brno |
M | 278 | 12:19:00 | smažák Adam | CZE | 1996 | Bučovice | Bučovice |
M | 62 | 10:31:00 | Richtárik David | CZE | 1997 | NOTINO | Lelekovice |
M | 166 | 11:23:00 | Friml Jirka | CZE | 1997 | Dlouhá Třebová | Dlouhá Třebová |
Z | 93 | 10:46:30 | Krejčová Michaela | CZE | 1997 | PAJU | Ostrava |
Z | 26 | 10:13:00 | Jonáková Zuzana | CZE | 1998 | Mokrá-Horákov | Mokrá-Horákov |
Z | 7 | 10:03:30 | Pavelková Anna | CZE | 1998 | Excalibu ŕ Race Team | Dvůr Králové nad Labem |
M | 6 | 10:03:00 | Hynek Richard | CZE | 1998 | Moravany | Moravany |
Z | 36 | 10:18:00 | Lauschová Kristýna | CZE | 1998 | Zábeštní Lhota | Zábeštní Lhota |
M | 80 | 10:40:00 | Kárník Petr | CZE | 1998 | PAJU | Ostrava |
M | 12 | 10:06:00 | Hlásenský Marek | CZE | 1999 | Brno | Brno |
Z | 101 | 10:50:30 | Leflerova Gabriela | CZE | 1999 | Letovice | Letovice |
M | 151 | 11:15:30 | Chromý David | CZE | 1999 | Brno Židenice | Brno Židenice |
M | 236 | 11:58:00 | Petrovics Martin | CZE | 1999 | HardGym | Chorvátsky Grob |
Z | 58 | 10:29:00 | Krajčová Monika | CZE | 1999 | NOTINO | Pohořelice |
M | 155 | 11:17:30 | Krakovič Vojtěch | CZE | 2000 | Svatobořice-Mistřín | Svatobořice-Mistřín |
M | 77 | 10:38:30 | Bičík Michal | CZE | 2001 | Horní Studenec | Horní Studenec |
M | 61 | 10:30:30 | Šútovský Filip | CZE | 2001 | NOTINO | Pohořelice |
M | 239 | 11:59:30 | Hubik Martin | SVK | 2001 | HardGym2 | Bratislava |
M | 163 | 11:21:30 | Karnatov Vladislav | CZE | 2001 | Kyjov 3 | Kyjov 3 |
M | 63 | 10:31:30 | Strnad Daniel | CZE | 2002 | NOTINO | Lelekovice |
start list Hell dvojice
start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 76 participants ( 47 of men, 29 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
muži | 190 | OCRLOSERS |
[190]
Pavel Dopita
1964
[191]
lukáš dajka
1997
|
mix | 193 | Brno |
[193]
Karla Marková
1967
[192]
Vít Fiala
1967
|
mix | 169 | Potštejn |
[169]
Ludvík Svoboda
1973
[168]
Renata Svobodová
1976
|
muži | 211 | Šlapanice |
[211]
Břetislav Hanák
1975
[210]
Jakub Hanák
1999
|
mix | 229 | Dragonclub Brno |
[229]
Petr Stehlík
1976
[228]
Pavla Horáková
1987
|
mix | 260 | STG Senica |
[260]
Nevenka Mudrončeková
1977
[261]
Jozef Šarkány
1989
|
muži | 170 | NyklÃÄkovi |
[170]
Ondřej Nyklíček
1978
[171]
Luděk Nyklíček
1978
|
mix | 224 | Hustopeče |
[224]
Miroslav Forejtník
1979
[225]
Alena Burešová
1979
|
muži | 176 | Živanice |
[176]
Jan Levý
1981
[177]
Aleš Poskočil
1986
|
muži | 215 | Vygrcaná sekaná |
[215]
Kamil Bubela
1983
[214]
Martin Vicher
1982
|
mix | 172 | Teroed |
[172]
Tereza Havlová
1983
[173]
Eduard Stráský
1983
|
mix | 72 | Warriors |
[72]
Andrea Becha
1984
[73]
Jan Becha
1985
|
mix | 220 | Gladiators powered by Edgar |
[220]
Jiří Cimler
1984
[221]
Natálie Poloczková
1994
|
mix | 174 | SRTG Holešovský region |
[174]
Jan Horák
1985
[175]
Kamila Ngyuenová
1975
|
mix | 198 | Olomouc |
[198]
Ondřej Gardlo
1986
[199]
Anna Vicherová
1989
|
mix | 264 | SRTG Holešovský region |
[264]
Veronika Tichá
1986
[265]
Lukáš Trubač
1991
|
muži | 160 | Black bridge |
[160]
Lukáš Krška
1987
[280]
Petr brodík
1991
|
muži | 230 | Mokrý Háj |
[230]
Jaroslav Pobuda
1987
[231]
Erik Machálek
1995
|
muži | 206 | SRTG Litovel |
[206]
Tomáš Vrba
1988
[207]
Martin Vrba
1990
|
mix | 189 | Lozorno |
[189]
Andrej Podhradsky
1988
[188]
Maria Valachovicova
1998
|
mix | 218 | OCR Runners Olomouc |
[218]
Barbora Kopecká
1988
[219]
Jakub Kopecký
1990
|
ženy | 212 | Brno |
[212]
Pavla Mušálková
1988
[213]
Květoslava Effenbergerová
1990
|
mix | 182 | Tady nezkapem |
[182]
Martin Baláš
1989
[183]
Veronika Šťastná
1996
|
mix | 254 | Dřevohostice |
[254]
Pavel Čížek
1989
[255]
Tereza Lošťáková
1997
|
muži | 8 | Fotr a lotr |
[8]
Richard Chrappa
1989
[9]
Martin Šálek
1967
|
ženy | 200 | Hospozín |
[200]
Jiřina Hampejsová
1989
[201]
Kateřina Sedláčková
1989
|
mix | 187 | Blansko |
[187]
Filip Dobrovolný
1990
[186]
Lucie Dobrovolná
1989
|
mix | 202 | SRTG Olomouc |
[202]
David Skála
1991
[203]
Kateřina Fialová
1994
|
mix | 4 | Barbarian extreame team |
[4]
Patrik Waldhans
1991
[5]
Karolina Portellová
1984
|
muži | 103 | OCRA-CZ |
[103]
Lukáš Novák
1991
[37]
Lukáš Hanyk
1991
|
mix | 222 | Česká Lípa |
[222]
Ondřej Šimon
1992
[223]
Michaela Huňáková
1999
|
mix | 180 | Bechlín |
[180]
Vojtěch Rajnoha
1993
[181]
Barbora Došková
1992
|
mix | 263 | Brno |
[263]
Iva Sobotková
1994
[262]
Radovan Žáček
1997
|
mix | 217 | Štěpánovice |
[217]
Barbora Dvořáková
1995
[216]
Tomáš Wertheimer
1992
|
mix | 204 | Dambořice |
[204]
Kristýna Čurdová
1997
[205]
Martin Kratochvíl
1981
|
ženy | 209 | Brno |
[209]
Ivana Rundštuková
1999
[208]
Šárka Rosová
1995
|
muži | 227 | Ubožáci |
[227]
Kryštof Hradil
2000
[226]
Radek Bábíček
2001
|
muži | 232 | Rousínov |
[232]
Libor Kalvoda
2002
[233]
Jan Kaprál
2001
|
start list Hell týmy
start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 36 participants ( 26 of men, 10 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | 245 | Dracarys |
[245]
Monika Naučová
1986
[242]
Radek Beneš
1985
[243]
Tomáš Horák
1985
[244]
Lívia Kundisová
1989
|
muži | 234 | HardGym |
[234]
Rastislav Cích
1987
[237]
Lukáš Bohm
1983
[235]
Richard Chrappa
1989
[236]
Martin Petrovics
1999
|
mix | 256 | STG Senica |
[256]
Dominika Ukropcová
1988
[259]
Marek Benko
1975
[258]
Andrej Hospodár
1981
[257]
SIMONA KRÓLIKOVÁ
1990
|
muži | 2 | Burik Spartan Extreme |
[2]
Lukáš Hanyk
1991
[15]
Rostislav Fišer
1974
[10]
Milan Linka
1993
[110]
Tomáš Suszka
1991
|
mix | 96 | Nedáme vám to lacino |
[96]
Vendula Soukupová
1991
[268]
Josef Lacina
1978
[109]
Michal Miksovsky
1984
[150]
Barbora Stejskalová
1989
|
muži | 253 | ÄŒtyÅ™lÃstek |
[253]
Jaromír Horák
1992
[251]
Richard Konšel
1991
[250]
Patrik Písečný
1991
[252]
Jana Pohlová
1989
|
mix | 246 | Křižanov |
[246]
Alena Pávková
1992
[247]
Kateřina Kouhoutková
1980
[248]
Petr Čermák
1987
[249]
Karel Daněk
1990
|
mix | 20 | Pineapple power |
[20]
Natálie Timčenková
1993
[17]
Dominik Holeša
1993
[19]
Martin Látal
1984
[18]
Klára Šindlerová
1991
|
muži | 238 | HardGym2 |
[238]
Michal Hubík
1995
[241]
Andrej Benovič
1984
[239]
Martin Hubik
2001
[240]
Ondrej Zsíros
1994
|