Excalibur Race Vranov u Brna sobota

2018-08-04 Vranov u Brna

announcement

registration

start list

results

dětský závod D1 total: 26, men : 18, women: 8, D1: 26, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D2 total: 18, men : 10, women: 8, D1: 2, D2: 16, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D3 total: 19, men : 10, women: 9, D1: 0, D2: 0, D3: 19 [html] [pdf]
Sky jednotlivci     total: 174, men : 111, women: 63, M: 92, M40: 19, Z: 57, Z40: 6 [html] [pdf]
Sky dvojice     total: 74, men : 42, women: 32, muži: 6, ženy: 1, mix: 30 [html] [pdf]
Sky týmy     total: 52, men : 33, women: 19, muži: 2, ženy: 0, mix: 11 [html] [pdf]
Sky týmy     total: 0, men : 0, women: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]

start list dětský závod D1

start ~ 09:06:00 , 2011 - 2013 , registered: 26 participants ( 18 of men, 8 of women)

category # name state year team
D1 [301] Bartoskova Vendulka CZE 2011 Brno
D1 [302] Bobál Max CZE 2012 Drnovice
D1 [303] Bureš Štěpán CZE 2013 Týnec
D1 [304] Černý Dominik CZE 2011 SRTG Vyškov
D1 [344] dokoupil Hynek CZE 2011 Brno
D1 [342] Dopiráková Simona CZE 2013 Ostrava
D1 [347] forejtník Adam CZE 2011 Hustopeče
D1 [348] forejtník Ondřej CZE 2014 Hustopeče
D1 [ ] Hlaviznová Sofie CZE 2014 Prostějov
D1 [350] chromý Tomáš CZE 2014 Starovice
D1 [305] Jež Daniel CZE 2013 AVENGERS Kunčina Ves
D1 [306] Kamlarová Adéla CZE 2013 679 23
D1 [353] klinerová Adriana CZE 2013 Vranov
D1 [ ] Kucera Daniel CZE 2012 Zlin
D1 [346] kuruc Tomáš CZE 2012 Brno
D1 [345] macek David CZE 2012 Praha
D1 [307] Melichar Tomáš CZE 2011 Cyklokramo Suchdol nad Odrou
D1 [339] nováček Vojtěch CZE 2011 Vranov
D1 [310] Pospíšilová Amálie CZE 2011 Brni slovo
D1 [311] Pustějovský Jakub CZE 2012 STRG PROSTĚJOV
D1 [335] Řehůřek Jakub CZE 2013 Svitávka
D1 [312] Řepa Vojtěch CZE 2011 Lomnice
D1 [341] štursová Dorota CZE 2011 Brno
D1 [313] Štvrtecká Kateřina CZE 2011 Prostějov
D1 [314] Tichý Dalibor CZE 2011 STRG PROSTĚJOV
D1 [315] Závodník Jan CZE 2011 Brno

start list dětský závod D2

start ~ 09:22:00 , 2009 - 2010 , registered: 18 participants ( 10 of men, 8 of women)

category # name state year team
D2 [316] Becha Daniel CZE 2009 Warriors
D2 [343] knotkov Eliška CZE 2010 Brno
D2 [318] Kosová Sylvie CZE 2009 Lomnička
D2 [317] Kosová Valerie CZE 2009 Lomnička
D2 [ ] Kučera Matyáš CZE 2010 Tasov
D2 [351] Miškolci Tadeáš CZE 2010 SRTG Česká Třebová
D2 [319] Navrátilík Libor CZE 2010 Křenovice
D1 [308] Novák Richard CZE 2012 EXTRA Brno
D2 [ ] Nyklíčkova Klára CZE 2010 Upice
D2 [321] Pavlů Bedřich CZE 2009 Žďárná
D2 [320] Pavlů David CZE 2009 Žďárná
D1 [309] Pětníková Laura CZE 2011 EXTRA Brno
D2 [322] Pokorný Jan CZE 2009 Lomnice
D2 [323] Pokorný Vojtěch CZE 2009 Křtiny
D2 [336] řehůřková Natálie CZE 2010 Svitávka
D2 [ ] Štěpánková Tereza CZE 2009 Brno
D2 [324] Šůstková Nikola CZE 2010 Brno - Žabovřesky
D2 [352] švéda Jakub CZE 2009 Křtiny

start list dětský závod D3

start ~ 09:35:00 , 2006 - 2008 , registered: 19 participants ( 10 of men, 9 of women)

category # name state year team
D3 [338] dokoupilová Beáta CZE 2008 Brno
D3 [337] dokoupilová Linda CZE 2006 Brno
D3 [ ] Hašak Marek CZE 2007 Prostějov
D3 [325] Havlat Lukas CZE 2008 Pekna 46 brno
D3 [325] Havlat Lukas CZE 2008 Pekna 46 brno
D3 [326] Hlavizna Adam CZE 2008 Prostějov
D3 [327] Kachlířová Nella CZE 2006 Bošovice
D3 [328] Kučera Matěj CZE 2006 AVENGERS Kunčina Ves
D3 [ ] Nyklíčkova Anička CZE 2007 Upice
D3 [330] Pavéska Jiří CZE 2008 Nové Hvězdlice
D3 [329] Pavéska Tomáš CZE 2006 Nové Hvězdlice
D3 [331] Pavlů Kateřina CZE 2006 Žďárná
D3 [332] Pustějovská Adéla CZE 2006 STRG PROSTĚJOV
D3 [300] stodůlková Hana CZE 2008 Vranov
D3 [340] Šana Sebastian CZE 2008 OCR Olomouc
D3 [333] Štvrtecká Eliška CZE 2008 Prostějov
D3 [334] Tichý Ondřej CZE 2008 STRG PROSTĚJOV
D3 [ ] Valenta Tadeáš CZE 2006 Velosport valenta scott team
D3 [349] zbranková Natálie CZE 2008 Zlín

start list Sky jednotlivci

start ~ 11:00:00 , 2003 and older , registered: 174 participants ( 111 of men, 63 of women)

category # start name state year team
Z40 [21] 11:10:30 Andělová Monika CZE 1970 GLADIATOR RACE team
M [32] 11:16:00 Audy Zdeněk CZE 1979 Znojmo
M [240] 13:00:00 Bačina Lukáš CZE 2000 Otice
M [ ] Belko Stanislav SVK 1987 Braši
M [13] 11:06:30 Beneš Tomáš CZE 1989 OCR Runners Ostrava
M [65] 11:32:30 Bojanovský Stanislav CZE 1988 Velké Meziříčí
Z [66] 11:33:00 Butorová Lenka CZE 1980 Extra Brno
Z [120] 12:00:00 Coufalová Jana CZE 1997 Ludgeřovice
M [71] 11:35:30 čálek ondřej CZE 1979 přelouč
M [241] 13:00:30 čekel Jan CZE 2000 Benkov
Z [52] 11:26:00 Čermáková Vendula CZE 1999 Hošťálková
Z [39] 11:19:30 Čermáková Veronika CZE 1987 SRTG Praha
Z [75] 11:37:30 Darebná Petra CZE 1990 Postavkolo.cz
Z [64] 11:32:00 Dlapalová Markéta CZE 1985 Šakvice
M [116] 11:58:00 Doležel Michael CZE 1994 Lipnik nad Bečvou
Z [95] 11:47:30 Drbohlavová Šárka CZE 1993 Hradec Králové
M [89] 11:44:30 Dušek Vojtěch CZE 1991 Lukavice
Z [100] 11:50:00 Elblová Denisa CZE 1991 Opava
M [81] 11:40:30 Fiala Jakub CZE 2002 Olešnice na Moravě
M [33] 11:16:30 Fila Radek CZE 1979 PSK Znojmo
M [232] 12:56:00 Fišer Tomáš CZE 1989 Němčice
Z [119] 11:59:30 Fišerová Petra CZE 1981 Praha 8
M [114] 11:57:00 Fus Radim CZE 1986 Hlučín
M40 [234] 12:57:00 graffy Ivo CZE 1975 Svitávky
Z40 [25] 11:12:30 Hanačíková Bohumila CZE 1977 SRTG Holešovský region
M40 [ ] Hanák Břetislav CZE 1975 Šlapanice
M [168] 12:24:00 Heryč Aleksandr CZE 1991 Brno
Z40 [76] 11:38:00 Hlásenská Andrea CZE 1975 Brno
Z [77] 11:38:30 Hlásenská Natálie CZE 2001 Brno
M [78] 11:39:00 Hlásenský Marek CZE 1999 Brno
M40 [74] 11:37:00 Hlavizna Pavel CZE 1975 Prostějov
Z [56] 11:28:00 Hlavová Vendula CZE 1991 Brno
Z40 [ ] Hojovcová Hana CZE 1972 Veverské Knínice
Z [11] 11:05:30 Holcová Petra CZE 1996 Trail running cz
M40 [4] 11:02:00 hráček Antonín CZE 1973 SVVATT
M [121] 12:00:30 Hráček Martin CZE 1988 Tučapy
M [57] 11:28:30 Hurt Lukáš CZE 1992 Brno
M [73] 11:36:30 Chromý Tomáš CZE 1979 Starovice
Z [26] 11:13:00 Jadavan Hana CZE 1984 Brno
M [60] 11:30:00 Janočo Martin CZE 1992 Hlubočky
M [54] 11:27:00 Janočo Petr CZE 1989 Olomouc
M [38] 11:19:00 Ježek Jakub CZE 1990 Jihlava
Z [96] 11:48:00 Jílková Martina CZE 1983 Zlín
M [233] 12:56:30 Juras Milan CZE 1982 Bzenec
M40 [105] 11:52:30 Kitner David CZE 1978 Protivanov
M [58] 11:29:00 Klaška Martin CZE 1982 GLADIATOR RACE team
Z [84] 12:53:30 Kochanová Vendula CZE 1988 Brno
Z40 [99] 11:49:30 Korytova Kateřina CZE 1978 Okres Náchod
M [106] 11:53:00 Kosek David CZE 1981 Vysočany
M [7] 11:03:30 kosina Petr CZE 1982 Zbraslav
Z [3] 11:01:30 Koutná Lenka CZE 1988 Blansko
Z [83] 11:41:30 Kozlovská Veronika CZE 1991 Buková
M [123] 12:01:30 Král Lukáš CZE 1984 Běžci bez obalu Jihlava
M [ ] Kucera Ladislav CZE 1981 Daniel
Z [ ] Kučerová Lenka CZE 1985 Tasov
Z [40] 11:20:00 Kučerová Tereza CZE 1992 Bakov nad Jizerou
M [31] 11:15:30 Kuchař Lukáš CZE 1986 EXTRA Brno
Z [28] 11:14:00 Kundisová Lívia CZE 1989 ABUS Přelouč
M40 [107] 11:53:30 Lacina Josef CZE 1978 OCR Runners Beroun
Z [29] 11:14:30 Lauschová Kristýna CZE 1998 Zábeštní Lhota
M [10] 11:05:00 Linka Milan CZE 1993 Extreme Obstacle Runners
Z [41] 11:20:30 Lipovská Markéta CZE 1986 #GLADIATORRACETEAM
M40 [235] 12:57:30 macháně Jindřich CZE 1977 Náchod
Z [36] 11:18:00 Mezerová Jitka CZE 1995 Polná
M40 [244] 13:02:00 michalego aleš CZE 1974 Moravany
Z [63] 11:31:30 Minářová Schromová Adéla CZE 1990 Hustopeče
M [2] 11:01:00 moravec michal CZE 1993 OCRA CZ TEAM
Z [59] 11:29:30 Musílková Marcela CZE 1986 Extra Brno
Z [93] 11:46:30 Musilová Andrea CZE 1987 Šlapanice
M [97] 11:48:30 Návrat Adam CZE 1987 SRTG Opava
M [70] 11:35:00 Novak Stanislav CZE 1986 Chomutov
M [103] 11:51:30 Novosad Pavel CZE 1985 SRTG Prostějov
M [94] 11:47:00 Nutil Michal CZE 1994 Byst
M [43] 11:21:30 Obrtel Adam CZE 1994 42
M40 [67] 11:33:30 Ondráček Hynek CZE 1973 www.panska-jizda.cz
M [24] 11:12:00 Pařízek Pavel CZE 1993 Lomnice
M [47] 11:23:30 Pauswang Ondřej CZE 1993 42
Z [80] 11:40:00 Pavlů Andrea CZE 1979 Žďárná
Z [69] 11:34:30 Pokorná Kristýna CZE 1983 Křtiny
M40 [53] 11:26:30 Polášek Karel CZE 1968 Olomouc
M [50] 11:25:00 Pospíšil Tomáš CZE 1981 Sněžné
M [46] 11:23:00 Pospíšil Tomáš CZE 1995 42
M40 [51] 11:25:30 Poul Pavel CZE 1976 Nové Veselí
M40 [9] 11:04:30 procházka milan CZE 1977 Děčín
M [34] 11:17:00 Procházka Ondřej CZE 1984 Brno
M [8] 11:04:00 procházka zdeněk CZE 1979 Znojmo
Z [104] 11:52:00 Příhoda Vojtěch CZE 1994 Predátor
M [27] 11:13:30 Rajnoha Matěj CZE 1996 Predators Gym
M [82] 12:53:00 Režný Daniel CZE 1988 Brno
M [85] 11:42:30 Ried Adam Daniel CZE 2002 Banice nad Svitavou
Z [55] 11:27:30 Rylková Kateřina CZE 1985 OCRA CZ TEAM
Z [117] 11:58:30 Sehnalová Nela CZE 2002 Hranice na Moravě
Z [45] 11:22:30 Slaná Ivana CZE 1986 42
Z [110] 11:55:00 Slováčková Michaela CZE 1985 Mattoni Freerun Zlín
M40 [35] 11:17:30 Stuchlík Bohumil CZE 1966 Štětkovice
Z [79] 11:39:30 Sumbalová Lenka CZE 1991 Brno
M [72] 11:36:00 Suszka Tomáš CZE 1991 Burik Team Element
M [48] 11:24:00 Sychra Tomáš CZE 1989 42
M [61] 11:30:30 Szentesi Daniel CZE 1984 Brno
Z [22] 11:11:00 Šiborova Kristyna CZE 1980 Tišnov
M [101] 11:50:30 Šíp Jaroslav CZE 1981 SRTG Opava
M [115] 11:57:30 Škvařil Dušan CZE 1985 Vysočany
Z [37] 11:18:30 Šrahulková Lenka CZE 1982 Klentnice
M [62] 11:31:00 Štefanik Milan CZE 1990 Šakvice
M [118] 11:59:00 Tatýrek Petr CZE 2001 Přerov Lověšice
M40 [112] 11:56:00 Tichy Eduard CZE 1978 Brumov-Bylnice
M40 [111] 11:55:30 Tichý Michal CZE 1975 STRG PROSTĚJOV
M [17] 11:08:30 Tóth Roman CZE 1994 Březí
M [98] 11:49:00 Trnčák Jaroslav CZE 1983 Poblázněné máničky
M [49] 11:24:30 Tůma Filip CZE 1984 Ochoz u Brna 18
M [6] 11:03:00 Valášek Jan CZE 1985 Hronov
Z40 [ ] Valentová Markéta CZE 1977 Velosport valenta scott team
Z [102] 11:51:00 Varyšová Jana CZE 1981 SRTG Opava
M [87] 11:43:30 Vávra Jan CZE 2003 Znojmo
M40 [86] 11:43:00 Vávra Jiří CZE 1977 Znojmo
M40 [113] 11:56:30 Vávra Rudolf CZE 1975 Město Albrechtice
M [92] 11:46:00 Vlček Tomáš CZE 1981 Břeclav 4
M [44] 11:22:00 Vondráček Tobiáš CZE 1984 42
Z [1] 11:00:30 Vytinová Veronika CZE 1992 SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM
M [23] 11:11:30 Walach Tomáš CZE 1994 Horní Újezd
M [42] 11:21:00 Waśniowski Jiří CZE 1986 42
M [88] 11:44:00 Žůrek Jan CZE 1990 Elite sport Boskovice
Z [195] 12:37:30 Balíková Eliška CZE 1994 Smrťáci
M [209] 12:44:30 Bednář Radim CZE 1994 Sokolnice
Z [191] 12:35:30 Bohunovská Klaudie CZE 1980 KLAUDIE A KRAVAŤÁCI
M [190] 12:35:00 Bureš Lubomír CZE 1981 KLAUDIE A KRAVAŤÁCI
M [126] 12:03:00 Cimler Jiří CZE 1984 Gladiators powered by Edgar
Z [223] 12:51:30 Čelková Alena CZE 1986 Naplno Team SVK
M [222] 12:51:00 Danko Pavol SVK 1985 Naplno Team SVK
M [188] 12:34:00 Dopita Petr CZE 1980 KLAUDIE A KRAVAŤÁCI
M [194] 12:37:00 Dvořák Dan CZE 1991 Smrťáci
M40 [16] 11:08:00 Fišer Rostislav CZE 1974 SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM
Z [226] 12:53:00 Fojtů Michaela CZE 1990 Brno
M [225] 12:52:30 Hájek Pavel CZE 1989 Brno
M40 [201] 12:40:30 Halouzka Kamil CZE 1975 DREAM TEAM
M [30] 11:15:00 Hanyk Lukáš CZE 1991 SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM
Z [198] 12:39:00 Hlaváčková Markéta CZE 1994 GYMáci
M [220] 12:50:00 Hollý Peter SVK 1991 Naplno Team SVK
Z [210] 12:45:00 Horáková Martina CZE 1996 Sokolnice
M [214] 12:47:00 Husár Róbert CZE 1981 SOWA
M [192] 12:36:00 Chovančík Marek CZE 1988 Smrťáci
Z [193] 12:36:30 Chovančíková Kristýna CZE 1989 Smrťáci
M [205] 12:42:30 Juras Michael CZE 1992 MMiSSi
M [216] 12:48:00 Juriš Martin CZE 1989 SOWA
M [228] 12:54:00 Kastner Kamil CZE 1986 Čuň a Čunín
M [200] 12:40:00 Kašpar Petr CZE 1981 DREAM TEAM
M [212] 12:46:00 Kopecsný Kristián CZE 1989 SOWA
M [219] 12:49:30 Krupa Lukáš SVK 1993 SOWA
M [189] 12:34:30 Kříž Miloslav CZE 1980 KLAUDIE A KRAVAŤÁCI
M [218] 12:49:00 Lengyel Tomáš CZE 1979 SOWA
M [199] 12:39:30 Maceček Kuba CZE 1990 GYMáci
Z [215] 12:47:30 Nová Petra SVK 1986 SOWA
M [68] 11:34:00 Novák Lukáš CZE 1991 SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM
M [230] 12:55:00 Nový Matouš CZE 1993 Čuň a Čunín
Z [208] 12:44:00 Pálková Kateřina CZE 1996 Sokolnice
Z [224] 12:52:00 Pazderková Lucie CZE 1990 Brno
Z [20] 11:10:00 Poloczková Natálie CZE 1994 Gladiators powered by Edgar
Z [204] 12:42:00 Pressova Simona CZE 1997 MMiSSi
M [207] 12:43:30 Pryymachuk Mykhaylo UKR 1995 MMiSSi
M [203] 12:41:30 Putna Pavel CZE 1980 DREAM TEAM
M [231] 12:55:30 Rossmann Jan CZE 1987 Čuň a Čunín
Z [12] 11:06:00 Stejskalová Barbora CZE 1989 Gladiators powered by Edgar
Z [206] 12:43:00 Svobodova Simona CZE 1995 MMiSSi
M [127] 12:03:30 Šindler Matěj CZE 1991 Gladiators powered by Edgar
Z [221] 12:50:30 Terpák Lenka SVK 1980 Naplno Team SVK
Z [202] 12:41:00 Tručková Petra CZE 1995 DREAM TEAM
M [227] 12:53:30 Valach Radek CZE 1988 Brno
Z [213] 12:46:30 Večerová Silvia CZE 1983 SOWA
M [5] 11:02:30 Vinický Petr CZE 1980 SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM
M [197] 12:38:30 Vinovský Petr CZE 1982 GYMáci
M [217] 12:48:30 Vríčan Erik CZE 1992 SOWA
Z [229] 12:54:30 Zahradníčková Iva CZE 1982 Čuň a Čunín
Z [196] 12:38:00 Zemanová Táňa CZE 1986 GYMáci
M [211] 12:45:30 Zmeškal Oldřich CZE 1996 Sokolnice

start list Sky dvojice

start ~ 11:00:00 , 2003 and older , registered: 74 participants ( 42 of men, 32 of women)

category # team members
mix Mikulčice
m
[166]
Martin Baláš
1989
w
[167]
Veronika Šťastná
1996
mix Brno
w
[128]
Petra Batelková
1985
m
[129]
Petr Dvořák
1986
mix Warriors
w
[130]
Andrea Becha
1984
m
[131]
Jan Becha
1985
mix Hustopeče
w
[18]
Alena Burešová
1979
m
[19]
Miroslav Forejtník
1979
mix AVENGERS Kunčina Ves
m
[171]
Jan Buriánek
1998
w
[170]
Eva Havelková
1989
ženy Běžci bez obalu Jihlava
w
[124]
Tereza Černá
1990
w
[125]
Simona Kadlecová
1990
mix AVENGERS Kunčina Ves
m
[185]
Robin Daněk
1981
w
[184]
Jana Juračková
1988
mix Bechlín
w
[139]
Barbora Došková
1992
m
[138]
Vojtěch Rajnoha
1993
mix Lysice
w
[181]
Alena Dufková
1993
m
[180]
Miloš Janák
1988
mix AVENGERS Kunčina Ves
m
[160]
Miloslav Entler
1980
w
[161]
Hana Vojtová
1999
mix Nevim
m
[242]
Milan fiala
2000
w
[243]
Kateřina Němcová
2002
mix SRTG Olomouc
w
[165]
Kateřina Fialová
1994
m
[164]
David Skála
1991
mix Rychvald
w
[173]
Kateřina Horáková
1983
m
[172]
Michal Hořínek
1978
mix SLOWMOTION
m
[157]
Michal Hubacz
1974
w
[156]
Katka Hubaczová
1975
mix Česká Lípa
w
[109]
Michaela Huňáková
1999
m
[108]
Ondřej Šimon
1992
mix 2 on the Track
m
[153]
Luboš Kachlíř
1978
w
[152]
Petra Kachlířová
1982
muži Pardubice
m
[239]
daniel košťál
1993
m
[238]
petr košťál
1991
muži Chomík
m
[236]
Martin křeček
1971
m
[237]
Pavel Němec
1972
mix AVENGERS Kunčina Ves
m
[146]
Miloslav Kučera
1974
w
[147]
Lucie Kučerová
2002
muži AVENGERS Kunčina Ves
m
[134]
Petr Kučera
1975
m
[135]
Petr Kučera
2003
mix Predátor
m
[142]
Tomáš Limberg
1993
w
[143]
Jana Ráčková
1994
mix Ceske Budejovice
m
[132]
Jan Macho
1987
w
[133]
Kerstin Schmidt
1992
mix Brno
m
[175]
Michal Mitošinka
1991
w
[174]
Frederika Močková
1994
mix ostrov u macochy
m
[122]
lubomir necas
1974
w
[245]
lucie nečasová
2000
mix Rabbits Znojmo
w
[137]
Vendula Němcová
1997
m
[136]
Tomáš Souček
1989
mix Čtverka tým
m
[154]
Jiří Ondrůj
1973
w
[155]
Iveta Ondrůjová
1975
muži Experiment
m
[187]
Andrej Osuský
1992
m
[186]
Antonín Spáčil
1993
mix Brno
w
[163]
Kristýna Paulíková
1986
m
[162]
Martin Valoušek
1980
mix Lipuvka
m
[15]
Jiří Pavlín
1973
w
[14]
Veronika Pavlinova
1985
muži Hercules Kids
m
[90]
Marek Pavlovec
1985
m
[91]
Radek Šilberský
1986
mix Bananas
m
[140]
Jaroslav Pelikán
1988
w
[141]
Michaela Pelikánová
1992
mix České Budějovice
w
[145]
Martina Popilková
1980
m
[144]
Josef Žižka
1980
mix SRTG Brno
w
[158]
Zuzana Schmidtová
1982
m
[159]
Richard Šůstek
1973
muži Třebíč
m
[177]
Štěpán Ševela
1988
m
[176]
Petr Táborský
1991
mix Šimandlíci
m
[151]
Jiří Šimandl
1975
w
[150]
Hanka Šimandlová
1977
mix Dětmarovice
w
[148]
Lucie Tichá
1983
m
[149]
Miroslav Tichý
1981
mix Myslejovice
w
-
Lucie Tichá
1983
m
-
Miroslav Tichý
1981

start list Sky týmy

start ~ 11:00:00 , 2003 and older , registered: 52 participants ( 33 of men, 19 of women)

category # team members
mix Smrťáci
w
[195]
Eliška Balíková
1994
m
[194]
Dan Dvořák
1991
m
[192]
Marek Chovančík
1988
w
[193]
Kristýna Chovančíková
1989
mix Sokolnice
m
[209]
Radim Bednář
1994
w
[210]
Martina Horáková
1996
w
[208]
Kateřina Pálková
1996
m
[211]
Oldřich Zmeškal
1996
mix KLAUDIE A KRAVAŤÁCI
w
[191]
Klaudie Bohunovská
1980
m
[190]
Lubomír Bureš
1981
m
[188]
Petr Dopita
1980
m
[189]
Miloslav Kříž
1980
mix Gladiators powered by Edgar
m
[126]
Jiří Cimler
1984
w
[20]
Natálie Poloczková
1994
w
[12]
Barbora Stejskalová
1989
m
[127]
Matěj Šindler
1991
mix Naplno Team SVK
w
[223]
Alena Čelková
1986
m
[222]
Pavol Danko
1985
m
[220]
Peter Hollý
1991
w
[221]
Lenka Terpák
1980
muži OCRA-CZ
m
[16]
Rostislav Fišer
1974
m
[30]
Lukáš Hanyk
1991
m
[68]
Lukáš Novák
1991
m
[5]
Petr Vinický
1980
mix Brno
w
[226]
Michaela Fojtů
1990
m
[225]
Pavel Hájek
1989
w
[224]
Lucie Pazderková
1990
m
[227]
Radek Valach
1988
mix DREAM TEAM
m
[201]
Kamil Halouzka
1975
m
[200]
Petr Kašpar
1981
m
[203]
Pavel Putna
1980
w
[202]
Petra Tručková
1995
mix GYMáci
w
[198]
Markéta Hlaváčková
1994
m
[199]
Kuba Maceček
1990
m
[197]
Petr Vinovský
1982
w
[196]
Táňa Zemanová
1986
mix Naplno Team SVK
m
[214]
Róbert Husár
1981
m
[212]
Kristián Kopecsný
1989
w
[215]
Petra Nová
1986
w
[213]
Silvia Večerová
1983
mix MMiSSi
m
[205]
Michael Juras
1992
w
[204]
Simona Pressova
1997
m
[207]
Mykhaylo Pryymachuk
1995
w
[206]
Simona Svobodova
1995
muži Naplno Team SVK
m
[216]
Martin Juriš
1989
m
[219]
Lukáš Krupa
1993
m
[218]
Tomáš Lengyel
1979
m
[217]
Erik Vríčan
1992
mix Čuň a Čunín
m
[228]
Kamil Kastner
1986
m
[230]
Matouš Nový
1993
m
[231]
Jan Rossmann
1987
w
[229]
Iva Zahradníčková
1982

start list Sky týmy

start ~ 11:00:00 , all years of born

start times