Excalibur Race Vranov u Brna sobota

2018-08-04 Vranov u Brna 

announcement

registration

start list

results

dětský závod D1 total: 24, men : 17, women: 7, D1: 24, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D2 total: 15, men : 9, women: 6, D1: 2, D2: 13, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D3 total: 15, men : 7, women: 8, D1: 0, D2: 0, D3: 15 [html] [pdf]
Sky jednotlivci     total: 164, men : 105, women: 59, M: 63, M40: 16, Z: 38, Z40: 4, muži: 26, ženy: 17 [html] [pdf]
Sky dvojice     total: 66, men : 38, women: 28, muži: 38, ženy: 28, mix: 0 [html] [pdf]
Sky týmy     total: 52, men : 33, women: 19, muži: 26, ženy: 17, mix: 0, M: 6, M40: 1, Z: 2 [html] [pdf]
Sky týmy     total: 0, men : 0, women: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]

result list Sky týmy

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / mix Gladiators powered by Edgar 03:44:43.7 126 49:53.1 Jiří Cimler 1984
127 55:56.1 Matěj Šindler 1991
12 56:46.4 Barbora Stejskalová 1989
20 01:02:08.1 Natálie Poloczková 1994
2 2 / mix KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 05:45:29.92 189 01:02:45.0 Miloslav Kříž 1980
190 01:20:37.26 Lubomír Bureš 1981
191 01:38:19.48 Klaudie Bohunovská 1980
188 01:43:48.18 Petr Dopita 1980
3 3 / mix GYMáci 06:01:37.69 199 01:02:05.1 Kuba Maceček 1990
196 01:27:15.34 Táňa Zemanová 1986
198 01:40:28.77 Markéta Hlaváčková 1994
197 01:51:48.48 Petr Vinovský 1982
4 4 / mix DREAM TEAM 06:08:01.7 203 01:29:57.03 Pavel Putna 1980
200 01:30:52.06 Petr Kašpar 1981
201 01:33:20.59 Kamil Halouzka 1975
202 01:33:52.02 Petra Tručková 1995
5 5 / mix Naplno Team SVK 06:21:34.05 220 01:11:24.98 Peter Hollý 1991
221 01:34:40.79 Lenka Terpák 1980
222 01:45:54.68 Pavol Danko 1985
223 01:49:33.6 Alena Čelková 1986
6 6 / mix Naplno Team SVK 06:33:54.23 213 01:23:47.62 Silvia Večerová 1983
215 01:40:16.43 Petra Nová 1986
212 01:43:07.17 Kristián Kopecsný 1989
214 01:46:43.01 Róbert Husár 1981
7 7 / mix MMiSSi 06:42:05.93 207 01:39:46.39 Mykhaylo Pryymachuk 1995
206 01:40:16.58 Simona Svobodova 1995
205 01:40:46.56 Michael Juras 1992
204 01:41:16.4 Simona Pressova 1997
8 8 / mix Čuň a Čunín 07:18:37.67 230 01:46:19.78 Matouš Nový 1993
231 01:49:55.99 Jan Rossmann 1987
229 01:50:55.71 Iva Zahradníčková 1982
228 01:51:26.19 Kamil Kastner 1986
9 9 / mix Frýdek-Místek 08:16:40.5 227 01:22:04.23 Radek Valach 1988
226 02:17:31.79 Michaela Fojtů 1990
224 02:18:32.08 Lucie Pazderková 1990
225 02:18:32.4 Pavel Hájek 1989
10 10 / mix Brno 09:10:19.34 211 02:16:49.54 Oldřich Zmeškal 1996
210 02:17:19.58 Martina Horáková 1996
209 02:17:50.62 Radim Bednář 1994
208 02:18:19.6 Kateřina Pálková 1996
11 11 / mix Plzeň 10:17:47.4 195 02:33:42.17 Eliška Balíková 1994
194 02:34:11.3 Dan Dvořák 1991
193 02:34:41.97 Kristýna Chovančíková 1989
192 02:35:11.96 Marek Chovančík 1988