casovka

ocr

results

Excalibur Race Vranov u Brna

2017-08-05 Vranov u Brna 

archiv

results

dlouhá trať jednotlivci     total: 109 , men : 79, women: 30, M: 65, M40: 14, Z: 27, Z40: 3 [html] [pdf] [csv]
dlouhá trať dvojice total: 28 , men : 19, women: 9, muži: 19, ženy: 9, mix: 0 [html] [pdf] [csv]
dlouhá trať týmy total: 19 , men : 14, women: 5, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, M: 8, Z: 5, M40: 6 [html] [pdf] [csv]
krátká trať jednotlivci     total: 44 , men : 26, women: 18, M: 22, M40: 4, Z: 13, Z40: 5 [html] [pdf] [csv]
krátká trať dvojice total: 18 , men : 8, women: 10, muži: 8, ženy: 10, mix: 0 [html] [pdf] [csv]
krátká trať týmy total: 12 , men : 6, women: 6, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, M: 6, Z: 6 [html] [pdf] [csv]
děti D1 total: 8 , men : 5, women: 3, D1: 8, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf] [csv]
děti D2     total: 6 , men : 5, women: 1, D1: 0, D2: 6, D3: 0 [html] [pdf] [csv]
děti D3     total: 5 , men : 3, women: 2, D1: 0, D2: 0, D3: 5 [html] [pdf] [csv]

result list dlouhá trať jednotlivci

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M [ 2 ] Peter Ceniga 1990 SVK Elit team Ocra Slovakia 53:25.0
2 2 / M [ 83 ] Lukáš Novák 1991 CZE Fitness Food Menu Poděbrady 53:25.5 00:00.5
3 3 / M [ 67 ] Marek Zeman 1997 CZE Edgarpower.cz 53:49.7 00:24.7
4 4 / M [ 16 ] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 54:40.5 01:15.5
5 1 / M40 [ 68 ] Aleš Velička 1973 CZE Edgarpower.cz 55:24.5 01:59.5
6 5 / M [ 107 ] Petr Vinický 1980 CZE Swep Ocra-CZ 56:40.7 03:15.7
7 6 / M [ 17 ] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 56:46.1 03:21.1
8 7 / M [ 80 ] Marek Kadrmas 2000 CZE SRTG Pardubice 59:13.1 05:48.1
9 8 / M [ 4007 ] Jan Trojek 1982 CZE EXTRA Brno 01:02:59.5 09:34.5
10 9 / M [ 12 ] František Zouhar 1987 CZE Krásensko 01:04:31.3 11:06.3
11 10 / M [ 71 ] Jakub Kopecký 1990 CZE SRTG Česká 01:05:20.7 11:55.7
12 11 / M [ 13 ] Štěpán Karel 1990 CZE Šťáhlavy 01:06:15.6 12:50.6
13 12 / M [ 60 ] Dušan Richtár 1993 CZE 01:06:52.0 13:27.0
14 13 / M [ 76 ] Erik Calka 1994 CZE Seberevolta Luberec 01:08:51.5 15:26.5
15 14 / M [ 65 ] Lukáš Doležal 1982 CZE Lično 01:09:24.6 15:59.6
16 15 / M [ 15 ] Lukáš Tyl 1986 CZE Přemyslovice 01:10:17.9 16:52.9
17 16 / M [ 53 ] Petr Meluzín 1987 CZE Bílovice nad Svitavou 01:11:01.4 17:36.4
18 2 / M40 [ 115 ] Martin Šálek 1967 CZE Icebug runníng 01:11:53.5 18:28.5
19 17 / M [ 96 ] Florian Holzgethan 1990 AUT Raglitz 01:12:44.0 19:19.0
20 18 / M [ 18 ] Jiří Škraněk 1982 CZE Dobruška 01:13:00.9 19:35.9
21 19 / M [ 111 ] Michal Bábíček 1985 CZE Svatobořice 01:13:38.9 20:13.9
22 20 / M [ 62 ] Daniel Revenda 1979 CZE Ostrava 01:13:50.4 20:25.4
23 21 / M [ 86 ] David Chvastek 1979 CZE Jobs conact 01:15:28.8 22:03.8
24 22 / M [ 81 ] Martin Kadrmas 2000 CZE Slatina u Vysokého Mýta 01:16:47.8 23:22.8
25 3 / M40 [ 39 ] Kamil Čigáš 1970 CZE Ostrava-Poruba 01:16:50.3 23:25.3
26 23 / M [ 97 ] Michal Vojáček 1990 CZE Vranov 01:17:34.6 24:09.6
27 1 / Z [ 3007 ] Martina Dvořáková 1981 CZE EXTRA Brno 01:17:37.2 24:12.2
28 24 / M [ 3113 ] Martin Hráček 1988 CZE SVVAT 01:18:37.1 25:12.1
29 2 / Z [ 108 ] Veronika Vytinová 1992 CZE Sweep Ocra-CZ 01:18:41.2 25:16.2
30 25 / M [ 3013 ] Stanislav Kvapil 1981 CZE OCR Runners Olomouc 01:20:10.2 26:45.2
31 3 / Z [ 35 ] Marcela Musílková 1986 CZE NOTINO team 01:20:22.0 26:57.0
32 26 / M [ 24 ] Christian Theimer 1994 CZE NOTINO team 01:21:37.6 28:12.6
33 27 / M [ 114 ] Michal Stratil 1982 CZE Brno 01:24:50.0 31:25.0
34 28 / M [ 56 ] Jan Ciganek 1985 CZE Bucovice 01:26:13.4 32:48.4
35 4 / Z [ 2007 ] Stanislava Lolková 1989 CZE EXTRA Brno 01:26:41.8 33:16.8
36 29 / M [ 91 ] Petr Mladějovský 1984 CZE Umpalumpové 01:26:43.1 33:18.1
37 4 / M40 [ 2113 ] Antonín Hráček 1973 CZE SVVAT 01:27:00.3 33:35.3
37 4 / M40 [ 2113 ] Antonín Hráček 1973 CZE SVVAT 01:27:00.3 33:35.3
39 30 / M [ 66 ] Radek Šana 1985 CZE Olomouc 01:27:03.1 33:38.1
40 31 / M [ 63 ] Votěch Pětroš 1993 CZE 01:27:08.1 33:43.1
41 5 / Z [ 58 ] helga baumann 1984 HUN Brno Amazons 01:28:32.6 35:07.6
42 6 / M40 [ 75 ] Martin Rameš 1974 CZE Olomučany 01:28:41.9 35:16.9
43 7 / M40 [ 2014 ] Michal David 1977 CZE Kasperovci 01:29:02.3 35:37.3
44 32 / M [ 3014 ] Petr Müller 1981 CZE Kasperovci 01:32:49.3 39:24.3
45 8 / M40 [ 1113 ] Stanislav Bálka 1963 CZE SVVAT 01:33:24.7 39:59.7
45 8 / M40 [ 1113 ] Stanislav Bálka 1963 CZE SVVAT 01:33:24.7 39:59.7
47 33 / M [ 45 ] David Malý 1996 CZE UNSTOPPABLE 01:34:15.4 40:50.4
48 34 / M [ 79 ] Jakub Pol 1986 CZE Opatovice nad Labem 01:34:15.8 40:50.8
49 35 / M [ 4113 ] Jiří Marouš 1982 CZE SVVAT 01:35:26.8 42:01.8
49 35 / M [ 4113 ] Jiří Marouš 1982 CZE SVVAT 01:35:26.8 42:01.8
51 6 / Z [ 6 ] Ladislava Zábranská 1983 CZE Milovice 01:36:35.1 43:10.1
52 37 / M [ 61 ] Martin Glatzner 1983 CZE Ostrava 01:38:22.4 44:57.4
53 38 / M [ 70 ] Jiří Brázda 1985 CZE Brno-Horní Heršpice 01:39:36.8 46:11.8
54 7 / Z [ 7 ] Jitka Čtvrtníčková 1991 CZE SRTG Vyškov 01:39:40.3 46:15.3
55 10 / M40 [ 19 ] Vieroslav Richtárik 1973 CZE NOTINO team 01:40:05.1 46:40.1
56 39 / M [ 42 ] Luboš Hořava 1990 CZE Blansko 01:40:32.1 47:07.1
57 40 / M [ 64 ] Miroslav Hisem 1983 CZE Krupka 01:40:49.5 47:24.5
58 8 / Z [ 84 ] Magdalena Kocábová 1989 CZE Brno 01:41:07.9 47:42.9
59 41 / M [ 1014 ] Martin Čížek 1979 CZE Kasperovci 01:44:04.4 50:39.4
60 9 / Z [ 40 ] Kateřina Oláhová 1990 CZE UNSTOPPABLE 01:45:18.0 51:53.0
61 42 / M [ 38 ] Andrej Matějovič 1983 CZE NOTINO 01:46:31.6 53:06.6
62 10 / Z [ 90 ] Lucia Horňáková 1993 CZE Umpalumpové 01:46:38.3 53:13.3
63 11 / Z [ 43 ] Šárka Hégrová 1986 CZE UNSTOPPABLE 01:46:42.9 53:17.9
64 1 / Z40 [ 49 ] Lenka Fučíková 1977 CZE UNSTOPPABLE 01:46:57.8 53:32.8
65 43 / M [ 1 ] Jan Behenský 1991 CZE Rozběháme Česko 01:47:05.3 53:40.3
66 2 / Z40 [ 26 ] Andrea Krajčová 1976 CZE NOTINO team 01:47:22.6 53:57.6
67 3 / Z40 [ 48 ] Dana Růžičková 1976 CZE UNSTOPPABLE 01:47:32.6 54:07.6
68 12 / Z [ 109 ] Alexandra Zemanová 1980 CZE Janovice nad Úhlavou 01:48:00.8 54:35.8
69 13 / Z [ 4013 ] Táňa Kvapilová 1983 CZE OCR Runners Olomouc 01:48:31.1 55:06.1
70 44 / M [ 55 ] Vojtěch Šlapanský 1988 CZE Ivančice 01:48:49.1 55:24.1
71 14 / Z [ 21 ] Andrea Becha 1984 CZE NOTINO team 01:48:51.2 55:26.2
72 45 / M [ 22 ] Jan Becha 1985 CZE NOTINO team 01:48:57.3 55:32.3
73 46 / M [ 98 ] Jiří Bobek 1984 CZE Brno 01:50:43.8 57:18.8
74 11 / M40 [ 4014 ] Rudolf Žďárský 1974 CZE Kasperovci 01:52:02.1 58:37.1
75 12 / M40 [ 50 ] Michal Homola 1973 CZE UNSTOPPABLE 01:53:16.2 59:51.2
76 47 / M [ 54 ] Radek Kosík 1989 CZE Ladná 01:55:08.1 01:01:43.1
77 48 / M [ 52 ] Daniel Obrdlík 1992 CZE Jihlava 01:55:17.7 01:01:52.7
78 15 / Z [ 95 ] Andrea Jachim 1982 CZE Stay fit s.r.o. 01:55:19.1 01:01:54.1
79 16 / Z [ 27 ] Pavlína Plšková 1990 CZE NOTINO team 01:55:19.6 01:01:54.6
80 49 / M [ 69 ] Tomas Donat 1985 CZE Rajhrad 01:55:57.3 01:02:32.3
81 50 / M [ 1007 ] Petr Kubíček 1988 CZE EXTRA Brno 01:56:40.5 01:03:15.5
82 17 / Z [ 10 ] Ivana Rozehnalová 1979 CZE SRTG Vyškov 01:56:58.8 01:03:33.8
83 18 / Z [ 2013 ] Lucie Bauerová 1990 CZE OCR Runners Olomouc 01:59:25.4 01:06:00.4
84 19 / Z [ 1013 ] Kristýna Alexová 1988 CZE OCR Runners Olomouc 01:59:55.2 01:06:30.2
85 51 / M [ 89 ] Tomáš Herzog 1989 CZE Umpalumpové 02:00:31.4 01:07:06.4
86 52 / M [ 11 ] Ondřej Drnovský 1991 CZE SRTG Vyškov 02:00:36.9 01:07:11.9
87 20 / Z [ 8 ] Dana Bezděková 1994 CZE SRTG Vyškov 02:02:06.8 01:08:41.8
88 21 / Z [ 99 ] Alexandra Přibylová 1984 CZE Brno 02:03:34.8 01:10:09.8
89 22 / Z [ 88 ] Denisa Bielová 1991 CZE Umpalumpové 02:05:07.5 01:11:42.5
90 53 / M [ 51 ] Michal Krbica 1993 CZE Jihlava 02:05:16.1 01:11:51.1
91 23 / Z [ 87 ] Natálie Timčenková 1993 CZE Umpalumpové 02:07:53.6 01:14:28.6
92 54 / M [ 3 ] Marek Springle 1991 CZE České Budějovice 02:10:56.4 01:17:31.4
93 13 / M40 [ 37 ] David Sapoušek 1971 CZE NOTINO Team 02:12:14.7 01:18:49.7
94 55 / M [ 74 ] Vojtěch Rajnoha 1993 CZE Bechlín 02:13:20.9 01:19:55.9
95 56 / M [ 85 ] Pavel Svoboda 1987 CZE Ivančice 02:14:22.4 01:20:57.4
96 57 / M [ 20 ] Jakub Rozhon 1991 CZE NOTINO team 02:20:31.5 01:27:06.5
97 58 / M [ 25 ] Milan Dinga 1989 CZE NOTINO team 02:23:46.5 01:30:21.5
98 59 / M [ 34 ] Daniel Richtárik 1994 CZE NOTINO team 02:24:24.0 01:30:59.0
99 60 / M [ 33 ] David Strejček 1997 CZE NOTINO team 02:24:54.7 01:31:29.7
100 61 / M [ 32 ] Daniel Strnad 2002 CZE NOTINO team 02:25:23.9 01:31:58.9
101 62 / M [ 31 ] Adam Frode 1996 CZE NOTINO team 02:25:55.2 01:32:30.2
102 63 / M [ 30 ] David Richtárik 1997 CZE NOTINO team 02:26:22.4 01:32:57.4
103 64 / M [ 59 ] Michal Baláž 1984 CZE Zbýšov u Brna 02:27:18.9 01:33:53.9
104 24 / Z [ 29 ] Tereza Ustohalová 1985 CZE NOTINO team 02:28:54.5 01:35:29.5
105 25 / Z [ 28 ] Monika Krajčová 1999 CZE NOTINO team 02:30:14.2 01:36:49.2
106 14 / M40 [ 23 ] Tomáš Hofer 1977 CZE NOTINO team 02:32:59.4 01:39:34.4
107 26 / Z [ 36 ] Eva Peterková 1996 CZE Notino team 02:34:08.7 01:40:43.7
108 65 / M [ 5 ] Josef Žižka 1980 CZE České Budějovice 03:02:29.7 02:09:04.7
{109} 27 / Z [ 46 ] Barbora Kalinová 1990 CZE UNSTOPPABLE

result list dlouhá trať dvojice

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / muži [ 12 ] cze Dvojčátka 01:02:52.9
2 2 / muži [ 8 ] cze EXTRA Brno 01:04:18.7 01:25.8
3 1 / mix [ 6 ] cze Elite Team OCRA Slovakia 01:04:31.6 01:38.7
4 3 / muži [ 3 ] cze Predator Workout Pocatky 01:08:09.3 05:16.4
5 4 / muži [ 104 ] cze EXTRA Brno 01:13:30.5 10:37.6
6 2 / mix [ 9 ] cze EXTRA Brno 01:19:50.5 16:57.6
7 3 / mix [ 4 ] cze OCR Runners Olomouc 01:24:00.0 21:07.1
8 5 / muži [ 2 ] cze Tygři z Vysočiny 01:24:48.3 21:55.4
9 4 / mix [ 5 ] cze Liberečtí divočáci 01:26:47.8 23:54.9
10 5 / mix [ 11 ] cze 2running hearts 01:38:37.0 35:44.1
11 6 / mix [ 106 ] cze Lanškroun 01:48:18.0 45:25.1
12 7 / mix [ 1 ] cze KaRi OCR 01:53:48.4 50:55.5
13 6 / muži [ 105 ] cze Výběr z Bobulí 02:02:13.4 59:20.5
14 1 / ženy [ 10 ] cze 02:11:45.3 01:08:52.4

result list dlouhá trať týmy

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / mix EXTRA Brno 05:43:59.0 4007 01:02:59.5 Jan Trojek 1982
3007 01:17:37.2 Martina Dvořáková 1981
2007 01:26:41.8 Stanislava Lolková 1989
1007 01:56:40.5 Petr Kubíček 1988
2 1 / muži Kasperovci 06:37:58.1 2014 01:29:02.3 Michal David 1977
3014 01:32:49.3 Petr Müller 1981
1014 01:44:04.4 Martin Čížek 1979
4014 01:52:02.1 Rudolf Žďárský 1974
3 2 / mix OCR Runners Olomouc 07:08:01.9 3013 01:20:10.2 Stanislav Kvapil 1981
4013 01:48:31.1 Táňa Kvapilová 1983
2013 01:59:25.4 Lucie Bauerová 1990
1013 01:59:55.2 Kristýna Alexová 1988
4 2 / muži SVVAT 10:30:20.7 3113 01:18:37.1 Martin Hráček 1988
2113 01:27:00.3 Antonín Hráček 1973
2113 01:27:00.3 Antonín Hráček 1973
1113 01:33:24.7 Stanislav Bálka 1963
1113 01:33:24.7 Stanislav Bálka 1963
4113 01:35:26.8 Jiří Marouš 1982
4113 01:35:26.8 Jiří Marouš 1982

result list krátká trať jednotlivci

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M [ 537 ] Matěj Michalčák 2000 CZE Barons team 32:38.9
2 2 / M [ 532 ] Lukáš Bohm 1983 SVK HardGym 35:58.9 03:20.0
3 3 / M [ 531 ] Rastislav Cích 1987 SVK HardGym 36:22.3 03:43.4
4 4 / M [ 534 ] Jakub Dufek 1994 CZE Lysice 38:05.0 05:26.1
5 5 / M [ 523 ] David Janošek 1993 CZE Zubří 38:26.5 05:47.6
6 6 / M [ 519 ] Zbyněk Kurial 1986 CZE Moravia Run Břeclav 40:14.8 07:35.9
7 7 / M [ 526 ] Martin Pekárek 1988 CZE Brno- Vinohrady 40:33.4 07:54.5
8 1 / M40 [ 78 ] Martin Dvořák 1975 CZE EXTRA Brno 41:48.0 09:09.1
9 1 / Z [ 505 ] Tereza Tocháčková 1997 CZE Praha 6 42:50.0 10:11.1
10 2 / Z [ 512 ] Lucie Exnerová 1989 CZE Eoshop.cz 43:13.0 10:34.1
11 3 / Z [ 502 ] Renáta Buhlová 1988 CZE Bohumín 44:02.6 11:23.7
12 4 / Z [ 106 ] Barbora Titěrová 2001 CZE Jeřmanice 44:26.9 11:48.0
13 5 / Z [ 503 ] Lenka Butorová 1980 CZE EXTRA Brno 44:44.6 12:05.7
14 2 / M40 [ 530 ] Radek Šeda 1977 CZE Norbertov 46:17.6 13:38.7
15 8 / M [ 504 ] Pavel Pařízek 1993 CZE Lomnice 46:46.6 14:07.7
16 6 / Z [ 500 ] Alexandra Přibylová 1984 CZE Brno 49:45.0 17:06.1
17 7 / Z [ 536 ] Lenka Koutná 1988 CZE Blansko 49:52.5 17:13.6
18 9 / M [ 529 ] Vlastimil Brychta 1982 CZE EXTRA Brno 50:34.3 17:55.4
19 10 / M [ 522 ] Igor Sklenák 1992 CZE Moravia Run Břeclav 50:55.9 18:17.0
20 11 / M [ 508 ] Karel Pliska 1984 CZE NOTINO team 52:41.0 20:02.1
21 12 / M [ 514 ] Jan Kudela 1988 SVK Brodské 53:50.3 21:11.4
22 1 / Z40 [ 521 ] Lenka Cupalová 1965 CZE Moravia Run Břeclav 54:28.3 21:49.4
23 3 / M40 [ 518 ] Martin Příkazsky 1975 CZE Moravia Run Břeclav 54:43.5 22:04.6
24 2 / Z40 [ 520 ] Martina Magulová 1977 CZE Moravia Run Břeclav 54:54.2 22:15.3
25 4 / M40 [ 44 ] Filip Pospíšek 1972 CZE UNSTOPPABLE 55:16.3 22:37.4
26 13 / M [ 509 ] Marek Havlat 1980 CZE Pekna 46 brno 55:17.3 22:38.4
27 14 / M [ 511 ] Jiří Jablonský 1984 CZE SK Kuklenská Brno 55:28.8 22:49.9
28 15 / M [ 517 ] Zdeněk Rolník 1979 CZE Moravia Run Břeclav 56:45.0 24:06.1
29 8 / Z [ 525 ] Zuzana Jonáková 1998 CZE Mokrá Horákov 57:27.8 24:48.9
30 9 / Z [ 535 ] Alena Dufková 1993 CZE Lysice 58:20.6 25:41.7
31 10 / Z [ 513 ] Kateřina Rylková 1985 CZE AFPoint 58:53.8 26:14.9
32 3 / Z40 [ 41 ] Alena Kunčarová 1972 CZE UNSTOPPABLE 58:58.9 26:20.0
33 16 / M [ 507 ] Dominik Dvořák 2002 CZE Počátky 59:17.5 26:38.6
34 11 / Z [ 527 ] Michaela Huňáková 1999 CZE Asics FrontRunner CZE 01:00:12.1 27:33.2
35 12 / Z [ 528 ] Radka Škvařilová 1991 CZE EXTRA Brno 01:02:44.7 30:05.8
36 17 / M [ 533 ] Marek Exner 1985 CZE Hradec Králové 01:03:43.7 31:04.8
37 4 / Z40 [ 47 ] Simona Toscani 1977 CZE UNSTOPPABLE 01:04:23.2 31:44.3
38 18 / M [ 501 ] Zdeněk Kotyk 1990 CZE srtg Brno 01:11:30.5 38:51.6
39 19 / M [ 542 ] Jiří Dolivka 1999 CZE SKY 01:15:10.5 42:31.6
40 20 / M [ 541 ] David Kitner 1978 CZE SKY 01:15:39.4 43:00.5
41 13 / Z [ 110 ] Monika Pešová 1989 CZE Lomnice 01:15:50.6 43:11.7
42 21 / M [ 540 ] Dušan Škvařil 1985 CZE SKY 01:16:10.0 43:31.1
43 22 / M [ 539 ] David Kosek 1981 CZE Sky 01:16:40.5 44:01.6
44 5 / Z40 [ 516 ] Monika Andělová 1970 CZE Kolín 2 01:17:57.8 45:18.9

result list krátká trať dvojice

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / mix [ 502 ] cze Dolfek team 55:20.1
2 1 / ženy [ 505 ] cze Supermanky 56:46.7 01:26.6
3 2 / mix [ 508 ] cze Rabbits Znojmo 58:21.3 03:01.2
4 1 / muži [ 506 ] cze Kunčina Ves 01:01:52.6 06:32.5
5 3 / mix [ 504 ] cze Přerov 01:02:34.5 07:14.4
6 4 / mix [ 501 ] cze 01:02:48.7 07:28.6
7 5 / mix [ 507 ] cze Predátor 01:10:37.9 15:17.8
8 2 / ženy [ 503 ] cze 01:13:41.9 18:21.8
9 6 / mix [ 509 ] cze Štětkovice 01:47:43.5 52:23.4

result list krátká trať týmy

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / muži Predator Workout Pocatky 02:55:22.8 2512 38:22.1 Tomáš Ryšavý 1992
1512 42:50.6 Lukáš Kadlec 1994
3512 45:38.2 Antonín Vítek 2001
4512 48:31.9 Jiří Vojta 1989
2 1 / mix Hope2spartans 03:36:50.1 2510 48:21.7 Petr Glos 1987
4510 48:37.5 Iveta Zirklerová 1991
3510 49:13.8 Jan Janata 1992
1510 01:10:37.1 Iveta Dušková 1988
3 1 / ženy Predator Workout Počátky - Ladies 04:31:33.8 1511 53:52.2 Zuzana Jílková 2002
4511 01:06:50.8 Blanka Vopravilová 1986
3511 01:15:20.8 Markéta Svobodová 1985
2511 01:15:30.0 Ivana Ryšavá 1989

result list děti D1

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / D1 [ 304 ] Tomáš Melichar 2011 CZE Cyklokramo Suchdol nad Odrou 03:26.7
2 2 / D1 [ 303 ] Tadeáš Kramule 2012 CZE Milovice 03:37.6 00:10.9
3 3 / D1 [ 320 ] Tomáš Teplan 2010 CZE Brno 04:03.7 00:37.0
4 4 / D1 [ 315 ] Nela Čigášová 2010 CZE Ostrava 04:20.5 00:53.8
5 5 / D1 [ 309 ] Emílie Šedová 2011 CZE Vrchlabí 04:45.8 01:19.1
6 6 / D1 [ 310 ] Nikola Šůstková 2010 CZE Brno - Žabovřesky 05:09.0 01:42.3
7 7 / D1 [ 305 ] Richard Novák 2012 CZE EXTRA Brno 05:11.6 01:44.9
8 8 / D1 [ 311 ] Jiří Tesař 2012 CZE Brno-Horní Heršpice 09:46.4 06:19.7

result list děti D2

start ~ 09:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / D2 [ 300 ] Sebastian Šana 2008 CZE SRTG Olomouc 02:53.2
2 2 / D2 [ 308 ] Stanislav Svoboda 2008 CZE Predator Workout Počátky 02:56.8 00:03.6
3 3 / D2 [ 302 ] Matyáš Kramule 2009 CZE Milovice 03:13.6 00:20.4
4 4 / D2 [ 317 ] Sabina Šnýdrová 2009 CZE Lanškroun 03:20.8 00:27.6
5 5 / D2 [ 306 ] Jan Pokorný 2009 CZE Lomnice 03:25.1 00:31.9
6 6 / D2 [ 301 ] Daniel Becha 2009 CZE Warriors 03:25.8 00:32.6

result list děti D3

start ~ 09:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / D3 [ 318 ] Tereza Dvořáková 2005 CZE Extra Brno 02:25.6
2 2 / D3 [ 307 ] Filip Pospíšek 2006 CZE Moravany 02:34.7 00:09.1
3 3 / D3 [ 319 ] Matěj Krňák 2006 CZE Kajesy 02:47.6 00:22.0
4 4 / D3 [ 312 ] Anna Dvořáková 2007 CZE Extra Brno 03:10.7 00:45.1
5 5 / D3 [ 316 ] Matyas Hanák 2006 CZE Ostrava 03:21.4 00:55.8