Excalibur Race Vranov u Brna

05.08.2017 Vranov u Brna 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dlouhá trať jednotlivci     celkem: 109, muži : 79, ženy: 30, M: 65, M40: 14, Z: 27, Z40: 3 [html] [pdf]
dlouhá trať dvojice celkem: 28, muži : 19, ženy: 9, muži: 19, ženy: 9, mix: 0 [html] [pdf]
dlouhá trať týmy celkem: 19, muži : 14, ženy: 5, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, M: 8, Z: 5, M40: 6 [html] [pdf]
krátká trať jednotlivci     celkem: 44, muži : 26, ženy: 18, M: 22, M40: 4, Z: 13, Z40: 5 [html] [pdf]
krátká trať dvojice celkem: 18, muži : 8, ženy: 10, muži: 8, ženy: 10, mix: 0 [html] [pdf]
krátká trať týmy celkem: 12, muži : 6, ženy: 6, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, M: 6, Z: 6 [html] [pdf]
děti D1 celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, D1: 8, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf]
děti D2     celkem: 6, muži : 5, ženy: 1, D1: 0, D2: 6, D3: 0 [html] [pdf]
děti D3     celkem: 5, muži : 3, ženy: 2, D1: 0, D2: 0, D3: 5 [html] [pdf]

výsledková listina dlouhá trať jednotlivci

start ~ 09:00:00

01:40:23.861
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [2] Peter Ceniga 1990 SVK Elit team Ocra Slovakia 53:25.0
2 2 / M [83] Lukáš Novák 1991 CZE Fitness Food Menu Poděbrady 53:25.5 00:00.5
3 3 / M [67] Marek Zeman 1997 CZE Edgarpower.cz 53:49.7 00:24.7
4 4 / M [16] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 54:40.5 01:15.5
5 1 / M40 [68] Aleš Velička 1973 CZE Edgarpower.cz 55:24.5 01:59.5
6 5 / M [107] Petr Vinický 1980 CZE Swep Ocra-CZ 56:40.7 03:15.7
7 6 / M [17] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 56:46.1 03:21.1
8 7 / M [80] Marek Kadrmas 2000 CZE SRTG Pardubice 59:13.1 05:48.1
9 8 / M [4007] Jan Trojek 1982 CZE EXTRA Brno 01:02:59.5 09:34.5
10 9 / M [12] František Zouhar 1987 CZE Krásensko 01:04:31.3 11:06.3
11 10 / M [71] Jakub Kopecký 1990 CZE SRTG Česká 01:05:20.7 11:55.7
12 11 / M [13] Štěpán Karel 1990 CZE Šťáhlavy 01:06:15.6 12:50.6
13 12 / M [60] Dušan Richtár 1993 CZE 01:06:52.0 13:27.0
14 13 / M [76] Erik Calka 1994 CZE Seberevolta Luberec 01:08:51.5 15:26.5
15 14 / M [65] Lukáš Doležal 1982 CZE Lično 01:09:24.6 15:59.6
16 15 / M [15] Lukáš Tyl 1986 CZE Přemyslovice 01:10:17.9 16:52.9
17 16 / M [53] Petr Meluzín 1987 CZE Bílovice nad Svitavou 01:11:01.4 17:36.4
18 2 / M40 [115] Martin Šálek 1967 CZE Icebug runníng 01:11:53.5 18:28.5
19 17 / M [96] Florian Holzgethan 1990 AUT Raglitz 01:12:44.0 19:19.0
20 18 / M [18] Jiří Škraněk 1982 CZE Dobruška 01:13:00.9 19:35.9
21 19 / M [111] Michal Bábíček 1985 CZE Svatobořice 01:13:38.9 20:13.9
22 20 / M [62] Daniel Revenda 1979 CZE Ostrava 01:13:50.4 20:25.4
23 21 / M [86] David Chvastek 1979 CZE Jobs conact 01:15:28.8 22:03.8
24 22 / M [81] Martin Kadrmas 2000 CZE Slatina u Vysokého Mýta 01:16:47.8 23:22.8
25 3 / M40 [39] Kamil Čigáš 1970 CZE Ostrava-Poruba 01:16:50.3 23:25.3
26 23 / M [97] Michal Vojáček 1990 CZE Vranov 01:17:34.6 24:09.6
27 1 / Z [3007] Martina Dvořáková 1981 CZE EXTRA Brno 01:17:37.2 24:12.2
28 24 / M [3113] Martin Hráček 1988 CZE SVVAT 01:18:37.1 25:12.1
29 2 / Z [108] Veronika Vytinová 1992 CZE Sweep Ocra-CZ 01:18:41.2 25:16.2
30 25 / M [3013] Stanislav Kvapil 1981 CZE OCR Runners Olomouc 01:20:10.2 26:45.2
31 3 / Z [35] Marcela Musílková 1986 CZE NOTINO team 01:20:22.0 26:57.0
32 26 / M [24] Christian Theimer 1994 CZE NOTINO team 01:21:37.6 28:12.6
33 27 / M [114] Michal Stratil 1982 CZE Brno 01:24:50.0 31:25.0
34 28 / M [56] Jan Ciganek 1985 CZE Bucovice 01:26:13.4 32:48.4
35 4 / Z [2007] Stanislava Lolková 1989 CZE EXTRA Brno 01:26:41.8 33:16.8
36 29 / M [91] Petr Mladějovský 1984 CZE Umpalumpové 01:26:43.1 33:18.1
37 4 / M40 [2113] Antonín Hráček 1973 CZE SVVAT 01:27:00.3 33:35.3
37 4 / M40 [2113] Antonín Hráček 1973 CZE SVVAT 01:27:00.3 33:35.3
39 30 / M [66] Radek Šana 1985 CZE Olomouc 01:27:03.1 33:38.1
40 31 / M [63] Votěch Pětroš 1993 CZE 01:27:08.1 33:43.1
41 5 / Z [58] helga baumann 1984 HUN Brno Amazons 01:28:32.6 35:07.6
42 6 / M40 [75] Martin Rameš 1974 CZE Olomučany 01:28:41.9 35:16.9
43 7 / M40 [2014] Michal David 1977 CZE Kasperovci 01:29:02.3 35:37.3
44 32 / M [3014] Petr Müller 1981 CZE Kasperovci 01:32:49.3 39:24.3
45 8 / M40 [1113] Stanislav Bálka 1963 CZE SVVAT 01:33:24.7 39:59.7
45 8 / M40 [1113] Stanislav Bálka 1963 CZE SVVAT 01:33:24.7 39:59.7
47 33 / M [45] David Malý 1996 CZE UNSTOPPABLE 01:34:15.4 40:50.4
48 34 / M [79] Jakub Pol 1986 CZE Opatovice nad Labem 01:34:15.8 40:50.8
49 35 / M [4113] Jiří Marouš 1982 CZE SVVAT 01:35:26.8 42:01.8
49 35 / M [4113] Jiří Marouš 1982 CZE SVVAT 01:35:26.8 42:01.8
51 6 / Z [6] Ladislava Zábranská 1983 CZE Milovice 01:36:35.1 43:10.1
52 37 / M [61] Martin Glatzner 1983 CZE Ostrava 01:38:22.4 44:57.4
53 38 / M [70] Jiří Brázda 1985 CZE Brno-Horní Heršpice 01:39:36.8 46:11.8
54 7 / Z [7] Jitka Čtvrtníčková 1991 CZE SRTG Vyškov 01:39:40.3 46:15.3
55 10 / M40 [19] Vieroslav Richtárik 1973 CZE NOTINO team 01:40:05.1 46:40.1
56 39 / M [42] Luboš Hořava 1990 CZE Blansko 01:40:32.1 47:07.1
57 40 / M [64] Miroslav Hisem 1983 CZE Krupka 01:40:49.5 47:24.5
58 8 / Z [84] Magdalena Kocábová 1989 CZE Brno 01:41:07.9 47:42.9
59 41 / M [1014] Martin Čížek 1979 CZE Kasperovci 01:44:04.4 50:39.4
60 9 / Z [40] Kateřina Oláhová 1990 CZE UNSTOPPABLE 01:45:18.0 51:53.0
61 42 / M [38] Andrej Matějovič 1983 CZE NOTINO 01:46:31.6 53:06.6
62 10 / Z [90] Lucia Horňáková 1993 CZE Umpalumpové 01:46:38.3 53:13.3
63 11 / Z [43] Šárka Hégrová 1986 CZE UNSTOPPABLE 01:46:42.9 53:17.9
64 1 / Z40 [49] Lenka Fučíková 1977 CZE UNSTOPPABLE 01:46:57.8 53:32.8
65 43 / M [1] Jan Behenský 1991 CZE Rozběháme Česko 01:47:05.3 53:40.3
66 2 / Z40 [26] Andrea Krajčová 1976 CZE NOTINO team 01:47:22.6 53:57.6
67 3 / Z40 [48] Dana Růžičková 1976 CZE UNSTOPPABLE 01:47:32.6 54:07.6
68 12 / Z [109] Alexandra Zemanová 1980 CZE Janovice nad Úhlavou 01:48:00.8 54:35.8
69 13 / Z [4013] Táňa Kvapilová 1983 CZE OCR Runners Olomouc 01:48:31.1 55:06.1
70 44 / M [55] Vojtěch Šlapanský 1988 CZE Ivančice 01:48:49.1 55:24.1
71 14 / Z [21] Andrea Becha 1984 CZE NOTINO team 01:48:51.2 55:26.2
72 45 / M [22] Jan Becha 1985 CZE NOTINO team 01:48:57.3 55:32.3
73 46 / M [98] Jiří Bobek 1984 CZE Brno 01:50:43.8 57:18.8
74 11 / M40 [4014] Rudolf Žďárský 1974 CZE Kasperovci 01:52:02.1 58:37.1
75 12 / M40 [50] Michal Homola 1973 CZE UNSTOPPABLE 01:53:16.2 59:51.2
76 47 / M [54] Radek Kosík 1989 CZE Ladná 01:55:08.1 01:01:43.1
77 48 / M [52] Daniel Obrdlík 1992 CZE Jihlava 01:55:17.7 01:01:52.7
78 15 / Z [95] Andrea Jachim 1982 CZE Stay fit s.r.o. 01:55:19.1 01:01:54.1
79 16 / Z [27] Pavlína Plšková 1990 CZE NOTINO team 01:55:19.6 01:01:54.6
80 49 / M [69] Tomas Donat 1985 CZE Rajhrad 01:55:57.3 01:02:32.3
81 50 / M [1007] Petr Kubíček 1988 CZE EXTRA Brno 01:56:40.5 01:03:15.5
82 17 / Z [10] Ivana Rozehnalová 1979 CZE SRTG Vyškov 01:56:58.8 01:03:33.8
83 18 / Z [2013] Lucie Bauerová 1990 CZE OCR Runners Olomouc 01:59:25.4 01:06:00.4
84 19 / Z [1013] Kristýna Alexová 1988 CZE OCR Runners Olomouc 01:59:55.2 01:06:30.2
85 51 / M [89] Tomáš Herzog 1989 CZE Umpalumpové 02:00:31.4 01:07:06.4
86 52 / M [11] Ondřej Drnovský 1991 CZE SRTG Vyškov 02:00:36.9 01:07:11.9
87 20 / Z [8] Dana Bezděková 1994 CZE SRTG Vyškov 02:02:06.8 01:08:41.8
88 21 / Z [99] Alexandra Přibylová 1984 CZE Brno 02:03:34.8 01:10:09.8
89 22 / Z [88] Denisa Bielová 1991 CZE Umpalumpové 02:05:07.5 01:11:42.5
90 53 / M [51] Michal Krbica 1993 CZE Jihlava 02:05:16.1 01:11:51.1
91 23 / Z [87] Natálie Timčenková 1993 CZE Umpalumpové 02:07:53.6 01:14:28.6
92 54 / M [3] Marek Springle 1991 CZE České Budějovice 02:10:56.4 01:17:31.4
93 13 / M40 [37] David Sapoušek 1971 CZE NOTINO Team 02:12:14.7 01:18:49.7
94 55 / M [74] Vojtěch Rajnoha 1993 CZE Bechlín 02:13:20.9 01:19:55.9
95 56 / M [85] Pavel Svoboda 1987 CZE Ivančice 02:14:22.4 01:20:57.4
96 57 / M [20] Jakub Rozhon 1991 CZE NOTINO team 02:20:31.5 01:27:06.5
97 58 / M [25] Milan Dinga 1989 CZE NOTINO team 02:23:46.5 01:30:21.5
98 59 / M [34] Daniel Richtárik 1994 CZE NOTINO team 02:24:24.0 01:30:59.0
99 60 / M [33] David Strejček 1997 CZE NOTINO team 02:24:54.7 01:31:29.7
100 61 / M [32] Daniel Strnad 2002 CZE NOTINO team 02:25:23.9 01:31:58.9
101 62 / M [31] Adam Frode 1996 CZE NOTINO team 02:25:55.2 01:32:30.2
102 63 / M [30] David Richtárik 1997 CZE NOTINO team 02:26:22.4 01:32:57.4
103 64 / M [59] Michal Baláž 1984 CZE Zbýšov u Brna 02:27:18.9 01:33:53.9
104 24 / Z [29] Tereza Ustohalová 1985 CZE NOTINO team 02:28:54.5 01:35:29.5
105 25 / Z [28] Monika Krajčová 1999 CZE NOTINO team 02:30:14.2 01:36:49.2
106 14 / M40 [23] Tomáš Hofer 1977 CZE NOTINO team 02:32:59.4 01:39:34.4
107 26 / Z [36] Eva Peterková 1996 CZE Notino team 02:34:08.7 01:40:43.7
108 65 / M [5] Josef Žižka 1980 CZE České Budějovice 03:02:29.7 02:09:04.7
108 27 / Z [46] Barbora Kalinová 1990 CZE UNSTOPPABLE

výsledková listina dlouhá trať dvojice

start ~ 09:00:00

01:28:49.407
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [12] cze Dvojčátka 01:02:52.9
2 2 / muži [8] cze EXTRA Brno 01:04:18.7 01:25.8
3 1 / mix [6] cze Elite Team OCRA Slovakia 01:04:31.6 01:38.7
4 3 / muži [3] cze Predator Workout Pocatky 01:08:09.3 05:16.4
5 4 / muži [104] cze EXTRA Brno 01:13:30.5 10:37.6
6 2 / mix [9] cze EXTRA Brno 01:19:50.5 16:57.6
7 3 / mix [4] cze OCR Runners Olomouc 01:24:00.0 21:07.1
8 5 / muži [2] cze Tygři z Vysočiny 01:24:48.3 21:55.4
9 4 / mix [5] cze Liberečtí divočáci 01:26:47.8 23:54.9
10 5 / mix [11] cze 2running hearts 01:38:37.0 35:44.1
11 6 / mix [106] cze Lanškroun 01:48:18.0 45:25.1
12 7 / mix [1] cze KaRi OCR 01:53:48.4 50:55.5
13 6 / muži [105] cze Výběr z Bobulí 02:02:13.4 59:20.5
14 1 / ženy [10] cze 02:11:45.3 01:08:52.4

výsledková listina dlouhá trať týmy

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / mix EXTRA Brno 05:43:59.0 4007 01:02:59.5 Jan Trojek 1982
3007 01:17:37.2 Martina Dvořáková 1981
2007 01:26:41.8 Stanislava Lolková 1989
1007 01:56:40.5 Petr Kubíček 1988
2 1 / muži Kasperovci 06:37:58.1 2014 01:29:02.3 Michal David 1977
3014 01:32:49.3 Petr Müller 1981
1014 01:44:04.4 Martin Čížek 1979
4014 01:52:02.1 Rudolf Žďárský 1974
3 2 / mix OCR Runners Olomouc 07:08:01.9 3013 01:20:10.2 Stanislav Kvapil 1981
4013 01:48:31.1 Táňa Kvapilová 1983
2013 01:59:25.4 Lucie Bauerová 1990
1013 01:59:55.2 Kristýna Alexová 1988
4 2 / muži SVVAT 10:30:20.7 3113 01:18:37.1 Martin Hráček 1988
2113 01:27:00.3 Antonín Hráček 1973
2113 01:27:00.3 Antonín Hráček 1973
1113 01:33:24.7 Stanislav Bálka 1963
1113 01:33:24.7 Stanislav Bálka 1963
4113 01:35:26.8 Jiří Marouš 1982
4113 01:35:26.8 Jiří Marouš 1982

výsledková listina krátká trať jednotlivci

start ~ 09:00:00

00:54:10.818
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [537] Matěj Michalčák 2000 CZE Barons team 32:38.9
2 2 / M [532] Lukáš Bohm 1983 SVK HardGym 35:58.9 03:20.0
3 3 / M [531] Rastislav Cích 1987 SVK HardGym 36:22.3 03:43.4
4 4 / M [534] Jakub Dufek 1994 CZE Lysice 38:05.0 05:26.1
5 5 / M [523] David Janošek 1993 CZE Zubří 38:26.5 05:47.6
6 6 / M [519] Zbyněk Kurial 1986 CZE Moravia Run Břeclav 40:14.8 07:35.9
7 7 / M [526] Martin Pekárek 1988 CZE Brno- Vinohrady 40:33.4 07:54.5
8 1 / M40 [78] Martin Dvořák 1975 CZE EXTRA Brno 41:48.0 09:09.1
9 1 / Z [505] Tereza Tocháčková 1997 CZE Praha 6 42:50.0 10:11.1
10 2 / Z [512] Lucie Exnerová 1989 CZE Eoshop.cz 43:13.0 10:34.1
11 3 / Z [502] Renáta Buhlová 1988 CZE Bohumín 44:02.6 11:23.7
12 4 / Z [106] Barbora Titěrová 2001 CZE Jeřmanice 44:26.9 11:48.0
13 5 / Z [503] Lenka Butorová 1980 CZE EXTRA Brno 44:44.6 12:05.7
14 2 / M40 [530] Radek Šeda 1977 CZE Norbertov 46:17.6 13:38.7
15 8 / M [504] Pavel Pařízek 1993 CZE Lomnice 46:46.6 14:07.7
16 6 / Z [500] Alexandra Přibylová 1984 CZE Brno 49:45.0 17:06.1
17 7 / Z [536] Lenka Koutná 1988 CZE Blansko 49:52.5 17:13.6
18 9 / M [529] Vlastimil Brychta 1982 CZE EXTRA Brno 50:34.3 17:55.4
19 10 / M [522] Igor Sklenák 1992 CZE Moravia Run Břeclav 50:55.9 18:17.0
20 11 / M [508] Karel Pliska 1984 CZE NOTINO team 52:41.0 20:02.1
21 12 / M [514] Jan Kudela 1988 SVK Brodské 53:50.3 21:11.4
22 1 / Z40 [521] Lenka Cupalová 1965 CZE Moravia Run Břeclav 54:28.3 21:49.4
23 3 / M40 [518] Martin Příkazsky 1975 CZE Moravia Run Břeclav 54:43.5 22:04.6
24 2 / Z40 [520] Martina Magulová 1977 CZE Moravia Run Břeclav 54:54.2 22:15.3
25 4 / M40 [44] Filip Pospíšek 1972 CZE UNSTOPPABLE 55:16.3 22:37.4
26 13 / M [509] Marek Havlat 1980 CZE Pekna 46 brno 55:17.3 22:38.4
27 14 / M [511] Jiří Jablonský 1984 CZE SK Kuklenská Brno 55:28.8 22:49.9
28 15 / M [517] Zdeněk Rolník 1979 CZE Moravia Run Břeclav 56:45.0 24:06.1
29 8 / Z [525] Zuzana Jonáková 1998 CZE Mokrá Horákov 57:27.8 24:48.9
30 9 / Z [535] Alena Dufková 1993 CZE Lysice 58:20.6 25:41.7
31 10 / Z [513] Kateřina Rylková 1985 CZE AFPoint 58:53.8 26:14.9
32 3 / Z40 [41] Alena Kunčarová 1972 CZE UNSTOPPABLE 58:58.9 26:20.0
33 16 / M [507] Dominik Dvořák 2002 CZE Počátky 59:17.5 26:38.6
34 11 / Z [527] Michaela Huňáková 1999 CZE Asics FrontRunner CZE 01:00:12.1 27:33.2
35 12 / Z [528] Radka Škvařilová 1991 CZE EXTRA Brno 01:02:44.7 30:05.8
36 17 / M [533] Marek Exner 1985 CZE Hradec Králové 01:03:43.7 31:04.8
37 4 / Z40 [47] Simona Toscani 1977 CZE UNSTOPPABLE 01:04:23.2 31:44.3
38 18 / M [501] Zdeněk Kotyk 1990 CZE srtg Brno 01:11:30.5 38:51.6
39 19 / M [542] Jiří Dolivka 1999 CZE SKY 01:15:10.5 42:31.6
40 20 / M [541] David Kitner 1978 CZE SKY 01:15:39.4 43:00.5
41 13 / Z [110] Monika Pešová 1989 CZE Lomnice 01:15:50.6 43:11.7
42 21 / M [540] Dušan Škvařil 1985 CZE SKY 01:16:10.0 43:31.1
43 22 / M [539] David Kosek 1981 CZE Sky 01:16:40.5 44:01.6
44 5 / Z40 [516] Monika Andělová 1970 CZE Kolín 2 01:17:57.8 45:18.9

výsledková listina krátká trať dvojice

start ~ 09:00:00

01:07:45.244
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / mix [502] cze Dolfek team 55:20.1
2 1 / ženy [505] cze Supermanky 56:46.7 01:26.6
3 2 / mix [508] cze Rabbits Znojmo 58:21.3 03:01.2
4 1 / muži [506] cze Kunčina Ves 01:01:52.6 06:32.5
5 3 / mix [504] cze Přerov 01:02:34.5 07:14.4
6 4 / mix [501] cze 01:02:48.7 07:28.6
7 5 / mix [507] cze Predátor 01:10:37.9 15:17.8
8 2 / ženy [503] cze 01:13:41.9 18:21.8
9 6 / mix [509] cze Štětkovice 01:47:43.5 52:23.4

výsledková listina krátká trať týmy

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži Predator Workout Pocatky 02:55:22.8 2512 38:22.1 Tomáš Ryšavý 1992
1512 42:50.6 Lukáš Kadlec 1994
3512 45:38.2 Antonín Vítek 2001
4512 48:31.9 Jiří Vojta 1989
2 1 / mix Hope2spartans 03:36:50.1 2510 48:21.7 Petr Glos 1987
4510 48:37.5 Iveta Zirklerová 1991
3510 49:13.8 Jan Janata 1992
1510 01:10:37.1 Iveta Dušková 1988
3 1 / ženy Predator Workout Počátky - Ladies 04:31:33.8 1511 53:52.2 Zuzana Jílková 2002
4511 01:06:50.8 Blanka Vopravilová 1986
3511 01:15:20.8 Markéta Svobodová 1985
2511 01:15:30.0 Ivana Ryšavá 1989

výsledková listina děti D1

start ~ 09:00:00

00:05:02.663
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D1 [304] Tomáš Melichar 2011 CZE Cyklokramo Suchdol nad Odrou 03:26.7
2 2 / D1 [303] Tadeáš Kramule 2012 CZE Milovice 03:37.6 00:10.9
3 3 / D1 [320] Tomáš Teplan 2010 CZE Brno 04:03.7 00:37.0
4 4 / D1 [315] Nela Čigášová 2010 CZE Ostrava 04:20.5 00:53.8
5 5 / D1 [309] Emílie Šedová 2011 CZE Vrchlabí 04:45.8 01:19.1
6 6 / D1 [310] Nikola Šůstková 2010 CZE Brno - Žabovřesky 05:09.0 01:42.3
7 7 / D1 [305] Richard Novák 2012 CZE EXTRA Brno 05:11.6 01:44.9
8 8 / D1 [311] Jiří Tesař 2012 CZE Brno-Horní Heršpice 09:46.4 06:19.7

výsledková listina děti D2

start ~ 09:15:00

00:03:12.55
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D2 [300] Sebastian Šana 2008 CZE SRTG Olomouc 02:53.2
2 2 / D2 [308] Stanislav Svoboda 2008 CZE Predator Workout Počátky 02:56.8 00:03.6
3 3 / D2 [302] Matyáš Kramule 2009 CZE Milovice 03:13.6 00:20.4
4 4 / D2 [317] Sabina Šnýdrová 2009 CZE Lanškroun 03:20.8 00:27.6
5 5 / D2 [306] Jan Pokorný 2009 CZE Lomnice 03:25.1 00:31.9
6 6 / D2 [301] Daniel Becha 2009 CZE Warriors 03:25.8 00:32.6

výsledková listina děti D3

start ~ 09:30:00

00:02:52
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D3 [318] Tereza Dvořáková 2005 CZE Extra Brno 02:25.6
2 2 / D3 [307] Filip Pospíšek 2006 CZE Moravany 02:34.7 00:09.1
3 3 / D3 [319] Matěj Krňák 2006 CZE Kajesy 02:47.6 00:22.0
4 4 / D3 [312] Anna Dvořáková 2007 CZE Extra Brno 03:10.7 00:45.1
5 5 / D3 [316] Matyas Hanák 2006 CZE Ostrava 03:21.4 00:55.8