Excalibur Race Vranov u Brna

05.08.2017 Vranov u Brna

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

dlouhá trať jednotlivci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / M Elit team Ocra Slovakia 53:25.0
2 2 / M Fitness Food Menu Poděbrady 53:25.5
3 3 / M Edgarpower.cz 53:49.7
4 4 / M Extreme Obstacle Runners 54:40.5
5 1 / M40 Edgarpower.cz 55:24.5

dlouhá trať dvojice

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži Dvojčátka 01:02:52.9 2012 01:02:52.0 Radek Simandl 1993
1012 01:02:52.9 Ondřej Simandl 1993
2012 01:02:52.0 Radek Simandl 1993
1012 01:02:52.9 Ondřej Simandl 1993
2 2 / muži EXTRA Brno 01:04:18.7 2008 01:04:18.6 Lukáš Kuchař 1986
1008 01:04:18.7 Michael Kubiš 1994
2008 01:04:18.6 Lukáš Kuchař 1986
1008 01:04:18.7 Michael Kubiš 1994
3 1 / mix Elite Team OCRA Slovakia 01:04:31.6 1006 01:04:31.0 Richard Chrappa 1989
2006 01:04:31.6 Bronislava Mrákavová 1986
1006 01:04:31.0 Richard Chrappa 1989
2006 01:04:31.6 Bronislava Mrákavová 1986
4 3 / muži Predator Workout Pocatky 01:08:09.3 1003 01:08:00.9 Lukas Háva 1990
2003 01:08:09.3 Tadeas Vitek 1992
1003 01:08:00.9 Lukas Háva 1990
2003 01:08:09.3 Tadeas Vitek 1992
5 4 / muži EXTRA Brno 01:13:30.5 1104 01:13:26.2 Michal Komárek 1979
2104 01:13:30.5 Pavel Sinkule 1981
1104 01:13:26.2 Michal Komárek 1979
2104 01:13:30.5 Pavel Sinkule 1981

dlouhá trať týmy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / mix EXTRA Brno 11:27:58.0 4007 01:02:59.5 Jan Trojek 1982
3007 01:17:37.2 Martina Dvořáková 1981
2007 01:26:41.8 Stanislava Lolková 1989
1007 01:56:40.5 Petr Kubíček 1988
4007 01:02:59.5 Jan Trojek 1982
3007 01:17:37.2 Martina Dvořáková 1981
2007 01:26:41.8 Stanislava Lolková 1989
1007 01:56:40.5 Petr Kubíček 1988
2 1 / muži Kasperovci 13:15:56.2 2014 01:29:02.3 Michal David 1977
3014 01:32:49.3 Petr Müller 1981
1014 01:44:04.4 Martin Čížek 1979
4014 01:52:02.1 Rudolf Žďárský 1974
2014 01:29:02.3 Michal David 1977
3014 01:32:49.3 Petr Müller 1981
1014 01:44:04.4 Martin Čížek 1979
4014 01:52:02.1 Rudolf Žďárský 1974
3 2 / mix OCR Runners Olomouc 14:16:03.8 3013 01:20:10.2 Stanislav Kvapil 1981
4013 01:48:31.1 Táňa Kvapilová 1983
2013 01:59:25.4 Lucie Bauerová 1990
1013 01:59:55.2 Kristýna Alexová 1988
3013 01:20:10.2 Stanislav Kvapil 1981
4013 01:48:31.1 Táňa Kvapilová 1983
2013 01:59:25.4 Lucie Bauerová 1990
1013 01:59:55.2 Kristýna Alexová 1988
4 2 / muži SVVAT 21:00:41.4 3113 01:18:37.1 Martin Hráček 1988
2113 01:27:00.3 Antonín Hráček 1973
2113 01:27:00.3 Antonín Hráček 1973
1113 01:33:24.7 Stanislav Bálka 1963
1113 01:33:24.7 Stanislav Bálka 1963
4113 01:35:26.8 Jiří Marouš 1982
4113 01:35:26.8 Jiří Marouš 1982
3113 01:18:37.1 Martin Hráček 1988
2113 01:27:00.3 Antonín Hráček 1973
2113 01:27:00.3 Antonín Hráček 1973
1113 01:33:24.7 Stanislav Bálka 1963
1113 01:33:24.7 Stanislav Bálka 1963
4113 01:35:26.8 Jiří Marouš 1982
4113 01:35:26.8 Jiří Marouš 1982

krátká trať jednotlivci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / M Barons team 32:38.9
2 2 / M HardGym 35:58.9
3 3 / M HardGym 36:22.3
4 4 / M Lysice 38:05.0
5 5 / M Zubří 38:26.5

krátká trať dvojice

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / mix Dolfek team 55:20.1 1502 55:19.9 Jiří Doležel 1987
2502 55:20.1 Veronika Doleželová 1986
1502 55:19.9 Jiří Doležel 1987
2502 55:20.1 Veronika Doleželová 1986
2 1 / ženy Supermanky 56:46.7 1505 56:46.2 Kateřina Kubíková 1996
2505 56:46.7 Alena Švarcová 1993
1505 56:46.2 Kateřina Kubíková 1996
2505 56:46.7 Alena Švarcová 1993
3 2 / mix Rabbits Znojmo 58:21.3 1508 58:21.2 Vendula Němcová 1997
2508 58:21.3 Tomáš Souček 1989
1508 58:21.2 Vendula Němcová 1997
2508 58:21.3 Tomáš Souček 1989
4 1 / muži Kunčina Ves 01:01:52.6 2506 01:01:52.5 Petr Kučera 1975
1506 01:01:52.6 Miloslav Kučera 1974
2506 01:01:52.5 Petr Kučera 1975
1506 01:01:52.6 Miloslav Kučera 1974
5 3 / mix Přerov 01:02:34.5 2504 01:02:33.5 Radka Nováková 1990
1504 01:02:34.5 Jiří Kroutil 1981
2504 01:02:33.5 Radka Nováková 1990
1504 01:02:34.5 Jiří Kroutil 1981

krátká trať týmy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži Predator Workout Pocatky 05:50:45.6 2512 38:22.1 Tomáš Ryšavý 1992
1512 42:50.6 Lukáš Kadlec 1994
3512 45:38.2 Antonín Vítek 2001
4512 48:31.9 Jiří Vojta 1989
2512 38:22.1 Tomáš Ryšavý 1992
1512 42:50.6 Lukáš Kadlec 1994
3512 45:38.2 Antonín Vítek 2001
4512 48:31.9 Jiří Vojta 1989
2 1 / mix Hope2spartans 07:13:40.2 2510 48:21.7 Petr Glos 1987
4510 48:37.5 Iveta Zirklerová 1991
3510 49:13.8 Jan Janata 1992
1510 01:10:37.1 Iveta Dušková 1988
2510 48:21.7 Petr Glos 1987
4510 48:37.5 Iveta Zirklerová 1991
3510 49:13.8 Jan Janata 1992
1510 01:10:37.1 Iveta Dušková 1988
3 1 / ženy Predator Workout Počátky - Ladies 09:03:07.6 1511 53:52.2 Zuzana Jílková 2002
4511 01:06:50.8 Blanka Vopravilová 1986
3511 01:15:20.8 Markéta Svobodová 1985
2511 01:15:30.0 Ivana Ryšavá 1989
1511 53:52.2 Zuzana Jílková 2002
4511 01:06:50.8 Blanka Vopravilová 1986
3511 01:15:20.8 Markéta Svobodová 1985
2511 01:15:30.0 Ivana Ryšavá 1989

děti D1

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / D1 Cyklokramo Suchdol nad Odrou 03:26.7
2 2 / D1 Milovice 03:37.6
3 3 / D1 Brno 04:03.7
4 4 / D1 Ostrava 04:20.5
5 5 / D1 Vrchlabí 04:45.8

děti D2

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / D2 SRTG Olomouc 02:53.2
2 2 / D2 Predator Workout Počátky 02:56.8
3 3 / D2 Milovice 03:13.6
4 4 / D2 Lanškroun 03:20.8
5 5 / D2 Lomnice 03:25.1

děti D3

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / D3 Extra Brno 02:25.6
2 2 / D3 Moravany 02:34.7
3 3 / D3 Kajesy 02:47.6
4 4 / D3 Extra Brno 03:10.7
5 5 / D3 Ostrava 03:21.4