casovka

run

results

Mikulášský Chlum 2017

2017-12-06 Mladá Boleslav, Jemníky 

results

Mladší žáci     total: 28, men : 28, women: 0, Muži: 28, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Mladší žákyně     total: 27, men : 0, women: 27, Muži: 0, Ženy: 27 [html] [pdf] [csv]
Starší žáci     total: 34, men : 34, women: 0, Muži: 34, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Starší žákyně     total: 24, men : 0, women: 24, Muži: 0, Ženy: 24 [html] [pdf] [csv]
Učitelé     total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]

result list Mladší žáci

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [120] Ondřej HON 2004 CZE MB3 09:32.3
2 2 / Muži [127] Petr Čada 2005 CZE MB3 09:39.7 00:07.3
3 3 / Muži [126] Tomáš BAČINA 2004 CZE MB3 09:54.9 00:22.5
4 4 / Muži [128] Jáchym Průšek 2006 CZE MB3 10:21.1 00:48.7
5 5 / Muži [113] Jakub Ulrich 2006 CZE MB3 10:43.9 01:11.5
6 6 / Muži [111] David Kožíšek 2005 CZE MB3 10:45.0 01:12.6
7 7 / Muži [123] Dominik Maslen 2004 SVK SR 10:46.0 01:13.6
8 8 / Muži [112] Adam Středa 2005 CZE MB3 10:56.0 01:23.6
9 9 / Muži [117] Patrik SOLNIČKA 2004 CZE MB3 10:57.3 01:24.9
10 10 / Muži [121] Tomáš Vizingr 2006 CZE MB3 11:15.8 01:43.4
11 11 / Muži [118] Vojtěch Zouhar 2006 CZE MB3 11:21.8 01:49.4
12 12 / Muži [119] Jakub Mozolík 2005 SVK SR 11:23.7 01:51.3
13 13 / Muži [114] Martin Vacek 2006 CZE MB3 11:35.2 02:02.9
14 14 / Muži [125] Antonín KVAPIL 2004 CZE MB3 11:47.0 02:14.6
15 15 / Muži [116] Tomáš KOLOC 2004 CZE MB3 12:06.1 02:33.7
16 16 / Muži [122] Tomáš Vrba 2006 CZE MB3 12:07.1 02:34.7
17 17 / Muži [107] Lukáš BOBEK 2005 CZE MB3 12:18.0 02:45.6
18 18 / Muži [104] Vít Javůrek 2006 CZE MB3 12:44.7 03:12.3
19 19 / Muži [105] Václav Albrecht 2005 CZE MB3 12:55.0 03:22.6
20 20 / Muži [103] Filip Seneši 2006 CZE MB3 12:56.4 03:24.0
21 21 / Muži [102] Matyáš ZÍVR 2004 CZE MB3 13:04.1 03:31.7
22 22 / Muži [115] Tomáš JEŘÁBEK 2004 CZE MB3 13:09.5 03:37.1
23 23 / Muži [101] Šimon Zlámal 2005 CZE MB3 13:34.6 04:02.2
24 24 / Muži [106] Martin Diviš 2006 CZE MB3 13:36.1 04:03.7
25 25 / Muži [108] Štěpán Holda 2005 CZE MB3 13:43.0 04:10.6
DNS / Muži [124] Tomáš Vorel 2006 CZE MB3
DNS / Muži [110] Martin HÁLA 2004 CZE MB3
DNS / Muži [109] Vilém ŠRÝTR 2005 CZE MB3

result list Mladší žákyně

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [227] Karolína POŠEPNÁ 2005 CZE MB3 10:33.7
2 2 / Ženy [226] Veronika MILEROVÁ 2005 CZE MB3 10:58.6 00:24.8
3 3 / Ženy [220] Nela Vávrová 2005 CZE MB3 11:08.2 00:34.4
4 4 / Ženy [216] Michaela KREDBOVÁ 2004 CZE MB3 11:30.2 00:56.4
5 5 / Ženy [205] Erika Klimová 2005 CZE MB3 12:20.3 01:46.5
6 6 / Ženy [225] Veronika Kolářová 2005 CZE MB3 12:28.7 01:54.9
7 7 / Ženy [202] Helena Heřmanská 2005 CZE MB3 12:33.1 01:59.3
8 8 / Ženy [211] Dagmar JUHÁSOVÁ 2005 CZE MB3 12:43.2 02:09.4
9 9 / Ženy [215] Monika Behálová 2005 SVK SR 12:49.1 02:15.4
10 10 / Ženy [221] Alexandra Paladi 2005 SVK SR 12:52.4 02:18.6
11 11 / Ženy [204] Markéta Zbíralová 2005 CZE MB3 12:56.8 02:23.1
12 12 / Ženy [209] Radka Židová 2005 CZE MB3 13:09.7 02:35.9
13 13 / Ženy [208] Kateřina Neumannová 2006 CZE MB3 13:24.4 02:50.6
14 14 / Ženy [224] Zuzana Janigová 2005 SVK SR 13:27.8 02:54.0
15 15 / Ženy [201] Dita Volfová 2006 CZE MB3 13:32.9 02:59.1
16 16 / Ženy [214] Aneta Stojková 2005 CZE MB3 13:33.5 02:59.7
17 17 / Ženy [206] Natálie Kožušková 2006 CZE MB3 13:34.2 03:00.4
18 18 / Ženy [203] Beáta FILIPI 2004 CZE MB3 13:40.6 03:06.8
19 19 / Ženy [222] Barbora Zarycká 2004 CZE MB3 13:44.4 03:10.6
20 20 / Ženy [217] Kristýna Trlidová 2006 CZE MB3 14:09.7 03:36.0
21 21 / Ženy [210] Kateřina Sedláková 2005 CZE MB3 14:12.7 03:38.9
22 22 / Ženy [223] Tereza Vernerová 2004 CZE MB3 14:16.3 03:42.6
23 23 / Ženy [218] Zuzana Jakabovičová 2006 SVK SR 14:59.7 04:26.0
24 24 / Ženy [213] Kateřina Skřivánková 2006 CZE MB3 15:54.5 05:20.7
DNS / Ženy [219] Tereza PROVAZNÍKOVÁ 2005 CZE MB3
DNS / Ženy [212] Anna KOŠŤÁKOVÁ 2005 CZE MB3
DNS / Ženy [207] Nikola Králová 2006 CZE MB3

result list Starší žáci

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [334] Jakub DAVID 2002 CZE MB3 08:50.2
2 2 / Muži [326] Nicholas Ditri 2003 SVK SR 09:06.8 00:16.6
3 3 / Muži [325] Matouš VRABEC 2003 CZE MB3 09:16.2 00:26.0
4 4 / Muži [329] Jindřich Plíšek 2003 CZE MB3 09:52.5 01:02.2
5 5 / Muži [313] Viktor WOLF 2002 CZE MB3 09:56.7 01:06.4
6 6 / Muži [333] Jan HOFMAN 2003 CZE MB3 10:11.5 01:21.2
7 7 / Muži [331] Michal Volkovics 2002 SVK SR 10:12.0 01:21.8
8 8 / Muži [328] Jan ZOUFALÝ 2003 CZE MB3 10:23.0 01:32.8
9 9 / Muži [324] Roman MOC 2003 CZE MB3 10:33.5 01:43.2
10 10 / Muži [330] ONDŘEJ TOMŠÍK 2003 CZE MB3 10:46.5 01:56.3
11 11 / Muži [327] Tomáš HORÁK 2003 CZE MB3 10:49.3 01:59.1
12 12 / Muži [318] Ondřej DVOŘÁK 2003 CZE MB3 10:49.5 01:59.3
13 13 / Muži [310] Michal NĚMEČEK 2003 CZE MB3 11:00.2 02:09.9
14 14 / Muži [323] Vítek POSPÍŠIL 2004 CZE MB3 11:11.5 02:21.2
15 15 / Muži [315] Antonín Pospíšil 2002 CZE MB3 11:25.4 02:35.2
16 16 / Muži [321] Tomáš Javůrek 2004 CZE MB3 11:34.0 02:43.8
17 17 / Muži [308] Ondřej POKOVIČ 2003 CZE MB3 11:57.0 03:06.7
18 18 / Muži [320] Matěj KŘOVÁČEK 2004 CZE MB3 11:58.9 03:08.7
19 19 / Muži [316] Adam LAŠÁK 2002 CZE MB3 12:01.3 03:11.0
20 20 / Muži [311] Adam Janas 2002 CZE MB3 12:06.7 03:16.5
21 21 / Muži [312] Tadeáš Korolevyč 2003 CZE MB3 12:17.3 03:27.0
22 22 / Muži [306] Ondřej MYDLÁŘ 2003 CZE MB3 12:22.9 03:32.6
23 23 / Muži [301] Jan HOLAN 2002 CZE MB3 12:45.4 03:55.2
24 24 / Muži [303] Matouš ZLÁMAL 2003 CZE MB3 13:06.1 04:15.8
25 25 / Muži [322] David MARTOŠ 2002 CZE MB3 13:27.8 04:37.6
26 26 / Muži [319] Jakub LHOTA 2004 CZE MB3 13:43.5 04:53.2
27 27 / Muži [307] Vladan DIVIŠ 2002 CZE MB3 15:19.6 06:29.4
DNS / Muži [314] Martin SOBOTKA 2002 CZE MB3
DNS / Muži [304] Jakub HLUBUČEK 2004 CZE MB3
DNS / Muži [332] Jiří DRBOUT 2003 CZE MB3
DNS / Muži [302] Michal ZALAS 2004 CZE MB3
DNS / Muži [317] Adam DVOŘÁK 2004 CZE MB3
DNS / Muži [305] David LAIBL 2004 CZE MB3
DNS / Muži [309] Michal Svárovský 2003 CZE MB3

result list Starší žákyně

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [424] Adéla ČADOVÁ 2002 CZE MB3 10:52.2
2 2 / Ženy [419] Natálie STRÁNSKÁ 2004 CZE MB3 11:33.0 00:40.8
3 3 / Ženy [413] Tereza Hašlarová 2004 CZE MB3 11:36.9 00:44.7
4 4 / Ženy [415] Pavla SAJDLOVÁ 2003 CZE MB3 11:39.8 00:47.6
5 5 / Ženy [420] Adéla FLODRMANOVÁ 2004 CZE MB3 12:01.8 01:09.5
6 6 / Ženy [422] Eliška VIZINGROVÁ 2003 CZE MB3 12:01.9 01:09.7
7 7 / Ženy [423] Veronika HABOVÁ 2003 CZE MB3 12:04.0 01:11.7
8 8 / Ženy [418] Tereza Andělová 2003 CZE MB3 12:27.5 01:35.3
9 9 / Ženy [417] Veronika KVAIZAROVÁ 2003 CZE MB3 12:39.8 01:47.6
10 10 / Ženy [414] Lenka SAJDLOVÁ 2003 CZE MB3 12:42.4 01:50.2
11 11 / Ženy [407] Barbora Chaloupková 2003 CZE MB3 13:11.9 02:19.6
12 12 / Ženy [401] Adéla PLCHOVÁ 2004 CZE MB3 13:20.8 02:28.5
13 13 / Ženy [405] Tereza Dytrychová 2004 CZE MB3 13:21.1 02:28.9
14 14 / Ženy [403] Barbora Chmelařová 2004 CZE MB3 13:30.2 02:37.9
15 15 / Ženy [416] Klára KŘIVSKÁ 2003 CZE MB3 13:35.5 02:43.3
16 16 / Ženy [406] Barbora Pelcová 2004 CZE MB3 14:13.3 03:21.1
17 17 / Ženy [404] Kristýna PIOTUCHOVÁ 2002 CZE MB3 14:16.2 03:24.0
18 18 / Ženy [408] Eliška ŠTIPLOVÁ 2004 CZE MB3 14:28.8 03:36.6
19 19 / Ženy [412] Nela Carsková 2003 CZE MB3 15:18.7 04:26.5
20 20 / Ženy [410] Dominika URBÁNKOVÁ 2003 CZE MB3 15:25.0 04:32.8
21 21 / Ženy [409] Barbora VANČUROVÁ 2003 CZE MB3 15:57.1 05:04.9
22 22 / Ženy [411] Andrea Altmanová 2003 CZE MB3 16:11.5 05:19.3
DNS / Ženy [421] Magdaléna Šindlerová 2003 CZE MB3
DNS / Ženy [402] Kristýna Lechnerová 2003 CZE MB3

result list Učitelé

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [434] Jiří Irain 1981 CZE 6.ZŠ 10:21.7