Mikulášský Chlum 2017

06.12.2017 Mladá Boleslav, Jemníky 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Mladší žáci     celkem: 28, muži : 28, ženy: 0, Muži: 28, Ženy: 0 [html] [pdf]
Mladší žákyně     celkem: 27, muži : 0, ženy: 27, Muži: 0, Ženy: 27 [html] [pdf]
Starší žáci     celkem: 34, muži : 34, ženy: 0, Muži: 34, Ženy: 0 [html] [pdf]
Starší žákyně     celkem: 24, muži : 0, ženy: 24, Muži: 0, Ženy: 24 [html] [pdf]
Učitelé     celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Mladší žáci

start ~ 09:00:00

00:11:43.821
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [120] Ondřej HON 2004 CZE MB3 09:32.39
2 2 / Muži [127] Petr Čada 2005 CZE MB3 09:39.75 00:07.36
3 3 / Muži [126] Tomáš BAČINA 2004 CZE MB3 09:54.93 00:22.54
4 4 / Muži [128] Jáchym Průšek 2006 CZE MB3 10:21.17 00:48.78
5 5 / Muži [113] Jakub Ulrich 2006 CZE MB3 10:43.95 01:11.56
6 6 / Muži [111] David Kožíšek 2005 CZE MB3 10:45.03 01:12.64
7 7 / Muži [123] Dominik Maslen 2004 SVK SR 10:46.0 01:13.61
8 8 / Muži [112] Adam Středa 2005 CZE MB3 10:56.08 01:23.69
9 9 / Muži [117] Patrik SOLNIČKA 2004 CZE MB3 10:57.32 01:24.93
10 10 / Muži [121] Tomáš Vizingr 2006 CZE MB3 11:15.86 01:43.47
11 11 / Muži [118] Vojtěch Zouhar 2006 CZE MB3 11:21.84 01:49.45
12 12 / Muži [119] Jakub Mozolík 2005 SVK SR 11:23.76 01:51.37
13 13 / Muži [114] Martin Vacek 2006 CZE MB3 11:35.29 02:02.9
14 14 / Muži [125] Antonín KVAPIL 2004 CZE MB3 11:47.08 02:14.69
15 15 / Muži [116] Tomáš KOLOC 2004 CZE MB3 12:06.13 02:33.74
16 16 / Muži [122] Tomáš Vrba 2006 CZE MB3 12:07.1 02:34.71
17 17 / Muži [107] Lukáš BOBEK 2005 CZE MB3 12:18.07 02:45.68
18 18 / Muži [104] Vít Javůrek 2006 CZE MB3 12:44.78 03:12.39
19 19 / Muži [105] Václav Albrecht 2005 CZE MB3 12:55.06 03:22.67
20 20 / Muži [103] Filip Seneši 2006 CZE MB3 12:56.47 03:24.08
21 21 / Muži [102] Matyáš ZÍVR 2004 CZE MB3 13:04.17 03:31.78
22 22 / Muži [115] Tomáš JEŘÁBEK 2004 CZE MB3 13:09.53 03:37.14
23 23 / Muži [101] Šimon Zlámal 2005 CZE MB3 13:34.61 04:02.22
24 24 / Muži [106] Martin Diviš 2006 CZE MB3 13:36.14 04:03.75
25 25 / Muži [108] Štěpán Holda 2005 CZE MB3 13:43.02 04:10.63
DNS / Muži [124] Tomáš Vorel 2006 CZE MB3
DNS / Muži [110] Martin HÁLA 2004 CZE MB3
DNS / Muži [109] Vilém ŠRÝTR 2005 CZE MB3

výsledková listina Mladší žákyně

start ~ 09:00:00

00:13:06.492
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [227] Karolína POŠEPNÁ 2005 CZE MB3 10:33.78
2 2 / Ženy [226] Veronika MILEROVÁ 2005 CZE MB3 10:58.66 00:24.88
3 3 / Ženy [220] Nela Vávrová 2005 CZE MB3 11:08.21 00:34.43
4 4 / Ženy [216] Michaela KREDBOVÁ 2004 CZE MB3 11:30.24 00:56.46
5 5 / Ženy [205] Erika Klimová 2005 CZE MB3 12:20.36 01:46.58
6 6 / Ženy [225] Veronika Kolářová 2005 CZE MB3 12:28.75 01:54.97
7 7 / Ženy [202] Helena Heřmanská 2005 CZE MB3 12:33.1 01:59.32
8 8 / Ženy [211] Dagmar JUHÁSOVÁ 2005 CZE MB3 12:43.26 02:09.48
9 9 / Ženy [215] Monika Behálová 2005 SVK SR 12:49.18 02:15.4
10 10 / Ženy [221] Alexandra Paladi 2005 SVK SR 12:52.46 02:18.68
11 11 / Ženy [204] Markéta Zbíralová 2005 CZE MB3 12:56.88 02:23.1
12 12 / Ženy [209] Radka Židová 2005 CZE MB3 13:09.7 02:35.92
13 13 / Ženy [208] Kateřina Neumannová 2006 CZE MB3 13:24.46 02:50.68
14 14 / Ženy [224] Zuzana Janigová 2005 SVK SR 13:27.81 02:54.03
15 15 / Ženy [201] Dita Volfová 2006 CZE MB3 13:32.93 02:59.15
16 16 / Ženy [214] Aneta Stojková 2005 CZE MB3 13:33.51 02:59.73
17 17 / Ženy [206] Natálie Kožušková 2006 CZE MB3 13:34.23 03:00.45
18 18 / Ženy [203] Beáta FILIPI 2004 CZE MB3 13:40.65 03:06.87
19 19 / Ženy [222] Barbora Zarycká 2004 CZE MB3 13:44.44 03:10.66
20 20 / Ženy [217] Kristýna Trlidová 2006 CZE MB3 14:09.79 03:36.01
21 21 / Ženy [210] Kateřina Sedláková 2005 CZE MB3 14:12.72 03:38.94
22 22 / Ženy [223] Tereza Vernerová 2004 CZE MB3 14:16.39 03:42.61
23 23 / Ženy [218] Zuzana Jakabovičová 2006 SVK SR 14:59.78 04:26.0
24 24 / Ženy [213] Kateřina Skřivánková 2006 CZE MB3 15:54.51 05:20.73
DNS / Ženy [219] Tereza PROVAZNÍKOVÁ 2005 CZE MB3
DNS / Ženy [212] Anna KOŠŤÁKOVÁ 2005 CZE MB3
DNS / Ženy [207] Nikola Králová 2006 CZE MB3

výsledková listina Starší žáci

start ~ 09:00:00

00:11:22.466
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [334] Jakub DAVID 2002 CZE MB3 08:50.25
2 2 / Muži [326] Nicholas Ditri 2003 SVK SR 09:06.88 00:16.63
3 3 / Muži [325] Matouš VRABEC 2003 CZE MB3 09:16.29 00:26.04
4 4 / Muži [329] Jindřich Plíšek 2003 CZE MB3 09:52.53 01:02.28
5 5 / Muži [313] Viktor WOLF 2002 CZE MB3 09:56.7 01:06.45
6 6 / Muži [333] Jan HOFMAN 2003 CZE MB3 10:11.52 01:21.27
7 7 / Muži [331] Michal Volkovics 2002 SVK SR 10:12.05 01:21.8
8 8 / Muži [328] Jan ZOUFALÝ 2003 CZE MB3 10:23.09 01:32.84
9 9 / Muži [324] Roman MOC 2003 CZE MB3 10:33.52 01:43.27
10 10 / Muži [330] ONDŘEJ TOMŠÍK 2003 CZE MB3 10:46.55 01:56.3
11 11 / Muži [327] Tomáš HORÁK 2003 CZE MB3 10:49.38 01:59.13
12 12 / Muži [318] Ondřej DVOŘÁK 2003 CZE MB3 10:49.56 01:59.31
13 13 / Muži [310] Michal NĚMEČEK 2003 CZE MB3 11:00.23 02:09.98
14 14 / Muži [323] Vítek POSPÍŠIL 2004 CZE MB3 11:11.54 02:21.29
15 15 / Muži [315] Antonín Pospíšil 2002 CZE MB3 11:25.46 02:35.21
16 16 / Muži [321] Tomáš Javůrek 2004 CZE MB3 11:34.07 02:43.82
17 17 / Muži [308] Ondřej POKOVIČ 2003 CZE MB3 11:57.02 03:06.77
18 18 / Muži [320] Matěj KŘOVÁČEK 2004 CZE MB3 11:58.95 03:08.7
19 19 / Muži [316] Adam LAŠÁK 2002 CZE MB3 12:01.33 03:11.08
20 20 / Muži [311] Adam Janas 2002 CZE MB3 12:06.76 03:16.51
21 21 / Muži [312] Tadeáš Korolevyč 2003 CZE MB3 12:17.31 03:27.06
22 22 / Muži [306] Ondřej MYDLÁŘ 2003 CZE MB3 12:22.94 03:32.69
23 23 / Muži [301] Jan HOLAN 2002 CZE MB3 12:45.46 03:55.21
24 24 / Muži [303] Matouš ZLÁMAL 2003 CZE MB3 13:06.11 04:15.86
25 25 / Muži [322] David MARTOŠ 2002 CZE MB3 13:27.87 04:37.62
26 26 / Muži [319] Jakub LHOTA 2004 CZE MB3 13:43.54 04:53.29
27 27 / Muži [307] Vladan DIVIŠ 2002 CZE MB3 15:19.66 06:29.41
DNS / Muži [314] Martin SOBOTKA 2002 CZE MB3
DNS / Muži [304] Jakub HLUBUČEK 2004 CZE MB3
DNS / Muži [332] Jiří DRBOUT 2003 CZE MB3
DNS / Muži [302] Michal ZALAS 2004 CZE MB3
DNS / Muži [317] Adam DVOŘÁK 2004 CZE MB3
DNS / Muži [305] David LAIBL 2004 CZE MB3
DNS / Muži [309] Michal Svárovský 2003 CZE MB3

výsledková listina Starší žákyně

start ~ 09:00:00

00:13:17.735
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [424] Adéla ČADOVÁ 2002 CZE MB3 10:52.21
2 2 / Ženy [419] Natálie STRÁNSKÁ 2004 CZE MB3 11:33.03 00:40.82
3 3 / Ženy [413] Tereza Hašlarová 2004 CZE MB3 11:36.98 00:44.77
4 4 / Ženy [415] Pavla SAJDLOVÁ 2003 CZE MB3 11:39.84 00:47.63
5 5 / Ženy [420] Adéla FLODRMANOVÁ 2004 CZE MB3 12:01.8 01:09.59
6 6 / Ženy [422] Eliška VIZINGROVÁ 2003 CZE MB3 12:01.95 01:09.74
7 7 / Ženy [423] Veronika HABOVÁ 2003 CZE MB3 12:04.0 01:11.79
8 8 / Ženy [418] Tereza Andělová 2003 CZE MB3 12:27.56 01:35.35
9 9 / Ženy [417] Veronika KVAIZAROVÁ 2003 CZE MB3 12:39.86 01:47.65
10 10 / Ženy [414] Lenka SAJDLOVÁ 2003 CZE MB3 12:42.46 01:50.25
11 11 / Ženy [407] Barbora Chaloupková 2003 CZE MB3 13:11.9 02:19.69
12 12 / Ženy [401] Adéla PLCHOVÁ 2004 CZE MB3 13:20.8 02:28.59
13 13 / Ženy [405] Tereza Dytrychová 2004 CZE MB3 13:21.19 02:28.98
14 14 / Ženy [403] Barbora Chmelařová 2004 CZE MB3 13:30.2 02:37.99
15 15 / Ženy [416] Klára KŘIVSKÁ 2003 CZE MB3 13:35.57 02:43.36
16 16 / Ženy [406] Barbora Pelcová 2004 CZE MB3 14:13.31 03:21.1
17 17 / Ženy [404] Kristýna PIOTUCHOVÁ 2002 CZE MB3 14:16.21 03:24.0
18 18 / Ženy [408] Eliška ŠTIPLOVÁ 2004 CZE MB3 14:28.83 03:36.62
19 19 / Ženy [412] Nela Carsková 2003 CZE MB3 15:18.75 04:26.54
20 20 / Ženy [410] Dominika URBÁNKOVÁ 2003 CZE MB3 15:25.05 04:32.84
21 21 / Ženy [409] Barbora VANČUROVÁ 2003 CZE MB3 15:57.11 05:04.9
22 22 / Ženy [411] Andrea Altmanová 2003 CZE MB3 16:11.56 05:19.35
DNS / Ženy [421] Magdaléna Šindlerová 2003 CZE MB3
DNS / Ženy [402] Kristýna Lechnerová 2003 CZE MB3

výsledková listina Učitelé

start ~ 09:00:00

00:10:21.73
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [434] Jiří Irain 1981 CZE 6.ZŠ 10:21.73