maraton

run

startlist

63. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 2. ročník dětského běhu

2021-10-23 Hronov

archiv

announcement

registration

start list

results

Starší žáci 1250m total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0 [html] [pdf] [csv]
Starší žákyně 1250m total: 0, men : 0, women: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci 950m total: 6, men : 6, women: 0, kluci: 6 [html] [pdf] [csv]
Mladší žákyně 950m total: 4, men : 0, women: 4, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky I. 700m total: 10, men : 10, women: 0, kluci: 10 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky I. 700m total: 5, men : 0, women: 5, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky II. 450m total: 8, men : 8, women: 0, kluci: 8 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky II. 450m total: 8, men : 0, women: 8, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky III. 450m total: 6, men : 6, women: 0, kluci: 6 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky III. 450m total: 3, men : 0, women: 3, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
za ruku 150m total: 18, men : 9, women: 9, děti: 18 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod total: 243, men : 164, women: 79, MA: 51, MB: 45, MC: 42, MD: 17, ME: 7, MF: 2, ZA: 31, ZB: 23, ZC: 14, ZD: 11 [html] [pdf] [csv]

start list Starší žáci 1250m

start ~ 08:30:00 , 2006 - 2007

start list Starší žákyně 1250m

start ~ 08:30:00 , 2006 - 2007

start list Mladší žáci 950m

start ~ 08:50:00 , 2008 - 2009 , registered: 6 participants ( 6 of men, 0 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
kluci602Kubec FilipCZE2008SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
kluci603Mareth JanCZE2008Česká Skalice0Česká Skalice
kluci604Nagy LukášCZE2008TJ Sokol Jaroměř0Nové Město Nad Metují
kluci605Petráček MilanCZE2009SK Nové Město nad Metují0Velký Třebešov
kluci606Renský MatějCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci607Rufer MarekCZE2009TJ Sokol Starkoč0Starkoč

start list Mladší žákyně 950m

start ~ 08:50:00 , 2008 - 2009 , registered: 4 participants ( 0 of men, 4 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
holky608Burketová KateřinaCZE2008SK Nové Město nad Metují0Rychnov Nad Kněžnou
holky609Elichová NoemiCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
holky610Petráčková AnnaCZE2008SK Nové Město nad Metují0Sk Nové Město Nad Metují
holky611Renská AdélaCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod

start list Žáci přípravky I. 700m

start ~ 09:05:00 , 2010 - 2011 , registered: 10 participants ( 10 of men, 0 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
kluci612Hůlka VítCZE2010Ski Police0Ski Police Nad Metují
kluci601Hvězda VáclavCZE2010Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metují
kluci613Kábrt VojtěchCZE2010ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
kluci614Kašpar DinoCZE2011ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
kluci615Kaválek ŠtěpánCZE2010Hvězda Pardubice0Velké Poříčí
kluci616Kubík VojtěchCZE2011TJ Maratonstav Úpice0Batňovice
kluci617Plašil RichardCZE2010Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metují
kluci618Ságner TheodorCZE2010ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
kluci619Vlk ŠtěpánCZE2010Vernéřovice0Vernéřovice
kluci620Volf MatyášCZE2010ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec

start list Žákyně přípravky I. 700m

start ~ 09:10:00 , 2010 - 2011 , registered: 5 participants ( 0 of men, 5 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
holky621Formanová JuditaCZE2011ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
holky622Hůlková AdélaCZE2010Ski Police0Ski Police Nad Metují
holky623Říhová TerezaCZE2010Červený Kostelec0Červený Kostelec
holky624Ševců GabrielaCZE2011Hvězda Pardubice z.s.0Velké Poříčí

start list Žáci přípravky II. 450m

start ~ 09:20:00 , 2012 - 2013 , registered: 8 participants ( 8 of men, 0 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
kluci625Adlof ViktorCZE2013ZŠ Náchod - Plhov0Náchod
kluci626Elich OndřejCZE2012Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci627Kovářík ZbyšekCZE2013NINJAGO0Nové Město Nad Metují
kluci628Kubík JindřichCZE2013TJ Maratonstav Úpice0Batňovice
kluci629Patzelt MichaelCZE2012Hvězda Pardubice Z.s.0Náchod
kluci630Svoboda DušanCZE2012Hvězda Pardubice z.s.0Česká Skalice, Žernov
kluci631Vejman TobiášCZE2012Červený Kostelec0Červený Kostelec

start list Žákyně přípravky II. 450m

start ~ 09:25:00 , 2012 - 2013 , registered: 8 participants ( 0 of men, 8 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
holky632Andrejsová MartinaCZE2012ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
holky633Hloušková PetraCZE2013ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
holky634Kábrtová KarolínaCZE2013ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
holky635Macurová AdélaCZE2012Hvězda Pardubice0Hronov
holky636Macurova AliceCZE2012Hvězda Pardubice0Hronov
holkyPrešinská RozálieCZE2013Hvězda Pardubice0Náchod
holky637Roztočilová AnežkaCZE2013ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
holky638Ševců AnetaCZE2013Hvězda Pardubice z.s.0Velké Poříčí

start list Žáci přípravky III. 450m

start ~ 09:35:00 , 2014 - 2015 , registered: 6 participants ( 6 of men, 0 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
kluci639Balcar FilipCZE2014Praha0Praha
kluci640Hornych ŠtěpánCZE2014Hvězda Pardubice z.s.0Hronov
kluci641Kovářík TeodorCZE2015NINJAGO0Nové Město Nad Metují
kluci642Novák MatyášCZE2014SKI Police0Police Nad Metují
kluci643Prislinger TomCZE2014Plavecký oddíl Nové Město nad Metují0Náchod
kluci644Vejman MatyášCZE2014Červený Kostelec0Červený Kostelec

start list Žákyně přípravky III. 450m

start ~ 09:40:00 , 2014 - 2015 , registered: 3 participants ( 0 of men, 3 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
holky645Blažková KarlaCZE2015Hvězda Pardubice0Náchod
holky646Húlková EliškaCZE2014Ski Police0Ski Police Nad Metují
holky647Linková AnnaCZE2014Běžecký klub Náchod0Červený Kostelec

start list za ruku 150m

start ~ 09:50:00 , 2016 and younger , registered: 18 participants ( 9 of men, 9 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
děti648Andrle AlešCZE2017TJ Sokol Jaroměř0Nové Město Nad Metují
děti649Balcar PetrCZE2016Praha0Praha
děti650Berger ŠtěpánCZE2016Červený Kostelec0Červený Kostelec
děti651Bergerová ViktorieCZE2019Červený Kostelec0Červený Kostelec
děti652Cogan Richard RudolfCZE2017Piráti+stan0Nová Paka
děti653Faltova MiaCZE2018Vysokov0Vysokov
děti654Janovská ZoeCZE2018Náchod0Náchod
děti655Krivska ZuzanaCZE2018Nachod0Nachod
děti656Kubíčková ZuzanaCZE2019Praha0Praha
děti657Macháček KarelCZE2016Běžecký klub Náchod 0Vysokov 211
děti658Pivničková AgátaCZE2018SKI Police0Police Nad Metují
děti659Potocká Lilly AnnCZE2016Bražec0Náchod
děti660Prislingerová StelaCZE2017Běžecký klub Náchod0Náchod
děti661Sudek VáclavCZE2017Žába team0Náchod, Lipí
děti662Vaněček OliverCZE2018Náchod0Náchod
děti663Vejman EliášCZE2017Červený Kostelec0Červený Kostelec

start list hlavní závod

start ~ 11:00:00 , all years of born , registered: 243 participants ( 164 of men, 79 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
MC11Baláš MartinCZE1973run4run90Dolní Radechová
MB12Balcar LukášCZE1982A-nis 0Jizbice 51
MB13Balcar TomášCZE1981Praha0Praha
MB14Balek JanCZE1983GLADIATORRACETEAM0Náchod
MB15Bárta LukášCZE1981Apache Bike Team0Úpice
MB16Bartoň PetrCZE1982Sokol Střešovice0Praha 6
MB17Beneš PetrCZE1983HOCK horolezecký oddíl0Červený Kostelec
MC18Bitnar JaroslavCZE1971Run4run0Náchod
MC19Blažek MartinCZE1971ACS RÝCHORY0Svoboda Nad Upou
MA20Boháč LadislavCZE1992Velké Pořičí0Velké Poříčí
MC21Brož JanCZE1968Náměrka0Rtyně V Podkrkonoší
ZB23Brychová EvaCZE1984Dobřany520Dobřany
ZA22Brychová ViktorieCZE2012Dobřany0Dobřany
ZB24Bryksí BáraCZE1979Bkl Machov0Machov
ZB25Bubeníčková SimonaCZE1978BUBUTEAM80Velké Poříčí
ZC27Burdychová DagmarCZE1967Rtyně v Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
ZD26Burdychová NaďaCZE1955Sokol Burdych130Náchod
MB28Buriánek ViktorCZE1980Náchod 10Náchod 1
MA29Cibulka JosefCZE2004Granit Lipnice110Česká Metuje
MC30Cogan RudolfCZE1971Piráti+stan60Nová Paka
ZB31Coganová ZdeňkaCZE1986Nová Paka70Nová Paka
ZDČerná JitkaCZE1964Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metují
ZDČerná JitkaCZE1964Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metují
ZDČerná JitkaCZE1964Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metují
ZDČerná JitkaCZE1964Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metují
ZDČerná JitkaCZE1964Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metují
ZA32Černíková KateřinaCZE1989Cyklo Tony80Semechnice
MA33Česenek IvoCZE1987Lakovna Runners70Náchod
MD34Číla MartinCZE1962Jizerská Lékárna50Liberec
ZD35Čílová VeronikaCZE1963Jizerská Lékárna240Liberec
MC36David VáclavCZE1974Smiřice0Smiřice
MA37Dohnanský TomášCZE1994Decathlon Hradec Králové300Velichovky
MADoležal VítCZE1998Poko Running Team0Železnice
MF38Dostál VáclavCZE1942Černožice520Černožice
ZC39Dostálová HanaCZE1970Černožice180Černožice
MA40Dovičín MichalCZE1988Štefko Running Team0Kolín
MB41Dovičín PetrCZE1979BBB tem0Nymburk
MA42Dufka VladislavCZE1991Běžecký Klub Náchod90Červený Kostelec
MB43Ducháč PavelCZE1979Rtyně V Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
ZB44Duchová AnetaCZE1981Rtyně v Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
MD45Elich JiříCZE1964Apache Loko Trutnov250Náchod
MA47Falta DanielCZE1993LEVEL0Praha
ZC46Falta MichalCZE1968LEVEL0Vysokov
MA48Florián JanCZE1994Kladno0Kladno
MB49Florian TomášCZE1979Náchod260Náchod
MCGladics LadislavCZE1974ČZU PRAHA - FAKULTA LESNICKÁ A DŘEVAŘSKÁ 0Česká Skalice
ME50Goldbach VáclavCZE1950SK Týniště nad Orlicí90Týniště Nad Orlicí
MC51Grosman DanielCZE1971Praha 30Praha 3
ZC52Grosmanová ZuzanaCZE1975Praha 30Praha 3
MC53Habr JanCZE1975Praha 30Praha 3
ZB54Hammerschmiedová VeronikaCZE1980Trutnov0Trutnov
ZC55Hanzlová MarkétaCZE1973Svaz českých Bohémů60Kramolna
MA56Hejda DanielCZE1999Malé Poříčí0Malé Poříčí
ZA57Hermanová KarolínaCZE1996Hermani0Náchod
MB58Hofman JanCZE1982Smart Wood50Sloveč
MC59Holeček MirekCZE1974Nové Město Nad Metuji0Nové Město Nad Metuji
MBHolíček JiříCZE1979PIM Praha III.0Praha - Uhříněves
MA60Horník OndřejCZE1987Lipí0Náchod
ZA61Horníková MichaelaCZE1989Lipí0Náchod
MC62Hort DavidCZE1975Berger team0Třebíč
ZC63Hortová MichaelaCZE1975Berger team0Třebíč
MB64Hrnčíř DavidCZE1985Police Nad Metují0Police Nad Metují
MC65Hroza VojtěchCZE1972CT - Automotive0Rtyně V Podkrkonoší
MA66Hübl RadekCZE1988RunSport/Salomon Team0Ústí Nad Orlicí
MDHudcovic TomášCZE1965SK Nové Město nad Metují200Provodov-Šonov
MDHudcovic TomášCZE1965SK Nové Město nad Metují200Provodov-Šonov
MA67Hurdálek RobertCZE2003SK Nové Město nad Metují 0Trutnov
ZB68Hynková RenataCZE1985Rozběháme Náchod160Nachod
MB69Ivacha PavelCZE1986Pavel Ivacha Tattoo0Ceska Skalice
MD70Jančík BořekCZE1964Salming/Run4fun390Hořice
ZA71Janovská KláraCZE2004Kramolna0Kramolna 263
MA72Janovský MichalCZE1988NÁchod0NÁchod
ME73Javůrek JiříCZE1948TJ Maratonstav Úpice110Svoboda Nad Úpou
ZD74Ječmínková MichaelaCZE1966Hronov0Hronov
MA3Jelen PavelCZE1991Běžecký Klub Náchod460Vysokov
ME75Jilek PavelCZE1956Mazáci0Tebíč
ZD76Jonášová ZdeňkaCZE1964Hradecký Spinning Klub580Hradec Králové
MB77Jungwirth KarelCZE1982SDH Jizbice0Náchod, Lipí
MA78Kábrt JanCZE1989Náchod0Náchod
ZC79Kábrtová JitkaCZE1971Maratonstav330Studnice
ZA80Kábrtová SabinaCZE1991Náchod0Náchod
MD81Kallehauge JesperDNK1966Praha 10Praha 1
MC82Kašpárek MartinCZE1967Tj Velichovky60Velichovky
MA83Kaválek AlešCZE1998Náchod50Náchod
MB84Kejzlar JeníkCZE1979Always look on the bright side0Řež
MC85Klauz JiříCZE1972BBB0Bakov Nad Jizerou
MB86Klimeš JanCZE1984Velké Poříčí0Velké Poříčí
ZB87Konečná LucieCZE1985HC HOLKEY NÁCHOD190Hronov
MA88Koska TadeášCZE2002Koska Family Team0Dolní Benešov
ZD89Kosková EliškaCZE1959Koska Family Team0Dolní Benešov
ZA90Kosková ViktorieCZE1995Koska Family Team0Dolní Benešov
MC91Kostelecký VladimírCZE1970Vella Team Náchod210Hronov
MB92Košťál JanCZE1981Hořice0Hořice
ZB93Košťálová OlgaCZE1977Hořice0Hořice
ZB94Kotková AnnaSVK1980Prostě běž0Poprad
ZA95Koubová AndreaCZE1992Vysoké Mýto0Vysoké Mýto
MC96Koutník LumírCZE1967Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce380Vrchlabí
ZB4Kozáková DenisaCZE1979Nový Hradec560Hradec Králové
MA97Kubíček TomášCZE1989Praha0Praha
ZA98Kubíčková PetraCZE1988Praha0Praha
MB99Kubík OndřejCZE1981TJ Maratonstav Úpice0Batňovice
MC100Kubín MartinCZE1970Trutnov0Trutnov
MB101Kubričan PavelCZE1983PSK Olymp Praha0Praha
MA102Kuchař JanCZE2004Náchod0Náchod
MA103Kupec DavidCZE1996Náchod0Náchod
MALetko ZbyněkCZE1988Poko running team0Kopidlno
MB104Lhota AlešCZE1978A and A0Tetín
ZA105Lichterová LenkaCZE1992Nové Město Nad Metují0Praha
MD107Linhart MilanCZE1964KBA Grafitec Dobruška0Dobruška
MB106Linhart MilošCZE1980Praha 80Praha 8
ME108Louženský JanCZE1953Moravany130Moravany
MA109Magnusek MartinCZE1987Náchod0Náchod
MD110Magnusek MilanCZE1961SK Smrčina0Náchod
ME111Mach FrantišekCZE1950Ski klub Jablonec0Jablonec Nad Nisou
ZA112Machová AlžbětaCZE1992HO Stěžery0Náchod
MA113Maidl ŠimonCZE2004Wikov Ski Skuhrov n.B.0Rychnov Nad Kněžnou
MB114Majoroš MichalCZE1986MM Lanžov0Lanžov
ZC115Malá DagmarCZE1973Náchod0Náchod
MB116Malina MiroslavCZE1978Račetice0Račetice
MC117Mareth KarelCZE1971Česká Skalice0Česká Skalice
ZC118Marethová AlenaCZE1972Česká Skalice0Česká Skalice
MB119Martinec RobertCZE1981Praha 190Praha 19
MC120Mazáč JosefCZE1975Mazáci0Tebíč
MC121Míl TomášCZE1971Hella Stínící Technika0Červený Kostelec
MD122Milata PavelCZE1961LOKO TRUTNOV110Trutnov
MA123Milata VojtěchCZE2001Trutnov0Trutnov
MC124Milfait PetrCZE1971MK Seitl Ostrava0Ostrava
MA125Mitterwald PatrikCZE2007Ski Police nad Metují0Police Nad Metují
MA126Mitterwald PetrCZE2009Ski Police nad Metují0Police Nad Metují
MB127Mucha VladimírCZE1982Jadernička0Leskovec
MA128Navrátil ŠtěpánCZE2006ski police0Hronov
MC129Navrátil VáclavCZE1970Ski Police0Hronov
MD130Nečas JosefCZE1958Maratonstav140Úpice
MA134Novák FilipCZE2001RFOBL Team Rychnov0Rychnov Nad Kněžnou
MC131Novák JiříCZE1969Česká Skalice0Česká Skalice
MA132Novák MatějCZE2000Česká Skalice190Česká Skalice
MA133Novák VojtěchCZE2002Česká Skalice0Česká Skalice
MC135Orálek DanielCZE1970behejbrno.com0Brno
MD136Osoba MartinCZE1965TJ Lokomotiva Meziměstí0Jetřichov 74
ZB137Páslerová JanaCZE1985Žába team0Náchod
MA138Paul PavelCZE1987Hradec Králové0Hradec Králové
MC139Pešek MartinCZE1967Náchod0Náchod
MBPetr EmanuelCZE1978Šišky s mákem0Šišky S Mákem
ZBPetrová KateřinaCZE1982Šišky s mákem250Praha
MB7Petrů PepekCZE1986Hasiči Náchod510Náchod
ZA140Plná NatálieCZE2004Běžecký klub Náchod0Machov
MA1Plný DavidCZE1993Běžecký Klub Náchod560Machov
MC141Poláček JanCZE1968Náchod0Náchod
MB142Pondělíček RadkoCZE1982SK Hořovice0Praha 5
MB143Prislinger JanCZE1982Náchod0Náchod
MC145Prokop MichalCZE1973pořičtí orli0Velké Poříčí
MD144Prokop OndřejCZE1962Ryzí Šrot0Brno
ZA2Přibylová KláraCZE1988Běžecký klub Náchod470Náchod
MA146Pšenička OtakarCZE1992SK Zlíč0Zlíč
MA147Ptáček DavidCZE1988Lipí0Náchod
ZB148Renská LenkaCZE1980Run4fun130Náchod
ZA149Repáňová LucieCZE1999Běžecký klub Náchod0Náchod
ZC150Roflíková MarcelaCZE1971BBB0Brandýs Nad Labem
MB151Rohulán VojtěchCZE1981TJ Slavoj Holešovice0Praha 7
ZB152Rohulánová AnnaCZE1985Milovice Nad Labem 30Milovice Nad Labem 3
ZA153Rousková ZuzanaCZE1988run4run0Nové Město Nad Metují
ZC154Rudolfová JanaCZE1971STG Trutnov0Trutnov
ZARuferová PatricieCZE1998TJ Sokol Starkoč0Starkoč
MB155Růžička TomášCZE1985Hradec Králové0Hradec Králové
ZB156Rýdlová DenisaCZE1982BKN0Náchod
MB157Řihák JanCZE1980Červený Kostelec0Červený Kostelec
MA158Saidl FilipCZE2006Ski Police0Hronov
ZB159Segečová RomanaCZE1981Běháme spolu0Náchod
MC160Seifert JaroslavCZE1970Kingovi-Pinguin0Náchod
MA161Schrötter MichalCZE1993Náchod0Náchod
MB162Simon MartinCZE1980Tj Sokol Jaroměř50Jaroměř
MC163Skalský MilošCZE1967AC Náchod0Náchod
MC164Skoda PetrCZE1970Praha 50Praha 5
ZB165Slavíková KamilaCZE1984Náchod0Náchod
MB166Smola JosefCZE1980Běžecký Klub Náchod180Náchod
ZA167Smotlachová AnežkaCZE1991ZUŠ Náchod0Hradec Králové
ZB168Smutná HanaCZE1978Olomouc 920Olomouc 9
MB169Smutný MartinCZE1977Olomouc0Olomouc
MC170Souček LukášCZE1974Náchod0Náchod
MD171Stehlík JirkaCZE1966Rádoby0Nachod
ZA172Stehlíková TerezaCZE1997Náchod0Náchod
ZA173Stránská AdélaCZE1991Inov-8 team150Česká Třebová
ZC174Strnadová PetraCZE1976Běhám srdcem60Velké Poříčí
ZA175Svitáková EditaCZE1992Praha - Troja0Praha
ZAŠedivá EvaCZE1991Testado.cz0Náchod
MAŠedivý PetrCZE1990Testado.cz0Náchod
MC176Šícha JanCZE1970Praha0Praha
MA177Šimek ZdeněkCZE1992Koska Family Team0Dolní Benešov
ZC178Šindlerová JanaCZE1969ČAU + iThinkBeer0Ústí Nad Labem
MC179Škoda MartinCZE1975Provodov-Šonov0Provodov-Šonov
MD180Šolc VítězslavCZE1957BKL Machov60Machov
MC181Špetla JiříCZE1970HC Náchod0Náchod
ZA182Špringrová IvonaCZE1992Maratonstav350Rtyně V Podkrkonoší
ZA183Šretrová LucieCZE2006Ski Police nad Metují0Velký Dřevíč
MD184Štěpán MilošCZE1964Stěžery0Stěžery
MF185Šůcha VáclavCZE1946SV Stříbro0Stříbro
MA186Šulc PetrCZE1988NINJAGO0Náchod
MC187Švanda PetrCZE1967iThinkBeer0Ústí Nad Labem
ME188Ten Berge JohnCZE1953Hronov0Hronov
MC189Truneček Jiří ŠtěpánCZE1972FAMILY TEAM0Mikulovice
ZA190Trunečková Jana KateřinaCZE2004FAMILY TEAM0Mikulovice
MA191Tvrdík JonášCZE1997A-nis 0Nové Město Nad Metují
MC192Tvrdík MichalCZE1970A-nis 0Nové Město Nad Metují
MA193Umlauf TadeášCZE1989Vinný kroužek o.s.0Přezletice
ZA194Umlaufová EmaCZE1997Náchod0Náchod
ZD195Vacková HanaCZE1956Och Čk160Červený Kostelec
ZA196Vachková RitaCZE1989Kramolna0Kramolna
ZA197Valášková VeronikaCZE1990All Blacks Hronov0Hronov
MD198Vaněk JosefCZE1965Tj Sokol Karate Náchod170Provodov - Šonov
MA199Vávra IvanCZE1989Náchod0Náchod
MA200Vejsada TomášCZE2000Velké Poříčí0Velké Poříčí
MB201Veselý PetrCZE1982Royal Bay0Trutnov
MB202Vetchý JanCZE1985AK ISCAREX Česká Třebová0Česká Třebová
MA203Vetchý KryštofCZE2004AK ISCAREX Česká Třebová0Lanškroun
MA204Vítek MartinCZE1992Ž3 Sport0Kramolna
ZA5Vítková VeronikaCZE1989Nahořany340Nahořany
MB205Vlk JiříCZE1982Vernéřovice70Vernéřovice
MB206Voborník VlastimilCZE1982Rodos V+J Teodoridis10Hradec Králové
ZB207Voborníková RadmilaCZE1980Hradec Králové0Hradec Králové
MA208Vojtas FilipCZE20002F_production0Náchod
MC209Vondra JosefCZE1971Hvězda Pardubice z.s.90Červený Kostelec
MB210Vybíral JiříCZE1981Praha0Praha
MCZeleny VladimirCZE1976Sdh Běloves10Nachod
MCZeleny VladimirCZE1976Sdh Běloves10Nachod
MB211Zeman DanielCZE1983AC Gomango Hogner60Býšť
MC212Zoubek MichalCZE1976Erika Copy Shop70Praha 3
ZC213Zoubková ErikaCZE1976Erika Copy Shop70Praha 3
ZB214Zoulkova SarkaCZE1981Provodov0Provodov
MA215Žák JanCZE1988Ž3 sport0Náchod
MA216Žák MichalCZE1991Ž3 Sport / BKN0Náchod
MD217Žďárský AlešCZE1961Wzdechy 0Wzdechy
ZA218Židíková VeronikaCZE1989OSK OPOČNO0Opočno