běh

startovka

63. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 2. ročník dětského běhu

23.10.2021 Hronov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Starší žáci 1250m celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, kluci: 3 [html] [pdf] [csv]
Starší žákyně 1250m celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci 950m celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, kluci: 11 [html] [pdf] [csv]
Mladší žákyně 950m celkem: 6, muži : 0, ženy: 6, kluci: 0, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky I. 700m celkem: 17, muži : 17, ženy: 0, kluci: 17, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky I. 700m celkem: 11, muži : 0, ženy: 11, kluci: 0, holky: 11 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky II. 450m celkem: 19, muži : 19, ženy: 0, kluci: 19, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky II. 450m celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky III. 450m celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky III. 450m celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
za ruku 150m kluci celkem: 26, muži : 26, ženy: 0, kluci: 26, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
za ruku 150m holky celkem: 24, muži : 0, ženy: 24, kluci: 0, holky: 24 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod celkem: 435, muži : 297, ženy: 138, MA: 103, MB: 70, MC: 74, MD: 31, ME: 14, MF: 5, ZA: 59, ZB: 42, ZC: 26, ZD: 11 [html] [pdf] [csv]

startovní listina Starší žáci 1250m

start ~ 08:36:09 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci751Nagy AdamCZE2006TJ Sokol Jaroměř0Nové Město Nad Metují
kluci687Raim LadislavCZE2007Nový Hradec0Hradec Králové
kluci752Rudolf MarekCZE2007Hězda Pardubice z. s. 0Červený Kostelec

startovní listina Starší žákyně 1250m

start ~ 08:36:09 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky668Hrábková AdélaCZE2007SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ0Lipovka 122 Rychnov Nad Kněžnou

startovní listina Mladší žáci 950m

start ~ 08:48:20 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci710Barva KristiánCZE2008SK Nové Město nad Metují0Kleny 19
kluci706Bouček JanCZE2009Police Nad Metují0Police Nad Metují
kluci673Coufal ErikCZE2008Králova Lhota0Králova Lhota
kluci753Faltus MartinCZE2009SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
kluci602Kubec FilipCZE2008SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
kluci603Mareth JanCZE2008Česká Skalice0Česká Skalice
kluci604Nagy LukášCZE2008TJ Sokol Jaroměř0Nové Město Nad Metují
kluci605Petráček MilanCZE2009SK Nové Město nad Metují0Velký Třebešov
kluci606Renský MatějCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci607Rufer MarekCZE2009TJ Sokol Starkoč0Starkoč
kluci688Souček ViktorCZE2009Tj Sokol Staré Město0Náchod

startovní listina Mladší žákyně 950m

start ~ 08:48:20 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 6 účastníků ( 0 mužů, 6 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky608Burketová KateřinaCZE2008SK Nové Město nad Metují0Rychnov Nad Kněžnou
holky609Elichová NoemiCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
holky674Jirásková EmaCZE2009SK Nové Město nad Metují0Náchod
holky610Petráčková AnnaCZE2008SK Nové Město nad Metují0Sk Nové Město Nad Metují
holky611Renská AdélaCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
holky669Suchánková EliškaCZE2009Run4run0Náchod

startovní listina Žáci přípravky I. 700m

start ~ 09:03:20 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 17 účastníků ( 17 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci675Balcar MatějCZE2011SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ0Vrchoviny
kluci689Beran Matěj FrantišekCZE2010SKI Police nad Metují0Police Nad Metují
kluci612Hůlka VítCZE2010Ski Police0Ski Police Nad Metují
kluci601Hvězda VáclavCZE2010Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metují
kluci613Kábrt VojtěchCZE2010ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
kluci614Kašpar DinoCZE2011ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
kluci615Kaválek ŠtěpánCZE2010Hvězda Pardubice0Velké Poříčí
kluci616Kubík VojtěchCZE2011TJ Maratonstav Úpice0Batňovice
kluci670Kuťák FilipCZE2010TJ Maratonstav Úpice0Úpice
kluci747Maršík Tobiáš PetrCZE2011Hvězda Pardubice0Vysokov
kluci617Plašil RichardCZE2010Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metují
kluci618Ságner TheodorCZE2010ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
kluci712Šrámek PetrCZE2011Náchod0
kluci754Štancl RomanCZE2010Rašovice0Rašovice, Týniště Nad Orlicí
kluci619Vlk ŠtěpánCZE2010Vernéřovice0Vernéřovice
kluci620Volf MatyášCZE2010ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
kluci746Žďárský MatějCZE2010ZŠ Náchod - Plhov0Náchod

startovní listina Žákyně přípravky I. 700m

start ~ 09:10:34 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 11 účastníků ( 0 mužů, 11 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky621Formanová JuditaCZE2011ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
holky622Hůlková AdélaCZE2010Ski Police0Ski Police Nad Metují
holky690Melišíková ViktorieCZE2011BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD0Náchod
holky755Nováková AnetaCZE2011Habřina0Habřina
holky738Nykolajčuk JanaCZE2010ZŠ Náchod - Plhov0Náchod
holky664Petrová EliškaCZE2010Šišky s mákem0Šišky S Mákem
holky623Říhová TerezaCZE2010Červený Kostelec0Červený Kostelec
holky676Svobodová LauraCZE2010Praha0Náchod,
holky624Ševců GabrielaCZE2011Hvězda Pardubice z.s.0Velké Poříčí
holky677Ulichová ClaudieCZE2011Sk Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metusk NovÉ MĚsto Nad Met
holky743Vondráčková VanesaCZE2010ZŠ Náchod - Plhov0Náchod

startovní listina Žáci přípravky II. 450m

start ~ 09:24:31 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 19 účastníků ( 19 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci625Adlof ViktorCZE2013ZŠ Náchod - Plhov0Náchod
kluci733Bednář VítekCZE2013ZŠ Plhov Náchod0Náchod
kluci678Blažek DanielCZE2012ACS RÝCHORY0Svoboda Nad Upou
kluci707Bouček JakubCZE2012SKI Police nad Metují0Police Nad Metují
kluci691Čáp AlbertCZE2013SK Ďáblice0Praha 2
kluci626Elich OndřejCZE2012Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci756Hlávko VáclavCZE2013SK Nové Město nad Metují0Česká Čermná
kluci627Kovářík ZbyšekCZE2013NINJAGO0Nové Město Nad Metují
kluci628Kubík JindřichCZE2013TJ Maratonstav Úpice0Batňovice
kluci629Patzelt MichaelCZE2012Hvězda Pardubice Z.s.0Náchod
kluci665Petr ŠimonCZE2012Šišky s mákem0Šišky S Mákem
kluci735Pokorný KrištofCZE2013ZŠ Plhov Náchod0Náchod
kluci735Pokorný KrištofCZE2013ZŠ Plhov Náchod0Náchod
kluci734Rufer JakubCZE2012ZŠ Plhov Náchod0Náchod
kluci630Svoboda DušanCZE2012Hvězda Pardubice z.s.0Česká Skalice, Žernov
kluci737Škalda DominikCZE2013ZŠ Plhov Náchod0Náchod
kluci757Štancl ŠtěpánCZE2012Rašovice0Rašovice, Týniště Nad Orlicí
kluci631Vejman TobiášCZE2012Červený Kostelec0Červený Kostelec
kluci679Vybíral KryštofCZE2013Praha0Praha

startovní listina Žákyně přípravky II. 450m

start ~ 09:31:24 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 15 účastníků ( 0 mužů, 15 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky632Andrejsová MartinaCZE2012ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
holky692Beranová Eliška AnnaCZE2012SKI Police nad Metují0Police Nad Metují
holky633Hloušková PetraCZE2013ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
holky634Kábrtová KarolínaCZE2013ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
holky635Macurová AdélaCZE2012Hvězda Pardubice0Hronov
holky636Macurova AliceCZE2012Hvězda Pardubice0Hronov
holky758Nováková ZuzanaCZE2013Habřina0Habřina
holky680Prešinská RozálieCZE2013Hvězda Pardubice0Náchod
holky759Pumrová JosefaCZE2013Náchod0Náchod
holky637Roztočilová AnežkaCZE2013ZŠ Červený Kostelec, Olešnice0Červený Kostelec
holky732Rutarová LucieCZE2013ZŠ Plhov Náchod0Náchod
holky638Ševců AnetaCZE2013Hvězda Pardubice z.s.0Velké Poříčí
holky736Škrabková HanaCZE2012ZŠ Plhov Náchod0Náchod
holky693Tyrychtrová LucieCZE2012Atletika Trutnov0Trutnov
holky745Žďárská EmmaCZE2013Tj Sokol Staré Město (inline)0Náchod

startovní listina Žáci přípravky III. 450m

start ~ 09:41:01 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 12 účastníků ( 12 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci639Balcar FilipCZE2014Praha0Praha
kluci694Čada MichalCZE2015SKI Police nad Metují0Police Nad Metují
kluci715Čermák FrantišekCZE2015Náchod0Náchod
kluci713Hanuš MatějCZE2014Náchod0
kluci640Hornych ŠtěpánCZE2014Hvězda Pardubice z.s.0Hronov
kluci641Kovářík TeodorCZE2015NINJAGO0Nové Město Nad Metují
kluci642Novák MatyášCZE2014SKI Police0Police Nad Metují
kluci643Prislinger TomCZE2014Plavecký oddíl Nové Město nad Metují0Náchod
kluci681Šrámek DenisCZE2015Lipí 153, 547 01 Náchod0Lipí 153, 547 01 Náchod
kluci695Tyrychtr VojtěchCZE2014Atletika Trutnov0Trutnov
kluci644Vejman MatyášCZE2014Červený Kostelec0Červený Kostelec
kluci741Vintr ŠimonCZE2014SK Plhov Náchod0Náchod

startovní listina Žákyně přípravky III. 450m

start ~ 09:47:02 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 10 účastníků ( 0 mužů, 10 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky682Balcar NelaCZE2014SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ0Vrchoviny
holky696Beranová Markéta MarieCZE2014SKI Police nad Metují0Police Nad Metují
holky645Blažková KarlaCZE2015Hvězda Pardubice0Náchod
holky760Havlíčková AdélaCZE2015Běžecký klub Náchod0Náchod
holky646Húlková EliškaCZE2014Ski Police0Ski Police Nad Metují
holky647Linková AnnaCZE2014Běžecký klub Náchod0Červený Kostelec
holky697Melišíková MajaCZE2015BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD0Náchod
holky742Nováková KarolínaCZE2015ZŠ Náchod - Plhov0Náchod
holky739Pibilová MirkaCZE2014ZŠ Náchod - Plhov0Náchod
holky761Pšeničková IngridCZE2015Sk Nové Město Nad Metují0Česká Skalice

startovní listina za ruku 150m kluci

start ~ 09:54:30 , 2016 a mladší , přihlášeno: 26 účastníků ( 26 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci648Andrle AlešCZE2017TJ Sokol Jaroměř0Nové Město Nad Metují
kluci649Balcar PetrCZE2016Praha0Praha
kluci698Beran Adam JosefCZE2016SKI Police nad Metují0Police Nad Metují
kluci699Beran Jáchym JiříCZE2019SKI Police nad Metují0Police Nad Metují
kluci650Berger ŠtěpánCZE2016Červený Kostelec0Červený Kostelec
kluci671Bitnar HonzikCZE2016Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci717Bořek JiříCZE2017Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci718Bořek PavelCZE2017Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci652Cogan Richard RudolfCZE2017Piráti+stan0Nová Paka
kluci700Čáp EdvardCZE2016SK Ďáblice0Praha-Ďáblice
kluci762Daniel TomášCZE2019Erika Copy Shop0Praha 15
kluci708Eimer TomasCZE2016Běžecký klub Náchod0Nachod
kluci749Hejcman AdamCZE2019Náchod0Náchod
kluci764Kabrt RichardCZE2016Nachod0Nachod
kluci701Košťál MatějCZE2017Hořice0Hořice
kluci657Macháček KarelCZE2016Běžecký klub Náchod 0Vysokov 211
kluci702Nejman BenjaminCZE2016Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci666Petr LukášCZE2018Šišky s mákem0Šišky S Mákem
kluci709Prislinger TheodorCZE2018Little Krakonosh0Praha-náchod
kluci766Prokop TomášCZE2017Náchod0Náchod
kluci767Pumr AntonínCZE2016Náchod0Náchod
kluci704Souček DanielCZE2016Tj Sokol Staré Město0Náchod
kluci661Sudek VáclavCZE2017Žába team0Náchod, Lipí
kluci662Vaněček OliverCZE2018Náchod0Náchod
kluci663Vejman EliášCZE2017Červený Kostelec0Červený Kostelec
kluci672Vlášek JosefCZE2018Kamenec0Náchod

startovní listina za ruku 150m holky

start ~ 09:58:09 , 2016 a mladší , přihlášeno: 24 účastníků ( 0 mužů, 24 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky651Bergerová ViktorieCZE2019Červený Kostelec0Červený Kostelec
holky683Čermáková StellaCZE2017Jaroměř0Náchod
holky653Faltova MiaCZE2018Vysokov0Vysokov
holky711Havlíčková AlžbětaCZE2018Náchod0
holky750Hejcmanová JulieCZE2017Náchod0Náchod
holky763Janková AuroraCZE2017Náchod0Náchod
holky654Janovská ZoeCZE2018Náchod0Náchod
holky655Krivska ZuzanaCZE2018Nachod0Nachod
holky656Kubíčková ZuzanaCZE2019Praha0Praha
holky703Nejmanová AnabelleCZE2016Běžecký klub Náchod0Náchod
holky765Nováková NelaCZE2018Habřina0Habřina
holky667Petrová AničkaCZE2016Šišky s mákem0Šišky S Mákem
holky658Pivničková AgátaCZE2018SKI Police0Police Nad Metují
holky659Potocká Lilly AnnCZE2016Bražec0Náchod
holky660Prislingerová StelaCZE2017Běžecký klub Náchod0Náchod
holky714Šilhánová AmálieCZE2018Velké Poříčí0
holky705Šnajdrová AgátaCZE2018SK NMMET0Jilemnice
holky744Štepanová EliškaCZE2017Bražecké0Náchod
holky748Šubertová LauraCZE2016Náchod0Náchod
holky684Třešňáková EmaCZE2019BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD0Náchod
holky685Třešňáková ViktorieCZE2017BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD0Náchod
holky716Valášková EmaCZE2017Hronov0
holky740Vintrová ZoraCZE2016SK Plhov Náchod0Náchod
holky686Vybíralová KristýnaCZE2016Praha0Praha

startovní listina hlavní závod

start ~ 10:59:54 , bez omezení věku , přihlášeno: 435 účastníků ( 297 mužů, 138 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
MC11Baláš MartinCZE1973run4run90Dolní Radechová
MA232Balcar JanCZE1990Ps Náchod-kamenec0Náchod
MB12Balcar LukášCZE1982A-nis 0Jizbice 51
MB13Balcar TomášCZE1981Praha0Praha
MB14Balek JanCZE1983GLADIATORRACETEAM0Náchod
MB15Bárta LukášCZE1981Apache Bike Team0Úpice
MB16Bartoň PetrCZE1982Sokol Střešovice0Praha 6
MC251Bartoš DaliborCZE1975DB Schenker110Milíře - Rádlo
ZA233Baškovská KateřinaCZE1994Holky z Vršovky430Vršovka
ZC234Baškovská RomanaCZE1974Holky Z Vršovky480Nové Město Nad Metují
MB17Beneš PetrCZE1983HOCK horolezecký oddíl0Červený Kostelec
MB416Benetka LukášCZE1978Velký Třebešov0Velký Třebešov
MC235Berka LuděkCZE1972Atletika Rtyně v Podkrkonoší310Rtyně V Podkrkonoší
MC18Bitnar JaroslavCZE1971Run4run0Náchod
MB423Blahodir YuriyUKR198180
MC19Blažek MartinCZE1971ACS RÝCHORY0Svoboda Nad Upou
MA20Boháč LadislavCZE1992Velké Pořičí0Velké Poříčí
MA369Boroš PatrikCZE1991Wikow0Hronov
ZB252Brátová MarkétaCZE1982Velké Svatoňovice (okr. Trutnov)0Velké Svatoňovice (okr. Trutnov)
MC21Brož JanCZE1968Náměrka0Rtyně V Podkrkonoší
ZB23Brychová EvaCZE1984Dobřany520Dobřany
ZA22Brychová ViktorieCZE2012Dobřany50Dobřany
ZB24Bryksí BáraCZE1979Bkl Machov0Machov
MA302Brzobohatý JindřichCZE1995Náchod0Náchod
MB253Břenda PetrCZE1984SDH Jizbice0Jizbice
ZB25Bubeníčková SimonaCZE1978BUBUTEAM90Velké Poříčí
MA398Burdych PavelCZE1991Mobil Náchod0Náchod
ZC27Burdychová DagmarCZE1967Rtyně v Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
ZD26Burdychová NaďaCZE1955Sokol Burdych200Náchod
MB28Buriánek ViktorCZE1980Náchod 10Náchod 1
MD236Buřil FrantišekCZE1966Vidochov600Vidochov
ZA303Celbová LucieCZE1992Kola-Rtyně40Rtyně V Podkrkonoší
MA29Cibulka JosefCZE2004Granit Lipnice120Česká Metuje
MC30Cogan RudolfCZE1971Piráti+stan60Nová Paka
ZB31Coganová ZdeňkaCZE1986Nová Paka70Nová Paka
ZA254Cvrčková NikolaCZE2000Náchod0Náchod
MB349Čáp OndřejCZE1980SK Ďáblice0Praha 8
ZB348Čapková KristýnaCZE1985Náchod0Náchod
MB298Čepelka PetrCZE1986Run4Fun30Lázně Bělohrad
ZD173Černá JitkaCZE1964Nové Město Nad Metují50Nové Město Nad Metují
ZA379Černá NikolCZE1993Praha 20Praha 2
ZA32Černíková KateřinaCZE1989Cyklo Tony90Semechnice
MA33Česenek IvoCZE1987Lakovna Runners70Náchod
MD34Číla MartinCZE1962Jizerská Lékárna50Liberec
ZD35Čílová VeronikaCZE1963Jizerská Lékárna320Liberec
MB304Daňsa TomašCZE1984Ceska Skalice0Ceska Skalice
MC36David VáclavCZE1974Smiřice0Smiřice
MB255Divíšek DavidCZE1977Ins Bike Team80Velké Poříčí
MA37Dohnanský TomášCZE1994Decathlon Hradec Králové300Velichovky
MC374Doležal JakubCZE1974Hronov0Hronov
ME256Doležal LubošCZE1954Cyklo Tony380Dobruška
MA219Doležal VítCZE1998Poko Running Team70Železnice
MF38Dostál VáclavCZE1942Černožice520Černožice
ZC39Dostálová HanaCZE1970Černožice180Černožice
MB305Douša VáclavCZE1979Jenstejn0Jenstejn
ZB306Doušová ŠárkaCZE1979Jenštejn0Jenštejn
MA40Dovičín MichalCZE1988Štefko Running Team0Kolín
MB41Dovičín PetrCZE1979BBB tem0Nymburk
MB371Drejsl LukášCZE1986Wikov Hronov0Velké Petrovice
MA42Dufka VladislavCZE1991Běžecký Klub Náchod50Červený Kostelec
MB43Ducháč PavelCZE1979Rtyně V Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
MC392Ducháček MarcelCZE1971Náchod0Náchod
ZB44Duchová AnetaCZE1981Rtyně v Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
MB257Dus OndřejCZE1985Sendražice0Sendražice
ZA258Dusová JanaCZE1990Smiřice0Smiřice
ZA353Dušková AdélaCZE1991Červený Kostelec40Červený Kostelec
MC391Dvořák PavelCZE1972TJ Sokol Nové Město nad Metují0Náchod
MD45Elich JiříCZE1964Apache Loko Trutnov250Náchod
MA47Falta DanielCZE1993LEVEL0Praha
MC46Falta MichalCZE1968LEVEL0Vysokov
ZC259Fialová MonikaCZE1975Běhám srdcem50Zbečník
MA307Fišer JanCZE1993T - MAPY0Náchod
ZB354Flígrová PetraCZE1986Hoky z Vršovky0Nové Město Nad Metují
MA48Florián JanCZE1994Kladno0Kladno
MB49Florian TomášCZE1979Náchod260Náchod
MB361Friede JanCZE1977WIKOV HRONOV 220Vysoká Srbská
ZB10Frintová VendulaCZE1983PSK Olymp Praha80Náchod
MC220Gladics LadislavCZE1974ČZU PRAHA - FAKULTA LESNICKÁ A DŘEVAŘSKÁ 0Česká Skalice
ME50Goldbach VáclavCZE1950SK Týniště nad Orlicí150Týniště Nad Orlicí
MC51Grosman DanielCZE1971Praha 30Praha 3
ZC52Grosmanová ZuzanaCZE1975Praha 30Praha 3
MC359Gult MartinCZE1975Wikov Hronov10Velké Poříčí
MB237Haas JanCZE1984Kasper Swix Team0Trutnov
MC53Habr JanCZE1975Praha 30Praha 3
MA393Habr JanCZE1987Dopravni zdravotní služba Náchod0Náchod
MA221Habr MartinCZE1996Tj Sokol Olešnice150Červený Kostelec
MD222Habr PetrCZE1965ŽERNOV PRO RADOST400Červený Kostelec
ZC308Hadašová KláraCZE1974Skřivánci na niti 10Police Nad Metují
MC309Hainzel TomášCZE1976Czech tool design team0Hronov
MA357Hájek LukášCZE1991Wikov0Zruč nad Sázavou
MF410Hák JaroslavCZE1946Sokol Studenec150Studenec
MC409Hák MichalCZE1975Sokol Studenec40Studenec
ZB54Hammerschmiedová VeronikaCZE1980Trutnov0Trutnov
MA310Hanousek VítCZE1989Náchod0Náchod
ME311Hanousek VítězslavCZE1952Corona pitevna20Náchod
ZB312Hanousková TerezaCZE1984PRO PÁR RUN0Náchod
ZA260Hanušová NatálieCZE2000Quintbike.cz0Žďárky
ZC55Hanzlová MarkétaCZE1973Svaz českých Bohémů60Kramolna
ZB261Havlíčková IvanaCZE1981Ski Police Nad Metují70Police Nad Metují
MA56Hejda DanielCZE1999Malé Poříčí0Malé Poříčí
MD414Herman LeošCZE1966Mopse0Náchod
ZA57Hermanová KarolínaCZE1996Hermani0Náchod
MA368Hoffman JiříCZE1994Wikov Hronov0
MC262Hoffman PavelCZE1967Hoffíci0Náchod 1
MB58Hofman JanCZE1982Smart Wood50Sloveč
MC59Holeček MirekCZE1974Nové Město Nad Metuji0Nové Město Nad Metuji
ZB263Horáková LenkaCZE1982Brno70Brno
ZB313Horáková MartinaCZE1978TJ Sokol Náchod0Náchod
MA60Horník OndřejCZE1987Lipí0Náchod
ZA61Horníková MichaelaCZE1989Lipí0Náchod
MA401Hornych TomášCZE2006Velké Poříčí0Velké Poříčí
MC62Hort DavidCZE1975Berger team0Třebíč
ZC63Hortová MichaelaCZE1975Berger team0Třebíč
MD314Hoznauer AlešCZE1960Slavoj Vyšehrad0Praha
MB64Hrnčíř DavidCZE1985Police Nad Metují0Police Nad Metují
MC65Hroza VojtěchCZE1972CT - Automotive0Rtyně V Podkrkonoší
MA264Huaman DanielCZE1995gryzzly0Česká Skalice
MA66Hübl RadekCZE1988RunSport/Salomon Team90Ústí Nad Orlicí
MD223Hudcovic TomášCZE1965SK Nové Město nad Metují290Provodov-Šonov
MA67Hurdálek RobertCZE2003SK Nové Město nad Metují 70Trutnov
ZB68Hynková RenataCZE1985Rozběháme Náchod160Nachod
MB404Iukhymchuk MykolaUKR1985Achilles Leszno 150Lutsk
MB69Ivacha PavelCZE1986Pavel Ivacha Tattoo0Ceska Skalice
MC315Jakoubek RomanCZE1967Trutnov130Trutnov
MD70Jančík BořekCZE1964Salming/Run4fun390Hořice
ZA71Janovská KláraCZE2004Kramolna130Kramolna 263
MA72Janovský MichalCZE1988NÁchod0NÁchod
ME73Javůrek JiříCZE1948TJ Maratonstav Úpice200Svoboda Nad Úpou
ZD74Ječmínková MichaelaCZE1966Hronov60Hronov
MA3Jelen PavelCZE1991Běžecký Klub Náchod480Vysokov
ME75Jilek PavelCZE1956Mazáci10Tebíč
ME384Jirásek MiroslavCZE1947SDH Pavlišov50Náchod
ZD76Jonášová ZdeňkaCZE1964Hradecký Spinning Klub580Hradec Králové
MA265Joska VojtěchCZE1999Náchod0Náchod
MB77Jungwirth KarelCZE1982SDH Jizbice0Náchod, Lipí
MD400Jurák PavelCZE1965Velké Poříčí0Velké Poříčí
MA78Kábrt JanCZE1989Náchod0Náchod
ZC79Kábrtová JitkaCZE1971Maratonstav480Studnice
ZA80Kábrtová SabinaCZE1991Náchod0Náchod
ZD316Kahánková JitkaCZE1966Raketové Kecky220Hradec Králové
MB317Kalandra JanCZE1981Náchod0Náchod
MD81Kallehauge JesperDNK1966Praha 170Praha 1
ZB388Kalousová TerezieCZE1981Mattoni Freerun Náchod Běloves50Náchod
MD383Kalužný JaromírCZE1966Jívka0Jívka
MB318Kašpar MartinCZE1979PRO PÁR RUN0Náchod
MC82Kašpárek MartinCZE1967Tj Velichovky60Velichovky
MA83Kaválek AlešCZE1998Náchod50Náchod
MB266Kazda PetrCZE1978Kramolna0Kramolna
MB84Kejzlar JeníkCZE1979Always look on the bright side0Řež
ZD267Klampflová EvaCZE1964Vrchaři Vrchlabí450Vrchaři Vrchlabí
MC85Klauz JiříCZE1972BBB70Bakov Nad Jizerou
MB319Klimeš AlešCZE1978Police Nad Metují0Police Nad Metují
MB86Klimeš JanCZE1984Velké Poříčí0Velké Poříčí
ZC238Knapová VeronikaCZE1972Prostě běž!0Nové Město Nad Metují
ZC320Koláčná LenkaCZE1971Prostě Běž!0Chvalkovice
MC378Koleta PetrCZE1968Hronov0Hronov
ZA380Koletová MichaelaCZE1992Hronov0Hronov
ZB87Konečná LucieCZE1985HC HOLKEY NÁCHOD190Hronov
ZB268Korcová AndreaCZE1984Náchod0Náchod
MA88Koska TadeášCZE2002Koska Family Team0Dolní Benešov
ZD89Kosková EliškaCZE1959Koska Family Team30Dolní Benešov
ZC269Koskova SimonaCZE1971Česká Třebova50Česká Třebova
ZA90Kosková ViktorieCZE1995Koska Family Team0Dolní Benešov
MD321Kostelecký JanCZE1966TTC Salamandr Hradec Králové0Lochenice
MC91Kostelecký VladimírCZE1970Vella Team Náchod210Hronov
ZB397Kostyšynová EvaCZE1977run4run0Náchod
ZA396Kostyšynová ZoraCZE2005Gymnastika Plhov60Náchod
MB322Košťál JakubCZE1984Hořice / www.jakubkostal.cz0Hořice
MB92Košťál JanCZE1981Hořice0Hořice
ZB93Košťálová OlgaCZE1977Hořice0Hořice
ZB94Kotková AnnaSVK1980Prostě běž0Poprad
ZA95Koubová AndreaCZE1992Vysoké Mýto0Vysoké Mýto
MC96Koutník LumírCZE1967Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce380Vrchlabí
ZB4Kozáková DenisaCZE1979Nový Hradec580Hradec Králové
ME394Krajč ZdeněkCZE1954Trutnov290Trutnov
ZA270Kratochvílová DarinaCZE2002Hronov40Hronov
MC323Krejčiřík RomanCZE1974TJ Gábinka0Náchod
MC366Krtička MichalCZE1973Wikov Hronov390Žďárky
MA271Kubeček AntonínCZE1996ProBro0Hronov
ZA324Kubečková VendulaCZE2004BKL Machov80Machov
MA97Kubíček TomášCZE1989Praha0Praha
ZA98Kubíčková PetraCZE1988Praha30Praha
MB99Kubík OndřejCZE1981TJ Maratonstav Úpice40Batňovice
MC100Kubín MartinCZE1970Trutnov0Trutnov
MB101Kubričan PavelCZE1983PSK Olymp Praha90Praha
MA102Kuchař JanCZE2004Náchod0Náchod
MC355Kulda JanCZE1973Integraf Running Team0Červený Kostelec
MA103Kupec DavidCZE1996Náchod0Náchod
MA239Kuťák TomášCZE2004TJ Maratonstav Úpice110Úpice
MA364Kvirenc DušanCZE1990Wikov Hronov0
MA272Kylar PavelCZE1987Stárkov0Stárkov
MB420Langerberger LukášCZE1983Bk Náchod0Praha
MD273Leplt JiříCZE1961Pivovar Miletín300Miletín
MB325Leplt JiříCZE1985Sk Nové Město nad Metují70Miletín
MA224Letko ZbyněkCZE1988Poko running team30Kopidlno
MB104Lhota AlešCZE1978A and A0Tetín
MF386Libra JiříCZE1937LBC Nové Město nad Metují80Nové Město Nad Metují
ZA105Lichterová LenkaCZE1992Nové Město Nad Metují0Praha
MA356Linhart LukášCZE1989SK Nové Město Nad Metují30Náchod
MD107Linhart MilanCZE1964KBA Grafitec Dobruška0Dobruška
MB106Linhart MilošCZE1980Praha 80Praha 8
MD426Louda PetrCZE1964Jilemnice130Jilemnice
ME108Louženský JanCZE1953Moravany170Moravany
MC240Macek PetrCZE1968KAMAPETR0Hronov
ZA274Macková KristýnaCZE1989TJ SOKOL STARKOČ0Starkoč
MB422Macura ŠtěpánCZE1977JG Náchod/ Jizbice0Nachod
MA109Magnusek MartinCZE1987Náchod0Náchod
MD110Magnusek MilanCZE1961SK Smrčina0Náchod
ME111Mach FrantišekCZE1950Ski klub Jablonec130Jablonec Nad Nisou
MC241Mach MarekCZE1975Nový Hrádek0Nový Hrádek
MA242Macháček AdamCZE2006Hvězda Pardubice0Hradec Králové
MC243Macháček PetrCZE1971Černilov0Černilov
ZA112Machová AlžbětaCZE1992HO Stěžery0Náchod
ZC244Machová JanaCZE1976Nový Hrádek60Nový Hrádek
MA113Maidl ŠimonCZE2004Wikov Ski Skuhrov n.B.130Rychnov Nad Kněžnou
MB114Majoroš MichalCZE1986MM Lanžov90Lanžov
ZC115Malá DagmarCZE1973Náchod30Náchod
MA370Málek MiroslavCZE1995Wikov Hronov0Velké Poříčí
MB116Malina MiroslavCZE1978Račetice0Račetice
MC326Malý JaroslavCZE1975Praha0Praha
MA275Mareš MartinCZE1994Praha0Praha
MC117Mareth KarelCZE1971Česká Skalice0Česká Skalice
ZC118Marethová AlenaCZE1972Česká Skalice70Česká Skalice
MA376Maršík VáclavCZE1999Náchod0Náchod
ZC375Maršíková JarmilaCZE1976Náchod0Náchod
MB119Martinec RobertCZE1981Praha 190Praha 19
MA413Maryška JanCZE2002Wikov SKI Skuhrov nad Bělou150Rychnov Nad Kněžnou
MC225Máslo VáclavCZE1968jako po másle0Velké Poříčí
MC362Mazač JaroslavCZE1968Wikov Hronov0
MC120Mazáč JosefCZE1975Mazáci0Tebíč
MD226Mcclurkin DavidCZE1964Hozený tyčky0Brno
MA276Melcher TomášCZE2000Zbuzany0Zbuzany
MA389Melichar PetrCZE1997Velké Pořičí0Velké Poříčí
ME417Menšík JanCZE1956Jablonec Nad Nisou110Jablonec Nad Nisou
MB277Mertlík KubaCZE1982Tabák Svárovský20Josefov Nad Metují
MF403Metelka JosefCZE1944Ski Police Nad Metují600Velká Jesenice 125
MA278Michl MiroslavCZE1991Náchod0Náchod
MC121Míl TomášCZE1971Hella Stínící Technika0Červený Kostelec
MD122Milata PavelCZE1961LOKO TRUTNOV220Trutnov
MA327Milata TomášCZE1989Trutnov0Trutnov
MA123Milata VojtěchCZE2001Trutnov0Trutnov
MC124Milfait PetrCZE1971MK Seitl Ostrava0Ostrava
MB280Míšek DavidCZE1978TJ Sokol Hradec Králové40Hradec Králové
MA125Mitterwald PatrikCZE2007Ski Police nad Metují0Police Nad Metují
MA126Mitterwald PetrCZE2009Ski Police nad Metují0Police Nad Metují
ZB279Moudrá EditaCZE1986Praha110Praha
MB127Mucha VladimírCZE1982Jadernička0Leskovec
MA128Navrátil ŠtěpánCZE2006ski police20Hronov
MC129Navrátil VáclavCZE1970Ski Police0Hronov
MD130Nečas JosefCZE1958Maratonstav150Úpice
MB415Nejman OndřejCZE1986Fk Náchod0Náchod
MA399Němec MatějCZE1987Silvagro0Červený Kostelec
ZA425Nemchenko MarynaUKR1996130
ZA328Nosková KristýnaCZE1996Hronov0Hronov
MC281Nouzovský MilošCZE1976AC Gomango Hogner0Hradec Králové
MA134Novák FilipCZE2001RFOBL Team Rychnov60Rychnov Nad Kněžnou
MC131Novák JiříCZE1969Česká Skalice0Česká Skalice
MA132Novák MatějCZE2000Česká Skalice190Česká Skalice
MA133Novák VojtěchCZE2002Česká Skalice40Česká Skalice
MA329Novotný JiříCZE2021UNO Srch 0Srch
MC330Novotný LuděkCZE1974Carla.kupkolo.cz230Dvůr Králové Nad Labem
MA405Novotný RadimCZE2001SK Nové Město nad Metují0Náchod
MC406Novotný TomášCZE1975Šumperk0Hradec Králové
ZA282Nyklickova VeronikaCZE2005Bkl Machov240Machov
MA229Nývlt LukášCZE1991TJ sokol Starkoč0Náchod
ZA421Nývltová TerezaCZE1995TuKaBel0Náchod
MC135Orálek DanielCZE1970behejbrno.com130Brno
MD136Osoba MartinCZE1965TJ Lokomotiva Meziměstí80Jetřichov 74
ZB331Palečková BarboraCZE1985Náchod20Náchod
ZB137Páslerová JanaCZE1985Žába team0Náchod
MA138Paul PavelCZE1987Hradec Králové0Hradec Králové
MC402Pech MichalCZE1967Trutnov - Pěčín0Trutnov
ZA332Peovská EliškaCZE1993Náchod0Náchod
MC139Pešek MartinCZE1967Náchod0Náchod
MD335Pešek MilanCZE1960Carla.kupkolo.cz50Dvůr Králové Nad Labem
MA336Pešina JanCZE2006SKI Police nad Metují60Police Nad Metují
ZB284Pešinová JitkaCZE1977ski Police170Police Nad Metují
MB227Petr EmanuelCZE1978Šišky s mákem0Šišky S Mákem
MA334Petr MichalCZE2004INS BIKE TEAM80Hronov
ZA333Petr Hermanová PetraCZE1988WOPELA0Náchod
ZB228Petrová KateřinaCZE1982Šišky s mákem280Praha
MB7Petrů PepekCZE1986Hasiči Náchod510Náchod
ZA382Petříková TerezaCZE1990Hronov0Hronov
ZC285Pišlová MartinaCZE1976Červený Kostelec80Červený Kostelec
ZA140Plná NatálieCZE2004Běžecký klub Náchod150Machov
MA1Plný DavidCZE1993Běžecký Klub Náchod560Machov
MB363Pohanka MichalCZE1981Wikov0Vysková Srbská
MD412Poklop JaroslavCZE1966Žacléř0Žacléř
ZC411Poklopová MartinaCZE1971Žacléř20Žacléř
MC141Poláček JanCZE1968Náchod0Náchod
MC286Polánka PetrCZE1975Ryzí Šrot50Brno
MB142Pondělíček RadkoCZE1982SK Hořovice0Praha 5
MA287Pošepný MichalCZE1998Dolní Radechová0Dolní Radechová
MA288Pražák OndřejCZE2000Malé Poříčí0Náchod
MC289Pražák PetrCZE1974Malé Poříčí0Malé Poříčí
MB143Prislinger JanCZE1982Náchod0Náchod
MC337Procházka PetrCZE1973CTD0Vernéřovice
MC145Prokop MichalCZE1973pořičtí orli0Velké Poříčí
MA338Prokop MichalCZE1996Heartbeat inline0Náchod
MD144Prokop OndřejCZE1962Ryzí Šrot0Brno
ZA2Přibylová KláraCZE1988Běžecký klub Náchod470Náchod
MA146Pšenička OtakarCZE1992SK Zlíč0Zlíč
MA147Ptáček DavidCZE1988Lipí0Náchod
ZB148Renská LenkaCZE1980Run4fun170Náchod
ZA149Repáňová LucieCZE1999Běžecký klub Náchod50Náchod
ZB352Riegerová LucieCZE1977SKI Police nad Metují0Police Nad Metují
ZC150Roflíková MarcelaCZE1971BBB0Brandýs Nad Labem
MB151Rohulán VojtěchCZE1981TJ Slavoj Holešovice0Praha 7
ZB152Rohulánová AnnaCZE1985Milovice Nad Labem 30Milovice Nad Labem 3
MB365Roško VilémCZE1981Wikov0Stárkov
ZA153Rousková ZuzanaCZE1988run4run20Nové Město Nad Metují
MA339Rücker JakubCZE1988Bonbon Machov0Machov
ZC154Rudolfová JanaCZE1971STG Trutnov60Trutnov
ZARuferová PatricieCZE1998TJ Sokol Starkoč0Starkoč
MA387Rut JiříCZE2001HC Sršni Velké Poříčí0Velké Poříčí
MB155Růžička TomášCZE1985Hradec Králové0Hradec Králové
ZB156Rýdlová DenisaCZE1982BKN60Náchod
MB157Řihák JanCZE1980Červený Kostelec0Červený Kostelec
MA8Sádlo DominikCZE1995SK Nové Město nad Metují560Rtyně V Podkrkonoší
ZA9Sádlová AdélaCZE2001AK Olymp Brno90Rtyně V Podkrkonoší
ZC293Sádlová RadanaCZE1975Krákorka Racing160Rtyně V Podkrkonoší
MA158Saidl FilipCZE2006Ski Police0Hronov
ZB159Segečová RomanaCZE1981Běháme spolu0Náchod
MC160Seifert JaroslavCZE1970Kingovi-Pinguin0Náchod
MA424Shevcheko SerhiiUKR1996150
MA418Schneider MartinCZE1987Heřmanův Městec0Heřmanův Městec
MA161Schrötter MichalCZE1993Náchod0Náchod
ZA390Siegelová NikolaCZE1991Nový Hrádek0Nový Hrádek
MB162Simon MartinCZE1980Tj Sokol Jaroměř50Jaroměř
ME245Simunek JaromírCZE1955SKP Kornspitz 150Jablonec Nad Nisou
MC163Skalský MilošCZE1967AC Náchod0Náchod
ZB165Slavíková KamilaCZE1984Náchod0Náchod
MB166Smola JosefCZE1980Běžecký Klub Náchod180Náchod
ZA167Smotlachová AnežkaCZE1991ZUŠ Náchod0Hradec Králové
ZB168Smutná HanaCZE1978Olomouc 920Olomouc 9
MB169Smutný MartinCZE1977Olomouc0Olomouc
MC170Souček LukášCZE1974Náchod0Náchod
ZB342Součková LucieCZE1981Tj Sokol Staré Město0Náchod
MC340Soulek JosefCZE1972Za Zenitem0Broumov
MA341Soulek MatějCZE1999Velké Poříčí0Velké Poříčí
MC290Staněk PavelCZE1970Nové Město N. Met. - Spy0Nové Město N. Met. - Spy
MD171Stehlík JirkaCZE1966Rádoby0Nachod
ZA291Stehlíková KateřinaCZE1995Náchod0Náchod
ZA172Stehlíková TerezaCZE1997Náchod0Náchod
MA343Steiner FilipCZE2004Vysokov50Vysokov 163
MC344Steiner PetrCZE1973Vysokov0Vysokov
MA292Stonjek PatrikCZE1989Hronov0Hronov
ZA6Stránská AdélaCZE1991Inov-8 team260Česká Třebová
ZA377Strašilová MarkétaCZE1987Velké Poříčí0Velké Poříčí
ZC174Strnadová PetraCZE1976Běhám srdcem60Velké Poříčí
ZC373Strnadová PetraCZE1976Náchod0Náchod
MA385Stuchlík LukášCZE2006Náchod0Náchod
ZA175Svitáková EditaCZE1992Praha - Troja0Praha
ZA230Šedivá EvaCZE1991Testado.cz0Náchod
MA231Šedivý PetrCZE1990Testado.cz0Náchod
ZD350Šefcová EvaCZE1964Rtyně V Podkrkonoší330Rtyně V Podkrkonoší
MC176Šícha JanCZE1970Praha0Praha
MA177Šimek ZdeněkCZE1992Koska Family Team0Dolní Benešov
ZA299Šimková KamilaCZE2000SDH Bohdašín10Červený Kostelec
ZC178Šindlerová JanaCZE1969ČAU + iThinkBeer0Ústí Nad Labem
MC179Škoda MartinCZE1975Provodov-Šonov0Provodov-Šonov
MC164Škoda PetrCZE1970Praha 50Praha 5
ZB300Šlechtová ZdeňkaCZE1982Rtyně V Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
ME408Šmída OldřichCZE1948TJ Maratonstav Úpice70Červený Kostelec
MD180Šolc VítězslavCZE1957BKL Machov60Machov
MA351Šolc VítězslavCZE1991BK Náchod50Machov
MA395Špetla JakubCZE2006Náchod30Náchod
MC181Špetla JiříCZE1970HC Náchod20Náchod
ZA182Špringrová IvonaCZE1992Maratonstav350Rtyně V Podkrkonoší
ZA183Šretrová LucieCZE2006Ski Police nad Metují110Velký Dřevíč
MD407Šrůtek StanislavCZE1958TJ Maratonstav Úpice20Rtyně V Podkrkonoší
MC367Štencl JosefCZE1974Wikov Hronov0Hronov
MD184Štěpán MilošCZE1964Stěžery0Stěžery
MF185Šůcha VáclavCZE1946SV Stříbro130Stříbro
MA186Šulc PetrCZE1988NINJAGO0Náchod
ZC372Šulcová VeronikaCZE1971Náchod0Náchod
MB360Šupich MartinCZE1977Wikov Hronov20Červený Kostelec
MC187Švanda PetrCZE1967iThinkBeer0Ústí Nad Labem
ME188Ten Berge JohnCZE1953Hronov0Hronov
MD246Tichý PetrCZE1964SK Proxion Náchod40Náchod
MA247Tichý VladimírCZE1993SK Albert0Náchod
MD345Troníček JiříCZE1958Praha 30Praha 3
MA346Troutnar VojtěchCZE1995Bukovice0Bukovice
MC189Truneček Jiří ŠtěpánCZE1972FAMILY TEAM0Mikulovice
ZA190Trunečková Jana KateřinaCZE2004FAMILY TEAM70Mikulovice
MA191Tvrdík JonášCZE1997A-nis 0Nové Město Nad Metují
MC192Tvrdík MichalCZE1970A-nis 0Nové Město Nad Metují
ZA294Typltová TerezaCZE1999Praha0Praha
ZB347Tyrychtrová TerezaCZE1981Trutnov70Trutnov
MA193Umlauf TadeášCZE1989Vinný kroužek o.s.0Přezletice
ZA194Umlaufová EmaCZE1997Náchod0Náchod
ZD195Vacková HanaCZE1956Sokol Starkoč180Červený Kostelec
ZA196Vachková RitaCZE1989Kramolna0Kramolna
ZA197Valášková VeronikaCZE1990All Blacks Hronov0Hronov
MD198Vaněk JosefCZE1965Tj Sokol Karate Náchod170Provodov - Šonov
MC295Vašíček RomanCZE1974TJ Maratonstav Úpice 70Radvanice
MA199Vávra IvanCZE1989Náchod0Náchod
ZA248Veigertová GabrielaCZE2000Poko Running Team150Sobotka
MA200Vejsada TomášCZE2000Velké Poříčí0Velké Poříčí
ZB249Vejvodová EvaCZE1979Prostě běž!0Kolín
MB201Veselý PetrCZE1982Royal Bay10Trutnov
MB202Vetchý JanCZE1985AK ISCAREX Česká Třebová50Česká Třebová
MA203Vetchý KryštofCZE2004AK ISCAREX Česká Třebová90Lanškroun
MA204Vítek MartinCZE1992Ž3 Sport0Kramolna
ZA5Vítková VeronikaCZE1989Nahořany340Nahořany
MB250Vlášek JosefCZE1977Kamenec0Náchod
MA419Vlček MilanCZE1989Sk Nové Město Nad Metují330Červená Hora
MB205Vlk JiříCZE1982Vernéřovice70Vernéřovice
MA296Voborník AlešCZE1991Náchod0Náchod
MB206Voborník VlastimilCZE1982Rodos V+J Teodoridis10Hradec Králové
ZB207Voborníková RadmilaCZE1980Hradec Králové0Hradec Králové
MA208Vojtas FilipCZE20002F_production0Náchod
MC209Vondra JosefCZE1971Hvězda Pardubice z.s.90Červený Kostelec
MB210Vybíral JiříCZE1981Praha0Praha
ZA358Závorková VendulaCZE1996Wikov0Zruč Nad Sázavou
MC297Zeleny VladimirCZE1976Sdh Běloves10Nachod
MB211Zeman DanielCZE1983AC Gomango Hogner60Býšť
MA381Zítko JakubCZE1995Náchod0Náchod
MC212Zoubek MichalCZE1976Erika Copy Shop70Praha 3
ZC213Zoubková ErikaCZE1976Erika Copy Shop110Praha 3
ZB214Zoulkova SarkaCZE1981Provodov0Provodov
MA215Žák JanCZE1988Ž3 sport0Náchod
MA216Žák MichalCZE1991Ž3 Sport / BKN0Náchod
MD217Žďárský AlešCZE1961Wzdechy 30Wzdechy
ZA218Židíková VeronikaCZE1989OSK OPOČNO0Opočno
ZD301Žižlavská RenataCZE1958Potu sláva40Brno