běh

výsledky

63. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 2. ročník dětského běhu

23.10.2021 Hronov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Starší žáci 1250m celkem: 3 , muži : 3, ženy: 0, kluci: 3 [html] [pdf] [csv]
Starší žákyně 1250m celkem: 1 , muži : 0, ženy: 1, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci 950m celkem: 11 , muži : 11, ženy: 0, kluci: 11 [html] [pdf] [csv]
Mladší žákyně 950m celkem: 6 , muži : 0, ženy: 6, kluci: 0, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky I. 700m celkem: 14 , muži : 14, ženy: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky I. 700m celkem: 10 , muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky II. 450m celkem: 15 , muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky II. 450m celkem: 14 , muži : 0, ženy: 14, kluci: 0, holky: 14 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky III. 450m celkem: 10 , muži : 10, ženy: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky III. 450m celkem: 9 , muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
za ruku 150m kluci celkem: 21 , muži : 21, ženy: 0, kluci: 21, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
za ruku 150m holky celkem: 22 , muži : 0, ženy: 22, kluci: 0, holky: 22 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod celkem: 405 , muži : 279, ženy: 126, MA: 96, MB: 66, MC: 69, MD: 30, ME: 13, MF: 5, ZA: 52, ZB: 38, ZC: 25, ZD: 11 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Starší žáci 1250m

start ~ 08:36:09

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 752 ] Marek Rudolf 2007 CZE Hězda Pardubice z. s. 03:55.0
2 2 / kluci [ 751 ] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:55.2 00:00.2
3 3 / kluci [ 687 ] Ladislav Raim 2007 CZE Nový Hradec 04:52.4 00:57.4

výsledková listina Starší žákyně 1250m

start ~ 08:36:09

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 668 ] Adéla Hrábková 2007 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 04:33.0

výsledková listina Mladší žáci 950m

start ~ 08:48:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 753 ] Martin Faltus 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 04:01.2
2 2 / kluci [ 603 ] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 04:26.1 00:24.9
3 3 / kluci [ 710 ] Kristián Barva 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:33.1 00:31.9
4 4 / kluci [ 602 ] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:41.2 00:40.0
5 5 / kluci [ 605 ] Milan Petráček 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 04:44.1 00:42.9
6 6 / kluci [ 673 ] Erik Coufal 2008 CZE Králova Lhota 04:47.7 00:46.5
7 7 / kluci [ 606 ] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 04:49.4 00:48.2
8 8 / kluci [ 607 ] Marek Rufer 2009 CZE SK Plhov Náchod 04:50.3 00:49.1
9 9 / kluci [ 604 ] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:50.9 00:49.7
10 10 / kluci [ 688 ] Viktor Souček 2009 CZE Tj Sokol Staré Město 05:15.3 01:14.1
11 11 / kluci [ 706 ] Jan Bouček 2009 CZE Police Nad Metují 05:42.3 01:41.1

výsledková listina Mladší žákyně 950m

start ~ 08:48:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 610 ] Anna Petráčková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:33.7
2 2 / holky [ 608 ] Kateřina Burketová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:34.1 00:00.4
3 3 / holky [ 674 ] Ema Jirásková 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 04:38.2 00:04.5
4 4 / holky [ 609 ] Noemi Elichová 2009 CZE Běžecký klub Náchod 04:39.4 00:05.7
5 5 / holky [ 611 ] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 04:40.7 00:07.0
6 6 / holky [ 669 ] Eliška Suchánková 2009 CZE Náchod 06:12.4 01:38.7

výsledková listina Žáci přípravky I. 700m

start ~ 09:03:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 670 ] Filip Kuťák 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:22.6
2 2 / kluci [ 615 ] Štěpán Kaválek 2010 CZE Hvězda Pardubice 02:27.2 00:04.6
3 3 / kluci [ 616 ] Vojtěch Kubík 2011 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:28.4 00:05.8
4 4 / kluci [ 746 ] Matěj Žďárský 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:34.5 00:11.9
5 5 / kluci [ 675 ] Matěj Balcar 2011 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 02:37.5 00:14.9
6 6 / kluci [ 747 ] Tobiáš Petr Maršík 2011 CZE Vysokov 02:39.8 00:17.2
7 7 / kluci [ 689 ] Matěj František Beran 2010 CZE SKI Police nad Metují 02:46.3 00:23.7
8 8 / kluci [ 612 ] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police Nad Metují 02:50.4 00:27.8
9 9 / kluci [ 620 ] Matyáš Volf 2010 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice 02:50.6 00:28.0
10 10 / kluci [ 614 ] Dino Kašpar 2011 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice 02:53.4 00:30.8
11 11 / kluci [ 712 ] Petr Šrámek 2011 CZE 02:53.5 00:30.9
12 12 / kluci [ 618 ] Theodor Ságner 2010 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice 02:58.1 00:35.5
13 13 / kluci [ 619 ] Štěpán Vlk 2010 CZE Vernéřovice 03:02.1 00:39.5
14 14 / kluci [ 613 ] Vojtěch Kábrt 2010 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice 13:41.0 11:18.4

výsledková listina Žákyně přípravky I. 700m

start ~ 09:10:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 755 ] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 02:24.1
2 2 / holky [ 690 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 02:26.0 00:01.9
3 3 / holky [ 622 ] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police Nad Metují 02:26.9 00:02.8
4 4 / holky [ 623 ] Tereza Říhová 2010 CZE Červený Kostelec 02:31.7 00:07.6
5 5 / holky [ 676 ] Laura Svobodová 2010 CZE Praha 02:38.4 00:14.3
6 6 / holky [ 664 ] Eliška Petrová 2010 CZE Šišky s mákem 02:47.1 00:23.0
7 7 / holky [ 624 ] Gabriela Ševců 2011 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:54.3 00:30.2
8 8 / holky [ 743 ] Vanesa Vondráčková 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 03:01.9 00:37.8
9 9 / holky [ 738 ] Jana Nykolajčuk 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 03:19.7 00:55.6
10 10 / holky [ 621 ] Judita Formanová 2011 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice 06:21.3 03:57.2

výsledková listina Žáci přípravky II. 450m

start ~ 09:24:31

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 629 ] Michael Patzelt 2012 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 01:17.4
2 2 / kluci [ 626 ] Ondřej Elich 2012 CZE Běžecký klub Náchod 01:20.2 00:02.8
3 3 / kluci [ 757 ] Štěpán Štancl 2012 CZE Rašovice 01:24.9 00:07.5
4 4 / kluci [ 630 ] Dušan Svoboda 2012 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:25.0 00:07.6
5 5 / kluci [ 628 ] Jindřich Kubík 2013 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:29.1 00:11.7
6 6 / kluci [ 665 ] Šimon Petr 2012 CZE Šišky s mákem 01:33.0 00:15.6
7 7 / kluci [ 707 ] Jakub Bouček 2012 CZE SKI Police nad Metují 01:36.8 00:19.4
8 8 / kluci [ 678 ] Daniel Blažek 2012 CZE ACS RÝCHORY 01:38.0 00:20.6
9 9 / kluci [ 737 ] Dominik Škalda 2013 CZE Náchod 01:39.7 00:22.3
10 10 / kluci [ 625 ] Viktor Adlof 2013 CZE ZŠ Náchod - Plhov 01:42.7 00:25.3
11 11 / kluci [ 735 ] Krištof Pokorný 2013 CZE Náchod 01:45.1 00:27.7
12 12 / kluci [ 627 ] Zbyšek Kovářík 2013 CZE NINJAGO 01:49.6 00:32.2
13 13 / kluci [ 679 ] Kryštof Vybíral 2013 CZE Praha 01:50.3 00:32.9
14 14 / kluci [ 733 ] Vítek Bednář 2013 CZE Náchod 01:51.1 00:33.7
15 15 / kluci [ 756 ] Václav Hlávko 2013 CZE SK Nové Město nad Metují 01:51.2 00:33.8

výsledková listina Žákyně přípravky II. 450m

start ~ 09:31:24

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 693 ] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Atletika Trutnov 01:23.2
2 2 / holky [ 758 ] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřina 01:23.5 00:00.3
3 3 / holky [ 636 ] Alice Macurova 2012 CZE Hvězda Pardubice 01:24.1 00:00.9
4 4 / holky [ 635 ] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 01:27.0 00:03.8
5 5 / holky [ 680 ] Rozálie Prešinská 2013 CZE Hvězda Pardubice 01:38.3 00:15.1
6 6 / holky [ 638 ] Aneta Ševců 2013 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:40.8 00:17.6
7 7 / holky [ 745 ] Emma Žďárská 2013 CZE Náchod 01:46.7 00:23.5
8 8 / holky [ 759 ] Josefa Pumrová 2013 CZE Náchod 01:49.3 00:26.1
9 9 / holky [ 732 ] Lucie Rutarová 2013 CZE Náchod 01:49.7 00:26.5
10 10 / holky [ 692 ] Eliška Anna Beranová 2012 CZE SKI Police nad Metují 01:54.3 00:31.1
11 11 / holky [ 637 ] Anežka Roztočilová 2013 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice 01:55.1 00:31.9
{12} 12 / holky [ 632 ] Martina Andrejsová 2012 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice
{13} 13 / holky [ 633 ] Petra Hloušková 2013 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice
{14} 14 / holky [ 634 ] Karolína Kábrtová 2013 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice

výsledková listina Žáci přípravky III. 450m

start ~ 09:41:01

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 695 ] Vojtěch Tyrychtr 2014 CZE Atletika Trutnov 01:30.2
2 2 / kluci [ 741 ] Šimon Vintr 2014 CZE SK Plhov Náchod 01:32.5 00:02.3
3 3 / kluci [ 642 ] Matyáš Novák 2014 CZE SKI Police 01:35.5 00:05.3
4 4 / kluci [ 639 ] Filip Balcar 2014 CZE Praha 01:37.2 00:07.0
5 5 / kluci [ 643 ] Tom Prislinger 2014 CZE Plavecký oddíl Nové Město nad Metují 01:49.9 00:19.7
6 6 / kluci [ 640 ] Štěpán Hornych 2014 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:55.3 00:25.1
7 7 / kluci [ 694 ] Michal Čada 2015 CZE SKI Police nad Metují 01:55.9 00:25.7
8 8 / kluci [ 713 ] Matěj Hanuš 2014 CZE 01:59.3 00:29.1
9 9 / kluci [ 641 ] Teodor Kovářík 2015 CZE NINJAGO 02:02.9 00:32.7
10 10 / kluci [ 681 ] Denis Šrámek 2015 CZE Lipí 153, 547 01 Náchod 02:05.6 00:35.4

výsledková listina Žákyně přípravky III. 450m

start ~ 09:47:02

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 646 ] Eliška Húlková 2014 CZE Ski Police Nad Metují 01:26.7
2 2 / holky [ 742 ] Karolína Nováková 2015 CZE ZŠ Náchod - Plhov 01:35.3 00:08.6
3 3 / holky [ 647 ] Anna Linková 2014 CZE Běžecký klub Náchod 01:38.9 00:12.2
4 4 / holky [ 696 ] Markéta Marie Beranová 2014 CZE SKI Police nad Metují 01:39.8 00:13.1
5 5 / holky [ 682 ] Nela Balcar 2014 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 01:39.9 00:13.2
6 6 / holky [ 761 ] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 01:43.6 00:16.9
7 7 / holky [ 645 ] Karla Blažková 2015 CZE Hvězda Pardubice 01:53.9 00:27.2
8 8 / holky [ 697 ] Maja Melišíková 2015 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 01:58.6 00:31.9
{9} 9 / holky [ 760 ] Adéla Havlíčková 2015 CZE Běžecký klub Náchod

výsledková listina za ruku 150m kluci

start ~ 09:54:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / kluci [ 698 ] Adam Josef Beran 2016 CZE SKI Police nad Metují
2 2 / kluci [ 702 ] Benjamin Nejman 2016 CZE Běžecký klub Náchod
3 3 / kluci [ 649 ] Petr Balcar 2016 CZE Praha
4 4 / kluci [ 657 ] Karel Macháček 2016 CZE Běžecký klub Náchod
5 5 / kluci [ 708 ] Tomas Eimer 2016 CZE Nachod
6 6 / kluci [ 650 ] Štěpán Berger 2016 CZE Červený Kostelec
7 7 / kluci [ 661 ] Václav Sudek 2017 CZE Žába team
8 8 / kluci [ 648 ] Aleš Andrle 2017 CZE TJ Sokol Jaroměř
9 9 / kluci [ 671 ] Honzik Bitnar 2016 CZE Běžecký klub Náchod
10 10 / kluci [ 652 ] Richard Rudolf Cogan 2017 CZE Piráti+stan
11 11 / kluci [ 717 ] Jiří Bořek 2017 CZE Náchod
12 12 / kluci [ 709 ] Theodor Prislinger 2018 CZE Little Krakonosh
13 13 / kluci [ 704 ] Daniel Souček 2016 CZE Tj Sokol Staré Město
14 14 / kluci [ 766 ] Tomáš Prokop 2017 CZE Náchod
15 15 / kluci [ 718 ] Pavel Bořek 2017 CZE Náchod
16 16 / kluci [ 672 ] Josef Vlášek 2018 CZE Kamenec
17 17 / kluci [ 762 ] Tomáš Daniel 2019 CZE Erika Copy Shop
18 18 / kluci [ 666 ] Lukáš Petr 2018 CZE Šišky s mákem
19 19 / kluci [ 749 ] Adam Hejcman 2019 CZE Náchod
20 20 / kluci [ 764 ] Richard Kabrt 2016 CZE Nachod
{21} 21 / kluci [ 699 ] Jáchym Jiří Beran 2019 CZE SKI Police nad Metují

výsledková listina za ruku 150m holky

start ~ 09:58:09

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / holky [ 748 ] Laura Šubertová 2016 CZE Náchod
2 2 / holky [ 740 ] Zora Vintrová 2016 CZE SK Plhov Náchod
3 3 / holky [ 683 ] Stella Čermáková 2017 CZE Jaroměř
4 4 / holky [ 667 ] Anička Petrová 2016 CZE Šišky s mákem
5 5 / holky [ 686 ] Kristýna Vybíralová 2016 CZE Praha
6 6 / holky [ 660 ] Stela Prislingerová 2017 CZE Běžecký klub Náchod
7 7 / holky [ 703 ] Anabelle Nejmanová 2016 CZE Běžecký klub Náchod
7 7 / holky [ 685 ] Viktorie Třešňáková 2017 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD
9 9 / holky [ 765 ] Nela Nováková 2018 CZE Habřina
10 10 / holky [ 716 ] Ema Valášková 2017 CZE
11 11 / holky [ 763 ] Aurora Janková 2017 CZE Náchod
12 12 / holky [ 750 ] Julie Hejcmanová 2017 CZE Náchod
13 13 / holky [ 744 ] Eliška Štepanová 2017 CZE Bražecké
14 14 / holky [ 705 ] Agáta Šnajdrová 2018 CZE SK NMMET
15 15 / holky [ 684 ] Ema Třešňáková 2019 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD
16 16 / holky [ 653 ] Mia Faltova 2018 CZE Vysokov
17 17 / holky [ 711 ] Alžběta Havlíčková 2018 CZE
18 18 / holky [ 714 ] Amálie Šilhánová 2018 CZE
19 19 / holky [ 651 ] Viktorie Bergerová 2019 CZE Červený Kostelec
20 20 / holky [ 654 ] Zoe Janovská 2018 CZE Náchod
21 21 / holky [ 656 ] Zuzana Kubíčková 2019 CZE Praha
22 22 / holky [ 658 ] Agáta Pivničková 2018 CZE SKI Police

výsledková listina hlavní závod

start ~ 10:59:54

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MB [ 404 ] Mykola Iukhymchuk 1985 UKR Achilles Leszno 26:40.9
2 1 / MA [ 424 ] Serhii Shevcheko 1996 UKR 27:11.2 00:30.3
3 2 / MA [ 3 ] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 27:15.0 00:34.1
4 2 / MB [ 101 ] Pavel Kubričan 1983 CZE PSK Olymp Praha 27:15.5 00:34.6
5 3 / MA [ 8 ] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 27:19.2 00:38.3
6 4 / MA [ 66 ] Radek Hübl 1988 CZE RunSport/Salomon Team 27:21.8 00:40.9
7 5 / MA [ 1 ] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 29:01.7 02:20.8
8 3 / MB [ 202 ] Jan Vetchý 1985 CZE AK ISCAREX Česká Třebová 29:28.3 02:47.4
9 4 / MB [ 114 ] Michal Majoroš 1986 CZE MM Lanžov 29:35.0 02:54.1
10 5 / MB [ 423 ] Yuriy Blahodir 1981 UKR 29:44.8 03:03.9
11 6 / MA [ 219 ] Vít Doležal 1998 CZE Poko Running Team 30:24.6 03:43.7
12 7 / MA [ 134 ] Filip Novák 2001 CZE RFOBL Team Rychnov 30:29.3 03:48.4
13 1 / ZA [ 248 ] Gabriela Veigertová 2000 CZE Poko Running Team 30:32.7 03:51.8
14 2 / ZA [ 425 ] Maryna Nemchenko 1996 UKR 30:35.1 03:54.2
15 8 / MA [ 419 ] Milan Vlček 1989 CZE Sk Nové Město Nad Metují 30:39.4 03:58.5
16 6 / MB [ 325 ] Jiří Leplt 1985 CZE Sk Nové Město nad Metují 30:42.1 04:01.2
17 9 / MA [ 351 ] Vítězslav Šolc 1991 CZE BK Náchod 30:46.6 04:05.7
18 3 / ZA [ 6 ] Adéla Stránská 1991 CZE Inov-8 team 31:00.6 04:19.7
19 1 / MC [ 30 ] Rudolf Cogan 1971 CZE Piráti+stan 31:18.1 04:37.2
20 10 / MA [ 224 ] Zbyněk Letko 1988 CZE Poko running team 31:21.5 04:40.6
21 2 / MC [ 135 ] Daniel Orálek 1970 CZE behejbrno.com 31:26.9 04:46.0
22 11 / MA [ 413 ] Jan Maryška 2002 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 31:51.1 05:10.2
23 3 / MC [ 251 ] Dalibor Bartoš 1975 CZE DB Schenker 31:56.4 05:15.5
24 7 / MB [ 7 ] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči Náchod 32:17.3 05:36.4
25 12 / MA [ 113 ] Šimon Maidl 2004 CZE Wikov Ski Skuhrov n.B. 32:20.8 05:39.9
26 13 / MA [ 37 ] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Decathlon Hradec Králové 32:22.0 05:41.1
27 4 / ZA [ 9 ] Adéla Sádlová 2001 CZE AK Olymp Brno 32:25.7 05:44.8
28 14 / MA [ 42 ] Vladislav Dufka 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 32:37.1 05:56.2
29 4 / MC [ 235 ] Luděk Berka 1972 CZE Atletika Rtyně v Podkrkonoší 32:39.9 05:59.0
30 15 / MA [ 132 ] Matěj Novák 2000 CZE Česká Skalice 33:02.4 06:21.5
31 1 / MD [ 236 ] František Buřil 1966 CZE Vidochov 33:12.6 06:31.7
32 16 / MA [ 239 ] Tomáš Kuťák 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 33:17.5 06:36.6
33 5 / MC [ 366 ] Michal Krtička 1973 CZE Wikov Hronov 33:48.7 07:07.8
34 8 / MB [ 99 ] Ondřej Kubík 1981 CZE TJ Maratonstav Úpice 33:52.7 07:11.8
35 9 / MB [ 280 ] David Míšek 1978 CZE TJ Sokol Hradec Králové 33:54.2 07:13.3
36 17 / MA [ 265 ] Vojtěch Joska 1999 CZE Náchod 33:57.6 07:16.7
37 18 / MA [ 123 ] Vojtěch Milata 2001 CZE Trutnov 34:00.7 07:19.8
38 6 / MC [ 85 ] Jiří Klauz 1972 CZE BBB 34:01.7 07:20.8
39 2 / MD [ 426 ] Petr Louda 1964 CZE Jilemnice 34:03.0 07:22.1
40 19 / MA [ 339 ] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 34:04.7 07:23.8
41 10 / MB [ 298 ] Petr Čepelka 1986 CZE Run4Fun 34:09.8 07:28.9
42 1 / ZB [ 10 ] Vendula Frintová 1983 CZE PSK Olymp Praha 34:11.2 07:30.3
43 11 / MB [ 360 ] Martin Šupich 1977 CZE Wikov Hronov 34:19.4 07:38.5
44 3 / MD [ 122 ] Pavel Milata 1961 CZE LOKO TRUTNOV 34:27.9 07:47.0
45 20 / MA [ 83 ] Aleš Kaválek 1998 CZE Náchod 34:38.6 07:57.7
46 7 / MC [ 315 ] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 34:41.1 08:00.2
47 21 / MA [ 203 ] Kryštof Vetchý 2004 CZE AK ISCAREX Česká Třebová 34:52.8 08:11.9
48 8 / MC [ 286 ] Petr Polánka 1975 CZE Ryzí Šrot 34:56.4 08:15.5
49 22 / MA [ 221 ] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 34:56.8 08:15.9
50 9 / MC [ 409 ] Michal Hák 1975 CZE Sokol Studenec 34:57.5 08:16.6
51 12 / MB [ 201 ] Petr Veselý 1982 CZE Royal Bay 34:58.6 08:17.7
52 23 / MA [ 334 ] Michal Petr 2004 CZE INS BIKE TEAM 34:59.6 08:18.7
53 13 / MB [ 49 ] Tomáš Florian 1979 CZE Náchod 35:00.5 08:19.6
54 24 / MA [ 338 ] Michal Prokop 1996 CZE Heartbeat inline 35:03.3 08:22.4
55 14 / MB [ 15 ] Lukáš Bárta 1981 CZE Apache Bike Team 35:05.1 08:24.2
56 25 / MA [ 232 ] Jan Balcar 1990 CZE Ps Náchod-kamenec 35:07.4 08:26.5
57 4 / MD [ 223 ] Tomáš Hudcovic 1965 CZE SK Nové Město nad Metují 35:12.0 08:31.1
58 26 / MA [ 67 ] Robert Hurdálek 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 35:13.5 08:32.6
59 27 / MA [ 33 ] Ivo Česenek 1987 CZE Lakovna Runners 35:13.8 08:32.9
60 28 / MA [ 405 ] Radim Novotný 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 35:15.3 08:34.4
61 10 / MC [ 330 ] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 35:15.5 08:34.6
62 15 / MB [ 255 ] David Divíšek 1977 CZE Ins Bike Team 35:20.7 08:39.8
63 29 / MA [ 200 ] Tomáš Vejsada 2000 CZE Velké Poříčí 35:27.8 08:46.9
64 16 / MB [ 14 ] Jan Balek 1983 CZE GLADIATORRACETEAM 35:32.0 08:51.1
65 1 / ME [ 245 ] Jaromír Simunek 1955 CZE SKP Kornspitz 35:40.8 08:59.9
65 30 / MA [ 336 ] Jan Pešina 2006 CZE SKI Police nad Metují 35:40.8 08:59.9
67 31 / MA [ 307 ] Jan Fišer 1993 CZE T - MAPY 35:41.4 09:00.5
68 17 / MB [ 211 ] Daniel Zeman 1983 CZE AC Gomango Hogner 35:43.4 09:02.5
69 5 / ZA [ 2 ] Klára Přibylová 1988 CZE Běžecký klub Náchod 35:44.7 09:03.8
70 5 / MD [ 136 ] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 35:48.0 09:07.1
71 6 / MD [ 81 ] Jesper Kallehauge 1966 DNK Praha 1 35:52.4 09:11.5
72 32 / MA [ 343 ] Filip Steiner 2004 CZE Vysokov 35:55.8 09:14.9
73 18 / MB [ 205 ] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 36:02.4 09:21.5
74 7 / MD [ 222 ] Petr Habr 1965 CZE ŽERNOV PRO RADOST 36:05.8 09:24.9
75 19 / MB [ 69 ] Pavel Ivacha 1986 CZE Pavel Ivacha Tattoo 36:18.6 09:37.7
76 20 / MB [ 361 ] Jan Friede 1977 CZE WIKOV HRONOV 36:19.0 09:38.1
77 33 / MA [ 357 ] Lukáš Hájek 1991 CZE Wikov 36:19.8 09:38.9
78 21 / MB [ 157 ] Jan Řihák 1980 CZE Červený Kostelec 36:20.5 09:39.6
79 2 / ZB [ 4 ] Denisa Kozáková 1979 CZE Nový Hradec 36:22.0 09:41.1
80 8 / MD [ 335 ] Milan Pešek 1960 CZE Carla.kupkolo.cz 36:26.3 09:45.4
81 34 / MA [ 327 ] Tomáš Milata 1989 CZE Trutnov 36:27.6 09:46.7
82 35 / MA [ 346 ] Vojtěch Troutnar 1995 CZE Bukovice 36:30.1 09:49.2
83 36 / MA [ 40 ] Michal Dovičín 1988 CZE Štefko Running Team 36:32.0 09:51.1
84 37 / MA [ 368 ] Jiří Hoffman 1994 CZE 36:32.7 09:51.8
85 11 / MC [ 181 ] Jiří Špetla 1970 CZE HC Náchod 36:32.8 09:51.9
86 38 / MA [ 48 ] Jan Florián 1994 CZE Kladno 36:51.8 10:10.9
87 39 / MA [ 292 ] Patrik Stonjek 1989 CZE Hronov 36:53.5 10:12.6
88 40 / MA [ 208 ] Filip Vojtas 2000 CZE 2F_production 36:53.8 10:12.9
89 22 / MB [ 371 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE Wikov Hronov 36:54.2 10:13.3
90 6 / ZA [ 233 ] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 37:04.6 10:23.7
91 23 / MB [ 58 ] Jan Hofman 1982 CZE Smart Wood 37:07.2 10:26.3
92 41 / MA [ 109 ] Martin Magnusek 1987 CZE Náchod 37:13.5 10:32.6
93 42 / MA [ 231 ] Petr Šedivý 1990 CZE Testado.cz 37:16.8 10:35.9
94 43 / MA [ 387 ] Jiří Rut 2001 CZE HC Sršni Velké Poříčí 37:25.2 10:44.3
95 24 / MB [ 237 ] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix Team 37:25.4 10:44.5
96 44 / MA [ 147 ] David Ptáček 1988 CZE Lipí 37:26.3 10:45.4
97 7 / ZA [ 140 ] Natálie Plná 2004 CZE Běžecký klub Náchod 37:32.4 10:51.5
98 25 / MB [ 143 ] Jan Prislinger 1982 CZE Náchod 37:39.8 10:58.9
99 12 / MC [ 359 ] Martin Gult 1975 CZE Wikov Hronov 37:44.2 11:03.3
100 45 / MA [ 133 ] Vojtěch Novák 2002 CZE Česká Skalice 37:45.4 11:04.5
101 13 / MC [ 209 ] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 37:57.0 11:16.1
102 2 / ME [ 111 ] František Mach 1950 CZE Ski klub Jablonec 37:58.4 11:17.5
103 26 / MB [ 266 ] Petr Kazda 1978 CZE Kramolna 38:00.2 11:19.3
104 27 / MB [ 41 ] Petr Dovičín 1979 CZE BBB tem 38:02.6 11:21.7
105 9 / MD [ 246 ] Petr Tichý 1964 CZE SK Proxion Náchod 38:03.9 11:23.0
106 28 / MB [ 17 ] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 38:05.2 11:24.3
107 3 / ME [ 417 ] Jan Menšík 1956 CZE Jablonec Nad Nisou 38:05.4 11:24.5
108 8 / ZA [ 5 ] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 38:05.6 11:24.7
109 14 / MC [ 91 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 38:14.7 11:33.8
110 1 / ZC [ 79 ] Jitka Kábrtová 1971 CZE Maratonstav 38:18.9 11:38.0
111 46 / MA [ 395 ] Jakub Špetla 2006 CZE Náchod 38:24.9 11:44.0
112 29 / MB [ 420 ] Lukáš Langerberger 1983 CZE Praha 38:36.5 11:55.6
113 30 / MB [ 317 ] Jan Kalandra 1981 CZE Náchod 38:36.9 11:56.0
114 9 / ZA [ 149 ] Lucie Repáňová 1999 CZE Běžecký klub Náchod 38:38.0 11:57.1
115 47 / MA [ 146 ] Otakar Pšenička 1992 CZE SK Zlíč 38:40.6 11:59.7
116 31 / MB [ 166 ] Josef Smola 1980 CZE Běžecký Klub Náchod 38:42.5 12:01.6
117 10 / ZA [ 32 ] Kateřina Černíková 1989 CZE Cyklo Tony 38:43.9 12:03.0
118 48 / MA [ 398 ] Pavel Burdych 1991 CZE Mobil Náchod 38:46.7 12:05.8
119 49 / MA [ 369 ] Patrik Boroš 1991 CZE Wikow 38:49.9 12:09.0
120 50 / MA [ 216 ] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport / BKN 38:52.4 12:11.5
121 15 / MC [ 295 ] Roman Vašíček 1974 CZE TJ Maratonstav Úpice 38:53.4 12:12.5
122 51 / MA [ 364 ] Dušan Kvirenc 1990 CZE 38:55.0 12:14.1
123 3 / ZB [ 279 ] Edita Moudrá 1986 CZE Praha 39:03.4 12:22.5
124 4 / ZB [ 347 ] Tereza Tyrychtrová 1981 CZE Trutnov 39:04.4 12:23.5
125 52 / MA [ 381 ] Jakub Zítko 1995 CZE Náchod 39:04.9 12:24.0
126 16 / MC [ 355 ] Jan Kulda 1973 CZE Integraf Running Team 39:09.3 12:28.4
127 10 / MD [ 217 ] Aleš Žďárský 1961 CZE Wzdechy 39:09.7 12:28.8
128 17 / MC [ 344 ] Petr Steiner 1973 CZE Vysokov 39:11.9 12:31.0
129 11 / ZA [ 98 ] Petra Kubíčková 1988 CZE Praha 39:12.0 12:31.1
130 12 / ZA [ 153 ] Zuzana Rousková 1988 CZE run4run 39:12.2 12:31.3
131 32 / MB [ 43 ] Pavel Ducháč 1979 CZE Rtyně V Podkrkonoší 39:13.0 12:32.1
132 53 / MA [ 128 ] Štěpán Navrátil 2006 CZE ski police 39:20.5 12:39.6
133 33 / MB [ 206 ] Vlastimil Voborník 1982 CZE Rodos V+J Teodoridis 39:23.6 12:42.7
134 5 / ZB [ 284 ] Jitka Pešinová 1977 CZE ski Police 39:25.9 12:45.0
135 18 / MC [ 11 ] Martin Baláš 1973 CZE run4run 39:29.2 12:48.3
136 19 / MC [ 309 ] Tomáš Hainzel 1976 CZE Czech tool design team 39:30.7 12:49.8
137 34 / MB [ 304 ] Tomaš Daňsa 1984 CZE Ceska Skalice 39:32.1 12:51.2
138 54 / MA [ 177 ] Zdeněk Šimek 1992 CZE Koska Family Team 39:33.8 12:52.9
139 13 / ZA [ 299 ] Kamila Šimková 2000 CZE SDH Bohdašín 39:33.9 12:53.0
140 55 / MA [ 356 ] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město Nad Metují 39:34.2 12:53.3
141 56 / MA [ 20 ] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Pořičí 39:35.5 12:54.6
142 57 / MA [ 370 ] Miroslav Málek 1995 CZE Wikov Hronov 39:37.9 12:57.0
143 20 / MC [ 163 ] Miloš Skalský 1967 CZE AC Náchod 39:38.9 12:58.0
144 35 / MB [ 318 ] Martin Kašpar 1979 CZE PRO PÁR RUN 39:40.4 12:59.5
145 58 / MA [ 29 ] Josef Cibulka 2004 CZE Granit Lipnice 39:41.9 13:01.0
146 59 / MA [ 161 ] Michal Schrötter 1993 CZE Náchod 39:42.8 13:01.9
147 60 / MA [ 288 ] Ondřej Pražák 2000 CZE Malé Poříčí 39:43.0 13:02.1
148 36 / MB [ 92 ] Jan Košťál 1981 CZE Hořice 39:43.6 13:02.7
149 11 / MD [ 407 ] Stanislav Šrůtek 1958 CZE TJ Maratonstav Úpice 39:45.7 13:04.8
150 37 / MB [ 104 ] Aleš Lhota 1978 CZE A and A 39:51.1 13:10.2
151 21 / MC [ 391 ] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 39:55.5 13:14.6
152 6 / ZB [ 263 ] Lenka Horáková 1982 CZE Brno 39:57.4 13:16.5
153 22 / MC [ 124 ] Petr Milfait 1971 CZE MK Seitl Ostrava 39:59.4 13:18.5
154 7 / ZB [ 156 ] Denisa Rýdlová 1982 CZE BKN 40:03.3 13:22.4
155 38 / MB [ 151 ] Vojtěch Rohulán 1981 CZE TJ Slavoj Holešovice 40:04.3 13:23.4
156 12 / MD [ 130 ] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav 40:04.6 13:23.7
157 61 / MA [ 186 ] Petr Šulc 1988 CZE NINJAGO 40:08.3 13:27.4
158 13 / MD [ 180 ] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 40:09.0 13:28.1
159 62 / MA [ 385 ] Lukáš Stuchlík 2006 CZE Náchod 40:12.0 13:31.1
160 63 / MA [ 126 ] Petr Mitterwald 2009 CZE Ski Police nad Metují 40:20.7 13:39.8
161 14 / MD [ 45 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 40:21.9 13:41.0
162 23 / MC [ 53 ] Jan Habr 1975 CZE Praha 3 40:25.0 13:44.1
163 64 / MA [ 247 ] Vladimír Tichý 1993 CZE SK Albert 40:26.3 13:45.4
164 2 / ZC [ 234 ] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 40:29.9 13:49.0
165 65 / MA [ 264 ] Daniel Huaman 1995 CZE gryzzly 40:31.0 13:50.1
166 66 / MA [ 389 ] Petr Melichar 1997 CZE Velké Pořičí 40:32.8 13:51.9
167 67 / MA [ 271 ] Antonín Kubeček 1996 CZE ProBro 40:37.7 13:56.8
168 24 / MC [ 323 ] Roman Krejčiřík 1974 CZE TJ Gábinka 40:41.2 14:00.3
169 68 / MA [ 296 ] Aleš Voborník 1991 CZE Náchod 40:48.8 14:07.9
170 25 / MC [ 289 ] Petr Pražák 1974 CZE Malé Poříčí 40:52.7 14:11.8
171 15 / MD [ 144 ] Ondřej Prokop 1962 CZE Ryzí Šrot 40:54.9 14:14.0
172 69 / MA [ 229 ] Lukáš Nývlt 1991 CZE TJ sokol Starkoč 40:56.2 14:15.3
173 8 / ZB [ 388 ] Terezie Kalousová 1981 CZE Náchod 40:57.9 14:17.0
174 14 / ZA [ 332 ] Eliška Peovská 1993 CZE Náchod 40:58.0 14:17.1
175 15 / ZA [ 182 ] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav 40:59.7 14:18.8
176 16 / MD [ 273 ] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 41:00.2 14:19.3
177 17 / MD [ 383 ] Jaromír Kalužný 1966 CZE Jívka 41:04.8 14:23.9
178 70 / MA [ 329 ] Jiří Novotný 2021 CZE UNO Srch 41:18.5 14:37.6
179 26 / MC [ 297 ] Vladimir Zeleny 1976 CZE Sdh Běloves 41:24.0 14:43.1
180 39 / MB [ 305 ] Václav Douša 1979 CZE Jenstejn 41:26.6 14:45.7
181 71 / MA [ 88 ] Tadeáš Koska 2002 CZE Koska Family Team 41:28.5 14:47.6
182 72 / MA [ 302 ] Jindřich Brzobohatý 1995 CZE Náchod 41:34.2 14:53.3
183 16 / ZA [ 260 ] Natálie Hanušová 2000 CZE Quintbike.cz 41:37.1 14:56.2
184 27 / MC [ 262 ] Pavel Hoffman 1967 CZE Hoffíci 41:39.8 14:58.9
185 40 / MB [ 415 ] Ondřej Nejman 1986 CZE Náchod 41:39.9 14:59.0
186 3 / ZC [ 293 ] Radana Sádlová 1975 CZE Krákorka Racing 41:44.0 15:03.1
187 1 / ZD [ 267 ] Eva Klampflová 1964 CZE Vrchaři Vrchlabí 41:47.6 15:06.7
188 41 / MB [ 365 ] Vilém Roško 1981 CZE Wikov 41:49.7 15:08.8
189 73 / MA [ 97 ] Tomáš Kubíček 1989 CZE Praha 41:53.0 15:12.1
190 74 / MA [ 102 ] Jan Kuchař 2004 CZE Náchod 41:54.7 15:13.8
191 28 / MC [ 36 ] Václav David 1974 CZE Smiřice 41:56.7 15:15.8
192 29 / MC [ 59 ] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město Nad Metuji 41:57.1 15:16.2
193 4 / ZC [ 55 ] Markéta Hanzlová 1973 CZE Svaz českých Bohémů 41:58.5 15:17.6
194 4 / ME [ 73 ] Jiří Javůrek 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:03.3 15:22.4
195 18 / MD [ 198 ] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 42:04.5 15:23.6
196 42 / MB [ 84 ] Jeník Kejzlar 1979 CZE Always look on the bright side 42:11.0 15:30.1
197 75 / MA [ 78 ] Jan Kábrt 1989 CZE Náchod 42:16.8 15:35.9
198 17 / ZA [ 194 ] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 42:18.6 15:37.7
199 43 / MB [ 422 ] Štěpán Macura 1977 CZE JG Náchod/ Jizbice 42:20.3 15:39.4
200 5 / ZC [ 285 ] Martina Pišlová 1976 CZE Červený Kostelec 42:28.0 15:47.1
201 30 / MC [ 337 ] Petr Procházka 1973 CZE CTD 42:31.6 15:50.7
202 6 / ZC [ 118 ] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 42:31.9 15:51.0
202 76 / MA [ 60 ] Ondřej Horník 1987 CZE Lipí 42:31.9 15:51.0
204 77 / MA [ 376 ] Václav Maršík 1999 CZE Náchod 42:32.0 15:51.1
205 31 / MC [ 406 ] Tomáš Novotný 1975 CZE Šumperk 42:33.8 15:52.9
206 5 / ME [ 256 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 42:35.2 15:54.3
207 32 / MC [ 82 ] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 42:36.5 15:55.6
208 18 / ZA [ 71 ] Klára Janovská 2004 CZE Kramolna 42:37.4 15:56.5
209 19 / ZA [ 61 ] Michaela Horníková 1989 CZE Lipí 42:37.8 15:56.9
210 33 / MC [ 129 ] Václav Navrátil 1970 CZE Ski Police 42:40.5 15:59.6
211 6 / ME [ 408 ] Oldřich Šmída 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:40.6 15:59.7
212 9 / ZB [ 148 ] Lenka Renská 1980 CZE Run4fun 42:41.2 16:00.3
213 10 / ZB [ 228 ] Kateřina Petrová 1982 CZE Šišky s mákem 42:50.6 16:09.7
214 78 / MA [ 125 ] Patrik Mitterwald 2007 CZE Ski Police nad Metují 42:53.8 16:12.9
215 11 / ZB [ 331 ] Barbora Palečková 1985 CZE Náchod 42:59.4 16:18.5
216 44 / MB [ 277 ] Kuba Mertlík 1982 CZE Tabák Svárovský 43:01.5 16:20.6
217 20 / ZA [ 57 ] Karolína Hermanová 1996 CZE Hermani 43:03.3 16:22.4
218 12 / ZB [ 25 ] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 43:05.4 16:24.5
219 34 / MC [ 340 ] Josef Soulek 1972 CZE Za Zenitem 43:08.6 16:27.7
220 79 / MA [ 399 ] Matěj Němec 1987 CZE Silvagro 43:09.5 16:28.6
221 45 / MB [ 64 ] David Hrnčíř 1985 CZE Police Nad Metují 43:10.7 16:29.8
222 80 / MA [ 191 ] Jonáš Tvrdík 1997 CZE A-nis 43:13.7 16:32.8
223 13 / ZB [ 261 ] Ivana Havlíčková 1981 CZE Ski Police Nad Metují 43:19.6 16:38.7
224 21 / ZA [ 183 ] Lucie Šretrová 2006 CZE Ski Police nad Metují 43:20.2 16:39.3
225 14 / ZB [ 93 ] Olga Košťálová 1977 CZE Hořice 43:20.4 16:39.5
226 15 / ZB [ 268 ] Andrea Korcová 1984 CZE Náchod 43:28.2 16:47.3
227 81 / MA [ 278 ] Miroslav Michl 1991 CZE Náchod 43:29.2 16:48.3
228 16 / ZB [ 312 ] Tereza Hanousková 1984 CZE PRO PÁR RUN 43:32.3 16:51.4
229 35 / MC [ 117 ] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 43:33.4 16:52.5
230 7 / ZC [ 154 ] Jana Rudolfová 1971 CZE STG Trutnov 43:33.7 16:52.8
231 46 / MB [ 210 ] Jiří Vybíral 1981 CZE Praha 43:48.3 17:07.4
232 36 / MC [ 243 ] Petr Macháček 1971 CZE Černilov 43:56.6 17:15.7
233 19 / MD [ 184 ] Miloš Štěpán 1964 CZE Stěžery 43:58.0 17:17.1
234 2 / ZD [ 76 ] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 43:58.5 17:17.6
235 37 / MC [ 18 ] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Run4run 44:01.7 17:20.8
236 82 / MA [ 401 ] Tomáš Hornych 2006 CZE Velké Poříčí 44:02.9 17:22.0
237 20 / MD [ 226 ] David Mcclurkin 1964 CZE Hozený tyčky 44:10.9 17:30.0
238 21 / MD [ 412 ] Jaroslav Poklop 1966 CZE Žacléř 44:12.4 17:31.5
239 7 / ME [ 50 ] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 44:14.1 17:33.2
240 8 / ME [ 384 ] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 44:21.1 17:40.2
241 22 / ZA [ 254 ] Nikola Cvrčková 2000 CZE Náchod 44:25.4 17:44.5
242 47 / MB [ 116 ] Miroslav Malina 1978 CZE Račetice 44:31.7 17:50.8
243 38 / MC [ 46 ] Michal Falta 1968 CZE LEVEL 44:32.1 17:51.2
244 17 / ZB [ 306 ] Šárka Doušová 1979 CZE Jenštejn 44:35.6 17:54.7
245 39 / MC [ 402 ] Michal Pech 1967 CZE Trutnov 44:40.2 17:59.3
246 18 / ZB [ 207 ] Radmila Voborníková 1980 CZE Hradec Králové 44:41.4 18:00.5
247 83 / MA [ 341 ] Matěj Soulek 1999 CZE Velké Poříčí 44:42.2 18:01.3
248 40 / MC [ 212 ] Michal Zoubek 1976 CZE Erika Copy Shop 44:48.4 18:07.5
249 23 / ZA [ 112 ] Alžběta Machová 1992 CZE HO Stěžery 44:53.3 18:12.4
250 48 / MB [ 13 ] Tomáš Balcar 1981 CZE Praha 44:54.6 18:13.7
251 41 / MC [ 241 ] Marek Mach 1975 CZE Nový Hrádek 44:56.2 18:15.3
252 49 / MB [ 227 ] Emanuel Petr 1978 CZE Šišky s mákem 44:56.8 18:15.9
253 50 / MB [ 127 ] Vladimír Mucha 1982 CZE Jadernička 44:57.7 18:16.8
254 42 / MC [ 290 ] Pavel Staněk 1970 CZE Nové Město N. Met. - Spy 44:58.3 18:17.4
255 8 / ZC [ 269 ] Simona Koskova 1971 CZE Česká Třebova 44:58.8 18:17.9
256 43 / MC [ 176 ] Jan Šícha 1970 CZE Praha 45:02.1 18:21.2
257 22 / MD [ 107 ] Milan Linhart 1964 CZE KBA Grafitec Dobruška 45:09.1 18:28.2
258 44 / MC [ 179 ] Martin Škoda 1975 CZE Provodov-Šonov 45:10.6 18:29.7
259 24 / ZA [ 282 ] Veronika Nyklickova 2005 CZE Bkl Machov 45:10.7 18:29.8
260 1 / MF [ 410 ] Jaroslav Hák 1946 CZE Sokol Studenec 45:11.3 18:30.4
261 84 / MA [ 193 ] Tadeáš Umlauf 1989 CZE Vinný kroužek o.s. 45:13.5 18:32.6
262 45 / MC [ 21 ] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 45:15.6 18:34.7
263 9 / ZC [ 213 ] Erika Zoubková 1976 CZE Erika Copy Shop 45:16.8 18:35.9
264 51 / MB [ 250 ] Josef Vlášek 1977 CZE Kamenec 45:18.9 18:38.0
265 19 / ZB [ 68 ] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 45:20.0 18:39.1
266 52 / MB [ 322 ] Jakub Košťál 1984 CZE Hořice / www.jakubkostal.cz 45:22.5 18:41.6
267 46 / MC [ 131 ] Jiří Novák 1969 CZE Česká Skalice 45:27.4 18:46.5
268 10 / ZC [ 115 ] Dagmar Malá 1973 CZE Náchod 45:28.7 18:47.8
269 25 / ZA [ 421 ] Tereza Nývltová 1995 CZE TuKaBel 45:29.4 18:48.5
270 85 / MA [ 287 ] Michal Pošepný 1998 CZE Dolní Radechová 45:29.7 18:48.8
271 11 / ZC [ 411 ] Martina Poklopová 1971 CZE Žacléř 45:30.5 18:49.6
272 86 / MA [ 56 ] Daniel Hejda 1999 CZE Malé Poříčí 45:30.8 18:49.9
273 47 / MC [ 145 ] Michal Prokop 1973 CZE pořičtí orli 45:32.8 18:51.9
274 87 / MA [ 393 ] Jan Habr 1987 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 45:33.2 18:52.3
275 48 / MC [ 19 ] Martin Blažek 1971 CZE ACS RÝCHORY 45:37.9 18:57.0
276 49 / MC [ 139 ] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 45:40.3 18:59.4
277 26 / ZA [ 358 ] Vendula Závorková 1996 CZE Wikov 45:53.8 19:12.9
278 53 / MB [ 16 ] Petr Bartoň 1982 CZE Sokol Střešovice 45:56.0 19:15.1
279 27 / ZA [ 80 ] Sabina Kábrtová 1991 CZE Náchod 45:57.9 19:17.0
280 54 / MB [ 119 ] Robert Martinec 1981 CZE Praha 19 46:02.0 19:21.1
281 9 / ME [ 108 ] Jan Louženský 1953 CZE Moravany 46:03.5 19:22.6
282 55 / MB [ 12 ] Lukáš Balcar 1982 CZE A-nis 46:19.8 19:38.9
283 3 / ZD [ 350 ] Eva Šefcová 1964 CZE Rtyně V Podkrkonoší 46:21.4 19:40.5
284 28 / ZA [ 390 ] Nikola Siegelová 1991 CZE Nový Hrádek 46:21.6 19:40.7
285 20 / ZB [ 159 ] Romana Segečová 1981 CZE Běháme spolu 46:22.0 19:41.1
286 56 / MB [ 416 ] Lukáš Benetka 1978 CZE Velký Třebešov 46:39.4 19:58.5
287 50 / MC [ 121 ] Tomáš Míl 1971 CZE Hella Stínící Technika 46:40.7 19:59.8
288 29 / ZA [ 379 ] Nikol Černá 1993 CZE Praha 2 46:40.8 19:59.9
289 30 / ZA [ 380 ] Michaela Koletová 1992 CZE Hronov 46:40.9 20:00.0
290 51 / MC [ 378 ] Petr Koleta 1968 CZE Hronov 46:41.1 20:00.2
291 21 / ZB [ 137 ] Jana Páslerová 1985 CZE Žába team 46:41.9 20:01.0
292 57 / MB [ 86 ] Jan Klimeš 1984 CZE Velké Poříčí 46:45.3 20:04.4
293 52 / MC [ 326 ] Jaroslav Malý 1975 CZE Praha 46:50.9 20:10.0
294 31 / ZA [ 105 ] Lenka Lichterová 1992 CZE Praha 46:51.2 20:10.3
295 88 / MA [ 275 ] Martin Mareš 1994 CZE Praha 47:00.9 20:20.0
296 23 / MD [ 400 ] Pavel Jurák 1965 CZE Velké Poříčí 47:11.2 20:30.3
297 32 / ZA [ 294 ] Tereza Typltová 1999 CZE Praha 47:12.9 20:32.0
298 53 / MC [ 367 ] Josef Štencl 1974 CZE Wikov Hronov 47:17.2 20:36.3
299 33 / ZA [ 230 ] Eva Šedivá 1991 CZE Testado.cz 47:19.7 20:38.8
300 24 / MD [ 171 ] Jirka Stehlík 1966 CZE Rádoby 47:28.6 20:47.7
301 54 / MC [ 189 ] Jiří Štěpán Truneček 1972 CZE FAMILY TEAM 47:31.8 20:50.9
302 25 / MD [ 110 ] Milan Magnusek 1961 CZE SK Smrčina 47:37.0 20:56.1
303 58 / MB [ 155 ] Tomáš Růžička 1985 CZE Hradec Králové 47:42.2 21:01.3
304 55 / MC [ 141 ] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 47:45.8 21:04.9
305 12 / ZC [ 308 ] Klára Hadašová 1974 CZE Skřivánci na niti 47:48.2 21:07.3
306 34 / ZA [ 324 ] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 47:57.4 21:16.5
307 35 / ZA [ 303 ] Lucie Celbová 1992 CZE Kola-Rtyně 48:01.8 21:20.9
308 13 / ZC [ 63 ] Michaela Hortová 1975 CZE Berger team 48:04.0 21:23.1
309 56 / MC [ 62 ] David Hort 1975 CZE Berger team 48:05.4 21:24.5
310 22 / ZB [ 352 ] Lucie Riegerová 1977 CZE SKI Police nad Metují 48:05.6 21:24.7
311 4 / ZD [ 316 ] Jitka Kahánková 1966 CZE Raketové Kecky 48:09.7 21:28.8
312 10 / ME [ 394 ] Zdeněk Krajč 1954 CZE Trutnov 48:25.6 21:44.7
313 89 / MA [ 72 ] Michal Janovský 1988 CZE NÁchod 48:27.9 21:47.0
314 36 / ZA [ 353 ] Adéla Dušková 1991 CZE Červený Kostelec 48:31.1 21:50.2
315 23 / ZB [ 354 ] Petra Flígrová 1986 CZE Hoky z Vršovky 48:32.9 21:52.0
316 24 / ZB [ 44 ] Aneta Duchová 1981 CZE Rtyně v Podkrkonoší 48:34.5 21:53.6
317 14 / ZC [ 244 ] Jana Machová 1976 CZE Nový Hrádek 48:38.0 21:57.1
318 57 / MC [ 65 ] Vojtěch Hroza 1972 CZE CT - Automotive 48:38.8 21:57.9
319 37 / ZA [ 382 ] Tereza Petříková 1990 CZE Hronov 48:42.5 22:01.6
320 58 / MC [ 164 ] Petr Škoda 1970 CZE Praha 5 48:46.9 22:06.0
321 38 / ZA [ 197 ] Veronika Valášková 1990 CZE All Blacks Hronov 48:51.7 22:10.8
322 39 / ZA [ 291 ] Kateřina Stehlíková 1995 CZE Náchod 48:57.5 22:16.6
323 25 / ZB [ 152 ] Anna Rohulánová 1985 CZE Milovice Nad Labem 3 49:12.7 22:31.8
324 26 / ZB [ 54 ] Veronika Hammerschmiedová 1980 CZE Trutnov 49:26.5 22:45.6
325 59 / MC [ 100 ] Martin Kubín 1970 CZE Trutnov 49:28.2 22:47.3
326 5 / ZD [ 35 ] Veronika Čílová 1963 CZE Jizerská Lékárna 49:28.4 22:47.5
327 59 / MB [ 142 ] Radko Pondělíček 1982 CZE SK Hořovice 49:42.9 23:02.0
328 26 / MD [ 321 ] Jan Kostelecký 1966 CZE TTC Salamandr Hradec Králové 49:43.5 23:02.6
329 60 / MC [ 374 ] Jakub Doležal 1974 CZE Hronov 49:46.0 23:05.1
330 15 / ZC [ 373 ] Petra Strnadová 1976 CZE Náchod 49:53.6 23:12.7
331 2 / MF [ 185 ] Václav Šůcha 1946 CZE SV Stříbro 49:55.0 23:14.1
332 16 / ZC [ 150 ] Marcela Roflíková 1971 CZE BBB 49:57.5 23:16.6
333 11 / ME [ 311 ] Vítězslav Hanousek 1952 CZE Corona pitevna 49:58.4 23:17.5
334 17 / ZC [ 372 ] Veronika Šulcová 1971 CZE Náchod 50:06.1 23:25.2
335 18 / ZC [ 320 ] Lenka Koláčná 1971 CZE Chvalkovice 50:08.1 23:27.2
336 90 / MA [ 103 ] David Kupec 1996 CZE Náchod 50:10.4 23:29.5
337 60 / MB [ 319 ] Aleš Klimeš 1978 CZE Police Nad Metují 50:16.5 23:35.6
338 61 / MB [ 169 ] Martin Smutný 1977 CZE Olomouc 50:26.4 23:45.5
339 40 / ZA [ 190 ] Jana Kateřina Trunečková 2004 CZE FAMILY TEAM 50:32.9 23:52.0
340 41 / ZA [ 218 ] Veronika Židíková 1989 CZE OSK OPOČNO 50:33.1 23:52.2
341 19 / ZC [ 375 ] Jarmila Maršíková 1976 CZE Náchod 50:34.6 23:53.7
342 3 / MF [ 403 ] Josef Metelka 1944 CZE Ski Police Nad Metují 50:47.6 24:06.7
343 6 / ZD [ 26 ] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 50:49.5 24:08.6
344 62 / MB [ 363 ] Michal Pohanka 1981 CZE Wikov 51:02.0 24:21.1
345 42 / ZA [ 396 ] Zora Kostyšynová 2005 CZE Gymnastika Plhov 51:19.4 24:38.5
346 27 / ZB [ 397 ] Eva Kostyšynová 1977 CZE run4run 51:19.8 24:38.9
347 91 / MA [ 310 ] Vít Hanousek 1989 CZE Náchod 51:21.2 24:40.3
348 63 / MB [ 349 ] Ondřej Čáp 1980 CZE SK Ďáblice 51:22.0 24:41.1
349 7 / ZD [ 74 ] Michaela Ječmínková 1966 CZE Hronov 51:39.7 24:58.8
350 8 / ZD [ 173 ] Jitka Černá 1964 CZE Nové Město Nad Metují 51:46.5 25:05.6
351 43 / ZA [ 377 ] Markéta Strašilová 1987 CZE Velké Poříčí 51:57.2 25:16.3
352 28 / ZB [ 94 ] Anna Kotková 1980 SVK Prostě běž 51:57.6 25:16.7
353 44 / ZA [ 175 ] Edita Svitáková 1992 CZE Praha - Troja 52:12.9 25:32.0
354 29 / ZB [ 313 ] Martina Horáková 1978 CZE TJ Sokol Náchod 52:13.7 25:32.8
355 45 / ZA [ 172 ] Tereza Stehlíková 1997 CZE Náchod 52:28.7 25:47.8
356 27 / MD [ 314 ] Aleš Hoznauer 1960 CZE Slavoj Vyšehrad 52:39.2 25:58.3
357 20 / ZC [ 27 ] Dagmar Burdychová 1967 CZE Rtyně v Podkrkonoší 52:55.8 26:14.9
358 61 / MC [ 160 ] Jaroslav Seifert 1970 CZE Kingovi-Pinguin 53:04.9 26:24.0
359 30 / ZB [ 165 ] Kamila Slavíková 1984 CZE Náchod 53:16.0 26:35.1
360 31 / ZB [ 300 ] Zdeňka Šlechtová 1982 CZE Rtyně V Podkrkonoší 53:28.8 26:47.9
361 28 / MD [ 34 ] Martin Číla 1962 CZE Jizerská Lékárna 53:33.7 26:52.8
362 92 / MA [ 418 ] Martin Schneider 1987 CZE Heřmanův Městec 53:48.6 27:07.7
363 62 / MC [ 392 ] Marcel Ducháček 1971 CZE Náchod 54:00.7 27:19.8
364 46 / ZA [ 22 ] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 54:05.4 27:24.5
365 32 / ZB [ 23 ] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 54:07.3 27:26.4
366 33 / ZB [ 342 ] Lucie Součková 1981 CZE Tj Sokol Staré Město 54:07.5 27:26.6
367 64 / MB [ 106 ] Miloš Linhart 1980 CZE Praha 8 54:11.9 27:31.0
368 9 / ZD [ 301 ] Renata Žižlavská 1958 CZE Potu sláva 54:14.6 27:33.7
369 10 / ZD [ 89 ] Eliška Kosková 1959 CZE Koska Family Team 54:18.4 27:37.5
370 93 / MA [ 47 ] Daniel Falta 1993 CZE LEVEL 54:20.1 27:39.2
371 21 / ZC [ 39 ] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 54:29.5 27:48.6
372 63 / MC [ 225 ] Václav Máslo 1968 CZE jako po másle 55:17.5 28:36.6
373 22 / ZC [ 174 ] Petra Strnadová 1976 CZE Běhám srdcem 55:18.8 28:37.9
374 23 / ZC [ 259 ] Monika Fialová 1975 CZE Běhám srdcem 55:22.9 28:42.0
375 64 / MC [ 240 ] Petr Macek 1968 CZE KAMAPETR 55:33.3 28:52.4
376 34 / ZB [ 168 ] Hana Smutná 1978 CZE Olomouc 9 55:33.5 28:52.6
377 65 / MC [ 51 ] Daniel Grosman 1971 CZE Praha 3 55:46.9 29:06.0
378 24 / ZC [ 52 ] Zuzana Grosmanová 1975 CZE Praha 3 55:53.3 29:12.4
379 4 / MF [ 38 ] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 55:53.7 29:12.8
380 66 / MC [ 192 ] Michal Tvrdík 1970 CZE A-nis 55:59.3 29:18.4
381 67 / MC [ 120 ] Josef Mazáč 1975 CZE Mazáci 56:20.2 29:39.3
382 47 / ZA [ 90 ] Viktorie Kosková 1995 CZE Koska Family Team 56:52.3 30:11.4
383 94 / MA [ 276 ] Tomáš Melcher 2000 CZE Zbuzany 56:54.3 30:13.4
384 95 / MA [ 242 ] Adam Macháček 2006 CZE Hvězda Pardubice 56:55.6 30:14.7
385 48 / ZA [ 270 ] Darina Kratochvílová 2002 CZE Hronov 56:57.7 30:16.8
386 35 / ZB [ 249 ] Eva Vejvodová 1979 CZE Prostě běž! 57:01.6 30:20.7
387 25 / ZC [ 238 ] Veronika Knapová 1972 CZE Prostě běž! 57:01.7 30:20.8
388 11 / ZD [ 195 ] Hana Vacková 1956 CZE Sokol Starkoč 57:10.9 30:30.0
389 36 / ZB [ 252 ] Markéta Brátová 1982 CZE Velké Svatoňovice (okr. Trutnov) 57:11.0 30:30.1
390 96 / MA [ 272 ] Pavel Kylar 1987 CZE Stárkov 57:12.7 30:31.8
391 65 / MB [ 77 ] Karel Jungwirth 1982 CZE SDH Jizbice 57:55.0 31:14.1
392 49 / ZA [ 328 ] Kristýna Nosková 1996 CZE Hronov 58:28.4 31:47.5
393 29 / MD [ 345 ] Jiří Troníček 1958 CZE Praha 3 58:49.5 32:08.6
394 37 / ZB [ 348 ] Kristýna Čapková 1985 CZE Náchod 58:57.1 32:16.2
395 38 / ZB [ 214 ] Sarka Zoulkova 1981 CZE Provodov 59:08.7 32:27.8
396 68 / MC [ 170 ] Lukáš Souček 1974 CZE Náchod 59:30.7 32:49.8
397 12 / ME [ 75 ] Pavel Jilek 1956 CZE Mazáci 01:00:04.4 33:23.5
398 50 / ZA [ 274 ] Kristýna Macková 1989 CZE TJ SOKOL STARKOČ 01:00:08.6 33:27.7
399 51 / ZA [ 95 ] Andrea Koubová 1992 CZE Vysoké Mýto 01:01:22.0 34:41.1
400 13 / ME [ 188 ] John Ten Berge 1953 CZE Hronov 01:01:40.1 34:59.2
401 30 / MD [ 414 ] Leoš Herman 1966 CZE Mopse 01:01:56.1 35:15.2
402 52 / ZA [ 333 ] Petra Petr Hermanová 1988 CZE WOPELA 01:01:56.3 35:15.4
403 66 / MB [ 253 ] Petr Břenda 1984 CZE SDH Jizbice 01:02:12.2 35:31.3
404 5 / MF [ 386 ] Jiří Libra 1937 CZE LBC Nové Město nad Metují 01:02:17.8 35:36.9
DSQ / MC [ 362 ] Jaroslav Mazač 1968 CZE Wikov Hronov