63. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 2. ročník dětského běhu
23.10.2021 Hronov
hlavní závod | celkem: 405 , muži : 279, ženy: 126, MA: 96, MB: 66, MC: 69, MD: 30, ME: 13, MF: 5, ZA: 52, ZB: 38, ZC: 25, ZD: 11 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
63. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 2. ročník dětského běhu | N/A | 23.10.2021 12:22:19 | |
63. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 2. ročník dětského běhu po kategoriích | N/A | 23.10.2021 12:22:19 |
výsledková listina hlavní závod
start ~ 10:59:54
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / ZA | [ 248 ] | Gabriela Veigertová | 2000 | CZE | Poko Running Team | 30:32.7 | |
2 | 2 / ZA | [ 425 ] | Maryna Nemchenko | 1996 | UKR | 30:35.1 | 00:02.4 | |
3 | 3 / ZA | [ 6 ] | Adéla Stránská | 1991 | CZE | Inov-8 team | 31:00.6 | 00:27.9 |
4 | 4 / ZA | [ 9 ] | Adéla Sádlová | 2001 | CZE | AK Olymp Brno | 32:25.7 | 01:53.0 |
5 | 1 / ZB | [ 10 ] | Vendula Frintová | 1983 | CZE | PSK Olymp Praha | 34:11.2 | 03:38.5 |
6 | 5 / ZA | [ 2 ] | Klára Přibylová | 1988 | CZE | Běžecký klub Náchod | 35:44.7 | 05:12.0 |
7 | 2 / ZB | [ 4 ] | Denisa Kozáková | 1979 | CZE | Nový Hradec | 36:22.0 | 05:49.3 |
8 | 6 / ZA | [ 233 ] | Kateřina Baškovská | 1994 | CZE | Holky z Vršovky | 37:04.6 | 06:31.9 |
9 | 7 / ZA | [ 140 ] | Natálie Plná | 2004 | CZE | Běžecký klub Náchod | 37:32.4 | 06:59.7 |
10 | 8 / ZA | [ 5 ] | Veronika Vítková | 1989 | CZE | Nahořany | 38:05.6 | 07:32.9 |
11 | 1 / ZC | [ 79 ] | Jitka Kábrtová | 1971 | CZE | Maratonstav | 38:18.9 | 07:46.2 |
12 | 9 / ZA | [ 149 ] | Lucie Repáňová | 1999 | CZE | Běžecký klub Náchod | 38:38.0 | 08:05.3 |
13 | 10 / ZA | [ 32 ] | Kateřina Černíková | 1989 | CZE | Cyklo Tony | 38:43.9 | 08:11.2 |
14 | 3 / ZB | [ 279 ] | Edita Moudrá | 1986 | CZE | Praha | 39:03.4 | 08:30.7 |
15 | 4 / ZB | [ 347 ] | Tereza Tyrychtrová | 1981 | CZE | Trutnov | 39:04.4 | 08:31.7 |
16 | 11 / ZA | [ 98 ] | Petra Kubíčková | 1988 | CZE | Praha | 39:12.0 | 08:39.3 |
17 | 12 / ZA | [ 153 ] | Zuzana Rousková | 1988 | CZE | run4run | 39:12.2 | 08:39.5 |
18 | 5 / ZB | [ 284 ] | Jitka Pešinová | 1977 | CZE | ski Police | 39:25.9 | 08:53.2 |
19 | 13 / ZA | [ 299 ] | Kamila Šimková | 2000 | CZE | SDH Bohdašín | 39:33.9 | 09:01.2 |
20 | 6 / ZB | [ 263 ] | Lenka Horáková | 1982 | CZE | Brno | 39:57.4 | 09:24.7 |
21 | 7 / ZB | [ 156 ] | Denisa Rýdlová | 1982 | CZE | BKN | 40:03.3 | 09:30.6 |
22 | 2 / ZC | [ 234 ] | Romana Baškovská | 1974 | CZE | Holky Z Vršovky | 40:29.9 | 09:57.2 |
23 | 8 / ZB | [ 388 ] | Terezie Kalousová | 1981 | CZE | Náchod | 40:57.9 | 10:25.2 |
24 | 14 / ZA | [ 332 ] | Eliška Peovská | 1993 | CZE | Náchod | 40:58.0 | 10:25.3 |
25 | 15 / ZA | [ 182 ] | Ivona Špringrová | 1992 | CZE | Maratonstav | 40:59.7 | 10:27.0 |
26 | 16 / ZA | [ 260 ] | Natálie Hanušová | 2000 | CZE | Quintbike.cz | 41:37.1 | 11:04.4 |
27 | 3 / ZC | [ 293 ] | Radana Sádlová | 1975 | CZE | Krákorka Racing | 41:44.0 | 11:11.3 |
28 | 1 / ZD | [ 267 ] | Eva Klampflová | 1964 | CZE | Vrchaři Vrchlabí | 41:47.6 | 11:14.9 |
29 | 4 / ZC | [ 55 ] | Markéta Hanzlová | 1973 | CZE | Svaz českých Bohémů | 41:58.5 | 11:25.8 |
30 | 17 / ZA | [ 194 ] | Ema Umlaufová | 1997 | CZE | Náchod | 42:18.6 | 11:45.9 |
31 | 5 / ZC | [ 285 ] | Martina Pišlová | 1976 | CZE | Červený Kostelec | 42:28.0 | 11:55.3 |
32 | 6 / ZC | [ 118 ] | Alena Marethová | 1972 | CZE | Česká Skalice | 42:31.9 | 11:59.2 |
33 | 18 / ZA | [ 71 ] | Klára Janovská | 2004 | CZE | Kramolna | 42:37.4 | 12:04.7 |
34 | 19 / ZA | [ 61 ] | Michaela Horníková | 1989 | CZE | Lipí | 42:37.8 | 12:05.1 |
35 | 9 / ZB | [ 148 ] | Lenka Renská | 1980 | CZE | Run4fun | 42:41.2 | 12:08.5 |
36 | 10 / ZB | [ 228 ] | Kateřina Petrová | 1982 | CZE | Šišky s mákem | 42:50.6 | 12:17.9 |
37 | 11 / ZB | [ 331 ] | Barbora Palečková | 1985 | CZE | Náchod | 42:59.4 | 12:26.7 |
38 | 20 / ZA | [ 57 ] | Karolína Hermanová | 1996 | CZE | Hermani | 43:03.3 | 12:30.6 |
39 | 12 / ZB | [ 25 ] | Simona Bubeníčková | 1978 | CZE | BUBUTEAM | 43:05.4 | 12:32.7 |
40 | 13 / ZB | [ 261 ] | Ivana Havlíčková | 1981 | CZE | Ski Police Nad Metují | 43:19.6 | 12:46.9 |
41 | 21 / ZA | [ 183 ] | Lucie Šretrová | 2006 | CZE | Ski Police nad Metují | 43:20.2 | 12:47.5 |
42 | 14 / ZB | [ 93 ] | Olga Košťálová | 1977 | CZE | Hořice | 43:20.4 | 12:47.7 |
43 | 15 / ZB | [ 268 ] | Andrea Korcová | 1984 | CZE | Náchod | 43:28.2 | 12:55.5 |
44 | 16 / ZB | [ 312 ] | Tereza Hanousková | 1984 | CZE | PRO PÁR RUN | 43:32.3 | 12:59.6 |
45 | 7 / ZC | [ 154 ] | Jana Rudolfová | 1971 | CZE | STG Trutnov | 43:33.7 | 13:01.0 |
46 | 2 / ZD | [ 76 ] | Zdeňka Jonášová | 1964 | CZE | Hradecký Spinning Klub | 43:58.5 | 13:25.8 |
47 | 22 / ZA | [ 254 ] | Nikola Cvrčková | 2000 | CZE | Náchod | 44:25.4 | 13:52.7 |
48 | 17 / ZB | [ 306 ] | Šárka Doušová | 1979 | CZE | Jenštejn | 44:35.6 | 14:02.9 |
49 | 18 / ZB | [ 207 ] | Radmila Voborníková | 1980 | CZE | Hradec Králové | 44:41.4 | 14:08.7 |
50 | 23 / ZA | [ 112 ] | Alžběta Machová | 1992 | CZE | HO Stěžery | 44:53.3 | 14:20.6 |
51 | 8 / ZC | [ 269 ] | Simona Koskova | 1971 | CZE | Česká Třebova | 44:58.8 | 14:26.1 |
52 | 24 / ZA | [ 282 ] | Veronika Nyklickova | 2005 | CZE | Bkl Machov | 45:10.7 | 14:38.0 |
53 | 9 / ZC | [ 213 ] | Erika Zoubková | 1976 | CZE | Erika Copy Shop | 45:16.8 | 14:44.1 |
54 | 19 / ZB | [ 68 ] | Renata Hynková | 1985 | CZE | Rozběháme Náchod | 45:20.0 | 14:47.3 |
55 | 10 / ZC | [ 115 ] | Dagmar Malá | 1973 | CZE | Náchod | 45:28.7 | 14:56.0 |
56 | 25 / ZA | [ 421 ] | Tereza Nývltová | 1995 | CZE | TuKaBel | 45:29.4 | 14:56.7 |
57 | 11 / ZC | [ 411 ] | Martina Poklopová | 1971 | CZE | Žacléř | 45:30.5 | 14:57.8 |
58 | 26 / ZA | [ 358 ] | Vendula Závorková | 1996 | CZE | Wikov | 45:53.8 | 15:21.1 |
59 | 27 / ZA | [ 80 ] | Sabina Kábrtová | 1991 | CZE | Náchod | 45:57.9 | 15:25.2 |
60 | 3 / ZD | [ 350 ] | Eva Šefcová | 1964 | CZE | Rtyně V Podkrkonoší | 46:21.4 | 15:48.7 |
61 | 28 / ZA | [ 390 ] | Nikola Siegelová | 1991 | CZE | Nový Hrádek | 46:21.6 | 15:48.9 |
62 | 20 / ZB | [ 159 ] | Romana Segečová | 1981 | CZE | Běháme spolu | 46:22.0 | 15:49.3 |
63 | 29 / ZA | [ 379 ] | Nikol Černá | 1993 | CZE | Praha 2 | 46:40.8 | 16:08.1 |
64 | 30 / ZA | [ 380 ] | Michaela Koletová | 1992 | CZE | Hronov | 46:40.9 | 16:08.2 |
65 | 21 / ZB | [ 137 ] | Jana Páslerová | 1985 | CZE | Žába team | 46:41.9 | 16:09.2 |
66 | 31 / ZA | [ 105 ] | Lenka Lichterová | 1992 | CZE | Praha | 46:51.2 | 16:18.5 |
67 | 32 / ZA | [ 294 ] | Tereza Typltová | 1999 | CZE | Praha | 47:12.9 | 16:40.2 |
68 | 33 / ZA | [ 230 ] | Eva Šedivá | 1991 | CZE | Testado.cz | 47:19.7 | 16:47.0 |
69 | 12 / ZC | [ 308 ] | Klára Hadašová | 1974 | CZE | Skřivánci na niti | 47:48.2 | 17:15.5 |
70 | 34 / ZA | [ 324 ] | Vendula Kubečková | 2004 | CZE | BKL Machov | 47:57.4 | 17:24.7 |
71 | 35 / ZA | [ 303 ] | Lucie Celbová | 1992 | CZE | Kola-Rtyně | 48:01.8 | 17:29.1 |
72 | 13 / ZC | [ 63 ] | Michaela Hortová | 1975 | CZE | Berger team | 48:04.0 | 17:31.3 |
73 | 22 / ZB | [ 352 ] | Lucie Riegerová | 1977 | CZE | SKI Police nad Metují | 48:05.6 | 17:32.9 |
74 | 4 / ZD | [ 316 ] | Jitka Kahánková | 1966 | CZE | Raketové Kecky | 48:09.7 | 17:37.0 |
75 | 36 / ZA | [ 353 ] | Adéla Dušková | 1991 | CZE | Červený Kostelec | 48:31.1 | 17:58.4 |
76 | 23 / ZB | [ 354 ] | Petra Flígrová | 1986 | CZE | Hoky z Vršovky | 48:32.9 | 18:00.2 |
77 | 24 / ZB | [ 44 ] | Aneta Duchová | 1981 | CZE | Rtyně v Podkrkonoší | 48:34.5 | 18:01.8 |
78 | 14 / ZC | [ 244 ] | Jana Machová | 1976 | CZE | Nový Hrádek | 48:38.0 | 18:05.3 |
79 | 37 / ZA | [ 382 ] | Tereza Petříková | 1990 | CZE | Hronov | 48:42.5 | 18:09.8 |
80 | 38 / ZA | [ 197 ] | Veronika Valášková | 1990 | CZE | All Blacks Hronov | 48:51.7 | 18:19.0 |
81 | 39 / ZA | [ 291 ] | Kateřina Stehlíková | 1995 | CZE | Náchod | 48:57.5 | 18:24.8 |
82 | 25 / ZB | [ 152 ] | Anna Rohulánová | 1985 | CZE | Milovice Nad Labem 3 | 49:12.7 | 18:40.0 |
83 | 26 / ZB | [ 54 ] | Veronika Hammerschmiedová | 1980 | CZE | Trutnov | 49:26.5 | 18:53.8 |
84 | 5 / ZD | [ 35 ] | Veronika Čílová | 1963 | CZE | Jizerská Lékárna | 49:28.4 | 18:55.7 |
85 | 15 / ZC | [ 373 ] | Petra Strnadová | 1976 | CZE | Náchod | 49:53.6 | 19:20.9 |
86 | 16 / ZC | [ 150 ] | Marcela Roflíková | 1971 | CZE | BBB | 49:57.5 | 19:24.8 |
87 | 17 / ZC | [ 372 ] | Veronika Šulcová | 1971 | CZE | Náchod | 50:06.1 | 19:33.4 |
88 | 18 / ZC | [ 320 ] | Lenka Koláčná | 1971 | CZE | Chvalkovice | 50:08.1 | 19:35.4 |
89 | 40 / ZA | [ 190 ] | Jana Kateřina Trunečková | 2004 | CZE | FAMILY TEAM | 50:32.9 | 20:00.2 |
90 | 41 / ZA | [ 218 ] | Veronika Židíková | 1989 | CZE | OSK OPOČNO | 50:33.1 | 20:00.4 |
91 | 19 / ZC | [ 375 ] | Jarmila Maršíková | 1976 | CZE | Náchod | 50:34.6 | 20:01.9 |
92 | 6 / ZD | [ 26 ] | Naďa Burdychová | 1955 | CZE | Sokol Burdych | 50:49.5 | 20:16.8 |
93 | 42 / ZA | [ 396 ] | Zora Kostyšynová | 2005 | CZE | Gymnastika Plhov | 51:19.4 | 20:46.7 |
94 | 27 / ZB | [ 397 ] | Eva Kostyšynová | 1977 | CZE | run4run | 51:19.8 | 20:47.1 |
95 | 7 / ZD | [ 74 ] | Michaela Ječmínková | 1966 | CZE | Hronov | 51:39.7 | 21:07.0 |
96 | 8 / ZD | [ 173 ] | Jitka Černá | 1964 | CZE | Nové Město Nad Metují | 51:46.5 | 21:13.8 |
97 | 43 / ZA | [ 377 ] | Markéta Strašilová | 1987 | CZE | Velké Poříčí | 51:57.2 | 21:24.5 |
98 | 28 / ZB | [ 94 ] | Anna Kotková | 1980 | SVK | Prostě běž | 51:57.6 | 21:24.9 |
99 | 44 / ZA | [ 175 ] | Edita Svitáková | 1992 | CZE | Praha - Troja | 52:12.9 | 21:40.2 |
100 | 29 / ZB | [ 313 ] | Martina Horáková | 1978 | CZE | TJ Sokol Náchod | 52:13.7 | 21:41.0 |
101 | 45 / ZA | [ 172 ] | Tereza Stehlíková | 1997 | CZE | Náchod | 52:28.7 | 21:56.0 |
102 | 20 / ZC | [ 27 ] | Dagmar Burdychová | 1967 | CZE | Rtyně v Podkrkonoší | 52:55.8 | 22:23.1 |
103 | 30 / ZB | [ 165 ] | Kamila Slavíková | 1984 | CZE | Náchod | 53:16.0 | 22:43.3 |
104 | 31 / ZB | [ 300 ] | Zdeňka Šlechtová | 1982 | CZE | Rtyně V Podkrkonoší | 53:28.8 | 22:56.1 |
105 | 46 / ZA | [ 22 ] | Viktorie Brychová | 2012 | CZE | Dobřany | 54:05.4 | 23:32.7 |
106 | 32 / ZB | [ 23 ] | Eva Brychová | 1984 | CZE | Dobřany | 54:07.3 | 23:34.6 |
107 | 33 / ZB | [ 342 ] | Lucie Součková | 1981 | CZE | Tj Sokol Staré Město | 54:07.5 | 23:34.8 |
108 | 9 / ZD | [ 301 ] | Renata Žižlavská | 1958 | CZE | Potu sláva | 54:14.6 | 23:41.9 |
109 | 10 / ZD | [ 89 ] | Eliška Kosková | 1959 | CZE | Koska Family Team | 54:18.4 | 23:45.7 |
110 | 21 / ZC | [ 39 ] | Hana Dostálová | 1970 | CZE | Černožice | 54:29.5 | 23:56.8 |
111 | 22 / ZC | [ 174 ] | Petra Strnadová | 1976 | CZE | Běhám srdcem | 55:18.8 | 24:46.1 |
112 | 23 / ZC | [ 259 ] | Monika Fialová | 1975 | CZE | Běhám srdcem | 55:22.9 | 24:50.2 |
113 | 34 / ZB | [ 168 ] | Hana Smutná | 1978 | CZE | Olomouc 9 | 55:33.5 | 25:00.8 |
114 | 24 / ZC | [ 52 ] | Zuzana Grosmanová | 1975 | CZE | Praha 3 | 55:53.3 | 25:20.6 |
115 | 47 / ZA | [ 90 ] | Viktorie Kosková | 1995 | CZE | Koska Family Team | 56:52.3 | 26:19.6 |
116 | 48 / ZA | [ 270 ] | Darina Kratochvílová | 2002 | CZE | Hronov | 56:57.7 | 26:25.0 |
117 | 35 / ZB | [ 249 ] | Eva Vejvodová | 1979 | CZE | Prostě běž! | 57:01.6 | 26:28.9 |
118 | 25 / ZC | [ 238 ] | Veronika Knapová | 1972 | CZE | Prostě běž! | 57:01.7 | 26:29.0 |
119 | 11 / ZD | [ 195 ] | Hana Vacková | 1956 | CZE | Sokol Starkoč | 57:10.9 | 26:38.2 |
120 | 36 / ZB | [ 252 ] | Markéta Brátová | 1982 | CZE | Velké Svatoňovice (okr. Trutnov) | 57:11.0 | 26:38.3 |
121 | 49 / ZA | [ 328 ] | Kristýna Nosková | 1996 | CZE | Hronov | 58:28.4 | 27:55.7 |
122 | 37 / ZB | [ 348 ] | Kristýna Čapková | 1985 | CZE | Náchod | 58:57.1 | 28:24.4 |
123 | 38 / ZB | [ 214 ] | Sarka Zoulkova | 1981 | CZE | Provodov | 59:08.7 | 28:36.0 |
124 | 50 / ZA | [ 274 ] | Kristýna Macková | 1989 | CZE | TJ SOKOL STARKOČ | 01:00:08.6 | 29:35.9 |
125 | 51 / ZA | [ 95 ] | Andrea Koubová | 1992 | CZE | Vysoké Mýto | 01:01:22.0 | 30:49.3 |
126 | 52 / ZA | [ 333 ] | Petra Petr Hermanová | 1988 | CZE | WOPELA | 01:01:56.3 | 31:23.6 |