Weber Jičínská 50

2018-05-26 Jičín

archiv

announcement

registration

start list

results

Shortened Results

For detailed results please click the header of each result.

Mladší chlapci

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Muži Dragons Trutnov 02:50.3
2 2 / Muži EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín 02:50.5
3 3 / Muži Bicykl Team Ústí nad Labem 02:51.3
4 4 / Muži GHOST junior Team 03:01.9
5 5 / Muži Bicykl Team Ústí nad Labem 03:02.9

Mladší dívky

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Ženy Bicykl Team Ústí nad Labem 02:58.8
2 2 / Ženy Bicykl Team Ústí nad Labem 03:07.8
3 3 / Ženy EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín 03:13.1
4 4 / Ženy BAKAKO Nová Paka 03:17.6
5 5 / Ženy Apache Loko Trutnov 03:23.1

50km - hlavní závod

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / PRESTIGE Canyon Topeka Factory Racing 01:56:09.0
2 2 / PRESTIGE Superior Suninvent Team 02:00:54.1
3 3 / PRESTIGE GHOST team 02:00:54.4
4 4 / PRESTIGE MITAS CYKLOHELIOS 02:00:59.0
5 5 / PRESTIGE HSK - cycling team 02:01:52.7

25km - fitnes jízda

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / L - muži 20-39 Hořice 55:51.7
2 1 / M - muži 40 a starší Carla.kupkolo.cz 56:57.6
3 1 / O - chlapci do 16 Bitters Superior Cyklofit team 58:43.9
4 2 / L - muži 20-39 Carla.kupkolo.cz 58:52.0
5 1 / N - junioři 17-19 Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 58:56.3

elektrokola na trase 25km

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Ženy Symbio+ CE.Energy 01:48:56.3
(2) 1 / Ženy Symbio+ CE.Energy 01:48:56.3

Bobíci - odstrkovadla

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Muži Nymburk 00:26.7
2 2 / Muži Staré Ždánice 00:30.5
3 1 / Ženy Cyklofit cycling 00:31.6
4 3 / Muži Kupkolo MTB Trilogy 00:35.3
5 4 / Muži Jičín 00:37.6

Naděje I kluci

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Muži Cyklofit cycling 00:27.9
2 2 / Muži Bitters Superior Cyklofit team 00:33.2
3 3 / Muži Haven team SK Svojkov 00:33.8
4 4 / Muži Chomutice 00:38.6
5 5 / Muži Bitters Superrior Cyklofit 00:39.6

Naděje I holky

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Ženy ROHOZEC AMULET TEAM 00:43.5
2 2 / Ženy Kupkolo MTB Trilogy 00:52.2
3 3 / Ženy Jilemnice 00:56.1
4 4 / Ženy BAKAKO Nová Paka 00:57.0
5 5 / Ženy Fit Club Jičín 00:59.0

Naděje II kluci

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2
1 1 / Muži Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 01:19.6
2 2 / Muži Cyklo klub Jičín 01:26.8
3 3 / Muži Cyklo klub Jičín 01:27.0
4 4 / Muži SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:28.5
5 5 / Muži SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:28.7

Naděje II holky

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2
1 1 / Ženy Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 01:25.4
2 2 / Ženy Aktivit bike team 01:26.9
3 3 / Ženy ROHOZEC AMULET TEAM 01:33.1
4 4 / Ženy Bitters Superior Cyklofit team 01:33.5
5 5 / Ženy SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:36.5