Weber Jičínská 50

2018-05-26 Jičín 

archiv

announcement

registration

start list

results

Mladší chlapci total: 17, men : 17, women: 0, Muži: 17, Ženy: 0 [html] [pdf]
Mladší dívky total: 10, men : 0, women: 10, Muži: 0, Ženy: 10 [html] [pdf]
50km - hlavní závod total: 339, men : 320, women: 19, A - junioři: 12, B - muži 19-29: 41, C - muži 30-39: 101, D - muži 40-49: 100, E - muži 50-59: 40, F - muži nad 60: 10, PRESTIGE: 16, G - juniorky: 0, H - ženy 19-29: 4, I - ženy 30-39: 4, J - ženy 40-49: 6, K - ženy nad 50: 2, PRESTIGE-W: 3 [html] [pdf]
25km - fitnes jízda total: 191, men : 133, women: 58, O - chlapci do 16: 49, N - junioři 17-19: 7, L - muži 20-39: 20, M - muži 40 a starší: 57, S - juniorky do 16: 21, R - dívky 17-19: 3, P - ženy 20 a více: 34 [html] [pdf]
elektrokola na trase 25km total: 1, men : 0, women: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]
Bobíci - odstrkovadla total: 14, men : 9, women: 5, Muži: 9, Ženy: 5 [html] [pdf]
Naděje I kluci total: 22, men : 22, women: 0, Muži: 22, Ženy: 0 [html] [pdf]
Naděje I holky total: 18, men : 1, women: 17, Muži: 1, Ženy: 17 [html] [pdf]
Naděje II kluci total: 30, men : 30, women: 0, Muži: 30, Ženy: 0 [html] [pdf]
Naděje II holky total: 21, men : 0, women: 21, Muži: 0, Ženy: 21 [html] [pdf]

result list Mladší chlapci

start ~ 09:18:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Muži [594] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 02:50.3 00:24.3 (1) 01:12.8 (1) 02:01.0 (1)
2 2 / Muži [581] Richard severyn 2007 CZE EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín 02:50.5 00:00.2 00:29.1 (3) 01:16.7 (2) 02:02.9 (2)
3 3 / Muži [577] Marek Přenosil 2007 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 02:51.3 00:01.0 00:30.7 (5) 01:17.3 (3) 02:03.6 (3)
4 4 / Muži [595] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST junior Team 03:01.9 00:11.6 00:27.1 (2) 01:17.3 (4) 02:05.6 (4)
5 5 / Muži [582] Vojta rygl 2007 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 03:02.9 00:12.6 00:29.8 (4) 01:20.8 (5) 02:13.4 (5)
6 6 / Muži [580] Antonín Jura 2006 CZE Expres cz Scott team Kolín 03:03.7 00:13.4 00:33.6 (8) 01:24.5 (7) 02:15.2 (6)
7 7 / Muži [315] František Paulus 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 03:08.9 00:18.6 00:31.3 (6) 01:23.9 (6) 02:16.1 (7)
8 8 / Muži [576] Tadeáš Tůma 2008 CZE Jičín 03:20.3 00:30.0 00:32.2 (7) 01:27.2 (8) 02:21.1 (8)
9 9 / Muži [316] Tomáš Pekárek 2007 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 03:24.1 00:33.8 00:39.3 (11) 01:34.5 (10) 02:29.4 (9)
10 10 / Muži [313] Jakub Král 2008 CZE Symbio+ CE.Energy 03:28.3 00:38.0 00:36.8 (9) 01:33.0 (9) 02:30.9 (10)
11 11 / Muži [573] Jiří Ponec 2008 CZE Jičín 03:36.3 00:46.0 00:40.4 (12) 01:39.4 (11) 02:39.7 (12)
12 12 / Muži [311] Matyáš Felcman 2008 CZE Jičín 03:45.3 00:55.0 00:39.2 (10) 01:39.6 (12) 02:39.4 (11)
13 13 / Muži [625] Damian Brixí 2008 CZE Cyklo klub Jičín 03:54.7 01:04.4 00:45.3 (13) 01:46.6 (13) 02:49.6 (13)
14 14 / Muži [312] Jan Kordík 2008 CZE Cyklo klub Jičín 04:08.3 01:18.0 00:46.0 (14) 01:52.2 (14) 02:58.8 (14)
DNS / Muži [310] Jakub Dörner 2008 CZE Haven team
DNS / Muži [587] Vojta Vysuček 2008 CZE Jičín
DNS / Muži [799] Damian Brixí 2008 CZE Cyklo klub Jičín

result list Mladší dívky

start ~ 09:29:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Ženy [583] Iva Kovaříková 2006 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 02:58.8 00:26.6 (1) 01:16.3 (1) 02:07.8 (1)
2 2 / Ženy [584] Tereza Stehlíková 2007 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 03:07.8 00:09.0 00:28.0 (2) 01:19.2 (2) 02:13.0 (2)
3 3 / Ženy [586] Nicol Jelínková 2008 CZE EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín 03:13.1 00:14.3 00:36.4 (5) 01:28.6 (5) 02:21.4 (3)
4 4 / Ženy [317] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 03:17.6 00:18.8 00:34.8 (4) 01:28.6 (4) 02:21.6 (4)
5 5 / Ženy [572] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 03:23.1 00:24.3 00:32.5 (3) 01:27.9 (3) 02:25.0 (5)
6 6 / Ženy [597] Lucie Šlamborová 2007 CZE Pakli Sport Klub 03:41.7 00:42.9 00:38.8 (6) 01:38.3 (6) 02:40.4 (6)
7 7 / Ženy [579] Simona Hovorková 2008 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 04:01.5 01:02.7 01:01.9 (10) 02:02.7 (10) 03:02.3 (8)
8 8 / Ženy [318] Klaudie Sirovátková 2008 CZE (p)lej volej(bal) 04:04.8 01:06.0 00:42.7 (7) 01:51.6 (8) 02:58.8 (7)
9 9 / Ženy [599] Ema Havlíková 2008 CZE Praha 10 04:22.3 01:23.5 00:48.0 (9) 01:57.8 (9) 03:11.7 (9)
10 10 / Ženy [601] Kateřina Vopršálová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 04:43.8 01:45.0 00:46.6 (8) 01:51.6 (7) 03:37.1 (10)

result list 50km - hlavní závod

start ~ 10:04:13

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / PRESTIGEprestige [1] Kristian Hynek 1980 CZE Canyon Topeka Factory Racing 01:56:09.0
2 2 / PRESTIGEprestige [12] Filip Adel 1990 CZE Superior Suninvent Team 02:00:54.1 04:45.1
3 3 / PRESTIGEprestige [13] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 02:00:54.4 04:45.4
4 4 / PRESTIGEprestige [18] Vít Řehák 1994 CZE MITAS CYKLOHELIOS 02:00:59.0 04:50.0
5 5 / PRESTIGEprestige [20] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 02:01:52.7 05:43.7
6 6 / PRESTIGEprestige [21] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:01:59.0 05:50.0
7 7 / PRESTIGEprestige [672] Pavel Šorf 1999 CZE Haven team 02:02:11.6 06:02.6
8 8 / PRESTIGEprestige [465] Lukáš Kunt 1997 CZE TJ Favorit Brno 02:02:17.9 06:08.9
9 1 / C - muži 30-39 [166] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:02:37.0 06:28.0
10 9 / PRESTIGEprestige [522] Michael Kubín 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 02:04:45.5 08:36.5
11 10 / PRESTIGEprestige [19] Aleš Strnad 1986 CZE Bitters Superior Cyklofit team 02:05:35.8 09:26.8
12 1 / D - muži 40-49 [484] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 02:05:37.2 09:28.2
13 1 / B - muži 19-29 [133] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:05:39.0 09:30.0
14 2 / C - muži 30-39 [2] Daniel Polman 1979 CZE lidé and HORY 02:05:41.3 09:32.3
15 11 / PRESTIGEprestige [60] Zdeněk Hendrich 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:07:10.1 11:01.1
16 3 / C - muži 30-39 [673] jan Svoboda 1979 CZE Bikemat.cz 02:07:18.5 11:09.5
17 12 / PRESTIGEprestige [14] Matouš Kozák 1998 CZE Rohozec Amulet team 02:07:23.1 11:14.1
18 2 / B - muži 19-29hasic [11] Sebastian Vlček 1994 CZE beMANIAX MADBIKE 02:07:35.9 11:26.9
19 4 / C - muži 30-39hasic [634] Tomáš Sládek 1988 CZE HZS Pardubice BAKAKO Nová Paka 02:07:37.5 11:28.5
20 2 / D - muži 40-49hasic [84] Štěpán Karban 1971 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:07:40.8 11:31.8
21 5 / C - muži 30-39hasic [477] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:08:17.6 12:08.6
22 3 / B - muži 19-29 [149] Zbyněk Růžička 1991 CZE Ski Paudera Staré Splavy 02:08:31.2 12:22.2
23 3 / D - muži 40-49 [499] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:09:46.1 13:37.1
24 4 / B - muži 19-29 [440] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 02:10:41.0 14:32.0
25 4 / D - muži 40-49hasic [98] Tomáš Kučera 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:10:42.5 14:33.5
26 5 / D - muži 40-49 [729] Marek Šrocl 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:10:46.1 14:37.1
27 6 / C - muži 30-39 [504] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 02:11:04.7 14:55.7
28 7 / C - muži 30-39 [474] Pavel Sedláček 1987 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:12:19.0 16:10.0
29 6 / D - muži 40-49 [9] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 02:12:20.3 16:11.3
30 5 / B - muži 19-29 [699] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:12:51.4 16:42.4
31 8 / C - muži 30-39 [473] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 02:13:36.8 17:27.8
32 9 / C - muži 30-39hasic [10] Pavel Kubín 1981 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:14:14.4 18:05.4
33 7 / D - muži 40-49 [102] Radek Kučera 1972 CZE Bitters Superior Cyklofit team 02:14:57.8 18:48.8
34 8 / D - muži 40-49 [714] Vojtěch Buri 1978 CZE Haven team 02:15:00.1 18:51.1
35 10 / C - muži 30-39 [138] Miloslav Pohl 1981 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:15:16.8 19:07.8
36 11 / C - muži 30-39 [681] Vojtěch Sopoušek 1988 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:15:30.7 19:21.7
37 12 / C - muži 30-39 [633] Jan Mařík 1986 CZE bicykl kříž team 02:16:02.3 19:53.3
38 6 / B - muži 19-29 [491] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 02:16:29.2 20:20.2
39 1 / A - junioři [668] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 02:16:41.9 20:32.9
40 9 / D - muži 40-49 [486] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:16:59.8 20:50.8
41 10 / D - muži 40-49 [485] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 02:17:31.9 21:22.9
42 7 / B - muži 19-29 [489] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 02:17:52.8 21:43.8
43 2 / A - junioři [523] Milan Mileret 2001 CZE Libouchec 02:17:58.9 21:49.9
44 13 / C - muži 30-39 [503] Roman Kolesár 1987 CZE BAKAKO Nová Paka 02:18:02.4 21:53.4
45 14 / C - muži 30-39 [164] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:18:02.6 21:53.6
46 8 / B - muži 19-29 [69] Martin Chutný 1991 CZE HSK cycling team 02:18:05.1 21:56.1
47 15 / C - muži 30-39 [6] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 02:18:06.2 21:57.2
48 16 / C - muži 30-39 [5] Jiří Kužel 1979 CZE Enduro Český Ráj 02:19:16.3 23:07.3
49 17 / C - muži 30-39 [22] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 02:19:21.6 23:12.6
50 9 / B - muži 19-29 [142] Jan Procházka 1990 CZE MITAS CYKLOHELIOS 02:19:32.8 23:23.8
51 1 / E - muži 50-59 [4] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:19:56.9 23:47.9
52 10 / B - muži 19-29 [510] Michal Purm 1992 CZE Rychlá smečka 02:20:43.4 24:34.4
53 18 / C - muži 30-39 [33] Tomáš Brebera 1986 CZE Sp MTB Vrchlabí 02:20:43.9 24:34.9
54 19 / C - muži 30-39hasic [26] Matěj Bitnar 1988 CZE SKH Královehradeckého kraje 02:20:45.2 24:36.2
55 3 / A - junioři [507] Matěj Bedrník 2000 CZE Firma Bedrník 02:21:14.4 25:05.4
56 11 / D - muži 40-49 [47] Milan Dunda 1975 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 02:21:17.5 25:08.5
57 20 / C - muži 30-39hasic [134] Jan Novotný 1986 CZE AC Lomnice 02:21:20.1 25:11.1
58 21 / C - muži 30-39 [723] Josef Rejfa 1985 CZE Luže 02:21:23.7 25:14.7
59 12 / D - muži 40-49 [96] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 02:21:41.9 25:32.9
60 13 / D - muži 40-49 [173] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:21:54.6 25:45.6
61 22 / C - muži 30-39 [158] Petr Steiner 1985 CZE Auto I.S.R. 02:21:56.5 25:47.5
62 14 / D - muži 40-49 [731] Michal Polák 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 02:21:59.2 25:50.2
63 15 / D - muži 40-49 [670] Daniel Šír 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 02:22:08.4 25:59.4
64 2 / E - muži 50-59hasic [476] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 02:22:11.3 26:02.3
65 3 / E - muži 50-59 [68] Pavel Hýsek 1965 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1 02:22:14.2 26:05.2
66 4 / E - muži 50-59 [38] Pavel Crha 1966 CZE So Ráj Hrubá Skála 02:22:53.3 26:44.3
67 11 / B - muži 19-29 [641] Marek Slavíček 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:23:03.9 26:54.9
68 16 / D - muži 40-49 [707] Jan Klápště 1977 CZE Jablonec nad Nisou 02:23:21.5 27:12.5
69 17 / D - muži 40-49 [521] Jan Oswald 1969 CZE Mimoň 02:23:36.9 27:27.9
70 23 / C - muži 30-39 [7] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 02:24:01.3 27:52.3
71 4 / A - junioři [59] Filip Hanousek 2000 CZE Bitters Superior Cyklofit team 02:24:05.6 27:56.6
72 18 / D - muži 40-49 [675] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint- Eleven team 02:24:23.3 28:14.3
73 24 / C - muži 30-39 [116] Josef Mach 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:24:28.9 28:19.9
74 25 / C - muži 30-39 [106] Martin Kupka 1982 CZE Štikov 02:25:59.9 29:50.9
75 5 / E - muži 50-59 [488] Jaroslav Chutný 1961 CZE Velocentrum stratos auto 02:27:06.2 30:57.2
76 19 / D - muži 40-49 [513] Radim Kavan 1978 CZE Team Cyklo Benda 02:27:19.5 31:10.5
77 12 / B - muži 19-29 [511] Matěj Lejsek 1993 CZE Team Cyklo Benda 02:27:21.2 31:12.2
78 26 / C - muži 30-39 [161] Radek Sušír 1979 CZE TRUXXXIK cycling 02:27:22.9 31:13.9
79 20 / D - muži 40-49 [475] Igor Palásek 1975 CZE OCA Brno 02:27:54.7 31:45.7
80 1 / PRESTIGE-Wprestige [15] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 02:27:58.3 31:49.3
81 21 / D - muži 40-49 [704] Jan Kristián 1970 CZE Liberec 02:28:01.7 31:52.7
82 27 / C - muži 30-39 [495] Filip Myška 1980 CZE Mouse Family 02:28:10.1 32:01.1
83 22 / D - muži 40-49 [183] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:28:32.9 32:23.9
84 6 / E - muži 50-59hasic [117] Miloš Machek 1965 CZE SK hasičů KH 02:28:37.6 32:28.6
85 1 / F - muži nad 60 [635] Richard Vosyka 1954 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:28:39.9 32:30.9
86 7 / E - muži 50-59 [192] Richard Zdeněk 1966 CZE Kbely Cycling Team 02:28:57.7 32:48.7
87 28 / C - muži 30-39 [109] Tomas Landgraf 1981 CZE Bikeclinic Cannondale 02:29:25.5 33:16.5
88 23 / D - muži 40-49 [483] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 02:29:28.1 33:19.1
89 24 / D - muži 40-49hasic [132] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:29:29.1 33:20.1
90 2 / PRESTIGE-Wprestige [23] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 02:29:29.6 33:20.6
91 13 / B - muži 19-29 [480] Dominik Hovorka 1994 CZE Aktivit Nový Bor 02:29:31.2 33:22.2
92 14 / B - muži 19-29 [492] Radek Lauryn 1997 CZE Vella Team 02:29:48.9 33:39.9
93 1 / H - ženy 19-29 [52] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 02:30:08.3 33:59.3
94 25 / D - muži 40-49 [88] Martin Kniha 1972 CZE CK Kolokrám 02:30:23.0 34:14.0
95 15 / B - muži 19-29 [706] Václav Vomáčko 1995 CZE Jičín 02:30:56.3 34:47.3
96 29 / C - muži 30-39 [126] Michal Miškovský 1981 CZE Jičín 02:31:04.5 34:55.5
97 26 / D - muži 40-49 [661] Jiří Kubelka 1973 CZE Rov team 02:31:08.4 34:59.4
98 16 / B - muži 19-29 [131] Michal Nosek 1996 CZE Symbio+ CE.Energy 02:31:48.5 35:39.5
99 27 / D - muži 40-49 [115] Jiří Macák 1978 CZE TJ Sokol Radim 02:32:08.9 35:59.9
100 30 / C - muži 30-39 [526] Matěj Hanwald 1988 CZE A.I.S. Team Jablonec 02:32:17.0 36:08.0
101 17 / B - muži 19-29 [700] Martin Balous 1998 CZE Praha 02:32:34.3 36:25.3
102 31 / C - muži 30-39 [468] Ladislav Kopecký 1985 CZE beMANIAX MADBIKE 02:32:45.0 36:36.0
103 18 / B - muži 19-29 [515] Václav Kamínek 1992 CZE Symbio Cannondale 02:32:48.3 36:39.3
104 19 / B - muži 19-29 [110] Jakub Laušman 1998 CZE Vřesník 02:33:23.9 37:14.9
105 20 / B - muži 19-29 [702] Martin Slavík 1993 CZE Veslaři Děčín 02:33:24.4 37:15.4
106 8 / E - muži 50-59hasic [25] Dalibor Binter 1964 CZE Haven team 02:33:44.3 37:35.3
107 21 / B - muži 19-29 [136] Dominik Petrnoušek 1999 CZE RockMachine-Cyklomax 02:33:45.4 37:36.4
108 32 / C - muži 30-39 [77] Lukáš Jelínek 1988 CZE Lysá nad Labem 02:33:49.0 37:40.0
109 28 / D - muži 40-49 [43] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:33:53.9 37:44.9
110 9 / E - muži 50-59 [121] Josef Matějka 1965 CZE VŮNĚ DŘEVA s.r.o. 02:34:04.2 37:55.2
111 33 / C - muži 30-39 [502] Jakub Hromádko 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:34:19.1 38:10.1
112 29 / D - muži 40-49 [659] Václav Beránek 1973 CZE Rovensko pod Troskami 02:34:20.2 38:11.2
113 34 / C - muži 30-39 [140] David Pour 1987 CZE beMANIAX MADBIKE 02:34:39.7 38:30.7
114 2 / H - ženy 19-29 [153] Denisa Skrbková 1989 CZE BEKO Bike and Ski Racing Team 02:34:42.4 38:33.4
115 1 / I - ženy 30-39 [742] Jana Málková 1986 CZE BEKO Bike Team 02:34:44.4 38:35.4
116 35 / C - muži 30-39 [143] Jaroslav Prokop 1983 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 02:34:45.0 38:36.0
117 30 / D - muži 40-49 [79] Zdeněk Ježek 1973 CZE BAKAKO Nová Paka 02:34:46.6 38:37.6
118 5 / A - juniořihasic [45] Jaroslav Dörner 2000 CZE Haven team 02:34:51.3 38:42.3
119 10 / E - muži 50-59 [48] Petr Dvořák 1968 CZE PCK Louda 02:34:56.6 38:47.6
120 11 / E - muži 50-59 [53] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:35:18.3 39:09.3
121 31 / D - muži 40-49 [93] Michal Král 1975 CZE Symbio+ CE.Energy 02:36:28.2 40:19.2
122 32 / D - muži 40-49 [448] Mario Doleček 1969 CZE EBM-TEAM Seiffen 02:36:49.9 40:40.9
123 33 / D - muži 40-49 [447] Thomas Weimling 1973 CZE Wandski Racing 02:36:51.3 40:42.3
124 22 / B - muži 19-29 [514] Petr Kamínek 1995 CZE SYMBIO+ CANNONDALE 02:37:01.0 40:52.0
125 36 / C - muži 30-39 [182] Vratislav Vojtěch 1982 CZE Železnice 02:37:01.2 40:52.2
126 12 / E - muži 50-59 [505] Uwe Mosig 1968 CZE Sebuitzer RV 02:37:13.1 41:04.1
127 34 / D - muži 40-49 [665] Petr Valeš 1976 CZE loosers bikers 02:37:16.9 41:07.9
128 37 / C - muži 30-39 [501] Lukáš Fejk 1988 CZE Carla.kupkolo.cz 02:37:54.7 41:45.7
129 35 / D - muži 40-49hasic [63] František Horčičko 1971 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:38:02.2 41:53.2
130 36 / D - muži 40-49 [3] Otakar Kobr 1974 CZE SUPERIOR SUN INVENT 02:38:07.0 41:58.0
131 37 / D - muži 40-49 [736] Pavel Jičínský 1976 CZE Kupkolo MTB Pardubice 02:38:46.8 42:37.8
132 38 / D - muži 40-49 [506] Martin Bulíř 1974 CZE AUTO KELY 02:39:38.8 43:29.8
133 39 / D - muži 40-49 [72] Martin Imlauf 1969 CZE RH Valdice 02:39:39.8 43:30.8
134 40 / D - muži 40-49 [124] Daniel Minarik 1978 CZE FABIO TEAM 02:39:51.0 43:42.0
135 41 / D - muži 40-49 [32] Tomáš Brand 1976 CZE PCK Louda 02:40:26.7 44:17.7
136 42 / D - muži 40-49 [464] Daniel Vaněk 1974 CZE Pinguin Diving 02:41:03.3 44:54.3
137 2 / F - muži nad 60 [184] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:41:46.5 45:37.5
138 38 / C - muži 30-39 [191] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 02:41:48.4 45:39.4
139 43 / D - muži 40-49 [75] Tomáš Janků 1972 CZE beMANIAX MADBIKE 02:41:48.9 45:39.9
140 44 / D - muži 40-49 [167] Pavel Šťovíček 1970 CZE RH Valdice 02:41:52.0 45:43.0
141 45 / D - muži 40-49 [105] Rostislav Kuklík 1973 CZE MTB HANZ 02:41:56.0 45:47.0
142 39 / C - muži 30-39 [517] Antonín Kudi 1986 CZE Doksy 02:42:00.2 45:51.2
143 3 / F - muži nad 60 [472] Jiří Slabý 1956 CZE CTM SILVINI R2 Sport 02:42:00.7 45:51.7
144 13 / E - muži 50-59 [446] Vladimír Kraus 1960 CZE jasipbike 02:42:02.2 45:53.2
145 40 / C - muži 30-39 [187] Jan Vraný 1982 CZE pinkhypo.cz 02:42:27.3 46:18.3
146 23 / B - muži 19-29 [498] Jan Kunc 1991 CZE KUPKOLO.cz 02:42:29.7 46:20.7
147 46 / D - muži 40-49 [496] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 02:42:31.7 46:22.7
148 47 / D - muži 40-49hasic [94] Petr Kroupa 1978 CZE Nová Ves nad Nisou 02:42:37.1 46:28.1
149 2 / I - ženy 30-39 [130] Martina Neumanová 1988 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:42:40.3 46:31.3
150 4 / F - muži nad 60 [49] Josef Fidranský 1958 CZE PLZEŇ 02:42:49.1 46:40.1
151 41 / C - muži 30-39 [680] Radek Drahoňovský 1980 CZE Sunski Academy Špindlerův Mlýn 02:43:38.2 47:29.2
152 24 / B - muži 19-29 [37] Adam Cech 1997 CZE Oklahoma City Jr. Blazers 02:43:44.6 47:35.6
153 48 / D - muži 40-49 [71] Jindřich Imlauf 1973 CZE FABIO TEAM 02:43:52.4 47:43.4
154 3 / PRESTIGE-Wprestige [632] Barbora Maříková 1990 CZE Bicykl Kříž Team 02:43:54.6 47:45.6
155 6 / A - junioři [159] Roman Strnad 2001 CZE Stevens CykloŠvec 02:44:03.8 47:54.8
156 7 / A - junioři [34] Daniel Břeň 2001 CZE SMS Team Kladno 02:44:08.2 47:59.2
157 14 / E - muži 50-59 [490] Ladislav Novotný 1959 CZE Kbely cycling team 02:44:09.5 48:00.5
158 1 / J - ženy 40-49 [29] Olga Bohabojová 1976 CZE Lékárna Zásmuky 02:44:11.1 48:02.1
159 42 / C - muži 30-39 [516] Roman Nouzák 1981 CZE Wurth cyvling team 02:44:20.4 48:11.4
160 15 / E - muži 50-59 [83] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:44:26.3 48:17.3
161 49 / D - muži 40-49 [108] Aleš Kužel 1974 CZE Rybnicek 02:44:26.7 48:17.7
162 25 / B - muži 19-29 [90] Pavel Kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka 02:44:35.5 48:26.5
163 50 / D - muži 40-49 [671] Jiri Podlipny 1977 CZE Lazne Belohrad 02:44:43.0 48:34.0
164 26 / B - muži 19-29 [104] Tomáš Kudrnáč 1989 CZE Mad Bike Be Maniax 02:45:03.8 48:54.8
165 43 / C - muži 30-39 [461] Jan Skrbek 1985 CZE Jičín 02:45:10.9 49:01.9
166 44 / C - muži 30-39 [467] Ctibor Havlík 1981 CZE Praha 02:47:07.5 50:58.5
167 2 / J - ženy 40-49 [17] Monika Klapková 1970 CZE beMANIAX MADBIKE 02:47:29.9 51:20.9
168 45 / C - muži 30-39 [118] Jan Mareček 1981 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:47:43.8 51:34.8
169 16 / E - muži 50-59 [144] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:48:23.1 52:14.1
170 17 / E - muži 50-59 [190] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:48:24.8 52:15.8
171 51 / D - muži 40-49 [663] Karel Patočka 1978 CZE Diamanty Patočka 02:48:27.8 52:18.8
172 52 / D - muži 40-49 [137] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK - cycling team 02:48:40.3 52:31.3
173 18 / E - muži 50-59 [103] miloslav kudrnac 1961 CZE Cyklopoint Jičín 02:50:31.8 54:22.8
174 8 / A - junioři [667] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 02:50:33.7 54:24.7
175 53 / D - muži 40-49 [156] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:51:13.9 55:04.9
176 54 / D - muži 40-49 [481] Kamil Krejny 1977 CZE HAVEN TEAM 02:51:46.2 55:37.2
177 55 / D - muži 40-49 [174] Václav Tutsch 1969 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:52:28.5 56:19.5
178 19 / E - muži 50-59 [494] Miloslav Michálek 1959 CZE Sázava 02:52:47.0 56:38.0
179 46 / C - muži 30-39 [638] Jan Havránek 1985 CZE Korejtko crew 02:52:58.0 56:49.0
180 47 / C - muži 30-39 [186] Jan Vrána 1987 CZE Rokytnice nad Jizerou 02:52:59.9 56:50.9
181 56 / D - muži 40-49 [497] Tomáš Dražek 1975 CZE Redpoint team 02:53:02.6 56:53.6
182 3 / H - ženy 19-29 [36] Eliška Buryšková 1997 CZE Trutnov 02:53:17.0 57:08.0
183 27 / B - muži 19-29 [686] Jindřich Macoun 1999 CZE Jičín 02:53:22.0 57:13.0
184 20 / E - muži 50-59 [456] Luboš Kotlář 1964 CZE RONAL CZ 02:53:59.0 57:50.0
185 48 / C - muži 30-39 [666] Petr Valenta 1980 CZE MTB Cyklo Benda 02:54:18.7 58:09.7
186 49 / C - muži 30-39 [73] Pavel Janata 1983 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:54:51.7 58:42.7
187 57 / D - muži 40-49 [457] Petr Kristižn 1973 CZE Heřmanice 02:55:02.0 58:53.0
188 3 / J - ženy 40-49 [669] Jana Melišíková 1977 CZE BMC Pavlišov 02:55:08.0 58:59.0
189 58 / D - muži 40-49100kg [139] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 02:55:08.4 58:59.4
190 59 / D - muži 40-49 [92] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 02:55:21.4 59:12.4
191 28 / B - muži 19-29 [66] Martin Houser 1990 CZE Mladá Boleslav 02:55:36.1 59:27.1
192 29 / B - muži 19-29 [703] Tomáš Havelka 1992 CZE Jičín 02:56:11.1 01:00:02.1
193 60 / D - muži 40-49 [8] Vladimír Hykyš 1976 CZE Six Monkeys 02:56:15.3 01:00:06.3
194 50 / C - muži 30-39 [76] Ladislav Jasso 1987 CZE Sp MTB Vrchlabí 02:56:17.4 01:00:08.4
195 51 / C - muži 30-39 [455] Martin Dolenský 1988 CZE Jičín 02:56:20.5 01:00:11.5
196 21 / E - muži 50-59 [653] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:58:42.0 01:02:33.0
197 52 / C - muži 30-39 [31] Lukáš Borna 1984 CZE Bělá pod Bezdězem 02:58:48.7 01:02:39.7
198 22 / E - muži 50-59 [41] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:58:52.9 01:02:43.9
199 30 / B - muži 19-29 [64] Jakub Horník 1991 CZE Kupkolo MTB team Pardubice 02:59:02.4 01:02:53.4
200 61 / D - muži 40-49 [150] Vladislav Rychtera 1970 CZE Prasklej řetěz Miletín 02:59:06.3 01:02:57.3
201 62 / D - muži 40-49 [684] Tomáš Pozdník 1970 CZE Starý Mateřov 02:59:14.4 01:03:05.4
202 63 / D - muži 40-49 [30] Radek Bohuňovský 1969 CZE Cyklo klub Jičín 02:59:37.5 01:03:28.5
203 4 / J - ženy 40-49 [482] Martina Stehlíková 1977 CZE Bicykl team Ústí nad Labem 02:59:44.4 01:03:35.4
204 23 / E - muži 50-59 [176] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 02:59:56.0 01:03:47.0
205 24 / E - muži 50-59 [145] Luboš Rauer 1966 CZE KABA SPORT Chotěboř 03:00:17.6 01:04:08.6
206 53 / C - muži 30-39 [55] Jaromír Gregor 1982 CZE Jičín 03:00:19.9 01:04:10.9
207 5 / J - ženy 40-49 [80] Romana Ježková 1975 CZE BAKAKO Nová Paka 03:00:31.8 01:04:22.8
208 31 / B - muži 19-29 [107] Jakub Kurjak 1998 CZE Horní Police 03:02:14.0 01:06:05.0
209 6 / J - ženy 40-49 [493] Magda Kovaříková 1976 CZE Bicykl Kříž team Ústí nad Labem 03:02:36.2 01:06:27.2
210 64 / D - muži 40-49 [509] Michal Purm 1972 CZE Rychlá smečka 03:02:38.7 01:06:29.7
210 54 / C - muži 30-39hasic [222] Milan Vanderka 1987 CZE Enika bike team 03:02:38.7 01:06:29.7
212 55 / C - muži 30-39 [705] Jan Kmoch 1985 CZE Galaxy Bike Tálín 03:03:11.3 01:07:02.3
213 65 / D - muži 40-49 [664] Martin Jareš 1972 CZE Amulet Rohozec 03:03:22.8 01:07:13.8
214 66 / D - muži 40-49 [454] Petr Dařbujan 1969 CZE TRUXXXIK cycling 03:04:41.3 01:08:32.3
215 56 / C - muži 30-39 [180] Lukáš Vik 1981 CZE WEBER TEAM 03:06:23.7 01:10:14.7
216 57 / C - muži 30-39 [749] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 03:07:41.7 01:11:32.7
217 67 / D - muži 40-49 [525] Bedřich Pelc 1970 CZE Praha 03:09:17.2 01:13:08.2
218 58 / C - muži 30-39 [642] Radek Maleček 1979 CZE - 03:09:25.1 01:13:16.1
219 68 / D - muži 40-49 [640] Petr Steiner 1973 CZE MTB PFS Vysokov 03:10:32.9 01:14:23.9
220 69 / D - muži 40-49 [458] Martin Jasenský 1977 CZE Jičín 03:11:33.3 01:15:24.3
221 70 / D - muži 40-49 [674] Jakub Frajkovský 1975 CZE - 03:11:33.6 01:15:24.6
222 59 / C - muži 30-39 [471] Miroslav Malý 1980 CZE 03:11:35.1 01:15:26.1
223 5 / F - muži nad 60 [518] Jiří Strnad 1956 CZE KCLKooperativa-Svijany 03:11:43.1 01:15:34.1
224 60 / C - muži 30-39 [122] Michal Mikšík 1987 CZE IDIADA CZ 03:12:39.6 01:16:30.6
225 71 / D - muži 40-49 [97] Michal Kubišta 1971 CZE Kubištovy Hořické trubičky Janka 03:14:01.4 01:17:52.4
226 61 / C - muži 30-39100kg [82] David Kaňka 1979 CZE KOZOJEDY 03:14:16.3 01:18:07.3
227 25 / E - muži 50-59 [752] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 03:14:29.4 01:18:20.4
228 26 / E - muži 50-59 [67] Petr Hrubý 1963 CZE MTB Jičín 03:15:36.1 01:19:27.1
229 72 / D - muži 40-49 [463] Martin Šatný 1976 CZE Pařezská Lhota 03:15:37.6 01:19:28.6
229 27 / E - muži 50-59 [462] Josef petr 1968 CZE cyklo 03:15:37.6 01:19:28.6
231 1 / K - ženy nad 50 [651] Ilona Fliedrová 1963 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 03:15:51.6 01:19:42.6
232 62 / C - muži 30-39 [157] Tomáš Spejchal 1988 CZE PKČL BIKE TEAM 03:15:52.1 01:19:43.1
233 28 / E - muži 50-59 [44] Jiří Doležal 1959 CZE Osek 03:16:51.0 01:20:42.0
234 73 / D - muži 40-49 [178] Pavel Vajsejtl 1973 CZE PV8 03:16:54.1 01:20:45.1
235 29 / E - muži 50-59 [508] Vladimír Slavík 1964 CZE Sobotka 03:16:55.9 01:20:46.9
236 74 / D - muži 40-49 [113] Arnošt Loos 1978 CZE SPORT KERDA 03:17:00.2 01:20:51.2
237 30 / E - muži 50-59hasic [46] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 03:17:00.7 01:20:51.7
238 6 / F - muži nad 60 [185] Josef Vrána 1958 CZE Rokytnice nad Jizerou 03:17:02.0 01:20:53.0
239 63 / C - muži 30-39 [469] Tomáš Matějka 1981 CZE Jičín 03:18:09.3 01:22:00.3
240 75 / D - muži 40-49 [711] Pavel Kupec 1973 CZE Kelvion 03:18:36.4 01:22:27.4
241 76 / D - muži 40-49 [152] Jan Sirovátko 1975 CZE (p)lej volej(bal) 03:18:45.3 01:22:36.3
242 64 / C - muži 30-39 [524] Pavel Miller 1981 CZE Choteč 03:18:58.1 01:22:49.1
243 31 / E - muži 50-59 [735] Jaromír Krejčí 1960 CZE Železnice 03:19:05.6 01:22:56.6
244 65 / C - muži 30-39 [732] Pavel Bureš 1982 CZE Dolní Bousov 03:19:27.0 01:23:18.0
245 66 / C - muži 30-39 [636] Ondřej Novotný 1985 CZE Dymokury 03:21:32.8 01:25:23.8
246 67 / C - muži 30-39 [683] Jaroslav Mašín 1984 CZE Theroio King 03:22:20.8 01:26:11.8
247 32 / B - muži 19-29 [27] Jiří Bittner 1999 CZE Český Brod 03:22:23.7 01:26:14.7
248 3 / I - ženy 30-39 [512] Petra Průchová 1983 CZE CYKLO BENDA 03:23:01.8 01:26:52.8
249 7 / F - muži nad 60 [656] Aleš Náhlovský 1957 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:23:10.8 01:27:01.8
250 68 / C - muži 30-39 [189] Michal Zábrodský 1983 CZE Vrchlabí 03:23:19.2 01:27:10.2
251 77 / D - muži 40-49 [453] Jaroslav Krejcar 1973 CZE Jičín 03:23:44.3 01:27:35.3
252 33 / B - muži 19-29 [123] Jan Mikšík 1990 CZE Jičín 03:25:22.3 01:29:13.3
253 4 / H - ženy 19-29 [111] Zuzana Vávrová 1992 CZE Enika bike team 03:27:00.0 01:30:51.0
254 32 / E - muži 50-59 [112] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 03:27:30.5 01:31:21.5
255 78 / D - muži 40-49 [101] Pavel Kučera 1975 CZE Brno 03:27:40.9 01:31:31.9
256 79 / D - muži 40-49100kg [733] Martin Kubišta 1976 CZE BAKAKO Nová Paka 03:27:50.0 01:31:41.0
257 80 / D - muži 40-49 [720] Libor Krásný 1969 CZE Žalov 03:28:30.1 01:32:21.1
258 33 / E - muži 50-59 [62] Pavel Holeček 1961 CZE SAZU.cz 03:28:36.6 01:32:27.6
259 69 / C - muži 30-39 [171] Jan Tobolka 1982 CZE Hořice 03:28:41.9 01:32:32.9
260 34 / E - muži 50-59 [449] Petr souček 1964 CZE SKI club Loučeň 03:28:51.5 01:32:42.5
261 35 / E - muži 50-59 [175] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 03:29:25.2 01:33:16.2
262 70 / C - muži 30-39 [470] Petr Vít 1987 CZE Jičín 03:29:43.2 01:33:34.2
263 34 / B - muži 19-29 [51] Vladimír Fortelka 1992 CZE Praha 9 03:30:27.6 01:34:18.6
264 71 / C - muži 30-39 [85] Jan Kazda 1988 CZE Koka Team 03:30:57.8 01:34:48.8
265 81 / D - muži 40-49 [682] pavel miškov 1976 CZE Podĕbrady 03:31:02.2 01:34:53.2
266 82 / D - muži 40-49 [147] Michal Remeš 1971 CZE Všechlapy 03:31:04.4 01:34:55.4
267 72 / C - muži 30-39 [148] Zdeněk Rozsypal 1984 CZE Notthor 03:31:19.7 01:35:10.7
268 73 / C - muži 30-39 [169] Michal Šuk 1988 CZE Notthor 03:31:37.1 01:35:28.1
269 8 / F - muži nad 60 [120] Václav Markvart 1955 CZE CykloPro Hobby Team 03:34:20.6 01:38:11.6
270 13 / PRESTIGEprestige [747] Marek Kubišta 1975 CZE Starousedlíci 03:34:29.9 01:38:20.9
271 36 / E - muži 50-59 [443] Tomáš Šipka 1962 CZE Garage Šipka 03:35:14.3 01:39:05.3
272 83 / D - muži 40-49100kg [125] Petr Mindl 1969 CZE Jičín 03:35:42.0 01:39:33.0
273 35 / B - muži 19-29 [701] Ondřej Augustin 1998 CZE LKP 03:36:09.5 01:40:00.5
274 74 / C - muži 30-39 [679] Vojtěch Wachtl 1986 CZE Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 03:37:12.2 01:41:03.2
275 75 / C - muži 30-39 [712] Ondřej Procházka 1982 CZE www.beedol.cz 03:38:04.3 01:41:55.3
276 37 / E - muži 50-59 [450] František cerha 1961 CZE Prondo team 03:40:09.2 01:44:00.2
277 76 / C - muži 30-39100kg [42] Jan Čurda 1983 CZE Stavební společnost Guttenberg 03:40:26.0 01:44:17.0
278 77 / C - muži 30-39100kg [114] Tomáš Macák 1979 CZE Drtikolové MTB Team 03:40:34.8 01:44:25.8
279 78 / C - muži 30-39 [141] Zdenek Prejza 1983 CZE Sadska 03:46:59.2 01:50:50.2
280 36 / B - muži 19-29100kg [57] Daniel Habich 1992 CZE HZS Jíčín,Směna A 03:47:10.6 01:51:01.6
281 84 / D - muži 40-49100kg [89] Antonin Kolbek 1971 CZE Petrov SKS 03:47:17.3 01:51:08.3
282 85 / D - muži 40-49 [677] Petr Kuboušek 1974 CZE NAC Pardubice 03:48:24.6 01:52:15.6
283 37 / B - muži 19-29 [135] Milan Novotný 1991 CZE Čakovičky 03:51:32.4 01:55:23.4
284 86 / D - muži 40-49 [154] Emilián Skřivan 1971 CZE Praha 10 - Horní Měcholupy 03:54:06.8 01:57:57.8
285 87 / D - muži 40-49 [466] Jaroslav Navrátil 1973 CZE elamBIKE 03:55:31.6 01:59:22.6
286 38 / B - muži 19-29 [155] Dominik Skřivan 1996 CZE Praha 03:57:20.1 02:01:11.1
287 38 / E - muži 50-59 [452] Pavel Strnad 1960 CZE WEBER TEAM 03:57:57.7 02:01:48.7
288 88 / D - muži 40-49 [188] Jiří Zábranský 1972 CZE Liberec 03:58:07.1 02:01:58.1
289 89 / D - muži 40-49 [479] Jiří Gebauer 1969 CZE DM 1 03:58:32.2 02:02:23.2
290 90 / D - muži 40-49 [721] Radek Drusan 1972 CZE exduro český ráj 04:02:25.4 02:06:16.4
291 91 / D - muži 40-49 [500] Jaroslav Matucha 1976 CZE Perpěta pro 04:26:45.0 02:30:36.0
292 79 / C - muži 30-39 [81] Přemysl Jindra 1986 CZE WEBER TEAM 04:30:41.2 02:34:32.2
292 92 / D - muži 40-49 [487] Daniel Zemančík 1970 CZE Nový Bor
292 80 / C - muži 30-39 [460] František Kotlář 1988 CZE Budčeves
292 80 / C - muži 30-39 [179] Lukáš Velechovský 1984 CZE Městec Králové
292 14 / PRESTIGEprestige [100] Marek Hejtmánek 1997 CZE SPORTON ŠUMPERK
DNF / C - muži 30-39 [478] Jiří Záliš 1988 CZE Pitrs bikes
DNF / D - muži 40-49 [535] Lubor Vaněk 1973 CZE Koupelny Vaněk
DNF / D - muži 40-49 [87] René Klapka 1975 CZE GARLAND
DNF / C - muži 30-39 [163] Jindřich Šír 1985 CZE GARLAND
DNF / PRESTIGEprestige [16] Lubomír Petruš 1990 CZE EthicSport
DNF / A - junioři [65] Radek Hořák 2000 CZE Koloklrám Team
DNF / B - muži 19-29 [168] Martin Šubr 1997 CZE beMANIAX MADBIKE
DNF / A - junioři [95] Štěpán Krupka 2003 CZE TKT
DNF / D - muži 40-49 [519] Michal Vávra 1970 CZE CMS
DNF / I - ženy 30-39 [520] Milena Mocková 1979 CZE Jablonec nad nisou
DNS / E - muži 50-59 [28] Boris Bittner 1964 CZE Český Brod
DNS / E - muži 50-59 [39] Jiří Čásenský 1968 CZE -
DNS / D - muži 40-49 [40] Jaroslav Černý 1978 CZE CykloPro Hobby Team
DNS / C - muži 30-39 [50] Roman Fiser 1984 CZE Benesov
DNS / D - muži 40-49 [54] Štěpán Gabriel 1976 CZE LKP Prachov
DNS / C - muži 30-39 [56] Lukáš Grof 1982 CZE 111 let LK Prachov
DNS / C - muži 30-39 [58] Lukáš Habich 1988 CZE SDH Kopidlno
DNS / C - muži 30-39 [61] Ondřej Hofman 1979 CZE Pro Music Prolog bike
DNS / K - ženy nad 50 [74] Marcela Jandová 1966 CZE WEBER TEAM
DNS / C - muži 30-39 [78] Miroslav Jero 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov
DNS / F - muži nad 60 [86] Jiří Kazda 1950 CZE Cyklo Point Jičín
DNS / B - muži 19-29 [91] Filip Kopecky 1998 CZE Jičín
DNS / C - muži 30-39 [99] Petr Kučera 1984 CZE GARLAND
DNS / D - muži 40-49 [119] Radek Marek 1978 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
DNS / C - muži 30-39 [127] Jaroslav Najman 1984 CZE Svatojánský ujezd37
DNS / C - muži 30-39 [128] Arnošt Náprstek 1986 CZE WEBER TEAM
DNS / C - muži 30-39100kg [129] Jiří Nechanický 1982 CZE Jilemnice
DNS / F - muži nad 60 [146] Jan Reisiegel 1948 CZE Praha 3
DNS / C - muži 30-39 [151] Jaroslav Sekač 1986 CZE WEBER TEAM
DNS / A - junioři [160] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team
DNS / C - muži 30-39 [162] Aleš Svoboda 1981 CZE CK Přestavlky
DNS / C - muži 30-39 [165] Martin Šourek 1984 CZE Jičín
DNS / A - junioři [170] František Švandrlík 2002 CZE Symbio+ CE.Energy
DNS / C - muži 30-39 [177] Jan Vachek 1980 CZE WEBER TEAM
DNS / C - muži 30-39 [181] Ondřej Vítek 1979 CZE WEBER TEAM
DNS / B - muži 19-29 [459] Jiří borovec 1989 CZE autoring
DNS / C - muži 30-39 [637] Jan Havránek 1985 CZE Korejtko crew
DNS / D - muži 40-49100kg [685] Tomáš Trojan 1973 CZE Pardubice
DNS / C - muži 30-39 [708] Ladislav Hájek 1980 CZE WEBER TEAM
DNS / PRESTIGEprestige [713] Marek Ságner 1990 CZE WEBER TEAM
DNS / D - muži 40-49 [722] Jindra Truska 1974 CZE Kolin
DNS / C - muži 30-39 [730] Lukáš Pechar 1980 CZE WEBER TEAM
DNS / C - muži 30-39 [845] Jiří Kužel 1979 CZE Enduro Český Ráj

result list 25km - fitnes jízda

start ~ 10:19:47

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / L - muži 20-39 [262] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 55:51.7
2 1 / M - muži 40 a starší [172] Luboš Toman 1969 CZE Carla.kupkolo.cz 56:57.6 01:05.9
3 1 / O - chlapci do 16 [270] Lukáš Procházka 2002 CZE Bitters Superior Cyklofit team 58:43.9 02:52.2
4 2 / L - muži 20-39 [290] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 58:52.0 03:00.3
5 1 / N - junioři 17-19 [238] Dominik Koudelka 2000 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 58:56.3 03:04.6
6 2 / M - muži 40 a starší [613] Daniel Vágner 1973 CZE Cyklo Vape Racing Team 59:07.0 03:15.3
7 2 / O - chlapci do 16 [246] Martin Kubišta ml. 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 59:22.0 03:30.3
8 3 / L - muži 20-39 [291] Jan Toman 1997 CZE Carla.kupkolo.cz 01:00:42.7 04:51.0
9 1 / S - juniorky do 16 [646] Kristýna Zemanová 2003 CZE Topforex Lapierre 01:01:26.5 05:34.8
10 3 / O - chlapci do 16 [231] Oldřich Jeřábek 2003 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 01:01:27.9 05:36.2
11 2 / S - juniorky do 16 [539] Natálie Pleskačová 2003 CZE EXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLIN 01:01:28.3 05:36.6
12 2 / N - junioři 17-19 [647] Miroslav Veselý 2001 CZE Active Tour 01:01:49.4 05:57.7
13 3 / N - junioři 17-19 [567] Jan Pekárek 1999 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:02:12.8 06:21.1
14 4 / O - chlapci do 16 [549] Ondřej Cmunt 2003 CZE Haven team 01:03:54.0 08:02.3
15 5 / O - chlapci do 16 [616] Vojta Dvořák 2003 CZE KUPKOLO.cz 01:04:02.0 08:10.3
16 6 / O - chlapci do 16 [263] Ondřej Plocek 2002 CZE Sobotka 01:04:16.4 08:24.7
17 3 / S - juniorky do 16 [614] Daniela Radová 2005 CZE Cykloklub Benešov 01:04:17.8 08:26.1
18 3 / M - muži 40 a starší [236] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:04:44.3 08:52.6
19 4 / S - juniorky do 16 [558] Karolína Bedrníková 2003 CZE Šelmok team 01:05:26.1 09:34.4
20 1 / P - ženy 20 a více [738] andrea maťhová 1997 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:05:46.6 09:54.9
21 7 / O - chlapci do 16 [649] Filip Nýdrle 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 01:06:13.2 10:21.5
22 5 / S - juniorky do 16 [249] Rozálie Kuchařová 2002 CZE FABIO TEAM 01:06:14.4 10:22.7
23 8 / O - chlapci do 16 [553] Ladislav Krebs 2003 CZE karla.kupkolo 01:06:24.4 10:32.7
24 4 / M - muži 40 a starší [561] Martin Doškář 1974 CZE Sobotka 01:06:29.3 10:37.6
25 5 / M - muži 40 a starší [243] Pavel Krupka 1976 CZE TKT 01:06:31.6 10:39.9
26 6 / M - muži 40 a starší [611] Hynek Dvořák 1972 CZE Yellow point 01:06:34.1 10:42.4
27 9 / O - chlapci do 16 [678] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 01:06:38.0 10:46.3
28 6 / S - juniorky do 16 [199] Martina Bartošová 2003 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 01:06:54.9 11:03.2
29 10 / O - chlapci do 16 [226] Patrik Hospodka 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:07:22.2 11:30.5
30 7 / M - muži 40 a starší [294] Josef Vaclavik 1962 CZE SKODA AUTO team 01:07:30.8 11:39.1
31 4 / L - muži 20-39 [676] Martin Polák 1979 CZE BAKAKO Nová Paka 01:07:35.2 11:43.5
32 5 / L - muži 20-39 [35] Lukáš Burda 1995 CZE DOMYJINAK 01:07:42.3 11:50.6
33 11 / O - chlapci do 16 [275] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:08:37.1 12:45.4
34 8 / M - muži 40 a starší [232] David Jungwirt 1971 CZE FABIO TEAM 01:08:50.4 12:58.7
35 12 / O - chlapci do 16 [285] JAN ŠUBRT 2005 CZE MTB SPARTAK VRCHLABÍ 01:08:58.5 13:06.8
36 9 / M - muži 40 a starší100kg [254] Marek Kvitský 1978 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 01:09:05.1 13:13.4
37 13 / O - chlapci do 16 [70] Matouš Chvátal 2003 CZE S sport Hronov 01:09:08.9 13:17.2
38 10 / M - muži 40 a starší [724] Josef Kubíček 1966 CZE Jičín 01:09:23.7 13:32.0
39 11 / M - muži 40 a starší [276] Jiří Slavík 1964 CZE Veslařský klub Děčín 01:09:23.9 13:32.2
40 4 / N - junioři 17-19 [266] Matěj Pošta 2000 CZE WEBER TEAM 01:09:41.5 13:49.8
41 2 / P - ženy 20 a více [645] Petra Zemanová 1975 CZE Kosmonosy 01:09:45.9 13:54.2
42 14 / O - chlapci do 16 [256] Martin Lamač 2003 CZE MS AUTO Česká Lípa 01:09:53.1 14:01.4
43 6 / L - muži 20-39 [282] Robert Šlor 1983 CZE Pardubice 01:09:57.9 14:06.2
44 12 / M - muži 40 a starší [248] Pavel Kuchař 1960 CZE FABIO TEAM 01:10:04.9 14:13.2
45 15 / O - chlapci do 16 [648] Libor Švec 2004 CZE CYKLOŠVEC GALAXY 01:10:47.5 14:55.8
46 7 / L - muži 20-39 [224] Jakub Havel 1985 CZE Dolní Bousov 01:10:50.6 14:58.9
47 7 / S - juniorky do 16 [551] Iva Kovaříková 2006 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 01:10:57.8 15:06.1
48 8 / L - muži 20-39 [688] Jaroslav Janák 1989 CZE Dolní Brusníce 01:11:02.2 15:10.5
49 13 / M - muži 40 a starší100kg [283] Jaroslav Šorm 1970 CZE Kola Šír Bělohrad 01:11:08.2 15:16.5
50 3 / P - ženy 20 a více [202] Petra Bezstarosti 1981 CZE BAKAKO Nová Paka 01:11:11.2 15:19.5
51 4 / P - ženy 20 a více [210] Petra Čeřovská 1981 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:11:15.3 15:23.6
52 5 / N - junioři 17-19 [696] Stanislav Heczko ml. 2001 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:11:16.7 15:25.0
53 9 / L - muži 20-39 [531] Jakub Pospíšil 1993 CZE microrisc 01:11:20.5 15:28.8
54 14 / M - muži 40 a starší [230] František Jenček 1972 CZE FABIO TEAM 01:11:22.8 15:31.1
55 16 / O - chlapci do 16 [550] Daniel Hovorka 2005 CZE Bicykl team Ústí nad Labem 01:11:23.3 15:31.6
56 17 / O - chlapci do 16 [565] Josef Dovolil 2005 CZE Jilemnice 01:11:40.4 15:48.7
57 15 / M - muži 40 a starší [566] Josef Dovolil 1975 CZE Jilemnice 01:11:41.0 15:49.3
58 16 / M - muži 40 a starší [694] Daniel Varga 1971 SVK Mladá Boleslav 01:11:41.5 15:49.8
59 17 / M - muži 40 a starší [564] Milan Pour 1952 CZE MTB Hořice 01:12:10.3 16:18.6
60 18 / M - muži 40 a starší [200] Tomáš Bělohoubek 1969 CZE HC SL Poděbrady 01:12:11.7 16:20.0
61 18 / O - chlapci do 16 [728] Filip Steiner 2004 CZE MTB PFS Vysokov 01:12:12.2 16:20.5
62 19 / M - muži 40 a starší [207] Jaroslav Cebula 1977 CZE Nový Bor 01:12:33.1 16:41.4
63 8 / S - juniorky do 16 [615] Eliška Smržová 2004 CZE Bicykl Kříž Junior Team 01:12:35.1 16:43.4
64 19 / O - chlapci do 16 [543] Richard severyn 2007 CZE EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín 01:12:35.3 16:43.6
65 5 / P - ženy 20 a vícehasic [281] Barbora Strnadová 1982 CZE Žacléř 01:12:38.8 16:47.1
66 9 / S - juniorky do 16 [218] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:12:39.5 16:47.8
67 20 / O - chlapci do 16 [650] Matyáš Nýdrle 2003 CZE Triatlon Jičín 01:12:40.0 16:48.3
68 10 / S - juniorky do 16 [280] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 01:12:44.3 16:52.6
69 6 / P - ženy 20 a více [225] Eliška Hornichová 1982 CZE Podkumburský Banditi 01:12:53.3 17:01.6
70 10 / L - muži 20-39 [278] Jakub Smitka 1984 CZE Na protest 01:12:54.2 17:02.5
71 20 / M - muži 40 a starší [268] Petr Pošvář 1973 CZE FABIO TEAM 01:12:56.8 17:05.1
72 21 / O - chlapci do 16 [247] Vojtěch Kuchař 2002 CZE Sobotka 01:13:01.8 17:10.1
73 21 / M - muži 40 a starší [725] Petr Horáček 1961 CZE Dexter Cycling 01:13:22.0 17:30.3
74 22 / M - muži 40 a starší [612] Zvonimír Pojda 1946 CZE Gepard Pardubice 01:13:27.0 17:35.3
75 11 / L - muži 20-39 [214] Roman Dobiáš 1980 CZE Libuň 01:13:31.5 17:39.8
76 23 / M - muži 40 a starší [557] David Ženatý 1976 CZE Jičín 01:13:42.7 17:51.0
77 22 / O - chlapci do 16 [547] Antonín Jura 2006 CZE Expres cz Scott team Kolín 01:13:50.1 17:58.4
78 11 / S - juniorky do 16 [208] Klára Cebulová 2006 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:14:00.2 18:08.5
79 7 / P - ženy 20 a více [532] Vanda Vojíková 1995 CZE Jičín 01:14:44.2 18:52.5
80 23 / O - chlapci do 16 [237] Jiří Koblasa 2004 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:15:08.1 19:16.4
81 24 / O - chlapci do 16 [228] Václav Jelínek 2002 CZE FABIO TEAM 01:15:20.4 19:28.7
82 25 / O - chlapci do 16 [552] Jan Munzar 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:15:26.1 19:34.4
83 26 / O - chlapci do 16 [690] Marek Dvořák 2005 CZE kupkolo 01:17:30.6 21:38.9
84 24 / M - muži 40 a starší [538] Stanislav Janda 1976 CZE Železnice 01:17:30.8 21:39.1
85 27 / O - chlapci do 16 [251] Matěj Kurjak 2003 CZE Horní Police 01:18:04.4 22:12.7
86 25 / M - muži 40 a starší [542] Miroslav Severyn 1972 CZE Expres cz scott team Kolin 01:18:32.8 22:41.1
87 28 / O - chlapci do 16 [548] Jan Pomahač 2005 CZE Bicykl team Ústí nad Labem 01:18:54.1 23:02.4
88 26 / M - muži 40 a starší [621] Marek Bláha 1966 CZE Hrádek 01:18:56.5 23:04.8
89 12 / L - muži 20-39 [227] Jan Chalupa 1979 CZE Jicin 01:18:58.0 23:06.3
90 27 / M - muži 40 a starší [289] Libor Tér 1969 CZE Hronov 01:19:00.5 23:08.8
91 28 / M - muži 40 a starší [559] Petr Bedrník 1968 CZE MTB TRIAL Mraveniště 01:19:06.5 23:14.8
92 12 / S - juniorky do 16 [617] Anna Pekárková 2002 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:19:07.7 23:16.0
93 8 / P - ženy 20 a více [620] Pavla Bláhová 1973 CZE KSN Hrádek 01:19:08.8 23:17.1
94 13 / L - muži 20-39 [217] Zbyněk Flídr 1994 CZE PHMZ Racing 01:19:27.3 23:35.6
95 9 / P - ženy 20 a vícehasic [245] Jana Kubátová 1978 CZE Rokytnice nad Jizerou 01:19:45.6 23:53.9
96 10 / P - ženy 20 a více [556] Romana Kociánová 1993 CZE Nová Paka 01:19:48.2 23:56.5
97 29 / M - muži 40 a starší [235] Jiří Klein 1978 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 01:19:49.6 23:57.9
98 14 / L - muži 20-39 [562] Michal Sudek 1989 CZE Jičín 01:19:50.4 23:58.7
99 1 / R - dívky 17-19 [221] Veronika Gottvaldova 2000 CZE Jičín 01:20:22.1 24:30.4
100 2 / R - dívky 17-19 [273] Tereza Rejfková 2000 CZE Železnice 01:20:23.7 24:32.0
101 11 / P - ženy 20 a více [529] Stanislava Šourková 1972 CZE ronal cz 01:20:25.4 24:33.7
102 30 / M - muži 40 a starší [530] Milan Šourek 1973 CZE RONAL CZ 01:20:26.4 24:34.7
103 29 / O - chlapci do 16 [193] Štěpán Adolf 2003 CZE Jičín 01:20:26.8 24:35.1
104 12 / P - ženy 20 a více [271] Marcela Raková 1967 CZE Alfa team 01:20:59.3 25:07.6
105 30 / O - chlapci do 16 [229] Alexandr Jenček 2002 CZE FABIO TEAM 01:21:38.4 25:46.7
106 31 / M - muži 40 a starší [240] Aleš Král 1974 CZE Libuň 01:21:55.0 26:03.3
107 32 / M - muži 40 a starší [541] Jiří Kyncl 1963 CZE Fischer international s.r.o. 01:22:53.7 27:02.0
108 33 / M - muži 40 a starší [609] Martin Táborský 1975 CZE Auto Kelly 01:23:06.2 27:14.5
109 15 / L - muži 20-39 [563] Jiří Mošna 1988 CZE FABIO TEAM 01:23:31.3 27:39.6
110 13 / S - juniorky do 16 [220] Maryana Goliney 2002 CZE www.carla.kupkolo.cz 01:23:39.2 27:47.5
111 14 / S - juniorky do 16 [201] Anna Benešová 2004 CZE www.carla.kupkolo.cz 01:23:39.6 27:47.9
112 31 / O - chlapci do 16 [265] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cyklo klub Jičín 01:23:50.0 27:58.3
113 34 / M - muži 40 a starší [264] Milan Podzimek 1975 CZE CK Jičín 01:23:51.5 27:59.8
114 16 / L - muži 20-39 [287] David Švancaran 1986 CZE Dolní bousov 01:24:08.1 28:16.4
115 35 / M - muži 40 a starší [619] Josef Bari 1964 CZE Gepard Pardubice 01:24:47.5 28:55.8
116 6 / N - junioři 17-19 [288] Filip Tér 2001 CZE S-Sport Hronov 01:24:58.6 29:06.9
117 13 / P - ženy 20 a více [258] Kateřina Mládková 1982 CZE Kněžice 01:25:04.5 29:12.8
118 17 / L - muži 20-39 [293] Miroslav Trojan 1983 CZE Weber team 01:25:17.1 29:25.4
119 36 / M - muži 40 a starší [269] Dušan Pour 1974 CZE GARLAND 01:25:23.0 29:31.3
120 37 / M - muži 40 a starší [204] Aleš Bíma 1978 CZE Jičín 01:25:26.5 29:34.8
121 14 / P - ženy 20 a více [260] Kateřina Pavlová 1997 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 01:25:36.4 29:44.7
122 15 / P - ženy 20 a více [257] Ilona Medlíková 1972 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 01:25:42.5 29:50.8
123 38 / M - muži 40 a starší [252] Pavel Kurka 1978 CZE Jičín 01:26:04.7 30:13.0
124 15 / S - juniorky do 16 [212] Anna Dědková 2003 CZE Železnice 01:26:31.0 30:39.3
125 39 / M - muži 40 a starší100kg [211] Michal Dědek 1976 CZE 01:26:31.3 30:39.6
126 32 / O - chlapci do 16 [739] Matouš Dolejší 2006 CZE Jičín 01:26:40.6 30:48.9
127 16 / P - ženy 20 a více [213] Šárka Deuseová 1969 CZE GARLAND 01:27:29.0 31:37.3
128 16 / S - juniorky do 16 [534] Valentina Vaňková 2006 CZE Jičín 01:27:48.2 31:56.5
129 33 / O - chlapci do 16 [255] Dominik Kvitský 2007 CZE Cyklo klub Jičín 01:27:52.9 32:01.2
130 17 / P - ženy 20 a více [560] Kateřina Bedrníková 1977 CZE MTB TRIAL Mraveniště 01:28:05.4 32:13.7
131 18 / P - ženy 20 a více [253] Romana Kvitská 1981 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 01:28:23.5 32:31.8
132 34 / O - chlapci do 16 [727] Tomáš Dolejší 2007 CZE CK Jičín 01:28:25.0 32:33.3
133 7 / N - junioři 17-19 [692] Daniel Rejtr 1999 CZE Mladá Boleslav 01:29:51.8 34:00.1
134 40 / M - muži 40 a starší [295] Vladimír Weiss 1958 CZE WEBER TEAM 01:31:05.7 35:14.0
135 35 / O - chlapci do 16 [234] David Kaňka 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 01:31:22.0 35:30.3
136 19 / P - ženy 20 a více [643] Martina Lexová 1975 CZE Ostroměř 01:31:24.4 35:32.7
137 41 / M - muži 40 a starší [279] Jiří Smolík 1974 CZE GARLAND 01:31:30.1 35:38.4
138 36 / O - chlapci do 16 [272] Marek Raška 2005 CZE TORATEC TEAM LOMENICE 01:31:43.7 35:52.0
139 20 / P - ženy 20 a více [203] Romana Bílková 1989 CZE Notthor 01:31:47.1 35:55.4
140 37 / O - chlapci do 16 [545] Kamil Novotný 2006 CZE Jičín 01:31:48.8 35:57.1
141 42 / M - muži 40 a starší [546] Marcel Novotný 1973 CZE Jičín 01:31:49.2 35:57.5
142 21 / P - ženy 20 a více [610] Iva táborská 1978 CZE AUTO KELY 01:31:59.2 36:07.5
143 43 / M - muži 40 a starší [737] Michal Špaček 1978 CZE Holín 01:32:09.6 36:17.9
144 22 / P - ženy 20 a více [209] Eva Cyranyová 1973 CZE Fit Club Jičín 01:32:16.5 36:24.8
145 23 / P - ženy 20 a více [250] Martina Kulhánková 1977 CZE Jičín 01:33:34.2 37:42.5
146 24 / P - ženy 20 a více [274] Gabriela Rychterová 1972 CZE Jičín 01:35:34.0 39:42.3
147 44 / M - muži 40 a starší [292] Vladek Trenka 1969 CZE GARLAND 01:35:36.0 39:44.3
148 25 / P - ženy 20 a více [746] Michaela Lofflerová 1976 CZE Přepeře 01:38:17.7 42:26.0
149 18 / L - muži 20-39 [205] Petr Bodlák 1980 CZE Garland 01:38:53.1 43:01.4
150 26 / P - ženy 20 a více [286] LEONA ŠUBRTOVÁ 1974 CZE TATRALEADER 01:40:26.7 44:35.0
151 45 / M - muži 40 a starší [197] Petr Baranyk 1961 CZE FABIO TEAM 01:41:09.9 45:18.2
152 46 / M - muži 40 a starší [533] Jiří Berný 1950 CZE jičín 01:42:27.4 46:35.7
153 27 / P - ženy 20 a více [277] Šárka Slavíková 1968 CZE Ovesná 01:45:18.8 49:27.1
154 28 / P - ženy 20 a více [198] Zdeňka Baranyková 1958 CZE FABIO TEAM 01:45:27.3 49:35.6
155 38 / O - chlapci do 16 [241] Kryštof Král 2005 CZE Symbio+ CE.Energy 01:45:34.8 49:43.1
156 39 / O - chlapci do 16 [555] David Šnajdr 2009 CZE Ďáblovec Počerni 01:46:50.8 50:59.1
157 40 / O - chlapci do 16 [741] Jakub Jasenský 2009 CZE 4FUN 01:46:53.0 51:01.3
158 47 / M - muži 40 a starší [554] Jan Šnajdr 1976 CZE Ďáblové z Počernic 01:46:55.9 51:04.2
159 48 / M - muži 40 a starší [267] Tomáš Pošta 1964 CZE WEBER TEAM 01:47:03.3 51:11.6
160 29 / P - ženy 20 a více [740] Hana Jasenská 1981 CZE 4fun 01:47:25.3 51:33.6
161 49 / M - muži 40 a starší [206] Roman Brumlich 1963 CZE Popovice 65 01:48:07.6 52:15.9
162 30 / P - ženy 20 a více [644] Pavlína Veselá 1971 CZE Jičín 01:48:08.3 52:16.6
163 17 / S - juniorky do 16 [726] Barbora Šťastná 2004 CZE Železnice 01:48:46.7 52:55.0
163 50 / M - muži 40 a starší [734] Michal Šťastný 1978 CZE Železnice 01:48:46.7 52:55.0
165 41 / O - chlapci do 16 [242] Jakub Král 2008 CZE Symbio CE.Energy 01:48:54.8 53:03.1
166 51 / M - muži 40 a starší [223] Dalibor Hajský 1973 CZE Riwall pro 01:49:45.6 53:53.9
167 52 / M - muži 40 a starší [194] Jiří Apolín 1973 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS CYCLING TEAM 01:51:20.4 55:28.7
168 42 / O - chlapci do 16 [195] Jan Apolín 2006 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS CYCLING TEAM 01:51:21.8 55:30.1
169 18 / S - juniorky do 16 [536] Eliška Navrátilová 2008 CZE elamBIKE 01:59:18.6 01:03:26.9
170 19 / L - muži 20-39 [537] Michal Navrátil 1988 CZE Triatlon Jičín 01:59:19.6 01:03:27.9
171 20 / L - muži 20-39 [219] Miroslav Garaj 1983 CZE APROPO JIČÍN 01:59:26.6 01:03:34.9
172 19 / S - juniorky do 16 [544] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 02:37:39.6 01:41:47.9
173 53 / M - muži 40 a starší [748] Ivan Goga 1960 CZE Špinavý záda 04:26:10.8 03:30:19.1
DNS / S - juniorky do 16 [196] Anna Apolínová 2002 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
DNS / P - ženy 20 a více [215] Veronika Dudová 1977 CZE Zdice
DNS / M - muži 40 a starší100kg [216] Josef Erben 1969 CZE Garland
DNS / P - ženy 20 a více [233] Eva Jungwirtová 1980 CZE FABIO TEAM
DNS / P - ženy 20 a více [239] Bára Koudelková 1998 CZE Bílsko u Hořic
DNS / R - dívky 17-19 [244] Sandra Křepelová 2001 CZE Active Tour Cycling Tour
DNS / M - muži 40 a starší [259] Miroslav Pavlíček 1977 CZE Chlumec nad Cidlinou
DNS / O - chlapci do 16 [261] Tomáš Pekárek 2007 CZE LSK Lomnice nad Popelkou
DNS / M - muži 40 a starší [284] Petr Šubr 1965 CZE Be Maniax MADBIKE
DNS / O - chlapci do 16 [314] Jan Munzar 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
DNS / O - chlapci do 16 [527] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín
DNS / P - ženy 20 a více [540] Petra Červinková 1971 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
DNS / O - chlapci do 16 [779] Dominik Kvitský 2007 CZE Cyklo klub Jičín
DNS / M - muži 40 a starší [812] David Jungwirt 1971 CZE FABIO TEAM
DNS / O - chlapci do 16 [846] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín
DNS / S - juniorky do 16 [868] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys
DNS / O - chlapci do 16 [883] Filip Nýdrle 2005 CZE BAKAKO Nová Paka
DNS / O - chlapci do 16 [884] Matyáš Nýdrle 2003 CZE Triatlon Jičín

result list elektrokola na trase 25km

start ~ 10:19:47

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Ženy [296] Markéta Králová 1978 CZE Symbio+ CE.Energy 01:48:56.3

result list Bobíci - odstrkovadla

start ~ 10:28:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Muži [297] Tomáš Matuška 2015 CZE Nymburk 00:26.7
2 2 / Muži [743] Petr Pošvář 2014 CZE Staré Ždánice 00:30.5 00:03.8
3 1 / Ženy [569] Amélie Lodrová 2015 CZE Cyklofit cycling 00:31.6 00:04.9
4 3 / Muži [298] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:35.3 00:08.6
5 4 / Muži [689] Šimon Šourek 2015 CZE Jičín 00:37.6 00:10.9
6 5 / Muži [760] Felix Litresits 2016 CZE Tour de Ralsuo 01:08.4 00:41.7
7 6 / Muži [631] Dominik Kapucián 2015 CZE Jičín 01:13.1 00:46.4
8 2 / Ženy [761] Markéta Dotisková 2015 CZE FABIO TEAM 01:16.3 00:49.6
9 7 / Muži [1000] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:01.0 01:34.3
10 3 / Ženy [591] Ella Pechová 2016 CZE Ostružno 02:02.3 01:35.6
11 8 / Muži [744] Sam Buri 2015 CZE Haven team 03:03.1 02:36.4
12 4 / Ženy [762] Veronika Jindráková 2015 CZE Jičín 03:11.8 02:45.1
13 5 / Ženy [710] Helena Šuková 2015 CZE Notthor 05:34.4 05:07.7
DNS / Muži [877] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM

result list Naděje I kluci

start ~ 10:40:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Muži [568] Oliver Lodr 2012 CZE Cyklofit cycling 00:27.9
2 2 / Muži [300] Matyáš Kudrna 2012 CZE Bitters Superior Cyklofit team 00:33.2 00:05.3
3 3 / Muži [693] Jakub Šorf 2012 CZE Haven team SK Svojkov 00:33.8 00:05.9
4 4 / Muži [687] Daniel Budina 2012 CZE Chomutice 00:38.6 00:10.7
5 5 / Muži [750] Jakub Zelený 2012 CZE Bitters Superrior Cyklofit 00:39.6 00:11.7
6 6 / Muži [757] Martin Hornich 2013 CZE Nová Paka 00:58.8 00:30.9
7 7 / Muži [769] Filip Hradzil 2012 CZE Brno 00:59.6 00:31.7
8 8 / Muži [695] Jan Šebek 2012 CZE Jičín 01:04.7 00:36.8
9 9 / Muži [759] Oliver Litresits 2012 CZE Tour de Razsuo 01:05.2 00:37.3
10 10 / Muži [771] Adam Ouředníček 2012 CZE Jičín 01:19.6 00:51.7
11 11 / Muži [585] Matěj Vaněk 2014 CZE Jičín 01:24.0 00:56.1
12 12 / Muži [629] Vítek Vágner 2013 CZE Praha 9 01:24.9 00:57.0
13 13 / Muži [588] Matyáš Dolenský 2013 CZE Jičín 01:26.7 00:58.8
14 14 / Muži [658] Adam Repka 2013 CZE Valdice 01:28.3 01:00.4
15 15 / Muži [624] Viktor Duczynski 2013 CZE Cyklo klub Jičín 01:29.4 01:01.5
16 16 / Muži [604] Tomáš Kuk 2014 CZE Kupkolo 01:34.0 01:06.1
17 17 / Muži [600] Tadeáš Havlík 2013 CZE Praha 10 01:36.3 01:08.4
18 18 / Muži [299] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:48.2 01:20.3
19 19 / Muži [603] Michael Bohm 2014 CZE Kupkolo 01:49.0 01:21.1
20 20 / Muži [764] Daniel Krykorka 2014 CZE Jičín 01:51.0 01:23.1
21 21 / Muži [751] Vojtěch Bodlák 2013 CZE Jičín 01:54.2 01:26.3
DNS / Muži [775] Adam Repka 2013 CZE Valdice

result list Naděje I holky

start ~ 10:47:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Ženy [654] Sofie Lhotáková 2013 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 00:43.5
2 2 / Ženy [321] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:52.2 00:08.7
3 3 / Ženy [623] Alice Kosáčková 2012 CZE Jilemnice 00:56.1 00:12.6
4 4 / Ženy [571] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 00:57.0 00:13.5
5 5 / Ženy [320] Anežka Cyrany 2012 CZE Fit Club Jičín 00:59.0 00:15.5
6 6 / Ženy [323] Rozálie Zemanová 2012 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 01:04.2 00:20.7
7 7 / Ženy [709] Ema Šuková 2012 CZE Jičín 01:07.5 00:24.0
8 8 / Ženy [763] Nikol Vícová 2012 CZE Mladá Boleslav 01:13.8 00:30.3
9 9 / Ženy [717] Anežka Gogová 2012 CZE Pardubice 01:18.8 00:35.3
10 10 / Ženy [589] Tina kuželová 2013 CZE Enduro Český Ráj 01:22.6 00:39.1
11 11 / Ženy [765] Tereza Benešová 2013 CZE Jičín 01:23.5 00:40.0
12 12 / Ženy [319] Magdalena Cyrany 2014 CZE Fit Club Jičín 01:27.0 00:43.5
13 13 / Ženy [716] Eliška Gojová 2013 CZE Pardubice 01:37.5 00:54.0
14 14 / Ženy [322] Agáta Švancaránová 2014 CZE Dolní Bousov 01:46.8 01:03.3
15 15 / Ženy [622] Elen Jenčková 2014 CZE Jičín 02:22.5 01:39.0
16 1 / Muži [758] Viktorie Hejlová 2013 CZE Jičín 02:44.9 02:01.4
DNS / Ženy [792] Alice Kosáčková 2012 CZE Jilemnice
DNS / Ženy [796] Elen Jenčková 2014 CZE Jičín

result list Naděje II kluci

start ~ 10:55:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [308] Jakub Zeman 2009 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 01:19.6 00:25.2 (1)
2 2 / Muži [301] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cyklo klub Jičín 01:26.8 00:07.2 00:32.3 (3)
3 3 / Muži [590] Marek Janda 2009 CZE Cyklo klub Jičín 01:27.0 00:07.4 00:32.0 (2)
4 4 / Muži [305] Tomáš Kudrna 2009 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:28.5 00:08.9 00:34.3 (4)
5 5 / Muži [593] Štěpán Bondy 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:28.7 00:09.1 00:34.8 (5)
6 6 / Muži [575] Vojta Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 01:30.3 00:10.7 00:36.8 (6)
7 7 / Muži [698] Lukáš Třeska 2010 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:35.2 00:15.6 00:39.1 (9)
8 8 / Muži [745] Max Buri 2011 CZE Haven team 01:36.0 00:16.4 00:38.6 (7)
9 9 / Muži [578] Adam Přenosil 2011 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 01:36.5 00:16.9 00:39.1 (8)
10 10 / Muži [606] Kryštof Novotný 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 01:39.9 00:20.3 00:42.6 (10)
11 11 / Muži [718] Jakub Trousil 2010 CZE Bicykl team Ústí nad Labem 01:46.7 00:27.1 00:48.6 (14)
12 12 / Muži [607] Lukáš Trllo 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 01:48.4 00:28.8 00:46.1 (11)
13 13 / Muži [598] Martin Šlambor 2010 CZE Pakli Sport Klub 01:50.5 00:30.9 00:50.7 (15)
14 14 / Muži [592] Vojtěch Pech 2011 CZE Ostružno 01:51.8 00:32.2 00:47.1 (13)
15 15 / Muži [302] Marek Duczynski 2010 CZE CK Jičín 01:53.4 00:33.8 00:46.6 (12)
16 16 / Muži [605] Milan Kuk 2011 CZE Kupkolo 01:54.7 00:35.1 00:51.4 (16)
17 17 / Muži [691] Tomáš Stránský 2009 CZE Jičín 02:02.7 00:43.1 00:55.4 (17)
18 18 / Muži [304] Šimon Kordík 2011 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 02:05.3 00:45.7 00:59.3 (18)
19 19 / Muži [303] Ondřej Havel 2011 CZE Dolní Bousov 02:10.9 00:51.3 01:03.6 (21)
20 20 / Muži [657] Leon Skácel 2011 CZE Fitclub Jičín 02:13.0 00:53.4 00:59.9 (19)
21 21 / Muži [697] Kryštof Pekárek 2011 CZE Jičín 02:20.0 01:00.4 01:02.8 (20)
22 22 / Muži [626] Filip Minařík 2010 CZE Jičín 02:28.7 01:09.1 01:11.5 (22)
23 23 / Muži [770] Matouš Bouška 2011 CZE Kbelnice 02:45.8 01:26.2 01:17.5 (24)
24 24 / Muži [630] Matouš Vyhlídka 2011 CZE Jičín 02:48.8 01:29.2 01:16.6 (23)
24 24 / Muži [715] Matyáš Fejfar 2011 CZE Úlibice 23:57:09.7 (25)
DNS / Muži [306] Matyáš Kvitský 2010 CZE Cyklo klub Jičín
DNS / Muži [307] Tomáš Trchalík 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř
DNS / Muži [778] Leon Skácel 2011 CZE Fitclub Jičín
DNS / Muži [786] Matyáš Kvitský 2010 CZE Cyklo klub Jičín
DNS / Muži [794] Tomáš Trchalík 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř

result list Naděje II holky

start ~ 11:02:16

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Ženy [441] Nelly Kussmannová 2010 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 01:25.4 00:32.0 (1)
2 2 / Ženy [309] Tereza Austová 2009 CZE Aktivit bike team 01:26.9 00:01.5 00:32.6 (2)
3 3 / Ženy [652] Kristýna Lhotáková 2011 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:33.1 00:07.7 00:39.0 (3)
4 4 / Ženy [719] Lucie Zelená 2010 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:33.5 00:08.1 00:39.7 (4)
5 5 / Ženy [662] Kateřina Hašková 2009 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:36.5 00:11.1 00:41.8 (6)
6 6 / Ženy [596] Adéla Pokorná 2009 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:38.8 00:13.4 00:40.0 (5)
7 7 / Ženy [570] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 01:39.2 00:13.8 00:43.4 (8)
8 8 / Ženy [766] Lucie Soukupová 2009 CZE CK 1967 česká Kamenice, z.s. 01:39.7 00:14.3 00:42.2 (7)
9 9 / Ženy [768] Tereza Hrazdilová 2011 CZE Brno 01:51.9 00:26.5 00:51.3 (11)
10 10 / Ženy [660] Amálie Dajčová 2010 CZE Bitters Superrior Cyklofit 01:57.4 00:32.0 00:46.1 (9)
11 11 / Ženy [602] Anna Beranová 2011 CZE kupkolo.cz 01:58.3 00:32.9 00:48.8 (10)
12 12 / Ženy [756] Eliška Bodláková 2010 CZE Jičín 02:18.0 00:52.6 01:01.2 (14)
13 13 / Ženy [574] Linda Novotná 2010 CZE Jičín 02:18.3 00:52.9 00:51.6 (12)
14 14 / Ženy [608] Nikola Jenčková 2011 CZE TJ Sokol Jičín 02:18.8 00:53.4 00:59.3 (13)
15 15 / Ženy [655] Vanessa Skácelová 2009 CZE Fitclub Jičín 02:24.5 00:59.1 01:06.5 (15)
16 16 / Ženy [767] Barbora Žmolilová 2010 CZE Bavoku Jičín 02:39.2 01:13.8 01:14.0 (17)
17 17 / Ženy [627] Makrkéta Steklá 2011 CZE MTB Sedliště 02:52.6 01:27.2 01:12.0 (16)
18 18 / Ženy [628] Lucie Vomáčková 2011 CZE MTB Staré Místo 02:56.3 01:30.9 01:16.0 (18)
DNS / Ženy [777] Vanessa Skácelová 2009 CZE Fitclub Jičín
DNS / Ženy [795] Nikola Jenčková 2011 CZE TJ Sokol Jičín
DNS / Ženy [856] Tereza Hrazdilová 2011 CZE Brno