2013-06-14 - 2013-06-15 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]
běh 25km
|
celkem: 45 , men : 36, Muži do 39: 22, women: 9, Ženy do 39: 7, Muži do 59: 12, Muži nad 60: 2, Ženy do 59: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Krakonošova 100
|
celkem: 424 , men : 369, Muži: 369, women: 55, Ženy: 55 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 10:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 45 participants
(
36 of men,
9 of women)
25km
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži do 39 | | Punda Václav | CZE | 1990 | rt_sh | Praha 12 |
Ženy do 39 | | Rambová Marcela | CZE | 1974 | Högner / Gomango | Hradec Králové |
Muži do 39 | | Řezníček Jakub | CZE | 1986 | RBZ Praha | Praha 1 |
Muži do 39 | 1 | Cuvelier Maxence | FRA | 1984 | Praha | Praha |
Muži do 39 | 2 | Homola Daniel | CZE | 1986 | Benešov | Benešov |
Muži do 39 | 3 | Chuchvalec Petr | CZE | 1983 | Praha 7 | Praha 7 |
Muži do 59 | 4 | Klein Petr | CZE | 1973 | Podhorní Újezd A Vojice | Podhorní Újezd A Vojice |
Muži do 39 | 5 | Klein Lukaš | CZE | 1985 | Slsný | Slsný |
Ženy do 39 | 6 | Kopecká Zuzana | CZE | 1979 | Praha 9 | Praha 9 |
Muži do 59 | 7 | Mařáček Zdeněk | CZE | 1967 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Ženy do 59 | 8 | Menšíková Marcela | CZE | 1972 | Hulín | Hulín |
Muži do 39 | 9 | Pecina David | CZE | 1974 | Eleven Run Team | Jablonec nad Nisou |
Muži do 59 | 10 | Petr Miloš | CZE | 1973 | BK Česká Proseč | Praha 5 |
Muži do 59 | 11 | Podrázský Martin | CZE | 1971 | Louny | Louny |
Muži do 39 | 12 | Roman Martin | CZE | 1983 | Praha | Praha |
Muži do 39 | 13 | Postulm Ondřej | CZE | 1981 | Praha | Praha |
Muži do 59 | 14 | Řezníček Milan | CZE | 1967 | veteráni ÚRNa | Praha |
Muži do 39 | 15 | Dokulil Zdeněk | CZE | 1980 | Olomouc | Olomouc |
Muži do 39 | 16 | Sladecek David | CZE | 1978 | Zeleneč | Zeleneč |
Muži do 39 | 17 | Strouhal Vojtěch | CZE | 1986 | TRUE GRIT | Hradec Králové |
Muži do 59 | 18 | Syrovatko Jiri | CZE | 1970 | Praha | Praha |
Muži do 39 | 19 | Šimeček Tomáš | CZE | 1978 | Praha 9 | Praha 9 |
Muži do 39 | 20 | Tejnor Jan | CZE | 1981 | Praha 5 | Praha 5 |
Muži do 59 | 21 | Tomasik Andrzej | POL | 1969 | Zielona Góta | Zielona Góta |
Ženy do 39 | 22 | Tomisová Martina | CZE | 1985 | Praha 5 | Praha 5 |
Ženy do 39 | 23 | Zrzavecká Lada | CZE | 1989 | Czech Skyrunning Team | Praha |
Ženy do 39 | 24 | Hostinská Petra | CZE | 1982 | Hisport Team | Praha |
Ženy do 39 | 25 | Rychnovská Dagmar | CZE | 1975 | Košťálov | Košťálov |
Ženy do 59 | 26 | Procházková Irena | CZE | 1957 | TJ Háje | Praha 4 |
Muži do 59 | 27 | Erlebach David | CZE | 1971 | Kunčice | Kunčice |
Muži do 59 | 28 | Havlíček Ivo | CZE | 1966 | Lánov | Lánov |
Muži do 59 | 29 | Vejnar Josef | CZE | 1957 | ÄŒSK SKI Vysoké | Horní Sytová 75 |
Muži do 39 | 30 | Fanta Radek | CZE | 1979 | Třebihošť | Třebihošť |
Muži nad 60 | 31 | Zahola Jan | CZE | 1950 | ČD Tanvald | Jablonec n. N. |
Muži do 59 | 32 | Wolf David | CZE | 1972 | Janov Nad Nisou | Desná |
Muži do 59 | 33 | Hojač Mojmír | CZE | 1958 | Ho Tanvald | Desná |
Muži do 39 | 34 | Štverák Ondřej | CZE | 1984 | Pernštějn Holomajzna Pardubice | Pardubice |
Muži do 39 | 35 | Brýdl Ivo | CZE | 1989 | Hvězda SKP Pardubice | Pardubice |
Muži do 39 | 36 | Šembera Štěpán | CZE | 1987 | Perníková lajna | Pardubice |
Muži do 39 | 37 | Szulc Adam | POL | 1976 | Zielona Góra | Zielona Góra |
Muži nad 60 | 38 | Groh Stanislav | CZE | 1946 | Ac Vrchlabí | Vrchlabí |
Muži do 39 | 39 | Moravec Pavel | CZE | 1982 | Dubí | Dubí |
Muži do 39 | 40 | Kalný Tomáš | CZE | 1994 | Praha | Praha |
Ženy do 39 | 41 | Doubková Zuzana | CZE | 1984 | Opice Tanvald | Tanvald |
Muži do 39 | 42 | Bouda Zdeněk | CZE | 1980 | Death A.D. Huť | Huť |
start ~ 21:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 424 participants
(
369 of men,
55 of women)
100km
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | | Carvan Martin | CZE | 1983 | Lanškroun | Lanškroun |
Ženy | | Jordánková Silvie | CZE | 1969 | Kopřivnice | Kopřivnice |
Muži | | Klos Petr | CZE | 1971 | Kopřivnice | Kopřivnice |
Muži | | Stančo Ladislav | CZE | 1977 | SK Hory beraní hlavy | Čelákovice |
Muži | 101 | Albert Martin | CZE | 1970 | Hradec nad Moravicí | Hradec nad Moravicí |
Ženy | 102 | Altmann Martina | GER | 1961 | Dippoldiswalde | Dippoldiswalde |
Muži | 103 | Baciák Pavel | CZE | 1977 | Nechutná společnost | Mohelnice |
Muži | 104 | Bahník Michal | CZE | 1994 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Muži | 105 | Balatka Josef | CZE | 1970 | Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou |
Muži | 106 | Bartek Tomáš | CZE | 1970 | | |
Muži | 107 | Bařinka Michal | CZE | 1989 | Dharmoví tuláci | Černošice |
Muži | 108 | Bařinka Antonín | CZE | 1958 | Kroměříž | Kroměříž |
Muži | 109 | Bayer Martin | CZE | 1985 | Brno | Brno |
Muži | 110 | Bednář Daniel | CZE | 1986 | X-TRAIL ORLOVÁ | Řepiště |
Muži | 111 | Bejr Zdeněk | CZE | 1984 | Nová Paka | Nová Paka |
Muži | 112 | Beneš Miroslav | CZE | 1981 | Praha | Praha |
Muži | 113 | Beneš Stanislav | CZE | 1966 | LUČNÍ-LABSKÁ BOUDA | Pec pod Sněžkou |
Muži | 114 | Beneš Jan | CZE | 1993 | tata, mama, semtam brigáda | Bystřice pod Hostýnem |
Ženy | 115 | Bergerová Marie Laura | CZE | 1968 | Zlín | Zlín |
Muži | 116 | Berka Oldřich | CZE | 1983 | SK Suadra | Neratovice |
Ženy | 117 | Bernášková Martina | CZE | 1989 | Kladno | Kladno |
Muži | 118 | Bernát Matěj | CZE | 1995 | Salomon-run | Bystřice pod Hostýnem |
Muži | 119 | Bezdíček Vojtěch | CZE | 1991 | Generali | Vrchlabí |
Muži | 120 | Bezchleba Michal | CZE | 1981 | Mnichovo Hradiště | Mnichovo Hradiště |
Ženy | 121 | Bielinova Petra | CZE | 1977 | Praha 4 | Praha 4 |
Muži | 122 | Binar Marek | CZE | 1971 | Jednota | Hradec nad Moravicí |
Muži | 123 | Blaštík Miroslav | CZE | 1965 | Zeleneč | Zeleneč |
Ženy | 124 | Bogušovská Gabriela | CZE | 1973 | Mníšek Pod Brdy | Mníšek Pod Brdy |
Muži | 125 | Bolehovský Pavel | CZE | 1971 | Praha 8 | Praha 8 |
Muži | 126 | Borov Tomáš | CZE | 1984 | Pohodáři | Vrchlabí |
Muži | 127 | Bradáč Martin | CZE | 1981 | Praha | Praha |
Ženy | 128 | Brandejská Lenka | CZE | 1986 | Vysoké Chvojno | Vysoké Chvojno |
Muži | 129 | Bright Jack | GBR | 1979 | Praha 4 | Praha 4 |
Ženy | 130 | Brokešová Lucie | CZE | 1985 | CS-1000 | Rudoltice |
Muži | 131 | Brolík Tomáš | CZE | 1987 | Trutnov | Trutnov |
Ženy | 132 | Brozová Zuzana | CZE | 1986 | Pardubice | Pardubice |
Muži | 133 | Bruna Michal | CZE | 1986 | Praha | Praha 10 |
Ženy | 134 | Brunová Naďa | CZE | 1985 | Praha | Praha |
Muži | 135 | Bukovjan Vlastimil | CZE | 1961 | KES BUKTEAM | Otrokovice |
Muži | 136 | Bulíček Petr | CZE | 1960 | Uhlířské Janovice | Uhlířské Janovice |
Muži | 137 | Cafourek Jan | CZE | 1988 | Kladno | Kladno |
Muži | 138 | Sehnal Jiří | CZE | 1988 | Praha | Praha |
Muži | 139 | Cerman Vladimír | CZE | 1983 | Vrchlabí | Vrchlabí |
Ženy | 140 | Cermanová Zuzana | CZE | 1986 | Vrchlabí | Vrchlabí |
Muži | 141 | Červený Matěj | CZE | 1977 | Relative Team | Praha 8 |
Muži | 142 | Cisár Peter | SVK | 1979 | CS1000 | Chtelnica |
Muži | 143 | Crha Zdeněk | CZE | 1979 | Mk Kladno | Kamenné Žehrovice |
Ženy | 144 | Cupalová Lenka | CZE | 1965 | Břeclav | Břeclav |
Muži | 145 | Cvik Pavol | CZE | 1985 | Praha | Praha |
Muži | 146 | Czarnowski Piotr | POL | 1972 | Warszawa | Warszawa |
Muži | 147 | Čabla Zdeněk | CZE | 1956 | Stay Hard | Slaný 1 |
Muži | 148 | Čada Radomír | CZE | 1988 | Brno-střed | Brno-střed |
Muži | 149 | Čapský Jan | CZE | 1973 | Praha 10 - Záběhlice | Praha 10 - Záběhlice |
Muži | 150 | Čáslava Chakradhara | CZE | 1975 | Sri Chinmoy Marathon Team | Zlín |
Muži | 151 | Čechura Martin | CZE | 1988 | Mpm Team | Rokycany |
Muži | 152 | Čermák Jan | CZE | 1984 | Praha | Praha |
Muži | 153 | Černoch Adam | CZE | 1975 | Praha | Praha |
Muži | 154 | Černý Michal | CZE | 1981 | Pardubice | Pardubice |
Muži | 155 | Černý Ivan | CZE | 1959 | IVAN | Jevišovice |
Muži | 156 | Černý Richard | CZE | 1972 | Poděbrady | Poděbrady |
Muži | 157 | Černý Jiří | CZE | 1978 | Zemědělci | Nechanice |
Muži | 158 | Červený Zbyněk | CZE | 1962 | LUČNÍ-LABSKÁ BOUDA | Pec pod Sněžkou |
Muži | 159 | Čihák Olaf | CZE | 1978 | dalkovepochody.cz | Praha 4, Modřany |
Muži | 160 | Čížek Petr | CZE | 1984 | Vikýřovice | Vikýřovice |
Muži | 161 | Danko Štěpán | CZE | 1973 | Praha 4 | Praha 4 |
Muži | 162 | Des Kamil | CZE | 1981 | Říčany u brna | Říčany u brna |
Muži | 163 | Dolejš Vilém | CZE | 1973 | KČT LOKO TEPLICE | PRAHA 4-PISNICE |
Muži | 164 | Doucha Filip | CZE | 1970 | Praha 11 | Praha 11 |
Ženy | 165 | Douchová Irena | CZE | 1971 | Praha 11-chodov | Praha 11-chodov |
Muži | 166 | Dubský Marek | CZE | 1991 | Pardubice | Pardubice |
Muži | 167 | Duraj Lukas | CZE | 1983 | Praha | Praha |
Muži | 168 | Dvorský Petr | CZE | 1977 | Brno | Brno |
Muži | 169 | Dvořák Karel | CZE | 1974 | Měřín | Měřín |
Muži | 170 | Eichler Tomas | CZE | 1981 | Trutnov | Trutnov |
Muži | 171 | Eremka Libor | CZE | 1988 | Humpolec | Humpolec |
Ženy | 172 | Ernstová Marta | CZE | 1978 | Hukvaldy | Hukvaldy |
Muži | 173 | Fiala Ondřej | CZE | 1978 | Jílové u Prahy | Jílové u Prahy |
Ženy | 174 | Fidlerová Jana | CZE | 1975 | Ženy sobě | Česká Skalice |
Muži | 175 | Figura Tomáš | CZE | 1986 | Hodonín | Hodonín |
Muži | 176 | Fojtík Martin | CZE | 1977 | CS-1000 | Žamberk |
Muži | 177 | Francke Jan | CZE | 1984 | Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou |
Muži | 178 | Gášek Ladislav | CZE | 1984 | Praha 7 - Holešovice | Praha 7 - Holešovice |
Muži | 179 | Gehlhaar Robert | BEL | 1978 | Herent | Herent |
Muži | 180 | Goga Tomáš | CZE | 1984 | WEBER TEAM | Jičín |
Muži | 181 | Gotvald Tomáš | CZE | 1977 | Kolín | Kolín |
Muži | 182 | Graman Michal | CZE | 1977 | Poděbrady | Poděbrady |
Muži | 183 | Greguš Dalibor | SVK | 1977 | neznamy | Križovany nad Dudváhom |
Muži | 184 | Grulich Roman | CZE | 1986 | Jinočany | Jinočany |
Muži | 185 | Habasko Pavel | CZE | 1985 | Praha | Praha |
Muži | 186 | Hais Jan | CZE | 1994 | Pec p sněžkou | Pec p sněžkou |
Muži | 187 | Hájek Lukáš | CZE | 1988 | FitBox Kladno | Nové Strašecí |
Ženy | 188 | Hajská Lenka | CZE | 1975 | Železný Brod | Železný Brod |
Ženy | 189 | Haničáková Lenka | CZE | 1981 | Praha 9 | Praha 9 |
Muži | 190 | Haničinec Tomáš | CZE | 1984 | Uherské Hradiště | Uherské Hradiště |
Muži | 191 | Hantsche Gerd | GER | 1956 | Jena | Jena |
Muži | 192 | Hanzlík Václav | CZE | 1974 | Liberec | Liberec |
Muži | 193 | Hartman Martin | CZE | 1982 | Praha | Praha |
Muži | 194 | Havel Petr | CZE | 1968 | MPM TEAM | Plzeň |
Muži | 195 | Havelka Tomáš | CZE | 1976 | Břeclav | Břeclav |
Ženy | 196 | Házová Kristina | CZE | 1971 | Báječné ženy v běhu | Jilemnice |
Muži | 197 | Hejkrlík Antonín | CZE | 1952 | hejahejtrail.cz | Litomyšl |
Ženy | 198 | Hejkrlíková Iva | CZE | 1982 | hejahejtrail.cz | Lánov |
Ženy | 199 | Hejkrlíková Věra | CZE | 1954 | HEJ HEJ | Litomyšl |
Muži | 200 | Hink Ondřej | CZE | 1997 | Praha 4 | Praha 4 |
Ženy | 201 | Hladká Michaela | CZE | 1974 | Čelákovice | Čelákovice |
Muži | 202 | Hlaváč Tomáš | CZE | 1976 | EXTREME FETROCK TEAM | Zlín |
Muži | 203 | Hloušek Jan | CZE | 1982 | Sokol Bozkov | Bozkov |
Muži | 204 | Hložek Marek | CZE | 1974 | STS Chvojkovice | Praha 4 |
Muži | 205 | Hlúbik Miroslav | CZE | 1984 | Praha | Praha |
Muži | 206 | Hofman Jiří | CZE | 1970 | CS-1000 | Praha 15 |
Muži | 207 | Horák Michal | CZE | 1979 | 4texpedice | Praha |
Muži | 208 | Horký Lukáš | CZE | 1986 | Vrchlabí | Vrchlabí |
Muži | 209 | Horyna Lubomír | CZE | 1973 | Praha 9 | Praha 9 |
Muži | 210 | Hrbas Jan | CZE | 1981 | Skřivany | Skřivany |
Muži | 211 | Hrubý Petr | CZE | 1973 | Velké Popovice | Velké Popovice |
Muži | 212 | Hrubý Miroslav | CZE | 1945 | - | Praha 10 |
Muži | 213 | Hřebíček Karel | CZE | 1965 | Luční bouda | Praha 4 |
Muži | 214 | Hulka Lukas | CZE | 1982 | Vegan Power | Praha 7 |
Muži | 215 | Humpolíček Jiří | CZE | 1980 | Český Brod | Český Brod |
Muži | 216 | Hušek Stanislav | CZE | 1968 | PA-STA | Praha 4 |
Muži | 217 | Hyška Petr | CZE | 1979 | Praha 10 | Praha 10 |
Muži | 218 | Chlubna Petr | CZE | 1974 | Břeclav | Břeclav |
Ženy | 219 | Jakešová Klára | CZE | 1987 | SK Babice | Praha |
Muži | 220 | Jančík Robin | CZE | 1980 | EXTREME FETROCK TEAM | Hošťálková |
Ženy | 221 | Janechova Katarina | SVK | 1982 | TK Filozof | Trnava |
Muži | 222 | Janků Pavel | CZE | 1974 | Sac ŠpindlerŮv MlÝn | Vrchlabi |
Muži | 223 | Jelen Jindřich | CZE | 1974 | SKI Skuhrov n.B. | Solnice |
Ženy | 224 | Jeřábková Kristýna | CZE | 1978 | Horní Branná | Horní Branná |
Muži | 225 | Jílek Petr | CZE | 1985 | Šestajovice | Šestajovice |
Ženy | 226 | Bradáčová Petra | CZE | 1986 | Praha 10 | Praha 10 |
Muži | 227 | Jindra Marek | CZE | 1985 | To Je Dlooouhý | Praha |
Ženy | 228 | Jindrová Jana | CZE | 1955 | Praha | Praha |
Ženy | 229 | Závěrková Věra | CZE | 1989 | HP Inc. | Praha |
Muži | 230 | Jirák Roman | CZE | 1975 | Břehy | Břehy |
Muži | 231 | Jirkal Martin | CZE | 1985 | Praha - Zbraslav | Praha - Zbraslav |
Muži | 232 | Jiruš Jan | CZE | 1977 | Nespeky | Nespeky |
Muži | 233 | Jiříček Josef | CZE | 1974 | PARENT PROJECT | Sezimovo Ústí |
Muži | 234 | Paloncý Pavel | CZE | 1984 | Sanasport Warmpeace | Šumperk |
Muži | 235 | Jurečka Richard | CZE | 1977 | Brno | Brno |
Muži | 236 | Jurka Marek | CZE | 1971 | TATRATEAm | Vyškov |
Muži | 237 | Juska Jan | CZE | 1982 | Milovice | Milovice |
Muži | 238 | Kadavý Tomáš | CZE | 1985 | Pardubice | Pardubice |
Muži | 239 | Kaláb Martin | CZE | 1985 | Nové Veselí | Nové Veselí |
Muži | 240 | Kápl Vojtěch | CZE | 1991 | Hrdějovice | Hrdějovice |
Muži | 241 | Karč Jakub | CZE | 1974 | Tonto Forever | Babice |
Muži | 242 | Kárník Tomáš | CZE | 1975 | Praha 3 | Praha 3 |
Muži | 243 | Kavalír Josef | CZE | 1982 | žádný | Petkovy |
Muži | 244 | Kučera František | CZE | 1986 | Praha | Praha |
Muži | 245 | Klugar Jindřich | CZE | 1978 | BalticTrio | Pardubice |
Muži | 247 | Knypl Jaroslav | CZE | 1974 | Praha 7 | Praha 7 |
Muži | 248 | Kocáb Radomil | CZE | 1973 | Praha 10 - Štěrboholy | Praha 10 - Štěrboholy |
Muži | 249 | Kocyan Přemysl | CZE | 1977 | Střítěž u Českého Těšína | Střítěž u Českého Těšína |
Muži | 250 | Kolebacz Leszek | CZE | 1985 | Bohumín 3 | Bohumín 3 |
Muži | 251 | KOLLER Pavel | CZE | 1970 | Hostomice pod Brdy | Hostomice pod Brdy |
Muži | 252 | Kolovrat Zdeněk | CZE | 1974 | Krmelec u Charlieho | Praha |
Muži | 253 | Koptiš Jaroslav | CZE | 1983 | CS1000/Netolice | Netolice |
Muži | 254 | Korzański Krystian | POL | 1979 | 36HDCzB | Jastrzębie Zdrój |
Muži | 255 | Kostelník Jiří | CZE | 1983 | Brno | Brno |
Muži | 256 | Koszyk Rafał | POL | 1979 | Opole | Opole |
Muži | 257 | Košťák Roman | CZE | 1974 | GASSO Team | Jablonec nad Nisou |
Muži | 258 | Koubík David | CZE | 1977 | Dobřichovice | Dobřichovice |
Muži | 259 | Kováč Jaroslav | SVK | 1964 | ZSE RUN | Hurbanova Ves |
Muži | 260 | Kovar Ondrej | CZE | 1979 | Liberec 14 | Liberec 14 |
Ženy | 261 | Kovarova Vendula | CZE | 1980 | Praha 5 Radotin | Praha 5 Radotin |
Muži | 262 | Kovařík Zbyněk | CZE | 1974 | Březová Nad Svitavou | Březová Nad Svitavou |
Muži | 263 | Kozlík Otakar | CZE | 1959 | radioklub OK1OMY Hostovice | Pardubice |
Ženy | 264 | Kožíšková Lenka | CZE | 1982 | Vinařice | Vinařice |
Muži | 265 | Krakeš Lukáš | CZE | 1981 | Litoměřice | Litoměřice |
Muži | 266 | Krch Karel | CZE | 1976 | Kunštát | Kunštát |
Muži | 267 | Krycner Václav | CZE | 1979 | Brníkov | Brníkov |
Muži | 268 | Kubíček Jiří | CZE | 1963 | Kostelec nad Orlicí | Kostelec nad Orlicí |
Muži | 269 | KUBIŠTA PETR | CZE | 1970 | marathon Plzen | PRAHA 5 ZLIČÍN |
Muži | 270 | Kubišta Pavel | CZE | 1972 | Praha 9 | Praha 9 |
Muži | 271 | Kubový Michal | CZE | 1985 | Praha | Praha |
Muži | 272 | Kučera Petr | CZE | 1972 | KES BUKTEAM | Otrokovice |
Muži | 273 | Kučera Martin | CZE | 1974 | Březová nad Svitavou | Březová nad Svitavou |
Muži | 274 | Kučera Jan | CZE | 1978 | Brno | Brno |
Muži | 275 | Kudlák Petr | CZE | 1976 | Baltic Trio | Praha 5 |
Muži | 276 | Kukla Michal | CZE | 1990 | Lucík&Moxxi&Lesil | Praha 11 |
Muži | 277 | Kůs Marek | CZE | 1970 | | |
Muži | 278 | Kutrzyński Marcin | POL | 1974 | Wrocław | Wrocław |
Muži | 279 | Kvasnička Michal | CZE | 1981 | kafe a cigáro | Nový Bydřov |
Muži | 280 | Lešák Jiří | CZE | 1988 | jezevecrace.com | Jablonec nad Nisou |
Muži | 281 | Libertin Jindřich | CZE | 1965 | Zákolany | Zákolany |
Muži | 282 | Limberský Tomáš | CZE | 1983 | Bašť | Bašť |
Muži | 283 | Liška Ladislav | CZE | 1970 | Chomutov | Chomutov |
Muži | 284 | Lobotka Jiří | CZE | 1987 | - | Rumburk |
Muži | 285 | Macias Waldemar | POL | 1958 | Zielona Góra | Zielona Góra |
Ženy | 286 | Macková Johana | CZE | 1992 | Trutnov | Trutnov |
Muži | 287 | Macura Radek | CZE | 1975 | Praha - Kyje | Praha - Kyje |
Muži | 288 | Mahdal Josef | CZE | 1940 | Olomouc - Slavonín | Olomouc - Slavonín |
Muži | 289 | Mácha Jan | CZE | 1971 | Ústrašice | Ústrašice |
Muži | 290 | Machačka Jakub | CZE | 1987 | Praha 5 | Praha 5 |
Muži | 291 | Maléř Lumír | CZE | 1969 | Praha | Praha |
Muži | 292 | Malinký Stanislav | CZE | 1970 | | |
Ženy | 293 | Mandlíková Lada | CZE | 1970 | | |
Muži | 294 | Marek Pavel | CZE | 1968 | MK Seitl Ostrava/ČAU | Jenštejn |
Muži | 295 | Mareš Radek | CZE | 1976 | Praha | Praha |
Muži | 296 | Trávníček Martin | CZE | 1970 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Muži | 297 | Martynek Ivan | SVK | 1972 | CS-1000 | Vrutky |
Muži | 298 | Mašek Ondřej | CZE | 1972 | Pardubice | Pardubice |
Muži | 299 | Maška Petr | CZE | 1984 | Trutnov | Trutnov |
Muži | 300 | Mataj Jaromír | CZE | 1979 | 4T Expedice | Praha |
Muži | 301 | Mauler Jaroslav | CZE | 1978 | Zodaga | Račice-Pístovice |
Muži | 302 | May Richard | CZE | 1952 | Kladno | Kladno |
Muži | 303 | Mazůrek Ladislav | CZE | 1951 | Mimoň | Mimoň |
Muži | 304 | Mazůrek Roman | CZE | 1980 | Triclub Česká Lípa | Česká Lípa |
Muži | 305 | Michal Kolář Michal | CZE | 1988 | Tilak, babos-sport.cz | Olomouc |
Muži | 306 | Mikásko Aleš | CZE | 1970 | Perunova družina | Hodkovice nad Mohelkou |
Muži | 307 | Mikl Rostislav | CZE | 1978 | Praha 8 | Praha 8 |
Muži | 308 | Miňha Roman | CZE | 1973 | Šimonova 1103 Praha Řepy | Šimonova 1103 Praha Řepy |
Muži | 309 | Mišák Milan | CZE | 1963 | Návrat starých časů | Brno |
Muži | 310 | Mišurec David | CZE | 1981 | Praha 7 | Praha 7 |
Muži | 311 | Moravec Radek | CZE | 1972 | Smečno | Smečno |
Muži | 312 | Mrověc Tomáš | CZE | 1988 | Devotion Team | Ostrava |
Ženy | 313 | Mücková Petra | CZE | 1984 | Do pohody Montane Vivobarefoot team | Příbor |
Muži | 314 | Mucha Jiří | CZE | 1974 | Velké Meziříčí | Velké Meziříčí |
Muži | 315 | Müller David | CZE | 1985 | Praha- Radotín | Praha- Radotín |
Muži | 316 | Musil Petr | CZE | 1974 | Hostivař Boys | Praha |
Muži | 317 | Navrátil Luboš | CZE | 1971 | Ostřešany | Ostřešany |
Ženy | 318 | Nemcova Ilvaka | CZE | 1981 | Sri Chinmoy Maraton Team | Praha 4 |
Ženy | 319 | Němcová EVa | CZE | 1988 | České Budějovice | České Budějovice |
Muži | 320 | Němeček Ondřej | CZE | 1976 | Kostelní Hlavno | Kostelní Hlavno |
Ženy | 321 | Němečková Martina | CZE | 1965 | Praha | Praha |
Muži | 322 | Nerad Karel | CZE | 1989 | Sezimovo Ústí | Sezimovo Ústí |
Muži | 323 | Neuman Ondřej | CZE | 1976 | kafe a cigáro | Novy Bydzov |
Muži | 324 | Nico Staes | CZE | 1974 | Praha | Praha |
Muži | 325 | Noll Marek | CZE | 1974 | Torpédo Suchdol | Praha 6, Suchdol |
Muži | 326 | Nouza Oldřich | CZE | 1978 | Metaři | Hostivice |
Muži | 327 | Novák Petr | CZE | 1977 | HSK - cycling team | Hradec Králové |
Muži | 328 | Novotný Jan | CZE | 1975 | Tábor | Tábor |
Muži | 329 | Nypl Miroslav | CZE | 1970 | | |
Ženy | 330 | Nývltová Martina | CZE | 1975 | Báječné ženy v běhu | Česká Skalice |
Muži | 331 | Odehnal Jan | CZE | 1984 | běžec výboru dobré vůle nadace Olgy Havlové | Havlíčkův Brod |
Muži | 332 | Ogły Krystian | POL | 1977 | KULINARNA STRONA MOCY/KB SOBÓTKA | Sobótka |
Muži | 333 | Olšovský Vítězslav | CZE | 1983 | Báječné ženy v běhu | Praha 10 - Horní Měcholupy |
Ženy | 334 | oršulová lucie | CZE | 1975 | praha | praha |
Muži | 335 | Pačka Jan | CZE | 1985 | Praha 7 | Praha 7 |
Ženy | 336 | Pachmanová Jana | CZE | 1970 | | |
Muži | 337 | Pala Mojmír | CZE | 1989 | KBB-klub Beskydskych behen | Koprivnice |
Muži | 338 | Palásek Aleš | CZE | 1974 | Paldové | Praha 4 |
Muži | 339 | Partl Lukáš | CZE | 1984 | Liberec | Liberec |
Muži | 340 | Pašek Jan | CZE | 1984 | Plzeň | Plzeň |
Muži | 341 | Pašek Marcel | CZE | 1975 | Melechov team | Melechov |
Muži | 342 | Pavlica Marek | CZE | 1990 | Brno | Brno |
Muži | 343 | Pavlík Libor | CZE | 1976 | Košířské Šlapky | Praha 5 - Košíře |
Muži | 344 | Pecháň Petr | CZE | 1968 | Cyklo Harant Pecka | Jičín |
Muži | 345 | Peitz Michal | CZE | 1971 | Krkonošský survival | Jílové u Prahy |
Muži | 346 | Pektor Stanislav | CZE | 1980 | Biketriatlon Morkovice | Morkovice |
Muži | 347 | Petr jan | CZE | 1995 | X-TRAIL ORLOVÁ | Praha |
Muži | 348 | Petrouš Ivo | CZE | 1967 | Praha 7 | Praha 7 |
Muži | 349 | Pilař Lukas | CZE | 1980 | Sanasport Team | Králův Dvůr |
Muži | 350 | Pippig Karsten | GER | 1967 | Sparkasse Vogtland | Reichenbach |
Muži | 351 | Pleva Petr | CZE | 1961 | Jen Tak Pro Radost | Zlín |
Muži | 352 | Plíva Petr | CZE | 1979 | Praha 11 | Praha 11 |
Muži | 353 | Pluhař Karel | CZE | 1983 | Topic PR | Čelákovice |
Muži | 354 | Poddaný Vít | CZE | 1982 | Skřivany | Skřivany |
Muži | 355 | Pohlodek Jan | CZE | 1980 | Hodkovice Nad Mohelkou | Hodkovice Nad Mohelkou |
Muži | 356 | Pokorný Jiří | CZE | 1974 | Slaný | Slaný |
Muži | 357 | Pokorný Miloš | CZE | 1971 | České Budějovice | České Budějovice |
Muži | 358 | Popovič Jan | CZE | 1974 | Dubí | Dubí |
Ženy | 359 | Popovová Martina | CZE | 1974 | Praha 4 | Praha 4 |
Muži | 360 | Pospíšil Pavel | CZE | 1973 | Mountain Maniacs | Teplice |
Muži | 361 | Pošar Zdeněk | CZE | 1983 | Plzeň | Plzeň |
Muži | 362 | Pošvanc Ladislav | CZE | 1968 | Teplice, Trnovany | Teplice, Trnovany |
Muži | 363 | Potocek Pavel | CZE | 1960 | Vrtule Ledska | Konecna |
Muži | 364 | Potocek Jan | CZE | 1990 | Vrtule Ledska | Konecna |
Muži | 365 | Prahl Radim | CZE | 1974 | Running Tours Prague | Kostelec n.č.l. |
Muži | 366 | Prislinger Petr | CZE | 1984 | Náchod | Náchod |
Muži | 367 | Pristach Ján | SVK | 1970 | CS-1000 | Bánovce nad Bebravou |
Muži | 368 | Procházka Martin | CZE | 1981 | Tommy Walkers | Pardubice |
Muži | 369 | Procházka Jan | CZE | 1982 | Rudná | Rudná |
Muži | 370 | Průša Martin | CZE | 1976 | Praha | Praha |
Muži | 371 | Puntigam Smarana | AUT | 1971 | Sri Chinmoy Maraton Team | Wien |
Muži | 372 | Ráček Martin | CZE | 1984 | SKI | Praha |
Muži | 373 | Rajský Josef | CZE | 1986 | Praha | Praha |
Muži | 374 | Randýsek Vít | CZE | 1974 | Zbrojovka Vsetín | Vsetín |
Muži | 375 | RANSDORF Jiří | CZE | 1957 | Praha 7 | Praha 7 |
Muži | 376 | Repáč Vladimír | CZE | 1960 | Lipník nad Bečvou | Lipník nad Bečvou |
Muži | 377 | Robovský Rostislav | CZE | 1954 | SK Městec Králové | Městec Králové |
Muži | 379 | Rols Pierre | CZE | 1958 | Praha | Praha |
Muži | 380 | Ruta Luboš | CZE | 1977 | Jičín | Jičín |
Muži | 381 | Růžička Lukáš | CZE | 1989 | Jirkov | Jirkov |
Muži | 382 | Řezníček Tomáš Alexandr | CZE | 1990 | Řevnice | Řevnice |
Muži | 383 | Řídel Jakub | CZE | 1975 | Praha | Praha |
Muži | 384 | Salinger Jan | CZE | 1980 | Tupesy | Tupesy |
Ženy | 385 | Balatková Martina | CZE | 1983 | Bozkov | Bozkov |
Muži | 386 | Sedlacek Michal | CZE | 1982 | Trutnov | Trutnov |
Ženy | 387 | Sedlářová Lucie | CZE | 1975 | sportlav | Čelákovice |
Muži | 388 | Selucký Uddhava | CZE | 1969 | Sri Chinmoy Maraton Team | Brno |
Ženy | 389 | Sembol Barbara | CZE | 1964 | Smilovice | Smilovice |
Muži | 390 | Sembol Zbyszek | CZE | 1964 | VINIS47 | Český Těšín, Mosty |
Muži | 391 | Scheibe Siegfried | GER | 1955 | Dipps | Dresden |
Muži | 392 | Schifferling Thomas | CZE | 1965 | | |
Muži | 393 | Simet Jan | CZE | 1956 | dalkovepochody.cz | Plzeň - Lobzy |
Ženy | 394 | Skupienová Eva | CZE | 1976 | Hlučín | Hlučín |
Muži | 395 | Smola Josef | CZE | 1951 | Mk Seitl Ostrava | Ostrava |
Muži | 396 | Smrček Pavel | CZE | 1970 | | |
Muži | 397 | Smutný Roman | CZE | 1970 | Vrchlabí 1 | Vrchlabí 1 |
Muži | 398 | Sobotka Daniel | CZE | 1977 | Sts Chvojkovice | Praha 10 |
Muži | 399 | Souček David | CZE | 1975 | Mountain Maniacs | Teplice |
Muži | 400 | Souček Jakub | CZE | 1983 | Velim | Velim |
Muži | 401 | Soukup Jiří | CZE | 1976 | BGB | Rudná |
Muži | 402 | Rohovský Petr | CZE | 1977 | Petřvald | Petřvald |
Muži | 403 | Starec Jan | CZE | 1985 | Týnec nad Sázavou | Týnec nad Sázavou |
Muži | 404 | Stárek Martin | CZE | 1980 | Terc | Praha 5 |
Muži | 405 | Steinmetz Asangas | CZE | 1967 | Sri Chinmoy Marathon Team | Zlín |
Muži | 406 | Stískal Jan | CZE | 1980 | Ekora | Králův Dvůr |
Ženy | 407 | Strádalová Sylva | CZE | 1978 | Sri Chinmoy Maraton Team | Zlín |
Muži | 408 | Strnad Václav | CZE | 1974 | Sova Run Brno | Brno |
Muži | 409 | Strouhal Zdeněk | CZE | 1959 | Staněk Sport Turnov | Mírová pod Kozákovem |
Muži | 410 | Suchomel Jan | CZE | 1981 | VFF | Olomouc |
Muži | 411 | Sukhan Petro | CZE | 1982 | Dolní Kounice | Dolní Kounice |
Muži | 412 | Surý Pavel | CZE | 1968 | PA-STA | Krásné Pole |
Muži | 413 | Svoboda Adam | CZE | 1983 | S.K.R.S. | Praha 6 |
Muži | 414 | Šálek Jakub | CZE | 1985 | Internethome, s.r.o. | Praha 9 - Klánovice |
Muži | 415 | Šauer Milan | CZE | 1975 | Baltic Trio | Praha 8 |
Muži | 416 | Šebesta Michal | CZE | 1983 | Sabzo | Praha 15 |
Muži | 417 | Šeiner Jiří | CZE | 1990 | nemam | Rakovník |
Muži | 418 | Šimek Milan | CZE | 1969 | KES BUKTEAM | Zlín |
Ženy | 419 | Šimková Martina | CZE | 1982 | Praha | Praha |
Ženy | 420 | Široká Michala | CZE | 1979 | Beroun | Beroun |
Muži | 421 | Škabraha Pavel | CZE | 1983 | Carpathianrunner.cz | Zašová |
Muži | 422 | Škop Jiří | CZE | 1976 | HO Stěžery | Hronov |
Muži | 423 | Škubník Radoslav | CZE | 1975 | Perunova družina | Rychnov u Jbc n/N |
Muži | 424 | Škvor Josef | CZE | 1955 | Praha | Praha |
Muži | 425 | Šmatolán Miroslav | CZE | 1979 | Syrovátka | Syrovátka |
Muži | 426 | Šmatolán Martin | CZE | 1978 | Nový Bydžov | Nový Bydžov |
Muži | 427 | Šmíd Jan | CZE | 1982 | Ski Polevsko | Nový Bor |
Ženy | 428 | Šoubová Magdalena | CZE | 1980 | Charlieho andílci | Liberec 6 |
Muži | 429 | Špaček Pataka | CZE | 1972 | Sri Chinmoy Marathon Team | Praha |
Muži | 430 | Šťastný Petr | CZE | 1979 | Praha 3 | Praha 3 |
Muži | 431 | Štěpán Jaroslav | CZE | 1974 | Kramolna | Kramolna |
Muži | 432 | Štolba Pavel | CZE | 1975 | STS Chvojkovice-Brod | Český Brod |
Muži | 433 | Štourač Michal | CZE | 1980 | Brno | Brno |
Muži | 434 | Štourač Libor | CZE | 1978 | JŠ Miramare | Rosice |
Muži | 435 | Štrop Miroslav | CZE | 1979 | Praha 9 | Praha 9 |
Muži | 436 | Šulc Luboš | CZE | 1976 | Hronov | Hronov |
Ženy | 437 | Breburdová Eva | CZE | 1986 | Kladno | Kladno |
Muži | 438 | Švec Matěj | CZE | 1991 | Sac Špindlerův Mlýn | Špindlerův Mlýn |
Muži | 439 | Švec Lubomír | CZE | 1973 | Sri Chinmoy Maraton Team | Brno |
Ženy | 440 | Švecová Lenka | CZE | 1974 | Sri Chinmoy Maraton Team | Brno |
Muži | 441 | Švehlák Jiří Pattrik | CZE | 1972 | Lukov | Lukov |
Muži | 442 | Tabernaus Miroslav | SVK | 1989 | Žiar Nad Hronom | Žiar Nad Hronom |
Muži | 443 | Tancik Marek | CZE | 1972 | Praha 11 | Praha 11 |
Muži | 444 | Terš Ladislav | CZE | 1980 | Jílové u prahy | Jílové u prahy |
Muži | 445 | Tichý Tomáš | CZE | 1981 | TJ SOKOL PRAHA JIH | Praha 4 |
Muži | 446 | Tomášek Martin | CZE | 1981 | Liberec | Liberec |
Muži | 447 | Tomeš Filip | CZE | 1982 | Rock Point Salewa | Tachov |
Muži | 448 | Toth Vilém | CZE | 1965 | Chotěbuz | Chotěbuz |
Muži | 449 | Trejbal Michal | CZE | 1982 | Skp Mb | Praha |
Muži | 450 | Tryzna Vojtěch | CZE | 1989 | Jilemnice, Hrabačov | Jilemnice, Hrabačov |
Muži | 451 | Tuček Jaromír | CZE | 2501 | Perunova družina | Hodkovice nad Mohelkou |
Muži | 452 | Ulma Tomáš | CZE | 1964 | Praha 9 | Praha 9 |
Muži | 453 | Ušák Jiří | CZE | 1969 | - | Hostinné |
Muži | 454 | Utinek Václav | CZE | 1980 | KESBUK SCOTT | Mysločovice |
Muži | 455 | Vaculík Tomáš | CZE | 1982 | Internethome.cz | Litvínov 8 |
Ženy | 456 | Váchová Lenka | CZE | 1984 | CS-1000 | Slaný |
Muži | 457 | Válek Martin | CZE | 1976 | Sri Chinmoy Marathon Team | Ostrava |
Muži | 458 | Váňa Petr | CZE | 1962 | Olomouc | Olomouc |
Muži | 459 | Vancl Marek | CZE | 1974 | Březová n.Svit | Březová n.Svit |
Muži | 460 | Vančura Josef | CZE | 1974 | Brno | Brno |
Muži | 461 | Vančura Václav | CZE | 1978 | Roztoky | Roztoky |
Muži | 462 | Veleta Vladimír | CZE | 1975 | Praha Strašnice | Praha Strašnice |
Muži | 463 | Ventluka Petr | CZE | 1982 | Praha 6 | Praha 6 |
Muži | 464 | veselý michal | CZE | 1979 | stenahk | předměřice nad labem |
Muži | 465 | Veselý Miloš | CZE | 1969 | Sts Chvojkovice | Otice |
Muži | 466 | Veselý Lukáš | CZE | 1972 | Sts Chvojkovice-brod | Praha |
Muži | 467 | Veselý Petr | CZE | 1978 | Břeclav | Břeclav |
Muži | 468 | Viej Radomír | CZE | 1976 | Lubno | Lubno |
Muži | 469 | Vinklář Petr | CZE | 1964 | Humpolec | Humpolec |
Muži | 470 | Vízelka Václav | CZE | 1986 | Praha 5 | Praha 5 |
Muži | 471 | Vlasák Martin | CZE | 1983 | Žacléř | Žacléř |
Muži | 472 | Voceďálek Petr | CZE | 1986 | Vocet Team | Trutnov |
Muži | 473 | Vojtěch Josef | CZE | 1979 | Hodkovice nad Mohelkou | Hodkovice nad Mohelkou |
Muži | 474 | Vojtěch Martin | CZE | 1975 | Hodkovice nad Mohelkou | Hodkovice nad Mohelkou |
Muži | 475 | Vojtíšek Vladimír | CZE | 1979 | Praha 6 | Praha 6 |
Muži | 476 | Vondráček Tomáš | CZE | 1985 | X-TRAIL ORLOVÁ | Ostrava |
Muži | 477 | Vorlíček Lukáš | CZE | 1978 | Slaný | Slaný |
Muži | 478 | Vostřel Petr | CZE | 1978 | TRIADE DC | Děčín 19 |
Muži | 479 | Vrbata Jan | CZE | 1986 | Nadšenci Z Posázaví | Václavice |
Muži | 480 | Vrublová Jana | CZE | 1980 | Rakovník | Rakovník |
Muži | 481 | Vrzáček Tomáš | CZE | 1974 | Cs-1000 | Praha |
Ženy | 482 | Vymětalíková Petra | CZE | 1984 | Horoměřice | Horoměřice |
Muži | 483 | Wagner Rostislav | CZE | 1973 | Prachatice | Prachatice |
Muži | 484 | Wehrberger Pavel | CZE | 1974 | Hostivař Boys | Veselí Nad Lužnicí |
Muži | 485 | Zágoršek Tomáš | CZE | 1992 | CS-1000 | Čelákovice |
Muži | 486 | Zachr Václav | CZE | 1982 | Desná | Desná |
Muži | 487 | Zakrzewski Marek | POL | 1970 | MniamMniam.pl | Warszawa |
Muži | 488 | Zaplatílek Tomáš | CZE | 1986 | Stovka Podkrkonoším | Hradec Králové |
Ženy | 489 | Zborníková Eva | CZE | 1983 | Libčice nad Vltavou | Libčice nad Vltavou |
Muži | 490 | Zdráhal Adam | CZE | 1990 | Free Solo | Praha |
Muži | 491 | Zmátlo Josef | CZE | 1980 | Šmajdáci Konárovice | Praha |
Muži | 492 | Žďárský Jan | CZE | 1985 | Pod Komínem | Nový Bydžov |
Muži | 493 | Železný Aleš | CZE | 1973 | Dobruška | Dobruška |
Muži | 494 | Žemlička Radek | CZE | 1980 | Rosice | Rosice |
Ženy | 495 | Ženožičková Věra | CZE | 1952 | Hronov | Hronov |
Ženy | 496 | Ženožičková Věra | CZE | 1982 | Hronov | Hronov |
Muži | 497 | Žibřid Michal | CZE | 1975 | Praha 15 | Praha 15 |
Muži | 498 | Židlík Martin | CZE | 1981 | Železný Brod | Železný Brod |
Muži | 500 | Czaja Dariusz | POL | 1969 | Łowicz | Łowicz |
Muži | 501 | Grygier Tomasz | POL | 1977 | Koscian | Koscian |
Muži | 502 | Hadel Jürgen | GER | 1960 | DAV Plauen-Vogtland | Falkenstein |
Muži | 503 | Knapik Rafał | POL | 1977 | Wrocław | Wrocław |
Muži | 504 | Mleczek Tadeusz | POL | 1958 | Wrocław | Wrocław |
Muži | 505 | Nový Lubomír | CZE | 1970 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
Muži | 506 | Bartoníček Honza | CZE | 1983 | Mnichovo Hradiště | Mnichovo Hradiště |
Muži | 507 | Štol Filip | CZE | 1986 | Mnichovo Hradiště | Mnichovo Hradiště |
Muži | 508 | Żmurko Dariusz | POL | 1974 | Piechowice | Piechowice |
Muži | 509 | Palinski Piotr | POL | 1965 | Szklarska Poręba | Szklarska Poręba |
Muži | 510 | Brodzik Radosław | POL | 1977 | Gazeta Wyborcza | Zielona Góra |
Muži | 511 | Krawietz Tomasz | POL | 1976 | Szklarska poreba | Szklarska poreba |
Muži | 512 | Krawców Adam | POL | 1985 | Legnica | Legnica |
Muži | 513 | Honegr Filip | CZE | 2007 | Jiskra Hořice | Hořice |
Muži | 514 | Kłopotowski Grzegorz | POL | 1975 | - | Lwówek Śląski |
Muži | 515 | Kadlečík Ivan | SVK | 1964 | Veľké Kostoľany | Veľké Kostoľany |
Muži | 516 | Nowak Paweł | POL | 1959 | Kalisz | Kalisz |
Muži | 517 | Bartek Tomáš | CZE | 1982 | Praha | Praha |
Muži | 518 | Verocei Jozsef | HUN | 1963 | Telki | Telki |
Ženy | 519 | Tichá Eva | CZE | 1986 | Náchod | Náchod |
Muži | 520 | Okruhlica Lubomir | CZE | 1952 | Bratislava | Bratislava |
Muži | 521 | Matoušek Prokop | CZE | 1987 | Praha 6 | Praha 6 |
Muži | 522 | Strnad Marcel | CZE | 1964 | Prádelna MAXI | Praha 9 |
Muži | 523 | Stískal Ondřej | CZE | 1978 | Ekora | Pardubice |