2017-09-03 Kudowa (Náchod)
hlavní závod dospělých
|
total:
73, men : 50, masters muži: 15, senioři: 18, junioři: 4, women: 23, seniorky: 12, ultraveteránky: 1, masters ženy: 2, ultraveteráni: 4, veteráni: 9, veteránky: 2, juniorky: 6 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
kadeti, kadetky
|
total:
2, men : 2, kadeti: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
žáci, žákyně
|
total:
5, women: 3, žákyně: 3, men : 2, žáci: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
hobby
|
total:
6, men : 4, hobby muži: 4, women: 2, hobby ženy: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 09:30:00
, all years of born
,
registered:
73 participants
(
50 of men,
23 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
senioři | 10 | 10:10:30 | Bartůněk Ladislav | CZE | 1983 | KOBRA | Brandýs nad Labem - Stará Boleslav |
seniorky | 106 | 09:48:00 | Bouda Klára | CZE | 1991 | KK Tachov | Zbiroh |
seniorky | 115 | 09:47:00 | Bucňáková Blanka | CZE | 1983 | BKG | Brno |
masters muži | 291 | 09:36:30 | Bárta Miloslav | CZE | 1969 | Jafiduto 1984 | Boseň |
junioři | 27 | 10:03:00 | Bílovský Lukáš | CZE | 2001 | SKK Lipenští draci | Lipník nad Bečvou |
masters muži | 48 | 10:06:30 | Bříza Martin | CZE | 1976 | Lázně Slatinice | Dolní Čermná |
senioři | 11 | 10:10:00 | Chmelík Jiří | CZE | 1979 | Koloběžci Pardubice | Pardubice |
masters muži | 6 | 10:13:00 | Cvalín Karel | CZE | 1977 | PSP KK Plzen | Plzeň |
masters muži | 43 | 10:04:00 | Dušek Jan | CZE | 1974 | Bez Pedálů | Hořice |
seniorky | 109 | 09:50:30 | Dvorská Barbora | CZE | 1995 | KOBRA | Semice 328 |
seniorky | 116 | 09:45:00 | Fetterova Edita | CZE | 1979 | COCONi | Praha 2 |
ultraveteráni | 33 | 09:52:30 | Flaška Jiri | CZE | 1951 | KOSTKA Racing | NACHOD |
senioři | 40 | 09:56:30 | Fürbach Petr | CZE | 1983 | COCONi | Praha |
masters muži | 9 | 10:11:30 | Hercik Zdeněk | CZE | 1976 | UNIKOSY | Říčany |
veteráni | 17 | 10:01:30 | Horák Jan | CZE | 1963 | KOSTKA Racing z.s. | Náchod |
ultraveteráni | 34 | 09:52:00 | Hromádko Jan | CZE | 1954 | UNIKOSY | Praha |
veteráni | 38 | 09:57:00 | Janák Petr | CZE | 1966 | CHRTI Holoubkov | Zbiroh |
senioři | 37 | 10:11:00 | Jarůšek Michal | CZE | 1982 | YEDOO TEAM | Vrchotovy Janovice |
ultraveteráni | 54 | 09:58:00 | Jelínek Milan | CZE | 1955 | SILVINI MADSHUS team | Sychrov |
ultraveteráni | 32 | 09:53:00 | Jirák Jiří | CZE | 1955 | Koloběžci Pardubice | Pardubice |
seniorky | 118 | 09:46:30 | Killarová Denisa | CZE | 1996 | KOSTKA Racing | Výprachtice |
senioři | 39 | 10:02:30 | Kopecký Aleš | CZE | 1995 | yedoo | Skuhrov nad Bělou |
veteráni | 49 | 09:53:30 | Kozak Otakar | CZE | 1961 | UNIKOSY | Praha 5 |
veteránky | 125 | 09:37:00 | Košvancová Jarmila | CZE | 1964 | CHRTI Holoubkov | Holoubkov |
seniorky | 259 | 09:35:30 | Kratochvílová Petra | CZE | 1987 | Ultima | |
masters muži | 12 | 10:08:30 | Kráčmar Vlastimil | CZE | 1974 | BKL Machov | Velké Poříčí |
seniorky | 119 | 09:25:00 | Kráčmarová Lenka | CZE | 1984 | KOSTKA Racing | Velké Poříčí |
juniorky | 123 | 09:41:30 | Kubitová Petra | CZE | 2000 | UNIKOSY | Jaroměř |
senioři | 16 | 10:09:00 | Kule Aleš | CZE | 1984 | CHRTI Holoubkov | Praha |
senioři | 2 | 10:16:00 | Kulka Michal | CZE | 1982 | Ultima K.Lap Team | Praha 1 |
senioři | 30 | 10:08:00 | Kvita Josef | CZE | 1989 | BoKolobka tým Ostrava | Ostrava |
juniorky | 111 | 09:44:00 | Labská Tereza | CZE | 2000 | SKK Lipenští draci | Lipník nad Bečvou |
masters muži | 13 | 10:07:30 | Legát Pavel | CZE | 1969 | Lipenští draci | Staré Město |
seniorky | 102 | 09:50:00 | Legátová Alena | CZE | 1996 | KOBRA | Staré Město |
juniorky | 121 | 09:42:00 | Legátová Petra | CZE | 1999 | Lipenští draci | Staré Město |
senioři | 41 | 10:05:00 | Mandelík Ladislav | CZE | 1992 | BKG | Vyškov |
juniorky | 104 | 09:49:30 | Morávková Anet | CZE | 2001 | KOSTKA Racing | Hronov 4 |
veteráni | 50 | 10:04:30 | Novák Pavel | CZE | 1964 | JAFIDUTO 1984 | Písek |
junioři | 3 | 10:15:00 | Olšar Matyáš | CZE | 1999 | KOSTKA Racing | Jablonné nad Orlicí |
masters muži | 7 | 10:12:00 | Onderka Alois | CZE | 1969 | SKK Lipenští draci | Lipník nad Bečvou |
senioři | 4 | 10:14:30 | Pavel Jan | CZE | 1998 | Bez Pedálů | Praha |
junioři | 24 | 10:12:30 | Pavel junior Miloš | CZE | 2001 | Bez Pedálů | Plzeň |
masters muži | 28 | 10:01:00 | Pavel st. Miloš | CZE | 1972 | Bez Pedálů | Plzeň |
veteráni | 18 | 10:03:30 | Pelc Miroslav | CZE | 1965 | Ultima Praha | Praha |
senioři | 1 | 10:15:30 | Pelc Tomáš | CZE | 1989 | Ultima k.lap Team | Praha |
masters muži | 5 | 10:13:30 | Provod Ladislav | CZE | 1968 | PSP KK Plzen | Plzeň |
masters muži | 47 | 09:59:00 | Pytela Vlastimil | CZE | 1971 | BKG | Brno |
seniorky | 112 | 09:47:30 | Rainová Gabriela | CZE | 1988 | CHRTI Holoubkov | HOLOUBKOV |
junioři | 35 | 09:55:00 | Raška Lukáš | CZE | 2001 | 1KK Lipník n.B. | Lipník n.B. |
masters muži | 19 | 10:05:30 | Remeš Pavel | CZE | 1970 | Ultima K. Lap Team | Benešov |
senioři | 46 | 09:55:30 | Rožec Jan | CZE | 1981 | JAFIDUTO 1984 | Klášterec nad Ohří |
veteráni | 62 | 09:54:00 | Seemann David | CZE | 1962 | Ultima k.lap Team | Praha 3-Žižkov |
seniorky | 120 | 09:37:30 | Solověvová Jana | CZE | 1980 | Ultima K.lap Team | Praha 8 |
senioři | 8 | 10:14:00 | Theiner Ondřej | CZE | 1994 | Ultima K. Lap Team | České Budějovice |
masters muži | 14 | 09:58:30 | Tichý Miloš | CZE | 1969 | Kostka Racing | Česká Čermná |
veteráni | 23 | 10:00:00 | Točík Rostislav | CZE | 1967 | JAFIDUTO 1984 | Kadaň |
masters muži | 51 | | Ulč Jiří | CZE | 1974 | Rychnov nad Kněžnou | Rychnov nad Kněžnou |
masters ženy | 103 | 09:51:00 | Waldhauserová Šárka | CZE | 1973 | BoKolobka tým Ostrava | Ostrava Hrabová |
senioři | 52 | 09:57:30 | Werner Pavel | CZE | 1980 | BoKolobka tým Ostrava | Horní Bečva |
veteráni | 22 | 09:41:00 | Zajíček Jiří | CZE | 1961 | CHRTI Holoubkov | Holoubkov |
juniorky | 108 | 09:49:00 | Zbožková Andrea | CZE | 2001 | Klub kolobÄ›hu LipnÃk n.B. | Lipník nad Bečvou |
masters ženy | 107 | 09:46:00 | fišerová Martina | CZE | 1977 | Tsunami | Praha |
ultraveteránky | 126 | 09:43:00 | Čermáková Hana | CZE | 1953 | KOSTKA RACING | Náchod |
veteránky | 105 | 09:48:30 | Šefcová Eva | CZE | 1964 | KOSTKA Racing | Rtyně V Podkrkonoší |
juniorky | 101 | 09:51:30 | Šefcová Kateřina | CZE | 2000 | KOSTKA Racing | Police Nad Metují |
seniorky | 113 | 09:43:30 | Škabradová Dagmar | CZE | 1988 | UNIKOSY | Beroun |
seniorky | 114 | 09:44:30 | Šmeráková Kristýna | CZE | 1988 | UNIKOSY | Zdice |
senioři | 45 | 10:02:00 | Šmíd Jindřich | CZE | 1987 | PSP KK Plzen | Plzeň |
senioři | 25 | 10:06:00 | Štěpánek Michal | CZE | 1980 | Ultima K. Lap Team | Praha |
masters muži | 44 | 10:07:00 | Švajda Přemysl | CZE | 1976 | BoKolobka tým Ostrava | Ostrava |
senioři | 21 | 10:09:30 | Švéda Jakub | CZE | 1994 | KOSTKA Racing | Letohrad |
veteráni | 26 | 09:56:00 | Žaba Martin | CZE | 1958 | COCONi | Praha 8 |
senioři | 36 | 09:54:30 | Uličný Ľuboš | SVK | 1985 | Lipenští draci | Praha |
start ~ 09:30:00
, 2002 - 2004
,
registered:
2 participants
(
2 of men,
of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
kadeti | 202 | 09:40:00 | Hercik Jakub | CZE | 2003 | UNIKOSY | Říčany |
kadeti | 201 | 09:40:30 | Roman Matyáš | CZE | 2002 | 1KK Lipník nad Bečvou | Lipník nad Bečvou |
start ~ 09:30:00
, 2005 and younger
,
registered:
5 participants
(
2 of men,
3 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
žákyně | 305 | 09:32:30 | Bubeníčková Simona | CZE | 2008 | Velké Poříčí | Velké Poříčí |
žáci | 301 | 09:34:00 | Hercik Matěj | CZE | 2006 | UNIKOSY | Říčany |
žákyně | 303 | 09:33:00 | Kráčmarová Anna | CZE | 2009 | Cykloklub Jičín | Velké Poříčí |
žáci | 302 | 09:33:30 | Libscher Petr | CZE | 2005 | BoKolobka tým Ostrava | Děhylov |
žákyně | 260 | 09:32:00 | Morávková Michaela | CZE | 2007 | Delfín Náchod | Hronov 4 |
start list
hobby
start ~ 09:30:00
, all years of born
,
registered:
6 participants
(
4 of men,
2 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
hobby muži | 250 | 09:39:00 | Brož Martin | CZE | 1979 | COCONi | Zadní Třebaň |
hobby ženy | 254 | 09:38:30 | Klímová Jiřina | CZE | 1978 | BoKolobka tým Ostrava | Ostrava |
hobby ženy | 253 | 09:38:00 | Trojancová Pavla | CZE | 1987 | Zadní Třebaň | Zadní Třebaň |
hobby muži | 290 | 09:36:00 | Turek St | CZE | 1966 | Rejvíz nejvíc | Rejvíz |
hobby muži | 252 | 09:37:00 | Vodehnal Tomáš | CZE | 1967 | Dvůr Králové nad Labem | Dvůr Králové nad Labem |
hobby muži | 251 | 09:39:30 | Šanc Petr | CZE | 1980 | TJ Sokol Kunvald | Velké Poříčí |