Krakonošův cyklomaraton 2017

2017-07-29 Trutnov

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod 145km total: 439, men : 428, women: 11, M18: 66, M30: 126, M40: 150, M50: 68, M60: 18, Z18: 3, Z30: 6, Z40: 2 [html] [pdf]
krátká trať 98km total: 323, men : 302, women: 21, Muži: 302, Ženy: 21 [html] [pdf]
Team Competition Soutěž týmů (součet časů 3 nejrychlejších závodníků z jednoho týmu)

start list hlavní závod 145km

start ~ 10:04:00 , all years of born , registered: 439 participants ( 428 of men, 11 of women)

category # name state year team
M30 [ ] Bartosek Jan CZE 1979 Sport complex Breclav
M30 [3] Basař Jan CZE 1978 ASZ Trutnov
M30 [4] Bažant Petr CZE 1982 CYKLO BENDA
M30 [6] Benda Michal CZE 1983 CYKLO BENDA
M30 [ ] Beneš Jan CZE 1982 Lázně Bělohrad
M30 [352] Bereźnicki Piotr POL 1978 Optyk-Okular
M30 [385] Boltík Zbyněk CZE 1983 Rumunská
M30 [297] Brabec Daniel CZE 1984 TJ Spartak Třebíč
M30 [14] Čegan Jakub CZE 1982 Pardubice
M30 [ ] Čer Tomáš CZE 1983 Future cycling eD´system
M30 [18] Dlouhý Jan CZE 1979 HZS Most
M30 [19] Dongres Miroslav CZE 1983 Severní Větry
M30 [20] Dresler Lukáš CZE 1979 Cyklistika Střezetice
M30 [354] Dumin Ignacy POL 1986 Optyk-Okular
M30 [ ] Evinic Eduard SVK 1986 MTBiker.sk
M30 [26] Farář Jan CZE 1985 beMANIAX MADBIKE
M30 [ ] Fiolka Marcin BHR 1987 Fiolka Trans
M30 [28] Fírer David CZE 1987 Česká Lípa
M30 [29] Fišnar Jan CZE 1980 TJ Baník Meziboří
M30 [32] Fonał Michał POL 1985 XtraBike Bolesławiec
M30 [382] Franc Lubomír CZE 1978 Dobrý Anděl
M30 [33] Friml Petr CZE 1982 Kladiváři
M30 [298] Fruhauf Pavel CZE 1985 OutdoorOutsiders
M30 [331] Geisert Philipp GER 1985 Team Magnesium Pur
M30 [299] Gonda Pavel CZE 1981 Duratec Weil Hoteltime
M30 [ ] Górak Przemysław POL 1980 PM Rider Team
M30 [39] Hájek Jan CZE 1980 AC Čimelice
M30 [40] Haman Václav CZE 1981 ČKS SKI Jilemnice
M30 [322] Hampl Pavel CZE 1982 CK Vinohradské Šlapky
M30 [41] Havelka Jan CZE 1979 Optika Vodehnal
M30 [340] Havlík Martin CZE 1978 TJ Alpin
M30 [42] Helt Tomáš CZE 1978 KCN
M30 [44] Hloušek Martin CZE 1982 MTBO racing team
M30 [46] Hnilička Lubomír CZE 1987 Cyklosport Berka
M30 [48] Horáček Zdeněk CZE 1983 CK Kolokrám
M30 [236] Horák Michal CZE 1985 CYCLING BRNO
M30 [50] Hořínek Matěj CZE 1985 Moje rodina
M30 [384] Hrabal Vojtěch CZE 1980 CK Vinohradské Šlapky
M30 [377] Huml Jan CZE 1980 4fór
M30 [300] Chaloupka Viktor CZE 1978 velké Popovice
M30 [301] chamrád jiří CZE 1981 sviadnov
M30 [353] Ignaczak Rafał POL 1978 Optyk-Okular
M30 [411] Ichnatolya Marcel CZE 1980 beMANIAX MADBIKE
M30 [399] Jakoubek Pavel CZE 1981 CK Vinohradské Šlapky
M30 [387] Jamro Paweł POL 1979 NTS NEXELO
M30 [270] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
M30 [70] Kavan Radim CZE 1978 CYKLO BENDA
M30 [321] Kloz Vladimir CZE 1978 CK Nový Bydžov
M30 [303] Kohl Martin CZE 1979 Kolo-park.cz
M30 [734] Kokeš RIchard CZE 1987 Praha 6
M30 [78] Kollert Michal CZE 1984 Team Louny
M30 [242] Korotvička Petr CZE 1978 TJ Trutnov Poříčí
M30 [339] Kozák Michal CZE 1987 Sport-Racing-Bike Zlín
M30 [271] Králík Miloš CZE 1984 Future Cycling team
M30 [272] Krátký Michal CZE 1982 OutdoorOutsiders
M30 [87] Kratochvíl Tomáš CZE 1981 Pardubice
M30 [90] Kříž Libor CZE 1978 Vastóčnaja Čechíja
M30 [91] Kuban Michal CZE 1985 Kolista Chrudim
M30 [94] Kwiecien Pavel CZE 1983 JJ - Potocký
M30 [240] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
M30 [99] Linack Alexander GER 1982 Petz Racing
M30 [100] linhart zbyněk CZE 1980 náchod
M30 [245] Macák Jiří CZE 1978 TJ Sokol Radim
M30 [ ] Maj Kamil POL 1978 LKK Lublin
M30 [238] Makalouš Jakub CZE 1982 Wannado Sports Hello Bank
M30 [104] Maleček Petr CZE 1985 Praha 8
M30 [306] Málek Tomáš CZE 1980 Eleven Team Příchovice
M30 [355] Malík Petr CZE 1980 Hradec Králové
M30 [389] Malík Zbyněk CZE 1984 RVS
M30 [106] Marek Radek CZE 1978 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M30 [ ] Marks Seth CZE 1978 Praha, Horni Pocernice
M30 [735] Medvecký Ondrej CZE 1979 SK TEPLOMET
M30 [248] Meišner Libor CZE 1987 CYCLING BRNO
M30 [111] Melša Zdeněk CZE 1982 JJ - Potocký
M30 [254] Merta Tomáš CZE 1980 Hradec Králové
M30 [113] Metelka Michal CZE 1979 Radovans Pro Cycling
M30 [345] Michalák Petr CZE 1979 cingle du mont ventoux
M30 [118] Mistr Vojtěch CZE 1979 OutdoorOutsiders
M30 [123] Návrat Radim CZE 1982 Cykloservex-Duratec
M30 [125] Nedvěd Tomáš CZE 1982 AC Sparta Praha cyklo akademie
M30 [126] Nehyba Michal CZE 1980 Bikehome
M30 [397] Novák Jakub CZE 1983 Praha
M30 [132] Novotný Jan CZE 1986 AK Lomnice nad Popelkou
M30 [134] Otaševič Tomáš CZE 1984 Brno
M30 [249] Plechač Radek CZE 1984 Severní Větry
M30 [261] Pojmon Ondřej CZE 1978 Bikeinvest Cykloteam
M30 [140] Polanský Dan CZE 1983 Polanský Bike&Run
M30 [409] Ponke Radek CZE 1978 Kolín
M30 [148] Procházka Vít CZE 1980 Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl
M30 [155] Raufstein Lukáš CZE 1983 SportRaces-Isaac Team
M30 [259] rezac martin CZE 1979 praha 7
M30 [160] Řeháček josef CZE 1986 vrchlabí
M30 [161] Říčař František CZE 1987 TriClub Dobruška
M30 [ ] říha pepa CZE 1978 Cyklosport Berka
M30 [163] Sekot Jaroslav CZE 1978 Kola Ledeč
M30 [165] Schinköthe Ralf GER 1978 Petz Racing
M30 [168] Smola Karel CZE 1984 Auto I.S.R.
M30 [329] smolka Michal CZE 1981 Bikecentrum Olomouc
M30 [260] Soušek Karel CZE 1978 CK Vinohradské Šlapky
M30 [363] Stančík Petr CZE 1978 Duratec Team
M30 [174] Stránský Radek CZE 1984 Vrchlabí
M30 [314] Strieženec Martin CZE 1985 Bike Terror Crew
M30 [413] Strnad Aleš CZE 1986 Bitters Superior Cyklofit team
M30 [287] Stupka Ondřej CZE 1979 KC BRNO
M30 [239] Sturm Jan CZE 1987 Trutnov
M30 [177] Suda Lukáě CZE 1981 Líně
M30 [182] Swaczyna Petr CZE 1985 CK Feso Petřvald
M30 [402] SZENDERSKI Marcin CZE 1984 Pac Kebab Team
M30 [375] Szlagor Przemysław POL 1982 ROGELLI TEAM
M30 [737] Šiška Jan CZE 1981 Plzeň
M30 [190] Škarka Dan CZE 1978 SK Termit
M30 [192] Škopek Adam CZE 1979 Jiskra Jaroměř
M30 [193] Šoch Miloslav CZE 1978 Praha 9
M30 [194] Šustr Lukáš CZE 1984 Alset Racing Team
M30 [410] Trmata Štěpán CZE 1978 Czech Tallboys
M30 [198] Trungel Tomas SVK 1986 Continental BDY
M30 [201] Urban Jakub CZE 1982 PUDIS a.s.
M30 [338] Vágner Vladimír CZE 1981 METAXTREN
M30 [203] Vajdik Robert CZE 1984 Uherský Brod
M30 [213] Vlk Karel CZE 1980 AXON Sport Team
M30 [318] Vobora Pavel CZE 1984 ROHOZEC AMULET TEAM
M30 [341] Voceďálek Jaroslav CZE 1987 Vocet Team
M30 [215] Vrbata Jan CZE 1986 Nadšenci z Posázaví II
M30 [224] Zítko Libor CZE 1980 BIKEHOME
M30 [225] Zobal Zdeněk CZE 1983 Severní Větry
M30 [230] Žítek Ondřej CZE 1987 Charlieho andílci