Krakonošův cyklomaraton 2017

2017-07-29 Trutnov

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod 145km total: 439, men : 428, women: 11, M18: 66, M30: 126, M40: 150, M50: 68, M60: 18, Z18: 3, Z30: 6, Z40: 2 [html] [pdf]
krátká trať 98km total: 323, men : 302, women: 21, Muži: 302, Ženy: 21 [html] [pdf]
Team Competition Soutěž týmů (součet časů 3 nejrychlejších závodníků z jednoho týmu)

start list hlavní závod 145km

start ~ 10:04:00 , all years of born , registered: 439 participants ( 428 of men, 11 of women)

category # name state year team
M40 [359] Ackermann Kamil CZE 1975 Plzeň
M40 [295] Adámek Petr CZE 1969 Borkovany
M18 [262] Anděl Jan CZE 1999 Bike 2000
M40 [296] Antoš Petr CZE 1976 Coffee racers
M50 [263] Balhar Peter CZE 1967 Kolinec
M50 [357] Barański Artur POL 1961 Kowary Polska
M30 [ ] Bartosek Jan CZE 1979 Sport complex Breclav
M40 [1] Bartoš Tomáš CZE 1968 H.I.C.
Z30 [2] Bartošová Lenka CZE 1978 H.I.C.
M30 [3] Basař Jan CZE 1978 ASZ Trutnov
M30 [4] Bažant Petr CZE 1982 CYKLO BENDA
M50 [5] Běhounek Michal CZE 1967 Veloservis Team
M30 [6] Benda Michal CZE 1983 CYKLO BENDA
M40 [7] Beneš Jan CZE 1974 Coffee racers
M30 [ ] Beneš Jan CZE 1982 Lázně Bělohrad
M30 [352] Bereźnicki Piotr POL 1978 Optyk-Okular
M50 [386] Berka Vladimír CZE 1962 Cyklo Sport Berka
M40 [408] Bierut Paweł POL 1977 Kamieniec Ząbkowicki
M40 [ ] Bińczak Michal POL 1971 Starachowice
M40 [8] Boháč Marcel CZE 1972 Svitávka
M30 [385] Boltík Zbyněk CZE 1983 Rumunská
M50 [378] Borsness David USA 1963 USA
M40 [9] Bortlík Martin CZE 1970 Praha 9
M30 [297] Brabec Daniel CZE 1984 TJ Spartak Třebíč
M18 [10] Brinkmann Frederik GER 1989 RC Sprintax Bielefeld
M40 [ ] Brynda Jarda CZE 1977 Labe Tri Club HK
M40 [11] Bursík Aleš CZE 1973 Bikehome
M18 [380] Cihlář Adam CZE 1998 TJ Favorit Brno
M40 [294] Cizner Aleš CZE 1975 Prštice
M50 [13] Cvrkal Radim CZE 1965 Zábrodí
M50 [12] Cvrkal Richard CZE 1965 CK Vinohradské Šlapky
M18 [388] Czapla Michał POL 1994 VikingDream Bike Sczawno Zdrój
M30 [14] Čegan Jakub CZE 1982 Pardubice
M50 [15] Čejka Petr CZE 1964 Cyklo team KOLARNA
M30 [ ] Čer Tomáš CZE 1983 Future cycling eD´system
M50 [16] Černý Aleš CZE 1964 JFK Jaroměř
M18 [264] Dirigl Filip CZE 1998 Dukla Praha
M30 [18] Dlouhý Jan CZE 1979 HZS Most
M18 [232] Doležal Jiří CZE 1992 SportRaces-Isaac Team
M30 [19] Dongres Miroslav CZE 1983 Severní Větry
M18 [401] Drdek Dominik CZE 1998 TJ Favorit Brno
M30 [20] Dresler Lukáš CZE 1979 Cyklistika Střezetice
Z30 [265] Drhová Kateřina CZE 1985 Česká spořitelna - Accolade cycling team
M40 [406] Drnec Martin CZE 1976 COS Brno
M50 [21] Dubitzký Pavel CZE 1964 PCK Louda
M40 [364] Duchek Milan CZE 1970 Duratec Team
M30 [354] Dumin Ignacy POL 1986 Optyk-Okular
M18 [231] Dvořák David CZE 1993 GHOST TEAM
M40 [22] Dvořák Pavel CZE 1972 TJ Sokol Nové Město nad Metují
Z30 [703] Dýrová Macháčková Šárka CZE 1983 Brno
M40 [23] Ehrlich Václav CZE 1976 Skipaudera
M40 [24] Erlebach Petr CZE 1968 Suché Kosti Vrchlabí
M40 [25] Ernest Jiri CZE 1972 Cyklistický spolek Pekáč
M30 [ ] Evinic Eduard SVK 1986 MTBiker.sk
M40 [405] fajt milan CZE 1977 Eurofoam team
M40 [412] Faltus Tomáš CZE 1975 Veloservis Team
M30 [26] Farář Jan CZE 1985 beMANIAX MADBIKE
M50 [346] Fecko Krzysztof POL 1967 LEFERO
M40 [27] Feist Jaroslav CZE 1969 JJ - Potocký
M40 [233] Fiala Jiri CZE 1976 ABT Cesana Rohozec
M40 [234] Fiala Jiří CZE 1972 KÚC Bike Sport
M30 [ ] Fiolka Marcin BHR 1987 Fiolka Trans
M30 [28] Fírer David CZE 1987 Česká Lípa
M30 [29] Fišnar Jan CZE 1980 TJ Baník Meziboří
M18 [30] Flégl Lukáš CZE 1993 Kola Šír Bělohrad
M40 [31] Fojt Milič CZE 1972 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
M30 [32] Fonał Michał POL 1985 XtraBike Bolesławiec
M30 [382] Franc Lubomír CZE 1978 Dobrý Anděl
M30 [33] Friml Petr CZE 1982 Kladiváři
M30 [298] Fruhauf Pavel CZE 1985 OutdoorOutsiders
M60 [34] Fučík Josef CZE 1954 CK Vinohradské Šlapky
M18 [35] Fulka Jan CZE 1988 Pitrs bikes
M40 [36] Gänsdorfer Jan CZE 1977 MCS Team
M30 [331] Geisert Philipp GER 1985 Team Magnesium Pur
M40 [37] Girgal Tomáš CZE 1974 Brdští kanci
M18 [ ] Girošek Tomáš CZE 1994 Prostějov
M40 [38] Girstl Ales CZE 1975 Čistý Sport
M30 [299] Gonda Pavel CZE 1981 Duratec Weil Hoteltime
M30 [ ] Górak Przemysław POL 1980 PM Rider Team
M40 [235] Gotthard David CZE 1976 CYCLING BRNO
M50 [328] Hačecký Pavel CZE 1963 Kasper - Swix Team
M30 [39] Hájek Jan CZE 1980 AC Čimelice
M40 [ ] Hájek Michal CZE 1977 Králův Dvůr
M30 [40] Haman Václav CZE 1981 ČKS SKI Jilemnice
M30 [322] Hampl Pavel CZE 1982 CK Vinohradské Šlapky
M18 [266] Hanus Luboš CZE 1989 Tohle není hokej?
M40 [361] Hauf Jan CZE 1971 Indigo cycling team RK
M30 [41] Havelka Jan CZE 1979 Optika Vodehnal
M30 [340] Havlík Martin CZE 1978 TJ Alpin
M50 [ ] Havlík Pavel CZE 1967 KT Tryskomyš
M40 [391] Hejna Pavel CZE 1969 Velké Pořičí
M30 [42] Helt Tomáš CZE 1978 KCN
M40 [43] Herzán Radim CZE 1977 Cyklomorava
M30 [44] Hloušek Martin CZE 1982 MTBO racing team
M50 [45] Hlusička Vladimír CZE 1963 Stavokomplet
M30 [46] Hnilička Lubomír CZE 1987 Cyklosport Berka
M18 [678] Hofman Lukáš CZE 1991 Ski a Bike Centrum Radotín
M40 [374] Holan Pavel CZE 1971 NIP Chrudim
M50 [47] Holub Petr CZE 1966 Kasper - Swix Team
M30 [48] Horáček Zdeněk CZE 1983 CK Kolokrám
M30 [236] Horák Michal CZE 1985 CYCLING BRNO
M40 [49] Horák Miroslav CZE 1974 Bolt Racing Team
M30 [50] Hořínek Matěj CZE 1985 Moje rodina
M30 [384] Hrabal Vojtěch CZE 1980 CK Vinohradské Šlapky
M18 [237] Hradecký Jaroslav CZE 1996 SportRaces-Isaac Team
M40 [371] HRIN Ivan CZE 1971 Usti nad Labem
M60 [52] Hronek Jaroslav CZE 1956 Dexter Cycling
M40 [53] Hubáček David CZE 1971 Hlučín-Bibrovníky
M40 [54] Hudos Martin CZE 1976 Světice
M30 [377] Huml Jan CZE 1980 4fór
M18 [51] Hunal Martin CZE 1989 Velosport Valenta Scott team
M30 [300] Chaloupka Viktor CZE 1978 velké Popovice
M30 [301] chamrád jiří CZE 1981 sviadnov
M40 [56] chlup pavel CZE 1976 Bicyklub
M18 [267] Chlupáč Dominik CZE 1993 Rafkarna IDEA Cycling Team
M30 [353] Ignaczak Rafał POL 1978 Optyk-Okular
M30 [411] Ichnatolya Marcel CZE 1980 beMANIAX MADBIKE
M30 [399] Jakoubek Pavel CZE 1981 CK Vinohradské Šlapky
M18 [349] Jakoubek Tomáš CZE 1999 KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N.
M30 [387] Jamro Paweł POL 1979 NTS NEXELO
M50 [59] Janda Jan CZE 1959 Cyklo Pejcha
M40 [360] Janda Petr CZE 1972 Jičín
M50 [58] Janda Radovan CZE 1966 Radovans Pro Cycling
M40 [60] Janda Tomáš CZE 1972 MS BIKE ACADEMY RACING
M40 [61] Janíček Ladislav SVK 1972 SKP Most
M50 [62] Jaros Janek CZE 1961 Praha 6
M50 [63] jauernig martin CZE 1964 Dimp-Giant
M40 [64] Javůrek Petr CZE 1977 Kasper - Swix Team
M60 [350] Jech Tomáš CZE 1951 Říčany u Prahy
M50 [65] Jermolajev Igor CZE 1962 CK Vinohradské Šlapky
M40 [330] Ježek Jiří CZE 1974 ASC DUKLA Praha
M18 [268] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
M18 [414] Jirků Jakub CZE 1996 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
M40 [66] Jiřikovský Martin CZE 1973 TK OPEN
M50 [390] Juřík Kamil CZE 1967 Fitko Jeseník
M40 [67] Just Pavel CZE 1976 CYKLO BENDA
Z40 [68] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
M40 [269] Kalojíros Tondáno CZE 1968 beMANIAX MADBIKE
M30 [270] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
M40 [372] Karban Štěpán CZE 1971 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M18 [69] Kavan Ondřej CZE 1989 BikeBukvas
M30 [70] Kavan Radim CZE 1978 CYKLO BENDA
M50 [71] Kencl Jakub CZE 1967 Řevnice
M40 [72] Kirsch Radomír CZE 1975 Triatlon Team Loko Trutnov
M50 [302] Kleiner Robert CZE 1966 LAWI Granfondo
M40 [73] Klicpera Petr CZE 1976 TRI Neratovice
M18 [74] Klícha Martin CZE 1988 INDIGO cycling team RK
M60 [344] Klobas Miroslav CZE 1955 OD Morava
M30 [321] Kloz Vladimir CZE 1978 CK Nový Bydžov
M18 [75] Knapton Christian CAN 1994 North Vancouver
Z30 [76] Knudsen Helle Støttrup DNK 1978 Karlslunde
M50 [77] Kocian Václav CZE 1958 Neratovice
M30 [303] Kohl Martin CZE 1979 Kolo-park.cz
M18 [383] Kohout Martin CZE 1998 TJ KOVO Praha
M40 [241] Kokeš Pavel CZE 1971 FORCE KCK Zlín
M30 [734] Kokeš RIchard CZE 1987 Praha 6
M30 [78] Kollert Michal CZE 1984 Team Louny
M50 [ ] Koprnický Kamil CZE 1966 AXON SPORT TEAM
M40 [407] Korbička Tomáš CZE 1975 COS Brno
M30 [242] Korotvička Petr CZE 1978 TJ Trutnov Poříčí
M50 [79] Koštanský Bob CZE 1966 MERIDA CZECH
M40 [80] Kotačka Michal CZE 1974 Třebíč
M40 [ ] Kowalski Tomasz POL 1976 Boplight Ataksport Team Świdnica
M50 [81] Koza Petr CZE 1964 Cyklosport Berka
M18 [82] Kozák Matouš CZE 1998 Rohozec Amulet team
M30 [339] Kozák Michal CZE 1987 Sport-Racing-Bike Zlín
M40 [367] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
M60 [83] Krajčík Josef CZE 1950 Dexter Cycling
M18 [85] Kralik Dominik CZE 1993 profijezdec.cz
M40 [84] Králík Michal CZE 1973 Triatlon Team Trutnov
M30 [271] Králík Miloš CZE 1984 Future Cycling team
M40 [86] Králík Petr CZE 1971 TE Connectivity
M30 [272] Krátký Michal CZE 1982 OutdoorOutsiders
M30 [87] Kratochvíl Tomáš CZE 1981 Pardubice
M40 [89] Křenek David CZE 1971 G.D.K. Bike Team
M40 [ ] Křivánek Petr CZE 1974 pupi
M18 [304] Kříž Jakub CZE 2000 Hostinné
M30 [90] Kříž Libor CZE 1978 MTBO racing team
M40 [273] Kříž Zdeněk CZE 1972 Buff Pro Team
M30 [91] Kuban Michal CZE 1985 Kolista Chrudim
M60 [400] Kubina Miloš CZE 1956 CZECH EIRETEAM
M40 [92] Kuboušek Petr CZE 1974 NAC Pardubice
M40 [243] Kučera Radek CZE 1972 Bitters Superior Cyklolive team
M40 [244] Kuda Pavel CZE 1969 CYCLING BRNO
M40 [246] Kuchař Přemysl CZE 1977 Eleven Cube Roadriders
M18 [381] Kunt Lukáš CZE 1997 GHOST team
Z18 [274] Kuntová Vendula CZE 1993 GHOST team
M40 [93] Kurka Tomáš CZE 1972 INFINITYSPORT.CZ
M40 [ ] Kvarda Rene CZE 1974 COLNAGO a ASSOS ProShop
M30 [94] Kwiecien Pavel CZE 1983 JJ - Potocký
M40 [95] Landa David CZE 1971 KCL Kooperativa-Svijany
M40 [275] Landa František CZE 1974 KCL Kooperativa-Svijany
M40 [96] Lapihuska Michal CZE 1976 Over 40
M30 [240] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
M50 [97] Ledecký Radek CZE 1966 IVAR CS - AUTHOR TEAM
M18 [276] Lejsek Matěj CZE 1993 Team Cyklo Benda
M40 [98] Lesniak Rostislav CZE 1973 OCA Brno
M30 [99] Linack Alexander GER 1982 Petz Racing
M30 [100] linhart zbyněk CZE 1980 náchod
M40 [277] Liska Jan CZE 1977 Praha 7
M40 [101] Lorenz Jiří CZE 1975 adventurerace.cz
M50 [278] Loukota Richard CZE 1967 Independent Gregario
M30 [245] Macák Jiří CZE 1978 TJ Sokol Radim
M50 [102] Macek Petr CZE 1959 Chmelove sisky Ceska Trebova
M18 [305] Mach Ondřej CZE 1997 Jeseník
M40 [103] Macháč Karel CZE 1968 Jilemnice
M30 [ ] Maj Kamil POL 1978 LKK Lublin
M30 [238] Makalouš Jakub CZE 1982 Wannado Sports Hello Bank
M30 [104] Maleček Petr CZE 1985 Praha 8
M30 [306] Málek Tomáš CZE 1980 Eleven Team Příchovice
M30 [355] Malík Petr CZE 1980 Hradec Králové
M30 [389] Malík Zbyněk CZE 1984 RVS
M40 [105] Mareček Tomáš CZE 1970 Brno
M30 [106] Marek Radek CZE 1978 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M18 [ ] markievič jakub CZE 1991 Team Bikecentrum Olomouc
M30 [ ] Marks Seth CZE 1978 Praha, Horni Pocernice
M60 [279] Martinec Jan CZE 1951 Praha 6
M50 [107] Martínek Jan CZE 1963 Praha 5
M40 [247] Martynek Andrzej CZE 1972 Praha 7
M50 [108] Mašek jiří CZE 1962 Kola Ledeč nad Sázavou
M50 [109] Matějka Jindřich CZE 1963 Dexter Cycling
M50 [334] Mazurowski Miroslaw POL 1960 JF Duet
M30 [735] Medvecký Ondrej CZE 1979 SK TEPLOMET
M30 [248] Meišner Libor CZE 1987 CYCLING BRNO
M40 [110] Melichar Josef CZE 1972 MCS Team
M30 [111] Melša Zdeněk CZE 1982 JJ - Potocký
M50 [112] Menčík Libor CZE 1965 Benátky n/Jizerou
M30 [254] Merta Tomáš CZE 1980 Hradec Králové
M30 [113] Metelka Michal CZE 1979 Radovans Pro Cycling
M50 [114] Mifek Tomáš CZE 1964 Kbely Cycling Team
M50 [114] Mifek Tomáš CZE 1964 Kbely Cycling Team
M30 [345] Michalák Petr CZE 1979 cingle du mont ventoux
M40 [115] Mikuláš Martin CZE 1973 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
Z30 [116] Mikulášová Lenka CZE 1984 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
M50 [117] Mikuš Pavel CZE 1967 Mělník
M30 [118] Mistr Vojtěch CZE 1979 OutdoorOutsiders
M50 [119] Modrei Josef CZE 1960 K+K sport
M40 [736] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod
M50 [120] Mullen Michael CZE 1966 Černošice
M50 [122] Myška Petr CZE 1965 Dimp-Giant
M40 [280] Nábělek Aleš CZE 1973 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Z40 [281] Nábělková Kateřina CZE 1974 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
M30 [123] Návrat Radim CZE 1982 Cykloservex-Duratec
M30 [125] Nedvěd Tomáš CZE 1982 AC Sparta Praha cyklo akademie
M30 [126] Nehyba Michal CZE 1980 Bikehome
M18 [404] Nevídal Ondřej CZE 1993 Puskinak.cz
M40 [127] Nikolov Viktor CZE 1973 Praha 10
M50 [128] Nosek Milan CZE 1964 Sportful CZ
M50 [129] Nováček Pavel CZE 1961 Racing Olešná
M30 [397] Novák Jakub CZE 1983 Praha
M60 [130] Novák Jaroslav CZE 1955 TJ Doksy
M60 [282] Novák Petr CZE 1944 Příbram
M50 [131] Novák Petr CZE 1967 SKI TRAB NAMCHE
M40 [319] Novák Tomáš CZE 1970 Expes CZ Scott team Kolín
M18 [307] Novák Vít CZE 1989 CFC Kladno
M30 [132] Novotný Jan CZE 1986 ROHOZEC AMULET TEAM
M60 [133] Novotný Milan CZE 1956 ***
M40 [88] Ondečko Jiří CZE 1976 Pekařství u Onďase
M60 [362] Opolecký Hynek CZE 1954 opol team
M30 [134] Otaševič Tomáš CZE 1984 Brno
M18 [403] Pac Pawel POL 1989 Orlinek
M40 [283] Pacovský Tomáš CZE 1972 Dexter Cycling
M40 [ ] Pacovský Tomáš CZE 1972 Dexter Cycling
M40 [135] PALUS PAWEŁ POL 1973 SIDOR TEAM
M40 [136] Panek Petr CZE 1974 Good Angels
M18 [323] Paprstka Tomáš CZE 1992 Expres CZ-Scott Team Kolín
M40 [394] Páv Tomáš CZE 1971 Kovo Praha
M40 [137] Pechmann Miroslav CZE 1974 ostřešany afk
M40 [308] Pesan Jan CZE 1974 Krkonošman
M40 [347] Piasecki Mariusz POL 1969 Gatta Bike RS
M40 [138] Pilnáček Radek CZE 1977 HSK - cycling team
M30 [249] Plechač Radek CZE 1984 Severní Větry
M50 [309] Pleskač Tomáš CZE 1966 Třebíč
M18 [139] Plza David CZE 1993 Bike and Run
M40 [368] Podlipný Jiří CZE 1977 Kola Šír Bělohrad
M30 [261] Pojmon Ondřej CZE 1978 Bikeinvest Cykloteam
M30 [140] Polanský Dan CZE 1983 Polanský Bike&Run
M18 [141] Polnický Jiří CZE 1989 Kasper - Swix Team
M30 [409] Ponke Radek CZE 1978 Kolín
M40 [142] Poslt Viktor CZE 1969 Radvanice
M40 [143] Poslušný Roman CZE 1971 SAK HS OH
M40 [284] Pospisil Martin CZE 1974 KCL Kooperativa-Svijany
M40 [144] Pozler Tomáš CZE 1976 EDPoTEAM L.Bohdaneč
M50 [145] Prager Karel CZE 1963 CK Vinohradské šlapk...
M40 [146] Preisler Tomáš CZE 1970 Vrchlabí
M40 [147] Prešek Zbyněk CZE 1977 Bike Freaks Holice
M50 [285] Prchal Pavel CZE 1959 sk cyklosport kern
M40 [149] Prochazka David GER 1977 Wolfsburg
M30 [148] Procházka Vít CZE 1980 Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl
M40 [150] Prokeš Stanislav CZE 1968 Prokesteam
M18 [310] Prokop Pavel CZE 1996 Veloservis Team
M40 [151] Průcha Bedřich CZE 1973 Plzeň
M50 [152] Průša Roman CZE 1967 Litoměřice
M40 [311] Přidal Jiří CZE 1976 OCA Brno
M50 [154] Ptáčník Ivan CZE 1966 NAC Pardubice
M18 [153] Ptáčník Marek CZE 1994 Praha 5
M30 [155] Raufstein Lukáš CZE 1983 SportRaces-Isaac Team
M40 [393] Rendl Jaroslav CZE 1973 Dexter Cycling
M40 [156] Ress Tomáš CZE 1977 SportRaces-Isaac Team
M40 [337] Ress Tomáš CZE 1977 SportRaces-Isaac Team
M40 [156] Ress Tomáš CZE 1977 SportRaces-Isaac Team
M40 [337] Ress Tomáš CZE 1977 SportRaces-Isaac Team
M30 [259] rezac martin CZE 1979 praha 7
M50 [312] Rieger Jiri CZE 1962 Spartak Vrchlabí
M40 [157] Robek Robert CZE 1970 Vokolek Cycling Team
M40 [ ] Ropek Tomáě CZE 1976 Svitavy
M40 [366] Rubeš Jaroslav CZE 1976 Svinařov
M40 [158] Rubeš Pavel CZE 1977 Fincentrum, Slaný
M40 [313] Rudiš Pavel CZE 1976 Kola Šír
M40 [335] Rychlicki Paweł POL 1971 Merx
M40 [159] Ryšavý Martin CZE 1975 Promusic Prolog Bike
M30 [160] Řeháček josef CZE 1986 vrchlabí
M40 [332] Řehák Marcel CZE 1970 OCA Brno
M30 [161] Říčař František CZE 1987 TriClub Dobruška
M40 [379] Říha Jiří CZE 1977 CK Kolokram Svijany
M30 [ ] říha pepa CZE 1978 Cyklosport Berka
M40 [162] Sahula Martin CZE 1972 manželka
M60 [351] Seifert Michal CZE 1948 Újezd nad Lesy
M18 [395] Sekanina Adam CZE 1995 TJ Favorit Brno
M30 [163] Sekot Jaroslav CZE 1978 Kola Ledeč
M40 [164] sembera josef CZE 1977 Sokol podlazky
M30 [165] Schinköthe Ralf GER 1978 Petz Racing
M18 [ ] Schubert Štěpán CZE 1996 CEZ cyklo team Tábor
M18 [166] Schuran Michal CZE 1996 AC Sparta Praha
M18 [348] Siedlaczek Kamil POL 1996 DEICHMANN
M18 [369] Silbert Tomasz POL 1992 Ciclismo Wrocław
M40 [ ] Sinclair Mark CZE 1970 Praha 6
M40 [250] Skála Radim CZE 1976 Sokol Veltěž
M18 [167] Skopový Ondřej CZE 1988 Praha 4
M30 [168] Smola Karel CZE 1984 Auto I.S.R.
M30 [329] Smolka Michal CZE 1981 Bikecentrum Olomouc
M40 [169] Sobotka Petr CZE 1976 SK Termit
M18 [324] Solař Kryštof CZE 1999 Expres CZ-Scott Team Kolín
M30 [260] Soušek Karel CZE 1978 CK Vinohradské Šlapky
M50 [171] Sørensen Michael DNK 1963 Karlslunde
M50 [336] Spławski Artur POL 1960 Merx
M30 [363] Stančík Petr CZE 1978 Duratec Team
M50 [251] Stárek Martin CZE 1967 SBC Č.Budějovice
M50 [173] Stránský Jiří CZE 1963 MTBO Kralupy
M50 [172] Stránský Michal CZE 1965 Líbeznice
M30 [174] Stránský Radek CZE 1984 Vrchlabí
M30 [314] Strieženec Martin CZE 1985 Bike Terror Crew
M30 [413] Strnad Aleš CZE 1986 Bitters Superior Cyklofit team
M50 [175] Strnad Petr CZE 1964 KSM HRÁDEK
M40 [176] Strnad Tomáš CZE 1972 Pivní Fond
M18 [286] Stříteský Jan CZE 1994 Sk Tricyklo Chlubna
M30 [287] Stupka Ondřej CZE 1979 KC BRNO
M30 [239] Sturm Jan CZE 1987 Trutnov
M30 [177] Suda Lukáě CZE 1981 Líně
M40 [178] Sucharda Pavel CZE 1970 CYCLING BRNO
M40 [179] Svoboda Filip CZE 1971 Ford Ústí nad Orlicí SMC
M40 [181] Svoboda Jakub CZE 1975 Kolokrám.cz
M40 [180] Svoboda Jaroslav CZE 1971 INS Atelier Náchod
M18 [392] Svoboda Jiří CZE 1992 AC Sparta Praha
M40 [252] Swaczyna Patrik CZE 1973 CK Feso Petřvald
M30 [182] Swaczyna Petr CZE 1985 CK Feso Petřvald
M40 [183] Sýkora Robert CZE 1972 CK Vinohradské Šlapky
M50 [333] Syrovátko Milan CZE 1963 Starej stín
M30 [402] SZENDERSKI Marcin CZE 1984 Pac Kebab Team
M30 [375] Szlagor Przemysław POL 1982 ROGELLI TEAM
M18 [184] Šantrůček Štěpán CZE 1991 Naturaw BikeBukvas
M50 [186] Šimek Pavel CZE 1967 Slaný
M18 [187] Šimon Jan CZE 1991 INFINITYSPORT.CZ
M40 [315] Šindelár Ladislav CZE 1976 Noutonice č.p. 81
M40 [188] Šír Daniel CZE 1976 Kola Šír Bělohrad
M30 [737] Šiška Jan CZE 1981 Plzeň
M30 [190] Škarka Dan CZE 1978 SK Termit
M40 [189] Škarka René CZE 1976 SK Termit
M50 [191] Škarnitzl Antonín CZE 1958 Dimp-Giant
M40 [342] Šklíba Martin CZE 1973 CYKLOKROS MILOVICE
M30 [192] Škopek Adam CZE 1979 Jiskra Jaroměř
M60 [316] Škopek Karel CZE 1953 HEC Jarton Jaroměř
M30 [193] Šoch Miloslav CZE 1978 Praha 9
M18 [17] Šorm jiří CZE 1997 Cyklolive
M18 [288] Šot Michal CZE 1988 Vratimov
M60 [376] Šťastný Jiří CZE 1955 AUTO KELY
M30 [194] Šustr Lukáš CZE 1984 Alset Racing Team
M18 [195] Švantner Ondřej CZE 1990 Racing Olešná
M50 [196] Švihálek Tomáš CZE 1963 cyklotrenink.com
M50 [197] Tácha Petr CZE 1965 Dexter Cycling
M50 [289] Tauchman Jiří CZE 1959 beMANIAX MADBIKE
M50 [373] Taussig Jan CZE 1964 Sportvital
M18 [290] Thuma Miroslav CZE 1992 SportRaces-Isaac Team
M40 [253] Tichy Pavel CZE 1970 Prštice
M18 [ ] Tomášek Lukáš CZE 1988 BH Racing Team
M30 [410] Trmata Štěpán CZE 1978 Czech Tallboys
M30 [198] Trungel Tomas SVK 1986 Continental BDY
M40 [365] Tuček Marek CZE 1975 Praha 10
M18 [199] Turek Lukáš CZE 1996 PRO MUSIC PROLOG BIKE
M50 [200] Tvarůžek Tomáš CZE 1963 TATRANSKÝ OROL
M40 [343] Tvarůžka Petr CZE 1977 xy
M30 [201] Urban Jakub CZE 1982 PUDIS a.s.
M50 [202] Vacek Oldřich CZE 1966 Hobuk
M30 [338] Vágner Vladimír CZE 1981 METAXTREN
M40 [256] Vacha Lukas CZE 1975 Horno Branna
M30 [203] Vajdik Robert CZE 1984 Uherský Brod
M40 [204] Valtera Pavel CZE 1976 Doldy ruksaky Machov
M18 [205] Vancl Martin CZE 1992 Jilemnice
M40 [206] Vaníček Aleš CZE 1968 Apartmány 17 Žacléř
M18 [325] Vaníček Šimon CZE 1999 Expres CZ-Scott Team Kolín
Z18 [207] Vaníčková Elena CZE 1996 TJ Uničov
M40 [320] Vejdělek Miloš CZE 1971 Hospodský z Kolína
M60 [208] Vejnar Josef CZE 1957 DDM Pelíšek
M40 [738] Vent Jiří CZE 1972 Good Angels
M18 [209] Veselouš Filip CZE 1995 Jablonec nad Jizerou
M40 [210] Veselý Václav CZE 1968 SK Kola VÍŠEK - TREK
M40 [211] Větrovec Pavel CZE 1968 Rudolfov
M40 [317] Vicar Marek CZE 1969 Mladá Boleslav
M50 [212] Vlček Ladislav CZE 1961 Cyklosport Bendl
M30 [213] Vlk Karel CZE 1980 AXON Sport Team
M30 [318] Vobora Pavel CZE 1984 ROHOZEC AMULET TEAM
M30 [341] Voceďálek Jaroslav CZE 1987 Vocet Team
M18 [257] Vojtěch Jonáš CZE 1989 AC Sparta Praha
M60 [214] Voňka Jiří CZE 1954 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
Z30 [292] Voráčová Naďa CZE 1981 TJ Uničov
M40 [358] Vorel Tomas CZE 1975 TJ Sokol Cimice
M30 [215] Vrbata Jan CZE 1986 Nadšenci z Posázaví II
M50 [216] Vrbata Jiří CZE 1958 Nadšenci z Posázaví
M40 [217] Vrzáň Josef CZE 1975 ASZ Trutnov
M40 [218] Vymazal Igor CZE 1971 Team Porgest
M60 [219] Winkler Dirk GER 0000 Pirna, 01796
M18 [398] Wojciechowski Blažej POL 1988 Ostrowska Kawaleria Kolarska
M18 [327] Wojtas Wojciech POL 1989 Bielsko-Biala
Z18 [293] Zadáková Klára CZE 1988 SportRaces-Isaac Team
M18 [258] Záleský Milan CZE 1992 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M40 [220] Zárybnický Jiří CZE 1976 Vinohradské šlapky
M18 [396] Zechmeister Tomas CZE 1993 TJ Favorit Brno
M40 [221] Zeman Radek CZE 1970 Pardubice
M18 [326] Zeťák Michael CZE 1998 Expres CZ-Scott Team Kolín
M18 [222] Zháňal Pavel CZE 1988 TJ Spartak Třebíč
M40 [223] Zídek Václav CZE 1973 Nadšenci z Posázaví
M30 [224] Zítko Libor CZE 1980 BIKEHOME
M40 [226] Zobal Petr CZE 1972 Křešice 18, Písek
M30 [225] Zobal Zdeněk CZE 1983 Severní Větry
M18 [370] Zrůst Petr CZE 1995 Ludvíkovice
M50 [227] Žalda Vladimír CZE 1963 Líná Mrcha
M60 [229] Ženíšek Jan CZE 1947 Ústí nad Labem
M40 [228] Ženíšek Radek CZE 1976 Ústí nad Labem
M30 [230] Žítek Ondřej CZE 1987 Charlieho andílci