Krakonošův cyklomaraton 2017

2017-07-29 Trutnov

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod 145km total: 439, men : 428, women: 11, M18: 66, M30: 126, M40: 150, M50: 68, M60: 18, Z18: 3, Z30: 6, Z40: 2 [html] [pdf]
krátká trať 98km total: 323, men : 302, women: 21, Muži: 302, Ženy: 21 [html] [pdf]
Team Competition Soutěž týmů (součet časů 3 nejrychlejších závodníků z jednoho týmu)

start list hlavní závod 145km

start ~ 10:04:00 , all years of born , registered: 439 participants ( 428 of men, 11 of women)

category # name state year team
M50 [263] Balhar Peter CZE 1967 Kolinec
M50 [357] Barański Artur POL 1961 Kowary Polska
M50 [5] Běhounek Michal CZE 1967 Veloservis Team
M50 [386] Berka Vladimír CZE 1962 Cyklo Sport Berka
M50 [378] Borsness David USA 1963 USA
M50 [13] Cvrkal Radim CZE 1965 Zábrodí
M50 [12] Cvrkal Richard CZE 1965 CK Vinohradské Šlapky
M50 [15] Čejka Petr CZE 1964 Cyklo team KOLARNA
M50 [16] Černý Aleš CZE 1964 JFK Jaroměř
M50 [21] Dubitzký Pavel CZE 1964 PCK Louda
M50 [346] Fecko Krzysztof POL 1967 LEFERO
M50 [328] Hačecký Pavel CZE 1963 Kasper - Swix Team
M50 [ ] Havlík Pavel CZE 1967 KT Tryskomyš
M50 [45] Hlusička Vladimír CZE 1963 Stavokomplet
M50 [47] Holub Petr CZE 1966 Kasper - Swix Team
M50 [59] Janda Jan CZE 1959 Cyklo Pejcha
M50 [58] Janda Radovan CZE 1966 Radovans Pro Cycling
M50 [62] Jaros Janek CZE 1961 Praha 6
M50 [63] jauernig martin CZE 1964 Dimp-Giant
M50 [65] Jermolajev Igor CZE 1962 CK Vinohradské Šlapky
M50 [390] Juřík Kamil CZE 1967 Fitko Jeseník
M50 [71] Kencl Jakub CZE 1967 Řevnice
M50 [302] Kleiner Robert CZE 1966 LAWI Granfondo
M50 [77] Kocian Václav CZE 1958 Neratovice
M50 [ ] Koprnický Kamil CZE 1966 AXON SPORT TEAM
M50 [79] Koštanský Bob CZE 1966 MERIDA CZECH
M50 [81] Koza Petr CZE 1964 Cyklosport Berka
M50 [97] Ledecký Radek CZE 1966 IVAR CS - AUTHOR TEAM
M50 [278] Loukota Richard CZE 1967 Independent Gregario
M50 [102] Macek Petr CZE 1959 Chmelove sisky Ceska Trebova
M50 [107] Martínek Jan CZE 1963 Praha 5
M50 [108] Mašek jiří CZE 1962 Kola Ledeč nad Sázavou
M50 [109] Matějka Jindřich CZE 1963 Dexter Cycling
M50 [334] Mazurowski Miroslaw POL 1960 JF Duet
M50 [112] Menčík Libor CZE 1965 Benátky n/Jizerou
M50 [114] Mifek Tomáš CZE 1964 Kbely Cycling Team
M50 [114] Mifek Tomáš CZE 1964 Kbely Cycling Team
M50 [117] Mikuš Pavel CZE 1967 Mělník
M50 [119] Modrei Josef CZE 1960 K+K sport
M50 [120] Mullen Michael CZE 1966 Černošice
M50 [122] Myška Petr CZE 1965 Dimp-Giant
M50 [128] Nosek Milan CZE 1964 Sportful CZ
M50 [129] Nováček Pavel CZE 1961 Racing Olešná
M50 [131] Novák Petr CZE 1967 SKI TRAB NAMCHE
M50 [309] Pleskač Tomáš CZE 1966 Třebíč
M50 [145] Prager Karel CZE 1963 CK Vinohradské šlapk...
M50 [285] Prchal Pavel CZE 1959 sk cyklosport kern
M50 [152] Průša Roman CZE 1967 Litoměřice
M50 [154] Ptáčník Ivan CZE 1966 NAC Pardubice
M50 [312] Rieger Jiri CZE 1962 Spartak Vrchlabí
M50 [171] Sørensen Michael DNK 1963 Karlslunde
M50 [336] Spławski Artur POL 1960 Merx
M50 [251] Stárek Martin CZE 1967 SBC Č.Budějovice
M50 [173] Stránský Jiří CZE 1963 MTBO Kralupy
M50 [172] Stránský Michal CZE 1965 Líbeznice
M50 [175] Strnad Petr CZE 1964 KSM HRÁDEK
M50 [333] Syrovátko Milan CZE 1963 Starej stín
M50 [186] Šimek Pavel CZE 1967 Slaný
M50 [191] Škarnitzl Antonín CZE 1958 Dimp-Giant
M50 [196] Švihálek Tomáš CZE 1963 cyklotrenink.com
M50 [197] Tácha Petr CZE 1965 Dexter Cycling
M50 [289] Tauchman Jiří CZE 1959 beMANIAX MADBIKE
M50 [373] Taussig Jan CZE 1964 Sportvital
M50 [200] Tvarůžek Tomáš CZE 1963 TATRANSKÝ OROL
M50 [202] Vacek Oldřich CZE 1966 Hobuk
M50 [212] Vlček Ladislav CZE 1961 Cyklosport Bendl
M50 [216] Vrbata Jiří CZE 1958 Nadšenci z Posázaví
M50 [227] Žalda Vladimír CZE 1963 Líná Mrcha