Krakonošův cyklomaraton 2017

2017-07-29 Trutnov

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod 145km total: 439, men : 428, women: 11, M18: 66, M30: 126, M40: 150, M50: 68, M60: 18, Z18: 3, Z30: 6, Z40: 2 [html] [pdf]
krátká trať 98km total: 323, men : 302, women: 21, Muži: 302, Ženy: 21 [html] [pdf]
Team Competition Soutěž týmů (součet časů 3 nejrychlejších závodníků z jednoho týmu)

start list hlavní závod 145km

start ~ 10:04:00 , all years of born , registered: 439 participants ( 428 of men, 11 of women)

category # name state year team
M40 [359] Ackermann Kamil CZE 1975 Plzeň
M40 [295] Adámek Petr CZE 1969 Borkovany
M40 [296] Antoš Petr CZE 1976 Coffee racers
M40 [1] Bartoš Tomáš CZE 1968 H.I.C.
M40 [7] Beneš Jan CZE 1974 Coffee racers
M40 [408] Bierut Paweł POL 1977 Kamieniec Ząbkowicki
M40 [ ] Bińczak Michal POL 1971 Starachowice
M40 [8] Boháč Marcel CZE 1972 Svitávka
M40 [9] Bortlík Martin CZE 1970 Praha 9
M40 [ ] Brynda Jarda CZE 1977 Labe Tri Club HK
M40 [11] Bursík Aleš CZE 1973 Bikehome
M40 [294] Cizner Aleš CZE 1975 Prštice
M40 [406] Drnec Martin CZE 1976 COS Brno
M40 [364] Duchek Milan CZE 1970 Duratec Team
M40 [22] Dvořák Pavel CZE 1972 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M40 [23] Ehrlich Václav CZE 1976 Skipaudera
M40 [24] Erlebach Petr CZE 1968 Suché Kosti Vrchlabí
M40 [25] Ernest Jiri CZE 1972 Cyklistický spolek Pekáč
M40 [405] fajt milan CZE 1977 Eurofoam team
M40 [412] Faltus Tomáš CZE 1975 Veloservis Team
M40 [27] Feist Jaroslav CZE 1969 JJ - Potocký
M40 [233] Fiala Jiri CZE 1976 ABT Cesana Rohozec
M40 [234] Fiala Jiří CZE 1972 KÚC Chabrusiči
M40 [31] Fojt Milič CZE 1972 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
M40 [36] Gänsdorfer Jan CZE 1977 MCS Team
M40 [37] Girgal Tomáš CZE 1974 Brdští kanci
M40 [38] Girstl Ales CZE 1975 Čistý Sport
M40 [235] Gotthard David CZE 1976 CYCLING BRNO
M40 [ ] Hájek Michal CZE 1977 Králův Dvůr
M40 [361] Hauf Jan CZE 1971 Indigo cycling team RK
M40 [391] Hejna Pavel CZE 1969 Velké Pořičí
M40 [43] Herzán Radim CZE 1977 Cyklomorava
M40 [374] Holan Pavel CZE 1971 NIP Chrudim
M40 [49] Horák Miroslav CZE 1974 Bolt Racing Team
M40 [371] HRIN Ivan CZE 1971 Usti nad Labem
M40 [53] Hubáček David CZE 1971 Hlučín-Bibrovníky
M40 [54] Hudos Martin CZE 1976 Světice
M40 [56] chlup pavel CZE 1976 Bicyklub
M40 [360] Janda Petr CZE 1972 Jičín
M40 [60] Janda Tomáš CZE 1972 MS BIKE ACADEMY RACING
M40 [61] Janíček Ladislav SVK 1972 SKP Most
M40 [64] Javůrek Petr CZE 1977 Kasper - Swix Team
M40 [330] Ježek Jiří CZE 1974 ASC DUKLA Praha
M40 [66] Jiřikovský Martin CZE 1973 TK OPEN
M40 [67] Just Pavel CZE 1976 CYKLO BENDA
M40 [269] Kalojíros Tondáno CZE 1968 beMANIAX MADBIKE
M40 [372] Karban Štěpán CZE 1971 HZS Královéhradeckého kraje
M40 [72] Kirsch Radomír CZE 1975 Triatlon Team Loko Trutnov
M40 [73] Klicpera Petr CZE 1976 TRI Neratovice
M40 [241] Kokeš Pavel CZE 1971 FORCE KCK Zlín
M40 [407] Korbička Tomáš CZE 1975 COS Brno
M40 [80] Kotačka Michal CZE 1974 Třebíč
M40 [ ] Kowalski Tomasz POL 1976 Boplight Ataksport Team Świdnica
M40 [367] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
M40 [84] Králík Michal CZE 1973 Triatlon Team Trutnov
M40 [86] Králík Petr CZE 1971 TE CONNECTIVITY 2
M40 [89] Křenek David CZE 1971 G.D.K. Bike Team
M40 [ ] Křivánek Petr CZE 1974 pupi
M40 [273] Kříž Zdeněk CZE 1972 Buff Pro Team
M40 [92] Kuboušek Petr CZE 1974 NAC Pardubice
M40 [243] Kučera Radek CZE 1972 Bitters Superior Cyklolive team
M40 [244] Kuda Pavel CZE 1969 CYCLING BRNO
M40 [246] Kuchař Přemysl CZE 1977 Eleven Cube Roadriders
M40 [93] Kurka Tomáš CZE 1972 INFINITYSPORT.CZ
M40 [ ] Kvarda Rene CZE 1974 COLNAGO a ASSOS ProShop
M40 [95] Landa David CZE 1971 KCL Kooperativa-Svijany
M40 [275] Landa František CZE 1974 KCL Kooperativa-Svijany
M40 [96] Lapihuska Michal CZE 1976 Over 40
M40 [98] Lesniak Rostislav CZE 1973 OCA Brno
M40 [277] Liska Jan CZE 1977 Praha 7
M40 [101] Lorenz Jiří CZE 1975 adventurerace.cz
M40 [103] Macháč Karel CZE 1968 Jilemnice
M40 [105] Mareček Tomáš CZE 1970 Brno
M40 [247] Martynek Andrzej CZE 1972 Praha 7
M40 [110] Melichar Josef CZE 1972 MCS Team
M40 [115] Mikuláš Martin CZE 1973 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
M40 [736] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod - veterans
M40 [280] Nábělek Aleš CZE 1973 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
M40 [127] Nikolov Viktor CZE 1973 Praha 10
M40 [319] Novák Tomáš CZE 1970 Expes CZ Scott team Kolín
M40 [88] Ondečko Jiří CZE 1976 Pekařství u Onďase
M40 [283] Pacovský Tomáš CZE 1972 Dexter Cycling
M40 [ ] Pacovský Tomáš CZE 1972 Dexter Cycling
M40 [135] PALUS PAWEŁ POL 1973 SIDOR TEAM
M40 [136] Panek Petr CZE 1974 Good Angels
M40 [394] Páv Tomáš CZE 1971 Kovo Praha
M40 [137] Pechmann Miroslav CZE 1974 ostřešany afk
M40 [308] Pesan Jan CZE 1974 Krkonošman
M40 [347] Piasecki Mariusz POL 1969 Gatta Bike RS
M40 [138] Pilnáček Radek CZE 1977 HSK - cycling team
M40 [368] Podlipný Jiří CZE 1977 Kola Šír Bělohrad
M40 [142] Poslt Viktor CZE 1969 Radvanice
M40 [143] Poslušný Roman CZE 1971 SAK HS OH
M40 [284] Pospisil Martin CZE 1974 KCL Kooperativa-Svijany
M40 [144] pozler Tomáš CZE 1976 EDPoTEAM L.Bohdaneč
M40 [146] Preisler Tomáš CZE 1970 Vrchlabí
M40 [147] Prešek Zbyněk CZE 1977 Bike Freaks Holice
M40 [149] Prochazka David GER 1977 Wolfsburg
M40 [150] Prokeš Stanislav CZE 1968 Prokesteam
M40 [151] Průcha Bedřich CZE 1973 Plzeň
M40 [311] Přidal Jiří CZE 1976 OCA Brno
M40 [393] Rendl Jaroslav CZE 1973 Dexter Cycling
M40 [156] Ress Tomáš CZE 1977 SportRaces-Isaac Team
M40 [337] Ress Tomáš CZE 1977 SportRaces-Isaac Team
M40 [156] Ress Tomáš CZE 1977 SportRaces-Isaac Team
M40 [337] Ress Tomáš CZE 1977 SportRaces-Isaac Team
M40 [157] Robek Robert CZE 1970 Vokolek Cycling Team
M40 [ ] Ropek Tomáě CZE 1976 Svitavy
M40 [366] Rubeš Jaroslav CZE 1976 Svinařov
M40 [158] Rubeš Pavel CZE 1977 Fincentrum, Slaný
M40 [313] Rudiš Pavel CZE 1976 Kola Šír
M40 [335] Rychlicki Paweł POL 1971 Merx
M40 [159] Ryšavý Martin CZE 1975 Promusic Prolog Bike
M40 [332] Řehák Marcel CZE 1970 OCA Brno
M40 [379] Říha Jiří CZE 1977 CK Kolokram Svijany
M40 [162] Sahula Martin CZE 1972 manželka
M40 [164] sembera josef CZE 1977 Sokol podlazky
M40 [ ] Sinclair Mark CZE 1970 Praha 6
M40 [250] Skála Radim CZE 1976 Sokol Veltěž
M40 [169] Sobotka Petr CZE 1976 SK Termit
M40 [176] Strnad Tomáš CZE 1972 INS Atelier Náchod - race team
M40 [178] Sucharda Pavel CZE 1970 CYCLING BRNO
M40 [179] Svoboda Filip CZE 1971 Ford Ústí nad Orlicí SMC
M40 [181] Svoboda Jakub CZE 1975 Kolokrám.cz
M40 [180] Svoboda Jaroslav CZE 1971 INS Atelier Náchod - A
M40 [252] Swaczyna Patrik CZE 1973 CK Feso Petřvald
M40 [183] Sýkora Robert CZE 1972 CK Vinohradské Šlapky
M40 [315] Šindelár Ladislav CZE 1976 Noutonice č.p. 81
M40 [188] Šír Daniel CZE 1976 Kola Šír Bělohrad
M40 [189] Škarka René CZE 1976 SK Termit
M40 [342] Šklíba Martin CZE 1973 CYKLOKROS MILOVICE
M40 [253] Tichy Pavel CZE 1970 Prštice
M40 [365] Tuček Marek CZE 1975 Praha 10
M40 [343] Tvarůžka Petr CZE 1977 xy
M40 [256] Vacha Lukas CZE 1975 Horno Branna
M40 [204] Valtera Pavel CZE 1976 Doldy ruksaky Machov
M40 [206] Vaníček Aleš CZE 1968 Apartmány 17 Žacléř
M40 [320] Vejdělek Miloš CZE 1971 Hospodský z Kolína
M40 [738] Vent Jiří CZE 1972 Good Angels
M40 [210] Veselý Václav CZE 1968 SK Kola VÍŠEK - TREK
M40 [211] Větrovec Pavel CZE 1968 Rudolfov
M40 [317] Vicar Marek CZE 1969 Mladá Boleslav
M40 [358] Vorel Tomas CZE 1975 TJ Sokol Cimice
M40 [217] Vrzáň Josef CZE 1975 ASZ Trutnov
M40 [218] Vymazal Igor CZE 1971 Team Porgest
M40 [220] Zárybnický Jiří CZE 1976 Vinohradské šlapky
M40 [221] Zeman Radek CZE 1970 Pardubice
M40 [223] Zídek Václav CZE 1973 Nadšenci z Posázaví
M40 [226] Zobal Petr CZE 1972 Křešice 18, Písek
M40 [228] Ženíšek Radek CZE 1976 Ústí nad Labem