TE Krkonošská 70 MTB
2018-09-01 Janské Lázně
70km družstva | celkem: 75 , men : 72, women: 3, muži: 22, mix: 3 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Gravel Trophy 70km | celkem: 4 , men : 4, Muži: 4 | [html] | [pdf] | [xls] | |
40km ženy a veteráni | celkem: 24 , women: 12, men : 12, ženy: 4, veteráni: 4 | [html] | [pdf] | [xls] | |
40km páry | celkem: 21 , men : 11, women: 10, páry: 11 | [html] | [pdf] | [xls] | |
40km firmy | celkem: 36 , men : 34, firmy: 12, women: 2 | [html] | [pdf] | [xls] | |
15km Junioři | celkem: 12 , men : 7, women: 5, Junioři: 4 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Dětská K7 BABY | celkem: 14 , men : 7, kluci: 7, women: 7, holky: 7 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ | celkem: 25 , women: 7, D3: 4, men : 18, H3: 8, H4: 5, H2: 5, D2: 2, D4: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ | celkem: 23 , men : 16, H1: 16, women: 7, D1: 7 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka T E Krkonošská 70 M T B | N/A | 2021-08-31 07:44:06 |
start list 70km družstva
start ~ 10:00:00 , 1999 a starší , přihlášeno: 75 participants ( 72 of men, 3 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
muži | 20 | INS Ateliér Náchod |
[1020]
Karel Bernard
1967
[3020]
Marek Strnad
1972
[2020]
Tomáš Strnad
1972
|
muži | 23 | B.F.H. Team |
[1023]
Michal Bubílek
1986
[2023]
Jan Fišnar
1980
[3023]
Michal Hrach
1977
|
muži | 22 | TREK J+P Sport A |
[1022]
Daniel Čejka
1999
[3022]
Jaroslav Ludvík
2000
[2022]
Michal Pešek
1983
|
mix | 10 | Prazske Slapky |
[1010]
Vojtech Drbohlav
1979
[2010]
Hana Kratka
1967
[3010]
Stepan Tintera
1957
|
muži | 21 | MTBO racing team |
[1021]
Martin HlouŠek
1982
[2021]
Vašek Husák
1977
[3021]
Libor Kříž
1978
|
muži | 11 | RoRace Team PyÅ¡ely B |
[1011]
Jan Chmátal
1977
[2011]
Martin Chmátal
1976
[3011]
David Mareš
1977
|
muži | 5 | ASZ Trutnov |
[1005]
Jan Chmelík
1980
[2005]
Jan Basař
1978
[3005]
Josef Vrzáň
1975
|
muži | 12 | HS ÄŒerný Dul |
[1012]
Štepan Jiras
1980
[2012]
Roman Hlávko
1975
[3012]
Martin Kolanda
1977
|
muži | 6 | KáBéKáÄko |
[1006]
Jiří Kaštan
1976
[2006]
Radek Bečka
1974
[3006]
Tonda Kacálek
1974
|
muži | 18 | TREK J+P Sport A |
[1018]
Jakub Kučera
1999
[3018]
Vojtěch Pešek
1989
[2018]
Michal Pradáč
1999
|
muži | 15 | Pitrs bikes |
[1015]
Jaruch Lecnar
1983
[2015]
Pavel Jirásek
1992
[3015]
Petr Sulzbacher
1975
|
mix | 3 | Bikeclinic mix team |
[1003]
Vojtěch Mareš
1978
[2003]
Lucie Punčochářová
1980
[3003]
Martin Škabrada
1974
|
muži | 19 | Ultra Paka - lidé and HORY |
[1019]
Daniel Polman
1979
[2019]
Tomáš Berger
1987
[3019]
Sebastian Vlček
1994
|
muži | 4 | Kola Å Ãr |
[1004]
Pavel Rudiš
1976
[2004]
Jiří Podlipný
1977
[3004]
Vojtěch Záveský
1978
|
muži | 2 | Pankrác Bimbác Servác |
[1002]
Josef Sitta
1973
[3002]
Radek Novotný
1982
[2002]
Michael Skalický
1968
|
muži | 1 | AC Údolà hladu HK |
[1001]
Richard Stejskal
1975
[2001]
Petr Jaderný
1983
[3001]
Petr Říha
1974
|
muži | INS Ateliér Náchod 2 |
Petr Škoda
1983
Josef Lelek
1971
Martin Šupich
1977
|
|
muži | 17 | Rockmachine-Cyklomax |
[1017]
Roman Šťastný
1979
[2017]
Lukáš Čáp
1985
[3017]
Josef Schejbal
1978
|
muži | 13 | AEROTEC SPORT TEAM |
[1013]
Pavel Štěpánek
1973
[3013]
Lukáš Roubíček
1981
[2013]
Marek Štěpánek
2001
|
muži | 24 | Expres CZ-Scott Team KolÃn |
[1024]
Alvin Tomášek
2000
[3024]
Josef Kunášek
2000
[2024]
Jakub Schierl
2000
|
mix | 7 | Melcon - Ghost team |
[1007]
Jan Veselý
1990
[2007]
Jakub Doškář
1988
[3007]
Lenka Fridrichová
1994
|
muži | 16 | RoRace Notoric |
[1016]
Michal Veselý
1980
[3016]
Petr Koudelka
1981
[2016]
Aleš Vágner
1977
|
muži | 9 | NadÅ¡enci z Posázavà |
[1009]
Jiří Vrbata
1958
[2009]
Miroslav Borkovec
1964
[3009]
Martin Weisheitel
1970
|
muži | 8 | GEOSA |
[1008]
Jindřich Zeman
1974
[2008]
Roman Hanzl
1973
[3008]
petr nájemník
1963
|
muži | 14 | NadÅ¡enci z Posázavà II |
[1014]
Václav Zídek
1973
[2014]
Daniel Artus
1972
[3014]
Jan Vrbata
1986
|
start list Gravel Trophy 70km
start ~ 10:00:30 , 2000 a starší , přihlášeno: 4 participants ( 4 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 101 | Fišar Petr | CZE | 1984 | Hradecký Spinning Klub | Černilov |
Muži | 100 | Goga Martin | CZE | 1983 | Špinavý Záda | Praha 8 Troja, 18100 |
Muži | 102 | Komberec Aleš | CZE | 1979 | Hradecký Spinning Klub | Hradec Králové |
Muži | 103 | Novotný František | CZE | 1981 | Hradecký Spinning Klub | Statenice - Černý Vůl |
start list 40km ženy a veteráni
start ~ 10:20:00 , 1999 a starší , přihlášeno: 24 participants ( 12 of men, 12 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
ženy | 52 | Výtvarná dÃlna Bosorka |
[1052]
Daniela Antropiusová
1982
[2052]
Vendula Pekárková
1983
[3052]
Lenka Vokounová
1980
|
ženy | 57 | Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. |
[1057]
Karolina Bergerová
1992
[2057]
Anna benešová
2004
[3057]
Maryana goliney
2002
|
veteráni | 53 | Kasper - Swix Team |
[1053]
Petr Javůrek
1977
[2053]
Petr Holub
1966
[3053]
Luboš Toman
1969
|
veteráni | 51 | INS ATELIER NÃCHOD Race |
[1051]
Jiří Krejsar
1962
[2051]
David DivÍŠek
1977
[3051]
Jiří Petr
1974
|
veteráni | 56 | BIKE SPORT Hradec Králové |
[1056]
Stanislav Málek
1972
[3056]
Jaroslav Krejcar
1967
[2056]
Luboš Maroušek
1972
|
ženy | 70 | KO statim |
[1070]
Jana Melišíková
1977
[3070]
Eliška Šulcová
1988
[2070]
Martina Vokatá
1983
|
veteráni | 55 | INS ATELIER NÃCHOD X |
[1055]
Vit Mráz
1974
[3055]
Michal Vrbský
1978
[2055]
Dušan Waldecker
1972
|
ženy | 54 | Bike Notoric |
[1054]
Hanka Vrbovcová
1980
[2054]
Ines Horáková
1991
[3054]
Blanka Vágnerová
1980
|
start list 40km páry
start ~ 10:20:30 , 2003 a starší , přihlášeno: 21 participants ( 11 of men, 10 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
páry | 108 | Svoboda nad Úpou |
[1108]
Jiří Horák
2003
[2108]
Tereza Horáková
1995
|
páry | 106 | Velosport Valenta Scott Team |
[1106]
Anna Kolářová
1986
[2106]
Jiří Suchánek
1974
|
páry | 105 | TE Connectivity III |
[1105]
Lena Kornfeldová
1977
[2105]
Marek Číhala
1977
|
páry | 104 | GHOST Team |
[1104]
David Křivohlávek
1989
[2104]
Kateřina Obstová
1999
|
páry | 110 | My dva |
[1110]
Jana matoušková
1981
[2110]
Ladislav Rygl
1976
|
páry | 107 | Hořiněves |
[1107]
Eva Pejchová
1977
[2107]
Aleš Pejcha
1977
|
páry | 103 | Olymp Trutnov |
[1103]
Emma Pokorna
2001
[2103]
Miloš Pokorný
1974
|
páry | 109 | Hradec Králové |
[1109]
monika tučková
1993
[2109]
petr vaněk
1976
|
páry | 102 | Velosport Valenta Scott Team |
[1102]
Petr Veselý
1986
[2102]
Renáta Veselá
1980
|
páry | 101 | DHT |
[1101]
Pavla Vyčítalová
1979
[2101]
Radek Kopecký
1980
|
start list 40km firmy
start ~ 10:26:00 , 1999 a starší , přihlášeno: 36 participants ( 34 of men, 2 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
firmy | 62 | NKT KABLO cycling team 1 |
[1062]
Martin Buchar
1981
[2062]
František Šourek
1982
[3062]
Tomáš Tyrychtr
1979
|
firmy | 59 | Team Sanssouci Janské Lázně |
[1059]
Mojmír Doubek
1965
[3059]
Jan Hloušek
1975
[2059]
Michal Hrnčíř
1976
|
firmy | 63 | NKT KABLO cycling team A |
[1063]
Radim Faltus
1972
[3063]
Ladislav Prouza
1972
[2063]
Marek Šedivý
1982
|
firmy | 69 | ARGO-HYTOS Vrchlabà |
[1069]
Petr Hanyš
1970
[3069]
Stanislav Heczko
1966
[2069]
Luboš Kosek
1979
|
firmy | 64 | elektromontáže ELHAT |
[1064]
Daniel Havelka
1977
[2064]
Petr Tomášek
1978
[3064]
Petr Tomášek
2003
|
firmy | 65 | KONE |
[1065]
Petr Kameník
1976
[3065]
Martin Slatinka
1990
[2065]
Tomáš Vajdiak
1987
|
firmy | 66 | TE Connectivity I |
[1066]
Jan Melišík
1974
[2066]
Petr Králík
1971
[3066]
Jiří Matoulek
1972
|
firmy | 67 | DCK Jouda |
[1067]
Marie Mrkvičková
1977
[2067]
Aleš Mrkvička
1976
[3067]
Jiří Štefánik
1981
|
firmy | 60 | REVITBUILD s.r.o. |
[1060]
Marek Rauchfuss
1969
[3060]
Martin Malinský
1979
[2060]
Ondřej Semerád
1974
|
firmy | 61 | TE Connectivity |
[1061]
Monika Světíková
1981
[2061]
Ondřej Bartoníček
1990
[3061]
Michal Kršňák
1987
|
firmy | 68 | DECATHLON Hradec Králové |
[1068]
Petr Svoboda
1991
[3068]
Martin Bartoň
1994
[2068]
Otta Kořán
1997
|
firmy | 58 | BOS team |
[1058]
Jiří Šimůnek
1969
[3058]
Jindřich Antušek
1985
[2058]
Petr Šimůnek
1973
|
start list 15km Junioři
start ~ 10:40:00 , 2000 - 2003 , přihlášeno: 12 participants ( 7 of men, 5 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
Junioři | 201 | DámiÄky |
[1201]
Daniela Čekaňáková
2005
[2201]
Kateřina Matasová
2004
[3201]
Veronika Zámostná
2003
|
Junioři | 202 | TÅ™i bajkeÅ™i |
[1202]
Karolína Černá
2006
[2202]
Oldřich Čámský
2006
[3202]
Alžběta Dvorská
2004
|
Junioři | 203 | FrajeÅ™i |
[1203]
Leonard Fleischer
2002
[2203]
Aleš Kaczur
2004
[3203]
Vojta Nikl
2003
|
Junioři | 204 | BAKAKO Nová Paka |
[1204]
Martin Kubišta Ml.
2003
[2204]
David Kaňka
2003
[3204]
Štěpán Krupka
2003
|
start list Dětská K7 BABY
start ~ 10:58:30 , 2013 a mladší , přihlášeno: 14 participants ( 7 of men, 7 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
kluci | 1 | Dvorsky Antonín Karel | CZE | 2013 | Olfincar Ski Team | Malé Svatonovice |
holky | 73 | Janáček Michal | CZE | 2016 | Benešov | Benešov |
holky | 74 | Janáčková Laura | CZE | 2013 | Benešov | Benešov |
holky | 47 | Karmáčková Linda | CZE | 2013 | SK Janské Lázně | SK Janské Lázně |
holky | 2 | Kaštanová Karolína | CZE | 2013 | KáBéKáčko | Trutnov |
kluci | 28 | Kolaja Bedřich | CZE | 2013 | LOKO Trutnov | Liberec |
kluci | 27 | Kolaja Jaromír | CZE | 2015 | LOKO Trutnov | Liberec |
holky | 3 | Kosáčková anežka | CZE | 2015 | Zálesní Lhota | zálesní lhota |
holky | 4 | Munzarová Maja | CZE | 2013 | Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem | Dvůr Králové nad Labem |
kluci | 5 | Seifert Lukáš | CZE | 2013 | Pečky | Pečky |
kluci | 50 | Schovánek Ondřej | CZE | 2014 | Tyco Trutnov | Trutnov |
holky | 6 | Šedivá Tereza | CZE | 2016 | Sk Janské Lázně | Trutnov |
kluci | 49 | vydra teodor | CZE | 2013 | SK Janské Lázně | |
kluci | 75 | wolf Míra | CZE | 2015 | Beany Team |
start list Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ
start ~ 11:07:00 , 2004 - 2009 , přihlášeno: 25 participants ( 18 of men, 7 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
D3 | 54 | Bezstarosti Nicol | CZE | 2006 | Bakako Nová Paka | Nová Paka |
H3 | 59 | Černý Tomáš | CZE | 2007 | SK Janské Lázně | Trutnov |
H4 | 52 | Folc Tomáš | CZE | 2005 | Vybaveno | Úpice |
D3 | 45 | Forbelská Markéta | CZE | 2006 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
H2 | 7 | Janů Tomáš | CZE | 2009 | BIKE puzzle team | Mníšek pod Brdy |
H3 | 60 | Kaczur Vojtěch | CZE | 2006 | SK Janské Lázně | Mikulov |
H2 | 8 | Kameník Jan | CZE | 2008 | BIKE puzzle | Mníšek pod Brdy |
D2 | 46 | Kovalčíková Jana | CZE | 2009 | Mníšek pod Brdy | Mníšek pod Brdy |
H3 | 9 | Kraus Jakub | CZE | 2007 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
D3 | 57 | Kunčíková Ella | CZE | 2007 | BIKE TEAM Špindlerův Mlýn | Vrchlabí |
H4 | 48 | málek aleš | CZE | 2004 | BIKE SPORT Hradec Králové | |
H4 | 10 | Maršík Michal | CZE | 2005 | Janské Lázně | Janské Lázně |
H4 | 61 | Mičánek Jakub | CZE | 2005 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
D2 | 11 | Mrkvičková Adéla | CZE | 2008 | Dukla Praha Atletika | Praha 6 |
H3 | 12 | Munzar Jan | CZE | 2006 | Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem | Dvůr Králové nad Labem |
H3 | 13 | Pilař Slávek | CZE | 2006 | Cyklo Cholupice | Praha |
H2 | 14 | Rybář Vojta | CZE | 2008 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
H2 | 55 | Skandera Matyáš | CZE | 2008 | KB Jilemnice | Vrchlabí (okres Trutnov) |
D4 | 62 | Soukupová Hana | CZE | 2004 | Dino Hunters | Trutnov |
H4 | 63 | Tomášek Aldo | CZE | 2005 | TJ Slovan Pec | Pec pod Sněžkou |
H2 | 65 | Tschoche Teodor | CZE | 2009 | Sk Janské Lázně | Černý Důl |
H3 | 64 | Tschoche Tibor | CZE | 2007 | Vybaveno | Černý Důl |
H3 | 66 | Tuček Šimon | CZE | 2007 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
H3 | 15 | Vik Samuel | CZE | 2007 | S-SPORT MTB TEAM | Velký Dřevíč |
D3 | 53 | Vopršalová Kateřina | CZE | 2006 | Cykloklub Jičín | Kumburský Újezd 71,nová Paka 50901 |
start list Dětská K7 MODRÁ TRAŤ
start ~ 11:08:00 , 2010 - 2012 , přihlášeno: 23 participants ( 16 of men, 7 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
H1 | 16 | Antoš Matyáš | CZE | 2010 | SK Janské Lázně | Žacléř |
H1 | 43 | brokl pavel | CZE | 2012 | suchovršice | |
H1 | 17 | Čámský Viktor | CZE | 2011 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
H1 | 67 | Černý Lukáš | CZE | 2012 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
D1 | 42 | davídková gabriela | CZE | 2010 | ||
H1 | 51 | Folc Ludvík | CZE | 2010 | OCH ČK | Úpice |
H1 | 68 | Frank Michal | CZE | 2012 | SK Janské Lázně | Hradec Králové |
H1 | 69 | Hamáček Matěj | CZE | 2011 | Cykloklub Jičín | Trutnov |
H1 | 70 | Hrnčíř Vincent | CZE | 2011 | SK Janské Lázně | Trutnov |
D1 | 44 | kallyn vitalina | CZE | 2012 | SK Janské Lázně | |
H1 | 18 | Kameník Adam | CZE | 2010 | BIKE puzzle | Mníšek pod Brdy |
D1 | 19 | Kameníková Hana | CZE | 2012 | BIKE puzzle | Mníšek pod Brdy |
H1 | 20 | Karmáček Prokop | CZE | 2010 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
D1 | 56 | Kunčíková Magdalena | CZE | 2010 | Bike clubu Špindl | Nová Paka |
H1 | 22 | Richter Adam | CZE | 2010 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
H1 | 23 | Rybář Matěj | CZE | 2011 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
D1 | 21 | rychtrová sofie | CZE | 2011 | RockMachine-Cyklomax | |
H1 | 24 | Sedláček Matěj | CZE | 2010 | SK Janské Lázně | Janské Lázně |
D1 | 71 | Šedová Eva | CZE | 2011 | Svoboda nad Úpou | Svoboda nad Úpou |
D1 | 72 | Wolfová Amálka | CZE | 2012 | Team Beany | |
H1 | 58 | Zajíc Viktor | CZE | 2011 | Sk Janské Lázně | Svoboda Nad Úpou |
H1 | 26 | Žemlička Filip | CZE | 2010 | Sk Janské Lázně | Černý Důl |
H1 | 25 | Žemlička Vincent | CZE | 2012 | SK Janské Lázně | Černý Důl |