TE Krkonošská 70 MTB

2018-09-01 Janské Lázně 

archiv

announcement

registration

start list

results

70km družstva     total: 69, men : 66, women: 3, muži: 66, ženy: 3, mix: 0 [html] [pdf]
Gravel Trophy 70km total: 4, men : 4, women: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
40km ženy a veteráni     total: 24, men : 12, women: 12, veteráni: 12, ženy: 12, mix: 0 [html] [pdf]
40km páry     total: 19, men : 9, women: 10, páry: 19 [html] [pdf]
40km firmy     total: 28, men : 26, women: 2, firmy: 28 [html] [pdf]
15km Junioři     total: 12, men : 7, women: 5, Junioři: 12 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY total: 12, men : 7, women: 5, kluci: 7, holky: 5 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ total: 25, men : 18, women: 7, H1: 0, H2: 5, H3: 8, H4: 5, D1: 0, D2: 2, D3: 4, D4: 1 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ total: 23, men : 16, women: 7, H1: 16, H2: 0, H3: 0, H4: 0, D1: 7, D2: 0, D3: 0, D4: 0 [html] [pdf]

result list 70km družstva

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. team finish members Tetřevky
1 1 / muži B.F.H. Team 02:38:20.3 2023 02:38:17.1 Jan Fišnar 1980 56:49.0
3023 02:38:20.0 Michal Hrach 1977 56:50.0
1023 02:38:20.3 Michal Bubílek 1986 56:50.0
2 2 / muži Rockmachine-Cyklomax 02:42:51.3 1017 02:42:45.9 Roman Šťastný 1979 57:55.0
2017 02:42:47.8 Lukáš Čáp 1985 57:56.0
3017 02:42:51.3 Josef Schejbal 1978 57:55.0
3 3 / muži Ultra Paka - lidé and HORY 02:49:55.5 2019 02:49:53.6 Tomáš Berger 1987 09:18:16.0
1019 02:49:55.0 Daniel Polman 1979 01:00:34.0
3019 02:49:55.5 Sebastian Vlček 1994 09:18:16.0
4 4 / muži TREK J+P Sport A 02:57:14.7 3018 02:57:10.3 Vojtěch Pešek 1989 01:05:13.0
2018 02:57:11.0 Michal Pradáč 1999 01:05:13.0
1018 02:57:14.7 Jakub Kučera 1999 01:05:13.0
5 5 / muži Expres CZ-Scott Team Kolín 02:58:18.8 2024 02:58:13.4 Jakub Schierl 2000 01:04:13.0
3024 02:58:18.0 Josef Kunášek 2000 01:04:13.0
1024 02:58:18.8 Alvin Tomášek 2000 01:04:12.0
6 6 / muži INS Ateliér Náchod 03:03:27.7 2020 03:03:23.3 Tomáš Strnad 1972 01:06:11.0
1020 03:03:24.9 Karel Bernard 1967 01:06:05.0
3020 03:03:27.7 Marek Strnad 1972 01:06:04.0
7 7 / muži Pitrs bikes 03:04:53.7 3015 03:04:51.6 Petr Sulzbacher 1975 01:04:44.0
1015 03:04:51.9 Jaruch Lecnar 1983 22:09:16.0
2015 03:04:53.7 Pavel Jirásek 1992 01:04:39.0
8 8 / muži RoRace Notoric 03:10:16.5 3016 03:10:10.6 Petr Koudelka 1981 09:17:16.0
2016 03:10:16.5 Aleš Vágner 1977 01:07:09.0
1016 03:10:16.5 Michal Veselý 1980 01:07:10.0
9 9 / muži AEROTEC SPORT TEAM 03:19:16.7 2013 03:19:09.8 Marek Štěpánek 2001 01:10:17.0
1013 03:19:11.8 Pavel Štěpánek 1973 01:10:18.0
3013 03:19:16.7 Lukáš Roubíček 1981 01:10:18.0
10 10 / muži TREK J+P Sport A 03:21:20.2 2022 03:21:18.8 Michal Pešek 1983 01:11:32.0
1022 03:21:19.7 Daniel Čejka 1999 01:11:35.0
3022 03:21:20.2 Jaroslav Ludvík 2000 01:11:33.0
11 1 / mix Melcon - Ghost team 03:26:25.4 2007 03:26:21.4 Jakub Doškář 1988 09:21:13.0
1007 03:26:22.9 Jan Veselý 1990 01:13:48.0
3007 03:26:25.4 Lenka Fridrichová 1994 01:13:47.0
12 11 / muži MTBO racing team 03:38:16.5 1021 03:38:14.5 Martin Hloušek 1982 01:11:06.0
3021 03:38:16.4 Libor Kříž 1978 01:12:47.0
2021 03:38:16.5 Vašek Husák 1977 01:12:56.0
13 2 / mix Bikeclinic mix team 03:43:06.6 2003 03:43:04.9 Lucie Punčochářová 1980 01:20:16.0
3003 03:43:05.8 Martin Škabrada 1974 01:20:16.0
1003 03:43:06.6 Vojtěch Mareš 1978 01:20:16.0
14 12 / muži HS Černý Dul 03:51:04.8 2012 03:50:57.6 Roman Hlávko 1975 01:17:50.0
3012 03:51:01.0 Martin Kolanda 1977 01:18:22.0
1012 03:51:04.8 Štepan Jiras 1980 01:18:27.0
15 13 / muži AC Údolí hladu HK 03:53:08.6 2001 03:53:04.8 Petr Jaderný 1983 01:25:40.0
1001 03:53:05.9 Richard Stejskal 1975 01:25:41.0
3001 03:53:08.6 Petr Říha 1974 01:25:36.0
16 14 / muži Nadšenci z Posázaví II 03:58:14.0 1014 03:58:10.3 Václav Zídek 1973 01:20:07.0
2014 03:58:11.8 Daniel Artus 1972 01:20:37.0
3014 03:58:14.0 Jan Vrbata 1986 01:20:37.0
17 15 / muži ASZ Trutnov 04:12:37.0 1005 04:12:22.0 Jan Chmelík 1980 01:25:45.0
3005 04:12:26.2 Josef Vrzáň 1975 01:25:33.0
2005 04:12:37.0 Jan Basař 1978 01:25:34.0
18 16 / muži Pankrác Bimbác Servác 04:24:00.63 3002 04:23:58.42 Radek Novotný 1982 01:34:54.0
2002 04:24:00.25 Michael Skalický 1968 01:34:54.0
1002 04:24:00.63 Josef Sitta 1973 01:34:54.0
19 17 / muži GEOSA 04:27:51.41 3008 04:27:46.67 petr nájemník 1963 01:33:48.0
2008 04:27:47.65 Roman Hanzl 1973 22:12:09.0
1008 04:27:51.41 Jindřich Zeman 1974 01:33:45.0
20 18 / muži KáBéKáčko 04:32:40.54 2006 04:32:37.17 Radek Bečka 1974 01:29:31.0
1006 04:32:37.38 Jiří Kaštan 1976 01:29:31.0
3006 04:32:40.54 Tonda Kacálek 1974 09:22:10.0
21 19 / muži Nadšenci z Posázaví 04:35:38.23 2009 04:35:30.73 Miroslav Borkovec 1964 01:37:21.0
3009 04:35:31.55 Martin Weisheitel 1970 01:39:10.0
1009 04:35:38.23 Jiří Vrbata 1958 01:40:23.0
22 3 / mix Prazske Slapky 05:30:12.6 1010 05:30:05.31 Vojtech Drbohlav 1979 01:50:11.0
2010 05:30:12.08 Hana Kratka 1967 01:50:17.0
3010 05:30:12.6 Stepan Tintera 1957 01:55:30.0
DNF / muži RoRace Team Pyšely B 04:16:56.8 2011 04:16:51.9 Martin Chmátal 1976 01:41:55.0
1011 04:16:56.8 Jan Chmátal 1977 01:41:53.0

result list Gravel Trophy 70km

start ~ 10:00:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay Tetřevky
1 1 / Muži [103] František Novotný 1981 CZE Spinning HK 03:02:31.7 09:27:15.0 (4)
2 2 / Muži [101] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 03:25:52.3 23:20.6 01:11:14.0 (1)
3 3 / Muži [102] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 03:42:12.4 39:40.7 01:15:44.0 (2)
4 4 / Muži [100] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 03:56:53.4 54:21.7 09:23:24.0 (3)

result list 40km ženy a veteráni

start ~ 10:20:00

rank rank/cat. team finish members Tetřevky
1 1 / veteráni Kasper - Swix Team 02:04:35.6 1053 02:04:31.9 Petr Javůrek 1977 01:03:57.0
3053 02:04:32.6 Luboš Toman 1969 01:03:50.0
2053 02:04:35.6 Petr Holub 1966 01:04:08.0
2 2 / veteráni BIKE SPORT Hradec Králové 02:18:39.0 3056 02:18:34.2 Jaroslav Krejcar 1967 08:57:39.0
1056 02:18:38.9 Stanislav Málek 1972 01:13:05.0
2056 02:18:39.0 Luboš Maroušek 1972 01:13:09.0
3 3 / veteráni INS ATELIER NÁCHOD X 02:19:14.9 3055 02:19:10.2 Michal Vrbský 1978 01:13:04.0
1055 02:19:12.4 Vít Mráz 1974 01:13:07.0
2055 02:19:14.9 Dušan Waldecker 1972 01:13:07.0
4 4 / veteráni INS ATELIER NÁCHOD Race 02:22:06.2 1051 02:22:03.3 Jiří Krejsar 1962 01:13:42.0
3051 02:22:05.9 Jiří Petr 1974 01:13:44.0
2051 02:22:06.2 David Divíšek 1977 01:12:39.0
5 1 / ženy KO statim 02:41:10.9 2070 02:41:05.2 Martina Vokatá 1983 01:23:23.0
1070 02:41:10.6 Jana Melišíková 1977 01:23:23.0
3070 02:41:10.9 Eliška Šulcová 1988 01:23:23.0
6 2 / ženy Bike Notoric 03:15:36.5 1054 03:15:31.3 Hanka Vrbovcová 1980 01:37:10.0
2054 03:15:32.2 Ines Horáková 1991 01:37:11.0
3054 03:15:36.5 Blanka Vágnerová 1980 01:37:13.0
7 3 / ženy Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 03:23:58.3 2057 03:23:52.5 Anna Benešová 2004 01:36:26.0
1057 03:23:53.9 Karolina Bergerová 1992 01:36:26.0
3057 03:23:58.3 Maryana Goliney 2002 01:36:27.0
8 4 / ženy Výtvarná dílna Bosorka 03:44:54.1 3052 03:44:46.5 Lenka Vokounová 1980 01:49:12.0
1052 03:44:49.8 Daniela Antropiusová 1982 01:49:12.0
2052 03:44:54.1 Vendula Pekárková 1983 01:49:12.0

result list 40km páry

start ~ 10:20:30

rank rank/cat. team finish members Tetřevky
1 1 / páry Hradec Králové 02:23:20.0 2109 02:23:18.5 Petr Vaněk 1976 01:12:32.0
1109 02:23:20.0 Monika Tučková 1993 01:12:33.0
2 2 / páry GHOST Team 02:30:27.6 1104 02:30:24.3 David Křivohlávek 1989 01:20:00.0
2104 02:30:27.6 Kateřina Obstová 1999 01:20:00.0
3 3 / páry My dva 02:39:25.1 1110 02:39:22.0 Jana matoušková 1981 01:23:30.0
2110 02:39:25.1 Ladislav Rygl 1976 01:23:30.0
4 4 / páry Olymp Trutnov 02:39:43.4 1103 02:39:41.8 Emma Pokorna 2001 01:22:10.0
2103 02:39:43.4 Miloš Pokorný 1974 01:22:10.0
5 5 / páry Brno 02:58:05.1 2102 02:58:04.2 Renáta Veselá 1980 09:02:46.0
1102 02:58:05.1 Petr Vesely 1986 09:02:50.0
6 6 / páry DHT 03:04:35.3 2101 03:04:29.6 Radek Kopecký 1980 01:32:18.0
1101 03:04:35.3 Pavla Vyčítalová 1979 01:32:02.0
7 7 / páry TE Connectivity III 03:23:25.2 2105 03:23:24.8 Marek Číhala 1977 01:39:49.0
1105 03:23:25.2 Lena Kornfeldová 1977 01:34:11.0
8 8 / páry Svoboda nad Úpou 03:30:18.0 2108 03:30:16.7 Tereza Horáková 1995 01:41:01.0
1108 03:30:18.0 Jiří Horák 2003 01:41:02.0
9 9 / páry Hořiněves 03:51:07.6 2107 03:51:01.3 Aleš Pejcha 1977 01:50:01.0
1107 03:51:07.6 Eva Pejchová 1977 01:50:00.0
(10) 1 / Velosport Valenta Scott Team 1106 Anna Kolářová 1986 21:50:59.0

result list 40km firmy

start ~ 10:26:00

rank rank/cat. team finish members Tetřevky
1 1 / firmy REVITBUILD s.r.o. 02:27:09.6 2060 02:27:04.7 Ondřej Semerád 1974 08:54:39.0
1060 02:27:07.9 Marek Rauchfuss 1969 01:14:36.0
3060 02:27:09.6 Martin Malinský 1979 08:56:18.0
2 2 / firmy DECATHLON Hradec Králové 02:31:31.5 2068 02:31:29.3 Otta Kořán 1997 01:17:57.0
3068 02:31:30.1 Martin Bartoň 1994 01:17:59.0
1068 02:31:31.5 Petr Svoboda 1991 01:17:59.0
3 3 / firmy NKT KABLO cycling team 1 02:32:14.1 2062 02:32:08.0 František Šourek 1982 01:22:16.0
3062 02:32:08.1 Tomáš Tyrychtr 1979 01:22:17.0
1062 02:32:14.1 Martin Buchar 1981 01:22:17.0
4 4 / firmy NKT KABLO cycling team A 02:50:26.9 1063 02:50:19.4 Radim Faltus 1972 01:27:00.0
2063 02:50:21.5 Marek Šedivý 1982 01:27:01.0
3063 02:50:26.9 Ladislav Prouza 1972 01:27:00.0
5 5 / firmy elektromontáže ELHAT 02:51:32.9 3064 02:51:31.1 Petr Tomášek 2003 01:25:06.0
1064 02:51:31.4 Daniel Havelka 1977 01:23:47.0
2064 02:51:32.9 Petr Tomášek 1978 01:25:11.0
6 6 / firmy TE Connectivity 03:10:47.0 2066 03:08:51.7 Petr Králík 1971 01:31:13.0
3066 03:10:44.1 Jiří Matoulek 1972 01:33:06.0
1066 03:10:47.0 Jan Melišík 1974 01:31:05.0
7 7 / firmy DCK Jouda 03:11:26.5 1067 03:11:25.4 Marie Mrkvičková 1977 01:37:35.0
2067 03:11:26.2 Aleš Mrkvička 1976 08:49:48.0
3067 03:11:26.5 Jiří Štefánik 1981 01:37:30.0
8 8 / firmy Team Sanssouci Janské Lázně 03:11:34.0 3059 03:11:29.9 Jan Hloušek 1975 01:35:40.0
2059 03:11:31.3 Michal Hrnčíř 1976 01:33:55.0
1059 03:11:34.0 Mojmír Doubek 1965 01:35:35.0
9 9 / firmy KONE 03:34:19.4 3065 03:34:12.5 Martin Slatinka 1990 08:51:19.0
2065 03:34:14.5 Tomáš Vajdiak 1987 01:45:19.0
1065 03:34:19.4 Petr Kameník 1976 01:45:18.0
DNF / TE Connectivity 1061 Monika Světíková 1981 08:53:39.0

result list 15km Junioři

start ~ 10:40:00

rank rank/cat. team finish members Tetřevky
1 1 / Junioři BAKAKO Nová Paka 41:04.6 2204 40:59.9 David Kaňka 2003
3204 41:03.2 Štěpán Krupka 2003
1204 41:04.6 Martin Kubišta ml. 2003
2 2 / Junioři Frajeři 58:21.5 3203 58:08.2 Vojta Nikl 2003 08:43:33.0
2203 58:09.1 Aleš Kaczur 2004 08:43:33.0
1203 58:21.5 Leonard Fleischer 2002 21:35:44.0
3 3 / Junioři Tři bajkeři 01:10:22.5 3202 01:10:14.2 Alžběta Dvorská 2004 08:47:37.0
1202 01:10:17.8 Karolína Černá 2005 08:47:37.0
2202 01:10:22.5 Oldřich Čámský 2006 08:47:37.0
4 4 / Junioři Dámičky 01:29:08.1 3201 01:28:33.5 Veronika Zámostná 2003
1201 01:29:02.6 Daniela Čekaňáková 2005 08:48:15.0
2201 01:29:08.1 Kateřina Matasová 2004 08:43:24.0

result list Dětská K7 BABY

start ~ 10:58:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay Tetřevky
1 1 / kluci [1] Antonín Karel Dvorský 2013 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 01:11.6
2 2 / kluci [5] Lukáš Seifert 2013 CZE Pečky 01:13.4 00:01.8
3 1 / holky [74] Laura Janáčková 2013 CZE Benešov 01:24.1 00:12.5
4 2 / holky [4] Maja Munzarová 2013 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:32.6 00:21.0
5 3 / holky [2] Karolína Kaštanová 2013 CZE KáBéKáčko 01:39.2 00:27.6
6 3 / kluci [28] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:54.6 00:43.0
7 4 / kluci [50] ondřej schovánek 2014 CZE trutnov 02:12.3 01:00.7
8 5 / kluci [49] teodor vydra 2013 CZE SK Janské Lázně 02:16.1 01:04.5
9 6 / kluci [75] Míra wolf 2015 CZE Beany Team 02:19.0 01:07.4 21:17:36.0 (1)
10 7 / kluci [27] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:21.3 01:09.7 21:17:54.0 (2)
11 4 / holky [73] Michal Janáček 2016 CZE Benešov 02:29.1 01:17.5
DNS / holky [3] anežka Kosáčková 2015 CZE Zálesní Lhota 21:18:23.0 (3)

result list Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:07:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay Tetřevky
1 1 / H4 [63] Aldo Tomášek 2005 CZE TJ Slovan Pec 12:57.7
2 2 / H4 [48] aleš málek 2004 CZE BIKE SPORT Hradec Králové 14:43.3 01:45.6
3 1 / H3 [12] Jan Munzar 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 15:37.8 02:40.1
4 1 / D3 [54] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 15:40.6 02:42.9 21:11:59.0 (8)
5 2 / D3 [57] Ella Kunčíková 2007 CZE Bike clubu Špindl 15:42.2 02:44.5 08:18:11.0 (1)
6 1 / H2 [55] Matyáš Skandera 2008 CZE Vrchlabí 16:29.1 03:31.4
7 2 / H2 [8] Jan Kameník 2008 CZE BIKE puzzle 16:46.0 03:48.3
8 3 / H4 [10] Michal Maršík 2005 CZE Janské Lázně 16:55.2 03:57.5 21:09:07.0 (3)
9 2 / H3 [13] Slávek Pilař 2006 CZE Cyklo Cholupice 16:55.3 03:57.6
10 3 / H3 [60] Vojtěch Kaczur 2006 CZE SK Janské Lázně 17:12.3 04:14.6
11 4 / H4 [52] Tomáš FOLC 2005 CZE SK Janské Lázně 17:41.5 04:43.8 21:13:47.0 (9)
12 3 / H2 [7] Tomáš Janů 2009 CZE Mníšek pod Brdy 17:44.2 04:46.5
13 1 / D4 [62] Hana Soukupová 2004 CZE SK Janské Lázně 18:35.1 05:37.4
14 3 / D3 [53] Kateřina Vopršalová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 18:46.0 05:48.3 21:11:46.0 (7)
15 1 / D2 [11] Adéla Mrkvičková 2008 CZE Dukla Praha Atletika 18:47.2 05:49.5
16 4 / H3 [66] Šimon Tuček 2007 CZE SK Janské Lázně 19:11.1 06:13.4
17 5 / H4 [61] Jakub Mičánek 2005 CZE SK Janské Lázně 19:12.4 06:14.7
18 5 / H3 [64] Tibor Tschoche 2007 CZE SK Janské Lázně 20:03.3 07:05.6 21:09:29.0 (4)
19 4 / D3 [45] Markéta Forbelská 2006 CZE SK Janské Lázně 20:06.6 07:08.9
20 6 / H3 [59] Tomáš Černý 2007 CZE SK Janské Lázně 20:56.8 07:59.1
21 4 / H2 [65] Teodor Tschoche 2009 CZE SK Janské Lázně 23:40.3 10:42.6
22 5 / H2 [14] Vojta Rybář 2008 CZE SK Janské Lázně 24:30.3 11:32.6 21:08:57.0 (2)
DNS / H3 [15] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 21:10:57.0 (5)
DNS / H3 [9] Jakub Kraus 2007 CZE SK Janské Lázně 21:11:04.0 (6)
DNS / D2 [46] Jana Kovalčíková 2009 CZE Mníšek pod Brdy

result list Dětská K7 MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:08:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay Tetřevky
1 1 / H1 [18] Adam Kameník 2010 CZE BIKE puzzle 07:53.8 08:16:07.0 (1)
2 2 / H1 [26] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 08:12.7 00:18.9
3 3 / H1 [69] Matěj Hamáček 2011 CZE Olfin car Ski Team 08:14.9 00:21.1
4 4 / H1 [17] Viktor Čámský 2011 CZE SK Janské Lázně 08:29.9 00:36.1
5 5 / H1 [16] Matyáš Antoš 2010 CZE SK Janské Lázně 08:37.7 00:43.9
6 1 / D1 [56] Magdalena Kunčíková 2010 CZE Bike clubu Špindl 08:49.2 00:55.4
7 6 / H1 [22] Adam Richter 2010 CZE SK Janské Lázně 08:53.6 00:59.8
8 7 / H1 [24] Matěj Sedláček 2010 CZE SK Janské Lázně 08:55.6 01:01.8
9 8 / H1 [70] Vincent Hrnčíř 2011 CZE SK Janské Lázně 09:04.5 01:10.7
10 9 / H1 [43] pavel brokl 2012 CZE suchovršice 09:40.8 01:47.0
11 2 / D1 [72] Amálka Wolfová 2012 CZE Team Beany 09:43.8 01:50.0
12 10 / H1 [51] Ludvík Folc 2010 CZE SK Janské Lázně 10:25.6 02:31.8
13 11 / H1 [20] Prokop Karmáček 2010 CZE SK Janské Lázně 10:39.5 02:45.7 08:17:04.0 (2)
14 3 / D1 [21] sofie rychtrová 2011 CZE RockMachine-Cyklomax 10:40.4 02:46.6 21:08:03.0 (4)
15 12 / H1 [25] Vincent Žemlička 2012 CZE SK Janské Lázně 10:42.5 02:48.7
16 4 / D1 [71] Eva Šedová 2011 CZE Svoboda nad Úpou 10:42.8 02:49.0 21:08:31.0 (5)
17 5 / D1 [44] vitalina kallyn 2012 CZE SK Janské Lázně 11:35.0 03:41.2
18 6 / D1 [42] gabriela davídková 2010 CZE 11:52.5 03:58.7
19 13 / H1 [23] Matěj Rybář 2011 CZE SK Janské Lázně 13:29.0 05:35.2 21:07:57.0 (3)
20 14 / H1 [67] Lukáš Černý 2012 CZE SK Janské Lázně 13:37.7 05:43.9
21 7 / D1 [19] Hana Kameníková 2012 CZE BIKE puzzle 13:55.7 06:01.9
22 15 / H1 [58] viktor zajíc 2011 CZE Svoboda nad Úpou 14:37.2 06:43.4
DNF / H1 [68] Michal Frank 2012 CZE SK Janské Lázně 21:12:08.0 (6)