Krkonošský půlmaraton

2017-06-24 Žacléř

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 64, men : 52, women: 12, Muži do 40: 27, Muži nad 40: 25, Ženy do 40: 8, Ženy nad 40: 4 [html] [pdf]
děti - předškolní total: 6, men : 4, women: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
děti - 1. až 4. třída total: 13, men : 6, women: 7, Muži: 6, Ženy: 7 [html] [pdf]
děti - 5. až 8. třída total: 10, men : 5, women: 5, Muži: 5, Ženy: 5 [html] [pdf]

start list hlavní závod

start ~ 16:00:00 , all years of born , registered: 64 participants ( 52 of men, 12 of women)

category # name state year team
Muži do 40 [101] Beneš Petr CZE 1983 HOCK horolezecký oddíl
Muži nad 40 [102] Bergmann David CZE 1974 Hradec Králové
Muži nad 40 [103] bogucki wojciech GBR 1973 Świebodzice
Ženy nad 40 [104] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
Muži nad 40 [105] Buszewski Beniamin POL 1974 Wroclaw
Muži do 40 [106] Čížek Martin CZE 1979 Kasperovci
Muži do 40 [107] Drbohlav Jan CZE 1989 TJ Sokol Valdice
Muži do 40 [108] Duch Miroslav CZE 1979 TJ Maratonstav Úpice
Ženy do 40 [152] Emlerová Jitka CZE 1977 Arbogard
Muži do 40 [109] Flegl Vlastimil CZE 1986 Vrchlabí
Muži nad 40 [161] Flegl Vlastimil CZE 1953 Brtev
Muži do 40 [120] Glinka Michal POL 1979 ZabiegajRaka.pl
Muži do 40 [111] gromala tomasz POL 1978 gluszyca
Muži do 40 [112] Haas Jan CZE 1984 Kasper Swix team Trutnov
Muži do 40 [113] Hofman Milan CZE 1996 RBZ Praha
Ženy do 40 [156] Holečková Luštincová Lucie CZE 1993 LUSTi Team
Ženy do 40 [114] Hrdličková Nela CZE 1991 RH Kartouzy/Syřenov
Ženy nad 40 [115] Jampílková Lucie CZE 1973 L+L team
Muži nad 40 [116] Jelínek Oldřich CZE 1973 Hronov
Muži do 40 [117] JIRÁNEK Václav CZE 1980 buggymoje.cz
Muži do 40 [153] jirka jan CZE 1983 AC Náchod
Muži nad 40 [118] Jiru Ludek CZE 1972 Třebotov
Muži nad 40 [119] Kinčík Ondrej CZE 1976 Praha 5 - Zličín
Muži nad 40 [110] Kirsch Radomír CZE 1975 Triatlon Team Loko Trutnov
Muži nad 40 [122] Kolář Petr CZE 1973 Dredy tym
Muži nad 40 [121] Kolář Radek CZE 1969 Ulita-Hobra Orienteering Broumov
Ženy do 40 [123] Kostyšynová Eva CZE 1977 run4run
Muži nad 40 [124] Krumphanzl Erik CZE 1975 Odolov
Muži nad 40 [125] Kuhn Pavel CZE 1975 Praha 15
Muži do 40 [160] Kunovský Lukáš CZE 1992 Jeseník HO XOKL
Ženy do 40 [126] Mackova Johana CZE 1992 Jozi Vocet Team
Muži do 40 [127] Malek Ondrej CZE 1981 Praha
Ženy do 40 [128] Málková Želechovská Jana CZE 1977 Praha
Muži nad 40 [155] Maravaud Yannick CZE 1971 Libniatov
Muži do 40 [129] Marcinčín Jakub CZE 1986 Trail Losers
Muži do 40 [130] Marcinčín Martin CZE 1990 Trail Losers
Muži nad 40 [131] Matějíček Petr CZE 1973 1. R.S.C. Hradec
Ženy do 40 [132] Mertlíková Eliška CZE 1991 SK BP Lumen
Muži nad 40 [133] Nevlida Ladislav CZE 1973 ArboGard
Muži do 40 [154] Nový Pavel CZE 1977 Triatlon Mladá Boleslav
Muži nad 40 [157] Ožana Václav CZE 1964 Nové město na Moravě
Muži nad 40 [134] Pauzar David CZE 1969 Triatlon Team Loko Trutnov
Muži nad 40 [135] Pelikán Michal CZE 1974 Zdiby
Muži nad 40 [136] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
Muži do 40 [137] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
Ženy nad 40 [138] Pončová Eva CZE 1974 RunSport Team
Muži nad 40 [163] Poslušný Roman CZE 1971 SAK HS OH
Muži nad 40 [139] Schejbal Jan CZE 1976 RunSport Team
Muži nad 40 [140] Schubert Erwin CZE 1968 LÉKÁRNA U ŘEKY
Muži do 40 [141] Smola Josef CZE 1980 Náchod
Muži nad 40 [142] Sombota Jiří CZE 1959 Trutnov
Muži do 40 [143] Strejček Pavel CZE 1981 TJVV
Muži do 40 [164] Szuszkiewicz Filip CZE 1980 Mieroszow
Muži do 40 [144] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
Muži nad 40 [145] Štangler David CZE 1974 LOKO Trutnov
Muži nad 40 [146] Šťastný Michal CZE 1976 Pardubice
Muži do 40 [151] Švarc Martin CZE 1994 Ski klub Jablonec
Muži do 40 [147] Toman Radek CZE 1987 AFK Kornice
Muži do 40 [148] Vojtěch Michal CZE 1977 Posilovna Vella Trutnov
Muži do 40 [149] Vondra Pavel CZE 1984 Janske Lazne
Ženy nad 40 [162] Vondráčková Markéta CZE 1976 Trutnov
Ženy do 40 [159] Zatloukalová Kateřina CZE 1993 Hronov
Muži do 40 [150] Zlámal Aleš CZE 1987 Kasper Swix team
Muži do 40 [158] Žampach Marek CZE 1991 HUDY sport Pardubice

start list děti - předškolní

start ~ 16:10:00 , 2011 and younger , registered: 6 participants ( 4 of men, 2 of women)

category # name state year team
Ženy [21] Daňková Blanka CZE 2011 Mukařov
Muži [6] Duch Matyaš CZE 2012 TJ Maratonstav Úpice
Muži [3] Kolaja Bedřich CZE 2013 Pokus 2
Muži [27] Mikeš Janek CZE 2011 Žacléř
Muži [16] Svoboda Gabo POL 2013 Podkowa Lesna
Ženy [19] Votoček Ela CZE 2015 Dolní Lysečiny

start list děti - 1. až 4. třída

start ~ 16:10:00 , 2008 - 2010 , registered: 13 participants ( 6 of men, 7 of women)

category # name state year team
Muži [29] Buszewski Erik CZE 2007
Ženy [20] Daňková Zuzana CZE 2008 Žacléř
Muži [12] Dobiáš Oldřich CZE 2007 Horní Maršov
Ženy [7] Duchová Karolínka CZE 2010 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [25] Emlerová Štěpánka CZE 2008 ArboGard
Muži [5] Marvan Jakub CZE 2008 Praha
Muži [14] Nejezchleba Petr CZE 2007 Žacléř
Ženy [28] Poslušná Natálie CZE 2009 Žamberk
Ženy [2] Stolínová Malvína CZE 2009 Olfin Ski Team
Muži [4] Strauch Lukáš Daniel CZE 2009 Žacléř
Muži [13] Strauch Nicolas CZE 2007 Žacléř
Ženy [18] Svobodová Veronika CZE 2008 Dolní Lysečiny
Ženy [17] Svobodova Violka POL 2010 Podkowa Lesna

start list děti - 5. až 8. třída

start ~ 16:10:00 , 2003 - 2007 , registered: 10 participants ( 5 of men, 5 of women)

category # name state year team
Ženy [30] Buszewska Zuzana CZE 2005
Muži [23] Csicso Patrik CZE 2003 Žacléř
Ženy [1] Dobiášová Vendula CZE 2005 Horní Maršov
Ženy [26] Emlerová Marcela CZE 2004 Davle
Muži [24] Farkas Jan CZE 2003 Žacléř
Muži [8] Krumphanzl Šimon CZE 2005 Odolov
Ženy [22] Marvanvoá Barbora CZE 2006 Praha
Muži [9] Reizer Jan POL 2004 Jelenia Góra
Ženy [11] Stolínová Doubrava CZE 2005 Olfin Ski Team
Muži [10] Vinš Lukáš CZE 2004 Olfin Car Ski Team Trutnov