Krkonošský půlmaraton

2017-06-24 Žacléř 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 57, men : 45, women: 12, Muži do 40: 21, Muži nad 40: 24, Ženy do 40: 8, Ženy nad 40: 4 [html] [pdf]
děti - předškolní total: 6, men : 4, women: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
děti - 1. až 4. třída total: 13, men : 6, women: 7, Muži: 6, Ženy: 7 [html] [pdf]
děti - 5. až 8. třída total: 8, men : 3, women: 5, Muži: 3, Ženy: 5 [html] [pdf]

result list hlavní závod

start ~ 16:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži do 40 [109] Vlastimil Flegl 1986 CZE Vrchlabí 01:29:58.0
2 1 / Muži nad 40 [105] Beniamin Buszewski 1974 POL Wroclaw 01:32:36.3 02:38.3
3 2 / Muži do 40 [108] Miroslav Duch 1979 CZE AKLVK 01:34:00.9 04:02.9
4 3 / Muži do 40 [147] Radek Toman 1987 CZE AFK Kornice 01:35:58.3 06:00.3
5 2 / Muži nad 40 [145] David Štangler 1974 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 01:36:26.1 06:28.1
6 4 / Muži do 40 [151] Martin Švarc 1994 CZE Trutnov 01:40:33.5 10:35.5
7 3 / Muži nad 40 [157] Václav Ožana 1964 CZE Nové město na Moravě 01:42:46.7 12:48.7
8 4 / Muži nad 40 [121] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 01:44:25.9 14:27.9
9 5 / Muži do 40 [113] Milan Hofman 1996 CZE RBZ Praha 01:44:48.8 14:50.8
10 5 / Muži nad 40 [124] Erik Krumphanzl 1975 CZE Odolov 01:46:43.1 16:45.1
11 6 / Muži do 40 [164] Filip Szuszkiewicz 1980 CZE Mieroszow 01:47:39.3 17:41.3
12 7 / Muži do 40 [153] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 01:48:13.3 18:15.3
13 6 / Muži nad 40 [134] David Pauzar 1969 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:49:53.0 19:55.0
14 8 / Muži do 40 [107] Jan Drbohlav 1989 CZE RH Kartouzy/Syřenov 01:50:07.4 20:09.4
15 9 / Muži do 40 [148] Michal Vojtěch 1977 CZE Trutnov 01:50:12.8 20:14.8
16 10 / Muži do 40 [112] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 01:50:41.2 20:43.2
17 7 / Muži nad 40 [133] Ladislav Nevlida 1973 CZE ArboGard 01:51:20.4 21:22.4
18 11 / Muži do 40 [160] Lukáš Kunovský 1992 CZE Jeseník HO XOKL 01:51:32.1 21:34.1
19 8 / Muži nad 40 [136] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 01:51:38.3 21:40.3
20 12 / Muži do 40 [158] Marek Žampach 1991 CZE Pardubice 01:52:04.4 22:06.4
21 9 / Muži nad 40 [155] Yannick Maravaud 1971 CZE Libniatov 01:52:43.4 22:45.4
22 1 / Ženy do 40 [156] Lucie Luštincová 1993 CZE Adidas Outdoor Team 01:53:31.9 23:33.9
23 13 / Muži do 40 [149] Pavel Vondra 1984 CZE Janske Lazne 01:55:52.4 25:54.4
24 10 / Muži nad 40 [102] David Bergmann 1974 CZE Hradec Králové 01:56:05.0 26:07.0
25 11 / Muži nad 40 [135] Michal Pelikán 1974 CZE Zdiby 01:56:50.1 26:52.1
26 14 / Muži do 40 [154] Pavel Nový 1977 CZE Triatlon Mladá Boleslav 01:56:56.8 26:58.8
27 12 / Muži nad 40 [140] Erwin Schubert 1968 CZE SK ŘEKA 01:57:02.9 27:04.9
28 1 / Ženy nad 40 [104] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 01:57:48.6 27:50.6
29 13 / Muži nad 40 [161] Vlastimil Flegl 1953 CZE Brtev 01:57:56.2 27:58.2
30 15 / Muži do 40 [144] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 01:58:52.6 28:54.6
31 14 / Muži nad 40 [131] Petr Matějíček 1973 CZE 1. R.S.C. Hradec 01:58:55.6 28:57.6
32 15 / Muži nad 40 [110] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Trutnov 01:59:52.3 29:54.3
33 16 / Muži do 40 [129] Jakub Marcinčín 1986 CZE Trail Losers 02:00:33.0 30:35.0
34 16 / Muži nad 40 [163] Roman Poslušný 1971 CZE SAK HS OH 02:00:57.4 30:59.4
35 17 / Muži nad 40 [122] Petr Kolář 1973 CZE Dredy tym 02:02:05.1 32:07.1
36 17 / Muži do 40 [101] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 02:02:15.0 32:17.0
37 2 / Ženy nad 40 [138] Eva Pončová 1974 CZE RunSport Team 02:02:33.4 32:35.4
38 18 / Muži do 40 [143] Pavel Strejček 1981 CZE TJVV 02:02:45.7 32:47.7
39 3 / Ženy nad 40 [115] Lucie Jampílková 1973 CZE L+L team 02:04:41.7 34:43.7
40 4 / Ženy nad 40 [162] Markéta Vondráčková 1976 CZE Trutnov 02:07:09.9 37:11.9
41 18 / Muži nad 40 [146] Michal Šťastný 1976 CZE Pardubice 02:08:10.33 38:12.33
42 19 / Muži nad 40 [125] Pavel Kuhn 1975 CZE Praha 15 02:10:01.49 40:03.49
43 20 / Muži nad 40 [119] Ondrej Kinčík 1976 CZE Praha 5 - Zličín 02:11:17.75 41:19.75
44 2 / Ženy do 40 [126] Johana Mackova 1992 CZE Dynafit CZ 02:12:15.06 42:17.06
45 3 / Ženy do 40 [159] Kateřina Zatloukalová 1993 CZE Hronov 02:15:29.42 45:31.42
46 4 / Ženy do 40 [114] Nela Hrdličková 1991 CZE RH Kartouzy/Syřenov 02:15:53.33 45:55.33
47 5 / Ženy do 40 [123] Eva Kostyšynová 1977 CZE Náchod 02:18:19.02 48:21.02
48 6 / Ženy do 40 [128] Jana Málková Želechovská 1977 CZE Praha 02:22:34.98 52:36.98
49 21 / Muži nad 40 [116] Oldřich Jelínek 1973 CZE Hronov 02:27:00.54 57:02.54
50 19 / Muži do 40 [137] Tomáš Polický 1984 CZE Veké Poříčí 02:27:00.65 57:02.65
51 7 / Ženy do 40 [152] Jitka Emlerová 1977 CZE Arbogard 02:28:29.38 58:31.38
52 20 / Muži do 40 [130] Martin Marcinčín 1990 CZE Trail Losers 02:34:57.84 01:04:59.84
53 8 / Ženy do 40 [132] Eliška Mertlíková 1991 CZE SK BP Lumen 02:37:25.84 01:07:27.84
54 22 / Muži nad 40 [142] Jiří Sombota 1959 CZE Trutnov 02:45:17.06 01:15:19.06
55 23 / Muži nad 40 [118] Ludek Jiru 1972 CZE Třebotov 02:50:06.58 01:20:08.58
DNF / Muži do 40 [150] Aleš Zlámal 1987 CZE Kasper Swix team
DNS / Muži nad 40 [103] wojciech bogucki 1973 GBR Świebodzice

result list děti - předškolní

start ~ 16:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [27] Janek Mikeš 2011 CZE Žacléř 08:00.2
2 1 / Ženy [21] Blanka Daňková 2011 CZE Mukařov 09:25.8 01:25.6
3 2 / Muži [6] Matyaš Duch 2012 CZE Havlovice 10:36.4 02:36.2
4 3 / Muži [16] Gabo Svoboda 2013 POL Podkowa Lesna 11:52.7 03:52.5
5 2 / Ženy [19] Ela Votoček 2015 CZE Dolní Lysečiny 13:06.5 05:06.3
6 4 / Muži [3] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 14:56.4 06:56.2

result list děti - 1. až 4. třída

start ~ 16:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [29] Erik Buszewski 2007 CZE 06:59.5
2 2 / Muži [14] Petr Nejezchleba 2007 CZE Žacléř 07:07.9 00:08.4
3 3 / Muži [12] Oldřich Dobiáš 2007 CZE Horní Maršov 07:28.7 00:29.2
4 1 / Ženy [2] Malvína Stolínová 2009 CZE Olfin Ski Team 07:44.3 00:44.8
5 4 / Muži [5] Jakub Marvan 2008 CZE Praha 07:55.5 00:56.0
6 2 / Ženy [17] Violka Svobodova 2010 POL Podkowa Lesna 08:17.4 01:17.9
7 3 / Ženy [25] Štěpánka Emlerová 2008 CZE Davle 08:29.5 01:30.0
8 4 / Ženy [28] Natka Poslušná 2009 CZE Žamberk 08:41.2 01:41.7
9 5 / Muži [13] Nicolas Strauch 2007 CZE Žacléř 08:55.8 01:56.3
10 5 / Ženy [18] Veronika Svobodová 2008 CZE Dolní Lysečiny 09:05.9 02:06.4
11 6 / Ženy [7] Karolínka Duchová 2010 CZE Havlovice 09:35.4 02:35.9
12 7 / Ženy [20] Zuzana Daňková 2008 CZE Žacléř 10:01.2 03:01.7
13 6 / Muži [4] Lukáš Daniel Strauch 2009 CZE Žacléř 11:10.3 04:10.8

result list děti - 5. až 8. třída

start ~ 16:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [10] Lukáš Vinš 2004 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 06:13.6
2 2 / Muži [24] Jan Farkas 2003 CZE Žacléř 06:23.2 00:09.6
3 3 / Muži [23] Patrik Csicso 2003 CZE Žacléř 06:26.9 00:13.3
4 1 / Ženy [11] Doubrava Stolínová 2005 CZE Olfin Ski Team 06:32.2 00:18.6
5 2 / Ženy [26] Marcela Emlerová 2004 CZE Davle 07:16.4 01:02.8
6 3 / Ženy [30] Zuzana Buszewska 2005 CZE 07:18.4 01:04.8
7 4 / Ženy [1] Vendula Dobiášová 2005 CZE Horní Maršov 08:59.1 02:45.5
8 5 / Ženy [22] Barbora Marvanvoá 2006 CZE Praha 09:47.9 03:34.3