Krkonošský půlmaraton

2017-06-24 Žacléř 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 57, men : 45, women: 12, Muži do 40: 21, Muži nad 40: 24, Ženy do 40: 8, Ženy nad 40: 4 [html] [pdf]
děti - předškolní total: 6, men : 4, women: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
děti - 1. až 4. třída total: 13, men : 6, women: 7, Muži: 6, Ženy: 7 [html] [pdf]
děti - 5. až 8. třída total: 8, men : 3, women: 5, Muži: 3, Ženy: 5 [html] [pdf]

result list hlavní závod

start ~ 16:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži nad 40 [105] Beniamin Buszewski 1974 POL Wroclaw 01:32:36.3
2 2 / Muži nad 40 [145] David Štangler 1974 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 01:36:26.1 03:49.8
3 3 / Muži nad 40 [157] Václav Ožana 1964 CZE Nové město na Moravě 01:42:46.7 10:10.4
4 4 / Muži nad 40 [121] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 01:44:25.9 11:49.6
5 5 / Muži nad 40 [124] Erik Krumphanzl 1975 CZE Odolov 01:46:43.1 14:06.8
6 6 / Muži nad 40 [134] David Pauzar 1969 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:49:53.0 17:16.7
7 7 / Muži nad 40 [133] Ladislav Nevlida 1973 CZE ArboGard 01:51:20.4 18:44.1
8 8 / Muži nad 40 [136] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 01:51:38.3 19:02.0
9 9 / Muži nad 40 [155] Yannick Maravaud 1971 CZE Libniatov 01:52:43.4 20:07.1
10 10 / Muži nad 40 [102] David Bergmann 1974 CZE Hradec Králové 01:56:05.0 23:28.7
11 11 / Muži nad 40 [135] Michal Pelikán 1974 CZE Zdiby 01:56:50.1 24:13.8
12 12 / Muži nad 40 [140] Erwin Schubert 1968 CZE SK ŘEKA 01:57:02.9 24:26.6
13 13 / Muži nad 40 [161] Vlastimil Flegl 1953 CZE Brtev 01:57:56.2 25:19.9
14 14 / Muži nad 40 [131] Petr Matějíček 1973 CZE 1. R.S.C. Hradec 01:58:55.6 26:19.3
15 15 / Muži nad 40 [110] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Trutnov 01:59:52.3 27:16.0
16 16 / Muži nad 40 [163] Roman Poslušný 1971 CZE SAK HS OH 02:00:57.4 28:21.1
17 17 / Muži nad 40 [122] Petr Kolář 1973 CZE Dredy tym 02:02:05.1 29:28.8
18 18 / Muži nad 40 [146] Michal Šťastný 1976 CZE Pardubice 02:08:10.33 35:34.03
19 19 / Muži nad 40 [125] Pavel Kuhn 1975 CZE Praha 15 02:10:01.49 37:25.19
20 20 / Muži nad 40 [119] Ondrej Kinčík 1976 CZE Praha 5 - Zličín 02:11:17.75 38:41.45
21 21 / Muži nad 40 [116] Oldřich Jelínek 1973 CZE Hronov 02:27:00.54 54:24.24
22 22 / Muži nad 40 [142] Jiří Sombota 1959 CZE Trutnov 02:45:17.06 01:12:40.76
23 23 / Muži nad 40 [118] Ludek Jiru 1972 CZE Třebotov 02:50:06.58 01:17:30.28
DNS / Muži nad 40 [103] wojciech bogucki 1973 GBR Świebodzice