Krkonošský půlmaraton

2017-06-24 Žacléř 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 57, men : 45, women: 12, Muži do 40: 21, Muži nad 40: 24, Ženy do 40: 8, Ženy nad 40: 4 [html] [pdf]
děti - předškolní total: 6, men : 4, women: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
děti - 1. až 4. třída total: 13, men : 6, women: 7, Muži: 6, Ženy: 7 [html] [pdf]
děti - 5. až 8. třída total: 8, men : 3, women: 5, Muži: 3, Ženy: 5 [html] [pdf]

result list hlavní závod

start ~ 16:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži do 40 [109] Vlastimil Flegl 1986 CZE Vrchlabí 01:29:58.0
2 1 / Muži nad 40 [105] Beniamin Buszewski 1974 POL Wroclaw 01:32:36.3 02:38.3
3 2 / Muži do 40 [108] Miroslav Duch 1979 CZE AKLVK 01:34:00.9 04:02.9
4 3 / Muži do 40 [147] Radek Toman 1987 CZE AFK Kornice 01:35:58.3 06:00.3
5 2 / Muži nad 40 [145] David Štangler 1974 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 01:36:26.1 06:28.1
6 4 / Muži do 40 [151] Martin Švarc 1994 CZE Trutnov 01:40:33.5 10:35.5
7 3 / Muži nad 40 [157] Václav Ožana 1964 CZE Nové město na Moravě 01:42:46.7 12:48.7
8 4 / Muži nad 40 [121] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 01:44:25.9 14:27.9
9 5 / Muži do 40 [113] Milan Hofman 1996 CZE RBZ Praha 01:44:48.8 14:50.8
10 5 / Muži nad 40 [124] Erik Krumphanzl 1975 CZE Odolov 01:46:43.1 16:45.1
11 6 / Muži do 40 [164] Filip Szuszkiewicz 1980 CZE Mieroszow 01:47:39.3 17:41.3
12 7 / Muži do 40 [153] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 01:48:13.3 18:15.3
13 6 / Muži nad 40 [134] David Pauzar 1969 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:49:53.0 19:55.0
14 8 / Muži do 40 [107] Jan Drbohlav 1989 CZE RH Kartouzy/Syřenov 01:50:07.4 20:09.4
15 9 / Muži do 40 [148] Michal Vojtěch 1977 CZE Trutnov 01:50:12.8 20:14.8
16 10 / Muži do 40 [112] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 01:50:41.2 20:43.2
17 7 / Muži nad 40 [133] Ladislav Nevlida 1973 CZE ArboGard 01:51:20.4 21:22.4
18 11 / Muži do 40 [160] Lukáš Kunovský 1992 CZE Jeseník HO XOKL 01:51:32.1 21:34.1
19 8 / Muži nad 40 [136] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 01:51:38.3 21:40.3
20 12 / Muži do 40 [158] Marek Žampach 1991 CZE Pardubice 01:52:04.4 22:06.4
21 9 / Muži nad 40 [155] Yannick Maravaud 1971 CZE Libniatov 01:52:43.4 22:45.4
22 13 / Muži do 40 [149] Pavel Vondra 1984 CZE Janske Lazne 01:55:52.4 25:54.4
23 10 / Muži nad 40 [102] David Bergmann 1974 CZE Hradec Králové 01:56:05.0 26:07.0
24 11 / Muži nad 40 [135] Michal Pelikán 1974 CZE Zdiby 01:56:50.1 26:52.1
25 14 / Muži do 40 [154] Pavel Nový 1977 CZE Triatlon Mladá Boleslav 01:56:56.8 26:58.8
26 12 / Muži nad 40 [140] Erwin Schubert 1968 CZE SK ŘEKA 01:57:02.9 27:04.9
27 13 / Muži nad 40 [161] Vlastimil Flegl 1953 CZE Brtev 01:57:56.2 27:58.2
28 15 / Muži do 40 [144] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 01:58:52.6 28:54.6
29 14 / Muži nad 40 [131] Petr Matějíček 1973 CZE 1. R.S.C. Hradec 01:58:55.6 28:57.6
30 15 / Muži nad 40 [110] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Trutnov 01:59:52.3 29:54.3
31 16 / Muži do 40 [129] Jakub Marcinčín 1986 CZE Trail Losers 02:00:33.0 30:35.0
32 16 / Muži nad 40 [163] Roman Poslušný 1971 CZE SAK HS OH 02:00:57.4 30:59.4
33 17 / Muži nad 40 [122] Petr Kolář 1973 CZE Dredy tym 02:02:05.1 32:07.1
34 17 / Muži do 40 [101] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 02:02:15.0 32:17.0
35 18 / Muži do 40 [143] Pavel Strejček 1981 CZE TJVV 02:02:45.7 32:47.7
36 18 / Muži nad 40 [146] Michal Šťastný 1976 CZE Pardubice 02:08:10.33 38:12.33
37 19 / Muži nad 40 [125] Pavel Kuhn 1975 CZE Praha 15 02:10:01.49 40:03.49
38 20 / Muži nad 40 [119] Ondrej Kinčík 1976 CZE Praha 5 - Zličín 02:11:17.75 41:19.75
39 21 / Muži nad 40 [116] Oldřich Jelínek 1973 CZE Hronov 02:27:00.54 57:02.54
40 19 / Muži do 40 [137] Tomáš Polický 1984 CZE Veké Poříčí 02:27:00.65 57:02.65
41 20 / Muži do 40 [130] Martin Marcinčín 1990 CZE Trail Losers 02:34:57.84 01:04:59.84
42 22 / Muži nad 40 [142] Jiří Sombota 1959 CZE Trutnov 02:45:17.06 01:15:19.06
43 23 / Muži nad 40 [118] Ludek Jiru 1972 CZE Třebotov 02:50:06.58 01:20:08.58
DNF / Muži do 40 [150] Aleš Zlámal 1987 CZE Kasper Swix team
DNS / Muži nad 40 [103] wojciech bogucki 1973 GBR Świebodzice