2017-06-24 Žacléř
hlavní závod
|
celkem: 54 , men : 45, Muži do 40: 26, Muži nad 40: 19, women: 9, Ženy nad 40: 4, Ženy do 40: 5 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
děti - předškolní
|
celkem: 6 , women: 2, Ženy: 2, men : 4, Muži: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
děti - 1. až 4. třída
|
celkem: 13 , men : 6, Muži: 6, women: 7, Ženy: 7 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
děti - 5. až 8. třída
|
celkem: 10 , women: 5, Ženy: 5, men : 5, Muži: 5 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 16:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 54 participants
(
45 of men,
9 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži do 40 | 101 | Beneš Petr | CZE | 1983 | HOCK horolezecký oddÃl | Červený Kostelec |
Muži nad 40 | 102 | Bergmann David | CZE | 1974 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Muži nad 40 | 103 | bogucki wojciech | GBR | 1973 | Świebodzice | Świebodzice |
Ženy nad 40 | 104 | Brumlichová Romana | CZE | 1976 | Wikov | Hronov |
Muži nad 40 | 105 | Buszewski Beniamin | POL | 1974 | Wroclaw | Wroclaw |
Muži do 40 | 106 | Čížek Martin | CZE | 1979 | Kasperovci | Mladé Buky |
Muži do 40 | 107 | Drbohlav Jan | CZE | 1989 | TJ Sokol Valdice | Valdice |
Muži do 40 | 108 | Duch Miroslav | CZE | 1979 | Jestřebí Hory | Havlovice |
Ženy do 40 | 152 | Emlerová Jitka | CZE | 1977 | Arbogard | Davle |
Muži do 40 | 109 | Flegl Vlastimil | CZE | 1986 | Vrchlabà | Vrchlabí |
Muži nad 40 | 161 | Flegl Vlastimil | CZE | 1953 | Brftev | Brftev |
Muži do 40 | 120 | Glinka Michal | POL | 1979 | ZabiegajRaka.pl | Lubsko |
Muži do 40 | 111 | gromala tomasz | POL | 1978 | gluszyca | gluszyca |
Muži do 40 | 112 | Haas Jan | CZE | 1984 | Kasper Swix Team Trutnov | Trutnov |
Muži do 40 | 113 | Hofman Milan | CZE | 1996 | RBZ Praha | Mlékosrby |
Ženy do 40 | 156 | Holečková Luštincová Lucie | CZE | 1993 | LUSTi Team | Žacléř |
Ženy do 40 | 114 | Hrdličková Nela | CZE | 1991 | RH Kartouzy/Syřenov | Lomnice nad Popelkou |
Ženy nad 40 | 115 | Jampílková Lucie | CZE | 1973 | KERR TEAM | Jičín |
Muži nad 40 | 116 | Jelínek Oldřich | CZE | 1973 | Hronov | Hronov |
Muži do 40 | 117 | JIRÁNEK Václav | CZE | 1980 | buggymoje.cz | Praha 10 |
Muži do 40 | 153 | Jirka Jan | CZE | 1983 | Police Nad Metuji | Police Nad Metuji |
Muži nad 40 | 118 | Jiru Ludek | CZE | 1972 | Třebotov | Třebotov |
Muži nad 40 | 119 | Kinčík Ondrej | CZE | 1976 | Praha 5 - Zličín | Praha 5 - Zličín |
Muži nad 40 | 110 | Kirsch Radomír | CZE | 1975 | Triatlon Team Trutnov | Trutnov |
Muži nad 40 | 122 | Kolář Petr | CZE | 1973 | Dredy tym | Trutnov |
Muži nad 40 | 121 | Kolář Radek | CZE | 1969 | Ulita-Hobra Orienteering Broumov | Broumov |
Muži nad 40 | 125 | Kuhn Pavel | CZE | 1975 | Praha 15 | Praha 15 |
Muži do 40 | 160 | Kunovský Lukáš | CZE | 1992 | Jeseník HO XOKL | Jeseník |
Muži do 40 | 127 | Malek Ondrej | CZE | 1981 | Praha | Praha |
Ženy do 40 | 128 | Málková Želechovská Jana | CZE | 1977 | Praha | Praha |
Muži nad 40 | 155 | Maravaud Yannick | CZE | 1971 | Libňatov | Libňatov |
Muži do 40 | 129 | Marcinčín Jakub | CZE | 1986 | Kyšperk Ski Team | Letohrad |
Muži do 40 | 130 | Marcinčín Martin | CZE | 1990 | Trail Losers | Trutnov |
Muži nad 40 | 131 | Matějíček Petr | CZE | 1973 | 1. R.S.C. Hradec | Hradec Králové |
Muži nad 40 | 133 | Nevlida Ladislav | CZE | 1973 | ArboGard | Žacléř |
Muži do 40 | 154 | Nový Pavel | CZE | 1977 | Triatlon Mladá Boleslav | Mladá Boleslav |
Muži nad 40 | 157 | Ožana Václav | CZE | 1964 | Nové město na Moravě | Nové město na Moravě |
Muži nad 40 | 135 | Pelikán Michal | CZE | 1974 | Zdiby | Zdiby |
Muži nad 40 | 136 | Polej Jiří | CZE | 1971 | Hronov | Hronov |
Muži do 40 | 137 | Polický Tomáš | CZE | 1984 | Velké Pořičí | Velké Poříčí |
Ženy nad 40 | 138 | Pončová Eva | CZE | 1974 | RunSport Team | Jaroměř |
Muži nad 40 | 163 | Poslušný Roman | CZE | 1971 | SAK HS OH | Žamberk |
Muži nad 40 | 139 | Schejbal Jan | CZE | 1976 | RunSport Team | Teplice nad Metuji |
Muži do 40 | 141 | Smola Josef | CZE | 1980 | Náchod | Náchod |
Muži do 40 | 143 | Strejček Pavel | CZE | 1981 | TJVV | Vysoké Veselí |
Muži do 40 | 164 | Szuszkiewicz Filip | CZE | 1980 | Mieroszow | Mieroszow |
Muži do 40 | 151 | Švarc Martin | CZE | 1994 | Ski klub Jablonec | Jablonec nad Nisou |
Muži do 40 | 147 | Toman Radek | CZE | 1987 | AFK Kornice | Litomyšl |
Muži do 40 | 148 | Vojtěch Michal | CZE | 1977 | Pepperl+fuchs, Trutnov | Trutnov |
Muži do 40 | 149 | Vondra Pavel | CZE | 1984 | Janské Lázně | Janské Lázně |
Ženy nad 40 | 162 | Vondráčková Markéta | CZE | 1976 | Trutnov | Trutnov |
Ženy do 40 | 159 | Zatloukalová Kateřina | CZE | 1993 | Adršpach | Adršpach |
Muži do 40 | 150 | Zlámal Aleš | CZE | 1987 | Kasper Swix Team | Trutnov |
Muži do 40 | 158 | Žampach Marek | CZE | 1991 | Hudy Sport Pardubice | Rychnov Nad Kněžnou |
start ~ 16:10:00
, 2011 a mladší
,
přihlášeno: 6 participants
(
4 of men,
2 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 21 | Daňková Blanka | CZE | 2011 | Mukařov | Mukařov |
Muži | 6 | Duch Matyaš | CZE | 2012 | Havlovice | Havlovice |
Muži | 3 | Kolaja Bedřich | CZE | 2013 | Liberec | Liberec |
Muži | 27 | Mikeš Janek | CZE | 2011 | Žacléř | Žacléř |
Muži | 16 | Svoboda Gabo | POL | 2013 | Podkowa Lesna | Podkowa Lesna |
Ženy | 19 | Votoček Ela | CZE | 2015 | Dolní Lysečiny | Dolní Lysečiny |
start ~ 16:10:00
, 2008 - 2010
,
přihlášeno: 13 participants
(
6 of men,
7 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 29 | Buszewski Erik | CZE | 2007 | | |
Ženy | 20 | Daňková Zuzana | CZE | 2008 | Žacléř | Žacléř |
Muži | 12 | Dobiáš Oldřich | CZE | 2007 | Horní Maršov | Horní Maršov |
Ženy | 7 | Duchová Karolínka | CZE | 2010 | Havlovice | Havlovice |
Ženy | 25 | Emlerová Štěpánka | CZE | 2008 | ArboGard | Davle |
Muži | 5 | Marvan Jakub | CZE | 2008 | Praha | Praha |
Muži | 14 | Nejezchleba Petr | CZE | 2007 | Žacléř | Žacléř |
Ženy | 28 | Poslušná Natálie | CZE | 2009 | Žamberk | Žamberk |
Ženy | 2 | Stolinova Malvína | CZE | 2009 | Olfin Ski Team | Suchovrsice |
Muži | 4 | Strauch Lukáš Daniel | CZE | 2009 | Žacléř | Žacléř |
Muži | 13 | Strauch Nicolas | CZE | 2007 | Žacléř | Žacléř |
Ženy | 18 | Svobodová Veronika | CZE | 2008 | Dolní Lysečiny | Dolní Lysečiny |
Ženy | 17 | Svobodova Violka | POL | 2010 | Podkowa Lesna | Podkowa Lesna |
start ~ 16:10:00
, 2003 - 2007
,
přihlášeno: 10 participants
(
5 of men,
5 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 30 | Buszewska Zuzana | CZE | 2005 | | |
Muži | 23 | Csicso Patrik | CZE | 2003 | Žacléř | Žacléř |
Ženy | 1 | Dobiášová Vendula | CZE | 2005 | Horní Maršov | Horní Maršov |
Ženy | 26 | Emlerová Marcela | CZE | 2004 | Davle | Davle |
Muži | 24 | Farkas Jan | CZE | 2003 | Žacléř | Žacléř |
Muži | 8 | Krumphanzl Šimon | CZE | 2005 | Odolov | Odolov |
Ženy | 22 | Marvanvoá Barbora | CZE | 2006 | Praha | Praha |
Muži | 9 | Reizer Jan | POL | 2004 | Jelenia Góra | Jelenia Góra |
Ženy | 11 | Stolinova Doubrava | CZE | 2005 | Olfin Ski Team | Suchovrsice |
Muži | 10 | Vinš Lukáš | CZE | 2004 | Olfin Car Ski Team Trutnov | Trutnov |