Krkonošský půlmaraton

2018-06-23 Žacléř 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 32, men : 25, women: 7, Muži do 40: 14, Muži nad 40: 11, Ženy do 40: 2, Ženy nad 40: 5 [html] [pdf]
děti - předškolní total: 5, men : 3, women: 2, kluci: 3, holky: 2 [html] [pdf]
děti - školáci mladší total: 5, men : 1, women: 4, kluci: 1, holky: 4 [html] [pdf]
děti - školáci starší total: 6, men : 1, women: 5, kluci: 1, holky: 5 [html] [pdf]

result list hlavní závod

start ~ 16:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži do 40 [15] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 01:31:40.7
2 2 / Muži do 40 [27] Josef Pešl 1985 CZE TT LOKO Beroun 01:33:10.5 01:29.8
3 3 / Muži do 40 [17] Radek Toman 1987 CZE AFK Kornice 01:33:54.1 02:13.4
4 4 / Muži do 40 [28] Filip Veselouš 1995 CZE Jablonec nad Jizerou 01:39:28.6 07:47.9
5 5 / Muži do 40 [19] Martin Gyürüsi 1985 CZE VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE 01:40:35.2 08:54.5
6 6 / Muži do 40 [13] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 01:41:43.9 10:03.2
7 7 / Muži do 40 [21] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 01:44:45.3 13:04.6
8 8 / Muži do 40 [23] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 01:44:52.9 13:12.2
9 9 / Muži do 40 [7] Václav Počekajlo 1987 CZE Triatlon Trutnov 01:46:19.7 14:39.0
10 1 / Muži nad 40 [29] Michal Vojtěch 1977 CZE Trutnov 01:46:42.6 15:01.9
11 2 / Muži nad 40 [5] David Bergmann 1974 CZE Hradec Králové 01:48:24.0 16:43.3
12 3 / Muži nad 40 [6] Yannick Maravaud 1971 CZE Libniatov 01:49:04.9 17:24.2
13 10 / Muži do 40 [4] Jiří Samec 1984 CZE Hradec Králové 01:49:44.2 18:03.5
14 4 / Muži nad 40 [8] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 01:50:02.9 18:22.2
15 5 / Muži nad 40 [3] Pavel Nový 1977 CZE Triatlon Mladá Boleslav 01:51:34.9 19:54.2
16 11 / Muži do 40 [25] Pavel Strejček 1981 CZE TJVV 01:53:20.4 21:39.7
17 12 / Muži do 40 [12] Petr Čeněk 1979 CZE Praha 01:54:58.0 23:17.3
18 6 / Muži nad 40 [20] Petr Matějíček 1973 CZE 1. R.S.C. Hradec 01:55:07.4 23:26.7
19 7 / Muži nad 40 [9] Pavel Volák 1970 CZE OB Police nad Metují 01:56:04.4 24:23.7
20 1 / Ženy nad 40 [10] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 01:57:04.9 25:24.2
21 1 / Ženy do 40 [14] Johana Macková 1992 CZE Praha 01:58:28.1 26:47.4
22 8 / Muži nad 40 [2] Ondrej Kinčík 1976 CZE Praha 5 - Zličín 02:01:33.3 29:52.6
23 13 / Muži do 40 [99] Jaroslav Voceďálek 1987 CZE Kasper - Swix Team 02:01:39.0 29:58.3
24 2 / Ženy nad 40 [11] Eva Pončová 1974 CZE RunSport Team 02:01:45.5 30:04.8
25 2 / Ženy do 40 [16] Monika Phillips 1981 CZE Běhat umí každý 02:05:57.0 34:16.3
26 9 / Muži nad 40 [24] Jan Vokulič 1969 CZE selatkoleze 02:12:46.5 41:05.8
27 3 / Ženy nad 40 [30] Jana Málková Želechovská 1977 CZE Praha 02:20:45.0 49:04.3
28 10 / Muži nad 40 [18] Bořivoj Mráz 1974 CZE Jaroměř 02:21:41.0 50:00.3
29 4 / Ženy nad 40 [26] Eva Kostyšynová 1977 CZE Náchod 02:24:59.0 53:18.3
30 11 / Muži nad 40 [31] Jiří Kolovrátník 1977 CZE JIROUS 02:44:39.0 01:12:58.3
31 14 / Muži do 40 [22] Miroslav Jašík 1988 CZE Hradec Králové 02:46:26.0 01:14:45.3
32 5 / Ženy nad 40 [1] Markéta Říhová 1973 CZE Šneci v běhu 02:53:53.7 01:22:13.0

result list děti - předškolní

start ~ 16:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [104] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 02:37.9
2 1 / holky [101] Sofie Samcová 2013 CZE Hradec Králové 02:42.1 00:04.2
3 2 / kluci [103] kryštof mareček 2013 CZE Vysoké Veselí 03:13.9 00:36.0
4 2 / holky [102] Valentýna jašíková 2015 CZE Hradec Králové 03:19.6 00:41.7
5 3 / kluci [105] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:26.2 00:48.3

result list děti - školáci mladší

start ~ 16:20:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [208] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 07:36.6
2 2 / holky [205] Anna Čeňková 2011 CZE Praha 08:42.1 01:05.5
3 1 / kluci [212] Daniel troch 2010 CZE Žacléř 09:26.9 01:50.3
4 3 / holky [201] Margaréta Kinčíková 2010 CZE Praha 5 - Zličín 10:19.4 02:42.8
5 4 / holky [202] Olívia Kinčíková 2011 CZE Praha 5 - Zličín 10:49.5 03:12.9

result list děti - školáci starší

start ~ 16:20:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [210] Lukáš Vinš 2004 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 06:03.1
2 1 / holky [209] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 06:42.0 00:38.9
3 2 / holky [203] Štěpánka Emlerová 2008 CZE ArboGard 07:02.0 00:58.9
4 3 / holky [204] Barbora Čeňková 2006 CZE Praha 07:33.7 01:30.6
5 4 / holky [207] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 08:25.7 02:22.6
6 5 / holky [211] Lucie trochová 2007 CZE Žacléř 09:30.8 03:27.7