běh

výsledky

Krkonošský půlmaraton

23.06.2018 Žacléř 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 32 , muži : 25, ženy: 7, Muži do 40: 14, Muži nad 40: 11, Ženy do 40: 2, Ženy nad 40: 5 [html] [pdf] [csv]
děti - předškolní celkem: 5 , muži : 3, ženy: 2, kluci: 3, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
děti - školáci mladší celkem: 5 , muži : 1, ženy: 4, kluci: 1, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
děti - školáci starší celkem: 6 , muži : 1, ženy: 5, kluci: 1, holky: 5 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 16:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži do 40 [ 15 ] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 01:31:40.7
2 2 / Muži do 40 [ 27 ] Josef Pešl 1985 CZE TT LOKO Beroun 01:33:10.5 01:29.8
3 3 / Muži do 40 [ 17 ] Radek Toman 1987 CZE AFK Kornice 01:33:54.1 02:13.4
4 4 / Muži do 40 [ 28 ] Filip Veselouš 1995 CZE Jablonec nad Jizerou 01:39:28.6 07:47.9
5 5 / Muži do 40 [ 19 ] Martin Gyürüsi 1985 CZE VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE 01:40:35.2 08:54.5
6 6 / Muži do 40 [ 13 ] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 01:41:43.9 10:03.2
7 7 / Muži do 40 [ 21 ] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 01:44:45.3 13:04.6
8 8 / Muži do 40 [ 23 ] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 01:44:52.9 13:12.2
9 9 / Muži do 40 [ 7 ] Václav Počekajlo 1987 CZE Triatlon Trutnov 01:46:19.7 14:39.0
10 1 / Muži nad 40 [ 29 ] Michal Vojtěch 1977 CZE Trutnov 01:46:42.6 15:01.9
11 2 / Muži nad 40 [ 5 ] David Bergmann 1974 CZE Hradec Králové 01:48:24.0 16:43.3
12 3 / Muži nad 40 [ 6 ] Yannick Maravaud 1971 CZE Libniatov 01:49:04.9 17:24.2
13 10 / Muži do 40 [ 4 ] Jiří Samec 1984 CZE Hradec Králové 01:49:44.2 18:03.5
14 4 / Muži nad 40 [ 8 ] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 01:50:02.9 18:22.2
15 5 / Muži nad 40 [ 3 ] Pavel Nový 1977 CZE Triatlon Mladá Boleslav 01:51:34.9 19:54.2
16 11 / Muži do 40 [ 25 ] Pavel Strejček 1981 CZE TJVV 01:53:20.4 21:39.7
17 12 / Muži do 40 [ 12 ] Petr Čeněk 1979 CZE Praha 01:54:58.0 23:17.3
18 6 / Muži nad 40 [ 20 ] Petr Matějíček 1973 CZE 1. R.S.C. Hradec 01:55:07.4 23:26.7
19 7 / Muži nad 40 [ 9 ] Pavel Volák 1970 CZE OB Police nad Metují 01:56:04.4 24:23.7
20 1 / Ženy nad 40 [ 10 ] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 01:57:04.9 25:24.2
21 1 / Ženy do 40 [ 14 ] Johana Macková 1992 CZE Praha 01:58:28.1 26:47.4
22 8 / Muži nad 40 [ 2 ] Ondrej Kinčík 1976 CZE Praha 5 - Zličín 02:01:33.3 29:52.6
23 13 / Muži do 40 [ 99 ] Jaroslav Voceďálek 1987 CZE Kasper - Swix Team 02:01:39.0 29:58.3
24 2 / Ženy nad 40 [ 11 ] Eva Pončová 1974 CZE RunSport Team 02:01:45.5 30:04.8
25 2 / Ženy do 40 [ 16 ] Monika Phillips 1981 CZE Běhat umí každý 02:05:57.0 34:16.3
26 9 / Muži nad 40 [ 24 ] Jan Vokulič 1969 CZE selatkoleze 02:12:46.5 41:05.8
27 3 / Ženy nad 40 [ 30 ] Jana Málková Želechovská 1977 CZE Praha 02:20:45.0 49:04.3
28 10 / Muži nad 40 [ 18 ] Bořivoj Mráz 1974 CZE Jaroměř 02:21:41.0 50:00.3
29 4 / Ženy nad 40 [ 26 ] Eva Kostyšynová 1977 CZE Náchod 02:24:59.0 53:18.3
30 11 / Muži nad 40 [ 31 ] Jiří Kolovrátník 1977 CZE JIROUS 02:44:39.0 01:12:58.3
31 14 / Muži do 40 [ 22 ] Miroslav Jašík 1988 CZE Hradec Králové 02:46:26.0 01:14:45.3
32 5 / Ženy nad 40 [ 1 ] Markéta Říhová 1973 CZE Šneci v běhu 02:53:53.7 01:22:13.0

výsledková listina děti - předškolní

start ~ 16:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 104 ] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 02:37.9
2 1 / holky [ 101 ] Sofie Samcová 2013 CZE Hradec Králové 02:42.1 00:04.2
3 2 / kluci [ 103 ] kryštof mareček 2013 CZE Vysoké Veselí 03:13.9 00:36.0
4 2 / holky [ 102 ] Valentýna jašíková 2015 CZE Hradec Králové 03:19.6 00:41.7
5 3 / kluci [ 105 ] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:26.2 00:48.3

výsledková listina děti - školáci mladší

start ~ 16:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 208 ] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 07:36.6
2 2 / holky [ 205 ] Anna Čeňková 2011 CZE Praha 08:42.1 01:05.5
3 1 / kluci [ 212 ] Daniel troch 2010 CZE Žacléř 09:26.9 01:50.3
4 3 / holky [ 201 ] Margaréta Kinčíková 2010 CZE Praha 5 - Zličín 10:19.4 02:42.8
5 4 / holky [ 202 ] Olívia Kinčíková 2011 CZE Praha 5 - Zličín 10:49.5 03:12.9

výsledková listina děti - školáci starší

start ~ 16:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 210 ] Lukáš Vinš 2004 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 06:03.1
2 1 / holky [ 209 ] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 06:42.0 00:38.9
3 2 / holky [ 203 ] Štěpánka Emlerová 2008 CZE ArboGard 07:02.0 00:58.9
4 3 / holky [ 204 ] Barbora Čeňková 2006 CZE Praha 07:33.7 01:30.6
5 4 / holky [ 207 ] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 08:25.7 02:22.6
6 5 / holky [ 211 ] Lucie trochová 2007 CZE Žacléř 09:30.8 03:27.7