městský běh Kronaby Gočárovy schody

2017-09-28 Hradec Králové

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 52, men : 32, women: 20, Junioři: 3, Muži: 29, Juniorky: 4, Ženy: 16 [html] [pdf]
týmy total: 25, men : 17, women: 8, muži: 2, ženy: 1, mix: 3 [html] [pdf]

start list hlavní závod

start ~ 19:30:00 , all years of born , registered: 52 participants ( 32 of men, 20 of women)

category # name state year team
Ženy [37] Bellerová Martina CZE 1992 Hradec Králové
Juniorky [41] Benešová Anna CZE 2004 Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L.
Ženy [39] Bergerová Kateřina CZE 1992 CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L.
Ženy [21] Černá Petra CZE 1977 Báječné ženy v běhu
Muži [ ] Čivrný Jiří CZE 1980 Semily
Ženy [22] Fléglová Blanka CZE 1989 Běháme v Holicích a okolí
Juniorky [40] Goliney Maryana CZE 2002 Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L.
Junioři [ ] Halíř Pavel CZE 2000 Sokol Hradec Králové, Atletika
Muži [23] Hlava Roman CZE 1978 Běháme v Holicích a okolí
Muži [ ] Hofman Milan CZE 1996 RBZ Praha
Muži [24] Hrubeš Pavel CZE 1980 Lázně Bohdaneč
Muži [25] Kala Jiří CZE 1987 CK Příbram Fany Gastro
Muži [26] Knop Lukáš CZE 1979 manager Martin
Muži [27] Kovařík Radovan CZE 1985 Humbuk team
Ženy [ ] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
Muži [28] Metelka Pavel CZE 1990 Sokol Hradec Králové, Atletika
Junioři [35] Metelka Tomáš CZE 2008 Hradec Králové
Juniorky [34] Metelková Michaela CZE 2005 OK99 Hradec Králové
Ženy [ ] Pochopová Nicole CZE 1990 KUPKOLO.cz
Muži [29] Pospíšil Jaroslav CZE 1978 Bike and Run Team Stará Paka
Muži [36] Ročín Igor CZE 1975 Hradec Králové
Ženy [30] Rousková Jana CZE 1984 Hradec Králové
Ženy [33] Slezáková Kamila CZE 1994 Hradec Králové
Muži [31] Souček Michal CZE 1994 TJ Sokol Hradec Králové
Muži [38] Šupich Martin CZE 1977 Pitrs bikes
Ženy [ ] Vinsalkova Tereza CZE 1978 Liberec
Junioři [32] Záhora Jakub CZE 2002 Kolín
Muži [1008] Schwarz Petr CZE 1991 FC Hradec Králové, a.s
Muži [1004] Bacovský Jan CZE 1983 Tým Policie Královéhradeckého kraje
Muži [1005] Bludský Radovan CZE 1991 HZS Královéhradeckého kraje
Ženy [1009] Čechová Iva CZE 1975 Magistrát města Hradec Králové
Muži [2004] Erben Jan CZE 1989 Tým Policie Královéhradeckého kraje
Muži [4001] Hodboď Lukáš CZE 1996 Sokol Hradec Králové, Atletika
Muži [1006] Houdek Ondřej CZE 1984 Trpaslíci
Muži [3004] Hrdina Pavel CZE 1988 Tým Policie Královéhradeckého kraje
Ženy [1007] Jindrová Jana Miriam CZE 1984 třebovské Spartanky
Muži [2005] Karban Štěpán CZE 1971 HZS Královéhradeckého kraje
Muži [2009] Lán Filip CZE 1980 Magistrát města Hradec Králové
Ženy [2001] Metelková Táňa CZE 1972 Sokol Hradec Králové, Atletika
Muži [2006] Molek Tomáš CZE 1991 Trpaslíci
Muži [3005] Paulíček Stanislav CZE 1993 HZS Královéhradeckého kraje
Muži [3001] Růžička Adam CZE 1997 Sokol Hradec Králové, Atletika
Ženy [3006] Rychterová Lenka CZE 1992 Trpaslíci
Muži [3009] Slavík Jan CZE 1976 Magistrát města Hradec Králové
Ženy [2007] Stojanová Žaneta CZE 1976 třebovské Spartanky
Muži [4006] Šimůnek Tomáš CZE 1991 Trpaslíci
Ženy [3007] Šmídová Gabriela CZE 1973 třebovské Spartanky
Ženy [4007] Šmídová Miroslava CZE 1964 třebovské Spartanky
Muži [4004] ŠPETLA Jiří CZE 1970 Tým Policie Královéhradeckého kraje
Juniorky [1001] Tomášková Karolína CZE 1999 Sokol Hradec Králové, Atletika
Muži [4009] Vejběra Jan CZE 1966 Magistrát města Hradec Králové
Muži [4005] Zhříval Jan CZE 1996 HZS Královéhradeckého kraje

start list týmy

start ~ 19:30:00 , all years of born , registered: 25 participants ( 17 of men, 8 of women)

category # team members
muži FC Hradec Králové, a.s
m
[1008]
Petr Schwarz
1991
muži Tým Policie Královéhradeckého kraje
m
[1004]
Jan Bacovský
1983
m
[2004]
Jan Erben
1989
m
[3004]
Pavel Hrdina
1988
m
[4004]
Jiří ŠPETLA
1970
muži HZS Královéhradeckého kraje
m
[1005]
Radovan Bludský
1991
m
[2005]
Štěpán Karban
1971
m
[3005]
Stanislav Paulíček
1993
m
[4005]
Jan Zhříval
1996
mix Magistrát města Hradec Králové
w
[1009]
Iva Čechová
1975
m
[2009]
Filip Lán
1980
m
[3009]
Jan Slavík
1976
m
[4009]
Jan Vejběra
1966
mix Sokol Hradec Králové, Atletika
m
[4001]
Lukáš Hodboď
1996
w
[2001]
Táňa Metelková
1972
m
[3001]
Adam Růžička
1997
w
[1001]
Karolína Tomášková
1999
mix Trpaslíci
m
[1006]
Ondřej Houdek
1984
m
[2006]
Tomáš Molek
1991
w
[3006]
Lenka Rychterová
1992
m
[4006]
Tomáš Šimůnek
1991
ženy třebovské Spartanky
w
[1007]
Jana Miriam Jindrová
1984
w
[2007]
Žaneta Stojanová
1976
w
[3007]
Gabriela Šmídová
1973
w
[4007]
Miroslava Šmídová
1964