městský běh Kronaby Gočárovy schody

2017-09-28 Hradec Králové 

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 45, men : 28, women: 17, Junioři: 1, Muži: 24, Juniorky: 3, Ženy: 11, ženy: 3, muži: 3 [html] [pdf]
týmy total: 27, men : 19, women: 8, muži: 3, ženy: 3, mix: 0, Muži: 16, Ženy: 5 [html] [pdf]

result list hlavní závod

start ~ 19:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [3004] Pavel Hrdina 1988 CZE Tým Policie Královéhradeckého kraje 19:08.71 06:02.76 12:32.4
2 2 / Muži [3001] Adam Růžička 1997 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 19:57.62 00:48.91 06:04.62 12:52.2
3 3 / Muži [4001] Lukáš Hodboď 1996 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 21:05.37 01:56.66 06:24.93 13:50.45
4 4 / Muži [25] Jiří Kala 1987 CZE CK Příbram Fany Gastro 21:25.38 02:16.67 06:42.6 14:02.19
5 5 / Muži [3008] Jan Mudra 1990 CZE FC Hradec Králové, a.s 21:30.91 02:22.2 06:58.2 14:12.49
6 6 / Muži [2005] Štěpán Karban 1971 CZE HZS Královéhradeckého kraje 21:53.17 02:44.46 07:06.29 14:31.72
7 1 / Ženy [2001] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 21:54.83 02:46.12 07:05.22 14:23.43
8 7 / Muži [2004] Jan Erben 1989 CZE Tým Policie Královéhradeckého kraje 22:40.62 03:31.91 07:07.44 14:55.99
9 8 / Muži [3009] Jan Slavík 1976 CZE Magistrát města Hradec Králové 22:47.83 03:39.12 07:11.76 15:00.36
10 9 / Muži [2009] Filip Lán 1980 CZE Magistrát města Hradec Králové 23:19.79 04:11.08 07:16.08 15:10.99
11 1 / Junioři [35] Tomáš Metelka 2008 CZE Hradec Králové 23:34.2 04:25.49 07:29.83 15:27.95
12 10 / Muži [27] Radovan Kovařík 1985 CZE Humbuk team 23:35.57 04:26.86 07:23.27 15:21.0
13 11 / Muži [4004] Jiří ŠPETLA 1970 CZE Tým Policie Královéhradeckého kraje 23:37.74 04:29.03 07:30.86 15:37.86
14 12 / Muži [1004] Jan Bacovský 1983 CZE Tým Policie Královéhradeckého kraje 23:41.63 04:32.92 07:30.74 15:37.92
15 1 / ženy [2007] Žaneta Stojanová 1976 CZE třebovské Spartanky 24:13.16 05:04.45 08:29.29 14:32.87
16 13 / Muži [4006] Tomáš Šimůnek 1991 CZE Trpaslíci 24:18.63 05:09.92 07:17.52 15:58.13
17 14 / Muži [2008] Robert Jukl 1998 CZE FC Hradec Králové, a.s 24:22.43 05:13.72 07:53.58 16:08.67
18 1 / muži [4009] Jan Vejběra 1966 CZE Magistrát města Hradec Králové 24:27.29 05:18.58 08:04.61 16:25.25
19 2 / ženy [4007] Miroslava Šmídová 1964 CZE třebovské Spartanky 24:31.85 05:23.14 07:22.12 16:04.07
20 1 / Juniorky [34] Michaela Metelková 2005 CZE OK99 Hradec Králové 24:35.59 05:26.88 07:32.27 16:00.5
21 15 / Muži [38] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 24:48.03 05:39.32 07:28.92 15:56.84
22 16 / Muži [28] Pavel Metelka 1990 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 24:53.12 05:44.41 07:58.6 16:15.23
23 2 / muži [3005] Stanislav Paulíček 1993 CZE HZS Královéhradeckého kraje 25:27.98 06:19.27 08:35.4 16:51.46
24 3 / muži [4005] Jan Zhříval 1996 CZE HZS Královéhradeckého kraje 25:28.37 06:19.66 08:35.39 16:56.02
25 17 / Muži [26] Lukáš Knop 1979 CZE manager Martin 25:35.06 06:26.35 08:09.57 16:51.45
26 18 / Muži [36] Igor Ročín 1975 CZE Hradec Králové 25:59.42 06:50.71 08:07.01 16:56.11
27 2 / Ženy [1001] Karolína Tomášková 1999 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 26:19.15 07:10.44 07:56.1 17:19.46
28 19 / Muži [4008] Jakub Štípek 1999 CZE FC Hradec Králové, a.s 26:24.8 07:16.09 07:55.56 17:14.86
29 20 / Muži [1008] Petr Schwarz 1991 CZE FC Hradec Králové, a.s 26:25.11 07:16.4 07:56.19 17:12.76
30 21 / Muži [23] Roman Hlava 1978 CZE Běháme v Holicích a okolí 26:33.58 07:24.87 08:22.39 17:22.87
31 22 / Muži [29] Jaroslav Pospíšil 1978 CZE Bike and Run Team Stará Paka 27:05.38 07:56.67 08:41.39 17:48.55
32 3 / Ženy [1009] Iva Čechová 1975 CZE Magistrát města Hradec Králové 28:10.49 09:01.78 08:37.99 18:14.93
33 4 / Ženy [39] Kateřina Bergerová 1992 CZE CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L. 29:17.48 10:08.77 08:36.21 19:01.67
34 5 / Ženy [22] Blanka Fléglová 1989 CZE Běháme v Holicích a okolí 30:22.48 11:13.77 09:58.74 20:05.36
35 6 / Ženy [30] Jana Rousková 1984 CZE Hradec Králové 30:25.56 11:16.85 10:20.69 20:34.85
36 7 / Ženy [21] Petra Černá 1977 CZE Báječné ženy v běhu 30:33.04 11:24.33 09:22.86 19:59.44
37 23 / Muži [1006] Ondřej Houdek 1984 CZE Trpaslíci 30:37.77 11:29.06 09:31.49 19:54.97
38 24 / Muži [1005] Radovan Bludský 1991 CZE HZS Královéhradeckého kraje 30:52.71 11:44.0 09:09.46 20:09.62
39 8 / Ženy [33] Kamila Slezáková 1994 CZE Hradec Králové 31:11.83 12:03.12 09:48.75 20:30.75
40 9 / Ženy [1007] Jana Miriam Jindrová 1984 CZE třebovské Spartanky 31:15.77 12:07.06 09:44.08 20:29.43
41 2 / Juniorky [41] Anna Benešová 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 31:49.02 12:40.31 09:35.01 20:11.16
42 3 / Juniorky [40] Maryana Goliney 2002 CZE carla.kupkolo.cz 31:50.9 12:42.19 09:34.64 20:12.82
43 10 / Ženy [37] Martina Bellerová 1992 CZE Hradec Králové 33:40.43 14:31.72 10:25.64 22:15.94
44 3 / ženy [3006] Lenka Rychterová 1992 CZE Trpaslíci 33:44.23 14:35.52 10:00.04 22:21.03
45 11 / Ženy [3007] Gabriela Šmídová 1973 CZE třebovské Spartanky 34:40.45 15:31.74 10:45.94 22:34.96

result list týmy

start ~ 19:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / mix [1] cze Sokol Hradec Králové, Atletika 01:02:57.82
2 1 / muži [4] cze Tým Policie Královéhradeckého kraje 01:05:27.07 02:29.25
3 2 / mix [9] cze Magistrát města Hradec Králové 01:10:34.91 07:37.09
4 2 / muži [8] cze FC Hradec Králové, a.s 01:12:18.14 09:20.32
5 3 / muži [5] cze HZS Královéhradeckého kraje 01:12:49.52 09:51.7
6 1 / ženy [7] cze třebovské Spartanky 01:20:00.78 17:02.96
7 3 / mix [6] cze Trpaslíci 01:28:40.63 25:42.81