maraton

run

results

městský běh Kronaby Gočárovy schody

2017-09-28 Hradec Králové 

results

hlavní závod total: 45 , men : 28, women: 17, Junioři: 1, Muži: 24, Juniorky: 3, Ženy: 11, ženy: 3, muži: 3 [html] [pdf] [csv]

result list hlavní závod

start ~ 19:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [ 3004 ] Pavel Hrdina 1988 CZE Tým Policie Královéhradeckého kraje 19:08.7 06:02.7 12:32.4
2 2 / Muži [ 3001 ] Adam Růžička 1997 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 19:57.6 00:48.9 06:04.6 12:52.2
3 3 / Muži [ 4001 ] Lukáš Hodboď 1996 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 21:05.3 01:56.6 06:24.9 13:50.4
4 4 / Muži [ 25 ] Jiří Kala 1987 CZE CK Příbram Fany Gastro 21:25.3 02:16.6 06:42.6 14:02.1
5 5 / Muži [ 3008 ] Jan Mudra 1990 CZE FC Hradec Králové, a.s 21:30.9 02:22.2 06:58.2 14:12.4
6 6 / Muži [ 2005 ] Štěpán Karban 1971 CZE HZS Královéhradeckého kraje 21:53.1 02:44.4 07:06.2 14:31.7
7 7 / Muži [ 2004 ] Jan Erben 1989 CZE Tým Policie Královéhradeckého kraje 22:40.6 03:31.9 07:07.4 14:55.9
8 8 / Muži [ 3009 ] Jan Slavík 1976 CZE Magistrát města Hradec Králové 22:47.8 03:39.1 07:11.7 15:00.3
9 9 / Muži [ 2009 ] Filip Lán 1980 CZE Magistrát města Hradec Králové 23:19.7 04:11.0 07:16.0 15:10.9
10 10 / Muži [ 27 ] Radovan Kovařík 1985 CZE Humbuk team 23:35.5 04:26.8 07:23.2 15:21.0
11 11 / Muži [ 4004 ] Jiří ŠPETLA 1970 CZE Tým Policie Královéhradeckého kraje 23:37.7 04:29.0 07:30.8 15:37.8
12 12 / Muži [ 1004 ] Jan Bacovský 1983 CZE Tým Policie Královéhradeckého kraje 23:41.6 04:32.9 07:30.7 15:37.9
13 13 / Muži [ 4006 ] Tomáš Šimůnek 1991 CZE Trpaslíci 24:18.6 05:09.9 07:17.5 15:58.1
14 14 / Muži [ 2008 ] Robert Jukl 1998 CZE FC Hradec Králové, a.s 24:22.4 05:13.7 07:53.5 16:08.6
15 15 / Muži [ 38 ] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 24:48.0 05:39.3 07:28.9 15:56.8
16 16 / Muži [ 28 ] Pavel Metelka 1990 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 24:53.1 05:44.4 07:58.6 16:15.2
17 17 / Muži [ 26 ] Lukáš Knop 1979 CZE manager Martin 25:35.0 06:26.3 08:09.5 16:51.4
18 18 / Muži [ 36 ] Igor Ročín 1975 CZE Hradec Králové 25:59.4 06:50.7 08:07.0 16:56.1
19 19 / Muži [ 4008 ] Jakub Štípek 1999 CZE FC Hradec Králové, a.s 26:24.8 07:16.0 07:55.5 17:14.8
20 20 / Muži [ 1008 ] Petr Schwarz 1991 CZE FC Hradec Králové, a.s 26:25.1 07:16.4 07:56.1 17:12.7
21 21 / Muži [ 23 ] Roman Hlava 1978 CZE Běháme v Holicích a okolí 26:33.5 07:24.8 08:22.3 17:22.8
22 22 / Muži [ 29 ] Jaroslav Pospíšil 1978 CZE Bike and Run Team Stará Paka 27:05.3 07:56.6 08:41.3 17:48.5
23 23 / Muži [ 1006 ] Ondřej Houdek 1984 CZE Trpaslíci 30:37.7 11:29.0 09:31.4 19:54.9
24 24 / Muži [ 1005 ] Radovan Bludský 1991 CZE HZS Královéhradeckého kraje 30:52.7 11:44.0 09:09.4 20:09.6