maraton

run

results

Lázeňská sedmička

2018-05-05 Velichovky 

archiv

announcement

registration

start list

results

Starší žáci - 1200m total: 8 , men : 6, women: 2, Muži: 6, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci - 700m total: 10 , men : 5, women: 5, Muži: 5, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
Nejml. zaci total: 16 , men : 16, women: 0, Muži: 16, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Nejml. zakyne total: 14 , men : 0, women: 14, Muži: 0, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
Školáci total: 12 , men : 12, women: 0, Muži: 12, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Školáčky total: 21 , men : 0, women: 21, Muži: 0, Ženy: 21 [html] [pdf] [csv]
Přípravka kluci total: 14 , men : 14, women: 0, Muži: 14, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Přípravka holky total: 12 , men : 0, women: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší kluci total: 14 , men : 14, women: 0, Muži: 14, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší holky total: 8 , men : 0, women: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf] [csv]
Lázeňská 7 total: 134 , men : 88, women: 46, Muži: 88, Ženy: 46 [html] [pdf] [csv]

result list Starší žáci - 1200m

start ~ 09:34:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 110 ] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:54.8
2 2 / Muži [ 113 ] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:55.4 00:00.5
3 3 / Muži [ 225 ] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 04:00.7 00:05.8
4 4 / Muži [ 210 ] Martin Hanuš 2004 CZE červený kostelec 04:01.7 00:06.9
5 5 / Muži [ 211 ] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:09.8 00:14.9
6 6 / Muži [ 109 ] Ondřej Čech 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:18.2 00:23.4
7 1 / Ženy [ 111 ] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 04:29.3 00:34.4
8 2 / Ženy [ 112 ] Agata Malichová 2004 CZE LOKO TRUTNOV 04:36.8 00:41.9

result list Mladší žáci - 700m

start ~ 09:43:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 218 ] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:52.2
2 2 / Muži [ 217 ] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:54.1 00:01.8
3 3 / Muži [ 117 ] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:02.7 00:10.4
4 1 / Ženy [ 114 ] Ema Ducháčová 2006 CZE BKL Machov 03:04.4 00:12.1
5 2 / Ženy [ 116 ] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 03:05.2 00:12.9
6 3 / Ženy [ 115 ] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 03:06.5 00:14.2
7 4 / Ženy [ 120 ] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 03:08.2 00:15.9
8 4 / Muži [ 220 ] VOJTĚCH SKUHRAVÝ 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 03:19.3 00:27.1
9 5 / Muži [ 119 ] Jan Serbousek 2006 CZE Loko Trutnov 03:29.1 00:36.8
10 5 / Ženy [ 118 ] Barbora Rýdlová 2006 CZE tři dva 1 03:53.3 01:01.0

result list Nejml. zaci

start ~ 09:52:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 219 ] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:49.6
2 2 / Muži [ 142 ] Matej Vondra 2007 CZE Rudnik 02:50.3 00:00.7
3 3 / Muži [ 135 ] Adam Poslt 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:51.4 00:01.7
4 4 / Muži [ 237 ] Tobiáš Cejnar 2008 CZE TJ Červený Kostelec 02:59.0 00:09.4
5 5 / Muži [ 121 ] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 03:03.0 00:13.3
6 6 / Muži [ 250 ] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 03:06.9 00:17.2
7 7 / Muži [ 133 ] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:10.1 00:20.5
8 8 / Muži [ 122 ] Jan Bubeníček 2007 CZE Náchod 03:13.5 00:23.9
9 9 / Muži [ 216 ] Adam Zemanek 2008 CZE zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem 03:13.7 00:24.1
10 10 / Muži [ 136 ] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 03:16.8 00:27.1
11 11 / Muži [ 138 ] Lukáš Seligr 2007 CZE Opatovice nad Labem 03:19.7 00:30.0
12 12 / Muži [ 128 ] Milan Kukal 2008 CZE Velichovky 03:20.5 00:30.9
13 13 / Muži [ 125 ] Dominik Hanzl 2008 CZE Náchod - Hvězda Pce 03:24.9 00:35.2
14 14 / Muži [ 228 ] Vojtěch dostál 2007 CZE Velichovky 03:29.3 00:39.7
15 15 / Muži [ 131 ] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 03:36.4 00:46.8
16 16 / Muži [ 132 ] Richard Müller 2007 CZE Náchod 04:18.1 01:28.5

result list Nejml. zakyne

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [ 137 ] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:58.0
2 2 / Ženy [ 127 ] Natálie Kubečková 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:59.9 00:01.9
3 3 / Ženy [ 238 ] Tereza Součková 2007 CZE Atletika Jaroměř 03:05.4 00:07.4
4 4 / Ženy [ 124 ] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 03:08.1 00:10.1
5 5 / Ženy [ 123 ] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 03:10.8 00:12.8
6 6 / Ženy [ 129 ] Lucie Lžíčařová 2007 CZE Smiřice 03:11.1 00:13.1
7 7 / Ženy [ 141 ] Karolína Štefanová 2007 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:16.5 00:18.5
8 8 / Ženy [ 130 ] Tereza Malichová 2008 CZE LOKO TRUTNOV 03:17.9 00:19.9
9 9 / Ženy [ 139 ] Andrea Škopová 2008 CZE Hronov 03:18.3 00:20.3
10 10 / Ženy [ 126 ] Anna Hejnová 2008 CZE Velké Poříčí 03:21.3 00:23.3
11 11 / Ženy [ 140 ] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 03:21.5 00:23.5
12 12 / Ženy [ 241 ] Klára Vysoká 2008 CZE Integraf running team 03:22.0 00:24.0
13 13 / Ženy [ 223 ] Karolína Horkelová 2008 CZE ZŠ Česká Skalice 03:22.6 00:24.6
14 14 / Ženy [ 134 ] Anežka Novotná 2008 CZE SDH Hustířany 03:40.0 00:42.0

result list Školáci

start ~ 10:09:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 253 ] Luboš Hemelík 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:04.9
2 2 / Muži [ 232 ] Jáchym Bém 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:06.0 00:01.0
3 3 / Muži [ 254 ] Vítek Hemelík 2009 CZE Jaroměř 03:08.1 00:03.2
4 4 / Muži [ 224 ] Jan Špreňar 2009 CZE Sokol Žernov 03:08.8 00:03.9
5 5 / Muži [ 215 ] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 03:15.5 00:10.5
6 6 / Muži [ 155 ] Matěj Renský 2009 CZE Hvězda Pardubice 03:15.9 00:10.9
7 7 / Muži [ 227 ] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 03:21.3 00:16.3
8 8 / Muži [ 144 ] Jan Breitr 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 03:25.6 00:20.6
9 9 / Muži [ 244 ] Lukáš kukal 2010 CZE Velichovky 03:40.5 00:35.6
10 10 / Muži [ 255 ] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 03:41.4 00:36.4
11 11 / Muži [ 229 ] Tadeáš Dostál 2010 CZE Velichovky 03:41.7 00:36.8
12 12 / Muži [ 239 ] Lukáš Vavřín 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:47.7 01:42.7

result list Školáčky

start ~ 10:18:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [ 147 ] Daniela Dvořáková 2009 CZE Atletika Jaroměř 03:04.5
2 2 / Ženy [ 213 ] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 03:10.5 00:05.9
3 3 / Ženy [ 226 ] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 03:10.7 00:06.1
4 4 / Ženy [ 195 ] Denisa wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 03:11.2 00:06.6
5 5 / Ženy [ 148 ] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 03:12.2 00:07.6
6 6 / Ženy [ 249 ] Emma Voltr 2009 CZE Náchod 03:13.2 00:08.6
7 7 / Ženy [ 143 ] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 03:16.4 00:11.8
8 8 / Ženy [ 158 ] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 03:17.0 00:12.5
9 9 / Ženy [ 150 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing z.s. 03:17.7 00:13.1
10 10 / Ženy [ 154 ] Adéla Renská 2009 CZE Hvězda Pardubice 03:18.7 00:14.2
11 11 / Ženy [ 146 ] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:21.8 00:17.2
12 12 / Ženy [ 252 ] Vanessa Hofrichter 2010 CZE Praha 03:25.7 00:21.1
13 13 / Ženy [ 243 ] Sophie Ulichová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:31.7 00:27.1
14 14 / Ženy [ 221 ] Lucie Prokopová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:38.8 00:34.2
15 15 / Ženy [ 151 ] Anežka Krejčová 2009 CZE Dubenec 03:42.8 00:38.2
16 16 / Ženy [ 145 ] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 03:47.6 00:43.0
17 17 / Ženy [ 156 ] Pavlína Seligrová 2009 CZE Opatovice nad Labem 03:54.3 00:49.7
18 18 / Ženy [ 152 ] Anežka Kučerová 2009 CZE green4plan s.r.o. 03:59.7 00:55.1
19 19 / Ženy [ 157 ] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 04:00.7 00:56.1
20 20 / Ženy [ 209 ] barbora vernerová 2009 CZE svaz českých bohémů 04:41.5 01:37.0
21 21 / Ženy [ 149 ] Anežka Jelínková 2010 CZE SDH Hustířany 06:30.2 03:25.6

result list Přípravka kluci

start ~ 10:31:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 170 ] Roman Tomeš 2011 CZE Lučany nad Nisou 01:45.9
2 2 / Muži [ 230 ] matyáš těšina 2011 CZE sokol jaroměř 01:53.5 00:07.6
3 3 / Muži [ 207 ] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:00.3 00:14.4
4 4 / Muži [ 248 ] Max Voltr 2012 CZE Náchod 02:05.5 00:19.6
5 5 / Muži [ 165 ] Filip Lžíčař 2011 CZE Smiřice 02:12.7 00:26.8
6 6 / Muži [ 164 ] Vojtěch Krejčí 2012 CZE Dubenec 02:15.3 00:29.4
7 7 / Muži [ 160 ] Daniel Blažek 2012 CZE Rýchory 02:16.3 00:30.4
8 8 / Muži [ 169 ] Petr Sychrovský 2012 CZE Integraf running team 02:17.6 00:31.7
9 9 / Muži [ 205 ] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 02:19.8 00:33.9
10 10 / Muži [ 167 ] Antonín Novotný 2011 CZE SDH Hustířany 02:20.8 00:34.9
11 11 / Muži [ 231 ] Kryštof petira 2012 CZE Velichovky 02:21.5 00:35.6
12 12 / Muži [ 257 ] Václav Zelenka 2011 CZE Sokol Žernov 02:22.7 00:36.8
13 13 / Muži [ 251 ] Tobias Hofrichter 2011 CZE Praha 02:28.1 00:42.2
14 14 / Muži [ 212 ] Bartoloměj Hnízdo 2012 CZE Velichovky 03:13.6 01:27.7

result list Přípravka holky

start ~ 10:38:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [ 242 ] Claudie Ulichová 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:59.4
2 2 / Ženy [ 258 ] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:05.5 00:06.0
3 3 / Ženy [ 168 ] Kristýna Ptáčková 2011 CZE Hvězda Pardubice 02:05.8 00:06.4
4 4 / Ženy [ 162 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:11.3 00:11.8
5 5 / Ženy [ 159 ] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 02:16.0 00:16.6
6 6 / Ženy [ 256 ] Lenka Hanušová 2012 CZE Lhota pod Hořičkami 02:17.0 00:17.6
7 7 / Ženy [ 246 ] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 02:19.6 00:20.2
8 8 / Ženy [ 234 ] Alice Kosáčková 2012 CZE Jilemnice 02:20.4 00:21.0
9 9 / Ženy [ 161 ] Klára Hejnová 2011 CZE Velké Poříčí 02:24.6 00:25.2
10 10 / Ženy [ 163 ] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 02:31.3 00:31.9
11 11 / Ženy [ 235 ] Beáta Skrbková 2012 CZE Zálesní Lhota 02:51.5 00:52.1
12 12 / Ženy [ 166 ] Michaela Müllerová 2012 CZE Náchod 02:55.7 00:56.2

result list Nejmenší kluci

start ~ 10:45:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 173 ] Radim Holubář 2013 CZE Hustířany 00:54.3
2 2 / Muži [ 178 ] Josef Launer 2013 CZE Velichovky 00:57.7 00:03.4
3 3 / Muži [ 222 ] Tobiáš Hejna 2013 CZE Sokol Havlovice 00:58.6 00:04.3
4 4 / Muži [ 233 ] Adam Bém 2013 CZE VELICHOVKY 00:59.2 00:04.9
5 5 / Muži [ 174 ] Patrik Kellner 2013 CZE tři dva 1 00:59.7 00:05.4
6 6 / Muži [ 176 ] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:02.7 00:08.4
7 7 / Muži [ 175 ] Jonáš Kučera 2014 CZE green4plan s.r.o. 01:06.7 00:12.4
8 8 / Muži [ 179 ] Marek Leplt 2013 CZE Miletín 01:09.6 00:15.3
9 9 / Muži [ 260 ] Šimon Matějka 2014 CZE Hradec Králové 01:20.0 00:25.7
10 10 / Muži [ 203 ] Ondřej Pavlíček 2014 CZE Hronov 01:23.4 00:29.1
11 11 / Muži [ 182 ] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:25.3 00:31.0
12 12 / Muži [ 245 ] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 01:26.5 00:32.2
13 13 / Muži [ 177 ] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:39.0 00:44.7
14 14 / Muži [ 259 ] Marek Matějka 2016 CZE Hradec Králové 02:03.3 01:09.0

result list Nejmenší holky

start ~ 10:52:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [ 171 ] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 00:55.8
2 2 / Ženy [ 172 ] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 01:02.7 00:06.9
3 3 / Ženy [ 181 ] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Trutnov 01:04.0 00:08.2
4 4 / Ženy [ 214 ] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 01:06.5 00:10.7
5 5 / Ženy [ 180 ] Zita Palgutová 2014 CZE green4plan s.r.o. 01:30.1 00:34.2
6 6 / Ženy [ 236 ] Anežka Kosáčková 2015 CZE Zálesní Lhota 01:33.2 00:37.4
7 7 / Ženy [ 240 ] Natálie Kočová 2015 CZE TJ Sokol Žernov 01:44.5 00:48.7
8 8 / Ženy [ 247 ] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 01:51.6 00:55.7

result list Lázeňská 7

start ~ 11:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 2 ] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 24:37.6
2 2 / Muži [ 197 ] Jiří Leplt ml. 1985 CZE SK Nové Město nad Metují 24:58.2 00:20.6
3 3 / Muži [ 3 ] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 25:34.0 00:56.4
4 4 / Muži [ 267 ] miroslav vítek 1972 CZE ustí nad orlicí 25:52.7 01:15.1
5 5 / Muži [ 4 ] Adrien Zámečník 1998 CZE BULOWAAH 25:55.4 01:17.8
6 6 / Muži [ 91 ] Jan Šimák 1983 CZE Hradec Králové 26:19.1 01:41.5
7 7 / Muži [ 32 ] Tomáš Heller 1981 CZE Hradec Králové 26:36.8 01:59.2
8 8 / Muži [ 65 ] Vincent Lukášek 1998 CZE BULOWAAH 26:49.6 02:12.0
9 9 / Muži [ 275 ] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký mládenci 26:53.4 02:15.8
10 10 / Muži [ 5 ] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 27:03.5 02:25.9
11 11 / Muži [ 9 ] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 27:26.0 02:48.4
12 12 / Muži [ 75 ] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 27:35.9 02:58.3
13 1 / Ženy [ 1 ] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 27:58.4 03:20.8
14 13 / Muži [ 17 ] Daniel Čech 1993 CZE Police nad Metují 28:16.1 03:38.5
15 14 / Muži [ 95 ] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 28:27.1 03:49.5
16 15 / Muži [ 262 ] Martin Simon 1980 CZE Jaroměř 28:44.6 04:07.0
17 16 / Muži [ 36 ] Martin Holubář 1979 CZE Hustířany 29:04.7 04:27.1
17 16 / Muži [ 103 ] Pavel Vít 1971 CZE Vella team Náchod 29:04.7 04:27.1
19 18 / Muži [ 192 ] Josef Filip 2001 CZE Velichovky 29:27.6 04:50.0
20 19 / Muži [ 51 ] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 29:32.4 04:54.8
21 2 / Ženy [ 6 ] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 29:38.3 05:00.7
22 20 / Muži [ 74 ] Martin Patzák 2002 CZE Nové Město nad Metují 29:52.3 05:14.7
23 21 / Muži [ 12 ] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 29:52.8 05:15.2
24 22 / Muži [ 45 ] Daniel Kábrt 1998 CZE Studnice 29:54.0 05:16.4
25 23 / Muži [ 10 ] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 30:08.0 05:30.4
26 24 / Muži [ 53 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 30:13.8 05:36.2
27 25 / Muži [ 72 ] Roman Palguta 1977 CZE green4plan s.r.o. 30:20.9 05:43.3
28 26 / Muži [ 28 ] Martin Gult 1975 CZE Wikov Hronov 31:04.6 06:27.0
29 27 / Muži [ 106 ] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 31:10.9 06:33.3
30 28 / Muži [ 61 ] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 31:13.3 06:35.7
31 29 / Muži [ 49 ] Štěpán Knapp 1996 CZE Bražecký mládenci 31:14.0 06:36.4
32 30 / Muži [ 15 ] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 31:14.6 06:37.0
33 3 / Ženy [ 198 ] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 31:15.6 06:38.0
34 4 / Ženy [ 7 ] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 31:19.2 06:41.6
35 5 / Ženy [ 8 ] Petra Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 31:22.4 06:44.8
36 31 / Muži [ 24 ] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 31:33.7 06:56.1
37 6 / Ženy [ 54 ] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 31:35.8 06:58.2
38 32 / Muži [ 63 ] Jiří Leplt 1961 CZE run4fun 31:53.3 07:15.7
39 33 / Muži [ 60 ] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 32:10.5 07:32.9
40 34 / Muži [ 87 ] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK 32:16.9 07:39.3
41 7 / Ženy [ 274 ] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 32:32.7 07:55.1
42 35 / Muži [ 90 ] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 32:34.3 07:56.7
43 36 / Muži [ 191 ] Artur Waluśkiewicz 1967 POL W WOLNEJ CHWILI 32:45.1 08:07.5
44 37 / Muži [ 201 ] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 32:49.5 08:11.9
45 38 / Muži [ 108 ] Pavel Štěpán 1992 CZE Bražecký mládenci 32:50.0 08:12.4
46 39 / Muži [ 81 ] Michal Renský 1979 CZE Run4run 32:57.5 08:19.9
47 40 / Muži [ 79 ] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 33:00.0 08:22.4
48 41 / Muži [ 183 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 33:04.2 08:26.6
49 42 / Muži [ 64 ] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 33:15.9 08:38.3
50 8 / Ženy [ 46 ] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 33:28.5 08:50.9
51 43 / Muži [ 73 ] Jindřich Patzák 1975 CZE Nové Město nad Metují 33:46.1 09:08.5
52 44 / Muži [ 269 ] Václav Vávra 1991 CZE Sportnet 34:07.8 09:30.2
53 45 / Muži [ 47 ] Martin Kašpárek 1967 CZE TJ Velichovky 34:13.7 09:36.1
54 46 / Muži [ 34 ] Radek Herzig 1988 CZE 4FUN 34:30.7 09:53.1
55 9 / Ženy [ 88 ] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 34:38.6 10:01.0
56 47 / Muži [ 27 ] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 34:44.1 10:06.5
57 48 / Muži [ 18 ] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 34:48.5 10:10.9
58 10 / Ženy [ 30 ] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 34:53.5 10:15.9
59 11 / Ženy [ 68 ] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 34:58.8 10:21.2
59 49 / Muži [ 101 ] Martin Valeš 1974 CZE Velká Jesenice 34:58.8 10:21.2
61 50 / Muži [ 38 ] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 35:00.9 10:23.3
62 12 / Ženy [ 99 ] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 35:01.9 10:24.3
63 13 / Ženy [ 13 ] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 35:03.8 10:26.2
64 14 / Ženy [ 104 ] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 35:04.7 10:27.1
65 51 / Muži [ 67 ] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 35:07.7 10:30.1
66 52 / Muži [ 44 ] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 35:10.6 10:33.0
67 15 / Ženy [ 62 ] Eliška Launerová 1989 CZE Velichovky 35:18.1 10:40.5
68 53 / Muži [ 102 ] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 35:22.0 10:44.4
69 54 / Muži [ 190 ] Grzegorz Juszczak 1973 POL W WOLNEJ CHWILI 35:24.7 10:47.1
70 16 / Ženy [ 69 ] Dana Moravcová 1974 CZE Tornádo Horní 35:34.4 10:56.8
71 17 / Ženy [ 266 ] magdaléna zelená 1982 CZE bražecká děvčata 35:47.4 11:09.8
72 55 / Muži [ 19 ] Ladislav Domáň st. 1949 CZE Náchod 36:02.8 11:25.2
73 18 / Ženy [ 35 ] Lucie Hladíková 1990 CZE SDH Nahořany 36:15.5 11:37.9
74 56 / Muži [ 271 ] Michal Urban 1964 CZE Pronax group s.r.o. 36:27.9 11:50.3
75 19 / Ženy [ 100 ] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 36:32.5 11:54.9
76 57 / Muži [ 11 ] Martin Blažek 1971 CZE Rýchory 36:42.8 12:05.2
77 58 / Muži [ 193 ] Miloslav Špreňar 1963 CZE Sokol Žernov 36:45.9 12:08.3
78 59 / Muži [ 196 ] Luboš Matějíček 1962 CZE Hovrch 36:53.9 12:16.3
79 60 / Muži [ 194 ] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 37:06.8 12:29.2
80 61 / Muži [ 105 ] Václav Vondra 1968 CZE Rudník 37:09.9 12:32.3
81 62 / Muži [ 184 ] Petr Jirásek 1980 CZE Nouyov 37:19.3 12:41.7
82 63 / Muži [ 92 ] Jakub Škoda 2002 CZE Broumov 37:41.2 13:03.6
83 64 / Muži [ 270 ] Matrin Launer 1980 CZE Luková 215 37:48.7 13:11.1
84 20 / Ženy [ 37 ] Michaela Horníková 1989 CZE Lipí 38:01.3 13:23.7
85 65 / Muži [ 25 ] Luboš Flousek 1973 CZE Barborka team 38:01.5 13:23.9
86 66 / Muži [ 76 ] Jan Pišta 1988 CZE SDH Rožnov 38:03.9 13:26.3
87 67 / Muži [ 199 ] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 38:28.3 13:50.7
88 68 / Muži [ 200 ] Karel Petrus 1990 CZE Upice 38:37.6 14:00.0
89 69 / Muži [ 77 ] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 38:41.3 14:03.7
90 70 / Muži [ 39 ] Ondřej Chumlen 1991 CZE TP motorsport 38:44.9 14:07.3
91 21 / Ženy [ 89 ] Eva Šefcová 1964 CZE SKI Police 38:45.4 14:07.8
92 22 / Ženy [ 80 ] Lenka Renska 1980 CZE Hvězda Pardubice 38:56.7 14:19.1
93 23 / Ženy [ 33 ] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 39:17.6 14:40.0
94 24 / Ženy [ 206 ] Hana Vacková 1956 CZE Sokol Starkoč 39:19.5 14:41.9
95 71 / Muži [ 31 ] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 39:27.5 14:49.9
95 25 / Ženy [ 185 ] Jana Zelenková 1981 CZE Žernov 39:27.5 14:49.9
95 25 / Ženy [ 188 ] Hana Kočová Vlčková 1984 CZE TJ Sokol Žernov 39:27.5 14:49.9
98 72 / Muži [ 22 ] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 39:43.0 15:05.4
99 73 / Muži [ 202 ] Ladislav Gladics 1974 CZE FC Ležák Česká Skalice 39:47.2 15:09.6
100 74 / Muži [ 71 ] Lukáš Ott 1981 CZE Náchod 39:54.6 15:17.0
101 75 / Muži [ 84 ] Erwin Schubert 1968 CZE SK ŘEKA 40:06.0 15:28.4
101 27 / Ženy [ 85 ] Monika Schubertová 1974 CZE SK ŘEKA 40:06.0 15:28.4
103 28 / Ženy [ 94 ] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 40:35.8 15:58.2
104 76 / Muži [ 268 ] jiří šebela 1958 CZE blansko 40:55.7 16:18.1
105 29 / Ženy [ 83 ] Romana Segečová 1981 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 40:58.8 16:21.2
106 30 / Ženy [ 93 ] Dagmar Škodová 1972 CZE Broumov 41:24.2 16:46.6
107 31 / Ženy [ 204 ] Věra Píšová 1975 CZE Hradec Králové 42:15.7 17:38.1
108 77 / Muži [ 82 ] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 42:35.5 17:57.9
109 32 / Ženy [ 96 ] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 42:39.4 18:01.8
110 33 / Ženy [ 40 ] Karla Jakoubková 1972 CZE VĚTVE K DRCENÍ 42:40.3 18:02.7
111 78 / Muži [ 189 ] Dariusz Mazur 1987 POL W WOLNEJ CHWILI 42:48.7 18:11.1
112 79 / Muži [ 41 ] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 42:56.7 18:19.1
113 34 / Ženy [ 26 ] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 43:23.8 18:46.2
114 80 / Muži [ 20 ] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 43:34.7 18:57.1
115 35 / Ženy [ 187 ] Jana Pajerová 1983 CZE SDH Velký Třebešov 43:52.2 19:14.6
116 36 / Ženy [ 59 ] Lucie Kučerová 1981 CZE green4plan s.r.o. 44:01.1 19:23.5
117 81 / Muži [ 58 ] Vojtěch Kučera 1980 CZE green4plan s.r.o. 44:03.1 19:25.5
118 82 / Muži [ 97 ] Patrik Tesař 1996 CZE green4plan s.r.o. 44:08.5 19:30.9
119 83 / Muži [ 43 ] David Jeřábek 1980 CZE TP motorsport 44:30.9 19:53.3
120 37 / Ženy [ 14 ] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 44:35.2 19:57.6
121 38 / Ženy [ 57 ] Renata Kubečková 1974 CZE Nové Město nad Metují 44:37.2 19:59.6
122 39 / Ženy [ 21 ] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 45:35.7 20:58.1
123 84 / Muži [ 55 ] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice z.s. 46:37.3 21:59.7
124 40 / Ženy [ 23 ] Renata Fendrychova 1974 CZE Náchod 46:55.5 22:17.9
125 85 / Muži [ 70 ] Jakub Novotný 1988 CZE green4plan s.r.o. 49:06.3 24:28.7
126 86 / Muži [ 78 ] Martin Ptašek 1985 CZE green4plan s.r.o. 49:06.5 24:28.9
127 41 / Ženy [ 48 ] Barbora Klimšová 1991 CZE green4plan s.r.o. 49:07.9 24:30.3
128 42 / Ženy [ 86 ] Lucie Sršňová 2001 CZE Velichovky 49:58.3 25:20.7
129 43 / Ženy [ 42 ] Magdalena Jelínková 1945 CZE Černilov 51:14.9 26:37.3
130 44 / Ženy [ 98 ] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 51:54.5 27:16.9
131 45 / Ženy [ 208 ] Eva Beránková 1971 CZE Beránci 53:09.2 28:31.6
132 87 / Muži [ 16 ] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 55:44.7 31:07.1
133 88 / Muži [ 107 ] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 01:00:17.2 35:39.6
DNF / Ženy [ 186 ] Jana Stejskalová 1977 CZE IVT Náchod