Lázeňská sedmička

05.05.2018 Velichovky 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Starší žáci - 1200m celkem: 8, muži : 6, ženy: 2, Muži: 6, Ženy: 2 [html] [pdf]
Mladší žáci - 700m celkem: 10, muži : 5, ženy: 5, Muži: 5, Ženy: 5 [html] [pdf]
Nejml. zaci celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, Muži: 16, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nejml. zakyne celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, Muži: 0, Ženy: 14 [html] [pdf]
Školáci celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, Muži: 12, Ženy: 0 [html] [pdf]
Školáčky celkem: 21, muži : 0, ženy: 21, Muži: 0, Ženy: 21 [html] [pdf]
Přípravka kluci celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, Muži: 14, Ženy: 0 [html] [pdf]
Přípravka holky celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf]
Nejmenší kluci celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, Muži: 14, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nejmenší holky celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
Lázeňská 7 celkem: 134, muži : 88, ženy: 46, Muži: 88, Ženy: 46 [html] [pdf]

výsledková listina Starší žáci - 1200m

start ~ 09:34:30

00:04:10.89
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [110] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:54.88
2 2 / Muži [113] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:55.45 00:00.57
3 3 / Muži [225] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 04:00.74 00:05.86
4 4 / Muži [210] Martin Hanuš 2004 CZE červený kostelec 04:01.78 00:06.9
5 5 / Muži [211] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:09.83 00:14.95
6 6 / Muži [109] Ondřej Čech 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:18.28 00:23.4
7 1 / Ženy [111] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 04:29.35 00:34.47
8 2 / Ženy [112] Agata Malichová 2004 CZE LOKO TRUTNOV 04:36.81 00:41.93

výsledková listina Mladší žáci - 700m

start ~ 09:43:30

00:03:11.547
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [218] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:52.28
2 2 / Muži [217] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:54.14 00:01.86
3 3 / Muži [117] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:02.71 00:10.43
4 1 / Ženy [114] Ema Ducháčová 2006 CZE BKL Machov 03:04.44 00:12.16
5 2 / Ženy [116] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 03:05.21 00:12.93
6 3 / Ženy [115] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 03:06.57 00:14.29
7 4 / Ženy [120] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 03:08.26 00:15.98
8 4 / Muži [220] VOJTĚCH SKUHRAVÝ 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 03:19.39 00:27.11
9 5 / Muži [119] Jan Serbousek 2006 CZE Loko Trutnov 03:29.16 00:36.88
10 5 / Ženy [118] Barbora Rýdlová 2006 CZE tři dva 1 03:53.31 01:01.03

výsledková listina Nejml. zaci

start ~ 09:52:00

00:03:15.241
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [219] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:49.64
2 2 / Muži [142] Matej Vondra 2007 CZE Rudnik 02:50.34 00:00.7
3 3 / Muži [135] Adam Poslt 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:51.41 00:01.77
4 4 / Muži [237] Tobiáš Cejnar 2008 CZE TJ Červený Kostelec 02:59.06 00:09.42
5 5 / Muži [121] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 03:03.0 00:13.36
6 6 / Muži [250] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 03:06.92 00:17.28
7 7 / Muži [133] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:10.19 00:20.55
8 8 / Muži [122] Jan Bubeníček 2007 CZE Náchod 03:13.56 00:23.92
9 9 / Muži [216] Adam Zemanek 2008 CZE zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem 03:13.77 00:24.13
10 10 / Muži [136] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 03:16.82 00:27.18
11 11 / Muži [138] Lukáš Seligr 2007 CZE Opatovice nad Labem 03:19.72 00:30.08
12 12 / Muži [128] Milan Kukal 2008 CZE Velichovky 03:20.57 00:30.93
13 13 / Muži [125] Dominik Hanzl 2008 CZE Náchod - Hvězda Pce 03:24.9 00:35.26
14 14 / Muži [228] Vojtěch dostál 2007 CZE Velichovky 03:29.34 00:39.7
15 15 / Muži [131] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 03:36.45 00:46.81
16 16 / Muži [132] Richard Müller 2007 CZE Náchod 04:18.17 01:28.53

výsledková listina Nejml. zakyne

start ~ 10:00:00

00:03:15.286
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [137] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:58.0
2 2 / Ženy [127] Natálie Kubečková 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:59.97 00:01.97
3 3 / Ženy [238] Tereza Součková 2007 CZE Atletika Jaroměř 03:05.4 00:07.4
4 4 / Ženy [124] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 03:08.12 00:10.12
5 5 / Ženy [123] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 03:10.88 00:12.88
6 6 / Ženy [129] Lucie Lžíčařová 2007 CZE Smiřice 03:11.19 00:13.19
7 7 / Ženy [141] Karolína Štefanová 2007 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:16.56 00:18.56
8 8 / Ženy [130] Tereza Malichová 2008 CZE LOKO TRUTNOV 03:17.97 00:19.97
9 9 / Ženy [139] Andrea Škopová 2008 CZE Hronov 03:18.32 00:20.32
10 10 / Ženy [126] Anna Hejnová 2008 CZE Velké Poříčí 03:21.33 00:23.33
11 11 / Ženy [140] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 03:21.56 00:23.56
12 12 / Ženy [241] Klára Vysoká 2008 CZE Integraf running team 03:22.04 00:24.04
13 13 / Ženy [223] Karolína Horkelová 2008 CZE ZŠ Česká Skalice 03:22.66 00:24.66
14 14 / Ženy [134] Anežka Novotná 2008 CZE SDH Hustířany 03:40.01 00:42.01

výsledková listina Školáci

start ~ 10:09:00

00:03:28.166
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [253] Luboš Hemelík 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:04.97
2 2 / Muži [232] Jáchym Bém 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:06.0 00:01.03
3 3 / Muži [254] Vítek Hemelík 2009 CZE Jaroměř 03:08.17 00:03.2
4 4 / Muži [224] Jan Špreňar 2009 CZE Sokol Žernov 03:08.87 00:03.9
5 5 / Muži [215] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 03:15.55 00:10.58
6 6 / Muži [155] Matěj Renský 2009 CZE Hvězda Pardubice 03:15.95 00:10.98
7 7 / Muži [227] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 03:21.35 00:16.38
8 8 / Muži [144] Jan Breitr 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 03:25.64 00:20.67
9 9 / Muži [244] Lukáš kukal 2010 CZE Velichovky 03:40.57 00:35.6
10 10 / Muži [255] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 03:41.4 00:36.43
11 11 / Muži [229] Tadeáš Dostál 2010 CZE Velichovky 03:41.79 00:36.82
12 12 / Muži [239] Lukáš Vavřín 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:47.73 01:42.76

výsledková listina Školáčky

start ~ 10:18:00

00:03:39.425
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [147] Daniela Dvořáková 2009 CZE Atletika Jaroměř 03:04.59
2 2 / Ženy [213] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 03:10.53 00:05.94
3 3 / Ženy [226] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 03:10.75 00:06.16
4 4 / Ženy [195] Denisa wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 03:11.25 00:06.66
5 5 / Ženy [148] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 03:12.24 00:07.65
6 6 / Ženy [249] Emma Voltr 2009 CZE Náchod 03:13.23 00:08.64
7 7 / Ženy [143] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 03:16.41 00:11.82
8 8 / Ženy [158] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 03:17.09 00:12.5
9 9 / Ženy [150] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing z.s. 03:17.74 00:13.15
10 10 / Ženy [154] Adéla Renská 2009 CZE Hvězda Pardubice 03:18.79 00:14.2
11 11 / Ženy [146] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:21.87 00:17.28
12 12 / Ženy [252] Vanessa Hofrichter 2010 CZE Praha 03:25.71 00:21.12
13 13 / Ženy [243] Sophie Ulichová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:31.73 00:27.14
14 14 / Ženy [221] Lucie Prokopová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:38.83 00:34.24
15 15 / Ženy [151] Anežka Krejčová 2009 CZE Dubenec 03:42.8 00:38.21
16 16 / Ženy [145] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 03:47.61 00:43.02
17 17 / Ženy [156] Pavlína Seligrová 2009 CZE Opatovice nad Labem 03:54.38 00:49.79
18 18 / Ženy [152] Anežka Kučerová 2009 CZE green4plan s.r.o. 03:59.76 00:55.17
19 19 / Ženy [157] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 04:00.78 00:56.19
20 20 / Ženy [209] barbora vernerová 2009 CZE svaz českých bohémů 04:41.59 01:37.0
21 21 / Ženy [149] Anežka Jelínková 2010 CZE SDH Hustířany 06:30.24 03:25.65

výsledková listina Přípravka kluci

start ~ 10:31:00

00:02:16.734
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [170] Roman Tomeš 2011 CZE Lučany nad Nisou 01:45.9
2 2 / Muži [230] matyáš těšina 2011 CZE sokol jaroměř 01:53.53 00:07.63
3 3 / Muži [207] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:00.36 00:14.46
4 4 / Muži [248] Max Voltr 2012 CZE Náchod 02:05.53 00:19.63
5 5 / Muži [165] Filip Lžíčař 2011 CZE Smiřice 02:12.79 00:26.89
6 6 / Muži [164] Vojtěch Krejčí 2012 CZE Dubenec 02:15.34 00:29.44
7 7 / Muži [160] Daniel Blažek 2012 CZE Rýchory 02:16.38 00:30.48
8 8 / Muži [169] Petr Sychrovský 2012 CZE Integraf running team 02:17.63 00:31.73
9 9 / Muži [205] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 02:19.87 00:33.97
10 10 / Muži [167] Antonín Novotný 2011 CZE SDH Hustířany 02:20.84 00:34.94
11 11 / Muži [231] Kryštof petira 2012 CZE Velichovky 02:21.53 00:35.63
12 12 / Muži [257] Václav Zelenka 2011 CZE Sokol Žernov 02:22.79 00:36.89
13 13 / Muži [251] Tobias Hofrichter 2011 CZE Praha 02:28.12 00:42.22
14 14 / Muži [212] Bartoloměj Hnízdo 2012 CZE Velichovky 03:13.66 01:27.76

výsledková listina Přípravka holky

start ~ 10:38:00

00:02:21.554
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [242] Claudie Ulichová 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:59.42
2 2 / Ženy [258] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:05.51 00:06.09
3 3 / Ženy [168] Kristýna Ptáčková 2011 CZE Hvězda Pardubice 02:05.89 00:06.47
4 4 / Ženy [162] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:11.3 00:11.88
5 5 / Ženy [159] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 02:16.09 00:16.67
6 6 / Ženy [256] Lenka Hanušová 2012 CZE Lhota pod Hořičkami 02:17.04 00:17.62
7 7 / Ženy [246] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 02:19.68 00:20.26
8 8 / Ženy [234] Alice Kosáčková 2012 CZE Jilemnice 02:20.43 00:21.01
9 9 / Ženy [161] Klára Hejnová 2011 CZE Velké Poříčí 02:24.64 00:25.22
10 10 / Ženy [163] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 02:31.35 00:31.93
11 11 / Ženy [235] Beáta Skrbková 2012 CZE Zálesní Lhota 02:51.59 00:52.17
12 12 / Ženy [166] Michaela Müllerová 2012 CZE Náchod 02:55.71 00:56.29

výsledková listina Nejmenší kluci

start ~ 10:45:00

00:01:14.751
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [173] Radim Holubář 2013 CZE Hustířany 00:54.3
2 2 / Muži [178] Josef Launer 2013 CZE Velichovky 00:57.75 00:03.45
3 3 / Muži [222] Tobiáš Hejna 2013 CZE Sokol Havlovice 00:58.61 00:04.31
4 4 / Muži [233] Adam Bém 2013 CZE VELICHOVKY 00:59.24 00:04.94
5 5 / Muži [174] Patrik Kellner 2013 CZE tři dva 1 00:59.72 00:05.42
6 6 / Muži [176] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:02.76 00:08.46
7 7 / Muži [175] Jonáš Kučera 2014 CZE green4plan s.r.o. 01:06.74 00:12.44
8 8 / Muži [179] Marek Leplt 2013 CZE Miletín 01:09.64 00:15.34
9 9 / Muži [260] Šimon Matějka 2014 CZE Hradec Králové 01:20.06 00:25.76
10 10 / Muži [203] Ondřej Pavlíček 2014 CZE Hronov 01:23.42 00:29.12
11 11 / Muži [182] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:25.32 00:31.02
12 12 / Muži [245] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 01:26.54 00:32.24
13 13 / Muži [177] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:39.07 00:44.77
14 14 / Muži [259] Marek Matějka 2016 CZE Hradec Králové 02:03.35 01:09.05

výsledková listina Nejmenší holky

start ~ 10:52:00

00:01:21.115
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [171] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 00:55.86
2 2 / Ženy [172] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 01:02.76 00:06.9
3 3 / Ženy [181] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Trutnov 01:04.08 00:08.22
4 4 / Ženy [214] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 01:06.58 00:10.72
5 5 / Ženy [180] Zita Palgutová 2014 CZE green4plan s.r.o. 01:30.15 00:34.29
6 6 / Ženy [236] Anežka Kosáčková 2015 CZE Zálesní Lhota 01:33.27 00:37.41
7 7 / Ženy [240] Natálie Kočová 2015 CZE TJ Sokol Žernov 01:44.57 00:48.71
8 8 / Ženy [247] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 01:51.65 00:55.79

výsledková listina Lázeňská 7

start ~ 11:30:00

00:36:23.045
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [2] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 24:37.6
2 2 / Muži [197] Jiří Leplt ml. 1985 CZE SK Nové Město nad Metují 24:58.21 00:20.61
3 3 / Muži [3] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 25:34.02 00:56.42
4 4 / Muži [267] miroslav vítek 1972 CZE ustí nad orlicí 25:52.78 01:15.18
5 5 / Muži [4] Adrien Zámečník 1998 CZE BULOWAAH 25:55.45 01:17.85
6 6 / Muži [91] Jan Šimák 1983 CZE Hradec Králové 26:19.17 01:41.57
7 7 / Muži [32] Tomáš Heller 1981 CZE Hradec Králové 26:36.86 01:59.26
8 8 / Muži [65] Vincent Lukášek 1998 CZE BULOWAAH 26:49.69 02:12.09
9 9 / Muži [275] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký mládenci 26:53.43 02:15.83
10 10 / Muži [5] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 27:03.53 02:25.93
11 11 / Muži [9] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 27:26.03 02:48.43
12 12 / Muži [75] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 27:35.94 02:58.34
13 1 / Ženy [1] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 27:58.48 03:20.88
14 13 / Muži [17] Daniel Čech 1993 CZE Police nad Metují 28:16.15 03:38.55
15 14 / Muži [95] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 28:27.16 03:49.56
16 15 / Muži [262] Martin Simon 1980 CZE Jaroměř 28:44.67 04:07.07
17 16 / Muži [36] Martin Holubář 1979 CZE Hustířany 29:04.76 04:27.16
17 16 / Muži [103] Pavel Vít 1971 CZE Vella team Náchod 29:04.76 04:27.16
19 18 / Muži [192] Josef Filip 2001 CZE Velichovky 29:27.67 04:50.07
20 19 / Muži [51] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 29:32.47 04:54.87
21 2 / Ženy [6] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 29:38.36 05:00.76
22 20 / Muži [74] Martin Patzák 2002 CZE Nové Město nad Metují 29:52.38 05:14.78
23 21 / Muži [12] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 29:52.84 05:15.24
24 22 / Muži [45] Daniel Kábrt 1998 CZE Studnice 29:54.03 05:16.43
25 23 / Muži [10] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 30:08.09 05:30.49
26 24 / Muži [53] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 30:13.88 05:36.28
27 25 / Muži [72] Roman Palguta 1977 CZE green4plan s.r.o. 30:20.99 05:43.39
28 26 / Muži [28] Martin Gult 1975 CZE Wikov Hronov 31:04.67 06:27.07
29 27 / Muži [106] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 31:10.96 06:33.36
30 28 / Muži [61] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 31:13.34 06:35.74
31 29 / Muži [49] Štěpán Knapp 1996 CZE Bražecký mládenci 31:14.09 06:36.49
32 30 / Muži [15] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 31:14.6 06:37.0
33 3 / Ženy [198] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 31:15.62 06:38.02
34 4 / Ženy [7] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 31:19.2 06:41.6
35 5 / Ženy [8] Petra Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 31:22.44 06:44.84
36 31 / Muži [24] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 31:33.76 06:56.16
37 6 / Ženy [54] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 31:35.88 06:58.28
38 32 / Muži [63] Jiří Leplt 1961 CZE run4fun 31:53.36 07:15.76
39 33 / Muži [60] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 32:10.57 07:32.97
40 34 / Muži [87] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK 32:16.93 07:39.33
41 7 / Ženy [274] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 32:32.79 07:55.19
42 35 / Muži [90] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 32:34.37 07:56.77
43 36 / Muži [191] Artur Waluśkiewicz 1967 POL W WOLNEJ CHWILI 32:45.11 08:07.51
44 37 / Muži [201] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 32:49.5 08:11.9
45 38 / Muži [108] Pavel Štěpán 1992 CZE Bražecký mládenci 32:50.04 08:12.44
46 39 / Muži [81] Michal Renský 1979 CZE Run4run 32:57.54 08:19.94
47 40 / Muži [79] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 33:00.09 08:22.49
48 41 / Muži [183] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 33:04.28 08:26.68
49 42 / Muži [64] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 33:15.98 08:38.38
50 8 / Ženy [46] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 33:28.51 08:50.91
51 43 / Muži [73] Jindřich Patzák 1975 CZE Nové Město nad Metují 33:46.1 09:08.5
52 44 / Muži [269] Václav Vávra 1991 CZE Sportnet 34:07.89 09:30.29
53 45 / Muži [47] Martin Kašpárek 1967 CZE TJ Velichovky 34:13.77 09:36.17
54 46 / Muži [34] Radek Herzig 1988 CZE 4FUN 34:30.72 09:53.12
55 9 / Ženy [88] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 34:38.61 10:01.01
56 47 / Muži [27] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 34:44.12 10:06.52
57 48 / Muži [18] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 34:48.53 10:10.93
58 10 / Ženy [30] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 34:53.53 10:15.93
59 11 / Ženy [68] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 34:58.87 10:21.27
59 49 / Muži [101] Martin Valeš 1974 CZE Velká Jesenice 34:58.87 10:21.27
61 50 / Muži [38] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 35:00.97 10:23.37
62 12 / Ženy [99] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 35:01.95 10:24.35
63 13 / Ženy [13] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 35:03.82 10:26.22
64 14 / Ženy [104] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 35:04.72 10:27.12
65 51 / Muži [67] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 35:07.72 10:30.12
66 52 / Muži [44] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 35:10.63 10:33.03
67 15 / Ženy [62] Eliška Launerová 1989 CZE Velichovky 35:18.1 10:40.5
68 53 / Muži [102] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 35:22.09 10:44.49
69 54 / Muži [190] Grzegorz Juszczak 1973 POL W WOLNEJ CHWILI 35:24.79 10:47.19
70 16 / Ženy [69] Dana Moravcová 1974 CZE Tornádo Horní 35:34.46 10:56.86
71 17 / Ženy [266] magdaléna zelená 1982 CZE bražecká děvčata 35:47.47 11:09.87
72 55 / Muži [19] Ladislav Domáň st. 1949 CZE Náchod 36:02.81 11:25.21
73 18 / Ženy [35] Lucie Hladíková 1990 CZE SDH Nahořany 36:15.54 11:37.94
74 56 / Muži [271] Michal Urban 1964 CZE Pronax group s.r.o. 36:27.92 11:50.32
75 19 / Ženy [100] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 36:32.59 11:54.99
76 57 / Muži [11] Martin Blažek 1971 CZE Rýchory 36:42.81 12:05.21
77 58 / Muži [193] Miloslav Špreňar 1963 CZE Sokol Žernov 36:45.93 12:08.33
78 59 / Muži [196] Luboš Matějíček 1962 CZE Hovrch 36:53.91 12:16.31
79 60 / Muži [194] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 37:06.87 12:29.27
80 61 / Muži [105] Václav Vondra 1968 CZE Rudník 37:09.96 12:32.36
81 62 / Muži [184] Petr Jirásek 1980 CZE Nouyov 37:19.32 12:41.72
82 63 / Muži [92] Jakub Škoda 2002 CZE Broumov 37:41.21 13:03.61
83 64 / Muži [270] Matrin Launer 1980 CZE Luková 215 37:48.77 13:11.17
84 20 / Ženy [37] Michaela Horníková 1989 CZE Lipí 38:01.33 13:23.73
85 65 / Muži [25] Luboš Flousek 1973 CZE Barborka team 38:01.58 13:23.98
86 66 / Muži [76] Jan Pišta 1988 CZE SDH Rožnov 38:03.93 13:26.33
87 67 / Muži [199] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 38:28.32 13:50.72
88 68 / Muži [200] Karel Petrus 1990 CZE Upice 38:37.65 14:00.05
89 69 / Muži [77] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 38:41.35 14:03.75
90 70 / Muži [39] Ondřej Chumlen 1991 CZE TP motorsport 38:44.99 14:07.39
91 21 / Ženy [89] Eva Šefcová 1964 CZE SKI Police 38:45.47 14:07.87
92 22 / Ženy [80] Lenka Renska 1980 CZE Hvězda Pardubice 38:56.77 14:19.17
93 23 / Ženy [33] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 39:17.61 14:40.01
94 24 / Ženy [206] Hana Vacková 1956 CZE Sokol Starkoč 39:19.59 14:41.99
95 71 / Muži [31] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 39:27.55 14:49.95
95 25 / Ženy [185] Jana Zelenková 1981 CZE Žernov 39:27.55 14:49.95
95 25 / Ženy [188] Hana Kočová Vlčková 1984 CZE TJ Sokol Žernov 39:27.55 14:49.95
98 72 / Muži [22] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 39:43.09 15:05.49
99 73 / Muži [202] Ladislav Gladics 1974 CZE FC Ležák Česká Skalice 39:47.26 15:09.66
100 74 / Muži [71] Lukáš Ott 1981 CZE Náchod 39:54.63 15:17.03
101 75 / Muži [84] Erwin Schubert 1968 CZE SK ŘEKA 40:06.05 15:28.45
101 27 / Ženy [85] Monika Schubertová 1974 CZE SK ŘEKA 40:06.05 15:28.45
103 28 / Ženy [94] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 40:35.81 15:58.21
104 76 / Muži [268] jiří šebela 1958 CZE blansko 40:55.7 16:18.1
105 29 / Ženy [83] Romana Segečová 1981 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 40:58.86 16:21.26
106 30 / Ženy [93] Dagmar Škodová 1972 CZE Broumov 41:24.24 16:46.64
107 31 / Ženy [204] Věra Píšová 1975 CZE Hradec Králové 42:15.7 17:38.1
108 77 / Muži [82] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 42:35.55 17:57.95
109 32 / Ženy [96] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 42:39.47 18:01.87
110 33 / Ženy [40] Karla Jakoubková 1972 CZE VĚTVE K DRCENÍ 42:40.35 18:02.75
111 78 / Muži [189] Dariusz Mazur 1987 POL W WOLNEJ CHWILI 42:48.78 18:11.18
112 79 / Muži [41] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 42:56.77 18:19.17
113 34 / Ženy [26] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 43:23.85 18:46.25
114 80 / Muži [20] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 43:34.79 18:57.19
115 35 / Ženy [187] Jana Pajerová 1983 CZE SDH Velký Třebešov 43:52.23 19:14.63
116 36 / Ženy [59] Lucie Kučerová 1981 CZE green4plan s.r.o. 44:01.18 19:23.58
117 81 / Muži [58] Vojtěch Kučera 1980 CZE green4plan s.r.o. 44:03.12 19:25.52
118 82 / Muži [97] Patrik Tesař 1996 CZE green4plan s.r.o. 44:08.52 19:30.92
119 83 / Muži [43] David Jeřábek 1980 CZE TP motorsport 44:30.9 19:53.3
120 37 / Ženy [14] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 44:35.22 19:57.62
121 38 / Ženy [57] Renata Kubečková 1974 CZE Nové Město nad Metují 44:37.26 19:59.66
122 39 / Ženy [21] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 45:35.79 20:58.19
123 84 / Muži [55] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice z.s. 46:37.36 21:59.76
124 40 / Ženy [23] Renata Fendrychova 1974 CZE Náchod 46:55.57 22:17.97
125 85 / Muži [70] Jakub Novotný 1988 CZE green4plan s.r.o. 49:06.34 24:28.74
126 86 / Muži [78] Martin Ptašek 1985 CZE green4plan s.r.o. 49:06.58 24:28.98
127 41 / Ženy [48] Barbora Klimšová 1991 CZE green4plan s.r.o. 49:07.93 24:30.33
128 42 / Ženy [86] Lucie Sršňová 2001 CZE Velichovky 49:58.3 25:20.7
129 43 / Ženy [42] Magdalena Jelínková 1945 CZE Černilov 51:14.91 26:37.31
130 44 / Ženy [98] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 51:54.58 27:16.98
131 45 / Ženy [208] Eva Beránková 1971 CZE Beránci 53:09.28 28:31.68
132 87 / Muži [16] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 55:44.79 31:07.19
133 88 / Muži [107] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 01:00:17.28 35:39.68
DNF / Ženy [186] Jana Stejskalová 1977 CZE IVT Náchod