Lázeňská sedmička

05.05.2018 Velichovky 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Starší žáci - 1200m celkem: 8, muži : 6, ženy: 2, Muži: 6, Ženy: 2 [html] [pdf]
Mladší žáci - 700m celkem: 10, muži : 5, ženy: 5, Muži: 5, Ženy: 5 [html] [pdf]
Nejml. zaci celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, Muži: 16, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nejml. zakyne celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, Muži: 0, Ženy: 14 [html] [pdf]
Školáci celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, Muži: 12, Ženy: 0 [html] [pdf]
Školáčky celkem: 21, muži : 0, ženy: 21, Muži: 0, Ženy: 21 [html] [pdf]
Přípravka kluci celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, Muži: 14, Ženy: 0 [html] [pdf]
Přípravka holky celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf]
Nejmenší kluci celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, Muži: 14, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nejmenší holky celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
Lázeňská 7 celkem: 134, muži : 88, ženy: 46, Muži: 88, Ženy: 46 [html] [pdf]

výsledková listina Školáčky

start ~ 10:18:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [147] Daniela Dvořáková 2009 CZE Atletika Jaroměř 03:04.59
2 2 / Ženy [213] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 03:10.53 00:05.94
3 3 / Ženy [226] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 03:10.75 00:06.16
4 4 / Ženy [195] Denisa wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 03:11.25 00:06.66
5 5 / Ženy [148] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 03:12.24 00:07.65
6 6 / Ženy [249] Emma Voltr 2009 CZE Náchod 03:13.23 00:08.64
7 7 / Ženy [143] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 03:16.41 00:11.82
8 8 / Ženy [158] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 03:17.09 00:12.5
9 9 / Ženy [150] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing z.s. 03:17.74 00:13.15
10 10 / Ženy [154] Adéla Renská 2009 CZE Hvězda Pardubice 03:18.79 00:14.2
11 11 / Ženy [146] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:21.87 00:17.28
12 12 / Ženy [252] Vanessa Hofrichter 2010 CZE Praha 03:25.71 00:21.12
13 13 / Ženy [243] Sophie Ulichová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:31.73 00:27.14
14 14 / Ženy [221] Lucie Prokopová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:38.83 00:34.24
15 15 / Ženy [151] Anežka Krejčová 2009 CZE Dubenec 03:42.8 00:38.21
16 16 / Ženy [145] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 03:47.61 00:43.02
17 17 / Ženy [156] Pavlína Seligrová 2009 CZE Opatovice nad Labem 03:54.38 00:49.79
18 18 / Ženy [152] Anežka Kučerová 2009 CZE green4plan s.r.o. 03:59.76 00:55.17
19 19 / Ženy [157] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 04:00.78 00:56.19
20 20 / Ženy [209] barbora vernerová 2009 CZE svaz českých bohémů 04:41.59 01:37.0
21 21 / Ženy [149] Anežka Jelínková 2010 CZE SDH Hustířany 06:30.24 03:25.65