3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (neděle)

2018-01-21 Jilemnice (Hraběnka) 

announcement

registration

start list

results

rezerva total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 praha [html] [pdf]
500m K kluci total: 8, men : 8, women: 0, předžáci: 8, předžačky: 0 praha [html] [pdf]
500m K holky total: 5, men : 0, women: 5, předžáci: 0, předžačky: 5 praha [html] [pdf]
1km K kluci total: 7, men : 7, women: 0, nejml. žáci: 7, nejml. žákyně: 0 praha [html] [pdf]
1km K holky total: 12, men : 0, women: 12, nejml. žáci: 0, nejml. žákyně: 12 praha [html] [pdf]
2km K kluci total: 7, men : 7, women: 0, ml. žáci: 5, st. žáci: 2, ml. žačky: 0, st. žákyně: 0 praha [html] [pdf]
2km K holky total: 11, men : 0, women: 11, ml. žáci: 0, st. žáci: 0, ml. žačky: 10, st. žákyně: 1 praha [html] [pdf]
5km K mladší dorci total: 1, men : 1, women: 0, ml. dorci: 1, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 praha [html] [pdf]
5km K starší dorky total: 0, men : 0, women: 0, ml. dorci: 0, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 praha [html] [pdf]
5km K mladší dorky total: 5, men : 0, women: 5, ml. dorci: 0, ml. dorky: 5, st. dorky: 0 praha [html] [pdf]
10km K total: 0, men : 0, women: 0, st. dorci: 0 praha [html] [pdf]
štafety (Z-3km-K,M-6km-K,Z-3km-V,M-6km-V) total: 8, men : 4, women: 4, mix: 0, Muži: 4, Ženy: 4 praha [html] [pdf]
1. úsek Z 3km K total: 1, men : 0, women: 1, Muži: 0, Ženy: 1 praha [html] [pdf]
2. úsek M 6km K total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 praha [html] [pdf]
3. úsek Z 3km K total: 3, men : 0, women: 3, Muži: 0, Ženy: 3 praha [html] [pdf]
4. úsek M 6km V total: 3, men : 3, women: 0, Muži: 3, Ženy: 0 praha [html] [pdf]
file file type size last modified
stafety Celkove pdf 37388B23.01.2018 08:47:02
stafety Po Useku1 pdf 33826B21.01.2018 13:30:49
stafety Po Useku2 pdf 33563B21.01.2018 13:30:51
stafety Po Useku3 pdf 33701B21.01.2018 13:30:49
stafety Po Useku4 pdf 33956B21.01.2018 13:30:50

result list 1km K kluci

start ~ 10:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / nejml. žáci [407] Jan Korbelář 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:29.11
2 2 / nejml. žáci [405] Václav Holubec 2009 CZE HSKB 03:38.4 00:09.29
3 3 / nejml. žáci [403] Hynek Fišnar 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 03:45.55 00:16.44
4 4 / nejml. žáci [458] Jindřich Kučera 2008 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:51.12 00:22.01
5 5 / nejml. žáci [408] Jakub Kučera 2009 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 03:55.63 00:26.52
6 6 / nejml. žáci [401] Matyáš Bárta 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:17.35 00:48.24
7 7 / nejml. žáci [404] Lukáš Folprecht 2008 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 04:40.2 01:11.09