3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (neděle)

21.01.2018 Jilemnice (Hraběnka) 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

rezerva celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 praha [html] [pdf]
500m K kluci celkem: 8, muži : 8, ženy: 0, předžáci: 8, předžačky: 0 praha [html] [pdf]
500m K holky celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, předžáci: 0, předžačky: 5 praha [html] [pdf]
1km K kluci celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, nejml. žáci: 7, nejml. žákyně: 0 praha [html] [pdf]
1km K holky celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, nejml. žáci: 0, nejml. žákyně: 12 praha [html] [pdf]
2km K kluci celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, ml. žáci: 5, st. žáci: 2, ml. žačky: 0, st. žákyně: 0 praha [html] [pdf]
2km K holky celkem: 11, muži : 0, ženy: 11, ml. žáci: 0, st. žáci: 0, ml. žačky: 10, st. žákyně: 1 praha [html] [pdf]
5km K mladší dorci celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, ml. dorci: 1, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 praha [html] [pdf]
5km K starší dorky celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, ml. dorci: 0, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 praha [html] [pdf]
5km K mladší dorky celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, ml. dorci: 0, ml. dorky: 5, st. dorky: 0 praha [html] [pdf]
10km K celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, st. dorci: 0 praha [html] [pdf]
štafety (Z-3km-K,M-6km-K,Z-3km-V,M-6km-V) celkem: 8, muži : 4, ženy: 4, mix: 0, Muži: 4, Ženy: 4 praha [html] [pdf]
1. úsek Z 3km K celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 praha [html] [pdf]
2. úsek M 6km K celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 praha [html] [pdf]
3. úsek Z 3km K celkem: 3, muži : 0, ženy: 3, Muži: 0, Ženy: 3 praha [html] [pdf]
4. úsek M 6km V celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Muži: 3, Ženy: 0 praha [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
stafety Celkove pdf 37388B23.01.2018 08:47:02
stafety Po Useku1 pdf 33826B21.01.2018 13:30:49
stafety Po Useku2 pdf 33563B21.01.2018 13:30:51
stafety Po Useku3 pdf 33701B21.01.2018 13:30:49
stafety Po Useku4 pdf 33956B21.01.2018 13:30:50

výsledková listina 1km K kluci

start ~ 10:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / nejml. žáci [407] Jan Korbelář 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:29.11
2 2 / nejml. žáci [405] Václav Holubec 2009 CZE HSKB 03:38.4 00:09.29
3 3 / nejml. žáci [403] Hynek Fišnar 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 03:45.55 00:16.44
4 4 / nejml. žáci [458] Jindřich Kučera 2008 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:51.12 00:22.01
5 5 / nejml. žáci [408] Jakub Kučera 2009 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 03:55.63 00:26.52
6 6 / nejml. žáci [401] Matyáš Bárta 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:17.35 00:48.24
7 7 / nejml. žáci [404] Lukáš Folprecht 2008 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 04:40.2 01:11.09