3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (neděle)

21.01.2018 Jilemnice (Hraběnka) 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

rezerva celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 praha [html] [pdf]
500m K kluci celkem: 8, muži : 8, ženy: 0, předžáci: 8, předžačky: 0 praha [html] [pdf]
500m K holky celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, předžáci: 0, předžačky: 5 praha [html] [pdf]
1km K kluci celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, nejml. žáci: 7, nejml. žákyně: 0 praha [html] [pdf]
1km K holky celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, nejml. žáci: 0, nejml. žákyně: 12 praha [html] [pdf]
2km K kluci celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, ml. žáci: 5, st. žáci: 2, ml. žačky: 0, st. žákyně: 0 praha [html] [pdf]
2km K holky celkem: 11, muži : 0, ženy: 11, ml. žáci: 0, st. žáci: 0, ml. žačky: 10, st. žákyně: 1 praha [html] [pdf]
5km K mladší dorci celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, ml. dorci: 1, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 praha [html] [pdf]
5km K starší dorky celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, ml. dorci: 0, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 praha [html] [pdf]
5km K mladší dorky celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, ml. dorci: 0, ml. dorky: 5, st. dorky: 0 praha [html] [pdf]
10km K celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, st. dorci: 0 praha [html] [pdf]
štafety (Z-3km-K,M-6km-K,Z-3km-V,M-6km-V) celkem: 8, muži : 4, ženy: 4, mix: 0, Muži: 4, Ženy: 4 praha [html] [pdf]
1. úsek Z 3km K celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 praha [html] [pdf]
2. úsek M 6km K celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 praha [html] [pdf]
3. úsek Z 3km K celkem: 3, muži : 0, ženy: 3, Muži: 0, Ženy: 3 praha [html] [pdf]
4. úsek M 6km V celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Muži: 3, Ženy: 0 praha [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
stafety Celkove pdf 37388B23.01.2018 08:47:02
stafety Po Useku1 pdf 33826B21.01.2018 13:30:49
stafety Po Useku2 pdf 33563B21.01.2018 13:30:51
stafety Po Useku3 pdf 33701B21.01.2018 13:30:49
stafety Po Useku4 pdf 33956B21.01.2018 13:30:50

výsledková listina rezerva

start ~ 10:00:00

výsledková listina 500m K kluci

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / předžáci [439] Jakub Hadač 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:07.95
2 2 / předžáci [447] Mikuláš Mareček 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:10.02 00:02.07
3 3 / předžáci [434] Josef Baldrian 2011 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 02:25.12 00:17.17
4 4 / předžáci [449] Václav Slouka 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:28.73 00:20.78
5 5 / předžáci [440] Filip Hladík 2011 CZE VSK Humanita 02:37.23 00:29.28
6 6 / předžáci [459] Cyril Kučera 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:38.66 00:30.71
7 7 / předžáci [441] Mikuláš Horák 2012 CZE ČKS Ski Jilemnice 02:56.64 00:48.69
8 8 / předžáci [450] Vojtěch Šochovský 2012 CZE HSKB 03:24.5 01:16.55

výsledková listina 500m K holky

start ~ 10:01:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / předžačky [451] Sofie Kuklíková 2011 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:15.2
2 2 / předžačky [446] Zuzana Laštovková 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:26.62 00:11.42
3 3 / předžačky [230] Karolína Preisslerová 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:46.68 00:31.48
4 4 / předžačky [409] Emma Vrkoslavová 2009 CZE 02:54.6 00:39.4
5 5 / předžačky [445] Antonie Lacigová 2011 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 03:06.03 00:50.83

výsledková listina 1km K kluci

start ~ 10:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / nejml. žáci [407] Jan Korbelář 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:29.11
2 2 / nejml. žáci [405] Václav Holubec 2009 CZE HSKB 03:38.4 00:09.29
3 3 / nejml. žáci [403] Hynek Fišnar 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 03:45.55 00:16.44
4 4 / nejml. žáci [458] Jindřich Kučera 2008 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:51.12 00:22.01
5 5 / nejml. žáci [408] Jakub Kučera 2009 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 03:55.63 00:26.52
6 6 / nejml. žáci [401] Matyáš Bárta 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:17.35 00:48.24
7 7 / nejml. žáci [404] Lukáš Folprecht 2008 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 04:40.2 01:11.09

výsledková listina 1km K holky

start ~ 10:11:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / nejml. žákyně [429] Nikola Plecháčová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:20.86
2 2 / nejml. žákyně [229] Pavlína Salabová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:24.0 00:03.14
3 3 / nejml. žákyně [427] Olivie Marečková 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:45.89 00:25.03
4 4 / nejml. žákyně [460] Andrea Šišková 2008 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:49.65 00:28.79
5 5 / nejml. žákyně [421] Kamila Hůlková 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 04:00.5 00:39.64
6 6 / nejml. žákyně [419] Anna Holmanová 2008 CZE HSKB 04:02.88 00:42.02
7 7 / nejml. žákyně [426] Natálie Lukešová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:04.29 00:43.43
8 8 / nejml. žákyně [433] Klára Zakouřilová 2008 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 04:15.0 00:54.14
9 9 / nejml. žákyně [417] Eva Ellederová 2008 CZE VSK Humanita 04:16.48 00:55.62
10 10 / nejml. žákyně [418] Jůlie Hladíková 2008 CZE VSK Humanita 04:35.93 01:15.07
11 11 / nejml. žákyně [452] Aneta Pospíchalová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:45.37 01:24.51
12 12 / nejml. žákyně [425] Jana Laštovková 2008 CZE bez oddílu 04:57.0 01:36.14

výsledková listina 2km K kluci

start ~ 10:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ml. žáci [70] Jakub Salaba 2006 CZE ČKS SKI Jilemnice 07:38.3
2 1 / st. žáci [29] Matyáš Zakouřil 2004 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 07:51.26 00:12.96
3 2 / ml. žáci [99] Marek Rieger 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 08:39.56 01:01.26
4 3 / ml. žáci [91] David Elleder 2006 CZE VSK Humanita 09:18.44 01:40.14
5 2 / st. žáci [28] Vojtěch Šubrt 2005 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 09:44.6 02:06.3
6 4 / ml. žáci [93] Vilém Hron 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 09:48.58 02:10.28
7 5 / ml. žáci [92] František Holubec 2006 CZE HSKB 09:55.29 02:16.99

výsledková listina 2km K holky

start ~ 10:21:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ml. žačky [291] Michaela Jakouběová 2006 CZE ČKS SKI Jilemnice 08:29.86
2 1 / st. žákyně [294] Markéta Kodejšová 2004 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 08:36.75 00:06.89
3 2 / ml. žačky [287] Sára Červinková 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 08:42.06 00:12.2
4 3 / ml. žačky [227] Michaela Teichmanová 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 08:53.08 00:23.22
5 4 / ml. žačky [297] Julie Mrázová 2006 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 09:06.32 00:36.46
6 5 / ml. žačky [296] Julie Marečková 2007 CZE ČKS SKI Jilemnice 09:33.6 01:03.74
7 6 / ml. žačky [285] Eva Baldrianová 2007 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 09:57.48 01:27.62
8 7 / ml. žačky [301] Linda Syrovátková 2007 CZE Ski klub Jabloc nad Nisou 10:29.94 02:00.08
9 8 / ml. žačky [288] Julie Folprechtová 2006 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 10:38.02 02:08.16
10 9 / ml. žačky [290] Ludmila Gerstrová 2007 CZE HSKB 10:46.69 02:16.83
11 10 / ml. žačky [289] Michaela Gajdová 2007 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 12:00.52 03:30.66

výsledková listina 5km K mladší dorci

start ~ 10:40:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ml. dorci [80] Tomáš Preissler 2003 CZE Sokol Skuhrov 18:44.42

výsledková listina 5km K starší dorky

start ~ 10:41:00

výsledková listina 5km K mladší dorky

start ~ 10:42:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ml. dorky [259] Barbora Dubská 2003 CZE Sokol Skuhrov 20:35.52
2 2 / ml. dorky [264] Sára Malá 2003 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 22:06.46 01:30.94
3 3 / ml. dorky [271] Dorotea Tichá 2003 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 22:48.5 02:12.98
4 4 / ml. dorky [257] Anna Berounská 2002 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 27:06.54 06:31.02
5 5 / ml. dorky [258] Adéla Berounská 2003 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 30:45.49 10:09.97

výsledková listina 10km K

start ~ 11:00:00

výsledková listina štafety (Z-3km-K,M-6km-K,Z-3km-V,M-6km-V)

start ~ 12:00:00

soubor typ souboru velikost poslední změna
stafety Celkove pdf 37388B13.03.2018 10:14:15
stafety Po Useku1 pdf 33826B13.03.2018 10:14:15
stafety Po Useku2 pdf 33563B13.03.2018 10:14:15
stafety Po Useku3 pdf 33701B13.03.2018 10:14:15
stafety Po Useku4 pdf 33956B13.03.2018 10:14:15

výsledková listina 1. úsek Z 3km K

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 / Ženy [221] Zuzana Hladíková 1980 CZE VSK Humanita

výsledková listina 2. úsek M 6km K

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 / Muži [18] Milan Štemberg 1985 CZE VSK Humanita

výsledková listina 3. úsek Z 3km K

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 / Ženy [248] Markéta Macholdová 1990 CZE VSK Humanita
1 / Ženy [246] Zdenka Ellederová 1985 CZE VSK Humanita
1 / Ženy [231] Anna Hnátková 1992 CZE Praha

výsledková listina 4. úsek M 6km V

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 / Muži [48] Libor Šic 1991 CZE VSK Humanita
1 / Muži [56] Juraj Opršal 1983 CZE VSK Humanita
1 / Muži [45] Michael Schütz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice