2018-07-04 Teplice nad Metují
start ~ 09:06:38
, 1999 a starší
,
přihlášeno: 54 participants
(
54 of men,
of women)
Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení plus měřené úseky typu Enduro.
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
M-E | 304 | 15:02:00 | Adamkiewicz Mateusz | POL | 1988 | Medicycling Team | 27:32:26.1 | Kłobuck |
M-E | 305 | 15:02:30 | Anderle David | CZE | 1985 | Slatina nad Zdobnicí | 01:12:24 | Slatina nad Zdobnicí |
M-E | 306 | 15:03:00 | Bekr Jan | CZE | 1991 | FUTURECYCLING | 29:07:48.1 | Poniklá |
M-E | 307 | 15:03:30 | Bílek Ondřej | CZE | 1985 | V Press | 25:14:57.7 | Praha |
M-E | 301 | 15:00:30 | Bláha Vojtěch | CZE | 1999 | Rock Machine Cyklomax enduro team | 27:35:59.6 | Jablonné v Podještědí |
M-E | 309 | 15:04:30 | Brodský Jan | CZE | 1990 | Brandýs nad Labem | 33:16:52.4 | Brandýs nad Labem |
M-E | 310 | 15:05:00 | Buragas Wojciech | POL | 1980 | Szczecin | 30:33:15.6 | Szczecin |
M-E | 311 | 15:05:30 | Čiviš Michal | CZE | 1985 | Slaný | 31:13:15.6 | Slaný |
M-E | 312 | 15:06:00 | Daszkiewicz Michał | POL | 1982 | Knurświny | 17:47:21.5 | Wrocław |
M-E | 314 | 15:07:00 | Fiederling Lennart | GER | 1997 | FAHRWERK WERKSTEAM | 31:53:43.8 | Eberhardzell |
M-E | 315 | 15:07:30 | Flídr Michal | CZE | 1979 | Black Field A team | 28:44:32.9 | Brno |
M-E | 303 | 15:01:30 | Frenk Petr | CZE | 1984 | PROTOCYCLES | 30:01:52.8 | Hvozdnice |
M-E | 316 | 15:08:00 | geist tomas | CZE | 1987 | Sulice | 00:29:14 | Sulice |
M-E | 318 | 15:09:00 | Greyer Matthias | GER | 1987 | IBC DIMB Racing Team | 02:11:06 | Dresden |
M-E | 320 | 15:10:00 | Hradecký Tomáš | CZE | 1983 | Gigantic Racing Team | 31:14:29.5 | Dobruška |
M-E | 382 | | Hubka Lukáš | CZE | 1979 | LIGHT CORE TEAM | 09:48:03.5 | Česká Třebová |
M-E | 321 | 15:10:30 | Hundhammer Johannes | GER | 1989 | FAHRWERK WERKSTEAM | 09:45:13.5 | Dresden |
M-E | 321 | 15:10:30 | Hundhammer Johannes | GER | 1989 | FAHRWERK WERKSTEAM | 09:45:13.5 | Dresden |
M-E | 325 | 15:12:30 | Jarzynka Robert | POL | 1980 | Rowerem | 30:29:26.1 | Gdańsk |
M-E | 326 | 15:13:00 | Jelínek Josef | CZE | 1989 | plnt.cz | 21:19:12.1 | Praha |
M-E | 383 | | jeřábek milan | CZE | 1979 | Light core team | 10:36:36.3 | česká třebová |
M-E | 328 | 15:14:00 | Karbus Ondřej | CZE | 1987 | Slaný | 21:38:43 | Slaný |
M-E | 331 | 15:15:30 | Kmošena Matúš | SVK | 1991 | Mestečko | 27:17:51.5 | Mestečko |
M-E | 333 | 15:16:30 | Král Martin | CZE | 1993 | Tábor | 27:39:01.3 | Tábor |
M-E | 335 | 15:17:30 | Kugler Zbynek | CZE | 1981 | Bír riders | 25:33:24.7 | Praha 4 |
M-E | 302 | 15:01:00 | Kutin Tomáš | CZE | 1984 | SingleBe Bikes | 27:41:21 | Ustí nad O. |
M-E | 384 | | Landa Štěpán | CZE | 1981 | Light core team | 09:48:11 | Česká Třebová |
M-E | 337 | 15:18:30 | Mazal Tomáš | CZE | 1989 | Metylovice | 30:54:37.4 | Metylovice |
M-E | 338 | 15:19:00 | Mikuláš Vojtěch | CZE | 1996 | Dlouhá Třebová | 25:11:21.2 | Dlouhá Třebová |
M-E | 339 | 15:19:30 | Musil Ondřej | CZE | 1986 | Praha 8 | 27:26:59.3 | Praha 8 |
M-E | 341 | 15:20:30 | Mužík Jakub | CZE | 1993 | Hořovice | 29:26:13.6 | Hořovice |
M-E | 342 | 15:21:00 | Němec Marek | CZE | 1990 | Bubotrails | 31:20:44.5 | Mělník |
M-E | 114 | 16:15:00 | Neuman Richard | CZE | 1987 | Praha 1 | 02:07:39 | Praha 1 |
M-E | 345 | 15:22:30 | Pavlas Jakub | CZE | 1987 | Canyon Amateur Enduro Team | 30:10:09.5 | Rychnov nad Kněžnou |
M-E | 346 | 15:23:00 | Plzák Lukáš | CZE | 1990 | Bubotrails | 31:18:23.9 | Bubovice |
M-E | 347 | 15:23:30 | Radil Jakub | CZE | 1987 | Forceshop Praha | 0 | Praha |
M-E | 349 | 15:24:30 | Salvatore Marco | ITA | 1981 | Gallo Nero | 21:36:29.6 | Firenze |
M-E | 351 | 15:25:30 | Schäfer Daniel | GER | 1984 | FAHRWERK WERKSTEAM | 02:18:30 | Dresden |
M-E | 354 | 15:27:00 | Schwarz Richard | GER | 1985 | FAHRWERK WERKSTEAM | 30:12:58.5 | Possendorf |
M-E | 355 | 15:27:30 | Schweizer Lukas | GER | 1986 | FAHRWERK WERKSTEAM | 02:45:36 | Dresden |
M-E | 358 | 15:29:00 | Smolka Marek | CZE | 1989 | Gibbon Slacklines Team | 27:22:11.8 | Praha 6 |
M-E | 359 | 15:29:30 | Strnad Václav | CZE | 1989 | Praha 8 | 32:18:55.6 | Praha 8 |
M-E | 361 | 15:30:30 | Svoboda Jiří | CZE | 1980 | MTBCrossCountry.com | 31:53:44.1 | Žandov |
M-E | 360 | 15:30:00 | Svoboda Vojtěch | CZE | 1979 | Třebíč | 29:07:53 | Třebíč |
M-E | 363 | 15:31:30 | Szabo Jiri | CZE | 1988 | SPOKE Team | 24:21:50.6 | Chvalenice |
M-E | 364 | 15:32:00 | Šrut Ondřej | CZE | 1990 | BIKESERVIS.EU | 19:33:05.2 | Liberec |
M-E | 365 | 15:32:30 | Tejkal Zbyněk | CZE | 1983 | AMOKbikers | 30:57:22.2 | Velký Beranov |
M-E | 366 | 15:33:00 | Veselý Pavel | CZE | 1980 | Koloshop | 01:35:31.5 | Teplice |
M-E | 367 | 15:33:30 | Vobořil Luboš | CZE | 1983 | Teplice | 28:07:33.5 | Teplice |
M-E | 368 | 15:37:30 | Vogel Jasper | GER | 1983 | BikesportBerlin | 27:02:10.2 | Berlin |
M-E | 385 | | Walczak Wojciech | POL | 1980 | ędóro | 09:56:34.1 | Wroclaw |
M-E | 371 | 15:51:00 | Zajac Filip | CZE | 1999 | BIKESTRIKE.COM | 28:40:34.6 | Zdiby |
M-E | 372 | 15:36:00 | Zvoníček Ondřej | CZE | 1984 | Bike Emergency | 29:55:31.5 | Praha |
M-E | 373 | 15:36:30 | Žemba Zdeněk | CZE | 1984 | Úvalno | 01:28:38 | Úvalno |