2018-07-04 Teplice nad Metují
start ~ 09:06:38
, 1999 a starší
,
přihlášeno: 140 participants
(
134 of men,
6 of women)
Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
M-29 | 6 | 17:09:00 | Adel Filip | CZE | 1990 | Superior Suninvent Team | 00:43:57 | Hlinsko |
M-29 | 98 | 16:23:00 | Baytsur Roman | RUS | 1989 | redBike | 13:41:09.5 | Moscow |
Z | 12 | 17:06:00 | Beata Balazs | HUN | 1981 | Bringabanda SC | 20:18:22.4 | Budapest |
Z | 201 | | Bergerová Karolina | CZE | 1992 | Ghost team | 0 | Hradec Králové |
M-V3 | 13 | 17:05:30 | Bernard Karel | CZE | 1967 | INS BIKE TEAM | 17:25:26.3 | Hronov |
M-V1 | 14 | 17:05:00 | Bindr Tomáš | CZE | 1981 | Valkukle Team | 17:57:48.1 | Liberec |
M-V1 | 15 | 17:04:30 | Bitnar Matěj | CZE | 1988 | Sportovní Klub Hasičů Khk | 21:37:29.6 | Teplice Nad Metují |
M-V2 | 16 | 17:04:00 | blaha jakub | CZE | 1976 | Wheelsports Racing Team | 21:39:28.2 | Mannheim / Straßenheim |
M-V1 | 17 | 17:03:30 | Brendl Tomáš | CZE | 1986 | STS Chvojkovice Brod | 16:39:26.1 | Hradec Králové |
M-V1 | 18 | 17:03:00 | Břeň Jan | CZE | 1984 | Squash Viktoria Brno | 24:29:08 | Brno |
M-V2 | 19 | 17:02:30 | Březík Martin | CZE | 1971 | Brno | 18:39:48.5 | Brno |
M-V1 | 20 | 17:02:00 | Busch Robert | GER | 1980 | Eisenschweinkader | 21:18:52.8 | Berlin |
M-29 | 21 | 17:01:30 | Capouch David | CZE | 1995 | APEX-BIKE KLUB TÁBOR | 23:15:04.5 | Bechyně |
M-V3 | 7 | 17:08:30 | Čada Tomas | CZE | 1964 | Redpoint-eleven Team | 00:53:17.8 | Teplice Nad Metují |
M-V1 | 22 | 17:01:00 | Čermák Ivan | CZE | 1985 | Slatiňany | 10:35:26.6 | Slatiňany |
M-V1 | 202 | | Čížek Martin | CZE | 1985 | BSK racing | 0 | Praha 7 |
M-29 | 23 | 17:00:30 | Dostál Tomáš | CZE | 1990 | Vella Team | 16:37:36.7 | Náchod |
M-V1 | 5 | 17:09:30 | Drejsl Lukáš | CZE | 1986 | MONDRAKER Racing team | 14:57:28.6 | Velké Petrovice |
M-V2 | 24 | 17:00:00 | Drnec Martin | CZE | 1976 | COS Brno | 16:53:41.3 | Kanice |
M-V1 | 25 | 16:59:30 | Duda Daniel | CZE | 1979 | Hupnakolo El-Diablo | 16:13:00.9 | Bolatice-Borova |
M-V2 | 26 | 16:59:00 | Duda Jan | CZE | 1977 | Valkule team | 18:09:01.7 | Špindlerův Mlýn |
M-V2 | 27 | 16:58:30 | Dvořák Miloslav | CZE | 1977 | Šumava team | 26:24:36.8 | Záměl |
M-V2 | 28 | 16:58:00 | Ehl Petr | CZE | 1978 | BIKESERVIS.EU | 19:11:04.8 | Liberec 15 |
M-V1 | 443 | 16:06:00 | Eibl Martin | CZE | 1984 | Suchodol | 17:33:06.2 | Suchodol |
M-V2 | 4 | 17:10:00 | fajt milan | CZE | 1977 | Eurofoam team | 14:34:37.8 | brno |
M-V2 | 30 | 16:57:00 | Faktor Peter | SVK | 1978 | SpektrumSZ | 08:31:45.3 | Dolné Kočkovce |
M-V1 | 31 | 16:56:30 | Farář Jan | CZE | 1985 | beMANIAX MADBIKE | 19:23:04.2 | Jablonec nad Nisou |
M-V1 | 33 | 16:55:30 | Filípek Petr | GNB | 1984 | Kyjov | 16:20:09.3 | Kyjov |
M-V1 | 34 | 16:55:00 | Fišnar Jan | CZE | 1980 | TJ Baník Meziboří | 05:26:01.4 | Vrchlabí |
M-V1 | 35 | 16:54:30 | Fojt Petr | CZE | 1987 | R2 RIDE YOUR RACE | 16:32:06.7 | Jedomělice |
Z | 36 | 16:54:00 | Fridrichová Lenka | CZE | 1994 | Eleven Head CST Cyklolive | 18:03:37.3 | Hronov |
M-V1 | 37 | 16:53:30 | Fröbe Andreas | GER | 1979 | Eisenschweinkader | 23:02:51.5 | Berlin |
M-V1 | 38 | 16:53:00 | Frýba Lukáš | CZE | 1982 | Orbea Team | 19:31:42.9 | Třebíč |
M-V3 | 39 | 16:52:30 | Fulka Jiří | CZE | 1960 | Redpoint team | 20:28:43.6 | Police nad Metují |
M-V1 | 40 | 16:52:00 | Fus Martin | CZE | 1987 | Reapro Bike Team | 16:00:47.1 | Bolatice Borová |
M-V1 | 41 | 16:51:30 | Gierlich Peter | GER | 1979 | MTB Club München | 18:03:55.5 | Obersöchering |
M-V1 | 42 | 16:51:00 | Gonda Pavel | CZE | 1981 | Skils Bikegallery Hoteltime | 05:42:05.7 | Praha |
M-V2 | 43 | 16:50:30 | Gryga Richard | CZE | 1975 | Praha 10 | 25:14:17.2 | Praha 10 |
M-V1 | 203 | | Havlíček Jiří | CZE | 1982 | Náchod | 08:10:50.6 | Náchod |
M-V3 | 44 | 16:50:00 | Heczko Stanislav | CZE | 1966 | SkiAlpShop | 22:57:33.1 | Šp. Mlýn |
M-V2 | 45 | 16:49:30 | Hejna Pavel | CZE | 1969 | Velké Poříčí | 19:43:15.2 | Praha |
M-V1 | 46 | 16:49:00 | Hnyk Pavel | CZE | 1982 | Praha | 16:08:19.6 | Praha |
M-V1 | 47 | 16:48:30 | Hodr Antonín | CZE | 1987 | GHOST Pro Bike Trutnov | 15:45:50.3 | Trutnov |
M-V1 | 48 | 16:48:00 | Horváth Ladislav | SVK | 1984 | Kráľovský Maratón, SWEP TEAM | 19:50:52.1 | Kosice |
M-V3 | 49 | 16:47:30 | Houdek Marek | CZE | 1967 | Six Monkeys | 19:54:20.9 | Praha 4 |
M-V2 | 50 | 16:47:00 | Hrach Michal | CZE | 1977 | Hotel Hubertus Špindl | 0 | Petříkov |
M-V2 | 51 | 16:46:30 | Chrást Antonín | CZE | 1975 | Clowns | 10:50:06.9 | Praha 2 |
M-V1 | 52 | 16:46:00 | Jero Miroslav | CZE | 1984 | Kasper Swix Team | 00:57:20.8 | Trutnov |
M-V1 | 9 | 17:07:30 | Jobánek Jan | CZE | 1983 | Superior Suninvent Team | 12:58:57.4 | Brno |
M-V1 | 53 | 16:45:30 | Jørgensen Jannik Kryger | DNK | 1988 | DMK Danish Mountainbike Club | 18:18:44.5 | København NV |
M-V1 | 54 | 16:45:00 | Jurčák Peter | SVK | 1980 | BombyFurt | 19:51:44.3 | Nitra |
M-V1 | 1 | 17:11:30 | Kaněra Michal | CZE | 1986 | S-Sport mtb team | 13:11:47.3 | Červený Kostelec |
M-V1 | 55 | 16:44:30 | Kašný Tomáš | CZE | 1987 | NAPOHODU! bike team Píšť | 19:55:25.3 | Píšť |
M-V1 | 56 | 16:44:00 | Klapal Martin | CZE | 1987 | DeVoss Legends | 10:50:40.8 | Rychnov nad Kněžnou |
M-V2 | 57 | 16:43:30 | Klápště Jan | CZE | 1977 | BIKESERVIS.EU | 16:37:12.7 | Jablonec nad Nisou |
M-V1 | 58 | 16:43:00 | Klekowski Adrian | POL | 1986 | Orbit One Cycling | 22:00:09.1 | Kwidzyn |
M-V2 | 218 | | Klofanda Martin | CZE | 1977 | Ugo Allivictus | 04:58:24.6 | Strančice |
M-V1 | 59 | 17:37:30 | kobera matej | SVK | 1980 | Kráľovský Maratón | 18:31:08.4 | zálesie |
M-V2 | 60 | 16:42:00 | Kolesar Dusan | SVK | 1976 | Kosice | 22:00:34.1 | Kosice |
M-V2 | 61 | 16:41:30 | Kořínek Tomáš | CZE | 1972 | Praha 4 | 23:00:42.1 | Praha 4 |
M-V2 | 62 | 16:41:00 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | Meixner | 22:51:38.6 | Pysely |
M-29 | 63 | 16:40:30 | Koudelka Filip | CZE | 1991 | Koustyle.cz | 17:44:48.9 | Praha 6 |
M-V2 | 64 | 16:40:00 | Kráčmar Vlastimil | CZE | 1974 | BKL Machov | 11:47:05 | Velké Poříčí |
M-V2 | 66 | 16:39:00 | Král Jiří | CZE | 1977 | Záměl | 25:34:58.2 | Záměl |
M-V2 | 65 | 16:39:30 | Král Ondřej | CZE | 1974 | CSC Český Brod | 17:34:47.1 | Kolín V |
M-V1 | 67 | 16:38:30 | Krump Pavel | CZE | 1981 | BPR Cycling team | 19:05:47.7 | Dobřichovice |
M-29 | 68 | 16:38:00 | Kříž Tomáš | CZE | 1989 | Praha 6 | 17:31:36.9 | Praha 6 |
M-V2 | 205 | | Kučera Viktor | CZE | 1975 | Ghost team | 07:35:38.9 | Hlinsko |
M-V2 | 206 | | Kuchyňa Martin | CZE | 1976 | Fleury.com | 10:50:07.7 | Jihlava |
M-V2 | 70 | 16:37:00 | kuiš peter | SVK | 1978 | Kráľovský Maratón | 21:58:05.5 | košice |
M-29 | 71 | 16:36:30 | Küpper Jan | GER | 1998 | Team Campana / RV Adler Lüttringhausen | 18:08:13.9 | Remscheid |
M-V1 | 72 | 16:36:00 | Láska Tomáš | CZE | 1985 | Bike Notoric | 24:11:53.8 | Praha 5 |
M-V1 | 73 | 16:35:30 | Lebailly Simon | BEL | 1986 | Prague | 0 | Prague |
M-V2 | 74 | 16:35:30 | Macháček Jiří | CZE | 1976 | MTBO Hradec Králové | 19:03:50.3 | Hradec Králové |
M-V1 | 75 | 16:34:30 | Matějů Jan | CZE | 1982 | TJ Banik Mezibori | 10:19:06 | Pragl |
M-V2 | 207 | | Matoušek Martin | CZE | 1974 | Pítrs bikes team | 08:15:06.7 | Šenov |
M-V3 | 76 | 16:34:00 | Matoušek Michal | CZE | 1962 | BTK EURO BIKE Praha | 01:01:02.8 | Radonice |
M-V1 | 208 | | Meran Oto | CZE | 1982 | www.dres.cz | 07:02:34.8 | Brno |
M-V1 | 77 | 16:33:30 | Mička Marek | CZE | 1979 | www.dres.cz | 20:13:27.7 | Brno |
M-29 | 78 | 16:33:00 | Michal Petr | CZE | 1989 | Tepelná čerpadla IVT | 20:00:42 | Třeboň |
M-V2 | 79 | 16:32:30 | Motl Jaroslav | CZE | 1976 | Záměl | 28:07:08.6 | Záměl |
M-V2 | 80 | 16:32:00 | Mráz Vit | CZE | 1974 | INS BIKE TEAM | 19:57:41.7 | Hronov |
Z | 209 | | Nenadálová Hanka | CZE | 1978 | Kellys Bikeranch Team WOMEN | 0 | Pelhřimov |
M-V2 | 81 | 16:31:30 | Nouzák Miloš | CZE | 1977 | Nový Bor | 06:31:16.2 | Nový Bor |
M-V3 | 82 | 16:31:00 | Novák Jindřich | CZE | 1960 | originálky.cz | 25:17:39.4 | Most |
M-V1 | 83 | 16:30:30 | Olsen Helgi Winther | DNK | 1980 | MTB.fo | 15:51:03.9 | Gentofte |
M-V3 | 84 | 16:30:00 | Ornst Tomáš | CZE | 1967 | Výlet Wide bike Lbc | 24:27:43.8 | Český Dub |
M-V2 | 85 | 16:29:30 | Pánek Kamil | CZE | 1976 | www.dres.cz | 20:25:49.6 | Brno |
M-V1 | 86 | 16:29:00 | Pechr Miroslav | CZE | 1983 | BPR Cycling team | 19:40:43.9 | Rožmitál |
M-V1 | 87 | 16:28:30 | Pektor Stanislav | CZE | 1980 | Biketriatlon Morkovice | 07:55:01.5 | Morkovice |
M-29 | 88 | 16:28:00 | Pembaur Felix | GER | 1994 | Team Campana / RV Adler Lüttringhausen | 16:32:42.7 | Fulda |
M-V2 | 89 | 16:27:30 | Petr Jiří | CZE | 1974 | INS BIKE TEAM | 20:54:39.6 | Hronov |
M-V1 | 213 | | Petrov Valeri | CZE | 1980 | Bulharsko | 07:46:16.4 | Trutnov |
M-V2 | 90 | 16:27:00 | Pokorný Zbyněk | CZE | 1975 | Sušice | 18:42:30 | Sušice |
M-V3 | 91 | 16:26:30 | Polcar Petr | CZE | 1968 | originalky.cz | 22:12:30 | Louny |
M-29 | 92 | 16:26:00 | Pospíšek Marek | CZE | 1989 | Orbea Team | 08:27:38.6 | Praha 5 |
Z | 93 | 16:25:30 | Pospíšilová Radka | CZE | 1990 | Kolovna KM - BT Morkovice | 19:03:01.1 | Kroměříž |
M-29 | 94 | 16:25:00 | Princ Jan | CZE | 1990 | APEX-BIKE KLUB TÁBOR | 17:50:40.2 | Tabor |
M-V1 | 95 | 16:24:30 | Princ Karel | CZE | 1984 | Včelná | 25:43:07.1 | Včelná |
M-V2 | 96 | 16:24:00 | Prokop Michal | CZE | 1978 | FAT SNAIL SLAVES | 15:50:01.6 | Lázně Toušeň |
M-29 | 8 | 17:08:00 | Rauchfuss Marek | CZE | 1990 | KELLYS BIKERANCH TEAM | 12:48:24.5 | Olomouc |
M-V2 | 97 | 16:23:30 | Rygl Jaroslav | CZE | 1970 | Singletrail Moravský kras | 15:55:23.9 | Brno |
M-V1 | 111 | 16:16:30 | Ryšavý Pavel | CZE | 1979 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | 21:11:16.4 | Brno |
M-29 | 2 | 17:11:00 | Řehák Vít | CZE | 1994 | Koa | 05:24:47.5 | Sobotka |
M-V1 | 10 | 17:07:00 | Říhánek Lukáš | CZE | 1979 | 2V BIKERS | 17:10:55.1 | Zruč-Senec |
Z | 99 | 16:22:30 | Sara Michielsens | BEL | 1984 | Crankbrothers | 18:29:35.4 | HEVERLEE |
M-V2 | 100 | 16:22:00 | Sass József | HUN | 1977 | Meditech sc | 11:05:01.1 | Üröm |
M-V2 | 101 | 16:21:30 | Sebastianelli Luca | ITA | 1969 | Racing Team Jičín | 22:50:02.7 | Bubovice |
M-V1 | 102 | 16:21:00 | Sedlář Jakub | CZE | 1984 | NOVATOP -LAPIERRE | 0 | Opava |
M-V3 | 103 | 16:20:30 | Schejbal Martin | CZE | 1964 | DPC Doudleby nad Orlicí | 21:48:06.5 | Doudleby nad Orlicí |
M-V2 | 104 | 16:20:00 | Schwalbach Peter | GER | 1969 | Eisenschweinkader | 22:22:14.1 | Berlin |
M-29 | 105 | 16:19:30 | SkalickÝ Pavel | CZE | 1992 | Skialp Dolní Morava | 05:24:23.3 | Olomouc |
M-V2 | 106 | 16:19:00 | Stollár Jozef | SVK | 1974 | Vrútky | 20:34:41 | Vrútky |
M-V2 | 107 | 16:18:30 | Strnad Tomáš | CZE | 1972 | INS Bike Team | 16:26:48.5 | Hronov |
M-V2 | 3 | 17:10:30 | Sulzbacher Petr | CZE | 1975 | Pítrs bikes team | 16:57:31.1 | Police Nad Metují |
M-V1 | 108 | 16:18:00 | Svačina Štěpán | CZE | 1980 | RUMOVÝ EXPRESS | 19:54:14.9 | Lysá nad Labem |
M-V1 | 210 | | Synek Lukáš | CZE | 1980 | B and B and B | 09:06:48.5 | Praha 4 |
M-V1 | 109 | 16:17:30 | Šandera Ondřej | CZE | 1987 | Fast Music For Slow People | 23:40:37.5 | Praha 13 |
M-V1 | 110 | 16:17:00 | Škoch Michal | CZE | 1981 | RUMOVÝ EXPRESS | 20:09:11 | Lysá nad Labem |
M-29 | 112 | 16:16:00 | Škorpil Ondřej | CZE | 1999 | Bubotrails | 26:30:19 | Plzeň |
M-V3 | 113 | 16:15:30 | Šťasta Libor | CZE | 1966 | REGA team | 17:30:42.6 | Kuřim |
M-V1 | 214 | | Šťastný Jan | CZE | 1985 | Alset Racing Team | 06:38:15.2 | Praha 4 |
M-V1 | 29 | 16:57:30 | Šťastný Roman | CZE | 1979 | EndorphinRepublic | 14:36:29.8 | Hradec Králové |
M-V2 | 115 | 16:14:30 | Šupich Martin | CZE | 1977 | Pítrs bikes team | 16:11:41.5 | Červený Kostelec |
M-V1 | 116 | 16:14:00 | Šustr Lukáš | CZE | 1984 | Alset Racing Team | 10:16:53.4 | Praha |
M-V3 | 117 | 16:13:30 | Thackery Peter | GBR | 1960 | LEATHERHEAD, Surrey, UK | 16:13:36.5 | LEATHERHEAD, Surrey, UK |
M-V3 | 118 | 16:13:00 | Tůma Pavel | CZE | 1968 | Ins Atelier NÁchod - Stars Veterans | 21:27:02.1 | Jeseník |
M-V3 | 119 | 16:12:30 | Tuxworth Ben | GBR | 1962 | Oxford | 16:10:50.3 | Oxford |
M-V2 | 120 | 16:12:00 | Vencálek Libor | CZE | 1975 | Sokol Nové Veselí | 12:38:36.7 | Nové Veselí |
M-V2 | 121 | 16:11:30 | Verbeurgt Peter | BEL | 1973 | Crankbrothers | 12:28:48.6 | Heverlee |
M-V2 | 122 | 16:11:00 | Vizdak Janos | HUN | 1978 | Speed-Way Team | 15:41:28.8 | Pilisborosjenő |
M-29 | 123 | 16:10:30 | Vlček Sebastian | CZE | 1994 | Cykloklub Jičín | 17:02:56.2 | Jičín |
M-V2 | 124 | 16:10:00 | von Wedel Wedigo | GER | 1973 | Wertheim | 14:18:19.8 | Wertheim |
M-V2 | 125 | 16:09:30 | Vondráček Štěpán | CZE | 1973 | CK Příbram Fany Gastro | 24:34:49.6 | Příbram II |
M-V2 | 126 | 16:09:00 | Vrbský Michal | CZE | 1978 | INS Atelier Náchod | 18:30:00.4 | Náchod |
M-29 | 127 | 16:08:30 | Vymětalík Jaroslav | CZE | 1991 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 15:39:24 | Holice |
M-V2 | 11 | 17:06:30 | Zavadil Josef | CZE | 1973 | Team Bike Perštejn | 15:23:28.5 | Perštejn |
M-V1 | 128 | 16:08:00 | Zelenka Jaroslav | CZE | 1980 | KSM HRÁDEK | 16:46:48.7 | Praha 7 - Holešovice |
M-V2 | 130 | 16:07:00 | Žák Jiří | CZE | 1969 | The EnTourist | 21:35:49.9 | Jablonec Nad Nisou |
M-V1 | 129 | 16:07:30 | Žák Pavel | CZE | 1987 | Kolovna KM - BT Morkovice | 12:55:30.5 | Morkovice |