Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

2017-07-08 Teplice nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

Extreme Race total: 181, men : 172, women: 9, M-29: 17, M-V1: 51, M-V2: 33, M-V3: 6, Z: 7, M-E: 52, V-E: 13, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race total: 69, men : 67, women: 2, M-E: 54, V-E: 13, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race total: 39, men : 30, women: 9, M: 21, Z: 5, Muži: 9, Ženy: 4 [html] [pdf]
Junior total: 7, men : 6, women: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race total: 13, men : 9, women: 4, Muži: 9, Ženy: 4 [html] [pdf]
Team Relay Extreme Race total: 0, men : 0, women: 0, M-E: 0, V-E: 0, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla total: 10, men : 7, women: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola total: 7, men : 5, women: 2, kluci: 5, holky: 2 [html] [pdf]
KIDS 6-7 total: 10, men : 6, women: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 total: 6, men : 3, women: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-12 total: 3, men : 3, women: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 total: 1, men : 1, women: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf]

result list Extreme Race

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9lap#10
1 1 / M-V1 [4] Michal Bubílek 1984 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 04:21:53.13
2 2 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 04:26:08.64 04:15.51
3 1 / M-29 [606] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 04:28:36.11 06:42.98
4 2 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:31:26.51 09:33.38
5 3 / M-29 [97] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 04:31:40.5 09:47.37
6 1 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 04:32:57.69 11:04.56
7 2 / M-V2 [5] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:35:37.62 13:44.49
8 3 / M-V2 [51] Miroslav Janota 1977 CZE Valachbajk-CykloMira 04:35:58.06 14:04.93
9 4 / M-29 [63] Petr Kubelka 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:37:51.4 15:58.27
10 3 / M-V1 [9] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 04:41:42.41 19:49.28
11 4 / M-V1 [6] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:44:38.77 22:45.64
12 5 / M-V1 [616] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 04:47:46.28 25:53.15
13 6 / M-V1 [611] Pete Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 04:50:39.32 28:46.19
14 5 / M-29 [93] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 04:55:30.9 33:37.77
15 6 / M-29 [96] Michal Řada 1989 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest 04:55:34.14 33:41.01
16 4 / M-V2 [7] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 04:55:40.38 33:47.25
17 7 / M-V1 [102] Martin Simon 1985 GER MTB Club München 04:58:47.53 36:54.4
18 8 / M-V1 [602] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 04:59:03.84 37:10.71
19 1 / M-E [369] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 05:01:31.03 39:37.9
20 9 / M-V1 [98] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 05:01:35.58 39:42.45
21 5 / M-V2 [24] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 05:04:23.98 42:30.85
22 6 / M-V2 [99] József Sass 1977 HUN Meditech sc 05:04:59.3 43:06.17
23 10 / M-V1 [30] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 05:06:48.7 44:55.57
24 11 / M-V1 [10] Pavel Hnyk 1982 CZE Kyšice 05:07:34.2 45:41.07
25 7 / M-V2 [131] Josef Zavadil 1973 CZE Team Bike Perštejn 05:07:38.59 45:45.46
26 8 / M-V2 [83] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 05:08:35.36 46:42.23
27 12 / M-V1 [71] Kamil Marczak 1981 POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 05:09:28.71 47:35.58
28 13 / M-V1 [94] Michal Prokop 1978 CZE RAJEC Allivictus 05:09:52.41 47:59.28
29 1 / M-V3 [21] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:11:55.02 50:01.89
30 2 / M-V3 [8] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 05:13:07.01 51:13.88
31 14 / M-V1 [72] Jan Mateju 1982 CZE TJ Baník Meziboří 05:13:10.63 51:17.5
32 9 / M-V2 [66] Josef Lelek 1971 CZE INS ateliér Nachod 05:18:07.29 56:14.16
33 15 / M-V1 [19] Marcus Brennenstuhl 1982 GER Lokomotive Stuttgart 05:18:47.41 56:54.28
34 10 / M-V2 [118] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pítrs bikes 05:20:25.43 58:32.3
35 7 / M-29 [76] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:24:28.17 01:02:35.04
36 16 / M-V1 [128] Denis Vorobjev 1984 RUS becycle.ru 05:26:08.8 01:04:15.67
37 17 / M-V1 [38] Peter Gierlich 1979 GER MTB Club München 05:27:37.39 01:05:44.26
38 11 / M-V2 [101] Ondřej Semerád 1974 CZE Velo magazín / SK Prima Polička 05:30:29.74 01:08:36.61
39 8 / M-29 [113] Janek Szczepański 1988 POL KSPO brakeparts.pl 05:33:29.66 01:11:36.53
40 18 / M-V1 [26] Armin Duschner 1982 GER Sepps Radlstol 05:33:47.56 01:11:54.43
41 19 / M-V1 [129] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:34:04.87 01:12:11.74
42 20 / M-V1 [69] Tomáš Málek 1980 CZE BIKEBROTHERS.CZ 05:35:44.73 01:13:51.6
43 21 / M-V1 [22] Ivan Čermák 1985 CZE Slatiňany 05:36:33.86 01:14:40.73
44 1 / Z [601] Lucie Hamanová 1987 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 05:37:39.28 01:15:46.15
45 22 / M-V1 [78] richard paul morel 1979 DNK Varde Cykelklub 05:37:40.61 01:15:47.48
46 9 / M-29 [85] Zdeněk Oupic 1993 CZE Team Bike Perštejn 05:37:41.49 01:15:48.36
47 2 / Z [80] Zdeňka Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 05:37:46.2 01:15:53.07
48 23 / M-V1 [37] Martin Fus 1987 CZE KAAPA CNC Bike Team 05:38:48.43 01:16:55.3
49 24 / M-V1 [20] Wojciech Bukowiecki 1984 POL KSPO brakeparts.pl 05:39:09.09 01:17:15.96
50 25 / M-V1 [33] Mikhail Foos 1980 KAZ Jenbike Racing Team 05:41:17.8 01:19:24.67
51 26 / M-V1 [133] Christian Spindler 1984 DNK Lokomotive Stuttgart 05:41:19.02 01:19:25.89
52 10 / M-29 [31] Lukáš Flégl 1993 CZE Symbio+ BMC 05:41:37.48 01:19:44.35
53 3 / M-V3 [107] Libor Stasta 1966 CZE Kuřim 05:42:59.21 01:21:06.08
54 27 / M-V1 [23] Miloš Doubek 1981 CZE Čistý Sport 05:43:01.03 01:21:07.9
55 12 / M-V2 [18] jakub blaha 1976 CZE Mannheim 05:45:25.97 01:23:32.84
56 28 / M-V1 [59] matej kobera 1980 SVK Kráľovský Maratón 05:46:04.61 01:24:11.48
57 11 / M-29 [15] Roman Baytsur 1989 RUS redBike 05:47:53.02 01:25:59.89
58 3 / Z [34] Lenka Fridrichova 1994 CZE GHOST team 05:48:07.72 01:26:14.59
59 29 / M-V1 [82] Patrik Nešpor 1986 CZE IN-LIFE cycling team 05:48:10.3 01:26:17.17
60 13 / M-V2 [25] Jan Duda 1977 CZE Bakov nad Jizerou 05:48:38.23 01:26:45.1
61 14 / M-V2 [77] Charles Moore 1974 USA Orange Krush Cycling Club 05:51:11.46 01:29:18.33
62 30 / M-V1 [95] Jiří Ruttner 1979 CZE Roztoky 06:00:13.92 01:38:20.79
63 15 / M-V2 [61] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 06:00:33.28 01:38:40.15
64 4 / Z [617] Pavla Nováková 1981 CZE Brno 06:01:14.2 01:39:21.07
65 12 / M-29 [74] Rob Meeuwessen 1989 NLD Rings-Goirle 06:02:06.69 01:40:13.56
66 5 / Z [112] Ania Świrkowicz 1979 POL team.ase.com.pl 06:03:37.38 01:41:44.25
67 31 / M-V1 [108] ONDREJ STOCES 1987 CZE Bikenotoric 06:05:06.72 01:43:13.59
68 32 / M-V1 [123] Vladimír Vágner 1981 CZE BIKEBROTHERS.CZ 06:05:23.24 01:43:30.11
69 16 / M-V2 [87] Michal Palounek 1977 CZE BSB Bakajda 06:06:32.04 01:44:38.91
70 33 / M-V1 [52] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 06:08:34.93 01:46:41.8
71 17 / M-V2 [56] Grzegorz Kasiński 1976 POL CYKLON PROAL TEAM 06:08:47.5 01:46:54.37
72 2 / M-E [334] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 06:10:36.92 01:48:43.79
73 18 / M-V2 [54] Martin Březík 1971 CZE Brno 06:11:24.87 01:49:31.74
74 19 / M-V2 [88] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 06:12:08.64 01:50:15.51
75 34 / M-V1 [75] Marek Mička 1979 CZE www.dres.cz 06:16:35.74 01:54:42.61
76 20 / M-V2 [119] Heiki Talvik 1976 EST saunapunkt.ee 06:17:34.32 01:55:41.19
77 21 / M-V2 [79] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 06:19:57.25 01:58:04.12
78 22 / M-V2 [121] Tomáš Uchytil 1976 CZE Měřín 06:22:03.79 02:00:10.66
79 35 / M-V1 [115] Michal Škoch 1981 CZE RUMOVÝ EXPRESS 06:23:33.45 02:01:40.32
79 35 / M-V1 [44] Jan Hejna 1984 CZE Futurecycling Racing Team 06:23:33.45 02:01:40.32
81 13 / M-29 [608] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 06:25:19.05 02:03:25.92
82 37 / M-V1 [64] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský Maratón 06:25:58.91 02:04:05.78
83 23 / M-V2 [122] Jiří Vacek 1977 CZE beespee.cz 06:29:05.2 02:07:12.07
84 24 / M-V2 [120] Tõnis Tiedemann 1975 EST SAUNAPUNKT.EE 06:39:45.94 02:17:52.81
85 38 / M-V1 [130] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 06:40:22.32 02:18:29.19
86 3 / M-E [344] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 06:51:03.67 02:29:10.54
87 39 / M-V1 [29] Peter Faktor 1978 SVK SpektrumSZ 06:51:24.03 02:29:30.9
88 40 / M-V1 [50] Tomáš Hybler 1985 CZE Hohes C Multiwit 06:52:11.44 02:30:18.31
89 41 / M-V1 [14] Jiří Bartoň 1986 CZE ČeMBA 06:53:31.42 02:31:38.29
90 42 / M-V1 [46] Ladislav Horváth 1984 SVK ISAKO SPORT-KOSICE 06:53:48.1 02:31:54.97
91 25 / M-V2 [126] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 07:00:35.83 02:38:42.7
91 43 / M-V1 [114] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 07:00:35.83 02:38:42.7
93 14 / M-29 [70] Jakub Man 1994 CZE TJ Spartak Třebíč 07:09:23.68 02:47:30.55
94 26 / M-V2 [28] Jan Fajgl 1975 CZE Jablonec nad Nisou 07:09:27.85 02:47:34.72
95 27 / M-V2 [132] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 07:10:10.48 02:48:17.35
96 44 / M-V1 [62] Pavel Krump 1981 CZE Dobřichovice 07:10:48.55 02:48:55.42
96 44 / M-V1 [90] Miroslav Pechr 1983 CZE Brdonoš 07:10:48.55 02:48:55.42
98 46 / M-V1 [614] Oto Meran 1982 CZE Brno 07:12:42.04 02:50:48.91
99 4 / M-E [343] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 07:24:47.39 03:02:54.26
100 15 / M-29 [65] Matěj Kuře 1993 CZE Trutnov trails 07:26:23.97 03:04:30.84
101 47 / M-V1 [13] Jarek Barcz 1985 POL Pomerania 07:28:03.28 03:06:10.15
101 6 / Z [16] Joanna Bejm 1980 POL Gdynia 07:28:03.28 03:06:10.15
103 5 / M-E [331] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 07:29:37.15 03:07:44.02
104 6 / M-E [374] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 07:29:55.41 03:08:02.28
105 7 / M-E [345] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 07:32:43.91 03:10:50.78
106 4 / M-V3 [27] Luboš Dvořák 1965 CZE Výlet Wide bike Lbc 07:35:11.82 03:13:18.69
107 8 / M-E [373] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 07:37:36.29 03:15:43.16
108 28 / M-V2 [125] Jan Vlach 1975 CZE Výlet Wide bike Lbc 07:37:45.2 03:15:52.07
109 16 / M-29 [17] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 07:38:25.47 03:16:32.34
110 17 / M-29 [116] Ondřej Škorpil 1999 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 07:38:26.39 03:16:33.26
111 29 / M-V2 [42] Richard Gryga 1975 CZE Praha 10 07:41:18.96 03:19:25.83
112 9 / M-E [305] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 07:44:26.63 03:22:33.5
113 5 / M-V3 [91] Jiří Pekárek 1961 CZE KOLORADOTEAM 07:47:33.09 03:25:39.96
114 48 / M-V1 [104] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 08:00:16.84 03:38:23.71
115 10 / M-E [371] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 08:05:29.32 03:43:36.19
116 11 / M-E [303] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 08:05:31.45 03:43:38.32
117 12 / M-E [301] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 08:05:31.59 03:43:38.46
118 13 / M-E [378] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 08:05:32.18 03:43:39.05
119 14 / M-E [362] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 08:05:32.79 03:43:39.66
120 15 / M-E [359] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 08:11:25.44 03:49:32.31
121 6 / M-V3 [89] Aleš Pavlišta 1958 CZE Výlet Wide bike Lbc 08:13:47.75 03:51:54.62
122 7 / Z [48] Eliška Hrušková 1987 CZE PRODOLI Racing Team 08:17:33.26 03:55:40.13
123 49 / M-V1 [613] Jiří Havlíček 1982 CZE MTB Trilogy 08:17:38.97 03:55:45.84
124 30 / M-V2 [43] Vladimír Hábr 1969 CZE Plzeň - Červený Hrádek 08:18:35.04 03:56:41.91
125 1 / V-E [340] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 08:19:54.01 03:58:00.88
126 31 / M-V2 [105] josef soběslav 1968 CZE KOLORADOTEAM 08:22:25.33 04:00:32.2
127 16 / M-E [309] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 08:25:10.51 04:03:17.38
128 17 / M-E [316] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 08:25:14.09 04:03:20.96
129 18 / M-E [375] Jan Wala 1995 CZE Diamonddesign.cz 08:30:03.62 04:08:10.49
130 50 / M-V1 [110] Štěpán Svačina 1980 CZE Rumový Express 08:35:10.93 04:13:17.8
131 19 / M-E [364] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 08:35:51.9 04:13:58.77
132 20 / M-E [367] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 08:44:03.75 04:22:10.62
133 2 / V-E [360] Torsten Sczarnowski 1966 GER Meißen 08:45:53.67 04:24:00.54
134 1 / Z-E [363] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 08:45:58.78 04:24:05.65
135 21 / M-E [310] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 08:46:41.06 04:24:47.93
136 22 / M-E [348] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 08:46:42.82 04:24:49.69
137 23 / M-E [350] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 08:46:44.79 04:24:51.66
138 51 / M-V1 [45] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 08:55:59.95 04:34:06.82
139 3 / V-E [306] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 08:57:07.08 04:35:13.95
140 24 / M-E [307] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 08:58:29.2 04:36:36.07
141 4 / V-E [351] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 08:58:33.27 04:36:40.14
142 5 / V-E [357] Radek Rozmahel 1974 CZE Ludgeřovice 08:58:35.0 04:36:41.87
143 25 / M-E [361] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 08:58:37.56 04:36:44.43
144 26 / M-E [302] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 09:00:02.19 04:38:09.06
145 27 / M-E [304] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 09:06:00.0 04:44:06.87
146 28 / M-E [327] Michal Flídr 1979 CZE Brno 09:08:44.22 04:46:51.09
147 32 / M-V2 [100] Luca Sebastianelli 1969 ITA Bubovice 09:09:31.97 04:47:38.84
148 29 / M-E [341] Peťas Kovář 1982 CZE Kraslice 09:31:57.99 05:10:04.86
149 6 / V-E [346] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 09:41:16.36 05:19:23.23
150 30 / M-E [332] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 09:41:18.99 05:19:25.86
151 31 / M-E [352] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 09:41:22.35 05:19:29.22
152 32 / M-E [376] Wojciech Walczak 1980 POL Wroclaw 09:45:31.55 05:23:38.42
153 2 / Z-E [335] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:47:00.12 05:25:06.99
154 33 / M-E [325] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 09:50:39.19 05:28:46.06
155 7 / V-E [318] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 09:50:56.23 05:29:03.1
156 34 / M-E [319] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 09:52:32.95 05:30:39.82
157 8 / V-E [372] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 09:56:12.61 05:34:19.48
158 9 / V-E [368] Petr Špora 1964 CZE Košťany 09:56:15.31 05:34:22.18
159 35 / M-E [333] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 09:56:20.16 05:34:27.03
160 36 / M-E [349] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 09:56:26.34 05:34:33.21
161 37 / M-E [312] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 09:57:37.96 05:35:44.83
162 38 / M-E [355] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 09:57:41.15 05:35:48.02
163 39 / M-E [339] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 10:00:56.97 05:39:03.84
164 40 / M-E [328] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 10:01:37.03 05:39:43.9
165 41 / M-E [379] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Praha 10 10:01:40.47 05:39:47.34
166 10 / V-E [801] Jindřich Deutsch 1977 CZE shaním sponzora 10:01:53.4 05:40:00.27
167 42 / M-E [323] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 10:02:03.4 05:40:10.27
168 43 / M-E [308] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 10:07:36.6 05:45:43.47
169 44 / M-E [314] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 10:13:15.46 05:51:22.33
170 45 / M-E [358] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 10:14:17.65 05:52:24.52
171 46 / M-E [365] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 10:17:08.15 05:55:15.02
172 47 / M-E [377] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 10:19:49.06 05:57:55.93
173 48 / M-E [337] Ondřej Karbus 1987 CZE Slaný 10:22:21.79 06:00:28.66
174 49 / M-E [356] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubovice 10:26:54.8 06:05:01.67
175 50 / M-E [353] Marek Němec 1990 CZE Mělník 10:27:02.32 06:05:09.19
176 51 / M-E [366] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 10:28:56.5 06:07:03.37
177 11 / V-E [342] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 10:29:35.48 06:07:42.35
178 12 / V-E [311] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 10:34:14.08 06:12:20.95
179 13 / V-E [329] Wojciech Glab 1971 POL Warszawa 10:42:50.85 06:20:57.72
180 52 / M-E [326] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 10:48:22.71 06:26:29.58
180 33 / M-V2 [615] JIŘÍ MENŠÍK 1974 CZE Jasný Sokol

result list Enduro Race

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9lap#10
1 (-0) 1 / M-E [8634109] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 37:29.0 01:50.0 06:05.0 01:35.0 02:55.0 02:47.0 04:18.0 02:04.0 05:25.0 05:18.0 05:12.0
2 (-0) 2 / M-E [8641719] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 38:15.0 01:53.0 06:15.0 01:30.0 03:02.0 02:47.0 04:17.0 02:07.0 05:44.0 05:39.0 05:01.0
3 (-0) 3 / M-E [8634097] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 39:13.0 01:56.0 06:24.0 01:36.0 03:06.0 02:43.0 04:13.0 02:10.0 06:02.0 05:49.0 05:14.0
4 (-0) 4 / M-E [8634230] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 39:28.0 01:52.0 06:30.0 01:37.0 03:05.0 02:53.0 04:31.0 02:10.0 05:45.0 05:58.0 05:07.0
5 (-0) 5 / M-E [8641748] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 39:57.0 01:53.0 06:29.0 01:33.0 03:13.0 02:54.0 04:16.0 02:09.0 05:58.0 06:14.0 05:18.0
6 (-0) 6 / M-E [8645399] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 40:53.0 01:56.0 06:48.0 01:35.0 03:11.0 02:51.0 04:41.0 02:13.0 06:11.0 06:04.0 05:23.0
7 (-0) 1 / V-E [8629041] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 41:19.0 01:52.0 06:41.0 01:42.0 03:18.0 02:56.0 04:54.0 02:12.0 06:06.0 06:21.0 05:17.0
8 (-0) 7 / M-E [8634295] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 41:49.0 01:59.0 06:46.0 01:40.0 03:21.0 03:03.0 04:43.0 02:14.0 06:05.0 06:22.0 05:36.0
9 (-0) 8 / M-E [8628622] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 41:57.0 01:54.0 06:34.0 01:43.0 03:41.0 03:15.0 04:58.0 02:14.0 05:58.0 06:09.0 05:31.0
10 (-0) 9 / M-E [8645596] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 42:01.0 01:51.0 06:41.0 01:36.0 03:19.0 03:07.0 05:07.0 02:25.0 05:57.0 06:36.0 05:22.0
11 (-0) 10 / M-E [8645592] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 42:05.0 01:56.0 06:44.0 01:42.0 03:30.0 03:01.0 04:39.0 02:16.0 06:06.0 06:37.0 05:34.0
12 (-0) 11 / M-E [8628887] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 43:29.0 01:54.0 06:48.0 01:47.0 03:23.0 03:14.0 05:18.0 02:26.0 06:18.0 06:47.0 05:34.0
13 (-0) 12 / M-E [8641788] Ondřej Zvoníček 1984 CZE CZE 43:43.0 01:56.0 07:02.0 01:48.0 03:26.0 03:04.0 05:10.0 02:28.0 06:27.0 06:43.0 05:39.0
14 (-0) 13 / M-E [8630433] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 44:14.0 01:57.0 06:59.0 01:45.0 03:27.0 03:15.0 04:47.0 02:23.0 06:34.0 07:06.0 06:01.0
15 (-0) 14 / M-E [8634299] Michal Flídr 1979 CZE CZE 44:22.0 02:02.0 06:49.0 01:49.0 03:28.0 03:22.0 05:19.0 02:31.0 06:38.0 06:46.0 05:38.0
16 (-0) 15 / M-E [8630462] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 44:46.0 01:57.0 07:04.0 01:45.0 03:44.0 03:31.0 05:17.0 02:26.0 06:14.0 06:56.0 05:52.0
17 (-0) 16 / M-E [8645394] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 44:58.0 01:55.0 07:07.0 01:48.0 03:53.0 03:19.0 05:01.0 02:41.0 06:25.0 06:55.0 05:54.0
18 (-0) 17 / M-E [8641714] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 45:12.0 01:57.0 07:03.0 01:44.0 03:25.0 03:10.0 05:24.0 02:14.0 07:35.0 06:48.0 05:52.0
19 (-0) 18 / M-E [8630437] Wojciech Walczak 1980 POL CZE 45:27.0 01:57.0 07:05.0 01:49.0 03:52.0 03:27.0 05:19.0 02:37.0 06:31.0 07:09.0 05:41.0
20 (-0) 19 / M-E [8628680] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 45:40.0 02:02.0 07:08.0 01:46.0 03:29.0 03:25.0 05:30.0 02:39.0 06:49.0 07:04.0 05:48.0
21 (-0) 20 / M-E [8634131] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 46:05.0 02:00.0 07:35.0 01:51.0 03:44.0 03:17.0 05:00.0 02:31.0 06:49.0 07:29.0 05:49.0
22 (-0) 2 / V-E [8630407] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 46:07.0 01:59.0 06:52.0 01:50.0 03:46.0 03:44.0 05:41.0 02:31.0 06:23.0 07:38.0 05:43.0
23 (-0) 21 / M-E [8641795] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 46:08.0 02:03.0 07:25.0 01:56.0 03:55.0 03:32.0 05:13.0 02:30.0 06:37.0 07:19.0 05:38.0
24 (-0) 3 / V-E [8634275] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 46:24.0 01:59.0 07:06.0 01:53.0 03:54.0 03:25.0 05:16.0 02:34.0 06:45.0 07:39.0 05:53.0
25 (-0) 22 / M-E [8645581] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 46:25.0 02:05.0 06:56.0 02:02.0 03:56.0 03:37.0 05:27.0 02:38.0 06:37.0 07:16.0 05:51.0
26 (-0) 4 / V-E [8629039] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 46:32.0 02:06.0 07:51.0 01:53.0 03:38.0 03:23.0 05:28.0 02:35.0 06:21.0 07:23.0 05:54.0
27 (-0) 23 / M-E [8630458] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 47:26.0 02:09.0 07:45.0 01:52.0 04:01.0 03:31.0 05:03.0 02:32.0 07:01.0 07:10.0 06:22.0
28 (-0) 24 / M-E [8628897] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 47:31.0 02:07.0 07:32.0 01:54.0 04:00.0 03:28.0 05:32.0 02:44.0 06:41.0 07:35.0 05:58.0
29 (-0) 5 / V-E [8645587] Jindřich Deutsch 1977 CZE shaním sponzora 47:32.0 02:08.0 07:44.0 01:55.0 03:41.0 03:28.0 05:58.0 02:36.0 06:47.0 07:17.0 05:58.0
30 (-0) 25 / M-E [8630421] Ondřej Musil 1986 CZE CZE 47:53.0 01:58.0 07:22.0 01:48.0 03:55.0 03:39.0 05:54.0 02:48.0 06:48.0 07:53.0 05:48.0
31 (-0) 26 / M-E [8628832] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 48:01.0 02:09.0 07:53.0 01:49.0 03:48.0 03:25.0 05:06.0 02:37.0 07:08.0 07:59.0 06:07.0
32 (-0) 27 / M-E [8645308] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 48:12.0 02:04.0 07:51.0 01:58.0 03:59.0 03:40.0 05:16.0 02:35.0 07:04.0 07:38.0 06:07.0
33 (-0) 28 / M-E [8629033] Peťas Kovář 1982 CZE CZE 48:29.0 02:04.0 07:39.0 01:58.0 03:56.0 03:32.0 06:06.0 02:33.0 06:52.0 07:49.0 06:00.0
34 (-0) 29 / M-E [8634039] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 48:34.0 02:19.0 07:48.0 01:47.0 03:45.0 03:45.0 05:39.0 02:34.0 06:55.0 07:24.0 06:38.0
35 (-0) 30 / M-E [8628895] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 48:41.0 02:01.0 07:05.0 01:52.0 04:01.0 03:36.0 05:19.0 02:53.0 08:10.0 07:40.0 06:04.0
36 (-0) 31 / M-E [8645373] Jakub Mužík 1993 CZE CZE 49:06.0 02:06.0 07:30.0 01:58.0 03:46.0 03:32.0 05:32.0 02:42.0 07:10.0 08:41.0 06:09.0
37 (-0) 32 / M-E [8645386] Jan Wala 1995 CZE Diamonddesign.cz 49:11.0 02:05.0 07:57.0 01:52.0 03:59.0 03:45.0 05:42.0 02:39.0 06:38.0 08:23.0 06:11.0
38 (-0) 6 / V-E [8634240] Radek Rozmahel 1974 CZE CZE 49:22.0 02:03.0 07:50.0 02:00.0 04:15.0 03:41.0 06:01.0 02:40.0 06:53.0 07:59.0 06:00.0
39 (-0) 33 / M-E [8634174] Tomáš Klapka 1978 CZE CZE 49:37.0 02:10.0 07:44.0 01:54.0 04:16.0 03:56.0 05:52.0 02:38.0 07:05.0 07:48.0 06:14.0
40 (-0) 34 / M-E [8634229] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 49:49.0 02:07.0 07:46.0 02:09.0 04:16.0 03:33.0 06:00.0 02:45.0 07:05.0 07:43.0 06:25.0
41 (-0) 35 / M-E [8641781] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 49:57.0 02:15.0 08:27.0 02:00.0 03:47.0 03:44.0 05:38.0 02:43.0 07:08.0 07:49.0 06:26.0
42 (-0) 36 / M-E [8634046] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 50:25.0 02:03.0 07:49.0 01:56.0 04:21.0 03:43.0 05:58.0 02:58.0 07:13.0 08:08.0 06:16.0
43 (-0) 37 / M-E [8629013] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 50:59.0 02:09.0 07:57.0 02:01.0 04:00.0 03:50.0 06:00.0 02:42.0 07:23.0 08:11.0 06:46.0
44 (-0) 38 / M-E [8641737] Lukáš Plzák 1990 CZE CZE 52:53.0 02:03.0 08:09.0 01:59.0 04:44.0 04:34.0 06:41.0 02:43.0 06:56.0 08:26.0 06:38.0
45 (-0) 39 / M-E [8634045] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 53:24.0 02:18.0 08:01.0 02:03.0 04:02.0 04:24.0 06:13.0 03:30.0 07:26.0 08:51.0 06:36.0
46 (-0) 40 / M-E [8634203] Václav Strnad 1989 CZE CZE 53:25.0 02:05.0 08:34.0 02:12.0 04:05.0 04:08.0 06:08.0 02:39.0 07:21.0 08:58.0 07:15.0
47 (-0) 7 / V-E [8634202] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 53:27.0 02:13.0 08:19.0 02:08.0 04:09.0 04:04.0 06:44.0 03:06.0 07:56.0 08:20.0 06:28.0
48 (-0) 41 / M-E [8634267] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 53:50.0 02:16.0 08:30.0 02:15.0 04:27.0 04:11.0 06:44.0 03:02.0 07:37.0 08:19.0 06:29.0
49 (-0) 8 / V-E [8641732] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 54:17.0 02:07.0 07:51.0 02:20.0 04:39.0 04:38.0 06:58.0 03:14.0 07:30.0 09:00.0 06:00.0
50 (-0) 42 / M-E [8630470] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 54:48.0 02:23.0 08:56.0 02:02.0 04:20.0 04:02.0 06:09.0 02:55.0 08:07.0 08:38.0 07:16.0
51 (-0) 43 / M-E [8641796] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 55:10.0 02:09.0 08:43.0 02:01.0 04:36.0 04:08.0 06:46.0 02:52.0 07:33.0 09:31.0 06:51.0
52 (-0) 44 / M-E [8641772] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 55:35.0 02:00.0 08:13.0 02:04.0 04:49.0 04:20.0 06:56.0 03:27.0 08:20.0 09:17.0 06:09.0
53 (-0) 45 / M-E [8641802] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 55:36.0 02:06.0 07:51.0 01:56.0 04:08.0 03:23.0 06:01.0 02:30.0 14:38.0 07:24.0 05:39.0
54 (-0) 9 / V-E [8634225] Petr Špora 1964 CZE CZE 56:02.0 02:11.0 08:22.0 02:11.0 04:52.0 04:24.0 06:45.0 03:19.0 08:05.0 09:20.0 06:33.0
55 (-0) 46 / M-E [8641822] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 56:29.0 02:17.0 08:21.0 02:17.0 04:35.0 04:25.0 06:54.0 03:11.0 08:03.0 09:56.0 06:30.0
56 (-0) 1 / Z-E [8628919] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 56:51.0 02:19.0 08:33.0 02:17.0 04:33.0 04:41.0 07:01.0 03:12.0 08:29.0 08:38.0 07:08.0
57 (-0) 47 / M-E [8634243] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 56:56.0 02:12.0 08:32.0 02:01.0 04:41.0 04:42.0 07:47.0 03:04.0 08:16.0 08:45.0 06:56.0
58 (-0) 48 / M-E [8645361] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 56:59.0 02:13.0 08:07.0 02:14.0 04:34.0 04:17.0 06:32.0 03:29.0 09:21.0 09:23.0 06:49.0
59 (-0) 49 / M-E [8628959] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 59:11.0 02:00.0 08:27.0 01:53.0 04:23.0 04:32.0 07:30.0 02:41.0 07:41.0 12:45.0 07:19.0
60 (-0) 2 / Z-E [8641769] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 01:01:22.0 02:13.0 09:08.0 02:28.0 05:19.0 04:20.0 08:13.0 03:19.0 09:14.0 09:59.0 07:09.0
61 (-0) 10 / V-E [8641803] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 01:03:01.0 02:26.0 10:17.0 02:18.0 05:24.0 04:59.0 06:53.0 03:27.0 08:51.0 10:47.0 07:39.0
62 (-0) 11 / V-E [8645337] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 01:03:54.0 02:32.0 09:44.0 02:34.0 05:30.0 04:51.0 08:26.0 03:55.0 09:00.0 09:52.0 07:30.0
63 (-0) 50 / M-E [8634207] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 01:04:37.0 02:17.0 09:04.0 02:31.0 05:31.0 05:09.0 08:01.0 03:37.0 08:59.0 11:59.0 07:29.0
64 (-0) 51 / M-E [8628629] Ondřej Karbus 1987 CZE CZE 01:10:05.0 02:34.0 10:25.0 02:33.0 05:43.0 05:21.0 08:31.0 03:40.0 09:47.0 10:53.0 10:38.0
65 (-0) 12 / V-E [8629044] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 01:13:16.0 02:17.0 09:45.0 02:12.0 05:24.0 04:10.0 06:19.0 03:08.0 11:54.0 10:46.0 17:21.0
66 (-0) 13 / V-E [8634018] Wojciech Glab 1971 POL CZE 01:20:29.0 02:26.0 11:20.0 02:58.0 06:59.0 06:14.0 09:45.0 04:15.0 11:07.0 15:34.0 09:51.0
67 (-0) 52 / M-E [8645349] Marek Němec 1990 CZE CZE 01:22:56.0 02:32.0 10:53.0 02:27.0 04:40.0 09:53.0 10:49.0 04:14.0 11:52.0 15:28.0 10:08.0
68 (-4) 53 / M-E [8634292] Martin Stenstrup Mikkelsen 1979 DNK Team BCS Cycles Denmark 24:02.0 02:06.0 07:22.0 01:46.0 03:32.0 03:26.0 05:50.0
69 (-6) 54 / M-E [8629017] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 18:19.0 02:02.0 07:51.0 01:57.0 06:29.0

result list Half Race

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9lap#10
1 1 / M [408] Daniel Polman 1979 CZE lidé and HORY 03:34:09.15
2 2 / M [407] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 03:42:27.08 08:17.93
3 3 / M [409] Lukáš Pospíšil 1998 CZE redpoint eleven team 04:01:16.13 27:06.98
4 4 / M [410] Jakub Boček 1987 CZE NOVATOP LAPIERRE 04:11:47.64 37:38.49
5 5 / M [423] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 04:21:18.34 47:09.19
6 6 / M [422] Milan Pasker 1992 CZE Žďár nad Metují 04:21:20.13 47:10.98
7 7 / M [68] Tomáš Lučan 1974 CZE ISF Sumava 04:39:35.87 01:05:26.72
8 8 / M [47] Jaroslav Hrabík 1976 CZE Rapid Plzeň 04:40:08.53 01:05:59.38
9 1 / Z [416] Vendula Kelbichová 1986 CZE hasiči Jirkov 04:45:53.34 01:11:44.19
10 2 / Z [605] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 04:46:13.68 01:12:04.53
11 9 / M [420] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 04:47:46.2 01:13:37.05
12 10 / M [417] Jiří Kromer 1972 CZE Brno 04:49:46.93 01:15:37.78
13 11 / M [421] Robert Mückl 1974 GER Team Sepp´s Radlstol 04:58:04.96 01:23:55.81
14 3 / Z [425] Doris Thoma 1977 GER Team Sepps Radlstol 04:58:05.42 01:23:56.27
15 12 / M [73] Chris Maund 1967 USA Encinitas 05:01:51.7 01:27:42.55
16 13 / M [426] Vladimír Waltera 1981 CZE Team Bike Perštejn 05:04:20.06 01:30:10.91
17 14 / M [412] Jan Francu 1983 CZE Brno 05:06:44.76 01:32:35.61
18 4 / Z [427] Veronika Zavadil 1983 CZE Team Bike Perštejn 05:08:14.97 01:34:05.82
19 1 / Muži [509] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 05:16:09.05 01:41:59.9
20 15 / M [418] Petr Krumlovský 1974 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:28:53.85 01:54:44.7
21 16 / M [419] Jakub Linhart 1977 CZE Stárkov 05:45:12.24 02:11:03.09
22 2 / Muži [503] Boris Gottstein 1971 GER 26 aint dead 05:56:05.4 02:21:56.25
23 17 / M [84] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Wide bike Lbc 06:06:04.42 02:31:55.27
24 3 / Muži [511] Tomáš Láska 1985 CZE Praha 5 06:10:45.53 02:36:36.38
25 18 / M [411] Michal Fichtner 1983 CZE Continental BDY 06:38:39.52 03:04:30.37
26 19 / M [415] Vlastimil Hendrych 1972 CZE Team Bike Perštejn 06:41:50.31 03:07:41.16
27 1 / Ženy [501] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 06:47:33.53 03:13:24.38
28 5 / Z [424] martina škochová 1988 CZE Rumové pralinky 06:51:36.84 03:17:27.69
29 2 / Ženy [315] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 06:59:15.8 03:25:06.65
30 4 / Muži [320] Niko De Meeter 1982 BEL Erembodegem 07:26:44.06 03:52:34.91
30 4 / Muži [321] Ivo De Meeter 1958 BEL Asse 07:26:44.06 03:52:34.91
32 3 / Ženy [510] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 07:30:37.11 03:56:27.96
33 20 / M [414] Milan Háva 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:43:17.76 04:09:08.61
34 6 / Muži [506] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 07:44:26.63 04:10:17.48
35 7 / Muži [502] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:46:00.74 04:11:51.59
36 21 / M [413] Jürgen Hamann 1953 GER Team BCS Cycles Denmark 07:49:11.63 04:15:02.48
37 8 / Muži [504] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:54:54.97 04:20:45.82
38 9 / Muži [507] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 08:01:13.85 04:27:04.7
39 4 / Ženy [508] Eliška Reisnerová 1983 CZE Praha 09:37:17.33 06:03:08.18

result list Junior

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9lap#10
1 1 / Junior [403] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 03:34:41.53
2 2 / Junior [428] TOMÁŠ COUFAL 2001 CZE Apache Loko Trutnov 03:45:11.36 10:29.83
3 3 / Junior [405] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 03:49:40.28 14:58.75
4 4 / Junior [406] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 03:49:58.25 15:16.72
5 5 / Junior [404] Jan Skrbek 2002 CZE BIKEBROTHERS.CZ 04:09:15.77 34:34.24
6 6 / Junior [402] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 04:17:32.81 42:51.28
7 1 / Juniorky [401] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 06:17:02.18 02:42:20.65

result list Enduro Half Race

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9lap#10
1 (-3) 1 / Muži [8634154] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 33:09.0 02:00.0 06:37.0 01:45.0 03:34.0 06:39.0 06:53.0 05:41.0
2 (-3) 2 / Muži [8641800] Tomáš Láska 1985 CZE CZE 35:58.0 02:04.0 07:25.0 01:54.0 04:12.0 07:01.0 07:28.0 05:54.0
3 (-3) 3 / Muži [8641799] Boris Gottstein 1971 GER 26" aint dead 36:23.0 02:05.0 07:32.0 01:53.0 03:57.0 06:53.0 07:41.0 06:22.0
4 (-3) 4 / Muži [8634124] Niko De Meeter 1982 BEL CZE 37:50.0 02:12.0 07:59.0 02:03.0 03:55.0 07:20.0 08:11.0 06:10.0
5 (-3) 5 / Muži [8645580] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 38:23.0 02:15.0 07:34.0 02:04.0 04:20.0 07:17.0 08:38.0 06:15.0
6 (-3) 1 / Ženy [8636961] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 40:49.0 02:17.0 08:33.0 02:10.0 04:35.0 07:45.0 08:45.0 06:44.0
7 (-3) 2 / Ženy [8641754] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 42:51.0 02:07.0 08:38.0 02:23.0 04:54.0 08:28.0 09:35.0 06:46.0
8 (-3) 6 / Muži [8630496] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 43:25.0 02:20.0 09:21.0 02:18.0 04:51.0 07:45.0 09:57.0 06:53.0
9 (-3) 7 / Muži [8628923] Ivo De Meeter 1958 BEL CZE 44:21.0 02:30.0 08:36.0 02:22.0 05:32.0 08:44.0 09:30.0 07:07.0
10 (-3) 8 / Muži [8641806] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 44:37.0 02:22.0 09:09.0 02:13.0 05:17.0 08:14.0 09:25.0 07:57.0
11 (-3) 3 / Ženy [8641709] Eliška Reisnerová 1983 CZE CZE 48:58.0 02:17.0 10:34.0 02:17.0 05:32.0 09:14.0 11:05.0 07:59.0
12 (-3) 4 / Ženy [8641703] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 54:14.0 02:35.0 11:09.0 02:38.0 06:44.0 09:45.0 13:07.0 08:16.0
13 (-4) 9 / Muži [8634056] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 41:38.0 02:41.0 09:29.0 03:04.0 06:10.0 11:52.0 08:22.0

result list Team Relay Extreme Race

start ~ 09:05:00

result list KIDS Odrazedla

start ~ 17:38:32

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9lap#10
1 1 / holky [711] Sára Polmanová 2013 CZE lidé and HORY Duratec 00:18.45
2 2 / holky [702] Zora Doubková 2013 CZE Čistý Sport 00:20.97 00:02.52
3 1 / kluci [708] Albert Matějů 2015 CZE TJ Baník Meziboří 00:25.1 00:06.65
4 2 / kluci [706] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:25.6 00:07.15
5 3 / kluci [701] Michal Čada 2015 CZE redpoint eleven team 00:29.83 00:11.38
6 4 / kluci [707] Jaromír Kolaja 2015 CZE MTB Trilogy 00:35.45 00:17.0
7 5 / kluci [709] Liam Stenstrup Mikkelsen 2014 DNK Team BCS Cycles Denmark 00:38.09 00:19.64
8 6 / kluci [704] Matěj Kobera 2015 CZE Kráľovský Maratón 00:40.94 00:22.49
9 3 / holky [739] Eliška Žiláková 2015 CZE Pitrs bikes 00:42.75 00:24.3
10 7 / kluci [710] Ondřej Plný 2015 CZE Teplice nad Metují 00:53.39 00:34.94

result list KIDS 0-5 kola

start ~ 17:45:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9lap#10
1 1 / kluci [714] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax 02:06.48
2 2 / kluci [713] Marek Kugler 2013 CZE Praha 4 02:30.71 00:24.23
3 3 / kluci [741] Mikeš Krump 2013 CZE Dobřichovice 02:32.9 00:26.42
4 1 / holky [712] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:46.07 00:39.59
5 2 / holky [705] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton 03:06.83 01:00.35
6 4 / kluci [721] Matyáš Nouzák 2012 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 03:28.36 01:21.88
7 5 / kluci [737] Julius Vogel 2013 CZE Berlín 41:10.19 39:03.71

result list KIDS 6-7

start ~ 17:53:45

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9lap#10
1 1 / kluci [722] Jakub Říhánek 2011 CZE Zruč-Senec 02:19.29
2 2 / kluci [719] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 02:27.03 00:07.74
3 3 / kluci [716] Jáchym Doubek 2011 CZE Čistý Sport 02:36.58 00:17.29
4 4 / kluci [717] Alex Hruška 2011 CZE Týn nad Vltavou 02:47.8 00:28.51
5 1 / holky [723] Tereza Říhánková 2011 CZE Zruč-Senec 02:52.39 00:33.1
6 5 / kluci [715] Mats De Meeter 2010 BEL Erembodegem 02:55.5 00:36.21
7 6 / kluci [720] Adam Kugler 2011 CZE Praha 4 04:34.27 02:14.98
8 2 / holky [738] Amira Vogel 2011 CZE Berlín 04:53.01 02:33.72
9 3 / holky [718] Alžběta Hrušková 2011 CZE Týn nad Vltavou 05:32.32 03:13.03
10 4 / holky [740] Laura Vaníčková 2011 CZE Praha 05:51.08 03:31.79

result list KIDS 8-10

start ~ 18:03:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [734] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 04:05.24 02:00.09
2 2 / kluci [733] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 04:07.87 00:02.63 02:07.02
3 1 / holky [725] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:02.99 00:57.75 02:37.07
4 3 / kluci [728] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 05:23.95 01:18.71 02:42.78
5 2 / holky [726] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY 05:33.58 01:28.34 02:51.06
6 3 / holky [724] Fien De Meeter 2008 BEL Keppestraat 08:25.15 04:19.91 04:09.81

result list KIDS 11-12

start ~ 18:13:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [731] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:16.85 02:29.11 04:45.81
2 2 / kluci [732] Petr Šimůnek 2006 CZE Ski klub Jablonec 09:11.81 01:54.96 03:01.29 06:12.53
3 3 / kluci [730] Dominik Novák 2005 CZE Team Bike Perštejn 09:16.54 01:59.69 03:26.2 06:27.15

result list KIDS 13-14

start ~ 18:13:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [735] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:12.33 02:28.45 04:50.93