Nova Cup Gočárovy schody, závod horských kol

2017-09-28 Hradec Králové 

announcement

registration

start list

results

Předškoláci - odrážedla total: 18, men : 9, women: 9, Předškoláci: 9, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 9, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Predskolaci - kola total: 19, men : 13, women: 6, Předškoláci: 13, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 6, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 1 total: 28, men : 18, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 18, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 7, Minižákyně 2: 3, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 2 total: 33, men : 21, women: 12, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 21, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 12, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Mladsi zaci total: 35, men : 25, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 25, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 10 [html] [pdf]
Nova jízda 25min a 1okruh total: 51, men : 48, women: 3, Muži: 48, Ženy: 3 [html] [pdf]
Elita 50min a 1okruh total: 25, men : 20, women: 5, Muži: 20, Ženy: 5 [html] [pdf]

result list Minizaci 2

start ~ 15:16:42

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Minižáci 2 [240] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 05:13.79
2 2 / Minižáci 2 [212] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior Team 05:31.59 00:17.8
3 3 / Minižáci 2 [227] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:33.77 00:19.98
4 4 / Minižáci 2 [218] Vít Lisý 2008 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 05:34.0 00:20.21
5 5 / Minižáci 2 [6540] Petr Kindl 2008 CZE Černošice 05:36.16 00:22.37
6 6 / Minižáci 2 [256] Tomáš Kudrna 2009 CZE Liberec 05:51.68 00:37.89
7 7 / Minižáci 2 [254] Jan Pešl 2009 CZE Kolokroužek Zlín 05:57.17 00:43.38
8 8 / Minižáci 2 [283] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 06:21.09 01:07.3
9 9 / Minižáci 2 [6423] Pavel Nosek 2008 CZE Mitas Bike Tyres 06:28.44 01:14.65
10 10 / Minižáci 2 [242] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 06:39.45 01:25.66
11 11 / Minižáci 2 [246] Tomáš Macháček 2008 CZE Hradec králové 06:43.78 01:29.99
12 12 / Minižáci 2 [224] Petr Vařejčka 2008 CZE Hlinsko 06:47.11 01:33.32
13 13 / Minižáci 2 [6425] Tomáš Cihelka 2008 CZE Hradec Králové 06:55.16 01:41.37
14 14 / Minižáci 2 [251] Tadeáš Dědek 2009 CZE Praskačka 07:06.98 01:53.19
15 15 / Minižáci 2 [6534] Matyáš Machaň 2009 CZE Hradec Králové 07:17.89 02:04.1
16 16 / Minižáci 2 [266] Jan Tomek 2008 CZE Hradec Králové 07:23.62 02:09.83
17 17 / Minižáci 2 [6542] Stanislav Coufal 2008 CZE Hradec Králové 07:39.73 02:25.94
18 18 / Minižáci 2 [234] Rothbauerová Karolína 2009 CZE Biketime Bulls Písek 08:01.33 02:47.54
19 19 / Minižáci 2 [6546] Patrik Martinec 2009 CZE Hradec Králové 10:26.6 05:12.81
DNS / Minižáci 2 [6447] Tobiáš Ferdinand Nohejl 2009 CZE Beany Team
DNS / Minižáci 2 [204] David Dobrusky 2008 CZE Ustí nad Orlicí