Nova Cup Gočárovy schody, závod horských kol

28.09.2017 Hradec Králové 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci - odrážedla celkem: 18, muži : 9, ženy: 9, Předškoláci: 9, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 9, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Predskolaci - kola celkem: 19, muži : 13, ženy: 6, Předškoláci: 13, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 6, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 1 celkem: 28, muži : 18, ženy: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 18, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 7, Minižákyně 2: 3, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 2 celkem: 33, muži : 21, ženy: 12, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 21, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 12, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Mladsi zaci celkem: 35, muži : 25, ženy: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 25, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 10 [html] [pdf]
Nova jízda 25min a 1okruh celkem: 51, muži : 48, ženy: 3, Muži: 48, Ženy: 3 [html] [pdf]
Elita 50min a 1okruh celkem: 25, muži : 20, ženy: 5, Muži: 20, Ženy: 5 [html] [pdf]

výsledková listina Minizaci 2

start ~ 15:16:42

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Minižáci 2 [240] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 05:13.79
2 2 / Minižáci 2 [212] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior Team 05:31.59 00:17.8
3 3 / Minižáci 2 [227] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:33.77 00:19.98
4 4 / Minižáci 2 [218] Vít Lisý 2008 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 05:34.0 00:20.21
5 5 / Minižáci 2 [6540] Petr Kindl 2008 CZE Černošice 05:36.16 00:22.37
6 6 / Minižáci 2 [256] Tomáš Kudrna 2009 CZE Liberec 05:51.68 00:37.89
7 7 / Minižáci 2 [254] Jan Pešl 2009 CZE Kolokroužek Zlín 05:57.17 00:43.38
8 1 / Minižákyně 2 [6528] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 06:18.53 01:04.74
9 8 / Minižáci 2 [283] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 06:21.09 01:07.3
10 9 / Minižáci 2 [6423] Pavel Nosek 2008 CZE Mitas Bike Tyres 06:28.44 01:14.65
11 10 / Minižáci 2 [242] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 06:39.45 01:25.66
12 11 / Minižáci 2 [246] Tomáš Macháček 2008 CZE Hradec králové 06:43.78 01:29.99
13 12 / Minižáci 2 [224] Petr Vařejčka 2008 CZE Hlinsko 06:47.11 01:33.32
14 2 / Minižákyně 2 [6354] Ema Jiraskova 2009 CZE mitas team 06:50.84 01:37.05
15 3 / Minižákyně 2 [217] Nicol Jelínková 2008 CZE EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín 06:52.08 01:38.29
16 13 / Minižáci 2 [6425] Tomáš Cihelka 2008 CZE Hradec Králové 06:55.16 01:41.37
17 14 / Minižáci 2 [251] Tadeáš Dědek 2009 CZE Praskačka 07:06.98 01:53.19
18 4 / Minižákyně 2 [6445] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache LOKO Trutnov 07:12.36 01:58.57
19 5 / Minižákyně 2 [6438] Barbora Mitvalská 2009 CZE UNIKOVO MTB TEAM 07:15.98 02:02.19
20 15 / Minižáci 2 [6534] Matyáš Machaň 2009 CZE Hradec Králové 07:17.89 02:04.1
21 6 / Minižákyně 2 [285] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 07:18.14 02:04.35
22 7 / Minižákyně 2 [235] Adéla Dušková 2008 CZE Biketime Bulls Písek 07:20.56 02:06.77
23 8 / Minižákyně 2 [209] Emílie Jarošová 2009 CZE BB Racing 07:22.1 02:08.31
24 16 / Minižáci 2 [266] Jan Tomek 2008 CZE Hradec Králové 07:23.62 02:09.83
25 17 / Minižáci 2 [6542] Stanislav Coufal 2008 CZE Hradec Králové 07:39.73 02:25.94
26 9 / Minižákyně 2 [6531] VERA NOVOSADOVÁ 2009 CZE GHOST team 07:59.0 02:45.21
27 18 / Minižáci 2 [234] Rothbauerová Karolína 2009 CZE Biketime Bulls Písek 08:01.33 02:47.54
28 10 / Minižákyně 2 [206] Kateřina Hašková 2009 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 08:04.0 02:50.21
29 11 / Minižákyně 2 [243] Barbora Chaloupková 2008 CZE GHOST junior Team 08:12.4 02:58.61
30 12 / Minižákyně 2 [6448] Eliška Žofie Nohejlová 2009 CZE Beany Team 08:22.48 03:08.69
31 19 / Minižáci 2 [6546] Patrik Martinec 2009 CZE Hradec Králové 10:26.6 05:12.81
DNS / Minižáci 2 [6447] Tobiáš Ferdinand Nohejl 2009 CZE Beany Team
DNS / Minižáci 2 [204] David Dobrusky 2008 CZE Ustí nad Orlicí