mtb

výsledky

Nova Cup Gočárovy schody, závod horských kol

28.09.2017 Hradec Králové 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci - odrážedla celkem: 18, muži : 9, ženy: 9, Předškoláci: 9, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 9, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
Predskolaci - kola celkem: 19, muži : 13, ženy: 6, Předškoláci: 13, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 6, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
Minizaci 1 celkem: 28, muži : 18, ženy: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 18, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 7, Minižákyně 2: 3, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
Minizaci 2 celkem: 33, muži : 21, ženy: 12, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 21, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 12, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
Mladsi zaci celkem: 35, muži : 25, ženy: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 25, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 10 [html] [pdf] [csv]
Nova jízda 25min a 1okruh celkem: 51, muži : 48, ženy: 3, Muži: 48, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
Elita 50min a 1okruh celkem: 25, muži : 20, ženy: 5, Muži: 20, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Předškoláci - odrážedla

start ~ 14:39:26

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11
1 1 / Předškolačky [201] Deniska Dobruská 2013 CZE Ustí nad Orlicí 00:26.31
2 1 / Předškoláci [6543] Šimon Jurejs 2013 CZE Liberec 00:30.36 00:04.05
3 2 / Předškoláci [6449] Vojtěch Kotyza 2013 CZE Hradec Králové 00:30.92 00:04.61
4 2 / Předškolačky [244] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 00:31.65 00:05.34
5 3 / Předškoláci [261] Kryštof Gamba 2013 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 00:33.01 00:06.7
6 3 / Předškolačky [223] Emma Semerádová 2015 CZE Řevnice 00:33.96 00:07.65
7 4 / Předškolačky [6353] Karolína Ježková 2013 CZE CykloNovinky.cz 00:35.36 00:09.05
8 5 / Předškolačky [203] Alžběta Chvojková 2013 CZE GHOST junior Team 00:35.46 00:09.15
9 4 / Předškoláci [6440] Lukáš Rérych 2015 CZE Hradec Králové 00:38.18 00:11.87
10 5 / Předškoláci [6433] Jiří Stárek 2014 CZE Hradec Králové 00:38.44 00:12.13
11 6 / Předškoláci [6441] Lucas Sulzbacher 2014 CZE GIANT Pitrs bikes 00:48.54 00:22.23
12 6 / Předškolačky [280] Kristýna Houfová 2014 CZE Řečany nad Labem 00:50.41 00:24.1
13 7 / Předškoláci [6532] Antonín Bezouška 2014 CZE Sportstyl 00:51.11 00:24.8
14 8 / Předškoláci [258] Matěj Stříbrný 2014 CZE Libřice 00:54.37 00:28.06
15 7 / Předškolačky [239] Tereza Šebestová 2015 CZE Libřice 43 00:55.99 00:29.68
16 8 / Předškolačky [257] Barbora Pešková 2014 CZE veloservis pešek 00:58.87 00:32.56
17 9 / Předškolačky [202] Karolína Dundová 2015 CZE Sport-zone 01:36.67 01:10.36
18 9 / Předškoláci [6533] Matyáš Švestka 2016 CZE CykloNovinky.cz 01:57.41 01:31.1

výsledková listina Predskolaci - kola

start ~ 14:47:40

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Předškoláci [214] Marek Semerád 2012 CZE Sram Mitas Trek team 02:15.69 01:32.13
2 2 / Předškoláci [255] Matyáš Kudrna 2012 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:56.46 00:40.77 01:56.33
3 1 / Předškolačky [238] Lucie Zajačiková 2012 CZE Horní Jelení 02:58.2 00:42.51 02:05.54
4 2 / Předškolačky [6444] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:01.0 00:45.31 02:05.13
5 3 / Předškoláci [6446] Petr Marek Moravík 2012 CZE trimola 03:07.44 00:51.75 02:05.45
6 4 / Předškoláci [274] Sebastian Hrbek 2012 CZE Hradec Králové 03:21.03 01:05.34 02:18.24
7 5 / Předškoláci [247] jakub Macháček 2012 CZE Hradec králové 03:21.61 01:05.92 02:10.64
8 3 / Předškolačky [6434] Editka Dúcká 2013 CZE Školka Prasek 03:49.19 01:33.5 02:24.22
9 6 / Předškoláci [6450] Jáchym Bartoš 2012 CZE Hradec Králové 03:49.78 01:34.09 02:34.78
10 7 / Předškoláci [6544] Šimon Jurejs 2013 CZE Liberec 03:55.02 01:39.33 02:28.57
11 8 / Předškoláci [6530] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team 03:55.2 01:39.51 02:35.31
12 9 / Předškoláci [6537] Vojtík Kraus 2013 CZE SC Jičín 04:08.14 01:52.45 02:44.25
13 10 / Předškoláci [272] David Hrichs 2012 CZE Hradec Králové 04:41.23 02:25.54 03:01.82
14 4 / Předškolačky [6437] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 04:41.54 02:25.85 03:03.76
15 11 / Předškoláci [6549] Matýsek Husák 2012 CZE MTBO Hradec Králové 04:44.29 02:28.6 03:04.27
16 5 / Předškolačky [6453] Eliška Šubrtová 2012 CZE Hradec Králové 04:50.98 02:35.29 03:02.6
17 12 / Předškoláci [6452] Daniel Mates 2013 CZE Čerperka 04:56.07 02:40.38 03:10.45
18 6 / Předškolačky [279] Ema Pazderová 2014 CZE Vyšehněvice 06:44.48 04:28.79 04:46.48
19 13 / Předškoláci [225] Tomáš Markl 2012 CZE Dvůr Králové nad Labem 07:05.03 04:49.34 04:53.98

výsledková listina Minizaci 1

start ~ 15:01:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Minižáci 1 [216] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť 02:40.16 02:00.55
2 2 / Minižáci 1 [228] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 02:40.96 00:00.8 02:02.69
3 3 / Minižáci 1 [253] Vojtěch Hýžďal 2010 CZE KOLOKROUŽEK Zlín 03:07.08 00:26.92 02:19.46
4 4 / Minižáci 1 [221] Sebastian Pňovský 2011 CZE Praha 03:12.47 00:32.31 02:26.82
5 5 / Minižáci 1 [205] Filip Gamba 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 03:13.18 00:33.02 02:27.23
6 6 / Minižáci 1 [230] Ondřej Ducký 2010 CZE Kobylice 03:16.4 00:36.24 02:29.46
7 7 / Minižáci 1 [259] Štěpán Bondy 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 03:17.88 00:37.72 02:09.17
8 1 / Minižákyně 1 [6435] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 03:21.78 00:41.62 02:33.43
9 2 / Minižákyně 1 [6436] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 03:27.42 00:47.26 02:37.68
10 3 / Minižákyně 1 [237] Eliška Zajačiková 2010 CZE Horní Jelení 03:32.0 00:51.84 02:39.97
11 8 / Minižáci 1 [210] Vojtěch Kočí 2010 CZE Čáslav 03:32.87 00:52.71 02:41.63
12 9 / Minižáci 1 [6529] Vojta Krátký 2011 CZE Horní Ředice 03:55.23 01:15.07 02:49.84
13 10 / Minižáci 1 [6442] Radek Chlíbek 2010 CZE Hradec Králové 03:56.34 01:16.18 02:56.7
14 11 / Minižáci 1 [6536] Jan Kraus 2010 CZE SC Jičín 04:05.07 01:24.91 03:01.85
15 12 / Minižáci 1 [6443] Jan Valenta 2010 CZE Hradec Králové 04:10.39 01:30.23 03:09.14
16 13 / Minižáci 1 [262] Šimon Janeš 2010 CZE Pardubice 04:10.96 01:30.8 02:52.59
17 14 / Minižáci 1 [6424] Lukáš Nosek 2011 CZE Mitas Bike Tyres 04:19.84 01:39.68 03:09.66
18 15 / Minižáci 1 [264] MARIÁN HOŠEK 2010 CZE team Speciality 04:27.3 01:47.14 03:16.47
19 4 / Minižákyně 1 [248] Lucie Macháčková 2011 CZE Hradec Králové 04:27.62 01:47.46 03:14.78
20 16 / Minižáci 1 [6547] Josef Bred 2011 CZE Hořice 04:51.6 02:11.44 03:35.24
21 17 / Minižáci 1 [270] Matěj Hanuš 2010 CZE Miletín 04:53.64 02:13.48 03:35.27
22 5 / Minižákyně 1 [265] Agáta Tomková 2011 CZE Cyklo extra sport Ćeské Budějovice 04:58.69 02:18.53 03:34.89
23 1 / Minižákyně 2 [6535] Ema Dundová 2009 CZE Sport-zone 05:01.39 02:21.23 03:32.81
24 18 / Minižáci 1 [6451] Patrik Mates 2011 CZE Čerperka 05:02.6 02:22.44 03:41.42
25 6 / Minižákyně 1 [245] Barbora Lázničková 2011 CZE GHOST JUNIOR TEAM 05:32.29 02:52.13 03:47.93
26 7 / Minižákyně 1 [282] Tereza Houfová 2010 CZE Řečany nad Labem 05:50.4 03:10.24 04:21.12
27 2 / Minižákyně 2 [250] Tereza Lukášková 2009 CZE Hradec Králové 05:54.8 03:14.64 04:20.01
28 3 / Minižákyně 2 [271] Kristýna Hirschová 2008 CZE Hradec Králové 06:03.45 03:23.29 04:26.97

výsledková listina Minizaci 2

start ~ 15:16:42

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Minižáci 2 [240] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 05:13.79 01:55.57 02:34.66 04:36.95
2 2 / Minižáci 2 [212] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior Team 05:31.59 00:17.8 02:02.71 02:46.79 04:52.21
3 3 / Minižáci 2 [227] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:33.77 00:19.98 02:06.58 02:49.96 05:34.52
4 4 / Minižáci 2 [218] Vít Lisý 2008 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 05:34.0 00:20.21 01:56.79 02:48.59 04:52.22
5 5 / Minižáci 2 [6540] Petr Kindl 2008 CZE Černošice 05:36.16 00:22.37 02:03.95 02:51.39 04:55.72
6 6 / Minižáci 2 [256] Tomáš Kudrna 2009 CZE Liberec 05:51.68 00:37.89 02:11.57 02:53.73 05:11.51
7 7 / Minižáci 2 [254] Jan Pešl 2009 CZE Kolokroužek Zlín 05:57.17 00:43.38 02:14.13 03:00.71 05:12.73
8 1 / Minižákyně 2 [6528] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 06:18.53 01:04.74 02:37.76 03:31.92 05:35.55
9 8 / Minižáci 2 [283] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 06:21.09 01:07.3 02:18.31 03:11.13 05:30.49
10 9 / Minižáci 2 [6423] Pavel Nosek 2008 CZE Mitas Bike Tyres 06:28.44 01:14.65 02:29.54 03:24.45 05:38.34
11 10 / Minižáci 2 [242] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 06:39.45 01:25.66 02:29.03 03:35.14 05:55.46
12 11 / Minižáci 2 [246] Tomáš Macháček 2008 CZE Hradec králové 06:43.78 01:29.99 02:30.27 03:34.48 05:56.23
13 12 / Minižáci 2 [224] Petr Vařejčka 2008 CZE Hlinsko 06:47.11 01:33.32 02:28.29 03:29.41 05:55.83
14 2 / Minižákyně 2 [6354] Ema Jiraskova 2009 CZE mitas team 06:50.84 01:37.05 02:55.44 03:41.56 06:04.87
15 3 / Minižákyně 2 [217] Nicol Jelínková 2008 CZE EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín 06:52.08 01:38.29 03:06.71 03:52.61 06:05.53
16 13 / Minižáci 2 [6425] Tomáš Cihelka 2008 CZE Hradec Králové 06:55.16 01:41.37 02:31.52 03:32.35 06:01.31
17 14 / Minižáci 2 [251] Tadeáš Dědek 2009 CZE Praskačka 07:06.98 01:53.19 02:28.29 03:28.13 06:08.33
18 4 / Minižákyně 2 [6445] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache LOKO Trutnov 07:12.36 01:58.57 02:56.19 03:52.04 06:11.0
19 5 / Minižákyně 2 [6438] Barbora Mitvalská 2009 CZE UNIKOVO MTB TEAM 07:15.98 02:02.19 02:55.03 03:50.48 06:18.52
20 15 / Minižáci 2 [6534] Matyáš Machaň 2009 CZE Hradec Králové 07:17.89 02:04.1 02:36.34 03:36.38 06:13.62
21 6 / Minižákyně 2 [285] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 07:18.14 02:04.35 03:08.73 04:02.8 06:25.03
22 7 / Minižákyně 2 [235] Adéla Dušková 2008 CZE Biketime Bulls Písek 07:20.56 02:06.77 03:14.44 04:00.77 06:20.75
23 8 / Minižákyně 2 [209] Emílie Jarošová 2009 CZE BB Racing 07:22.1 02:08.31 03:05.6 03:54.57 06:19.78
24 16 / Minižáci 2 [266] Jan Tomek 2008 CZE Hradec Králové 07:23.62 02:09.83 02:38.73 03:39.42 06:20.73
25 17 / Minižáci 2 [6542] Stanislav Coufal 2008 CZE Hradec Králové 07:39.73 02:25.94 02:37.92 03:47.47 06:31.93
26 9 / Minižákyně 2 [6531] VERA NOVOSADOVÁ 2009 CZE GHOST team 07:59.0 02:45.21 03:22.51 04:31.06 06:57.59
27 18 / Minižáci 2 [234] Rothbauerová Karolína 2009 CZE Biketime Bulls Písek 08:01.33 02:47.54 00:30.04 07:16.46 08:04.33
28 10 / Minižákyně 2 [206] Kateřina Hašková 2009 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 08:04.0 02:50.21 03:20.92 04:29.04 07:05.22
29 11 / Minižákyně 2 [243] Barbora Chaloupková 2008 CZE GHOST junior Team 08:12.4 02:58.61 03:13.53 04:23.52 07:03.21
30 12 / Minižákyně 2 [6448] Eliška Žofie Nohejlová 2009 CZE Beany Team 08:22.48 03:08.69 03:23.81 04:32.5 07:18.19
31 19 / Minižáci 2 [6546] Patrik Martinec 2009 CZE Hradec Králové 10:26.6 05:12.81 03:14.23 04:32.72 08:55.42
DNS / Minižáci 2 [6447] Tobiáš Ferdinand Nohejl 2009 CZE Beany Team 11:05.33 11:47.96 13:38.08
DNS / Minižáci 2 [204] David Dobrusky 2008 CZE Ustí nad Orlicí

výsledková listina Mladsi zaci

start ~ 16:26:33

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Mladší žáci [6527] Dan Rubeš 2005 CZE Bike 2000 07:14.0 01:50.27 02:27.32 04:14.66 04:52.52 07:16.12
2 2 / Mladší žáci [6430] Adam Hošek 2006 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 07:16.0 00:02.0 01:49.92 04:14.06 06:39.19 07:14.87 45:39.18
3 3 / Mladší žáci [6439] Jakub Pivnička 2005 CZE Giant Pitrs bikes 07:28.0 00:14.0 01:57.58 02:34.71 04:24.04 04:59.53 06:52.44
4 4 / Mladší žáci [219] Marek Nechuta 2007 CZE Bike Freaks Holice 07:37.0 00:23.0 01:55.29 02:32.17 04:25.49 05:03.73 07:01.81
5 5 / Mladší žáci [241] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 07:48.0 00:34.0 01:57.84 02:38.08 04:34.28 05:10.88 07:08.26
6 6 / Mladší žáci [215] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 07:58.72 00:44.72 01:55.93 02:37.02 04:37.79 05:16.91 07:18.24
7 7 / Mladší žáci [236] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Kralove 08:06.35 00:52.35 01:58.56 02:46.45 04:47.52 05:25.89 07:28.51
8 8 / Mladší žáci [208] Nikola Jaroš 2007 CZE BB Racing 08:10.68 00:56.68 01:56.89 02:47.71 04:48.7 05:32.64 07:31.45
9 9 / Mladší žáci [207] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST junior Team 08:12.63 00:58.63 01:55.08 02:32.16 04:43.06 05:21.0 07:31.31
10 10 / Mladší žáci [232] Jaroslav Hronek 2007 CZE Biketime Bulls Písek 08:13.0 00:59.0 02:00.88 02:47.87 04:49.82 05:33.46 07:32.54
11 11 / Mladší žáci [6538] Jan Hojda 2007 CZE Hořiněves 08:16.7 01:02.7 02:51.58 04:00.72 07:03.34 08:13.84 39:31.15
12 12 / Mladší žáci [252] Vít Hýžďal 2005 CZE KOLOKROUŽEK Zlín 08:23.74 01:09.74 02:04.76 02:49.25 04:55.81 05:37.33 07:42.96
13 13 / Mladší žáci [6426] Daniel Neuman 2006 CZE Expres cz scott team Kolin 08:25.87 01:11.87 02:04.38 02:44.46 04:54.24 05:33.39 07:45.69
14 14 / Mladší žáci [231] Patrik Ilšner 2007 CZE Náchod 08:27.85 01:13.85 02:06.1 02:59.4 05:00.47 05:45.35 07:46.72
15 15 / Mladší žáci [222] Jan Všetička 2007 CZE Kounov 08:31.71 01:17.71 02:14.1 02:56.64 05:00.38 05:42.18 07:45.86
16 16 / Mladší žáci [6427] Antonín Jura 2006 CZE Expres cz Scott team Kolín 08:32.02 01:18.02 02:10.18 02:51.37 04:58.43 05:39.04 07:48.02
17 17 / Mladší žáci [213] Filip Saidl 2006 CZE GIANT Pitrs bikes 08:35.99 01:21.99 02:11.11 02:59.79 05:07.31 05:46.37 07:57.78
18 1 / Mladší žákyně [6541] Anna Panušová 2006 CZE Choteč 08:41.81 01:27.81 02:30.6 03:15.82 05:20.07 06:01.47 08:01.38
19 18 / Mladší žáci [6429] Marek Špaček 2006 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 08:49.07 01:35.07 02:12.43 03:00.46 05:08.3 05:54.98 08:03.01
20 2 / Mladší žákyně [226] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 08:49.43 01:35.43 02:31.39 03:12.5 05:18.84 05:59.94 08:08.28
21 3 / Mladší žákyně [249] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 08:55.06 01:41.06 02:33.38 03:18.62 05:28.1 06:07.45 08:17.22
22 4 / Mladší žákyně [220] Vendula Nechutová 2005 CZE Bike Freaks Holice 09:04.9 01:50.9 02:35.13 03:20.48 05:29.47 06:12.97 08:22.73
23 19 / Mladší žáci [281] Bartoloměj Černý 2007 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 09:19.58 02:05.58 02:14.0 03:03.52 05:14.61 06:07.95 08:24.48
24 20 / Mladší žáci [6432] Jan Knop 2006 CZE Hradec Králové 09:21.0 02:07.0 02:27.55 03:10.35 05:30.12 06:16.2 08:37.86
25 5 / Mladší žákyně [233] Veronika Horká 2007 CZE Biketime Bulls Písek 09:24.08 02:10.08 02:50.03 03:39.09 05:52.42 06:36.22 08:43.5
26 6 / Mladší žákyně [229] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 09:26.55 02:12.55 02:46.82 03:35.59 05:52.39 06:33.81 08:47.25
27 21 / Mladší žáci [6431] Jaroslav Hošek 2006 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 09:39.26 02:25.26 02:20.82 03:17.83 05:33.87 06:25.67 08:44.83
28 7 / Mladší žákyně [6539] Nicol BEZSTAROSTI 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 10:13.78 02:59.78 02:50.41 03:53.97 06:06.79 07:02.25 09:17.29
29 22 / Mladší žáci [260] Viktor Audrlický 2007 CZE Hradec Králové 10:51.0 03:37.0 02:47.45 03:45.08 06:26.79 07:21.93 09:59.05
29 8 / Mladší žákyně [263] Kamila Škrabálková 2006 CZE Ustí nad Orlicí 10:51.0 03:37.0 02:54.08 03:48.81 06:23.49 07:17.45 09:59.14
31 23 / Mladší žáci [273] Kryštof Hrbek 2006 CZE Hradec Králové 11:12.05 03:58.05 02:39.37 03:43.49 06:43.24 07:46.81 10:14.73
32 9 / Mladší žákyně [211] Karolína Kořínková 2007 CZE Pardubice 11:14.96 04:00.96 02:57.1 04:03.85 06:36.94 07:38.74 10:12.75
33 24 / Mladší žáci [6548] Ondřej Hanuš 2007 CZE Miletín 11:24.02 04:10.02 02:45.54 03:44.89 06:29.1 07:29.55 10:21.69
34 25 / Mladší žáci [6545] Daniel Martinec 2006 CZE Hradec Králové 13:27.36 06:13.36 02:56.56 04:08.92 07:16.92 08:43.34 12:09.26
34 10 / Mladší žákyně [6428] Hana Jurová 2006 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 02:46.42 03:34.24 05:45.15 06:32.91 39:57.07

výsledková listina Nova jízda 25min a 1okruh

start ~ 16:34:48

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / Muži [115] Michal Zápotocký 1996 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 31:28.45 03:14.3 07:53.91 12:37.74 17:21.49 22:12.32 26:52.23
2 2 / Muži [136] David Dvořák 1993 CZE Nemám - hledám 31:45.09 00:16.64 04:01.0 08:33.04 13:14.36 17:48.72 22:28.32 27:00.96
3 3 / Muži [117] Tomáš Sládek 1988 CZE BAKAKO Nová Paka/HZS Pardubice 32:01.69 00:33.24 03:43.8 08:14.2 13:02.16 17:40.42 22:30.97 27:14.85
4 4 / Muži [103] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 33:04.69 01:36.24 03:44.51 08:44.78 13:34.02 18:24.68 23:19.3 28:13.68
5 5 / Muži [108] David Gabriel 1992 CZE SYMBIO+ BMC 33:48.09 02:19.64 03:55.12 08:59.73 13:55.32 18:53.88 23:55.7 28:58.88
6 6 / Muži [176] Martin Hrádek 1976 CZE COPR Přeštice 33:49.03 02:20.58 03:51.23 08:42.46 13:43.5 18:49.39 23:51.52 28:56.08
7 7 / Muži [169] Tomáš Svoboda 1993 CZE METAXTREN 33:57.78 02:29.33 03:30.22 08:30.98 13:34.62 18:35.91 23:43.12 28:46.0
8 8 / Muži [111] Radek Vtípil 1983 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 34:14.05 02:45.6 03:50.87 08:51.87 14:03.58 19:09.5 24:09.67 29:15.56
9 9 / Muži [144] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 34:15.51 02:47.06 03:47.8 08:55.83 14:06.57 19:06.42 24:04.54 29:06.63
10 10 / Muži [141] Ondřej Semerád 1974 CZE Velo magazín / SK Prima Polička 34:17.71 02:49.26 03:58.9 09:02.99 13:59.71 19:03.66 24:06.51 29:15.05
11 11 / Muži [127] Filip Platenka 2000 CZE Bike Freaks Holice - V6 34:20.01 02:51.56 04:08.79 09:08.01 14:05.58 19:08.93 24:08.01 29:18.73
12 12 / Muži [104] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 34:38.77 03:10.32 03:47.72 08:56.71 14:03.33 19:10.52 24:11.08 29:23.53
13 13 / Muži [105] Lukas Roubicek 1981 CZE AEROTEC 35:05.42 03:36.97 04:00.88 09:06.53 14:16.98 19:33.25 24:45.25 29:55.81
14 14 / Muži [118] Filip Hanousek 2000 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 35:06.4 03:37.95 03:53.41 09:01.84 14:10.32 19:23.94 24:35.1 30:08.44
15 15 / Muži [113] Bohumil Juris 1984 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 35:09.18 03:40.73 03:59.45 09:09.89 14:24.9 19:38.44 24:48.75 30:01.23
16 16 / Muži [110] Jaroslav Šebesta 1983 CZE Symbio+ BMC 35:11.43 03:42.98 04:13.98 09:32.23 14:44.57 19:51.64 24:55.7 30:04.02
17 17 / Muži [126] Petr Bělecký 1985 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 35:17.05 03:48.6 04:08.46 09:13.32 14:14.15 19:24.78 24:36.48 29:56.02
18 18 / Muži [167] Ondřej Berecký 1994 CZE METAXTREN 35:31.58 04:03.13 03:57.76 09:13.72 14:45.37 19:53.22 25:04.81 30:21.23
19 19 / Muži [102] Libor Oplt 1974 CZE OPLT CYCLING 35:44.41 04:15.96 04:05.31 09:18.38 14:31.88 19:48.77 25:00.6 30:33.59
20 20 / Muži [171] Dominik Vrána 1996 CZE METAXTREN 36:11.99 04:43.54 03:33.68 09:11.51 14:39.01 20:04.06 25:54.39 31:11.8
21 21 / Muži [168] Jakub Rydval 1994 CZE METAXTREN 36:16.12 04:47.67 04:18.34 09:33.18 14:52.29 20:01.0 25:32.32 31:08.85
22 22 / Muži [153] Štěpán Kočí 2002 CZE Prestige cycling team 36:59.43 05:30.98 04:24.26 09:46.64 15:04.41 20:29.08 26:03.46 31:23.45
22 22 / Muži [129] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 04:18.15 09:42.79 15:04.4 20:33.64 26:06.58 31:41.23
22 22 / Muži [152] Dan Rubeš 2005 CZE Bike 2000 04:37.76 10:08.54 15:41.61 21:12.8 26:42.61 32:10.08
22 22 / Muži [166] jan herber 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT HIGHFIVE 04:12.18 09:41.6 15:11.15 20:51.57 26:32.8 32:19.05
22 22 / Muži [112] Pavel Nový 1993 CZE Rock Machine Cyklomax Team 04:50.87 10:48.34 16:29.56 21:56.53 27:30.51 33:03.03
22 22 / Muži [154] Miroslav Kalas 2000 CZE SCS MIRVA SVITAVY 04:11.67 09:39.72 15:21.05 21:03.45 26:56.92 33:07.56
22 22 / Muži [123] Tomáš Janouch 1987 CZE Symbio+ BMC 04:59.99 10:50.58 16:29.49 22:05.9 27:44.67 33:18.45
22 22 / Muži [107] Karel Panuš 1974 CZE Symbio+ BMC 04:44.5 10:29.72 16:09.93 21:56.34 27:46.22 33:35.83
22 22 / Muži [150] Martin Ilšner 2004 CZE Náchod 04:22.1 10:02.65 15:50.85 21:43.19 27:46.54 33:39.1
22 22 / Muži [172] Ondřej Slavíček 1991 CZE GHOST team 04:28.46 10:18.11 16:16.15 22:02.47 27:55.92 33:42.2
22 22 / Muži [170] Vladimír Vágner 1981 CZE METAXTREN 05:18.35 11:16.56 17:03.59 22:49.58 28:45.48 34:39.12
22 22 / Muži [130] Martin Kubišta ml. 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 04:41.48 10:37.02 16:46.93 22:50.52 28:50.87 34:46.74
22 22 / Muži [151] Milan Loukotka 1975 CZE SAC Bělá pod Bezdězem 04:39.32 10:35.47 16:33.14 22:38.14 28:54.31 35:00.94
22 1 / Ženy [142] Monika Tučková 1993 CZE Oplt cycling 04:44.98 10:42.82 16:57.94 23:10.55 29:29.99 35:39.55
22 35 / Muži [148] Marek Míl 2002 CZE Hradec Králové 04:48.1 10:33.93 16:26.17 22:22.56 29:28.1 35:40.54
22 35 / Muži [101] Marek Rauchfuss 1969 CZE REVITBUILD MTB Team 04:56.29 11:05.91 17:22.27 23:39.98 29:41.16 35:46.71
22 35 / Muži [145] Tomáš Lněnička 1998 CZE Lubná 05:36.25 11:51.12 18:07.86 24:50.21 31:14.45 37:32.76
22 35 / Muži [140] Pavel Štusák 1990 CZE Proseč 05:12.2 11:47.65 18:27.25 24:49.95 31:37.05 38:03.75
22 35 / Muži [134] Jiří Horák 1964 CZE ČS Bike Team 06:16.15 12:42.92 19:21.94 25:50.18 32:36.03 39:13.26
22 35 / Muži [124] Tomáš Homolka 1993 CZE Hrade Králové 04:50.17 11:25.07 18:32.54 25:18.57 32:26.78
22 2 / Ženy [156] Anna Kudláčková 2004 CZE Bike Freaks Holice - V6 05:19.65 12:45.57 20:15.2 27:51.93 35:29.85
22 2 / Ženy [120] Bára Pilná 2000 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 05:31.93 12:51.35 20:13.33 28:08.7 35:51.8
22 41 / Muži [119] Ales Gassler 1977 CZE REVITBUILD MTB Team 05:53.23 13:04.49 20:11.58 27:50.99 36:11.79
22 41 / Muži [114] Tomáš Sodomka 1984 CZE Symbio+ BMC 05:33.78 14:35.49 22:12.62 31:44.57 47:59.02
DNF / Muži [135] Jiří Pfeifer 1959 CZE Cyklo Tony Náchod 05:31.46 13:35.29
DNF / Muži [149] Daniel Neuman 2006 CZE Expres cz scott team Kolin 05:24.15 13:42.01
DNF / Muži [116] Petr Vítek 1986 CZE Hradecký Spinning Klub 03:39.71
DNF / Muži [131] Jakub Zemene 2003 CZE Zábřeh 04:02.35
DNF / Muži [155] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice
DNS / Muži [109] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy

výsledková listina Elita 50min a 1okruh

start ~ 17:34:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11
1 1 / Muži [28] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 54:59.03 03:17.52 07:29.58 11:38.75 16:00.34 20:12.01 24:41.41 28:56.1 33:20.73 37:54.23 42:28.49 46:47.29
2 2 / Muži [3] Bartłomiej Wawak 1993 POL KROSS RACING TEAM 55:02.82 00:03.79 03:18.92 07:34.49 11:43.54 16:01.28 20:13.47 24:42.77 28:57.35 33:23.13 37:53.75 42:26.95 46:46.6
3 3 / Muži [6] Jan Fojtík 1988 CZE Force KCK Zlín #fojtikbrothers 55:04.52 00:05.49 03:15.72 07:31.12 11:40.42 15:59.82 20:15.48 24:41.53 29:00.12 33:25.85 37:55.4 42:26.82 46:45.89
4 4 / Muži [4] Jan Škarnitzl 1986 CZE Sram Mitas Trek 55:05.11 00:06.08 03:21.27 07:34.47 11:44.32 16:04.61 20:15.63 24:43.45 28:59.65 33:25.02 37:51.73 42:29.11 46:47.85
5 5 / Muži [9] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 56:30.13 01:31.1 03:19.26 07:31.38 11:49.74 16:16.01 20:41.4 25:09.99 29:35.88 34:01.85 38:28.36 42:56.13 47:22.6
6 6 / Muži [11] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 57:22.44 02:23.41 03:08.75 07:35.38 11:50.57 16:23.76 20:49.11 25:18.68 29:58.58 34:29.68 39:10.72 43:40.31 48:19.36
7 7 / Muži [35] Michael Zeťák 1998 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 57:24.12 02:25.09 03:22.02 07:37.34 12:01.98 16:32.15 21:01.49 25:27.17 30:00.64 34:37.75 39:12.83 43:42.93 48:18.14
8 8 / Muži [5] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 57:57.08 02:58.05 03:16.45 07:32.3 11:58.93 16:51.46 21:45.59 26:22.6 30:57.07 35:19.39 39:49.22 44:27.67 49:00.82
9 9 / Muži [15] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 58:00.61 03:01.58 03:23.07 07:57.23 12:30.24 17:09.96 21:43.56 26:21.37 30:53.84 35:21.89 39:50.46 44:28.48 49:02.71
10 10 / Muži [13] Tomáš Brendl 1986 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 58:08.1 03:09.07 03:43.19 08:31.81 12:59.8 17:28.55 21:54.03 26:25.27 30:54.15 35:24.17 40:07.22 44:44.55 49:11.59
11 11 / Muži [2] Fabian Giger 1987 SUI KROSS RACING TEAM 59:14.19 04:15.16 03:31.79 08:04.76 12:41.65 17:22.66 21:54.8 26:30.82 31:00.8 35:38.04 40:10.66 44:43.96 49:25.02
11 11 / Muži [12] Michael Kubín 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 03:24.62 07:59.11 12:44.13 17:23.63 21:58.96 26:43.99 31:27.54 36:21.41 41:07.37 45:53.12 50:32.67
11 11 / Muži [24] Zdeněk Morávek 1996 CZE GT Opportunity Brno 03:40.6 08:08.57 12:55.04 17:34.75 22:15.4 27:08.82 31:51.68 36:38.99 41:24.83 46:06.04 51:17.14
11 11 / Muži [33] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 03:39.01 08:31.49 13:25.85 18:17.18 23:05.01 27:47.97 32:33.36 37:21.13 42:10.21 46:52.52 51:52.47
11 11 / Muži [19] Michal Vejda 1994 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:59.43 08:51.26 13:35.37 18:23.19 23:06.17 28:10.95 33:03.13 38:08.62 43:01.98 48:09.25 53:06.53
11 1 / Ženy [1] Maja Włoszczowska 1983 POL KROSS RACING TEAM 04:12.14 09:07.82 14:02.18 18:50.16 23:43.94 28:43.09 33:41.48 38:35.8 43:35.54 48:37.05 53:36.0
11 16 / Muži [30] Aleš Strnad 1986 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 03:56.96 08:49.68 13:45.31 18:30.54 23:30.27 28:33.05 33:41.24 38:36.99 43:38.1 48:41.2 53:42.51
11 16 / Muži [17] Adam Šimůnek 1998 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:49.0 08:37.2 13:31.69 18:31.92 23:30.97 28:32.26 33:45.1 38:52.45 43:58.77 49:17.28 54:37.19
11 2 / Ženy [36] Johana Kolašínová 1989 CZE SupGirls 04:11.15 09:06.17 14:09.68 19:18.39 24:34.06 29:46.95 34:58.22 40:05.58 45:16.83 50:27.84 55:43.41
11 2 / Ženy [18] Karolina Bergerová 1992 CZE CK Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 04:23.85 09:49.32 15:15.54 20:53.58 26:34.75 32:20.59 38:06.69 43:51.31 49:33.05 55:18.2
11 2 / Ženy [27] Kristýna Pejšová 2000 CZE Superior MTB Team 04:20.89 09:49.26 15:19.61 20:52.16 26:28.51 32:12.73 37:59.41 43:48.17 49:29.0 55:29.21
11 2 / Ženy [22] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 04:13.59 10:00.21 16:22.29 22:09.47 28:08.45 33:55.65 39:43.7 47:12.31 53:25.6 59:36.87
11 18 / Muži [16] Ondřej Preněk 1996 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:40.85 09:16.44 14:04.13 18:45.85 23:32.87 28:34.76 33:48.69 39:07.99
11 18 / Muži [32] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 03:27.92 08:05.79 12:42.4
11 18 / Muži [31] Václav Šňupárek 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 03:57.4 08:45.17 13:38.88